Új privát üzeneted érkezett!

Menjél Tancsu. Itt ma már nem történik semmi. Nekem meg angolt kell tanulnom, holnap reggel nyolcra megyek.

Kép
flóra 11
 
 


Megrendelést kéretik 2 nappal előtte leadni.... :lol: :lol: :lol:

Kép

Kép[/
tancsu
 
 


Na, így teljes. :lol: :lol: :lol: :lol:
Sorra viszem a laptetűket, nagyon rég nem volt, most kipótoltam. :wink: :lol: :lol:

Kép
flóra 11
 
 

 
 

Na akkor én menek alukálni,Te meg tessen tanulni...:D

És biibibibibibibibibi.....ma este kivasaltam....:P:P:P

Kép

Kép[/
tancsu
 
 


Akkorléptem,.....

Szép estét,jóéjt mindenkinek!!!!!!!!!!

Reggel benézek...

cupp...:)

Kép

Kép[/
tancsu
 
 


Akkor lépünk, Tancsu.

Jó éjt!
Szép álmokat! :wink:

Kép
flóra 11
 
 


:lol: :lol: :lol: :lol: Állandóan egyszerre írtunk, most még egyformát is. :lol: :lol: :lol:

Kép
flóra 11
 
 


Jóóóóóóóóóóóóreggeeeeeeeeelt!!!!!!!!!!!!!!!!

Inaska 1x kelt fel hajnali 3-kor és alvás végig...:):):):)

Kép

Kép[/
tancsu
 
 


Tegnap a legfontosabbra nem is reagáltam és ez hajnali 3-kor tudatosult bennem... :oops:

Benó babjai egyedül lélegeznek!!!

Kép

Kép[/
tancsu
 
 


Na kávém lehörpintettem,menek dolgomra,elrakom tegnapi vasalt gyerekruhákat,stb...:)

Szoritsatok,délelőtt megyünk prevenal-oltásra.... :roll: :roll: :roll:

Szép napot mindenkinek... :lol: :lol: :lol:

Kép

Kép[/
tancsu
 
 


sziasztok

benó babjainak hatalmas gratula :lol: :lol:

szilvi: örülök, hogy jól érezted magad a meccsen :lol: . majd dobj fel a vörös hajadról fotót, vagy küld el e-mailbe :wink: . nekem is volt piros hajam és illet is :lol: . de volt már fekete,szöke,barack,kékes fekete.......stb. :lol: 8)

ildikó: nagyon sajnállom, hogy még mindig beteg vagy és nem élvezheted a jó idöt :evil: .most kellene vissza kapnom az adó túlfizetésemet, abból akarjuk megvenni a hütöt.de ha nem küldik idöben, akkor hitel kártyáról kell levennem :evil: .a maradékot a két kutya eszi meg. fagyónk az van 320l-es.jó nagy box.

márti: védönö vegyen magának naptárat és irja bele mikor kihez kell mennie :evil: :twisted:

heni: nemcsak a miskolci babák gyönyörüek :twisted: :twisted: .nagyon csini a pocakod és milyen nagy :wink:

Kép

Kép
timirosicka
Külföld
 
 


Halihó!!

Este megint megvolt a sírásos nagyjelenet.Azután 11 kor kajcsi majd alvás fél kettőig.És ismét kacsi fél 5 kor.Szóval ez így elég jó,hogy nem éjszaka van a nagy sírás.
Ma mi is megyünk tanácsadásra.
Most még nem kell tejcsi Tancsu elég jól állunk.
Du én is a körül etetek,nem tom utána kimész e sétálni mert akkor én is sétálnék ott nálatok a picivel. :D

Kép
martik77
 
 


Timi:Törpe nem gyönyörű,hanem egy Angyal!!!! :D :D :D

Kép
martik77
 
 


De nem ám, Timi! :) Mondjuk lehetett volna annyi eszem, hogy visszanézek, hiszen minden megjegyzésednél ott vagy Sanyika képe... de megint figyelmetlen voltam, elnézést kérek!! Sanyika tényleg egy angyal!!! És persze tudom, hogy nemcsak Komáromban, de Százhalombattán is szép gyerekek vannak! Sőt!!!! :):):) Szóval ilyen szép babáink csak nekünk vannak!!!

Heni

Kép
szheni
 
 


Én rendeltem is Törpéből egyet! :wink: :wink: :wink:

Tancsu, akkor a mamánál töltöd a húsvétot!

Márti küldtél Benónak sms vagy hívtad mit csináljon cici ügyben!

Kép
muzsuzska
 
 


Heni, még jó hogy van hájam tudom mibe nyomni a szurit!!!!!!!!!!!

Kép
muzsuzska
 
 


Elég nehéz ezt az adagot egyszerre benyomni, még jó hogy volt annyi eszem hogy melegítettem a kezemmel mert igy is csípett és car volt........

Kép
muzsuzska
 
 


Helló lányok!

Voltam angolon, aztán bevásároltam. Végre itthon vagyok.

Kép
flóra 11
 
 


Látom nagy forgalom nem volt. Mindenki élvezi a jó időt, vagy készülődik a húsvétra.Én le se carom az egészet. Még nem is takarítottam. És most sem fogok. Fáradt vagyok,pihenek kicsit.

Megjött a Norbi is Komáromból,ő is itt fekszik mellettem. Tegnap szegény elesett a szobában és a szeme alatt beverte a széktámlába.Le is van karcolva, véres kicsit neki,meg bekékült a szeme alatt és kicsit fáj a feje is. Remélem nem lesz baj belőle. Csepegtettem a szemébe fertőtlenítőt, meg a sebet is kipucoltam. Most elaludt.

Kép
flóra 11
 
 


Igen Zsuzsi megírtam Benónak. :D :D :D

Voltunk dokinéninél.Minden rendbe.Sőt annyit hízott 1 hét alatt mint más baba 1 hó alatt.Most 3630gr a súlya. :D

Kép
martik77
 
 


Hali...

Megjöttünk...:)

Kép

Kép[/
tancsu
 
 


Márti itt vagy???

Látom óra MÉG mindig nincs átállitva itt... :twisted: :twisted:

Kép

Kép[/
tancsu
 
 


Nemhiszem hogy most kimegyünk,mert inas összesen 15 percet aludt délelőtt a kocsiban,hol esik az eső hol nem,ha meg kimegyünk és elalszik,közben meg elkezd esni,akkor jöhetek be,arra meg tuti felkel....

Hátha bent aludna egy normálisat végre....)

Kép

Kép[/
tancsu
 
 


Inas itt fetreng nekem oda-vissza a szönyegen...:)
Közben fejek,de vagyok
:D

Kép

Kép[/
tancsu
 
 


Hú, Márti! Rendesen fejlődik Ádámka. :D De a kisebb babák mindig gyorsabban híznak, behozzák a lemaradásukat. Reméljük Benóéi is hamar észbekapnak és utolérik magukat. :wink:

Kép
flóra 11
 
 


Helló Tancsu. Hogy ment az oltás? Gergő hogy viselte.

Kép
flóra 11
 
 


Én is épp fejek!! :lol:

Kép
martik77
 
 


Tényleg oltás volt ma!!Ki is ment a fejemből.Bocsi. :oops:

Kép
martik77
 
 


Na, felébredt a Norbi fiam. Lassan kimegyünk a patikába, megmutatom a szemét a patikusnak,biztos tud valamit rá. Nem a szeme sérült szerencsére, hanem alatta, de valamit kell rá venni.

Kép
flóra 11
 
 


Helló neked is Márti! :wink:

Micsoda kollektív interaktív fejés. :lol: :lol: :lol:

Kép
flóra 11
 
 


Sziasztok :D

Nagyon örülök Benó babáinak, hogy már egyedül lélegeznek! :D :D :D
Heni, nagyon szép a pocakod :D
Márti-Tancsu, még mindig "interaktív" fejtek? :lol: :lol: :lol: Nagyon nagyot nőtt Ádám :D Márti, neked mikor megjött egy kicsit, az mennyire volt kicsi? És utána mikor lettél pozitív? Mert nekem még mindig semmi, csak napi egyszer valami rózsaszínes valami van :roll:

Kép
szilzi
 
 


igen nekem is úgy volt egy pár napig rózsaszínes valami.azután az is elmúlt és ez volt júliusban és aug-ban már nem jött meg.tehát ezt se számoltam már utána bele,csak az előző norm.mensit.

Ildó nálatok ilyen értelmesek a patikusok??

Nálunk a legtöbb semmit nem tud mondani csak amit te magadtól is tudsz.

Kép
martik77
 
 


Zsuzska, van egy bizonyos időpont és mindig ugyanakkor kell beadni a szurikat? :roll: Az gáz, hogy fájt, én még mindig nem vagyok biztos benn, hogy nem ájulnék el... :? Kíváncsi vagyok érzel e majd bármit is tőle :roll:

Ildikó, ne takaríts, én sem takarítottam többet, mint egy normál hétköznapon szoktam. :oops: Remélem hamar begyógyul a fiad szeme!

Timi, képet kérek Törpéről és az új járgányáról! :evil: :lol: :lol:

A hajamat majd lefényképezem, de még nem döntöttem ám el, hogy bevállalom e az egész vörös hajat :roll: De ha igen, akkor e-mail-be kaptok képet, ok? :wink:

Kép
szilzi
 
 


Helló Szilzi!

Szilzi,minden szervezet más. Vegyél egy tesztet,aztán meglátod. Annyit megér a dolog, nem? :wink:

Kép
flóra 11
 
 


Tegnap csináltam tesztet, negatív... De fáj is a hasam, mintha megjönne... Márti, akkor nem rendes vér volt? Egy hónappal később csináltál tesztet? Addig nem is éreztél semmit? :shock:

Kép
szilzi
 
 


Nálunk itt GA-n van egy kimondottan jó patika. Ott annyi mindent tudnak, két patikusnő van ott, vagy három,de mindegyik nagyon tájékozott és segítőkész. Tegnap is ott vettem a cseppeket. Ott mindig kiraknak elém 5-6 gyógyszert elmondják melyiknek mi az előnye,ha ilyen tüneteim vannak, akkor ezt,ha olyan akkor inkább a másikat,stb. Mindenre azonnal tudnak valamit és végtelenül kedvesek, türelmesek. Néha jobban el tudja találni a gyógyszert, mint a doki.
De nemcsak ott ilyenek, máshol is. Sok helyen adnak tanácsokat stb. Persze aztán vannak bunkó patikusok,oda nem járok. :)

Kép
flóra 11
 
 


Még változhat pozitívra. Csak a 36. napodon vagy. Neked meg hosszúak a ciklusaid.

Kép
flóra 11
 
 


Ó, Szilvi, nem is terveztem nagytakarítást. Csinálja, aki nem takarít rendesen. :lol: Én megelégszem annyival, hogy ne legyen por,koszés rendetlenség. :wink: Ennyi. Öntözők úgysem járnak, esetleg 1-2 haverja a fiaimnak vagy a koma.Más nem jár, nem szoktattam meg őket. Nekem elég, ha megöntöznek a fiaim, meg a F. Akkor már nem hervadok el. :D

Kép
flóra 11
 
 


Vagyok...

Fejés vége...:)

Szilzi:nekem is volt 3 nap pecsételésem,aztán nem jött meg,de nekem 28 napos ciklusok voltak és 30.-dik napon volt pozitiv tesztem...:)

Kép

Kép[/
tancsu
 
 


Szilvi dolgozol?????????

Helló Ildikó!!!!!!!

Pusszancs a fejőknek!!!!!

Márti, most kéne belecsípnem a fenekedbe egy baromi nagyot, itt aggódtad halálra magad a baba fejlődése miatt, erre nől mint a bolondgomba !!!!!!!!!! Ő se lesz törpe sokáig! :wink: :wink: :wink:

Kép
muzsuzska
 
 


Tényleg szépen nő Szinész Bob...:D

Kép

Kép[/
tancsu
 
 


Gyerekem már az előszobában fetreng kint,odáig jutott...menek visszahozom.....lehet el kéne altatnom,reggel óta 15 perc alvás az semmi és már olyan álmos.... :lol:

Fekszik a fürdő előőt és altatja magát...komolyan ezt látnotok kéne....:):):)

Menek elaltatom,majd jövök..cupp

Kép

Kép[/
tancsu
 
 


Még végül utoléri Gergőt! Gergő most majd lassabban fog magára szedni, meg ha elkezd mászni,majd járni,akkor le is mozogja.Vuk meg ugye egyelőre nem egy örökmozgó, tehát van rá esély. :lol:

Kép
flóra 11
 
 


Szóval Tancsu, akkor Gergő már önállóan közlekedik!!!! Tündéri kis dögönyözni való!!!!!!!!!!

Kép
muzsuzska
 
 


Szilzi:1 hónapig csak idegeskedtem hogy akkor most mi van.azután mikor a második mensinek jönnie kellett volna vettem tesztet és az pozitív volt.De én már az elején rosszul voltam.De mondjuk nekem amúgy is vacak a gyomrom.

Zsuzsi én nem akartam annyira tömni de L.szerint mikor sírt éhes volt,közben meg talán a túl sok kajcsi miatt sírt.

Tényleg érzel valamit a szuritól?? :roll: :roll: :roll:

Kép
martik77
 
 


:lol: :lol: :lol: Csak odébb tuszkolta magát,igaz? Na sikerült elcsavarognia a fiadnak. Anya,lassan ehhez is hozzá kell majd szoknod. :lol: :lol: :lol:

Kép
flóra 11
 
 


Á, nem Márti.Biztos éhes volt, amikor sírt. Hiszen szépen 2-3óránként jelentkezik neked,nem tudod őt túletetni, ne izgulj. Ő csak behozza, amennyivel kisebbnek született. :wink:

Kép
flóra 11
 
 


Nem érzek semmit, de bevallom hősiessen, picit nehezen böktem magamba, mert elég vastag a tűje, aztán meg elég sok anyag van benne elég nehezen ment a pocomba. Utána picit carul voltam, de szerintem a látvány és az érzéstől!

Kép
muzsuzska
 
 


Na, elkészült a fiam. Lassan tényleg mehetünk.

Kép
flóra 11
 
 


Én is így gondolom Ildó,hogy a lemaradását akarja behozni,csak lehet ez így hírtelen a gyomrának viszont sok.

Kép
martik77
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet: