Új privát üzeneted érkezett!

Én megnéztem nem találtam semmi érdekeset a tv műsorban. :?

Kép
martik77
 
 


Megyünk mert elkésünk!!!!!!!!!!!!! :D :D :D

Kép
muzsuzska
 
 


Oké Zsuzsi!!Puszi!!! :D

Kép
martik77
 
 

 
 

Megyek én is tv-ek még a pici alszik.De még jövök. :D

Kép
martik77
 
 


Na, most volt az ex is locsolni. Már bűzlök a különböző kölniktől. Jöhetne a koma is,aztán mennék zuhanyozni,mert megfájdul a fejem. :?

Kép
flóra 11
 
 


Zsuzsi, jó étvágyat az ebédhez. Márti, jó tévézést. Ha rábukkansz valami jóra,írd meg. :wink:

Kép
flóra 11
 
 


Sziasztok!
Már én is bűzlök, pedig csak a szomszédok locsoltak meg :lol:

KépKép

KépKép
nadina01
 
 


Szerintetek a tüszőrepedést meg lehet érezni? Mert nekem már kb. 1 napja görcsöl a hasam. Vagyis inkább a petefészkem jobb oldala...nem túl kellemes :?

KépKép

KépKép
nadina01
 
 


Zsuzsi szerintem bele se gondolj, hogy miből van az az inekció :shock: :shock: :shock: a lényeg, hogy hatni fog (de azért a hörcsög dolog elég durva :shock: )
Ildó, Te már jobban vagy?

KépKép

KépKép
nadina01
 
 


Márti, már rég láttunk kis Vukról fotót! Vagy csak én maradtam le.. :oops: . Úgy szeretem nézegetni itt a bébiket, úgyhogy ha esetleg van új kép akkor várjuk ám.

KépKép

KépKép
nadina01
 
 


Tényleg, és 2 napja volt 1 hónapos!!!
Gratula!

KépKép

KépKép
nadina01
 
 


Na jó, nem írogatok itt egymagamban :lol: Vissza nézek később.

KépKép

KépKép
nadina01
 
 


Na helló. Hál' Istennek nálam lezajlott a seregszemle. Voltak a komáék is,3-an jöttek, a koma, a fia és a tesója. most már átvedlettem otthoniba, elpakoltam, elmosogattam,lefekszem,mert már 37,8 a lázam. :?

Kép
flóra 11
 
 


Most jöttünk fel egy hosszú sétából.
Az idő szuper!!!

Döme még csak most fog menni az apjáékhoz.

De jó Edina,hogy te is jössz ma!! :D

Új kép?? Az most nincs. :?

De rakok fel egyet a sok közül. :D

Kép
martik77
 
 


Kép

Íme Edina csak neked!!!! :D :D :D

Kép
martik77
 
 


Aludtam egyet. Jót tett,lement a lázam. :wink:

Kép
flóra 11
 
 


Ütyüm-pütyüm! :lol: De aranyos! Szerintem nem is tud sírni,olyan tündéri. :wink: :D

Kép
flóra 11
 
 


De bizony,hogy tud!!!!Csak nem hagyom mert berekedt. :shock:

Kép
martik77
 
 


Kell is a pihenés,mert annyit dolgozol,hogy teljesen lemerülsz.

Kép
martik77
 
 


Szegény Ádámka! Berekedt? Reméljük csak a sírástól és elmúlik. :(

Nekem meg valami megártott. Szörnyű hasmenésem lett. Tehát természetesen pucolódok. :lol: :lol: :lol:

Kép
flóra 11
 
 


Igazad van,pihennem kell. Mostanában nagyon lemerítettem magam, én is érzem. :?

Kép
flóra 11
 
 


Ma megint híztam vagy 2 kg-ot. :D Kaptunk egy fazék csibepörköltet, sajnos holnap se kell főznöm........ :roll:
:D :D :D

Kép
muzsuzska
 
 


Lányok én azt sem bánom, ha teveszarból készül az injekció csak használjon!!!!!!!

Kép
muzsuzska
 
 


Jön haza a F. Megyünk egy sétára,gyönyörű az idő. Remélem jól leszek.

Kép
flóra 11
 
 


Na, Zsuzska,én is híztam,de most kipucolódok és lemegy. :lol:

Kép
flóra 11
 
 


Márti, nagyon édes Ádám! :lol:
Ildó, pihenj sokat, mert nemsokára vége a tavaszi szünetnek! Vigyázz Magadra! Nem lehet, h vmi vírust kaptál el, ami hőemelkedéssel és hasmenéssel jár?
Zsuzsi, tuti, hogy használni fog. A gonal a legjobb, és a másik is csak jó lehet!

Heni

Kép
szheni
 
 


Látom senki.
Akkor lelépek.

Holnap már jön a Tancsu is de csak este gondolom.

Puszi És Jó Éjt Mindenkinek!!! :D :D :D

Kép
martik77
 
 


Hali

Csak hazakukkantottunk megnézni a lakást,de m,ár megyünk is...:(
Kicsit még csavizunk a városban,aztán vissza anyósékhoz,kihazsnáljuk hogy vigyáz manóra...:)

Márti:boldog 1 hót Vuknak!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Holnap déután jövünk haza,este leszek...:)

Puszi és hiányoztok ám... :wink:

Kép

Kép[/
tancsu
 
 


Szép napot mindenkinek.

Én fekszem,nem vagyok jól. gyenge vagyok. Kihasználom,hogy ma még itthon vagyok.Holnap már munka. :?

Kép
flóra 11
 
 


Még mindig senki? Márti, remélem nincs baj? Gondolom megint egy rossz éjszaka van mögötted és most pihensz.

Kép
flóra 11
 
 


Sziasztok!
Sajna tegnap rámtört a depresszió :cry: így nem tudtam jönni. Az okát nem tudom. Vagyis igen: megint előjöttek a paráim....de már múlnak.
Kösszi Márti a képet! Olyan édi!

KépKép

KépKép
nadina01
 
 


Ildó, még jó, hogy ma nem dolgozol, talán holnapra rendbe is jössz. Azért nem vagy nagyon szarul, ugye?

KépKép

KépKép
nadina01
 
 


Szerintetek lehetek a hormonváltozástól rosszul? Tegnap fél óránként rámjött a bőgés minden különösebb ok nélkül. Aztán meg még mindig fáj a hasam, mintha meg akarna jönni, de az uh szerint ugyebár most van a peteérés. Lehet, hogy nem tud megrepedni a tüsző és emiatt fáj így? Mert fel is vagyok fújódva eléggé. Meg persze hiába próbálok nem gondolni a rossz dolgokra, még azért néha rámjön a rettegés, hogy mi lesz, ha megismétlődik a méhen kívüli....de nem fog!!!

KépKép

KépKép
nadina01
 
 


Mondjátok ám meg nyugodtan, hogy nem vagyok normális :lol:
2 nap múlva utazunk nyaralni, nekem pedig világ vége hangulatom van :oops: :?

KépKép

KépKép
nadina01
 
 


Heni!
De jó, már csak picivel több, mint 1 hónap és megnézhetjük Benító babát! Tényleg hogy áll a szobácskája?

KépKép

KépKép
nadina01
 
 


Helló Edina! Sajnálom, hogy ilyen hülye a hangulatod. Értem, hogy gondolsz és félsz is a méhenkívülitől. De talán majd a nyaralás jót tesz. :wink:
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára flóra 11 2009.04.14 08:40-kor.

Kép
flóra 11
 
 


Mennem kell még ma dolgozni sajna, ráadásul este 9-ig. Úgyhogy készülődök. Szerencsére holnaptól szabin leszek.
Benó előreláthatólag mikor jöhet haza szerintetek?

KépKép

KépKép
nadina01
 
 


Helló Ildó!
Ha már a nyaralás sem segít rajtam, akkor már annyi.... :lol: :lol: :lol:
Hogy vagy?

KépKép

KépKép
nadina01
 
 


Hát nem vagyok fényesen. Köhögög,lázas vagyok, gyenge.Csak fekszem, még fekvés közben is megizzadok,pedig utálok izzadni. Tudom,ki kellene pedig izzadni,az segítene, de nem szeretek izzadni. :?

Kép
flóra 11
 
 


Jajjj, így hogy mész holnap? Ha ennyire rosszul vagy. Csak egyszer kéne jól kiizzadnod magad, és utána biztosan jobb lenne. Gondold azt, hogy egyesek önként mennek pl. szaunába izzadni :D (amúgy én is utálom az ilyet)

KépKép

KépKép
nadina01
 
 


A szaunát szeretem, az ott más.Itt az ágyban koszosnak érzem magam, ha izzadok és azonnal kitakarom magam,hogy leállítsam. :oops: Tudom, hogy nem lenne szabad, de nem bírom ki.

Kép
flóra 11
 
 


Edina, nyugi, nem fog megismétlődni a méhen kívüli. Minden rendben lesz, és igen, a hormonváltozástól lehetsz rosszul. Amikor nekem volt peteérésem, én is mindig megéreztem... nem görcsöltem ugyan annyira, mint amikor mensiztem, de ez is nagyon tudott fájni néha... Remélem, én is, hogy a nyaralás egy kicsit helyreráz. :wink:
Szerdán befejezzük a szobát, ha készen lesz, teszek róla képet. :)

Ildó, ezek szt mégis elkaptál vmi vírust... igyál égetett cukor teát, és feküdj. Az izzadás jót tesz, bár én is utálom... Lázcsillapító, NeoCitran vagy Coldrex... Gyógyulgass! És ne menj holnap dolgozni!

Heni

Kép
szheni
 
 


Majd felhívom a dokit, megmondom neki hogy vagyok. Már nem akarok itthon maradni,mert kicsit már sok. De hátha ad valami gyógyszert vagy megmondja,mit vegyek a patikában.

Kép
flóra 11
 
 


Szia Heni!
Köszi, igen, minden rendben lesz. Próbálok csak jóra gondolni :D
Biztos nagyon jó lesz a szoba, várjuk majd a fotókat :D

KépKép

KépKép
nadina01
 
 


Edina, nyugi ez a hangulat és érzés lehet 100x rosszabb is!!!!!! Én nagyon szarul vagyok , egyre szarabbul az injekció után..........De ki kell bírnom........

Ne haragudjatok, de megyek vissza az ágyikómba.

Heni, jó a masszírozó géped, de gondolom nem most használod.

Ildikó, pihenj!!!!! :wink:

Márti, csodaédes a babód! :wink: :wink: :wink:

Kép
muzsuzska
 
 


Helló Heni!

Sajna muszáj már mennem suliba holnap. Nappal már elvagyok, reggel a legrosszabb. Ma reggel is felébredtem hatkor,rágondoltam,hogy holnap ilyenkor már kelhetek. :? Pedig akkor vagyok a leggyengébb. Most már tűrhető.Gondolom majd délután jön megint egy hullám.

Akkor holnap készen lesz a szoba? :D Az nagyon jó! Várjuk a képeket. :wink:

Kép
flóra 11
 
 


Megyek tényleg készülni.
Mindenkinek szép napot!!!
Ildó neked mielőbbi gyógyulást!

Pussszi

KépKép

KépKép
nadina01
 
 


Szilvi, nyugalmas munkát. :wink: Te légyszi ne olvasd el hogy carul vagyok!

Kép
muzsuzska
 
 


Helló Zsuzska!

Hát igen,a hormonok nagyon ki tudják készíteni a szervezetet.Pihenj csak. Ezért mondtam neked,hogy nem fogod bírni a munkát. Otthon kéne lassan maradnod.

Kép
flóra 11
 
 


Zsuzska! Kitartás!!! :idea: :idea: :idea:

KépKép

KépKép
nadina01
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet: