Új privát üzeneted érkezett!

incifinci: Én is úgy vagyok most a mensivel, mint te. Mondjuk nekem volt első nap egy kis barnázás, de utána csak a papíron van vér, meg igazából még nem jött.



vicky79
 
 


A laptetőm most tuti nem tesót jelent, de legalább megjöhetne rendesen, hogy mehessek dokihoz.



vicky79
 
 


Vicky: remélem úgy lesz Nálad!

én örülnék,ha legaláb 2 napig még nem jönne meg,vagy legalább holnap délig ne,esetleg még 8 hónapig :D

éjjel a fogammal szenvedtem,azaz a fél arcom be volt dagadva,fölfelé majdnem a szememig,oldalirányba egész a fülemig fájt mindenem... Nem tudom mitől,a nyakam is duzzadt volt,másfél cataflam segített végül,egy felet hiába vettem be,mert kb. 35-40 perccek később nemhogy csillapodott volna,akkorra már mindenütt fájt :(
aztán reggelre 100%-ig elmúlt,mintha csak álmodtam volna...

Eszti

Kép
incifinci2
 
 

 
 

Sziasztok

Nekem is most kellett volna megjönnie szombaton, megint késik, pedig már pénteken görcsölgettem, meg szúrkált a petefészkem, de még mindig semmi. Ja, és ez a hónap úgy telt el, hogy nem vettem terhességi tesztet,de nem is képzeltem be semmi tünetet.

Hajrá Mindenkinek!
orsi777@t-online.hu
 
 


Orsi: no akkor nem ártana csinálnod egy tesztet mondjuk holnap :D

Nekem most már leghamarabb 27. napon jön meg,az már szuper!! Ma nem véreztem,meg 2 napja se,a többi napon viszont igen a 22.-től kezdve.
Elég furi...
Barnázás viszont nem volt,ennek is örülhetek :) Alig várom a jan.29-et,hogy végre hozzáértő kezekbe kerüljek! :D

Eszti

Kép
incifinci2
 
 


Ma délutánra megjött, aminek meg kellett, ìgy rekordszuper ciklusom volt, azaz 30 napos.
Február 3-án Kaáli :)
Csütörtök vérvétel

"Ember: küzdj és bìzva bìzzál!" (Vagy, ha nem, legalább engem hagyjál!)
helenka
 
 


Helenka: hát igen,mikor már ennek örülünk,hogy megjön :)

Nekem még nem jött meg,de már érzem az alhasamat,szóval szerintem hajnalban már tuti megjön,ha addig nem is.
Ha nincs senki odabent,jó lenne,ha holnap megjönne,nem szeretnék ciklusproblémákkal is foglalkozni az endokrinológián,ha már eddig szép 28-29 naposak voltak a ciklusok :)
már előre izgulok,mit fog mondani a doktornő,remélem lát esélyt javulásra,ha kell,akkor gyógyszerrel!

Eszti

Kép
incifinci2
 
 


Na, mi újság?
Velem semmi. Fájdogál a hasam már vagy 4-5 napja, hétvégén görcsölt, most kicsit enyhébb, de nálam ez így szokott lenni, szóval meg fog jönni. Tegnap esett a hőm, ma kicsit visszament. Elvileg holnapután reggel (nem) kellene megjönnie, a 13. dpo (vagyis ma) estéjén szoktam elkezdeni barnázni. Majd meglátjuk. Persze az is lehet, hogy a premens hat és nem fogok.
Egész hétvégén úgy éreztem, hogy na, most tuti sikerült, aztán vasárnap csináltam egy tesztet (mert a férjem ugrált a fejemen) és olyan negatív lett mint a sicc. De nem is kenődtem el annyira, mint vártam.
Most már én is azt várom, hogy ha már, akkor gyorsan essünk túl rajta és vethessük bele magunkat az új hónapba.
Kíváncsian várom a fejleményeket rólatok!

Kép
samimi
 
 


Samimi: nem volt korai a tesztelésed?
A premens jótékony hatása,hogy megszünteti a pms tüneteket,vagy lecsökkenti,így sajnos félrevezethet e téren,ezért nem figyelem én sem,hogy fájdogál-e a hasam,és milyen a barnázás,mert én szintén barátcserjét szedek...

Nekem ma jönne meg elvileg,még eddig semmi! Ráadásul ha a meddőségis szemmel nézném, már holnapra számítana! ;)
Ha holnapig nem jönne meg,akkor tesztelek,de mivel peteérésem se volt elvileg,nem valószínű,hogy összejött volna a baba :D :D

Eszti

Kép
incifinci2
 
 


Ja,és elmúlt a cicifájásom... :?

Eszti

Kép
incifinci2
 
 


Eszti mi újság?

Vasárnap óta csináltam az ovu tesztet. Vasárnap közepesen erős volt a csík, tegnap nagyon erős, ma viszont teljesen halvány, alig látszik. Akkor most tegnap volt tüszőrepedésem is? Tegnap elég erősen éreztem a petefészkeimet, olyan mensiszerű kis görcseim voltak.
Lenne még egy krédésem: insulin. Nekem csak éhgyomri lett nézve, 5,1 volt. Normál tartományban. Ilyenkor is kérjek terheléses insulint vagy felesleges? Ha estleg mégis szeretném megcsináltatni elég az endokrinológusnak mondanom?

Helenka ez jó hír!
csepp24
 
 


Sziasztok 

Én még új vagyok itt, és ürölük hogy látaláltam erre a csoportra. Bizony mi is babát tervezünk. Vasárnap jönne meg a havim vagyis remélem hogy nem lesz semmi se. Vannak alhasi görcsös tüneteim, mintha mindig meg akarna jönni, meg erős derékfájás. Nemtudom mire véljem ezeket a tüneteket, de remélem jó hírrel fognak kecsegtetni 

Kép
csollaredina
Komárom
 
 


Eszti, nem volt korai, mert úgy döntöttem aznap, hogy ha babás vagyok akkor tuti kimutatja :) Szóval ezzel legalább elejét vettem a reménykedésnek, mert abból már elegem van. Nem mondom, hogy nem jut eszembe, hogy ettől még minden lehet, de elég keményen visszaránt a földre azért egy negatív teszt... nem is szoktam sokszor eljátszani ezt, mert utálom. De amúgy most számítottam rá.
Amúgy nálad meg az is lehet, hogy a tesztek nem csaltak, csak valamikor korábban volt pé nem? Kíváncsi vagyok mi van veled. Azért szurkolok, hátha :)

Edina, üdv köztünk! Mióta tervezitek a babát? Első gyerek lenne? Szurkolok, hogy ne jöjjön meg!

Kép
samimi
 
 


Samimi: Még nagyon az elején vagyunk a babatervezésnek  Bizony az első gyermek lenne, és valahogy én is meg a párom is úgy érezzük hogy most összejött, szóval csak bizakodni tudunk.  de nem élem bele magam, mert nem szeretnék csalódni, bár eddig a hőm is jól alakul és remélem nem is fog leesni, csak ezek az érdekes görcsök aggasztanak 

Kép
csollaredina
Komárom
 
 


Nekem ma 4 éve született Barbus. Hihetetlen hogy nőnek.

Egyébként meg éppen meg van, az előző ciklusom 88 naposra sikeredett. Hát bravó. Nem tudom mikor lesz így tesó. Próbálok diétázni, de nem csinálom durván, csak kicsit figyelek.



vicky79
 
 


Sziasztok!

Vicky!
Nagyon boldog szülinapot Barbusnak!

Csollaredina!

Üdv köztünk! Remélem sikerült, az azért jó jel, ha úgy érzitek, hogy megfogant a baba! Mesélj még egy kicsit magatokról...

Incifinci

Semmi nincs nálad? Teszt? Mert azért elég fura, hogy vérezgettél, utána meg semmi.

Képzeljétek, hogy én is örülök, hogy megjött, csak 3 napot késett:). Tudtam, hogy ez a hónap ugrott, mert eléggé betegesek voltunk mindannyian, hogy a peteérésre koncentráljunk. Remélem jövő hónap megint normális cilkust produkál, és akkor mindent beleadunk:).

Kép
Kép
orsi777
 
 
 
 
 


Edina: drukkok Neked is,üdv itt! :)

Orsi: én minden hónapban így várom az esélyes ciklust :D


Lányok,még nem jött meg. Az általatok is "erősebbnek" mondott teszt szerint ma kellett volna megjönnie,ma egy kis "db" vér jött,de ennyi. Alápárnáztam magam,sőt már napok óta így vagyok, mert ha egyszer beindul,akkor durván jönni fog!

Sok mindent nem érzek,csak fáradt vagyok,de ez se jelent semmit igazán.
Tartok tőle,hogy mivel kimerülőben vannak a petefészkeim,ezért akár rosszat is jelenthet a peteérés hiánya,a pár cseppes vérezgetés idő előtt napokig,majd a mensi hiánya... :?
PCO-ról (még) nem tudok,de nincs kizárva,hogy az is van nálam,így bármilyen tünet lehet "normális".

Eszti

Kép
incifinci2
 
 


Du. már elkezdtem volna megírni,hogy megjött,de aztán gondoltam még várok,majd megírom később, ha már rendesen elöntött,de ez még nem történt meg.

Pozitív ember vagyok,de most nem sok esélyt látok őszintén szólva :) Persze a köv. hónapban újra beleadunk mindent,de jó lett volna,ha az endokrinológushoz már egy pozitív tesztet lobogtatva mehettem volna 1 hét múlva :D

Eszti

Kép
incifinci2
 
 


Sziasztok megint itt egy újabb nap, ami reménnyel teli, ma van a peteéréstől a 10.ik napom, bár ma  a hőm csükkent 36,9ről 36,7-re de remélem már nem fog jobban csökkeni, bár a görcsök ma reggel erősebbek voltak, attól tartottam megjön de eddig még semmi se :)  Bővebben annyit tudok írni magunkról, hogy Komáromban élünk, jövő hónapban lesz, hogy 3om éve, hogy együtt vagyünk és június 14én lesz az esküvőnk, és most nagyon ráálltunk a babatémára, mert azthiszem most jött el a mi időnk, hogy még boldogabbá tegye a mindennapjainkat egy kis csemete

Kép
csollaredina
Komárom
 
 


Edina: remélem nem kell sokat várnotok a gyermekáldásra! :)


Nekem ez lesz az első napom ténylegesen is,ma megjött! Ez várható volt,de esetemben ennek is örülni kell,hisz míg van menstruáció,van REMÉNY!! :D :D

Úgyhogy indul a torna,bogyók és a tea,és teljes gőzzel előre! :D
Alig várom,hogy egy hét múlva mehessek a doktornőhöz vizsgálatra,és kezelésbe vegyen! Én biztosabbnak érzem,ha orvos foglalkozik velem,DE meddőségibe nem megyek még egyszer, inkább a problémák gyökerét szeretném megtalálni,nem azokat eltakarva hormonbombákkal ostromolni magam újra... Abból elég volt :?

Eszti

Kép
incifinci2
 
 


Edina, szurkolok, hamar eltelik (reméljük) ez a pár nap.
Én most megint elkezdtem reménykedni mert feljebb vándorolt a hőm...

Kép
samimi
 
 


Samimi: nálam sajnos nem működtek ezek a mérések,de nagyon drukkolok,hogy ez jót jelentsen!!! :D

Eszti

Kép
incifinci2
 
 


Nekem 13. dpotól lefele szokott menni. De hát ugye minden ciklus más, már nem tudom hova tegyem magam :D Mintha ez lenne az első próbálkozós hónapunk úgy érzem magam :D Tiszta dili vagyok már, egyik pillanatban úgy érzem h megjön a másikban meg reménykedem. Eldőlhetne végre :D

Kép
samimi
 
 


Samimi: nálam is ez a helyzet nemgyőzök futkosni a Wc-re mert mindig azt érzem mindjárt megjön aztán sehol semmi, de közben meg ott van a remény csillaga, hogy lehet baba van :) Már nálam is lehetne valami :)

Kép
csollaredina
Komárom
 
 


Vicky utólag is boldog születés napot nagylánykádnak!

Edina üdv itt. Drukkolok, hogy ne jöjjön meg!

Samimi háta mégis csak ez a hónap a tiéd!

Ahogy írtam csináltam az ovu teszteket, ugye hétfőn volt a legerősebb, kedden már csak halovány csíkocska volt. Hétfőn éreztem is a pocakomat, kedden már nem, viszont ma megint olyan mensis görcseim voltak, és a derekam is le akart szakadni. Szerintetek csináljak ma megint egy ovu tesztet vagy már felesleges? Mikor már azt hiszem, hogy ismerem a testem jelzéseit mindig meg tud lepni.

csepp24
 
 


Sziasztok, egy újjabb nap elé nézünk, hogy vagytok???? nekem már minden nap reménykedés, hogy 2 nap múlva ne jöjjön meg,  hőm vissza ment 36,8-ra remélem nem is fog leesni, mert akkor még bizakodhatok :) és ma reggel olyan fejfájás gyötör 

Remélem veletek is minden rendben van :) puszi nektek

Kép
csollaredina
Komárom
 
 


Sziasztok Lányok!

Hazaértünk az utazásból, fantasztikus volt :) Végre öt nap, amikor nem a babatémán kattogtam, hanem saját magunkra koncentráltam erősen. Azért volt felfordulás, mert eleve rohannunk kellett a vonatra, majdnem lekéstük. Ennek köszönhetően természetesen több dolgot is otthon felejtettünk, például a hőmérőmet, így épp aktuális volt kétségbeesnem, hogy nem tudom mérni a hőmet majd a vonaton, meg a kint tartózkodsá során. A férjem viszont azonnal rávágta, hogy ahogy odaértünk, veszünk egy hőmérőt. Így is történt, másnap 20 órakor ért be a vonat, mire találtunk egy gyógyszertárat, volt 21 óra (szerencsére ügyeletes gyógyszertár volt). Míg megtaláltuk, én gyorsan kikerestem a magyar-orosz szótárból, hogy hogy is mondják ezek, hogy hőmérő és gyakoroltuk egész úton :) Amikor beléptünk a gyógyszertárba, férjemmel mondogattuk, hogy termometr, de nem nagyon tudta a kiscsaj, hogy mi akkor most valójában mit is akarunk. Aztán jött az activity, férjem elmutogatta, ahogy lerázza a hőmérőt, meg beteszi a hónaljába :D Én a hasamat fogtam a nevetéstől, de végülis megértettük egymást és hozzájutottunk a hőmérőnkhöz. Így csak egy reggelt voltam kénytelen kihagyni :)

Én ma vagyok a ciklus 29. napján, már azért jó lenne, ha megjönne, de még nem esett le drasztikusan a hőm ahhoz, hogy ki merjem jelenteni, hogy nemsokára megjön. Viszont szépen mászik lejjebb, ami azt jelenti, hogy - reményeim szerint - 2-3 napon belül megjön és nekivághatunk az újabb ciklusnak.

Nóri
nora1988
 
 


Nóra, hova utaztatok? Tetszett a gyógyszertáras sztori :) Én pont most megyek haza oroszból nyelvvizsgázni, jövő héten. De velünk is volt ilyen activity-s dolog az elején.
Ednia, ez a 2 nap már hamar elmegy!
Este eldöntöttem, hogy ha nem megy feljebb a hőm, vagy lejjebb megy akkor nem tesztelek, ha feljebb megy akkor viszont igen. Teszteltem is reggel. Egy perc után ránéztem, negatív, mentem fogat mosni stb.
Aztán megnéztem jobban, és mintha lenne ott valami. De gyakorlatilag én sem látom. Egyszer igen egyszer nem. Nem is mertem megkrédezni a férjem hogy mi van, mert szerintem csak én képzelem oda. Annyira nem látszik, de aztán meg mintha...
Hát fogalmam sincs. Azért szurkoljatok, hétvégén lehet újra tesztelek, ha nem megy lejjebb a hőm, vagy nem jön meg. Mert ugye bármi megeshet.
Rossz ötlet volt ez a teszt, mert lehet hogy csak az akarásom miatt most még jobban reménykedem, hogy tényleg volt ott valami...

Kép
samimi
 
 


Samimi!
Kijevben voltunk. Istenem, imádom az oroszt. Az utazásig jól megtanultam a cirill betűket, hogy ne legyünk teljesen elveszettek, mert hiába volt angol nyelvű útikönyvünk, azért Kijevben az utcanevek mégsem angolul voltak kiírva. Így legalább nem tévedtünk el: férjem térképészkedett, én meg elolvastam a feliratokat :) Egyszer majd szeretnék mélyebben belevágni az oroszba, mert egyszerűen imádom a nyelvet. És ahogy így felületesen elmélyedtem benne, azt láttam, hogy nem is olyan nehéz a nyelvtan. Annyi nehézségünk mondjuk volt kint, hogy azért az orosz és az ukrán között is vannak markáns különbségek, de nem volt lehetetlen az orosz szótárral eligazodni :)

Jaaaaj, nagyon drukkolok, hogy az az "ott van - nincs ott" csík egy baba érkezését mutassa!!!!! Nem tudod lefotózni a tesztet? Macro módban, hátha meg tudjuk szakérteni :) A hőd viszont több, mint bíztató szerintem! Nagyon-nagyon drukkolok Neked!

Nóri
nora1988
 
 


Én itt élek :) Kijevben.
Most a munkahelyemen vagyok. Este megnézem, megpróbálom lefotózni, de nins rajta semmi, ha én szabad szemmel nem látom, akkor sztem a fotó sem lesz jobb :(
Pár nap múlva kiderül

Kép
samimi
 
 


Óóóóóóó! Eljátszottam a gondolattal, hogy milyen lenne ott élni és azt hiszem, hogy el tudnám viselni :) Fantasztikus hely a zavargások ellenére. Az egész miliő, az emberek, az, hogy minden olyan rendezett és kulturált. Tökre nem erre számítottam, nagyon nagy meglepetés volt számomra.

Várjuk a fejleményeket teszt-ügyben! :)

Nóri
nora1988
 
 


Hát, a város élhető, sok szép park van, de a közlekedési/parkolási szokások és az, hogy egy méter egyenes járda sincs, elég idegesítő. Nekünk 2 éve alapított itt a cég leányvállalatot, egészen működőképes, csak az ukránokkal nehéz zöld ágra vergődni, nagyon bürokratikusak és mindent olyan komótosan csinálnak, meg unszolni kell őket. Alapjáraton szerintem az utca embere kedvesebb, mint Magyarországon, ha megszokod a kultúrális különbségeket (mint pl. h minden további nélkl odacsuláznak a lábad elé, mert náluk ez így szokás, meg ha valaki siet akkor teljesen természetes hogy fellök, de náluk ez normális). De nagyon hiányzik Magyarország :(
Hogyhogy vonattal jöttetek? Mi is volt, hogy vonatkoztunk, de mostanában hihetetlen amit a wizzair csinál, 10000 Ft-ért veszünk jegyet oda-vissza. Jó mondjuk kis kézipoggyásszal.
És mit csináltatok itt? Turistáskodtatok? Elmentetek és megjött a -20 fok, ma már ebben sétáltunk a munkahelyünkre :)

Amúgy csináltam fényképet a tesztről, de nem csinálok magamból hülyét, emrt semmi nem látszik rajta. Tisztára megőrültem. Plusz a hőm is azt mutatja, hogy meg fog jönni, bár egyelőre más jele nincs, de elkezdett lefele mászni :(
Hát így jártam. Megrázom magam és nekiesünk újra.

Kép
samimi
 
 


Samimi: de még nem jött meg,nem?
Addig azért van esély...

Nekem elküldöd a teszt képét? Tudod,hogy már nagy gyakorlatom van a láthatatlan második csíkban...

Eszti

Kép
incifinci2
 
 


Sziasztok, nah nálam teljessen elveszett a remény a hőm ma már leesett 36,4-re szóval szerintem a napokban meg fog jönni, de nem csüggedünk. Úgy döntöttünk hogy februárban kicsit megpihenünk és márciusban megint nekilátunk a baba projektnek, amúgy is júniusban lesz a lagzi és akkor nem nagy pocakkal kell menni nem leszek a nagy napom hulla, szóval pozitívan fogjuk fel a dolgot :) Hisz nincs veszve semmi se :) 

Samimi te se add fel lehet nincs veszve semmi se, én szorítok nektek :)

Kép
csollaredina
Komárom
 
 


Ha hazaérek csatolom szívesen, de ígérjétek meg hogy nem néztek hülyének, mert tényleg nincs rajta semmi. Szóval csak egy átlagos negatív tesztet láttok majd :D

Kép
samimi
 
 


Samimi! Kb. négy éve tervezzük ezt az utat és már épp itt volt az ideje :) Tavaly nyár óta szervezkedünk úgy konkrétabban, de igazán ősszel álltunk rá. Turistáskodni mentünk, bár amikor elkezdtük a szervezést, nem gondoltuk volna, hogy ilyen balhéba csöppenünk. De nem bántuk, mert szerintem teljesen kiszámítható (volt) a tünetetés menete, így amerre ők mentek, mi épp ellenkezőleg indultun el :) Mondjuk, mikor elindultunk haza, épp akkor mérgesedett el a helyzet.

Vonat: mindenhova vonattal megyünk, mert szabadjegyünk van, így csak a hálókocsi árát kell fizetni. Így már elég sok európai várost meglátogattunk, nászúton meg Isztambulban voltunk (szintén vonattal). Ez egy plusz élmény :) Tudom, lököttek vagyunk :D

Én jövő héten megyek 3. ciklusnapi hormonsorra, meg három pontos terheléses cukorra. Már megvannak az időpontjaim, úgyhogy most már mindenképpen megyek :) Nekem mára leesett a hőm, így ma-holnap megjön. Végre egy újabb ciklust tudhatok magam mögött :)

Azért várjuk a teszt-fejleményeket! Szerintem a hőd egyáltalán nem ad okot aggodalomra (bár még eléggé kezdő vagyok hő-ügyben). Mikor tesztelsz újra?

Nóri
nora1988
 
 


Hát, a vonatozás mindenképpen kaland. Egyszer ki kell próbálni a Budapest-Kijev útvonalat is. Nekünk elég is volt, bár ehhez a döntéshez az aktuális utazóközönség is hozzájárult :D Meg gondolom az is, hogy nem turistáskodni jövünk ide, innen meg mikor hazafele megyünk (sokszor fél év után) csak az van bennünk, hogy minél hamarabb...:)
Nekem azt mondta a doki decemberben itt, hogy ha márciusig nincs baba, akkor jöhet a petevezeték-átjárhatósági. Hááááát... azért remélem nem kell. Attól kicsit tartok :D

Kép
samimi
 
 


 Tényleg nem látszik rajtuk semmi. És nem is voltam soha az az odaképzelős. Mondjuk lehet, hogy mert nem sok tesztet csináltam eddig :)
Na mindegy, én már látom hogy nincs ott semmi, meg bele is törődtem :)

Kép
samimi
 
 


Samimi!
Nem vagyok mérvadó, mert a saját pozitív tesztjeimen is férjem előbb látta a második vonalat, mint én :/ Amúgy a negatív fotón mintha látnék valamit, de lehet, hogy már csak nagyon látni akarom, annyira drukkolok :)
Most hányadik napon vagy?

Én a 30. napon vagyok, de sehol semmi :( Pedig leesett a hőm és fájdogál a hasam, de már megint az lesz, hogy minden PMS megvan, de csak 5-6 nappal később érkezik a menstruáció :/ Hú, nagyon rossz napom van/volt ma...

Nóri
nora1988
 
 


Hát, én 30. napon vagyok de nálam meg ez nem mérvadó, mert volt már 28 napos ciklusom és volt 31 napos is, sőt egy éve mikor elkezdték kezelni a pcos-át akkor még 38-42 naposokkal toltam :)
Én pé-től számolom, úgy a 16. DPO-n vagyok, 12-14 szokott lenni. Amondó vagyok amúgy hogy meg fog jönni. Mindegy, mert 5-én lesz a szóbelim és ha a húgomat meg anyukámat veszem példának, akkor valszeg 2 percenként hánynék az asztal alá a nyelvvizsgán. Kezdek átfordulni abba, hogy a pozitív oldalát nézzem annak hogy most megjön :) Így könnyebb.

Neked nem rendszeres? Vagy csak most késik? Mennyire esett le a hőd?

Edina, te hogy vagy? Többiek? Hirtelen nagyon aktívkodónak érzem magam remélem nem idegesítelek titeket :D

Kép
samimi
 
 


Engem speciel nem idegesítesz. A negatívon látok én is, vagy akarok látni én is valamit. Gondolok rád, hogy mi lesz a vége a dolognak :)
Én még mindig semmi. Voltam tegnap megint vérvételen, febr 3. Kaáli. Addig még megyünk vért adni, hátha meglesz végre a HIV/HEPA eredmény, meg kéne a nődokimtól is kérni egy-két dolgot. Csak niiincs energiááám.....
A héten pályázaton dolgoztam, a ygerekek közt nem sokat voltam, cak megyek és agyalok és számolok és számlázok és számláztatok és telefonálok és még pénzt se kapok külön érte :D Ellenben rengeteg szuper dolgot tudok venni az ovinak. jessz. :)

"Ember: küzdj és bìzva bìzzál!" (Vagy, ha nem, legalább engem hagyjál!)
helenka
 
 


Sziasztok!


Teljesen új vagyok ezen a honlapon, mi is tervezzük a babát, habár még teljesen kezdeti stádiumban van a dolog, ennek ellenére minden érdekel, rengeteget olvasok a témában, szívesen hallgatom meg a tanácsokat. Jelenleg lakásfelújítás előtt állunk ennek mindenképp szeretnénk megvárni a végét és még szedem a fogamzásgátlót, viszont pár hónap múlva abba szeretném hagyni . (Első kérdés hogy mit javasoltok, mennyi időt kell várni 3 hónap vagy fél év?- mindenfélét olvasok.)   Ezt a várakozási időt is szeretném arra fordítani, hogy a legtöbb információt begyűjtsem, még egészségesebben éljünk stb.

Nőgyógyásznál előző héten voltam rákszűrésen, még 3 hét az eredményig.


Misa
Lilypie Pregnancy tickers
misa
Szombathely
 
 


Sziasztok csajok, nélam változatlan a dolog a hőm leesett de menzi jele sehol sincs :( de majd csak megjön, már én se csüggedek ha megjön mert van pozitív oldala, majd beleférek a menyasszonyi ruhámba, de bár inkább lettem volna pocakos :) majd jön egy másik reménnyel teli hónap :) amit már nagyon várunk, addig meg elfoglaljuk magunkat az esküvői készületekkel 

Misa: én 7 évig szedtem fogamzásgátlót és egy hónapot kellett várni amíg először megjön rendesen a havi, és utánna lehet próbálkozni, nekem ezt tanácsolta a nőgyógyászom :) sok sikert a lakásfelújításhoz, na meg a babóca tervezéséhez :)

Samimi: még nincs semmi se veszve ha jönnie kell a baócának úgy is jönni fog és hidd el jelezni fog a két kicsi csíkkal :) mindenesetre és nagyon szorítok :)

Kép
csollaredina
Komárom
 
 


Áh, kérem szépen, úgy látszik, csak egy kicsit hisztiznem kellett és már itt is van a várt nemvárt :) Az első vetélés előtt gyönyörű ciklusaim voltak, szinte napra pontosan 28-29 napokra jött meg. Az első vetélés után beállt 32-re, a második után volt egyszer egy 35, egy 45 és most egy 30 napos ciklusom. Elég aggasztó :( Na, mindegy, nem szabad csüggedni, lesz ez még jobb is.

36,2-re esett le a hőm úgy, hogy a legmagasabb érték is 36.6 volt egész ciklusban. Az alaphőm is nagyon alacsony, 35,9 körüli. Félek, hogy ez enyhe pajzsmirigy-alulműködésre utal. Sebaj, jövő héten kiderül :)

A mai nappal tehát új ciklus kezdődött, ami azt jelenti, hogy már csak egyetlen egy választ el az újbóli próbálkozásig.

Ja, nem tudom, mondtam-e, de két napja megérkezett a kromoszóma-vizsgálat eredménye is (asszem, mondtam, akkor bocsi a duplázásért!) és teljesen rendben vagyunk mindketten, semmi elváltozás nincsen. Persze ez még nem jelenti azt, hogy a génállományunk passzol, de legalább egyenként jól vagyunk. Ez is egyfajta jó hír.

Szép hétvégét Csajok!

Puszi

Nóri
nora1988
 
 


Na, hát akkor már ilyen is történt velem, hogy odaképzeltem a csíkot. Legközelebb akkor tesztelek, ha már a 40. napomon vagyok :)
Éjjel elkezdtem barnázni és ma 1 körül meg is jött, én ezt mai kezdésnek számolom. Ha ez nem lenne elég, már vagy 3 órája csuklom, és nem tudom abbahagyni :D
Ennyit rólam. Remélem sikeres hónapunk lesz. Valaki jöhetne már egy pozitív teszttel! :)

Kép
samimi
 
 


Sziasztok mizujs veletek??? Én most vagyok a 30. napon sehol semmi még, a hőm minden nap feljebb megy, pedig azt hittem már meg fog jönni, nemtudom mi fog ebből kisülni :) De már tesztet nem merek csinálni félek a negatívtól 


Kép
csollaredina
Komárom
 
 


Edina,csinálj tesztet!!! :D

Eszti

Kép
incifinci2
 
 


Samimi: sajnos vannak olyan tesztek (ezért is írtam,hogy gyakorlott vagyok a témában),amiknél száradáskor elkezd megjelenni egy "szellemcsík",amit most már onnan tudok megkülönböztetni a nagyon halvány igazitól,hogy nem rózsaszín/piros,hanem amolyan árnyék,kb. fehéres-szürke.
Nekem is van most is ilyenem,de pl. a rossmannos Facelle kazettáson még ilyen se jelenik meg,az igazán negatív,ha nincs baba :)


Nálam nincs semmi,5.napon vagyok,3 nap alatt lement a mensi,"oszt" ennyi :D

Várom ezerrel a szerdát...

Eszti

Kép
incifinci2
 
 


Incifinci2: szóval azt mondod csináljak tesztet?  szerinted ez normális hogy lemegy a hőm aztán szépen vándorol vissza???? bár a hasam fájdogál de nem úgy mintha meg akarna jönni, de tüneteim nincsenek ami arra utalna hogy babát várnék, csak a derekam fáj nagyon


Kép
csollaredina
Komárom
 
 


Nekem is megjött még a hét elején, de nekem még most indul be. Ilyenkor irtózatosan vérzek. Éjszaka egy extra nagy tampon+éjszakai betét nem bírja ki. Fel kell kelnem cserélgetni. És ez így megy vagy 2 hétig biztos. Már hozzászoktam, de nem örülök neki.



vicky79
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet: