Új privát üzeneted érkezett!

Drága Mo!
Ne sírj amiatt, hogy kiderült ez a pajzsmirigy dolog, hiszen így mindjárt megvan, miért nincs peteérésed és miért okoz gondot a súlyod néha. Ha beállítják, egycsapásra rendeződik a Te oldaladon a gond és akkor már tényleg csak a boldog babavárás van hátra.

Zora
Kép
zora7
 
 


Mo, most látom, hogy közben te is irtál!
Egyszer a hsg: ne félj, általában nem fájdalmas (azt mondják), csak én voltam olyan "szerencsés", akinek majdnem kiszökött a szeme :D :D - most pedig komolyan: ha fáj is, nem fog sokáig tartani, utána pedig, ha még érzed napokig, az már elviselhető. Te sokkal erősebb csajszi vagy, mint aki ettől berezel :)

A pajzsmirigyről: a vizsgálatokhoz nem tudok hozzaszólni, de annak a kolléganőmnek, aki most szült, a tavaly volt műtétje - már annyira előrehaladott volt a pajzsmirigy problémája, hogy kezdett eltorzulni tőle (ezt csak bátoritásként irtam, hogy ez orvosolható).
Melyik eredményedből mondta azt, hogy pajzsmirigy problémád van?

puszi

KépKépKép
ildiko74
 
 


Köszi Zora! Csak most még minden annyira kilátástalan és nehézkes. Nagyon döcögősen indul ez az egész és bizony rendesen nekikeseredtem a dolgoknak. Elegem lett. Hazafelé jövet a férjecském pityeregve azt mondta, hogy ő boldog velem akkor is, ha nem lesz gyerekünk vagy nem az övé lesz. Akkor is szeretni fog és örökké velem marad. Jaj, most sem bírom sírás nélkül. Hülye vagyok.
Félek mindentől. Egyik nap boldog vagyok, hogy van remény, a másik nap pedig rettegek, hogy mi derülhet még ki és mi a fene vár még ránk. A legjobban a negatív eredménnyel végződő biopsziától tartok. Az esély: 30-40%, hogy talának valamit. Egymást vigasztaljuk, orvosokhoz rohangálunk....pedig lehet, hogy tök fölösleges minden. Na, ennyit a nyafogásból.
Mi van veled Zora! Írj kérlek magatokról is!!!!
Vendég
 

 
 

Zora, jó hogy irtál Mo-nak!!
Mo, tényleg nyugodj meg :D

Azt a kolléganőmet még a férfiak is le akarták beszélni arról, hogy cigizzen, meg kávézzon ezerrel, de hiába - gondolhatod, milyen érzés volt nekem mégignézni azt, hogy mit művel, és közben koppanni nagyokat minden hónapban, hogy megint nem jött össze :roll:

KépKépKép
ildiko74
 
 


Köszi Ildi!
A véreredmények között van egy olyan, hogy TSH.
A határértékek: 0,35 és 4,92 között vannak. Ehhez képest az enyém: 10,7 :shock:
Vendég
 


Mo, tudom, hogy kivülállóként nagyon nehéz felfogni mindazt a fájdalmat, amit éreztek, és nagyon sajnálom, hogy igy alakul..... bele sem merek gondolni, én hogy reagáltam volna ennyi szörnyűség után :( - de ami a leglényegesebb, az az, hogy a férjeddel ne menjen tönkre a házasságotok, mert szükségetek van egymásra! - és úgy gondolom, hogy ha ezen a nehéz időszakon túl lesztek, akkor nagyon mély kapcsolat lesz köztetek, amit nem mindenki mondhat el a házasságáról....
Én nagyon drukkolok, hogyl jól végződjön ez a hajsza!!!! ++++++++++++++++++++++++++++++

KépKépKép
ildiko74
 
 


Drága Mo!
Az eredményed alapján elég rendesen alul működik a pajzsmirigyed! Sajnos ez amolyan női betegség, nagyon-nagyon gyakori. A pajzsmirigy vizsgálatot egy jó endocrinológusnál kezd! Beutalót kell kérned a háziorvosodtól, én tudom javasolni a Károlyi kórházban Fenyvessi főorvos urat (ha nem jól írom a nevét, akkor bocsánat) Eszter és én is hozzá járunk. Jó sokat kell rá várakozni, de nagyon alapos!
Vérvétel, izotóp, UH. Minden vizsgálatot nagyon gyorsan elvégeznek és fájdalomentes.
Utána elkezdődhet a gyógyszeres kezelés. Természetesen el kell mondanod, hogy babát szeretnél, mert rögtön olyan gyógyszerre állít, amit szedhetsz a terheséged alatt. Hát itt a magyarázat a hosszú és rendszertelen ciklusodra és a hízásra!
Most pedig hidd el, hogy ez jó, hogy kiderült mert jó sokáig nem jöttél volna rá, hogy van.
Gyógyszeres kezelés mellett ugyanakkora az esélyed egy terhességre, mint bárki másnak! Nélküle gyakorlatilag nulla!
Ez néhány hetet jelent és szerintem nem fogja eltolni a lombik kezdetét.
Légyszíves próbálj megnyugodni, mert még sok megpróbáltatás vár Rátok! Tudom, hogy ez nem könnyű, de egy boldog, stabil kapcsolatban élsz, tehát gondolj arra, hogy legalább attól nem kell félned, hogy elveszíted a férjed! Ő egy biztos pont az életedben és, ha együtt küzdötök bármit elérhettek!

Éva

Kép
balimama
 
 


Sziasztok!

Lányok, de jó, hogy ennyi okosságot írtatok Mo-nak!

Drága Mo!Szerintem se ess kétségbe a pajzsmirigy miatt! Látod van rá gyógyír, biztosan nagyon sok nőnek van ilyen, sőt a Leos fórumon is olvastam, hogy több mindenkinek van ilyen,. de gyógyszerrel nagyon jól lehet kezelni! Szóval ne idegeskedj!
Valóban az a legfontosabb, hogy a férjeddel nagyon jól meg tudjátok ezeket a gondokat beszélni és minden probléma ellenére szeretitek egymást! Hidd el a legtöbb kapcsolat sajnos tönkre megy ezen problémák miatt!
Szívből kívánom, hogy ez a pajzsmirigy ügy gyorsan gyógyzsres kezelésre találjon és folytatódhasson a babaprojekt! Szerintem a férjed 30-40 %-os esélye is nagyon jó! Drukkolok nektek nagyon! +++++++++++++++++++++++++++++++++
Próbálj meg megnyugodni, ami tudom nagyon nehéz, de Te egy nagyon klassz csaj vagy és ügyesen veszed az akadályokat!

Pusszancs!
Vendég
 


Lányok, én majdnem padlót fogtam :roll: - most beszéltem nektek a kolléganőmről, aki császárral pénteken szült, erre most otthonhagyta a gyereket a férjével, ő pedig bejött a munkahelyre, hogy kávét igyon meg cigizzen :roll: :roll: :roll: - mindenki le van döbbenve :shock: :shock:

KépKépKép
ildiko74
 
 


Húúú, rengeteget írtatok, én meg futtában vagyok...

Köszönjük a dicséreteket!!! :D Biuska nem körmöt rág, mutogat :lol: , csak azt nem fotóztam ki, mert hát mégiscsak... :lol: Mo, egyébként szerintem meg tiszta apja. :D

Mo, szerintem is jó, hogy kiderült a pajzsmirigy dolog, szerintem ezzel is előrébb vagy!!! Most legalább alaposan megvizsgálnak titeket. És látod, minden rosszban van valami jó: még jobban összekovácsol benneteket ez az időszak!!! Fel a fejjel! És mars tovább az úton!!! :D

A többieknek is pusza, és én még mindig drukkolok! :D

meri
 
 


Ja, Harcimókus írta Pandáról:

Sziasztok!
ma reggeli helyzetjelentés Pandáról:
semmi gond , feszülésnek, fájásnak nyoma sincs tegnap reggel óta. Jó messzire elküldtük őket !
Továbbra is karba kap szuriban Bricanylt. Majd holnaptól megpróbálják csökkenteni a mg-ot is.
Mindenkit puszil!!

:D

meri
 
 


Hát Ildiko erre csak azt tudom mondani, hogy az ilyeneknek nem kéne gyerek, bezzeg vele nem cseszik ki a sors, pedig megérdemelné!
Viszont a dohányzás nem vezeti le a feszültséget, ez csak pszichés dolog!Én is dohányoztam, de amikor terhes lettem egyből leraktam!
Sőt utána is visszaszoktam, de már nem dohányzom!Akarat kérdése szerintem!
Amúgy meg majd ha a gyermek 5 évesen rendellenes lesz akkor megnézheti magát!
De ezen kár idegeskedni ilyenek mindig is lesznek!

Mo.:neked a sors nehéz utat adott a célig, de mi itt vagyunk veled, nem beszélve a férjedről!!! :) Az jó, hogy kiderült ez a pajzsmirigy dolog, legalább tisztábban látsz!KITARTÁST ÉS MÉG TÖBB ERŐT KÍVÁNOK NEKTEK!

Kép
melus2
 
 


Sziasztok!
Mivel babát tervezünk, igyekeztem olyan munkát találni, amit a kicsi mellett otthon is tudok majd végezni. Ez egy internetes munka. Én már regisztráltam, csinálom is.
Ha érdekel valakit, írjon e-mailt, és küldök neki egy tájékoztatót!
Sziasztok

uvme.mn@gmail.com

(freemail- ről ne írjatok, mert a válaszomat nem fogjátok tudni megnyitni)
uvme
 
 


Ildikó! Ez undorító! Látod, ő biztosan nem tudja, mit jelent megküzdeni egy babáért!

Meri! Nagyon édes a babád! Köszi a híreket Pandáról!

Panda! Továbbra is drukkolunmk, hogy pici manód bentmaradjon!!!!
Vendég
 


Köszönöm a biztatást és a segítséget!
Beszéltem a lombikos dokival a véreredményekről. Azt mondta, hogy megpróbál valamit intézni és visszahív. Alig tudom elhinni. Kb.: fél óra múlva már talált is nekem egy dokit, aki megvizsgál hétfőn. Délelőtt megyek. Majd mesélek.
A munkahelyemen még nem tudom, hogy hogyan mondom el.. mert mostanában lesz jónéhány nap, amikor nem leszek bent.
Meri! Köszi a híreket Pandáról! PANDA!!!!! TOVÁBBRA IS MENNEK A DRUKKOK!!!!!!!!!!!!
Éva! Köszi az infót! Hétfőn megtudom, hogy milyen dokihoz kerülök. Ha nem vállal vagy valami közbejön, akkor megkeresem a dokidat.
Vendég
 


Mo! A pajzsmirigy miatt tényleg ne keseredj el, nekem van két ismerősöm is ilyen problémával, és ugyan állandó gyógyszerezéssel, de ez kezelhető. Mindkettőnek van már babája is. Az egyikőjüknek gyerekkora óta van ilyen problémája és most szülte a második gyerekét, a másik pedig a probléma kiderülése után, beállítva a gyógyszereket teherbe esett. ezeket csak biztatásként írom. Kitartás!
Vendég
 


DRÁGA MO!

Előttem a többiek mindent leírtak, de azért én is hozzátenném az én gondolataimat...
szóval, a pm miatt tényleg ne keseregj, az orvosolható, nekem is több ismerősöm van, akit ilyen problémával kezeltek, és utána simán vállalhatott babát...

tényleg jó, hogy most derült ki, és nem esetleg egy vetélés kapcsán :roll:

a Párod egy fantasztikus, csodálatos ember, Te pedig egy klassz csaj vagy!!!
szeressétek egymást nagyon továbbra is, ez minden nehézségen átsegít majd...meglátod, baba is lesz majd így vagy úgy, még nem zárult be a lehetőségek kapuja ( sőt, még ki sem nyílt)

és Ti lesztek a legjobb szülők a világon!!!

látod, azért mindig akad segítség (orvos), sajnos rögös utat kell bejárni Nektek is, de annál édesebb lesz az eredmény :)

a két vetélés után én is azt hittem, hogy soha többé nem lesz (nem lehet ) babám, és látod, már a nyolcadik hónapot kezdtem :)

igaz, még mindig nem fogtam fel teljes valójában, hogy TÉNYLEG babát várok, pedig hamarosan itt lesz már :)

már vásárolgatunk Neki, rugdalózik most is a hasamban, mégsem tudom elhinni, hogy tényleg velem történik...mintha álmodnék, tiszta hülye vagyok :wink:

Ildikó!

Kolléganőd: no comment :twisted:
hát ő aztán nem állt sorba, mikor az anyai ösztönt osztották, az biztos :evil:


Pandácska híreknek nagyon örülök!!!!! :) :) :)

Kép
Kép
Kép




Sheila
sheila
 
 


Ildikó!

Ne keseredj el a hő miatt...

próbáld meg a tea mellé az E vitamint és a szójavit kapszulát, ez fitoösztrogént tartalmaz, serkenti a petepészkeket (tanúsíthatom, hogy igaz :) )

én a DM-ben vettem ilyet.

Krisz!

Tényleg írj a kisfiadról, és tegyél fel képeket újabb cukrászati remekművekről, bár nekem csak nézni szabad, diétán vagyok a terheléses vércukrom miatt :roll:

Kép
Kép
Kép




Sheila
sheila
 
 


Csak gyorsan:
Mo, a munkahely sose izgasson!!! Nekem is sokszor mondtátok ezt, te sokszor fejtegetted, hogy senki nem fog semmit megköszönni. Én most értettem meg: te legyél bölcsebb!!!! Mindegy mit szólnak, ha kell, menj el betegállományba, aztán nyaljanak sót!!! Főleg, ami most megy ott... Ne foglalkozz semmivel, csak magaddal!!!! :)

meri
 
 


Kedves Sorstársak és Kismamik!!!

Mi ez a punnyadás!!!!????? :twisted: :twisted: :twisted:

Itt vannak a dolgos hétköznapok tessék írni!!!!!!!!!!!!

Ildikó! Mi újság nálatok? Görbuszt!!!! Már 9. DPO! Anyám még nem nőlt ki a körmöm Mo miatt és már lehet agyonizgulni magam miattad! Ja de jó lenne ha sikerülne!!!!! Drukk hegyek!

Ugyanez vonatkozik ANdira is!!!!

Éva! Te most folytatod a hőmérőzést? Mikor kezdet a bogyesz szedést???

Mo! Te ma mész dokihoz! JAjj remélem tud segíteni, vagyis biztos tud! Várom a híreket nagyon! Nyugi minden megoldódik!!!!!

Melus! Neked mindjárt vége a hónapnak! Kezdhetünk nagyon izgulni érted is!!!

Kiamamikák! Hogy vagytok??

Pandusról tudtok valamit????

Na én fogalmam sincs pé-ztem-e, mert a váladékokat nem nagyon tudom megkülönböztetni a sok szex miatt! :oops: Azért dobok egy görbuszt!

Kép

Pusszancs Mindenkinek!!!
Vendég
 


Szia Krisz!
Szerintem megvolt a pé, holnap már szépen fog emelkedni.

Zora
Kép
zora7
 
 


Köszi Zora! Hogy vagytok? Babával mi a helyzet? Voltál mostanában vizsgálaton?
Vendég
 


Sziasztok!

Hát tényleg mindenki eltűnt!
Gondolom többeknek jó volt a 4 napos hétvége!
Én sajnos dolgoztam csüt. és pénteken is!
Hát igen:nemsokára kiderül, hogy sikerült -e vagy sem!
Küldök görbét(de csak a szokásosat)!
Amúgy nem vagyok jól, lehet elkaptam valami fertőzést!Gyorsan alkalmaztam is a canestent!

GÖRBÉM:
http://www.ciklus.hu/images/diagramok/9 ... 20800_.png

MO IZGULUNK ÉRTED!!!!!!!!!!!!!

Puszi mindenkinek!

Kép
melus2
 
 


Sziasztok! Már csak 11 vizsga van hátra!!! Ma szerencsére sikerült megint megcsinálnom egyet, ráadásul négyest is kaptam érte.
Csodálkozom, hogy senki nemírt 4 nap alatt! Biztos mindenki mással volt elfoglalva. Én mondjuk tanultam főleg, de szombaton elmentünk az árkádba és kicsit bevásároltunk majának a hmben. tegnap pedig befúrtunk néhány tükröt, és fogast a kabátoknak. már nagyon hiányoztak. Sajnos gond is van a lakással. Ben szobájának közös falavan a fürdőszobával és van ott 1 beépített szekrény, ami el kezdett penészedni. Szóltnk a tulajnak, mondta, hogy megnézeti. Gondolom lehet majd szekrényt és falat bontani, alig várom! :x :evil:
Szegény Pandával biztos minden rendben van, azért nincs hír. Még szerencse, hogy mindent ilyen hamar megvettek, így nem maradt ki belőle.

KépKép

KépKép
lnd
 
 


Sziasztok!

Ind, gratulálok a vizsgádhoz! Szépen fogynak :)

Krisz, ez a görbe most tényleg nagyon jól néz ki, pont jó időben is van. Reméljük emelkedni fog. Hajrá!



Én jól vagyok. Ma voltam a háziorvosnál a vérvétel eredményéért. Kiderült egy enyhe vérszegénység, de állítólag ez most normális. Majd szerdán a nőgyógyász is mond rá valamit, akkor megyek ultrahangra. Már nagyon izgulok, mi lehet odabenn.
Vendég
 


harcimokus
Elküldve: 2007 November 03 Szombat - 19:23

--------------------------------------------------------------------------------

Sziasztok!
Pandus küldött ma sms-t.
Minden a legnagyobb rendben. Fájásnak híre-hamva sincs. Szurik hétfőig mennek, hétfőn már tablettára áll át.
hazamenésről semmit nem írt. De gondolom, a jelen állapottól is boldog.

meri
 
 


Lányok! Most már nagy irgum-burgum lesz! Hol vagytok! Itt hagytok egyes egyedül???

Mo! Mi volt a dokinál! Jelentkezz!!!!

lnd! Gratula a vizsgádhoz!!!!

Virág! De jó uh-ra mész! Kicsit irigykedem! :oops: :lol:

Ha nem írtok akkor önző módon felteszek egy görbuszt!

Erre varrjatok gombot!!

Kép

Pusszanat!
Vendég
 


Sziasztok!

Hát nem sokan jöttök erre felé!
Krisz én itt vagyok minidg olvasok és ha tudok akkor rögtön írok!
Aggódom Mo miatt, mi lehet vele???!!! :roll:
Ind én is gratulálok a vizsgáidhoz, jó sok energiád van!
VIRÁG HA TUDSZ KÜLDJÉL KÉPET MAJD!

Puszi mindenkinek!
Többiek gyertek!

Kép
melus2
 
 


Krisz!
Hülye görbékből lesznek a babák. Még mindig adós vagyok az enyémmel, de ahányszor ránézek, mindig elbizonytalanodom, hogy ezt azért mégsem kéne riogatásnak megmutatni. Nagysokára emelkedett meg és a pozitív tesztig kétszer esett vissza 36.5-re!!! Utána már azért nem mértem, hogy ne aggódjak.

Zora
Kép
zora7
 
 


Sziasztok!
A hétfői vizsgálat ugrott. Majd szerdán visszatérünk rá. A belgyógyászt elnyelte a föld :shock: :? Mire beértem, már nem volt sehol. Holnap megyünk a vizsgálatokra. Lesz ott minden... elsősorban a férjem lesz abajgatva... de azért engem is megszúrkálnak, hadd örüljek. :roll: 8)
Nem tudok mit írni lányok. Szokásos rohanás az éltünk. Az építkezés jó gondolatterelő.. :)
Krisz! Hajrá-hajrá hőemelkedés!!!! :wink:
Virág! Örülök, hogy minden rendben van veletek! Én is kíváncsi vagyok a képekre!
Pandácska! Mi a helyzet? Hogy vagytok???? Lányok! Tudtok valamit Pandáról?
Zora! Írj egy kicsit magadról! Hogy van a babád?
Ind! Nagyon ügyes voltál!! Gratulálok a sikeres vizsgádhoz! Remélem ez a lakásprobléma gyorsan megoldódik...
Melus! Mennek a drukkok! +++
Ildikó! Mi a helyzet? Jelentést kérünk!! Mutasd a görbédet!!!
Vendég
 


Most látom, hogy Meri leírta a Pandás híreket. :oops:
Bocsi. A szemészet is aktuális lesz a pajzsmirigy mellé... :oops:
Panda! Örülök, hogy jobban vagy!! Pihenj sokat!!! Jaj, még néhány hetet bírjon ki Dórika!!!!!!!!
Vendég
 


pandácska*
Elküldve: 2007 November 06 Kedd - 13:44

--------------------------------------------------------------------------------

Sziasztok!
Újra itthon vagyunk még nem olvastam vissza de szeretném megköszönni hogy drukkoltatunk nekünk nagyon jól esett!! Most fekszek és a 37. hétig végig feküdnöm kell. Na olvasgatok....

meri
 
 


Sziasztok!
Köszönöm hogy drukkoltatok nekünk!!!! Már itthon vagyunk fekszünk az ágyban. Szedem a gyogyit a 37. hétig és addig feküdnöm kell. Lényeg hogy Dóra jól van szép nagy baba az uh alapján :D

Mo,
Pzs alulműködése van anyumnak is ez nagyon jól kezelhető van rá gyogyi.

Éva,
Gratulálok a p.vezetőkhöz :wink:
Vendég
 


Sziasztok, lányok!

Panda, örülök, hogy jól vagytok :DDD - most már reméljük, ezután Dórka nem hozza ránk a szivbajt :wink:

Mo, szoritok, hogy végre elkezdődhessenek a vizsgálatok, és legfőképp azért, hogy jó vége legyen....

Zora, ha jól emlékszem, már mutattad a görbéd :) - de már tényleg nem emlékszem, hogy riogató volt-e :oops:

Melus, a görbédet a ciklus.hu-n készited? - ha igen, akkor október 15-re jobb klikk, majd új ciklus hozzaadása......azért érdekes, hogy a mensi kezdetével hogy-hogy neked emelkedni kezdett a hőd :roll: :roll:

Krisz, szerintem még nem volt pé-d, úgy hogy az összebújásokat ne hagyjátok abba :D :D - amúgy, ahogy visszaemlékszem, ez nálad szokásos.....

Virág, légysziiii ma hozzál képet!!!!! :D :D

Éva, veled mi van???? Hiányzol!!!!!

Ind, gratula a vizsgákhoz! Nem irigyellek most a falbontással kapcsolatban :oops:

Még megmutatom a görbém, amire szerintem jó hatással van a tea :D
Kép

puszi mindenkinek!

KépKépKép
ildiko74
 
 


Sziasztok Lányok!

Úgy hiányoztok, de Balázs mellett újabban örülök, ha a háztartásra van időm!

Pandácska! Annyira aggódtam értetek! Nagyon örülök!!!! Most minden hét haladék aranyat ér!!!!

Meri!
Köszönjük a híreket! Olyan jó érzés, hogy gondolsz ránk mindig!!!!
(benézek majd hozzátok a másik topikba! :wink: :lol: )

Krisztinka!
Kíváncsi vagyok a ma reggeli hődre!!!!!

Ildikó!
Én inkább nem mondok semmit a görbédre! Kezdek babonás lenni! Sosem hoz szerencsét, amikor előre iszunk a medve bőrére!

Mo!
Én mindenhol olvaslak és nagyon izgulok értetek!!!!!


Virág!
Lassan aktuális a pocakkép!!!!

Melus!
Most méred a hődet? Hogy állsz?

Zora!
Én mindig zaklatlak telefonon! Úgy hiányzol!!!!

Rólam: lassan várom a mensit és kezdhetem a Closty-t! :lol:

Éva

Kép
balimama
 
 


Sziasztok!

Na ezt már szeretem, hogy írtok!

Panda! Nagyon örülök, hogy végre otthon lehetsz és a kicsi Dóra is meggondolta magát, hogy jobb lesz még odabent eg ydarabig! Szigorúan pihenj ha ez az utasítás!

Ildikó! Nagyon izgulok érted! Már nem sok van hátra a ciklusból 11. dpo. Léccike jelentkezz a görbéddel amikor csak tudsz!

Mo! Sajnálom, hogy az a fránya doki eltűnt! :twisted: De remélem hamarosan megkuksiz egy és már nem lesz olyan göröngyös az utatok! Drukk hegyek!

Melus! Van hőgörbéd? Megnézném!

Andi! Nagyon eltűntél!!! Hol vagy??? Mi újság veled, hol tartasz?

Éva! Mikorra várod a mensit? Nagyon bízom benne, hogy segít rajtad a Closty!

Virág! Mesélj majd mi volt a dokinál!

Na mi tegnap este kihagytuk az összebújást, mert apa fáradt volt nagyon, már teljesen kimerítettem! Na majd ma este remélem bepótoljuk!

Kép

Puszi
Vendég
 


Sziasztok! Most csak 1 mp: már csak 10 vizsga!

Ma megyek 30 hetes uh-ra, én itt nem kapok cd-re képet, úgyhogy tutti nem tudok mutatni, de majd elmondom, hogy mi volt.

Panda, örülök, hogy hazamehettél, remélem van mivel lekötnöd magad! Mit jelent, hogy nagy baba? Mekkora? Most folyamatosan fog még kapni tüdőérlelőt, vagy csak akkor kapott?

KépKép

KépKép
lnd
 
 


Sziasztok!

Ildiko de jó hallani téged is!
Köszi már átállítottam a ciklusnapot, nekem elég érdekes a hőm mindig szerintem és hozzátok képest mindig magas!Már néha úgy unom különben!A te görbéd jól alakul viszont!

Éva hasonló cipőben vagy mint én, nekem most segített a closty!
Amúgy küldöm a görbém!

Panda örülök, hogy jól vagy, kitartás még egy kicsit a babucinak!
Mo mindent bele, várunk a hírekkel!

Puszi mindenkinek!

http://www.ciklus.hu/images/diagramok/9 ... 93600_.png

Kép
melus2
 
 


Szisztok Lányok!
Újabb eltűnésem oka:
Kép
Szóval nagyon ránk jár a rúd! :cry: :cry: :cry:

Éva

Kép
balimama
 
 


te jó ég Éva mi történt???
Szegény Balázska! Biztos volt nagy sírás!
Vendég
 


Hát, az én Drágám lefejelte a lépcsőkorlátot a nagy ugrálásban! A vér egy pillanat alatt elborította az arcát! Persze tudom, hogy a legkisebb fejseb is nagyon vérzik, de én borzasztóan megijedtem.
Rohantam vele a Madarászba, ahol összekapcsolták a sebet és megröntgenezték. Szerencsére csak kicsi seb és nagyon hősiesen viselte!

Éva

Kép
balimama
 
 


Szegény Balázs! Nagyon sajnálom! Te is megijedsz? Azt gondoltam, te mint egészségügyis dolgozó legalább nem ijedsz meg ilyenkor, mint ahogy én tenném, irigyeltem, hogy te biztosan józan ésszel mindent elintézel.

Voltam Uh-on, minden rendben volt. Arcát teljesen takarta megint mindkét kezével, de ez legalább csak síma uh volt. Az pedig egyre biztosabb, hogy lány, bár már múltkor is biztos volt.
Sheila! Ha esetleg olvasol, úgy érdekelnének másnak az értékei hasonló idős babával. A miein ilyenek: BPD::81, HC:285, AC:238, OFD:100, TAD:75, FL: 58. Mretei alapján 30+2 napos, kb 1400 gramm. Ja és most is fejvégű volt szerencsére. Benedekkel sajnos 28 hetesen voltam annak idején, úgyhogy az ő adatai annyira nem mérvadók, de pl a tad értéke neki már akkor magasabb volt néhány miliméterrel.

KépKép

KépKép
lnd
 
 


Sziasztok!

Este jöttünk meg az orvostól. Úgy örülök, minden rendben van. Azt hiszem, most már sokkal nyugodtabb vagyok. Ülve 7 cm, BPD 22 (az orvos szerint elég nagy a feje, majd viccesen megjegyezte, hogy végülis születnek öt kilós gyerekek is :) ), nyaki redő 1,9. A méretek alapján 13 hét 3 naposnak mondta. Aztán megbeszéltük, hogy ez valószínűleg betudható a rövidebb ciklusaimnak. Egyébként egyfolytában ficánkolt, mozgatta kezét, lábát, forgott. Kaptunk uh képet, majd hétvégén megpróbálom föltenni nektek (bár csak sima uh volt, a 4 D-t pedig nem tervezzük). Pocakképet még nem csináltunk, de mostmár tényleg aktuális lenne. Ja, és vasat kell szednem.


Ind! Örülök, hogy veletek is minden rendben.

Éva! Sajnálom a fiadat, a kép tényleg ijesztő, de akkor végülis nincs nagy baj. Eleven gyerek :)

Krisz, ez a görbe valóban érdekes, azért csak fölemelkedik a hő egyszer. Legyetek aktívak! Drukkolok!

Ildikó! Ez a hőgörbe nagyon jól néz ki! Minden remény megvan :D

Panda, örülök, hogy ti is jól vagytok. Bírod a fekvést egyébként?

Mo! Mi lett veletek végülis? Erről a szerdáról van szó?

Melus! Bevallom, hogy ezeken a hőeredményeken nem tudok kiigazodni. De te most akkor szedsz gyógyszert, ugye? Az hogyan befolyásolhatja?

Zora, remélem, ti is jól vagytok. Írj, ha lehet tudni valamit.
Vendég
 


Sziasztok!

lnd! De klassz lehetett megkuksizni a babádat! Nem hiszem el, már a 30. héten vagy! Nagyon rohan az idő!

Mo! Mi volt a dokinál??? Ha tudsz gyere és mesélj!

Ildikó! Hogy alakul a hőd???

Bebusról tudtok valamit???

Kép

Puszi Mindenkinek!
Vendég
 


Jéééééééééé! A Fele hozzászólásom eltűnt! Remek!

Éva! Sok-sok gyógypuszi Balázskádnak!

Virág! Az csak jó, ha megnyugodsz! NE idegeskedj minden rendben lesz! A babaának is az a jó, ha nyugodt anyucinak a pocijában van!

Melus! Nagyon szép a hőd! Remélem így is marad egy jó darabig! Drukkolok nagyon!

Zora! Hogy vagytok? Mit mondanak az orvosok a babával kapcsolatban, van remény a gyógyulására?

Andi! TE lány nagyon eltűntél!!!!

Az én görbém pedig megbolondult! Remélem holnaptól már a másik irányba kúszik felfelé!
Vendég
 


Ind,
Azért írtam hogy nagy baba mert 26+6 voltam amikor 80 volt a Bpd-je és 57 az Fl. Tüdőérlelőt csak egyszer kapja az ember 4 szuri 12 óránként.

Virág,
Most már 14 napja fekszem borzalmas de ha ez kell akkor kibírja az ember. Csak maradjon még a pociban a baba. Szépen mennek nálad is a hetek szinte tegnap volt pozitív a teszted :wink:
Vendég
 


Sziasztok, lányok!

Nincs sok időm, ezért csak néhány mondat:

Éva, nagyon sajnálom Balázskádat - gyógyitó puszit küldök!!!

Krisz, megvolt a tűszőrepi?

Virág, szuper, hogy minden rendben van!

Panda, pihenj jó sokat!

Mo, mi volt a dokinál?

Melus, elég fura görbéd van - szerintem november 2-án volt pé-d, de jó lenne tudni, hogy volt-e folyásod.... lehet, hogy tévedek, de nekem ez jött le a görbédből.... Általában hány napos ciklusaid szoktak lenni? (Az én számitásaim szerint, most 31-32 naposnak kellene lennie)

Rólam annyit, hogy közben olyan fájdalmat érzek a derekamban, mintha egy ideg becsipődött volna :roll:

Ja, és hétvégén végig dolgozni fogok reggeltől estig, mert készülünk a választásokra....

Dobok egy görbét (meg vagyok elégedve vele):
Kép

puszi mindenkinek!

KépKépKép
ildiko74
 
 


Sziasztok!

Ildikó! Valóban nagyon jól alakul a görbéd! Nagyon szorítok!!!! 2-3 nap és reméljük nem jön meg vagy 9 hónapig!!!!
Reméljük a választások után több időd lesz közénk jönni!

Mo! Nagyon izgulok érted mi volt a dokinál!!! Ha lesz időd kukkants be!

Éva! Mikorra várod a mensit? Balázskának meddig lesz a buksiján a kötés?

Bebus! Nagyon eltűntél! Hol vagy? Mi újság veled???

MElus! Mai hőd milyen???

Azt hiszem talán tegnap meglehetett a pé-m. Ezért még az esti lepedőszaggatást nem hagytuk ki, de mindketten nagyon fáradtak voltunk, de nam hagytam apát, addig addig piszkáltam míg belement a dologba! :lol:

Mutizom a görbém:

Kép

Pusszantó
Vendég
 


Sziasztok!

Sajnos nincs valami jó hangulatom!
Az anyagiak megviselnek, nem tudom mi lesz velünk!
Na ennyit a nyafiról!

Éva a te fiad mindent kibír, azért vigyázzatok magatokra, jobbulást!

Virág:igen az én hőm az elég furi ma pl.37,2 volt reggel!Magasabb vagyok az átlagnál!Gyógyszert a mensi alatt szedtem és 14 napra volt is tüszőérésem!Voltam az ultrahangon, de ezt írtam is!

Pandácska kitartás, gondolom milyen rossz lehet feküdni ennyit, még egy kicsit bírnod kell!

Ildikó:szerintem 29.-én volt pém, de én már nem értek semmit a hőm alapján.Viszont a te görbéd szépen megy felfelé NAGYON SZORITOK!

Puszi mindenkinek!

Kép
melus2
 
 


Melus! Ez nagyon biztató! Drukk!
Vendég
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet: