Új privát üzeneted érkezett!

patr!
Szegény babóca! Főleg, hogy a fertőzést elkapta! :(
Remélem hamar felépül! Drukkolok! Lehet elkerülte a figyelmem, de kislány, vagy fiu?

d.dodó
 
 


kislány

Kép
Kép
patr
 
 


Dodó:kislány.
Patr:hatalmas drukk,erő és kitartás mind a családnak,mind pedig a kicsi lánynak!!

Vitához nem kívánok csatlakozni.Csak azt tudnám írni,mint a többiek!

És bizony mindenki,ahol egy gyerkőc van,most tapasztalja meg hogy milyen is egy örökmozgó Anyjának lenni-persze jó érteleben,és természetes hogy első a gyerek,utána jön a topik,habár így bizony kevesebbet tudnak jönni az Anyukák!És van,aki kiszáll,mert a babája sokkal több figyelmet igényel,mint másé-vannak nyugisabb gyerekek,és vannak elevenebbek!
No,mégis csak hozzászóltam :lol:
A lényeg,mindenki maga dönti el mi neki,és a gyerekének a legjobb,hogyan tudja rendezni a napjait.És ezt tiszteletben kell tartani.Ennyi! :wink:

Kép
Kép
Kép
kike
 
 

 
 

Én mondjuk nem tudnék nélkületek meglenni :D :wink:

Kép
Kép
Kép
kike
 
 


[quote="szly27"]M írta:szly27árti! Megköszönném, ha segítenél! :lol: Én még kezdő kis béna vagyok ebben. Szóval ez lenne:

http://www.teszvesz.hu/item563981600_fisher_price_jarassegito_es_kiskocsi_egyben.html

Jól értelmezem ugye, hogy licit nélkül 4500 ft és az azt jelenti, hogy ha megadom érte, akkor lezárja az eladó és az enyém lesz a játék?

Mert akkor licit nélkül venném meg ennyiért.


SZILVI : Igen, 4500 Ft-ért elvihető "villámáron". Ha nem postázza el az eladó (látom, megkérdezted tőle), akkor abban is tudok segíteni, hogy itt Pesten elhozza valahová, mondjuk a Kálvin tér jó lenne, és akkor majd én megpróbálom neked postán feladni jó? Vagy futárszolgálattal, ha úgy olcsóbb...

Most elvisszük Leát fürdetni, etetés, altatás, és utána jövök! Nem tudom, te itt leszel-e, hogy megbeszéljük, mit hogy szeretnél, de ha nem, akkor is leskelődök majd. :)
fmarti
 
 


Sziasztok!

Mostanában én sem tudok sokat írni,de ammenyit tudok olvasok.
És megmondom őszintén én is gondolkodtam h "vajon én is bele tartozok-e?"...
Mert szeretlek olvasni titeket,de nem fogok bele az írásba,mert szeretnék reagálni mindenkinek,de egyszerűen nem tudok,megbántani meg senkit nem szeretnék,mindig meg csak magamról írni szintén nem...
Szóval most kicsit úgy érzem sehogy se jó...

Véda,vissza jelöltelek,gyönyörű család vagytok!!!!!

Patri,imádkozom a pici lányért!

nicike
 
 


Márti! Köszi! Köszi! Köszi! :lol: Akkor légyszíves hozd már el licit nélkül, aztán a továbbiak majd alakulnak. Mi 8-kor fürdetjük Jázmint, utána majd benézek. Addig is itt vagyok többé kevésbé.

Kép
szly27
 
 


Még annyit hozzászólnék a dolgokhoz, hogy senkinek ne legyen lelkiismeret furdalása azért, mert nem tud mindenre reagálni. Szerintem az nagyon nagyon nehéz. Megvan rá a módszer (én is próbáltam), de sok időt vesz igénybe. Pl én sem várom el, hogy mindenki egytől egyig reagáljon akár a képeimre, videóimra, vagy hszlásaimra. (ezt jól lerövidítettem! )

Olyan szerintem úgysincs itt, hogy valamire senki nem reagál semmit. Szóval jók vagyunk! :lol:
És segítőkészek, meg minden! :lol:

Kép
szly27
 
 


Itt is vagyok Szilvi! Akkor elhozom neked ok?
fmarti
 
 


Zsolti apával az étteremben
Kép
Torta
Kép

Kép
Kép
patr
 
 


Pati: Milyen elegáns pasijaid vannak! :wink: :D A tortát te sütötted végül? Nagyon jól néz(ett) ki!
fmarti
 
 


Én is vagyok! Ok Márti!

Patr! Nagyon helyesek!

Kép
szly27
 
 


Jázminnak kb 3 napja nem könnyezik a szeme! Olyan jó! Már megint szemészetre akartam vinni.

Kép
szly27
 
 


Márti, Szilv, köszi!

Tortát én csináltam kicsit viszontagságos volt, második nekifutásra sikerült, pedig a piskótát a készen vettem. Hiába no, nem vagyok egy konyhatündér. Ki gondolta volna, hogy a krémbe nem jó a sütőmargarin??!! :oops: :oops: :? :shock:
De finom lett, és meggy torta! És ez a lényeg.

Kép
Kép
patr
 
 


Szilvi, Zsoltinak pedig most gyulladt be megint! Kb. egy hete múlt el. Arra gondolok, hogy Zsuzsi szokott vele olyat játszani, hogy fújja az arcát, Zsolti meg nevet. Lehet, hogy ettől gyullad be a szeme? Vagy hülyeség?

Kép
Kép
patr
 
 


Pati: Szerintem azért egész jó lett az a torta! :wink: :D
Pici kislánynak nagyon drukkolunk!!!

Szilvikém: Írtam neked pü-t! Meg mingyááá írok még egyet. :oops:
fmarti
 
 


Patr!
Nagyon cuki Zsolti apa kezében. És a torta is nagyon guszta!

nicike!
Te pedig ne viccelj! Természetesen nagyonis kívácsiak vagyunk rátok is, hogy mi van veletek. Miket tud már Lilike...stb.

d.dodó
 
 


Márti! Köszi, írtam neki emailt!

Patr! Lehetséges. Jázminnak születése óta ilyen az egyik szeme, pedig át is volt mosva, átjárható a könnycsatornája. Azt mondták, majd kinövi! Remélem most jött el az ideje! Na rohanok, mert itt ragadtam és 16 perce fürdetnünk kéne! :oops:

Kép
szly27
 
 


Hát csajok én személy szerint úgy gondolom, hogy ide mindenki akkor ír, amikor akar, és amikor tud! Mindenkinek a gyerköce az első ez a legtermészetesebb, és valaki megtudja oldani hogy ha csak öt percet is rászán a babanetre, és gyorsan megosztja velünk hogy mi újság, valaki lehet úgy van vele hogy ez nem elég, mert ő szeretne mindenről tudni és visszaolvas akár 20 oldalt is, és reagál mindenkinek! Aki az utóbbi csoportba tartozik, arról megértem hogy nincs fél órája hogy ezt végigcsinálja, és még plusz írjon is, miután visszaolvasott. De csajok, ha csak két percet is rászánunk erre a topikra, és ha csak leírjuk hogy éppen miújság, szerintem ez mindenkinek elég, és senki sem fog megsértődni hogy nem reagál dolgokra! Én se szoktam mindenkinek reagálni, és gondolom nem is haragszik érte, mert tényleg én is valamikor csak gyorsan átfutom amit írtok, és valakinek írok, valakinek nem. És ha valaki nem jön hosszabb ideig, az tökre megérthető hogy azért nem mert már nincs annyi ideje a pici mellett.
Remélem nem írtam hülyeséget, de én ezt így gondolom!

Kép
linda24
 
 


Esetleg van itt most valaki, aki nagyon képben van a vaterával? Mert megegyeztem egy eladóval, licitáltam és ő le is zárta az aukciót, de a vatera rendszere mégis nyitva hagyja a licitálási lehetőséget még 24 órán át. :shock: Addig meg nem kapjuk meg egymás elérhetőségét. :evil:
Van ötletetek, hogy mit lehetne tenni, hogy végleg lezáruljon az aukció?
fmarti
 
 


MÁrti! Tegyétek ki fix árra és üsd le! Annyiért teszi ki a, amennyiért akarja, akár 1 ft-ért is, akkor nincs nagy jutalék!

sz.andi
 
 


Andi: Az a gáz, hogy már licitáltam rá, mert azt mondta az eladó, hogy csak így tudja lezárni az aukciót. :(

De köszönöm szépen a tájékoztatást, legközelebb már okosabb leszek! :oops:
fmarti
 
 


Akkor meg törölje a licitedet! És úgy tegye ki fixra! Vagy nem lehet átírni fixre?

Azé annyira nem értek hozzá.

Vagy nincsen az eladónak másik folyó aukciója?
Tegyen ki egyet és azt üsd le. Akár egy gyufásdobozt is kitehet... :lol:

sz.andi
 
 


Na, Lizyt letettem aludni! Ő maga nem akart a cicin elaludni! Most még hallom, hogy "dumál", de remélem hamar elalszik! Kapott vibrucolt és camomillat!

d.dodó
 
 


Jaj!

Gergőnek, Lizának, Bencének boldog hófordulót!! (29.-e kimaradt most :lol: bár Bencét köszöntöttétek!
Gergő már 9 hónapos, nagyon megy az idő!! :shock: :shock:

Anita Ikrei meg 30.-án hófordulóztak! Az is kimaradt :lol: :lol: Nekik is boldogat!

Sipiné Ferusának meg ma van! Neki is boldogat! :lol:

Mennyi forduló!! :lol: :lol: :lol: :lol:

sz.andi
 
 


Na, de ügyes Lizy! nagylány már, egyedül alszik!

Én meg felébresztem sztem, mert túl régóta alszik és még fürdés nem volt meg vacsi sem!

Nekem is ragad a szemem, úgyhogy ébresztő fürcsi, kaja és csucsu!

sz.andi
 
 


Andikám: Köszi mégegyszer, de ezt már elk.rtuk. Nem kicsit; nagyon. :D Kivárjuk a 24 órát, annyit majd kibírok valahogyan. :D
fmarti
 
 


Jó éjt lányok, én is elhúzódok.

Szép álmokat és nyugodt éjszakát mindenkinek!
fmarti
 
 


Hát csajok!

Mit látok???
Ne tegyük már tönkre ezt a topikot!!!! Én itt maradtam veletek, ti is maradjatok velem!!!!! Én mindenkit nagyon szeretek, még ha nem is reagálok mindenkinek. Kit jobban kit meg csak szeretek (ezt jól megmondtam.....)

Szilvi: írtam pü-t!!! Én tudom atökéletes megoldást a járássegítőre!!!! Kép

Ma über szar napom volt, de az éjszakám megint szupi lesz, mint tegnap!!!
Levi fél 10 körül elaludt egy szó nélkül és fél 4-kor adtam neki cumit, meg egy kis teát és negyed 8-kor ébredt végleg.
Na milyen gyerekem van? Ez most is így lesz!!! (by Dóri)

Na megyek aludni!!!!

Kép
Kép
Kép
titanilla78
 
 


Sziasztok!

Csak pár szó, magunkról ( bocs!)

Láttuk a lakás, a barátném épitész anyukájának is tetszett :wink:
Van rajta mit felújítani, de van egy külső hőszigetelő réteg ( köszi Andi! :wink:), amit később vittek fel a házra és nincs rossz állapotban összességében...
A terv: apukámmal, anyukámmal és egy kivitelezővel nézzük meg szerdán, aki árajánlatot adna a felújításra ( mindent belevéve és akkor még tudunk húzni belőle...) szóval ennyi. De ilyen vagyoik :lol: :oops:
Meglátjuk.... ( És most különösen rossz Zoli nélkül ez...)

Utána anyukámnál voltuk, Adél durmolt a teraszukon, majd még a nagymamámékhoz is elmentünk...

Lányok, szerintem ez még mindig egy nagyon jó topk! Vigyázzunk rá!

Tamar, Orsi, reggel jelentkezem, egyelőre nem igérek semmi! ( Habár Adél javul! és a kedve jó! Éljen az olajfacsepp! )

Kép
andkata
 
 


Jaj még annyi, hoyg PAtri nagyon drukkolok a Csöppnek!

Kép
andkata
 
 


Sziasztok!

Híreim: a gyerekeim megint taknyosak..
és Natikám fölállt!!! Igaz, még csak kétszer, de folyamatosan, mindenhol kapaszkodik fölfelé :)

Patti, annyira reméltem, hogy nem kell képet látnom a kicsiről... összeszorult a szívem, és előhozta rémes emlékeimet a PIC-ről, amikor a többiekhez képest óriási és makkegészséges fiam mellől láttam ilyen icipici babákat...
olyan védtelen és pici még... de ahogy írod, talán nem is olyan pici, és sokkal jobbak az esélyei. Nagyon drukkolok neki! És unokatesódnak is, hogy sok ereje legyen, hogy sok-sok pozitiív energiát és szeretetet tudjon átadni a kislányának az üvegen meg a pici nyíláson keresztül! Remélem, engedik, hogy megérintse a kicsit.

Bogolya: én a "make love, not war" híve vagyok, kérlek, ennek jegyében olvasd, amit most írok:
Őszintén nem értem, miért vetted ennyire a szívedre Tami hozzászólását, hogy törölted magad. Természetesen megteheted, de én pl. sajnálom, hogy valakinek a -szerintem- félreértett szavai miatt másnak sem adsz lehetőséget, hogy veled fórumozzon (persze lehet, hogy priviben megmarad a kapcsolatod azokkal, akiket közelebb érzel magadhoz).
Többször elolvastam Tami hsz-át, és semmi bántót nem láttam benne. Sőt Tami azt is leírta, hogy nem akar senkit megbántani, csak mostanában így érez, mert ilyen élethelyzetben van. Amúgy én is régóta ezt érzem, hogy képtelenség lépést tartani, hogy jegyzetelni nincs időm, hogy csak azoknak reagálok, akiknek egy-két mondata megfogott, vagy akikkel van személyes "előéletünk" is, s ezzel talán megbántom azt, akinek nem írok, vagy talán nem úgy érti a szavaimat, ahogy azt odaszánom, talán személyeskedésnek vesz dolgokat. És elég régóta "ismerem" a csapatot ahhoz, hogy tudjam, szándékosan senki nem személyeskedne. És abban is biztos voltam, hogy a virtuális fonónk (köszi, Orsi :wink: ), az osztályközösségünk előbb-utóbb tényleg megsínyli, hogy ennyire sokan vagyunk. :(

JObbulást mindenkinek, Kike családnak különösen!
Ágiékról hír?

Timi: akkor most nem írok privit, ha nem haragszol. De megkérhetlek arra, hogy üzend meg pü-ben, mit hagyott meg nekem Márti? Azt megköszönném!

Orsi: koronád lesz????
Hol van az az önkiszolgáló a ligetben?

Viki: csibész Lackódnak gratula a mászáshoz!

Titi: gratula az alváshoz!

Tami: éljen a húsleves! Barátnőm lánya a sült szalonnáért volt oda, már a pocakban is!

Sokmindent akartam még, de vár a munka - még mindig...
Viszont sógorom ma jól megmasszírozta a hátamat - éljen, éljen!
(köszönöm az együttérzést!)

Jó éjt!

Kép
Kép
bondi
 
 


Orulok hogy az en hibas magyaromat egy a magyar nyelvbol igen muvelt Bondim ertette jol. Senkit nem ertettem az uj alatt, hisz tenyleg igen sok olyan "uj" van akiket tenyleg ismerek, meg szemleysen is, es vannak akik lehet reg ota irnak megsem tudom hova tenni a tortenesek soraban. En csak azt szerettem volna leirni, hogy amikor mondjuk egy fel nap nem let utan megnyitom a forumot vagy abbol all hogy vegigporgetem megnezve irt e valaki akire mindig kivancsi vagyok, vagy elkezdem vegigolvasni,ami min fel ora, mire vegere erek nem tudom mit olvastam es nincs mar idom reagalni.
En ertem az ir aki akar, arrol amit akar, az van joban massal aki akar akivel akar, en pusztan az eszrevetelemet irtam le, amit tobben is erzunk( van aki regebb ota is) .
Tudom jol a kutya se keri jojjek ide, olvassak, vagy irjak, sot gondolom most mar vegkepp senki sem, de ugy ereztem ha annyian elmondhatjak a velemenyuket az erzelmeiket en miert nem.

De hat igy jar aki kimondja amit gondol, szamkivetett lett.
Igy hat ELNEZEST MINDENKITOL AKI UJNAK GONDOLJA MAGAT ES EZERT MAGARA VETTE!!!!!!!!!!!!!
Vendég
 


Nos,jó reggelt!

Anyjuk:ne hüjüjj már,dehogy vagy számkivetett-mindenki csak a véleményét írta le.

Éjjel kétszer kelt Domi,plusz még fél hatkor,azt hittem már nem alszik vissza,de még alszik.Gyerkőcök is még alszanak.

Bondi:gratula Natinak a felálláshoz!
Jobbulást a gyerekeknek!!

Csabinak,és Eliotnak nagyon boldog hófordulót!!
Habár Muffin már nem olvas minket,akkor is megérdemli kis Eliot hogy felköszöntsük,igaz? :wink:

1817 (192 éve történt)
Megszületett Arany János, író, költő, műfordító, a Toldi szerzője.

1931 (78 éve történt)
Privolnojéban megszületett Mihail Szergejevics Gorbacsov szovjet politikus, a Szovjetunió utolsó elnöke, a peresztrojka elindítója.

1836 (173 éve történt)
Texas kinyilvánította függetlenségét Mexikótól.

1868 (141 éve történt)
Meghalt Nagy Károly matematikus, csillagász, közgazdász, publicista és Amerika-utazó, az első magyar földgömb készítője.

1908 (101 éve történt)
Gabriel Lippmann bemutatta három dimenziós színes fotográfiáját a Francia Tudományos Akadémiának Párizsban.

1923 (86 éve történt)
Először jelent meg a "Time" magazin.

1933 (76 éve történt)
A világon először New Yorkban bemutatták a "King Kong" című mozifilmet, Fay Wray főszereplésével.

1939 (70 éve történt)
Londonban meghalt Howard Carter angol felfedező, aki megtalálta Tutankhamen sírját Egyiptomban.

1939 (70 éve történt)
Massachusetts törvényhozó testülete jóváhagyta a "Bill of Rights"-ot, 147 évvel azután, hogy - az 1787-es alkotmány kiegészítéseként - törvénybe iktatták és hatályba lépett.

1949 (60 éve történt)
Fort Worthben, Texasban földet ért a "Lucky Lady II." amerikai B-50-es bombázó, miután elsőként sikerült megállás nélkül körülrepülnie a világot.

1951 (58 éve történt)
Megszületett Balázs Ferenc (Fecó), az egykori Korál együttes énekese.

2000 (9 éve történt)
Hazatért Nagy-Britanniából Augusto Pinochet Ugarte egykori chilei diktátor, néhány órával azután, hogy bíróság elé kellett volna állnia az emberi jogok megsértésének vádjával, de szellemileg alkalmatlanná nyilvánították.

1824 (185 éve történt)
Megszületett Bedrich Smetana cseh zeneszerző, zongoraművész, a cseh nemzeti zene egyik legkiválóbb képviselője (Az eladott menyasszony).

1836 (173 éve történt)
Texas kinyilvánította függetlenségét Mexikótól.

1886 (123 éve történt)
Meghalt Popper Lipót báró faiparos, a magyar faipar megteremtésének egyik úttörője.

1899 (110 éve történt)
Washington államban az Amerikai Egyesült Államok kongresszusa létrehozta a Mount Rainier Nemzeti Parkot.

1904 (105 éve történt)
Megszületett Dr. Seuss (eredeti nevén: Theodor Seuss Geisel) író, forgatókönyvíró (A Grincs, A Macska - Le a kalappal!).

1917 (92 éve történt)
Amerikai állampolgárságot kaptak a Puerto Ricó-iak.

1937 (72 éve történt)
Meghalt Dollinger Gyula sebész, egyetemi tanár, nemzetközi szaktekintély, a hazai ortopédia megalapítója.

1942 (67 éve történt)
Megszületett Lou Reed eredeti nevén Lewis Alan Reed zenész

1950 (59 éve történt)
Megszületett Karen Carpenter amerikai énekesnő, aki bátyjával, Richarddal több mint 80 millió lemezt adott el, első slágerük az 1970-es "Close to You" volt.

1962 (47 éve történt)
Megszületett Jon Bon Jovi (eredeti nevén: John Frank Bongiovi) amerikai rockénekes, gitáros, zeneszerző és szövegíró.

1999 (10 éve történt)
Meghalt Dusty Springfield eredeti nevén Mary Isabel Catherine Bernadette O'Brien soul énekesnő.

1791 (218 éve történt)
Meghalt John Wesley angol evangelizátor, hitszónok, a metodista felekezet alapítója.

Kép
Kép
Kép
kike
 
 


Jó reggelt!

Csabinak és Eliotnak Boldog Hófordulót!

Lindám!
Nincs babakönyvem, de jó ötlet, ha látok veszek egyet ;)

Orsi! Gyermekem! ha már örökbefogadtalak
Ne merészelj kevesebbet írni!!!!!

Szilvi!
Én nem ismerem ezt a járássegítőt.

Julcsi!
Kicsi Fiad nagyon szép!!!!! Mindennapra jöhente 1 kép ;)

Kike Családnak
jobbulást!

Patti!
[quote]N írta:ekem igenis tetszik, hogy van aki csak néha jön, van aki csak kérdez, és van Viki(bocs Viki!)
Kép

Kicsi lányt hogy hívják? Anyuci tud fejni? Lelke hogy van?

Zsolti és Szabi nagyon csinosak!!! Mit szólt a palánkhoz a párocskád?


Nikim!

[quote] írta:s megmondom őszintén én is gondolkodtam h "vajon én is bele tartozok-e?"...


Ide!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Csillám!
Kölköknek jobbulást! Nattancs nagyon ügyi az állással!

Tegnap csak eljutottunk a vendégsége, bár a fiúk 3kor keltek. Lackó először csak nézett, elég hangos banda (Mari néni nem tud halkan beszélni :)) volt, de utána feloldódott és pörgött. Annyira lefáradt, h a kocsiban hazafelé jövet el is aludt, alighogy kiértünk az utcából.
20150601134430
 
 


Jó reggelt!

Lányok!

Jártam itt már az este is, nem írtam, emésztettem a nem létező problémát....

Nagyon sokan leírták előttem a véleményüket, én leginkább Bondiéval tudok azonosulni. Őt meg nem ismételném!!!

Tami!
Téged személyesen is ismerlek, ezért emellek ki téged!
Kérlek, ne tűnj el, én igenis elolvasom mindig a soraidat, bár a fennt említettek miatt nem mindig reagálok, de igenis érdekel, mi van veletek!

HOL A VONALZÓD???

Patr!
Zsolti, és Szabolcs nagyon csini...Apuka mit szólt a palánkhoz??? (Bár írtad, hogy örült, de bővebben...)
Kicsi lány? Nagyon sajnálom a fertőzést!
Remélem, mielőbb biztató dolgokról tudsz beszámolni velük kapcsolatban. Várom a híreket!

Bondi!
Sajnálom a takonykórt! gyógypuszi nekik!
Natinak gratulálok!

Csabinak és Eliotnak boldog hófordulót!!!

Most csak ennyi maradt meg a bucimban, de ígérem, ma még jövök!
(most fel kellene öltöznöm...pizsiben vagyok..)
Vendég
 


Mary!
Nem mondod, hogy törölted magad??? Mi lett a jó kis topikunkkal??? :cry: Ne csinálja már ezt senki! Igy most talán egy vagy két valaki lehet hogy "örül a markában, hogy elérte a célját, na de a többiek nem ezt érdemlik!!!

d.dodó
 
 


Csabinak és Eliotnak Boldog Hófordulót!

d.dodó
 
 


Ennyi erővel én is törölhetném magam, mert kirekesztettnek érzem magam, hogy ilyen messze lakok.....de mekkora ökörség lenne, hisz én döntésem volt, hogy ideköltöztem, és lehet, hogy sokkal többetekkel találkoztam (tesóm jóvoltából, hogy szervezett miattam egy talit, mikor otthon voltunk), mint egyes emberek, akik magyarországon laknak!!!!

d.dodó
 
 


Sajnálom, Tami!

:cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:
Vendég
 


Amugy éjszakánk jó volt! Lizy 2-ig aludt, akkor megetettem, és aludt fél 5-ig. Akkor ismét kicsi tejci, majd 7-ig aludtunk! :lol:

d.dodó
 
 


[quote]E írta:nnyi erővel én is törölhetném magam, mert kirekesztettnek érzem magam, hogy ilyen messze lakok..


Nyugi, én is ezt érzem, de még sem törlöm magm.

Beszéltem Tamival, most kicsit pihenteti a dolgokat. Sztem visszajön idővel.
20150601134430
 
 


CSAJOK!!!!!!!!!!!!!!

HOL VAN A 2008. NYÁRI KISMAMÁK TOPIC???????????
2008-BAN MARADT??????????

Kép

mást nem is írok............................



szép napot!

Kép


Kép
ibm
 
 


viki!
Na, hát ez az, hogy emiatt én sem fogom törölni magam, csak azt akartam mondani, hogy szerintem mindenki tudna indokot találni, hogy törölje magát! De mindemellett sok van, ami miatt érdemes jönni!
Vikikém, a ma reggeli kávé, kakaó hol marad? :wink:

d.dodó
 
 


A reggeli kávé, kakaó a nagy kavarodásban elmradt, most pótolom:

Kép, Kép
20150601134430
 
 


Jaj, csajok, hát mire ébredek???

Tami!
Mint ahogy te sem akartál megbántani senkit, úgy szerintem Téged sem akart megbántani senki.
Félreértés volt és szerintem nincs okod, hogy töröld magad, én ezt egy kicsit túlzásnak tartom, ráadásul nem örülök neki.

És biztos vagyok abban, hogy úgyis visszajössz, akkor meg minek elmenni, hm? :wink:

Lányok, felnőttek vagyunk, ne legyen már ilyen sértődgetés, meg elmegyek, meg stb. szerintem.
Nem muszáj itt mindenkit egytől-egyig imádni, de olyan sokan vagyunk, hogy mindenkinek jut jópár ember, aki közel áll hozzá.

és már ez is jóval több, mint amit én valaha az internettől vártam.
Szóval mindenki jöjjön vissza, de azzonnal!!!!


Tegnap egész du. fordítottunk Apával, az tartotta bennünk a lelket, hogy Emma autósülésére megy majd a pénz, így el is készültünk!!!

Éjjelünk pocsék volt és reggel hat óta ébren!

Viki pótmama :wink:


Eliotnak és Csabinak boldog hófordulót!!!!!!

Bondi!
Nati nagyon ügyes!

A Platán a Városligeti fasor legelején van, egyből a Ligetnél.
Drukkolok, hogy ne legyen baj a gyerkőcökkel!!!

Patti!
A kislánynak sok erőt!

KTA!!!!
AKKOR DEÁK?ZARA
INDULJUNK VAGY NE??????
Vendég
 


Viki!
Ez nagyon jól néz ki....főleg a donáldkacsás!
Amugy emélkszel, mikor volt az a "veszekedésünk". Akkor is akár te, akár én törölhettük volna magunkat!

d.dodó
 
 


mit látok???
Néhányan itt akarják hagyni a topikot? Hát akkor kinek a jótanácsaiból okulhatok? Hát akkor kinek öntöm majd a ki a szívemet? Kinek írogathatok? Kikkel nevetgélhetek? Kik adnak nekem recepteket? Kinek nézegethetem a gyerekecskéinek a képecskéit?
Nohát.
Nem lelépni, mer irgum-burgum lesz. Én is itt vagyok, pedig. Időm egy se, fél se, nulla se.

Rólunk:
Szonját szombaton hazaengedték a kórhazából (kellett a hely az újaknak, de még van tüdőgyuszija). Itthon pezsegne, alig tudjuk nyugtatni, hogy ne visítozzon, ugráljon. Köhög, irtóra sápadt, főleg rajzfilmet néz, meg alszik. Egy kis séta van előírva minden napra, 20 perc délelőtt.
Szombat éjjel viszont Nándika nem tudott megnyugodni, ő akit csak le kellett tenni és elaludt... állandóan sírt, köhögött, cicizni sem akart már. Bevittem az ügyeletre (nem jöttek ki, mert nem lázas, csak köhög és sír...), ott egy mogorva doki szinte elküldött a fenébe. Mondta, itassam sokat, adjak neki kalciumot. És hívjam ki másnap a gyerekorvost. Köszke, vasárnap. Aztán Nándika elkezdett köhögni, és mondta, hogy esetleg egy mellkasröntgen nem árthat... de meghallgatta, azt mondta, tüdőgyula nincs. Torkába nem nézett, mondta, azt fül-orr-gégsz csinálja.
Na, nem nyugodtam meg, bár Nándi elaludt az autóban.

Aludt két órát, utána újra kezdtük: sírás, sírás, sírás, köhögés. Én is. Zoli is felébredt rá (bár leköltöztünk a földszintre), és mondtam neki, hogy beviszem a János kórházba, a fül-orr-gégére. Szonja is onnan jött haza ugye tegnap.
Milyen jó hogy bevittem! Kétoldali gennyes középfülgyulladása van. Nekem is (engem is megvizslatott a doki). Antibigyó, orrcsepp neki, nekem csak orrcsepp. A kicsi utálja, de jobban is lett tőle!
Én csak lassan javulgatok, de türelmes vagyok :wink:

Szerdán megyünk mindannyian kontrollra a Jánosba. Szétszóródunk a gyerekosztályon :lol:

KépKép
szkagi
 
 


ja,
és képzeljétek:

Apukám nem jön az esküvőre....semmi vita vagy ilyesmi.
csak neki a bicikliboltja szombaton 3-ig van nyitva és az esküvő meg 12-kor van! :twisted:

Persze simán el tudna jönni pár órával előbb (amúgy sem megy a bolt, főleg még ilyenkor), de úgy tűnik ezt nem tartja annyira fontosnak
(persze volt már polgári esküvő, az igaz), szóval semmi harag, csak ezt tegnap tök hétköznapian előadta atelefonban....

ja, és a kutya iss beteg... :evil:

Na, Apu ilyen, próbálok nem haragudni rá, de azért rosszul esett :( :( :(
Vendég
 


Patrikám,
nem olvastam, csak a reagálásokból látom, hogy az unokatesódnak piciri kislánya lett? Jaj, drukkolok neki, hogy mielőbb rendbe jöjjön velük minden! Mindjárt megpróbálok visszakeresni, hogy mi is történt, hogy is történt.

KépKép
szkagi
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?