Új privát üzeneted érkezett!

Na igy már értem...:)

Visszaolvastam,de nem sok minden maradt meg a fejemben...:(

Eléggé zsufolt volt a hétvége....volt rokonlátogatás,haverokkal söröző,aztán másnak szőlőhegyi borocskázós-éneklős-sütögetős összejövetel,voltunk Vadnai-tóparton,aztán ma kozmetikusnál voltam arctisztitáson,meg Kazincbarcikán R.-nek szemüveget csináltatni...elég húzós,56ezer,de az egészségpénztár fizeti,csak ki kellett fizetni és majd visszautalják......húúúúú....hirtelen nem is jut eszembe minden... :oops:

Kép

Kép[/
tancsu
 
 


Nagyon jó,hogy voltál arctisztításon.Legalább magaddalis foglalkozol. :wink:
Holnap kérek a Péter számára egy beutalót bőrorvoshoz,szörnyen pattanásos az arca.

Kép
flóra 11
 
 


Kép Gergő mosolya...:)

Kép sógornőméknél...

Kép a vadnai-tavon lábat áztatunk...:D

Kép

Kép[/
tancsu
 
 

 
 

Na most röviden ennyi az élménybeszámoló,mert összeesek a fáradtságtól... :cry:

Holnap majd jövök és mesélek még...:)

Szép álmokat és jóéjt mindenkinek..:D

Kép

Kép[/
tancsu
 
 


Ja és...cupp-cupp-cupp...:):):)

Kép

Kép[/
tancsu
 
 


Vége a BK-nak,azt hiszem,már nem jön ma senki. Én is elköszönök.

Jó éjt mindenkinek! Én is lefekszem.

Kép
flóra 11
 
 


Á,gyönyörű a Gergő! Ez a mosoly, ez mindent megér! :wink: Zsuzska majd külön örül neki. :D
Nagyon szép idő van nálatok is,azt látom. :wink:

Kép
flóra 11
 
 


Cupp.... :D

Kép
flóra 11
 
 


Jó reggelt!!!!!!!!!!

Először is csoda édes babáink vannak, nem is tudnék választani Sanyika, Gergő és Ádám között.

Szerencsére visszatért a mozgalmas élet kismamáinknál! Örülök, hogy mentek és kirándultok a babákkal. Remélem az ösztön is hozza majd nálam a délutáni baba sétáltatást, én aki alig teszem ki a lábam a lakásból. :oops: :oops:

Kép
muzsuzska
 
 


Átállíthatnák már ezt a rohadt órát. :twisted:

Sajnálom, hogy nem mindenki érti az injekciómat és a tüneteket. De Ildikó a tanúm rá, hogy mindent leírtam részletesen. tehát aki olvas az érti is! :wink: :wink: :wink:


Heni::: Nem szúrom még a gonált!! Még 7db decap van vissza, ami lenyomja a hormonjaimat klimaxos szintre, aztán jön egy vérzés, remélem péntek este, doki szerint szerdára. Így vagy szombaton vagy szerdán kell mennem. Uh és jön a gonál. Tehát nem rajtam múlik, hanem a szervezetemen. :roll: :roll: :roll:

Ildikó, nagyon car az érzés, nem sajnáltatom magam, de ilyenkor mindig az jut eszembe akik eldobálják a babáikat lemondanak a gyerekeikről, mi meg ha beledöglünk akkor is szenvedünk a babáért.Sosem tudtam,hogy mi volt a vétkem, hogy a sors így kegyetlenül elbánt velem, de most már csak a jóra vágyom.Az is fog jönni!!!!!!!! :wink: :wink: :wink:

Kép
muzsuzska
 
 


Edina drága!!!
Szeretnék kívánni nagyon boldog, gondtalan nyaralást, utazást, pihenést kirándulást.
Légyszíves kicsit gondolj ránk is mert mi is ott lennénk egy kicsit!
Képeket tessék készíteni, különben is te adós is vagy fényképileg!

Pihend ki magad, aztán én azt javasolnám ha hazajöttél, ne szenvedj a dokiddal menj el a kaális meddőségi rendelésre. Higgy nekem nincs értelme várakozni,nekem 20 évem ment el a semmibe a reménykedéssel. Nem akarlak megbántani........ :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops:

Kép
muzsuzska
 
 


Timi, hiányzól!!!!!!!!

Kép
muzsuzska
 
 


Kávém lehúztam, injekcióm megmelegedett kicsit, akkor most magamévá teszem! :wink: juj

Kép
muzsuzska
 
 


Na gyors vagyok!!!!! :shock: Csíp mint a fene. :shock:

Kép
muzsuzska
 
 


Benóval és a babokkal mi lehet???? :roll:

Hát Gy.-ka nem sűrűn írt nekünk helyzetjelentést, hiába ő Gy.-ka. :D :D :D

Ébredjen már valaki , unom magamat egyedül!!!!!!!

Kép
muzsuzska
 
 


Ettem egy falatot,megyek pihenni mert már jön a kábulat, tényleg mi van ha rászokom? :wink:

Kép
muzsuzska
 
 


7:45

Halihóóóóóóóóó!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Döme 7 órától a kulcsát keresi.Na csak keresse ha már ilyen figyelmetlen.Most megtanulja.

Zsuzsi nem véletlen a mondás,hogy egy nő 2 dologért képes bármire az életben:Azért,hogy legyen gyereke és azért,hogy ne!

Kép
martik77
 
 


Halihó...

Zsuzska:én még nem olvastam vissza , tuti azért nem értem... :oops:

Márti:kulcs megvan???

Ildó:akkor most ismét táppénzen vagy?

Mai napom ismét rohanós,nyugisabb délután majd jövök...cupp..

Szép napot!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Kép

Kép[/
tancsu
 
 


Na a lényeg lemaradt...

Ma reggel teszteltem,negativ.... :cry:

Csak akkor mért nem jött meg???... :shock: :shock: :shock:

Léptem...pá... :wink:

Kép

Kép[/
tancsu
 
 


Kulcs nincs meg.Döme majd kifizeti a locsolópénzéből.Ezek után majd megtanul vigyázni a holmijára.

Megyünk ma Egerbe Szilvi b.nőmmel ,meg a család+L.tesója.

Éjszakánk elég zűrös volt.De már csak akkor fogom mondani,ha jó éjszakánk lesz,mert minden nap írhatnám amúgy. :?

Kép
martik77
 
 


Helyes Márti,legalább megtanulja a saját kárát!

Jó kiruccanást! :wink:

Szilvi üzeni, hogy nem tud jönni mert betanítja az új lányt és előtte nem akar írni és mondani sem semmit. :roll:

Kép
muzsuzska
 
 


Átállítoták az órát!!!!!!!!!!!!!

Kép
muzsuzska
 
 


:D :D :D :D :D :D :D :D :D

Kép
muzsuzska
 
 


Helló lányok!

Tegnap írtam a szerkesztőnek,hogy állítsák át az órát. Megtörtént?

Kép
flóra 11
 
 


Megtörtént! Hurrá! :D :D :D :D

Kép
flóra 11
 
 


Én ma már bejártam az egész várost. Voltam vérvételen és elvittem a két fiút is törletre.

Kép
flóra 11
 
 


Reggel nyolckor mentem a szociális biztosítóba, hogy visszakérjem a táppénzes papiromat, mert az igazgatónő azt kérte, hogy ne legyen megszakítva, hanem folytatva,mert akkor azt már nem ők fizetik, hanem a biztosító. :? Én persze még múlt héten megszakítottam, akartam már munkába menni, a doki meg már elküldte a papírt a biztosítóba.így most az igazgatónő kedvéért hajszolódnom kellett. Elmentem a biztosítóba, ott keresték, náluk nem volt. Hívom a nővért, ő állította, hogy elküldte. Akkor a biztosítóból átküldtek egy másik épületbe, a város másik részére, hogy biztosan ott akadt el. Tehát kutyagoltam megint oda. Ott végre megtalálták,kiadták. Onnan aztán már a fiam vitt autóval ki a kórházhoz. Én reggel ébresztetem őket, mondtam, hogy öltözzenek fel, reggelizzenek,én addig intézem a papírt, aztán jöjjenek értemés megyünk.
Mikor kiszállunk az autóból,akkor látom, hogy a Bálint egy kifakult pólót vett fel, ráadásul még egy kis lyuk is volt rajta. Hogy honnan kotorta elő, azt sem tudom. Jól leteremtettem őt, aztán más kiút nem volt, adtam nekik pénzt és elküldtem őket, hogy amíg én vérvételen vagyok, addig vegyenek egy normálisat.

Kép
flóra 11
 
 


Aztán vártam-vártam a dokinál, míg végre kinézett a nővér, akkor meg azt mondja, hogy ilyenkor jövök vérre? :shock: Mondom én már kilenctől itt ülök. Csak ők közben elintéztek pár beteget,aztán bezárták az ajtót és tízóraiztak. Hát én tehetek róla? 10 órakor kerültem be. Először nem találta az eret, aztán meg annyira ömlött, hogy nem bírt elállni. 25 percig tartott a vérvétel. :? A fiúkkal csak ez után mentem törletre,szerencsére ott fél óra alatt végeztünk. így is fél tizenkettő volt, mire hazaértünk.

Kép
flóra 11
 
 


Amint megjöttünk, rögtön leültem a varrógéphez, hogy a Bálint egyik nadrágját megjavítsam, mert abban akart menni suliba. Csináltam neki egy kenyeret gyorsan, amg ette,addig megjavítottam a nadrágját, aztán a fiúk mentek suliba.
Én is most reggeliztem és megyek gyorsan angolt tanulni, mert bele sem néztem. :?

Kép
flóra 11
 
 


Zsuzsi,tudom, hogy carul vagy, nagyon sajnálom. :( Én csak Clostit szedtem és attól is totál klimaxos tüneteim lettek. Hát még ilyen erős hormonoktól. :(

Márti,sajnálom, hogy nem lett meg a kulcs. De nem kellene zárt is cserélnetek?

Tancsu, szoptatás alatt a hormonok még össze-vissza működnek.Nekem is hol megjött,hol meg hónapokig nem mutatkozott a pirim. Szerintem ez szopi alatt normális.

Kép
flóra 11
 
 


Nos,kicsit átnéztem az angolt,megírtam a házit.Most öltözöm és mentem. Sajna ide el kell mennem,nem hiányozhatok. Este majd pihenek.

Kép
flóra 11
 
 


Hali

Voltunk apával otp-ben,turiban,vettem manónak egy szatyornyi ruhát és csak 2000-et fizettem....tök jóó...!!!!
Gergőre addig keresztanya vigyázott...:)

Látom átállitották végre az órát...:D

Menünk ki ismét inassal,kihasználjuk a jóidőt...:)

Este én is jövök 8 körül...

Szép napot...cupp..:)

Kép

Kép[/
tancsu
 
 


sziasztok
csak élet jelet adok és rohanok tovább
mi megvagyunk, jól vagyunk, leszámitva a begyulladt inyemet :evil: .
szemét bölcsesség fog :evil: :evil:
holnap már bövebben jövök, addig is puszi mindenkinek

Zsuzska, meghallottam, hogy hivsz :lol: :lol: :lol: :lol:
puszi érte, jól esett :wink: :wink: :wink: :wink: :wink:

Kép

Kép
timirosicka
Külföld
 
 


Sziasztok, én is csak életjelet adok...

Tegnaptól dolgozik az új lány és elég sokmindent kell neki megtanulnia és én szeretném ha minél előbb mindent tudna :wink:

Jól vagyok, a piri sehol, még mindig csak egy-egy csepp van, de az sem vér... Ma beszéltem a dokinővel, azt mondta, ha jövő hét péntekig nem jön meg, akkor menjek és megcsinálja a vizsgálatot, de mindenesetre megnéz, hogy mi bajom lehet... :evil: Azért az egy kicsit ciki, hogy már egy hete minden nap tuti biztos vaygok benn, hogy na ma tuti megjön :oops: :oops:
Tehát nincs történés....

Holnap megyek haza négy napra, nem tudom, tudok e majd jönni, mert ugye holnap szépülök :lol: :lol: és a gyerekek is nagyon várnak már...

Remélem Mindenki jól van, majd jelentkezem mihelyt tudok, puszi Nektek! :D

Kép
szilzi
 
 


Helló.
Kicsit pihiztemés azt hiszem,továbbra is ezt fogom. Nagyon kimerített ma az angol,nem is ment úgy,mint máskor. Holnapra pedig rengeteg házit kaptunk. Azt majd délelőtt megcsinálom,ma már nem. Hulla vagyok, lefáradtam ma a rohangálásba, intézkedésbe,angolba, stb. Békázok éspihenek.

Pussz...

Kép
flóra 11
 
 


Hali

Kicsit késtem és látom hogy már senki nincs itt...:(

Látom ma mindenki csak éppen életjelet ad magáról és annyi...:)

Szilzi:várjuk majd a fejleményeket és jó pihit otthon...:)

Timi:nekem is hiáynzol ám...:)
Hülye bölcsességfog... :twisted:

Zsuzska:szerintem is belejössz majd a babázásba ha itt lesz az idő és menni fog mint kölyökkutyának az ugatás...:D

Ildó:jó pihenést és remélem végre majd meggyógyulsz már rendesen...:)

Márti:milyen volt Egerben???

Edina:nagyon jó pihenést,érezzétek jól magatokat!!!!
Most nagyon rátok fér ez a nyaralás... :wink:

Kép

Kép[/
tancsu
 
 


Hoztam még nektek 2 képet...:)

Kép elaludt az autósülésben..:)

Kép fürdés előtti csupaszkodás...:D:D:D

Kép

Kép[/
tancsu
 
 


Benóról tud valaki valami újjat???
Ma esetleg beszélt vele valaki telcsin????

Kép

Kép[/
tancsu
 
 


Menek megnézem a béka második részét.aztán elvonulok kivasalni a kosárnyi babaruhát...jó esti program... :roll:

Szép álmokat és jóéjt mindenkinek!!!!!!!!!!!!

Kép

Kép[/
tancsu
 
 


Visszanéztem még,mert 11-kor kell bevennem a gyógyszert, addig még fenn vagyok, meg a béka után jutott az eszembe, hogy ma nem sütöttem kenyeret. Túl zsúfolt volt a mai napom, tehát a béka után tettem be kenyeret sülni. Most rövid programra, de így is fél tizenkettő lesz, mire elkészül. :?
Pedig mennék aludni, mert a fejem szét akar robbanni. :(

Kép
flóra 11
 
 


Tancsu, Gergő továbbra is elbűvölő! :wink: És fantasztikusan jól vásároltál.

Szilvi, jó pihit és reméljük azért tudsz majd jelentkezni.

Timi, örülök, hogy benéztél hozzánk. Hűtővel mizujs?

Benóról én is szívesen olvasnék. Nagyon hiányoznak a hírek róla.

Kép
flóra 11
 
 


Halihó!

Jó későn jövök.Hét előtt értünk haza Egerből.Nagyon jó volt.

Részletesen majd holnap.L tesója most ment haza._Jó fáradt vagyok.

Puszi É Jó Éjt Mindenkinek!!!!!!!!!!!! :D :D :D :D :D

Kép
martik77
 
 


Halihó!!!

Timi én nagyon gondoltam rád!!!!!!!!! Köszi, hogy jöttél, tessék pár sort írni mindig! :wink: :wink:

Márti a kiránduló csavargó,igenis kérünk részleteket!

Ildikó, sajnálom, hogy mindennel így jársz mint a délelőtti papír és orvosrohangálással! :evil:

Kép
muzsuzska
 
 


Tancsu , Gergő csodababa. :roll: Csoda nagy is. :wink:

Elkezdtek szúrkálni a petefészkeim, NEKEM még nem jöhet meg, én küldöm tovább Ildikónak vagy Szilvinek!!!!!!! :shock: :shock: :shock: Pénteken esetleg, de most ne! Szombaton lesz csak doki! :evil:

Kép
muzsuzska
 
 


Márti a cumis üveg élőben is ilyen brutális? :roll:

Kép
muzsuzska
 
 


Hiányoztatok , elolvastam mindenkit, most megyünk aludni!

Még 3 munkanap a hétből!!!!!!!! :D :D :D :D

Kép
muzsuzska
 
 


Jóreggelt...:)

Látom éjszakai müszak is volt....:D:D:D

Nekünk pokoli car volt a hajnal....fél1-től fél4-ig vagy 10x kelt fel,ölevettem erre vigyorog..... :twisted: :twisted: :twisted:
Jól kiosztottam,közöltem vele hogy elég volt ebből a hülyeségből,tessék aludni......láss csodát,reggel 6-kor kelt....!!! :wink:

Úgy látom mucáj lesz keményen fognom,mert a fejemre nő..... :roll: :roll: :roll:

Kép

Kép[/
tancsu
 
 


Bedobtam a lasagne-t sülni,apa boltba ment reggelit venni,inas alszik,mosógép megy...:)

Elkezdem feltölteni a tavon készitett videónkat,aztán majd hozom a linket ide is...:)

Később benézek....

Szép napot mindenkinek!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Kép

Kép[/
tancsu
 
 


Márti ugye akkor jössz ma le????

Ha jóidő van akkor kimenünk babákkal sétálni kicsit???
Gyere babkocsival akkor, a lakásban elfér mind a két kocsi...:):):)

Majd bekukk a válaszodért...:)

Kép

Kép[/
tancsu
 
 


Helló mindenkinek.

Zsuzsi, nem bírod éjjeli műszak nélkül, ugye? :wink: Látom jókésőn írtál.

Márti, nagyon várjuk a képeket a kirándulásról. Egerben én is jártam már.
Tancsu,így van,néha kell a keménység is. :wink: Majd jövök videót nézni.

Kép
flóra 11
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet: