Új privát üzeneted érkezett!

:cry: :cry: :cry:

Kép
muzsuzska
 
 


:lol: :lol: :lol: Jópofa,hogy a Szilvi azt ne olvassa el. :lol: :lol: :lol:
Talán jobb, ha elolvassa,legalább felkészül és már az elejétőlkiíratja magát. :wink:

Kép
flóra 11
 
 


Sírós laptetű????!!! :shock: Csináld át!

Kép
flóra 11
 
 

 
 

Most nézem Zsuzska a vonalzódat, hogy elölről kezdte a ciklusodat.
Az én vonalzóm meg nagyon okosan hosszabbítja önmagát. :lol: De meddig? Most valahogy nem akarok szurira menni, hogy előidézzék a pirit. Kíváncsi vagyok, hogy magától egyáltalán megjön-e. Attól tartok, hogy nem. Ha meg nem, akkor számomra tényleg vége. :(

Kép
flóra 11
 
 


Beszéltem a dokival,de csak annyit mondott, hogy menjek el. Amihez viszont semmi kedvem,őszintén. :?

Kép
flóra 11
 
 


Helló!!

Bocsi nem olvasok vissza és csak gyorsan írok.Voltunk dokinéninél a rekettség és a kiütések(arcán)miatt a kicsivel.
Erős a tejem!!Hurrá legalább van tejem!!!Kapott rá injekciót(calcimusc)amit meg kell vele itatni 2x1 amp egy nap és kenőcsöt.Csütörtökön kell visszamennünk.
Most megyünk egy L. ismerősének a telkére.
Majd szerintem csak este jövök.

Puszi és Szép Napot Mi8ndenkinek!!

Ildó te pedig pihenj!!!!!

Kép
martik77
 
 


Legalább nem megfázástól van a rekedtség,ez a jobbik eset, nem? Ez majd elmúlik,gondolom hozzászokik a szervezete a tejhez. :wink:

Kép
flóra 11
 
 


Én kimostam a hajam, :D , megszárítottam.Most kicsit még száradok,közben kitöltöm a banki utalványokat,aztán megyek egy körútra. Bankban kifizetem a dolgaimat,aztán doki,visszafele patikaés üzlet. És ma a fiamnak is meg kell főznöm, meg az angolt ismegtanulni holnapra, aztán még az anyáknapi műsort is véglegesíteni,mert sok mindent összeszedtem hozzá múltkor, de nem állítottam össze. Holnap viszont már ki kell osztanom a szerepeket.

Kép
flóra 11
 
 


Vagyis ennyit a pihenésemről. :?

Kép
flóra 11
 
 


Mentem dokihoz. :?

Kép
flóra 11
 
 


Helló!
Látom itt nem volt senki.
Én megjöttem a dokitól. Lejött a múlt heti törlet eredménye is. Még jó, hogy levetettem múltkor. Valami streptococcus pyogenes vagy mi a fene telepedett meg a torkomban. erre pedig az antibiotikum,amit szedtem, hatástalan volt. :? Mint ahogy éreztem is, hiszen állandóan írtam,hogy még mindig fáj a torkom. Szal újabb antibigyót kaptam és újabb hét itthon. Munkából már kitiltanak. :? Semmiképp nem engedett munkába,azt mondta,ez nagyon fertőző.És hogy biztos van az osztályomban egy bacilushordozó, mert ezt a gyerekektől szedtem össze. :?
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára flóra 11 2009.04.14 14:45-kor.

Kép
flóra 11
 
 


Viszont azon gondolkodom, hogy holnap elviszem a két fiamat, a Petit és a Bálintot is egy törletre,mert ők is állandóan köhögnek, náthásak,a Bálint néha belázasodik 2 napra, aztán elmúlik,szal náluk is vannak ilyen hülye tünetek. Talán őket is megfertőztem. :?
Holnap nekem úgyis ki kell mennem, mert kell mennem vérre. Jöhetnének velem.

Kép
flóra 11
 
 


Zsuzska, mi az, hogy rosszul vagy? Hogy vagy rosszul? Mit érzel? Hányingered van vagy mentálisan nem érzed jól magad? Pihensz eleget?
A masszírozógépet persze, hogy most nem használom. Nem is használtam sokat, mert amikor megvettük, néhány hónapra rá már várandós lettem, így alig volt használva. Most meg útban van... nem tudom sehová sem tenni.

Edina, örülök, hogy csak a jóra és szépre gondolsz. Így is kell. Mikor is indultok?

Ildó, holnap remélem, már mindent be tudunk fejezni, és már csak a pelenkatárolót kell megvarrnom. :) Már nagyon várom, hogy elkészüljön, hogy lássam egyben, milyen is lesz. Szép színes lesz, mármint a fal alapja sztem csak fehér, de a mintákkal nagyon jól fog kinézni. Igazi kiscsávós szobát képzeltem... :)

Márti, szuper, hogy jó a tejed. Ádám kiütései meg tuti elmúlnak, ha megszokta, hogy anya ennyire táplálná az ő kicsi fiát. :)

Képzeljétek, tegnap óta iszonyúan dagadnak a lábaim. Ma elmentem a patikába, reméltem, hogy kapok vmit, mert zsibbadnak is, igaz, hogy fájni nem fáj... szóval nem volt semmi, de holnapra meg tudták rendelni a Natrium Chlorat nevezetű homeos bogyót. Állítólag két nap alatt leviszi a duzzadást, csak idegesít, hogy zsibbad is... sztetek kellene szólnom a dokinak? Ma kezdett el zsibbadni...

Heni

Kép
szheni
 
 


Az anyám már kikészít. :x Naponta 3-4x telefonál, állandóan kitalál valamit, aztán meg azt kérdi,hogy mit csinálok, miért nem fekszem,így nem lehet meggyógyulni. :x Hát azért nem fekszem, mert kizavart az ágyból és vele kell beszélnem. Erre nem gondoll. :evil: Délelőtt is kérdezte, hogy ő már nem tudja, mivel tud segíteni, mert hogy nem akarok elmenni hozzá kajáért, ha megfőz. Minek mennék el? Annyi idő alatt én is megfőzök itthon és el sem fáradok bele annyira, mint a mászkálásba.Meg úgyis mindenkinek elmondja, ha bármit is ad,persze felnagyítva, hogy ő tart el minket. :evil: Akkorinkább nem kell semmi. :evil: Mondtam neki,hogy azzal segít, ha most letesszük a telefont és megyünk a dolgunkra. :twisted:

Kép
flóra 11
 
 


Heni:A lábzsibbadás a vizesedés miatt van.A homeós bogyó biztos jó lesz,nekem is homeós bogyótól indult meg a tejem.Legalábbis ebben hiszek most. :D

Na végre Ildó,hogy kiderült mi a baj és tudják kezelni.Akkor hamar meggyógyulsz mostmár!!!

Zsuzsi remélem jobban érzed már magad. :)

Kép
martik77
 
 


Helló Ildó!!! :D :D :D

Kép
martik77
 
 


Heni, biztos nem ártana szólni a dokidnak, azt is megbeszélhetnéd vele,hogy mit fogsz szedni. De addig is polcold a lábad és masszírozd. Az segít a legjobban.

Kép
flóra 11
 
 


Sütöttünk szalonnát,és nagyon szupi idő volt.

Kis Vuk csak aludt,meg evett. :D

Na majd este lesz megint party. :?

Kép
martik77
 
 


Helló Márti! Igen,én is így gondolom, hogy most már kigyógyulok,ha tudom, mi a baj. :wink: De látod? Itt is ilyen az eü.Ha múltkor én nem kérem a törlet levételét, akkor eszébe sem jutott volna a dokinak. Akkor még most sem tudnánk, mi a baj.

Kép
flóra 11
 
 


Kis Vuk biztos party kedvelő. :lol:

A fiamék szombaton sütögettek, itt is szép az idő. Én is örülnék,ha már élvezhetném, de már nemsokára. :wink:

Kép
flóra 11
 
 


Sajna ez néha nálunk is így van.Attól függ milyen a doki. :?

Kép
martik77
 
 


Ismered ezt a coccust?

Kép
flóra 11
 
 


passzolok.L szerint egy csomó betegségért felelős. :?

Kép
martik77
 
 


Én imádom a tábortüzezést. Pont erről beszéltünk a komáékkal tegnap, hogy valamikor mi jártunk rengeteget családostul, aztán most átvették a gyerekeink,megtanítottuk őket. :D :wink: Persze még mi is sütögetünk, de már nem olyan gyakran.

Kép
flóra 11
 
 



Kép
martik77
 
 


Kép

már önállóan kajcsizik :wink:

Kép
martik77
 
 


Megnéztem a neten, tényleg sok bonyodalmat tud okozni. De gyakori.

Kép
flóra 11
 
 


Kép

és van ekkora fürdőköppeny. :D

Kép
martik77
 
 


:lol: :lol: :lol: :lol: Nagyobb az üveg, mint a baba. :lol: :lol: :lol: :lol: Nagyon édes!!!!! :D :D :D

Kép
flóra 11
 
 


Ó, de cuki! Van rá fürdőköpeny? De jó! :D :wink:

Kép
flóra 11
 
 


Egy b.nőm turizta.Igaz milyen vagány??? :)

Kép
martik77
 
 


Köszike,elolvastam, aranyos vagy. :D

Kép
flóra 11
 
 


Az egész gyerek nagyon vagány! :wink: :D

Kép
flóra 11
 
 


Tancsu mikor ér már haza? Ma is kihasználják még míg anyós vigyáz a gyerekre? :wink: :D

Kép
flóra 11
 
 


Nem hiszem.Tancsunál pillanatnyi elgyengülés ha másra bízza Gergőt. :wink:
Szerintem nyolc körül már tuti jön,mert fürdés meg minden inaskának is. :D

Kép
martik77
 
 


Értem. Bk alatt biztos lesz. :wink:
Én megyek csinálok még rizst a vacsihoz. Aztán jövök.

Kép
flóra 11
 
 


oké.nálunk is vacsi,de még jövök. :D

Kép
martik77
 
 


Vagyok!!!!!!!!!!!!!!!!

Van itt valaki?

Kép

Kép[/
tancsu
 
 


Hihihihihi.....majdnem 8 óra,pontos vagyok mi????... :wink:

Kép

Kép[/
tancsu
 
 


Menek kiteregetem a ruhákat és jövök...

Mennyit kell visszaolvasnom????...segit valaki,hol maradtam el???

Kép

Kép[/
tancsu
 
 


Szinte semmi forgalom nem volt.Sokat nem kell visszaolvasnod. :D

Kép
martik77
 
 


Helló, gyors jelentkezés!

A reggeli injekció hatás kábé délután 2 körül múlik el. Heni, szédelgek, de rendesen! Heni sok -sok ásványvizet igyál az kiviszi az ödémát a lábadból.

Olyan vagyok mint egy narkós és klimaxos, vagy klimaxos narkós.ű

Ma jól otthon hagytam a telefonom!!!!!!!!!!! :D :D :D

Na megyek mert káosz van itt. Csak ezt a hetet hadd csináljam végig!

Szilvi, ha este fogsz szúrni majd, reggelre fitt leszel!!!!!!!!

Kép
muzsuzska
 
 


de én lelépek.Hasfájós a kicsi,Döme meg most jött fel a kutyával és bejelentette,hogy elhagyta a kulcsát. :x

Kép
martik77
 
 


Szió

Sajnálom hogy picúr hasfájós...:(
Dőme merre járt?
L. nincs otthon,hogy lemenjenek újra megnézni amerre sétált?Talán most még van esély megtalálni...

Kép

Kép[/
tancsu
 
 


Zsuzska

Mi összefüggés van a klimaxos narkós,Szilzi és az esti szuri között???

Kissé nem értem....talán ha visszaolvasok,akkor tiszta lesz a kép... :wink:

Kép

Kép[/
tancsu
 
 


Nem mert lenn a pályán hagyta el és ott nincs lámpa.Meg amúgy is reggel kelljen fel korán és induljon keresni.Ja és persze a zsebpénzéből lesz új kulcs.
Ugyanis nyakba akasztón lógott csak lusta volt felrakni és a szomszéd gyerekkel ökörködtek és úgy hagyta el.

Kép
martik77
 
 


Puszi És Jó Éjt Mindenkinek!! :D

Kép
martik77
 
 


Szegény Zsuzsi :(:( Sajnálom, hogy szédelegsz, elképzelhető, hogy csak meg kell szoknod ezeket a hormonkészítményeket és nem lesz semmi gond... Mennyit szúrsz a Gonalból? Nekem 187,5-re kellett állítanom a tollat mindig.

Márti, ez a gyerek nagyon édes. :) Szuperjó a fürdőköpenye, és milyen édes, ahogyan eszik éppen... :):) Döme nem találta meg a kulcsát?
Hát, meglátom majd, hogy holnap mit mutat majd a lábfejem. Elmegyek a patikába, elhozom a bogyóimat és kiderül majd. Most egy kicsit mintha szebb lenne, mert egész délután feküdtem vele...

Ildó, pihenj, pihenj és ne idegeskedj anyukádon. Tudod, milyenek a szülők...

Jó éjt mindenkinek! Holnap jövök, addig vigyázzatok Magatokra!

Heni

Kép
szheni
 
 


Megvolt nálunk a vacsi. Megbeszéltem a srácokkal, hogy holnap törlet,aztán suli.

Tancsu, örülök, hogy vagy. Mesélj,hogy teltek az ünnepek?

Kép
flóra 11
 
 


Tancsu, az összefüggés az, hogy ha este fog szúrni Szilvi, akkor reggelre elmúlik a hatás és nem fogja érezni a szédelgős klimaxos tüneteket. :wink:

Szegény Zsuzsi, de kitartás a cél érdekében. :wink:

Kép
flóra 11
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet: