Új privát üzeneted érkezett!

1. szédelgek és a szuritól,olyan mintha szalonspicces lennék.

2. Bármit látok meghatódom és potyognak a könnyeim!
:shock: :shock: :shock:

Kép
muzsuzska
 
 


És laptetős!!!!!!!!!!!! :D :D :D :D :D :D

Kép
muzsuzska
 
 


Na ez szerintem jó ötlet...:)

Nekem most 3-4 hétig ingyen van a hivás 70-esbe,igy ha nekem is elküldöd még,akkor akár fel is tudom neki olvasni telcsibe,igy kicsit olyan mintha itt lenne köztünk....:)

Kép

Kép[/
tancsu
 
 

 
 

Na majd kb ilyen bőgőmasina leszel babásan is...:):):)

Mi sem úsztuk ezt meg Mártival...:)

Kép

Kép[/
tancsu
 
 


Kész a nyomtatás,apa lassan jön haza,manónak most kéne enni,de ájultan alszik...:)

Kép

Kép[/
tancsu
 
 


Én alapjáraton tudok bömbölni. :D

Kép
martik77
 
 


Na ezt megerősitem.... :wink: :wink: :wink:

Kép

Kép[/
tancsu
 
 


Itt vagyok én is újra! :D

Kép
szilzi
 
 


Benó is 70-es! :D

Timi törpe gyönyörű, jó lenne Gergő mellé tenni lehet hogy nem sok van köztük! :D :D Szerintem is tiszta Timi!!!!!!!! :D

Ildikó, de jó hogy nem kell dolgoznotok! Köszönöm a húsvéti jókívánságot.

Mindenkinek kívánunk kellemes húsvéti ünnepeket!!!

De én itt leszek !

Nálunk dög meleg van esőnek nyoma se!!!!!

Kép
muzsuzska
 
 


Mert olyan kis érzékeny vagy Márti :wink:

Zsuzska és így hogy dolgozol? Mármint a szédülésre gondolok, nem a bömböldére :lol: :lol: :lol:

Kép
szilzi
 
 


Szia Szilvi!!!!!!!!!! :D :D :D :D

Kép
muzsuzska
 
 


Tancsu, nekem hétfő óta görcsöl a hasam és a derekam, főleg reggel és este és semmi! :evil:

Nálunk is csodás idő van, de itt a Tescoban már nyomatják a légkondit az ökrök :evil:

Kép
szilzi
 
 


Helló :D

Kép
szilzi
 
 


Dolgozom még! Próbálom bírni......... :evil:

Lányok azért úgy irigyellek benneteket, húsvéti nyuszifészek Gergő, Törpe belemászik kacaj nevetés.......... :roll: :roll: :roll:
Márti te a fészek mellé teszed a babót. :wink:

De jövőre mi is babázunk, igaz Szilvi???

Kép
muzsuzska
 
 


Tényleg Ildó,nekem is nagyon tetszett a húsvéti üzid!!!....:)

Cupp Szilzi........én sem értem már mi van velem/velünk.... :roll: :roll: :roll:

Kép

Kép[/
tancsu
 
 


Lépek,megjött apa...:)

Ma végre sikerült felvennem videóra manó hogy közlekedik,majd feltöltöm és belinkelem...cupp...

Este jövök...:)

Kép

Kép[/
tancsu
 
 


Szilvi a tapolcai fórumon mindenkit az infaktus kerülget a piri ideje miatt mert mint nekem is minden attól függ!!!!!! :evil: :evil: :evil: :evil:

Kép
muzsuzska
 
 


Várjuk a videót!!!!!!!!!!!! :D :D :D

Kép
muzsuzska
 
 


Bassa meg a piri! :evil: De ebben a hónapban úgy látom Mindenki csak vár és vár rá! És én ÚÚÚÚÚÚÚÚtálok várni! :evil: :evil: :evil:

Várjuk a videót! :D :D :D

Kép
szilzi
 
 


Én most lebeszéltem a szépítkezésemet Füreden! :D Csütörtökön a hajnali vonattal megyek 12-re megyek festetni a szempillám, 13-ra megyek hajat festetni, 16-kor megyek pedikűröshöz :D :D :D :D És anyukám megdotálja a tavaszi felfrissülésemet 10e FT-al! :D :D :D :D :D

Kép
szilzi
 
 


Ha jövőre nem babázunk Zsuzska, akkor együtt ülünk szerintem a diliházba, elszívunk napi három doboz cigit és a piára is rászokunk :evil: :evil: :lol: :lol:

Kép
szilzi
 
 


Szilvi, marha jó a duma akkor most te leszel a rézfa..ú bagoly leszármazottja???????? :D :D :D

Ez jövő hét lesz????????
Én már nem tudlak követni!!!!!!!!!! Mikor hol leszel!!!!! :shock:

Kép
muzsuzska
 
 


Na ezért fogunk babázni, hogy ne kerüljünk a diliházba!!!!!!!!! :D :D :D

Kép
muzsuzska
 
 


Igen, tudod Zsuzska, holnap Debrecenbe megyünk, onan vasárnap anyóshoz, hétfőn vissza Pestre, kedd-szerda dolgozom, csütörtöktől vasárnapig FÜRED :D :D :D :D Akkor fogok lepakolni az ágyunkról és előkészítem a helyeteket! :wink: :wink: Ha úgy alakulna :wink: :wink:

Kép
szilzi
 
 


Ha piri van, lehet festetni?? :roll:

Kép
szilzi
 
 


Nyugi csajok senkin nem szokik rá semmi piára meg cigire,mert a bab mellett nem tudsz se inni se cigizni!!! :D :D :D

Kép
martik77
 
 


Szilvi nekem mindig eszembe jut Benó mondata, hogy a babalelkek itt keringenek és választanak bennünket!!!!!!!!!!!!!

Téged meglátnak, de szép és hopp!!!!!

Tegnap éjjel lecsaptam egy rohadt nagy darazsat a laborba, mozgott és még meg is akart szúrni erre a csipesszel beletettem egy kis 96% alkoholba, aztán eszembejutott Benó féle mondat!!!!!!!!!! :oops: :oops: :oops:
Ilyen szadistát milyen babalélek fog választani? :roll:

Kép
muzsuzska
 
 


A bab mellet nem is :D :D :D Márti, Te nem gondolsz a cigire? :roll:

Kép
szilzi
 
 


Miért ne? Vagy alul is akarsz festetni???????? :D :D

Kép
muzsuzska
 
 


Zsuzska :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: a zsák is megtalálja a fotját, rettegj!!!!! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

A lelkek velem sem igazán szimpatizálnak mint tudjuk, na maj a tavasz nagyrenoválás után! :lol: :lol: :lol:

Kép
szilzi
 
 


Na ezt a programot tudtam, könyvelni, csak ott maradtam le, hogy anyóshoz mész húsvétra, anyudékhoz nem Füredre. :roll:

Kép
muzsuzska
 
 


Nem :lol: :lol: De ugye dauerolni sem jó akkor :roll:

Kép
szilzi
 
 


Ez babona szerintem. nyugi.

Kép
muzsuzska
 
 


Zsuzska, mindig ugyanakkor kell szúrnod magad?

Kép
szilzi
 
 


Igen reggel amikor hazajövünk 7kor! Jövőhéten délutános leszek azt még ki kell húznom valahogy, ha jó kedvem lesz, ha nem teszik a helyzet irány táppénz!!!!!!

Kép
muzsuzska
 
 


Megyek a konyhába,majd később benézek!!!

Kép
muzsuzska
 
 


De nekem is hiányzik a cigi,de most nagy bennem a vágy,hogy ne gyújtsak többé rá. :)

Kép
martik77
 
 


Zsuzska, ha nem bírod muszáj lesz táppénzre menned! Királyfi nem akarja helyetted beadni a szurit? Engem most beparáztattál, hogy még Te is rosszul vagy tőle kicsit! Mi lesz velem??? :roll:

Kép
szilzi
 
 


Na helló lányok!

Vagytok?

Kép
flóra 11
 
 


Remélem elég erős lesz ez a vágy ésnem gyujtasz rá soha többet! :wink: Én drukkolok!

Kép
szilzi
 
 


Vagyogatunk! :D

Kép
szilzi
 
 


Nem akarok,mert L.is leszokott és elég ciki lenne ha én nem bírnám,meg amúgy is csomó pénzbe kerül.

Szia Ildó!! :D :D :D

Kép
martik77
 
 


Márti,szép tőled, hogy gondolsz Benóra és írsz neki összefoglalót. Ennyit visszaolvasni nem is tudna meg felesleges is lenne.

Kép
flóra 11
 
 


én így gépezek! :D Kép

Kép
martik77
 
 


Még nem kezdtem el írni,de lehet ma belekezdek,vagy csak hétfőn és akkor minden hétfőn írok.Meg azokat is megírom ha valaki képet rak fel melyik oldalon találja meg. :D

Kép
martik77
 
 


Tancsu,nagyon kíváncsi vagyok Manó közlekedésére. :lol: :lol:

Kép
flóra 11
 
 


Zsuzsi, jó ég! És ezeket a szurikat naponta kell most szúrnod? Mert ha az elsőtőlis szédülsz, akkor mi lesz tovább? :shock:

Kép
flóra 11
 
 


Szilvi,piri alatt festetni lehet, de a tartós nem marad meg. Nekem egyszer csináltak olyankor, na tök egyenes maradt a hajam.

Kép
flóra 11
 
 


Istenem,Márti! De édes! :lol: :lol: :lol: L. kicsiben ott a válladon. :lol: :lol: :lol: És hogy nézeget.Nagyon cuki. :wink: :lol:

Kép
flóra 11
 
 


Látom,lekopott mindenki. Megyek, szerkesztek valami vacsorát,mert az ebéd elfogyott.

Kép
flóra 11
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet: