Új privát üzeneted érkezett!

Igen Zsuzska, dolgozom :evil: Még holnap is :(

Én nem vagyok rosszul, nincs semmilyen érzésem, csak hogy megjön... :evil: Ne szivasson már meg teljesen, vagy ha már igen, akkor nagyon és akkor kilenc hónapig hallani sem akarok róla! :lol: :lol: :lol:

Kép
szilzi
 
 


Én nem tudom, hogy képes lennék-e megszúrni magam. Combomba biztos nem, hasfalba esetleg. De nem tudom.

Kép
flóra 11
 
 


Márti, szerintem ha nem lenne éhes, nem fogadná el, de minimum kibukná, nem? :roll: De én nem akarok okoskodni, mert én csak magamról tudom, ha nem kell akkor nem kell! :lol:

Kép
szilzi
 
 

 
 

Hú, de álmos vagyok.....

Kép
flóra 11
 
 


Én nem tudnám az tuti.Minden elismerésem Zsuzsi!!! :D :D :D

Kép
martik77
 
 


Szilvi, csinált a pirid máskor is ilyent?

Kép
muzsuzska
 
 


Nem ilyet még nem csinált, azért kérdezősködök :roll: Erre rálehet valahogy keresni a neten? Szerintem a cicim csak fájna ha babás lennék nem? :roll:

Kép
szilzi
 
 


Megyek majd még jövök.Puszi. :D

Kép
martik77
 
 


Márti

Anyatejes babát nem lehet túletetni és túlhizlalni!!!!

Kép

Kép[/
tancsu
 
 


Szilzi

Nekem azt mondta a doki,hogy ilyen pecsételés lehet a kimaradt menszes idejében is,mert a szervezet még nem állt rá az esetleges babásodásra,de lehet a beágyazódáskor is,amikor a megtermékenyült pete belefúrja magát a méhnyálkahártyába....nekem pl akkor volt a 3 napos pecsételésem....:):):)

Jah...és még nekem sem jött meg.... :oops:
Viszont most nagyon erős vizes folyásom van...na ez minek a jele???... :roll:

Kép

Kép[/
tancsu
 
 


Zsuzska

Nagyon ügyi vagy a szurival...:)
Nem biztos hogy nekem ez menne.... :wink:

Kép

Kép[/
tancsu
 
 


Na most akkor mindenki itthagyott...:(:(:(

Kép

Kép[/
tancsu
 
 


Inasom édesen alszik a kiságyban,én meg tepertőt zabálok és azt hallgatom a viasat3-on-hogy mennyi egészségtelen zsir van a kajákban..... :roll:
Lecarom...:P:P:P
Ezt kivánom.... :lol:

Kép

Kép[/
tancsu
 
 


VALAKIIIIIIIIIIIIIIIIII!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Kép

Kép[/
tancsu
 
 


Amúgy a szurit jól viselte,csak addig sirt amig megszurták,aztán amikor ölbevettem még szipogott kicsit,de már vigyorogva jöttünk ki a rendelőből...:)

Most R. unokatesójának a visszahivását várom,a gyerekkórházban dolizik,szóltam neki hogy intézzen nekünk az ortopédiára időpontot egy ismerős doktornőhöz...:)
Inkább elviszem megmutatni a bordáját,mert nekem nem tetszik,kicsit kifelé hajlik,nem befelé...:(:(:(

Kép

Kép[/
tancsu
 
 


Bocsi, kicsit szundítottam. Most eszik a fiam,aztán remélem már elindulunk. Ma még nem is főztem.

Kép
flóra 11
 
 


Ügyi volt akkor Gergő. :wink: Kis hős. Kapott valamit fájdalomdíjként?

Kép
flóra 11
 
 


Ma zöldcsütörtök van.Spenótot kell főzni.

Kép
flóra 11
 
 


Ajaj, nálunk sárgacsütörtök van én felesborsót csináltam, sült sonkával és zöldséglevessel.
:shock: :shock: :shock: :shock: :shock:

Kép
muzsuzska
 
 


Én sem hagytalak itt Tancsu!! Csak jöttek dög emberek! :evil: :evil: A Zsuzska kopott le szó nélkül... :(

Tancsu, most aztán már teljes bennem a bizonytalanság... Majd próbálkozom még a neten olvasgatni... :roll:

Ildikó, nekem is főzz spenótot!!! Holnap nagy péntek van, ugye?

Kép
szilzi
 
 


Finom is a tepertő!!!!! :wink: :wink: :wink:

Szilvi ,nyugi a tapolcai lombikosok szerint a tesztek nagy carok, mindeni rózsaszínt pötyögtet és negatív a teszt a labor hcg meg kimutatja a terhességet. :wink: :wink: :wink:
A reményt sose add fel!

Kép
muzsuzska
 
 


Igen,holnap nagy!!!!!!!! :D

Nem koptam le csak bezabáltam!!!!! :roll:

Kép
muzsuzska
 
 


Ildikó, nálam sincs nagytakarítva, az ablakon még kilátunk, de nem is szoktunk kinézni! :wink: Én is carom le a nyuszis napokat.........
majd ha babám lesz akkor talán várni fogom, különben is éjjel dolgozom......... :evil: :evil: :evil:

Kép
muzsuzska
 
 


Helló!!!!!!!!!!

Akkor most én maradtam egyedül???????????????? :shock: :shock: :shock:

Kéne még aludnom!!!!! :roll:

Kép
muzsuzska
 
 


Na a tepertő eltünt,most sört iszok.... :oops: :oops: :oops:

Fene a bendőmet.... :wink:

Kép

Kép[/
tancsu
 
 


Mondtam Királyfinak, hogy holnap nagypéntek és nincs estig húsi evés, erre ő mondja hogy nekünk a reggel ,este már és ehetünk húsit!!!!!! :wink: :D :D :D :D

Délután megyek anyámhoz egy fazék halért, szombaton ő főzi a sonkát csak lemegyek érte.

Kép
muzsuzska
 
 


Ez igen Tancsu!!!!!!!!!!!!! :D

Kép
muzsuzska
 
 


Azt hiszem jön a második alvásfázis!!!!!!!! :roll:
Kép

Kép
muzsuzska
 
 


felriadt inasom,mennem kell....cuppp

Kép

Kép[/
tancsu
 
 


cupppp

megyek szundizni!!!!!!! Jók legyetek!

Kép
muzsuzska
 
 


Jó pihenést Minedenkinek! :D Én dolgozom tovább :roll: :lol: :lol: :lol:

Kép
szilzi
 
 


Na,kimentem a konyhába,megfőztem és el is mosogattam. De most már tényleg indulunk.

Kép
flóra 11
 
 


Zsuzsi, kb ilyen álmos vagyok én is. De majd alszom. Most mentünk patikába.

Cupp.

Kép
flóra 11
 
 


Vissza is jöttünk. Most spenótozunk. :lol:

Kép
flóra 11
 
 


Ha senki, akkor én is pihenek. Sokáig úgy sem lehet,mert mindjárt itt a F.

Kép
flóra 11
 
 


Lányok, a lényeget nem is írtam le.
Tegnap ugye csak érdeklődtem a patikában a Gynex cseppek iránt. A patikusnő nem is hallott róla. Ma bementem,mondom megnéztem,ki a gyártó. Hát képzeljétek. A patikusnő utánanézett és már meg is rendelte nekem,már postán van. Holnap ünnep, de szombaton nyitva vannak és mehetek érte. :D :wink:
Na, Márti? Ugye mondtam,hogy nagyon jó patikusok vannak. :wink:

Kép
flóra 11
 
 


Azt sem írtam, hogy az angol tesztem 95%-os lett. :wink:

Kép
flóra 11
 
 


Benóval beszélt ma valaki?
Miért nincs senki? :(

Kép
flóra 11
 
 


Helló Ildikó!
Legalább a patikusod jó!!!!!!! :wink:

Gratulálok az angol tesztedhez!!!!!!!!

Kép
muzsuzska
 
 


Mi lenni9 magyarok!Emlékezni még ránk angol hölgy??? :lol: :lol: :lol:

Gratula a 95 %-hoz!!!!!

Én csöriztem egyszer Benót,de ki volt kapcsizva.

Kép
martik77
 
 


Én nem beszéltem vele, én ma alvónapot tartottam. :roll: Most meg készülök dolgozni.

Kép
muzsuzska
 
 


Szia Márti!!!!!!!! :D :D :D

Kép
muzsuzska
 
 


Voltam ma a kolléganőmnél mert be kellett festeni a haját.Ráálltam a mérlegére.Nem kellett volna. :(
Semmit se fogytam 1 hónap alatt.
Mondjuk eszek rendesen,hogy legyen tejcsi.Ez most fontosabb.Csak furcsa volt látni.68 kg vagyok.Tudom másnak ez nem sok,de nekem ez most még 14kiló plusz!!

Kép
martik77
 
 


Helló!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :D :D :D

Kép
martik77
 
 


Tiszta jó ez a kép rólad!!Mindig úgy megcsodálom.Olyan mintha itt lennél a szomszédba olyan itteninek tűnik.Tudom ez most hülyén hangzik,nem baj én értem. :D

Kép
martik77
 
 


Sajnálom Ildikó, hogy nem tudtam jönni, de egész eddig adminisztráltam! :evil: :evil: ÚÚÚÚÚtálom! :evil:

Ildikó, nálatok tényleg aranyosak a gyógyszertárban :D Nálunk Füreden volt egy ilyen patika, de pont azt zárták be :( Gratulálok az angolodhoz!! :D

Holnap jövök, puszi Nektek! :D

Kép
szilzi
 
 


Na ez az Ildó amit mondtam,hogy nálunk nincs,de legalábbis ritka az ilyen patikus. :D

Kép
martik77
 
 


És még azt nem is mondtam,hogy a torta amit múltkor ettem szatmári szilvás volt nem eszterházi. :oops: :D

Kép
martik77
 
 


Na pont most jöttök 8)

Holnap felhívom a dokinőt mi tévő legyek :roll: Mert ez így sehogy sem jó :roll:

Kép
szilzi
 
 


Márti, most ne is fogyózz! :wink:

Kép
szilzi
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet: