Új privát üzeneted érkezett!

dijcsi
Igen, a tgyás nincs maximalizálva, csak a gyed. az úgy van ahogy mondod, A gyed max a minimálbér kétszeresének a 70 %-a. Ez bruttó 91700 Ft. ( (65.500x2)x0.7).

Boszibaba
mikor mész ultrahangra? Csak mert én hétfőn, és a te adataiddal szoktam összevetni az enyémet :P

Akíra
És te? mert ha jól látom te is velünk egyidős vagy :)
Has viszketés nekem is volt és van is. Csíkjaim egyenlőre nincsenek, de a másik gyerkőcnél sem voltak. Viszont azok a piros kis pöttyök, ha nem múlnak el egy pár nap alatt, menj el bőrgyógyászhoz. Nekem az Áron születése után jöttek ki ilyenek a hasamon és a derekam táján. nem múltak, elmentem dokihoz, azt mondta sömör. Hogy hol kaphattam? Én a kórházi hálóing, ágyneműre tippelek, mert biztosan agyon volt fertőtlenítve és az én bőröm nem bírta. Adtak rá krémet, és víznek csak a legminimálisabbnak szabadott érnie. 3 nap alatt elmúlt, azóta sincs.

Dijcsi
Az idő tényleg gyorsan megy, csak most a vége felé olyan mintha kicsit megállt volna. Biztosan a várakozás miatt van. Te nem így érzed?

Pannicával már biztosan történt valami, nem csak a vizsgálat, mert különben már írt volna. A vizsgálatról már bizti hazaért volna. Megy a drukk Pannica!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

berzkat
 
 


akíra: a keményedésről annyit, h nekem az elejétől fájt a hasam, a huszonvalahanyadik héttől meg keményedtem, szedtem seduxent is, kórházban is feküdtem, aztán még két másik gyógyszert is kaptam, nyomtam a magnéziumot...és látod...!!
A dokim sosem beszélt 38,39,40. hétről nekem, mindig azt mondta, h ha kihúzzuk a 36,37. hétig, akkor szülhetünk nyugodtan!

Kép
gyanixi
 
 


dijcsi:a dokid nem mondott semmit a duzzadásra? Sómentes kaját tartod??
Csajok:Pannica szerintem már szül v babázik!!Drukk neki!Valaki tud róla vmit??? :?:

Kép
gyanixi
 
 

 
 

Sziasztok!Pannicával már biztosan van valami,mert ilyenkor már jelentkezett ha dokinál is volt!Szorítunk nagyon!!!
Csíkok:hát egy ici-pici két oldalt deréktájt!Remélem már máshova nem kerül!Már én is türelmetlen vagyok így a végetájt,de ki kell bírnom!

KépKép
vicuska
 
 


berzkat,
Szóval az bruttó összeg... Pedig jobban hangzana nettóba :) Akkor ez nettóban mennyi lehet?! Mit vonnak a Gyedből, az SZJA-t, és a TB járulékot ? Mást nem, ugye?
Egyébként teljesen igazad van, most így a végefelé tényleg lassan telik az idő. Pöröghetne gyorsabban is.
Érdekes, hogy az elején még azt hittem, hogy az utolsó hetekben félni fogok a szüléstől. Most meg már alíg várom, hogy szüljek :D Te hogy vagy/voltál ezzel?

gyanixi,
azt mondta a dokim, hogy naponta mérjek vérnyomást, és mellőzem a nagyon sós kaját. Az enyhén sós kaját eléggé nehezen viselem, mert nagyon szeretem a sósat :roll:
Azt szeretném kérdezni tőled, hogy Te még szeded a magnéziumot? És iszol málnalevél teát? Én abbahagytam a magnéziumot, ahogy elkedtem inni a teát. Mondjuk nem beszéltem meg a dokimmal... Talán kellett volna...

Kép
dijcsi
 
 


Hmmmm, ezek a fránya terhességi csíkok :? Nekem a combomon jelentek meg kb a 30. héten (elég sokat szedtem fel a combjaimra) Nem túl feltünőek, és eléggé halványak, de jó sok van belőlük :cry: Mondjuk ebben én is hibás vagyok, mivel csak akkor kenegettem magam, amikor épp nem felejtettem el, vagy volt hozzá kedvem este... Bár azt mondják, hogy aki hajlamos rá, tök mindegy, hogy mivel keni, akkor is lesznek...

Kép
dijcsi
 
 


dijcsi! hát én azt mondom, hogy akármivel keni az ember nem lehet mit tenni ellene, hisz nekem is kijöttek, és hát szerintem aki nálam többet és többször és több féle krémmel keni magát az vagy bolond vagy hazudik :lol:

Én tegnap kezdtem el szedni egy homeopátiás készítményt, napi 5 ici-pici bogyó és holnap kezdem el a málna levél teát, és elvileg akkor könnyebb lesz a dolog, hát, majd meglássuk, remélem :D

Én már reggel mondtam, hogy Pannicaval van valami, szerintem nemsokára értesülünk róla, hogy gyönyörű babócája van :) (ha jól olvastam elkérte valakinek a számát, hogyha megszülne akkor értesíthessen minket) :)

berzkat! én is hétfőn megyek dokihoz ultrahangra, és lehet, hogy az első CTG-t is megcsinálja, de azt még nem tudom, azt lehet, hogy csak jövőhéten...
Hát lehet, hogy akkor én is elmegyek bőrgyógyászhoz, mert lassan az egész testem tele van ilyenekkel és már nagyon irritál, szóval akkor hétfőn megnézetem, és legfeljebb azt mondja, hogy nincs semmi gond, csak a száraz bőr és a feszülés teszi...reméljük :roll:

Lányok, szerintetek olyat hogy baldachin tartó lehet külön kapni? Csak mert nekem már van hozzá ágyneműgarnitúrám, csak tartó nincs, és nem tudom, hogy hova menjek, és mennyiért szerezhető be... :roll:

KépKép
KépKép
akíra
 
 


Sziasztok Lányok!

dicamama
BOLDOG SZÜLETÉS APOT!!!! teljesüljön minedn kivánságod!!!! Gyönörü a családod!!! :D :D :D

Amugy beugrodtam pár percre! Nem nagyon tudtam visszaolvasni... Pannica még egyben!! Kitartás!
gyesegyásosstb téma nagyon érdekes.. de én már feladtam... hogy megértsem... Igy ugy döntöttem könyvelőnkre rábizom az egészet!!! Szenvedjen ő... elvégre ezért van fizetve...

Ma éjszaka olyat álmodtam.... Juj.. és csoda, hogy emlékszem az egészre... Szültem!!! Egy lánybabát szültem!! de hát nekem fiam lesz... Igy fél éjszaka azon paráztam, hogy biztos kicseréltek babákat a korházban... az éjszakának a másik felében azon paráztam, hogy hogy tajekoztassam titeket.... Ugy elfáradtam.... :lol:
Reggel meg elközdödött a felujitás... reggel 8-től du 16ig sikerült leszednem régi tapétákat mind a 2 szobában... UGY elfáradtam... most fekszem mint egy slag....
Holnap glettelek... De a tapétázásről már letettem... Nem lesz ennyi erőm... Igy hétfőn jönnek a tapétázok.. és aztán hivok segitséget festéshez... De a szineket még mindig nem sikerült kitalálnom...
Na ezek vannak!
Mindenkinek szép hétvégét kivánok! :)

Kép

Kép
fenix
 
 


Jaj!!! És álmomból a lányomnak LILLY lett a neve... Na ez honnan jött nekem??? :lol: :D :lol:
fenix
 
 


Akíra
Mindenkép menj el dokihoz, főleg ha az egész testeden van, mert ha tényleg az ami nekem volt, az terjed. Csak figyelmeztesd hogy babát vársz, hátha nem veszi észre :o . Minél hamarabb mutasd meg neki, hogy a gyerek születéséig tünetmentes legyél, mert nekem ha a mellemen is lett volna, nem lehtett volna szoptatnom. Gondolom elkaphatta volna.
Baldachin tartót külön lehet kapni, nem olyan nagy összeg. Mi a brendonban vettünk. 1999 Ft volt. Megnéztem a neten, a váci útiban pl. most is van. Lehet hogy neten is rendelhető, de szerintem bármelyik bababoltban ahol kiságy is van, kapsz.

berzkat
 
 


Fenix
Te már a következő babával álmodtál :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

berzkat
 
 


Berzat 8-án megyek nődkohoz. Kórházban,hogy lesz-e uh nem tudom,mert a nődokim nem szokott papírt adni az adatokról,csak elmondja,én meg mindent nem tudok megjegyezni.

Kép
Kép
Kép
boszibaba1980
Budapest III. kerület
 
 
 


Fenix,
A második babád kislány lesz, és már a nevén sem kell gondolkodni :D :D Én is szoktam szüléssel álmodni, bár reggelre a nagy részére nem emlékszem... Azért ne vidd túlzásba a festést, mármint ne te csináld a nehezét!!! Pihenned kell mami, a kicsi fiad is ezt követeli :D :D
Vigyázz magadra!

akíra,
Mi a "mária" bababoltban vettük (www.bebibolt.hu) a baldahin vasat, aszem 1200 ft körül volt. Van rövid, és hosszú változata.

Kép
dijcsi
 
 


sziasztok!

pannicának 10.30-kor császárral megszületett a kislánya 2770 g mind a ketten jól vannak.

Kép
Kép
bbeti
 
 


PANNICA: GRATULÁLOK!!!!!!!!!!!!!! :D :D :D :D :D
Várjuk a sztoridat,valószínűleg nem volt valami könnyű szülésed ezek szerint.. :roll:

Fenix:
De édes vagy! Hát,tényleg lesz hugica! :D Még az első terhességem alatt egyszer én is álmodtam.. Benéztem a hasamba,és egy kis KROKODIL lakott benn.. Valami hat lábú. Istenem,napokig rosszul voltam... Te még jobban jártál.. :D :D

Boszibaba:
Mekkora poci! Emlékszem,mikor kezdtem írni a topicba,tettél fel képet,még alig látszott! :P

Kép
Kép
Kép
Kép[/url]
barbamami
 
 


Sziasztok!

Pannica:Gratulálok a babához :) Szuper,te is tul vagy rajta :)
Milyen édes picike lehet :D

Mindenkinek köszönöm a jó tanácsot,és azt a sós vizes ülőfürdőt még ma kiprobálom.Nekem is három napja jött ki kb,és eléggé megijedtem,mert szülés utáni napokban mindig annyira véreztem.Mi lesz most?
Azon nem aggódom,hogy befordul vagy sem a drágám,mert legfeljebb megtapasztalom a császárt is.Utána legalább tudok mindkettő szülésről nyilatkozni.
A kislányomat eda nélkül szültem 10 és fél óra alatt.
A fiacskámat hat óra alatt edával,fájdalom nélkül.
Akkor most lenne egy császár.....Hát ezen nem idegeskedem. :lol:
Ma viszont nekem is voltak méhösszehuzodásaim,fáj a derekam stb.
Szóval most fürcsizek meg pihizek:)
Mindenkinek jó éjszakát!

A növérem kislányát is Kirának hivják.Szerintem nagyon szép név.
:)

Kép
dorcacs
 
 


Pannica: nagyon gratulálok nektek!!! :lol:

[color=green]dijcsi:[/color]:nem is szabad nagyon a 36. hét után szedni a magnéziumot, én is abba hagytam és azóta iszom a málna teát!
Terhességi csíkok meg szerintem elég genetika függők, nekem nem jött ki, eddig, mondjuk kentem is egyfolytában!

Kép
gyanixi
 
 


Pannica:Gratulálok nagyon!Egészséget,Boldogságot és sok tejcsit kívánok nektek!!!
Már én is megálmodtam a pici lányom születését,és a pici arcát ahogy rám néz!Valahogy így is képzelem el őt!!!

KépKép
vicuska
 
 


Sziasztok!


Mindenkinek köszönöm szépen!Hát igen,sokan meglepődnek a koromon,hogy még csak ennyi?!!!De én mondtam mindenkinek fiatal anya szeretnék lenni! :)

Csíkok:Nekem csak a combomon van de azok már régóta.Tizen pár éves korom óta megvannak,sajna gyorsan nőttem!Hála égnek a hasamon nincsenek!A köldököm pedig egye jobban vándorol kifele!

Pannica!
Nagy nagy gratula a picihez!
Jó egészséget és sok tejcsit kívánok!!!


Képzeljétek el, ma megint disznóvágáson voltam (múlt héten meg mi vágtunk)és nem rég értünk haza!
De nagyon elfáradtam!Azt hiszem most (talán) jót fogok aludni!
Na nem írok már többet,mert nem akarlak untatni benneteket!!

Pussz mindenkinek!
Vendég
 


Pannica nagy nagy gratula a babádhoz és mihamarabb gyere vissza közénk várjuk a fotókat :)

nika70
Salgótarján
 
 


GRATULÁLUNK PANNICA BABÓJÁHOZ!!!ma egész nap Ő járt a fejemben.Most jöttem haza,és máris jó hirrel fogadtatok![b[/b]

Kép[/URL]Kép
gabi.baba
 
 


Akíra: a csíkokra tudom ajánlani a Nivea avokado olajat, csak az a baj, hogy csak a Rossmann üzleteiben kapható. Fürdés után közvetlen kend magad. Én még erre néha rákentem egy kis körömvirágot, ami szintén nagyon jó, de sajna aki hajlamos a csíkokra az kenheti magát bármivel sajnos lesznek csíkok.
Milyen homeopátiás golyót szedsz? Én is szedtem, de szerintem neked félre mondták az adagot. Nem heti 2 szer 5 golyó? Nekem nagyon soknak tűnik ha azt szeded amire gondolok, nehogy beinduljon a szülés hamarabb! Na mindegy csak elővigyázatosságból nézz utána. Egyébként szerintem jó, nekem használt (vagy legalábbis azt gondolom).

Pannica: sokat gondolok rád!!! Kitartás, minden rendben lesz. :wink:

Boszibaba: szép nagy már a pocid! :)

Üdv: Zsana

KépKép
Kép
r. zsana
 
 


Pannica: gratulálok Nektek! Örülök, hogy jól vagytok és most már remélem meg is nyugodtál! :wink: várjuk a képeket a kis hercegnőről!

Üdv: Zsana

KépKép
Kép
r. zsana
 
 


Fenix: az álomban lánygyermek, a valóságban fiút jelent!!!

Üdv: Zsana

KépKép
Kép
r. zsana
 
 


Pannica!!!

Gratulálok!!!! Sok tejcsit kívánok, és jelentkezz ha hazáértetek!!!

sch.judit
 
 


Gyanixi: Hát igen, nagyon izgi ez most már!
Ráadásul nálam is egész este voltak mensiszerű fájdogálások :shock: Meg sokat keményedik is a hasam, de azt fájdalom nélkül. Ja, és olyan hasmenős-hascsikarós érzéseim is vannak... lehet hogy csak képzelődöm??? Jaj, annyira izgi!!!
Mondjuk én már teljesen össze vagyok zavarodva, nem tudom, mennyi idős terhesnek számítok. Szerintetek azért mert elértük a méretek alapján a 40. hetet már olyan mintha túlhordásban lennék? Vagy miért beszél a dokim jövő heti befekvésről? Remélem megússzuk és addig történik valami :x Ja, és holnaptól naponta kell ctg-re is mennem...

Lilypie Fifth Birthday tickers
Lilypie Third Birthday tickers
Kép
kislilla
 
 


Most nézem,hogy elméletileg 50 nap van hátra! Nagyon gyorsan eltelt az idő, de gondolom más is ezt érzi!

Még nem nagyon tudtalak titeket visszaolvasni, mert 2 napig nem voltam! De holnap pótolom!

Ma elég szomorú napom van, pedig olyan jól indult! De délben palacsintasütés közben telefonáltak a férjemnek, hogy megint baj van Pesten a Parlamentnél, van 10 perce hogy elkészüljön. Úgyhogy összedobáltuk a ruháit, pakoltam egy kis kaját és már mentek is "kordont-őrizni". Jól telebőgtem a rendőrkabátját! De most az előbb beszéltem vele. jól vannak, de nagyon fáznak és egyre nagyobb a tömeg. Holnap meg állítólag még nagyobb "akció" lesz!

Pedig azt reméltem, hogy az idén már nem lesz ilyen. Azért márciusra lenyugodhatnának, mert szeretnék vele szülni.

sch.judit
 
 


Még egy írás, és aztán eldugulok mára!

Dica!!! Nagyon boldog születésnapot kívánunk!!! Remélem a Te férjed otthon maradt! Jól olvastam, hogy kapott irodát? Akkor KMB-s lett?

Üdv minden újnak, mert látom gyarapodunk szépen!

Csíkokról mindent megírtatok, amit lehetett, szerintem is alkati dolog!

Baldachintarót én is 1500-2000-ért tudok.

Jó éjt mára mindenkinek!!!

Judit&Balázs

sch.judit
 
 


Pannica:

ÓRIÁSI GRATULÁCIÓ TŐLEM IS!

Kép

Kép
rekanna
 
 


Pannica
Nagyon nagy gratula!

berzkat
 
 


Pannika,
Gratulalok en is! Sok tejcsit es gyors felepulest kivanok neked! Varjuk a beszamolodat es a kepeket!

Őzi
Kép
Kép
Õzi
 
 


Pannica,
csatlakozom a gratulálókhoz: Nagyon sok boldogságot nektek, sok tejcsit és egészséget!


Kislilla, ez tényleg izgi, jelentkezz holnap, hogy mit mondtak. :)

Akíra, még egy kicsit várhatna a babád, a tüdeje még fejlődik a 37. hétig. Az orvosod egyetértett a málnalevél teával?

Gyanixi, nekem és éjszakánként fájdogál a hasam, de rendszertelenül, és nappal nem.

Luisa, mi jól vagyunk, nem szedem már az izomlazító gyógyszert (ami a nyelőcsövemet is rendesen lazította), úgyhogy végre tudok aludni. Ma csodás idő volt, sétáltam is, és nagyon jól esett. Nem érdekel a fekvés, már teljesen depis lettem tőle. Biztos vagyok benne, hogy a baba is így jobban érzi magát. (a dokim szerint még a 37. héten is gyógyszer kellene és pihi, de szerintem már túlzás)
Szólj ha van fejlemény Nálatok :D

Dijcsi, ha jól emlékszem (nem biztos) nálad is mutattak ki ellenanyagot? Erről mit mondott az orvosod a szüléssel kapcsolatban?

Fenix, érdekes volt az álmod! Nekem egyszer régebben egy kisfiam volt álmomban. Olyan tisztán láttam, fekete haj, kék szem...... :lol:

Pussz,
Lilo

Kép
Kép
34372
 
 


Jó reggelt mindenkinek!

Pannica,
GRATULÁLOK A KISLÁNYODHOZ! Gyors regenerálódást, sok-sok tejcsit, és nyugodt babát kívánok Neked!! És nagyon várunk vissza!!!

Lilo,
Igen, jól emlékeztél, volt ellenanyagom nekem is. De szerencsére az utóbbi 3 vérvizsgálaton már nem volt kimutatható semmi. A szülésre vinni kell ezeket a vérvizsgálati eredményeket. Neked még mindig van ellenanyag a véredben? Nyugi, biztos minden rendben lesz!!! És hogy érzed magad? A CTG mutatott valamilyen méhtevékenységet? Már hamarosan itt a mi időnk :D Már nagyon várom.

Ma elnézünk a Törökbálinti Corába, talán én is beszerzek néhány új rucit Márknak. Persze van már neki rengeteg, de csak 56-62-es méretig. Már 68, 74-eseket akarok venni nyárra.
Aztán ma megyünk anyósékhoz, elhozzuk az összes babaholmit tőlük, és végre berendezzük a babasarkat. Már épp ideje, hogy a kis hercegem birodalma készen álljon :D

Kép
dijcsi
 
 


Sziasztok!

Pannica:
NAGY NAGY GRATULA!!!!!!! Látod nem is olyan pici a babó! Remélem minden rendben volt a szülésnél és szép egészséges babód született, ja és persze te is jól vagy.
Sok tejcsit!!!!

Lilla:
bár én lennék a következő a heteket illetően, de azt hiszem be fogsz előzni, átadom az elsőbbséget... :). Majd tudósíts mi volt holnap!!!

Mi is holnap megyünk megint ctg-re, kiváncsi vagyok mit mond a doki, de mi még mindig nagyon jól vagyunk, no fájás, teszek-veszek egész nap, js és az éjszakák is tutik:)

Lilo, Gyanixi:
látom a ti testetek már nagyon készül a szülésre, az enyém miért nem????? :)

Kép

Kép

Kép
luisa
 
 


Jó reggelt lányok :)

Pannica nagyon gratulálok, remélem hamar felépülsz és jössz vissza közénk mesélni és képeket mutogatni :)

Tiszta boszinak érzem magam, tökre éreztem tegnap reggel, hogy baba van kilátásba tegnapra :lol:

Annak a homeopátiás dolognak a neve Caulophyllum Thalictroides és egy 5ch van még mellette...gondolod, hogy túl sok lesz a napi 5 ???
Hát utána kérdezek akkor, nehogy tényleg sok legyen...
A málnalevél tea rendben van a dokim szerint.
Különben ahogy ő mondta Kíruci nagyobb a korához képest, tehát ő azt mondja jó ha február végéig bent marad, de hát ki tudja ez mint tudjuk csak tippelgetéseken alapul...

Mi is ma megyünk a Törökbálinti Corába megvenni még pár dolgot a lányzónknak. Aztán délután még a korházba is bemegyünk körülnézni, még nem voltunk a szülészeten, ugyhogy most megnézzük hol is fog megszületni a kis tünci :)

Körülnézek akkor baldachin tartóügybe is, szeretnék ma már mindent megvenni neki, hogy már csak várni kelljen, ne kelljen már futkározni semmiért...bár vannak egyes dolgok amibe tanácstalan vagyok, hogy kell-e vagy se és ha kell akkor milyen is legyen, de remélem azért megbírkózok vele :roll:

Tegnap elmentem bőrgyógyászhoz, de igazából nem lettem okosabb tőle, azt mondta menjek el a nőgyógyászomhoz is, mert szerinte ez a terhességi "szokásos" kiütéses dolog amit a gyomorsav okoz, de nem biztos benne...hát ezért kár volt bemennem hozzá, de mindegy, majd hétfőn kikérdezem az orvos véleményét, hátha okosabb mint a bőrgyógyász :lol:

KépKép
KépKép
akíra
 
 


Sziasztok!

Pannica! Gratulálok a babához! Jó egészséget!
Várjuk a szülés történetet meg persze a képeket is!

Ancsa

Kép

Kép
ancsa800418
 
 


Sziasztok!

Pannica: Nagyon gratulálok! Majd írj nekünk, amint hazaértél és kipihented magad!

Bbetti: Olyan jó, hogy néha benézel hozzánk! Nem akartam bepofátlankodni a fórumotokba, de mindenkinek még egyszer nagyon gratulálok! Olyan jó, hogy már babáztok! Persze a babavárás is nagyon kellemes és izgalmas!

Vettem néhány kisruhát, 56-osakat. Szerintetek hány kg-ig jók? Kicsit félek, hogy ha nagy babám születik, talán nem is tudja hordani őket. Akik már babáztok és nagy babátok van: van akire jók voltak az 56-os ruhácskák? Persze veszünk majd 62-eseket is.

A hasam nekem szokott viszketni, de nincsenek pöttyeim.
Vendég
 


Pannica hatalmas gratula nektek! Jó egészséget,sok tejcsit kívánok! :lol:

Kép
Kép
Kép
boszibaba1980
Budapest III. kerület
 
 
 


Pannica gratula nektek!!! És sok-sok tejcsit :D
Vendég
 


Pannica, GRATULÁLOK az édes pici babádhoz! Gyors felépülést és sikeres szopiztatást kívánok. Minél hamarabb várunk vissza, hogy mesélj, mi történt.

KépKép
nanett
 
 


Sziasztok!

Pannica én is gratulálok!!! Gyanixi most már rajtatok a sor.

Kép
rena12
 
 


kislilla:nem tudom h miért akar téged befektetni, de ha úgy látja jónak, akkor ez van!
luisa:Lehet, h neked közvetlen előtte jelez csak a szervezeted, mindenki más, vagy lehet, h Te is érzel ilyeneket, csak nem vagy olyan parás, mint pl én és annyira nem is tűnik fel!! :roll:

Kép
gyanixi
 
 


Jó reggelt Mindenkinek!

Luisa, úgy látszik, hogy nekünk több időre van szükségünk, hogy felkészüljünk. Ez mindenkinél egyéni, és a "természet" tudja a dolgát. Nekem éjszaka is voltak görcsölgetések, de folyamatosan.

Dijcsi, igen nálam még volt ellenanyag. A babára nem veszélyes, ezért nem foglalkoztam vele, egyedül abból a szempontból számít, ha vért kellene kapnom a szülésnél, mert csak speckó, választott vér lehet, amit 4 óra alatt tudnak leszállítani. Max 2 napig tárolható, így természetes szülésnél meg sem lehet előre rendelni. Remélem, hogy nem lesz rá szükség. Elvileg nem várható komplikáció, de hát minden eshetőséget átbeszéltünk....

A CTG szerint is az a véleménye a dokinak, hogy még a kiírás előtt születünk, de azért ez sem biztos.

Times, ne türelmetlenkedj, hiszen neked ez már a 2. kör :lol:

Boszibaba, tényleg hatalmas lett a pocid :D

Akíra, mi úgy csináltuk, hogy csak azt vettük meg, ami tuti kell, ha utólag szükség lesz valamire, úgyis hamar be tudjuk szerezni. Egyébként ezen a fórumon is tettek fel a kismamák listákat, hogy mia az ami kellett, szerintem nyugodtan kérdezz tőlük.

Edi, azt vettem észre, hogy akkor viszket a hasam, ha nő. Nyúlik a bőr, és olyankor semmi kence nem használ.

Judit, mi a helyzet? Hazaért a párod? Gondoltam rátok......

Lilo

Kép
Kép
34372
 
 


Kép friss fotók Kép

Raktam fel friss 29hetes képeket magunkról!! :)

Pannica nagy nagy gratula neked és persze a szokásos többi velejáró!!!Mostmár ki fogok találni vmi új szöveget mert uncsi h mindenkinek csak uazt tudom írni... :cry:

Üdv itt nálunk akira...

Hát asszem nem lett túl sikeres a cukorterhelésem..éhgyomorra tök normál volt cukrom,4.2 de az a szar lötty amit megittam és amitől egész nap szarul voltam,na az a megengedett fölé nyomta a cukrom!!7.5re vagy vmi ilyesmi...
Volt vkinek ilyen magas a cukorterhelés után??
megyek szerdán dokihoz,gondolom hanyagolnom kell a cukrot majd v vmi ilyesmi??...szóval most egy picit szar a kedvem :? ..nemtudom hogy miért lehet ez??mármint nem a szar kedv :lol: ,hanem sosem gond a cukrommal... :?:
[/b]

Kép
nikky
 
 


Sziasztok!

Lilo (34372)!
De aranyos vagy, hogy gondoltál ránk! Sajnos még nem ért haza a férjem, még remény sincs arra, hogy mostanában jön. Vagyishogy nem tudnak semmit. Hajnalig kint álltak a Parlament előtt, hazaküldték a népet és mentek aludni vmi sátorba. Hát ez van. Aztán gondolom egyszercsak szólnak nekik, hogy 'indulás', pattannak a buszra és azonnal jönnek haza. Azért bízom benne, hogy ez már holnap lesz és nem mondjuk hétfőn v. kedden.

Ma egész nap takarítottam. Egyszer valahol azt olvastam, hogy ez a "fészekrakás" már a vége előtt van, de erről lebeszéltem magam, mert még 7 hetünk van hátra. A csütörtöki dokilátogatáson minden oké volt, a méhszáj pontszerűen zárt. Úgyhogy még nem jön, remélem!

nikky!
Csini vagy! Ha meglátok egy képet Rólad, mindíg az ufós-babakocsis kép jut szembe. :lol:

Fúúú!
Most már jó sokan vagytok, akik közel járnak a 40. héthez! Közületek már bárki lehet a következő babázó!!! Ezek a hülye frontok meg jönnek-mennek! Ti is megérzitek? Mert az én kisfiam néhanapján olyanokat ficánkol, mintha a gyomromon keresztül akarna kijönni. A doki azt mondta, hogy ez a hülye idő, meg a szél miatt is lehet.

sch.judit
 
 


Sziasztok!

Pannica, hatalmas gratula!!!!!!! Varunk vissza! Jo egeszseget mindkettotoknek!!!!

Ki lesz a kovetkezo? :wink: :wink: :wink:

Csikok:

Igaz, azt mondjak, h. aki genetikailag hajlamos ra, az kenheti magat, amivel akarja, ugyis elojonnek.
No, akkor en ez szepen MEGCAFOLOM! Anyumnak sajna nagyon csunya a hasa es a melle, tele csikokkal. Bar rengeteget szedtem fel a terhesseg alatt - ossz. 18 kilot :oops: , egy csikom sincs!!!
Vegig kentem magam, es bizti nem valt karomra a sok sport a terhesseg elott. (Kozben mar nem sportolhattam sajna.)

Szoval, igenis kenegetni lanyok!!!!

KépKép
KépKép
vitte
 
 


Ja! Képzeljétek, ma van a kisfiunk 0. névnapja!!! Este majd megsímogatom a fenekét. (azt hiszem azt szokta esténként kidugdosni!)

sch.judit
 
 


nikky
nekem 8.2 volt, arra csak diétát írt elő a nődoki, volt itt akit elküldtek kórházba ezzel az értékkel (bocs, hogy nem emlékszem ki volt az) éhezett egy kicsit és beállítoták a cukrát. erre nem igazán van szükség, mert az a diéta elég gáz. nekem a védőnőm adott egy táblázatot, amin rajta volt, hogy melyik ételnek mennyi a cukor tartalma. lényeg a kevés tészta, nulla csoki, sok zöldség gyümölcs és hús.


edi
"pofátlankodj" csak nyugodtan, szerintem senkit sem zavar, én is azt csinálom itt :P
mi vettünk 56-st de nagyon gyorsan kinőtte, már lassan a 62 is kicsi lesz. kevés 56 vegyél, inkább nagyobbakat.

Kép
Kép
bbeti
 
 


Nikky, jól néztek ki! Bettinek és Luisanak kellett diétáznia a cukor miatt. A terhességi anyagcserezavar egyébként nagyon gyakori, azért is nézik! Ha nagyon édesszájú vagy, kicsit kemény, de Betti is evett cukormentes édességeket. Úgy emlékszem.

Betti, tényleg, írhantál egy kicsit magatokról, kíváncsi vagyok, hogy milyen a babázás, hogy teltek az első hetek, és mennyit fejlődött Niki?

Ok, Vitte, akkor megyek kenegetni mégis....

Lilo

Kép
Kép
34372
 
 


Nikky:
De kis vidám mami vagy! Nem híztál valami sokat,mert semmi nem látszik rajtad (a pocakodon kívül persze..),hogy lenne valami többlet! Mennyit híztál te egyáltalán?? Valamit nagyon jól csinálsz..

Betti:
Ezt most jól értettem? Szerinted "pofátlanság",ha ide írsz?? Ezt nem mondod komolyan! :shock: Hát aki már megszült,attól ugyanúgy tartozik ide is...legalábbis szerintem.. :P
Rakjál fel képet a Nikiről,LÉGYSZÍÍÍÍÍÍÍÍÍ! Már nagyon régen láttam!

Elizabeth:
Remélem,te is raksz majd képet a babasarokról (ha jól emlékszem,most ügyköditek..).

Bacilivi:
Veletek mi van?? Legalább a cicid helyrejött? :roll:

Kép
Kép
Kép
Kép[/url]
barbamami
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet: