Új privát üzeneted érkezett!

Én nem húsvétolok,és mint kiderült L.nappalos húsvétkor. :?

Szilzi ezek az éjszakák most pont olyanok mint odabenn egy rosszabb éjszakás műszak. :)

Vasalok most babruhát és L.munkásruháját.Ma éjszakás. :?

Kép
martik77
 
 


A lényeg!!!

Beszéltem egy percet Benóval.Nagyon elfoglalt!!Ugyanis fej!!!!
Már van,hogy 50ml-t is sikerül fejnie!!!! :shock: :D :D

Kép
martik77
 
 


tancsu köszi hogy hiányolsz :lol: :lol:
mint már 1x irtam, elromlott a hütönk, minden nap kell föznöm és üzibe mennem, ezért nincs nagyon idöm, csak gyorsan vissza olvasok, irok és rohanok tovább.
igy néz ki a napom: de szoptatás alatt olvasok, válaszolok,/néha a szomszéd kissrácnak fejek/ séta üzibe, fözés, mosogatás, rendrakás, séta mamához, fürdetés, alvás /nagy vonalakban/
ma van idöm, nem fözök :wink:

mint ahogy irtam Törpe nagyon jó gyerek. már egy ideje nem ébred fel éjjel szopizni. általában 21,15, 21,30 vagy 22 órakkor elalszik, beteszem a KISÁGYÁBA és csak 6 vagy 6,30kor ébred, olyankor átrakom közénk a nagy ágyba, apu egy kicsit játszik vele, ö elmegy dolgozni, Törpe szoizik és vissza alszik 9,30ig. baba kocsiban már nem alszik, csak nézelödik. du alvása változó, néha csak fél órát alszik, de volt olyan is, hogy 2,5-et.
tegnap pl. 21,15-kor elaludt reggel 8,30ig aludt /kimaradt a 6,30as szopi/ és még du is aludt 3és negyed órát :lol: .féltem, hogy ez az esti alvás rovására fog menni, de nem, mert szokásához hiven 21,15kor elaludt :wink:
nagyon sokat mosolyog, jókedvü baba, sokat dumál, minden érdekli. mindent megfog és megnéz. egy kicsit lusta, de én nem bánom :wink:
ma megkaptam az utolsó teljes tgyás-os fizimet. ápr.10-töl már gyed-et fogok kapni :? . hétfön bevittük meló helyre a papirokat. kiváncsi vagyok mennyit fogok kapni, én olyan 70körül számoltam.

Kép

Kép
timirosicka
Külföld
 
 

 
 

De jó, hogy Benó ennyi tejet letud fejni! :D :D Lassan úgy fognak fejlődni azok a babok, hogy csak na! :D :D :D

Márti, akkor nagyon fáradt lehetsz :? Főleg, hogy Te is szeretsz aludni, velem együtt :lol: Én nem is tudom velem mi lesz, mert én nem bírok napi 7-8 óránál kevesebb alvással létezni! :oops: :?

Timi, KÉP!

Kép
szilzi
 
 


Nagyon aranyos lehet a Törpéd :D Én is szeretnék egy ilyen babát, mint a Zsuzska! :wink: Ezt ne is írd, hogy ennyit alszik nyugiban, még a Márti is elirigyli tőled! :lol:

Kép
szilzi
 
 


és most lebombázlak titeket képekkel:
/babakocsis még nem készült :oops: :oops: /
Kép játszok a kacsámmal
Kép poharammal játszok /de nem iszom belölle/
Kép elcsórta a szemüvegemet
Kép bealudt
Kép igy nézett, miközben ettem

Kép

Kép
timirosicka
Külföld
 
 


Ildikó, nagyon jó a húsvéti jókívánságod! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Kép
szilzi
 
 


Kép igazi nagy vigyor
Kép gondolkodom, tehát vagyok :-)

Kép

Kép
timirosicka
Külföld
 
 


Én mindig mondtam,hogy egy Angyal ez a törpe!!És mekkora!!! :D :D :D

Kép
martik77
 
 


Gyönyörű Timi! :D :D :D Köszi :D A bealudt nevü képen a könnyei is kijöttek! :oops: :oops: :oops: Aztán a vigyor vitt mindent! :lol: :lol: :lol:

Kép
szilzi
 
 


Szerintem rád hasonlít Timi :roll: Nem?

Kép
szilzi
 
 


köszönjük a bókokat.
többen is azt mondják, hogy rám van, én nem tudom.
keresek Sanyis képet és felteszem, aztán eldöntitek :wink:

Kép

Kép
timirosicka
Külföld
 
 


Kép

Kép

Kép
timirosicka
Külföld
 
 


Leakartam Tancsu felé menni sétálni.
Persze,hogy esik az eső!!! :( :evil:

Kép
martik77
 
 


Szerintem inkább rád hasonlít.De a kis képen a vonalzó mellett meg inkább az apjára.Szóval 50-50 az arány!!!! :D :D :D

Kép
martik77
 
 


ja márti kilókról annyi, hogy rajtam is van még 13kg :evil: :evil: :oops: :oops:
komolyan mondom szülés utánn nem volt ekkora hasam, mint most :oops:

Kép

Kép
timirosicka
Külföld
 
 


csakhogy a vonalzós kép az még dec.elején készült, ezek meg frissek :wink:

Kép

Kép
timirosicka
Külföld
 
 


Nekem mikor Dömét megszültem(összesen 14 kilót híztam)és kijöttem a kórházból már akkor csak kb 8 kiló felesleg volt rajtam.Ami 2-3 hónap alatt le is ment.De ugye most többet is híztam,meg öregebb is vagyok.Meg kitudja.Azért remélem majd lemegy.De még most nem akarok fogyózni meg ilyenek,csak rossz volt látni a mérleget. :? :?

Kép
martik77
 
 


nekem mondod? én szivem szerint összetörném a mérleget :evil: :evil:
én 23kg szedtem fel a terhesség alatt :oops: :roll:
8 kg mindjárt lement rólam 2 kg nem tudom, hogy mikor, a többi meg sajna megmaradt :? :? :? :?

Kép

Kép
timirosicka
Külföld
 
 


Timi, szerintem rád hasonlít, akárhonnan nézem :D

Kép
szilzi
 
 


lehet nem lenne rajtam ennyi, ha nem zabálnám állandóan a csokikat :oops: :oops: :roll:

Kép

Kép
timirosicka
Külföld
 
 


Timi baba:
Kép
Kép
Kép

Kép

Kép
timirosicka
Külföld
 
 


Sanyi baba:
Kép
Kép

Kép

Kép
timirosicka
Külföld
 
 


látni, hogy most nagyon ráérek ugye? :wink:

Kép

Kép
timirosicka
Külföld
 
 


hahó lányok, hol vagytok?

Kép

Kép
timirosicka
Külföld
 
 


Na, vagyok. Megfőztem ebédeltünk,elmosogattam, Kiteregettem, a F. levitte a pincébe az erkélyről a ládát, így azt is kitakarítottam. Most sül a kenyér és jöttem kicsit ide.

Kép
flóra 11
 
 


Hú,látom van mit visszaolvasnom. :wink:

Kép
flóra 11
 
 


szia flóra
bocsi, mennem kell Törpe felébredt :wink: /délbe aludt el :twisted: /

Kép

Kép
timirosicka
Külföld
 
 


Timi, gyönyörű ez a gyerek,na és miért? Mert kiköpött anyja. :lol: :lol: :lol: :lol: Gyönyörű,amikor alszik és z a hatalmas mosoly! :lol: :lol:

Kép
flóra 11
 
 


Szilvi,örülök,hogy tetszik a húsvéti. :lol: :lol: :lol: Jópofa,ugye? :lol: :lol: :lol:

Kép
flóra 11
 
 


Sikerült is visszaolvasnom.
Hú Benó nagyon igyekszik. :wink: Egy-egy alkalommal fej 50-et? Az már igazán szép. És aztán adják a baboknak? Jó lenne megkérdezni, hogy híztak-e a babok. Lassan egy hetesek lesznek.Hogy szalad az idő!

Kép
flóra 11
 
 


Szilvi,nem hívott vissza a dokinő? Mi újság az időpontoddal?

Kép
flóra 11
 
 


Én maradtam volna Timi, de elkezdtek jönni mindenféle ügyfelek :evil: :evil: NAgyon aranyos kis csaj voltál, a párod pedig jóképű kis srác :lol: De Törpe most már biztos, hogy rád hasonlít! :D

Ildikó, tetszik a húsvéti e-mail :lol: :lol: :lol: Itt az irodában csak unalmasakat kaptunk, a tiédet egyből tovább küldtem szerte az országba :D

Nem hívott vissza a dokinő :evil: :evil: Na most ezért én sem mondom le az időpontom, majd két nappal előtte, ha úgy alakul. Jövő héten esélyem sincs menni, mert megyek haza és ezen most már nem változtatok, majd utána héten zargatom, ha még mindig nem lesz semmi :(

Kép
szilzi
 
 


Nálunk ma ünnep van. Nincs munkanap. A F.is itthon van. Sütöttem sütit és tévézünk. :wink:

Kép
flóra 11
 
 


Végülis ez jó megoldás,mert mondhatod, hogy Te meg akartad kérdezni, csak nem érted el. :wink:

Kép
flóra 11
 
 


Ez így van Ildikó, csak az egy kicsit elkeserítő, hogy ha a lombik közepén leszek és gáz lesz esetleg, akkor is így érem el??? :?: :evil: :evil: De ez van, most emgyünk kirándulni, anyósékhoz, tehát ha még jövő héten megjön is jó, mert elmúlik 24-re, ha addig nem jön meg, akkor meg azért lesz aktuális. Ha két nappal előtte jön meg, akkor meg lemondom és kérek újat... :wink:

Kép
szilzi
 
 


Na, csak kifundáltad. :lol:

Kép
flóra 11
 
 


Nem híztak a babok mert ugye ők is veszítenek 10%ot a súlyukból mint minden bab.
Nem hiszem,hogy minden alkalommal fej annyit,de ha közelít is hozzá az is jó. :D

Kép
martik77
 
 


Hali

Vagyok végre...:)

Voltam otp-ben,postán,boltban és sétálni...
Aztán megjöttek rokonék 2-kor,4 előtt mentek el,akkor altattam el manót,napközben megint csak 30 percet aludt kint a babakocsiban... :wink:

TimiNagyon édesek voltatok a pároddal kicsinek,de Törpe tiszta anyja!!!!!!!!!!!!!!!!
A vigyora még sok kis csaj szivét fogja összetörni.... :wink: :wink: :wink:

Márti:délután mi sem mentünk ki a rokonok miatt,de ha nem jöttek volna,akkor sem,mert tényleg szar idő van már délutánra...:(

Szilzi:a léyneg hogy te el akartad érni a dokit...:)

Zsuzska:pihentek????

Benó nagyon ügyi vagy,csak igy tovább!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Kép

Kép[/
tancsu
 
 


Nekem sem jött még meg,holnap lesz 1 hete hogy kellett volna....
Viszont ma olyan erős görcseim voltak,hogy azt hittem egy pillanat és elönt....de semmi...:(
A derekam is alaposan érzem,pedig múlt hónapban úgy jött meg,hogy semmit nem is éreztem...ezért most tök fura ez a fájdalom... :roll:

Kép

Kép[/
tancsu
 
 


Persze hogy most még nem hiznak,de ez természetes dolog...:)
Majd fognak idővel...:D

Kép

Kép[/
tancsu
 
 


Vagyok!!!!!!!!!!!!!!!

Kép
martik77
 
 


Hali!!!!!!!!!!!!!!

Kép

Kép[/
tancsu
 
 


olyan hü... idő van. :(

Nekem se akar egész nap rendesen aludni. :?

Kép
martik77
 
 


1óra sírás után nagy nehezen elalszik kb egy órát és megint sírás még nem jön a kajcsi. :(

Kép
martik77
 
 


Vagyok,csak apósnak nyomtatok közen...:)

Kép

Kép[/
tancsu
 
 


Sziasztok lányok!!!!!!! :D :D :D :D

Kép
muzsuzska
 
 


Ők még nagyon megérzik a frontokat!!

Gergő is igy volt,de aztán ő lassan kinövi már...:)

Kép

Kép[/
tancsu
 
 


oké én meg etetek. :D


Azon agyaltam ha van idő minden héten 1x írok pü-be egy összefoglalót Benónak. :roll: :roll: :roll:

Kép
martik77
 
 


Cupp Zsuzska

Kipihented magad?

Kép

Kép[/
tancsu
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet: