Új privát üzeneted érkezett!

Nagy a pangás csajok!
A táblázatunk is ködbe veszett valahol.

Pelus ügyben látom összhang van. Ma kijárkáltuk magunkat és egy török étterem mellett mentünk el. Megkívántam a gyrost, úgyhogy holnapra be is vásároltam az alapanyagokból.

Ma tejfölös gombapörkölt nokedlivel volt.





ghkriszpi
 
 







ghkriszpi
 
 


Szerintem táblázat ügyben nem nagyon vagyunk többen, és ahogy nézem, még nem tudjuk beírni, hogy fiút vagy lányt várunk e.
Egy hónap múlva talán lehetne véglegesíteni, és valahogy úgy megcsinálni, ahogy egy másik fórumban láttam, itt csak asszem a májusiaknál, hogy kék lenne a mező annál, aki fiút vár, rózsaszín, aki lányt... nagyon tetszett.
Mint egy kép formátum be lehet illeszteni... :)

Kisütött a nap nálunk is, és még madárcsicsergés is van :)
"napozom" az erkélyen, el sem hiszem!!! :D



Lilypie Pregnancy tickers
bayar
 
 
 

 
 

Sziasztok!

Lányok én szívesen megcsinálom, anno a Dévais topicban is én szerkesztettem egy darabig...és minden 2. nap igyekszem belinkelni...ha nektek így jó!

Mi képzeljétek lecsaptunk a bababútorra...lehet, hogy még kicsit korai de nagyon jó vétel volt, így nem akartuk kihagyni...kenyeret már úgysem fog kérni itt a lakásban...
Vaterás...de nagyon szép állapotban van.
A másik, hogy így megspóroltunk egy kis pénzt, talán meglehet az "álombabakocsi"
A bútor 3 részes(nagyszekrény, junior ággyá alakítható kiságy, pelekázó komód)

Kép

Még egy hír: 15-én költözünk Kosovoba(a férjem melója miatt) és csak májusban jövök haza, utána én már nem megyek ki, csak majd ha a baba is megerősödött...ez van...

Lilypie Fifth Birthday tickers
katapetra
 
 


Katapetra: nagyon szép a szoba :)
Én is nagyon szeretnék neki, de a 2 szobás lakásunkba egyenlőre nincs hely, egy szobában leszünk...
Persze rajta vagyunk a nagyobb lakáson, de már kivagyok tőle...

Huu Koszovóba??? :O Hát nem irigyellek... és haza sem tud veled jönni majd?

Nem tudom, az én férjem 3 naponta éjszakázik, de azt is nagyon utálom!!! Jobban örülnék, ha 8-16-ig lenne minden nap, de hát ő ezt imádja!!!



Lilypie Pregnancy tickers
bayar
 
 
 


Sziasztok:

kész a prototípus, ha nektek jó...hetente dobnám fel, hgy képben legyünk

Kép

az adatokat küldjétek át, ha hiányos, vagy pontatlan! :)

bayar: Igen Kosovóba...éltünk már ott egy évet, meglepő, de szép része volt sz életünknek....most már nehezebb lesz, mert a férjem nem jöhet-mehet kedvére...ő bizony Benike születés után még itthon lehet 2 hétig, utána nélkülünk megy ki :(, de ahogy tudjuk követjük őt...

Fontos: 03.01-03.03. (péntek-szombat-vasárnap) Kikaban babanapok, 10% kedvezmény, mindenre!
Puszi

Lilypie Fifth Birthday tickers
katapetra
 
 


Sziasztok!

Vagyunk mi is, csak egyenlőre a betegségekkel és a dackorszakkal küzdök...

Kép

Kép
szornyelladefraas
Debrecenbrecen
 
 


Szia Szornyella4

Kisfiad lesz neked is? Ez csodás!!! :)
Gratulálok!
Tudod, hogy hol fogsz szülni? Ill., hogy hogyan fogják hívni?


Többiek? :(

Lilypie Fifth Birthday tickers
katapetra
 
 


Tegnap este, ahogy oldalra fordultam 3x akkorát mozdult, hogy a kezemmel is éreztem már Benikét....Csodás volt, és egyben nagyon furi :)

Lilypie Fifth Birthday tickers
katapetra
 
 


Tavaszt, jó időt, nyarat akarok!!!!!
Kissé depis vagyok :oops: :?

Szépen alakulnak a pocakok! :lol:

Bayar
Kitartást a költözéshez!
Mosható pelenkát én nem használtam...nem is tervezem... :wink:

Surprise
Vérrögösödés: nagyon komoly dolog!!!! Nem csak annyi, hogy vetéléshez vezethet, ha nem kezelik! A terhesség amúgy is hajlamosít a vérrögösödésre (trombózisra, embóliára), akinek meg fokozott hajlama van, annál még nagyobb a kockázata!!!! Egy trombózis, embólia életveszélyes lehet az anyukának!!!!
Szuritól meg nem feltétlenül leszel lila foltos, ha jól van adagolva, ha jól van beadva!!!!

Név
Nálunk a nemzetközi nevek jönnek szóba, mert soklakiak vagyunk :oops: :wink:

Miyori
Nekem nincs fogadott orvosom, szülésznőm. A kislányom is az éppen szolgálatban levőknél "született" (pontosabban, császár volt).
Terhesgondozásra is a szakrendelésre járok...

Katapetra
Szép lesz a babaszoba!
Izgalmas lesz az életetek! (Május-júniusban mi is költözünk :wink: )
Táblázathoz: 2013. 08.06-ra vagyok kiírva, és Öcsibaba lesz! :wink:

Nálunk most nem lesz "babszoba". A kicsi a hálóban fog aludni úgyis, ott lesz az ágyacskája...

Kép

Kép
szornyelladefraas
Debrecenbrecen
 
 


Kép

Lilypie Fifth Birthday tickers
katapetra
 
 


Hogy hol fogok szülni? Hivatalokon múlik...
KisBoszi külföldön született, szeretném, ha Öcsibaba is ott születne :wink:

Kép

Kép
szornyelladefraas
Debrecenbrecen
 
 


De jó neked Katapetra, én is úgy várom, hogy érezzem már :)
Minden este fogom a pocim, de semmi :cry:

Itt csodaszépen süt a nap :)
Férjem alszik éjszakásból és délután lemegyünk a partra sétálni, el sem hiszem, hogy erőlködik a tavasz végre!!!

Ez a soklakiság... mi anyuékhoz jövünk sokat, de ez is elég hozni vinni mindig mindent, mert több időre jövünk. Ezért is költözködünk közelebb...
Gyulára megyünk valamikor ott vannak barátaink, az tőlünk 350km-re van, én azt is majd a 20. hét után vállalom be, nem tudom... :/

Viszont a külföldön szülés az jól hangzik, tudnék kórházat választani, ahol otthonosabban érezném magam, nem itt ahol "elevenen megnyúznak"...


Gondolom a hétvége és a jó idő miatt nem nagyon lesztek!
Jó hétvégét mindenkinek, én azért néha benézek! :)



Lilypie Pregnancy tickers
bayar
 
 
 


Sziasztok! Jó a táblázat! Egy pici hiba van nálunk! Én augusztus 16-ra vagyok kiszámolva. :)

Bocsi, majd hétfő reggel kicsit hosszabbat is írok.

Gabella

Lackó 2002. október 30-án született
Mesi 2006. május 14-én született
Gergő 2013. augusztus 22-én született
gabella
 
 


Gabella: javítottam, hétfőn dobom is fel a javított verziót ;)

Bayar: Te is fogod érezni, előbb majd, mint gondolnád;)

Csodaszép, verőfényes napot kívánok!

Lilypie Fifth Birthday tickers
katapetra
 
 


Kép Balaton

ÜDVÖZLET A BALATONRÓL!



Lilypie Pregnancy tickers
bayar
 
 
 


bayar: De szép fotó lett rólatok!

Lilypie Fifth Birthday tickers
katapetra
 
 


Sziasztok!

Bayar: micsoda hangulatos fotó!!! Első babát én 16 hetesen éreztem, mivel ált. a másodikat hamarabb lehet, ezért már most is nagyon figyelek...eddig hiába.
Én férjem is éjszakázik egy hónapban 6-7-szer, nem szeretem. De utána meg sok a szabadidő együtt, azt igen! :)
De jó hogy nincs már vérzésed!!!

Szörnyella: gratula a fiúcskához! Mi is egy szobában leszünk a picivel az elején, fiamnál is így volt 9 hós koráig.

Katapetra: köszi hogy betettél a táblába! :)
Kecskeméten fogok szülni, aug.29. a cél, Botondom van és még nem tudjuk kit várunk. Erős a kísértés hogy jövő héten elmenjek uh-ra, de tudom ésszerűbb lenne várni még egy hetet.
Koszovó, hú de izgi!
De jó hogy te már érzed a babát. :) Szép bútort vettetek neki!

Gabella: én is így érzem a mosható pelust, hogy lelkiismeretem szerint igen, de közben meg annyi macera... Barátnőm csinálja is tényleg rengeteget spórolnak vele. Mondjuk én már régóta öko-mosok (mosószóda, ecet stb.), ez is nagy spórolás, a környezetnek is jó, de nem mellékesen az ekcémás gyerekemnek nincsenek tünetei. ;)

Ghkriszpi: csak nem lesz 3 pelenkásod egyszerre! Majd nyáron kedvet kap a nagyobbik a leszokásra!

Surprise: csak várandósan kell szúrnod magad vagy mindig?

Miyori: nálunk ha van fogadott orvosod, akkor is kell terhesgondozásra menni, a beutalókat az ottani doki adja.
Nekem van dokim, első gyereknél komplikációmentes volt minden, igazán nem volt rá szükség, most viszont 8. héten véreztem, no ahogy sztk-n bántak velem azt nem kívánom senkinek, ő viszont rendes volt így maradok nála. Szerencsére ő nem akar sokat látni ha nincs gond, elég 6-8 hetente menni, viszont ha bármi van kereshetem a kórházban. És itt felénk a szülésért sem adnak annyit mint pl. Pesten.

Szép vasárnapot holnapra!!! :)

Kép
Kép
csipkebogyo33
 
 


Bayar
Nagyon jó a kép :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Kép

Kép
szornyelladefraas
Debrecenbrecen
 
 


Sziasztok!

Katapetra: Nagyon szuper a babaszoba!Bár mi most költöztünk kis lakásba és én azt mondtam nem költözök egy évig tuti úgyhogy nálunk 1 szobába lesz velünk a pici bár én is nagyon szívesen csinálnék neki babaszobát!A költözésben nem irigyellek, meg abban sem ha jól olvastam májustól a párod nélkül kell itthon lenned és végig csinálni :S!De azért szurkolok hogy minden úgy menjen ahogy elterveztétek!A táblázat viszont szuper!

szornyelladefraas: Szerencsés vagy ha külföldön szülsz szerintem sokan cserélnénk ezzel kapcsolatban veled!A betegségre visszatérve tisztában vagyok vele hogy mivel jár.Édesanyám kapott agyi vérrögöt fél oldala lebénult hál az égnek vissza tudták hozni így derült ki hogy van a családban ez a betegség!De nem érzem hogy ettől többet kellene aggodalmaskodnom az nem tesz jót a kicsinek!Igen hajlamosabb vagyok a rögösödésre de van akinek visszerei vannak és csak harisnyát adnak rá akkor mikor már majdnem szétdurran és az is veszélyes ugyanúgy picire és mamára is!Ha többet aggodalmaskodom csak a picinek ártok vele!De azt is röhejnek tartottam anno hogy indokolt lett volna h ezt a vizsgálatot megcsinálják mielőtt fogamzásgátlót írnak fel aztán ha nem szólok senki se foglalkozik vele ja és mellesleg még fizetnem is kellett érte hogy elvégezzék a vizsgálatot!Holott ha valami problémám lett volna simán utána perelhettem volna hogy csak úgy bemondásra felírták a fogamzásgátlót pedig hivatalosan ki kell vizsgálni legalább egy vérvétellel mindenkit hogy alkalmas-e a gyógyszer szedésre!Lényeg a lényeg nem festem az ördögöt a falra nem aggódok rajta elmegyek az orvoshoz ha azt mondja szúrjam magam szúrom ha nem akkor nem!Amúgy nem kell egész életemben szúrni hanem szülés után még 6 hétig(válaszolva csipkebogyó kérdésére is)

Bayar: Nagyon jó fotó kicsit irigyellek mert végre nálunk is itt a tavasz de sajnos a párom estig dolgozik így a kutyusommal sétáltam egyet!

Képzeljétek azt álmodtam hogy kislányunk lesz!ultrahang képen de egyértelműen kislány volt! :) Most már még kíváncsibban várom a következő ultrahangot hogy most jelentősége volt az álomnak vagy csak apa kívánsága erősködik bennem! :)

További szép verőfényes vasárnapot mindenkinek :)

Kép
Kép/1-38-29-2015_07_31-.jpg" BORDER=0>
suprise
Bátaszék
 
 


http://tv2.hu/musoraink/9_honap/32314_2._adas.html
Bemutatják benne a MÁV kórházat ahogy láttam 2-en ott szültök hátha érdekel

Kép
Kép/1-38-29-2015_07_31-.jpg" BORDER=0>
suprise
Bátaszék
 
 


Én már 3 x álmodtam kislánnyal :)
Szerintem üzent nekünk, mert sokszor beszélgetjük, hogy mi lesz majd :)
Én fiúpárti voltam, de most már nagyon várom a kis punist! :)

És hát a halom rózsaszín kis-ruha, ami itt várja :)

Hát most szépen bekajáltunk: Pick főtt-füstölt sonka, torma, lila hagyma, ropogós kenyér.... mostanában imádom a "paraszt" kajákat: szó szerint, reggelire kolbászt eszem egy hete :D
Ma éjjel majd forgolódom rendesen....

Jó éjt!!!

Kép



Lilypie Pregnancy tickers
bayar
 
 
 


Kösz surprise az adást! Amit a kórházról vetíttek az így igaz, mindkét babám itt született, a második pont a mutatott kádas szülőszobában. Én csak jókat tudok mondani az intézményről.
:-))





ghkriszpi
 
 


Táblázat :)

Kép

Szép Tavaszi Napot Mindenkinek!!!!! :)

Lilypie Fifth Birthday tickers
katapetra
 
 


Mi a véleményetek a őssejt levételről?





ghkriszpi
 
 


Ghkriszpi: Mi nagyon szerettük volna, de van egy ismerősöm szakmabeli(orvos-kutató), aki feleslegesnek tartja...rokon-idegen gerincvelőjéből nyert anyag sokkal hatékonyabb...ez kutatási eredmények alapján jött ki.
Én hiszek neki, így mi biztos, hogy nem vetetjük le.... felesleges 400.000ft-os kiadás!

Szió

Lilypie Fifth Birthday tickers
katapetra
 
 


Én szeretném levetetni, de nem is néztem utána, mert nem nagyon férne bele.... Nagyon remélem, hogy nem is fog soha kelleni!!! Koppkopp!

Ha meg tényleg úgy van, ahogy Katapetra mondja, akkor szuper!
Én jóval többről tudok, mint 400 ezer... tárolás stb... eltetetem 10 évre és 12 év múlva kellene... ááá



Lilypie Pregnancy tickers
bayar
 
 
 


Sziasztok!

A táblához. Én 2013.08.18-ra vagyok kiírva, bár a baba egy héttel kisebb.Esztergomban fogok szülni.

Bayar mi levetettük mindkét gyereknél és most is le fogjuk. Ha csak a köldökzsinórvért veteted le, az nem 400.000-es tétel, hanem jóval kevesebb. Mi a KRIO-val szerződtünk. Ha jól emlékszem a levetetés 100-150 ezer között volt, az éves tárolás pedig 15 ezer Ft körül.

Lilypie Pregnancy tickers
keyra78
Piliscsaba
 
 


Megvolt a mai napon a második genetikai UH. Megerősítettek, hogy kislányt várunk, így három a kislány lesz. Minden eredmény jó lett, szépen fejlődik a babóca.





ghkriszpi
 
 


ghkriszpi:de szuper gratula a csajhoz :roll:
Vendég
 


Ghkriszpi: Gratulálok a 3 kis királylányhoz :)
és a jó eredményekhez....
Név van már?

Mi ma hozzuk el Beni baba bútorát :)

Lilypie Fifth Birthday tickers
katapetra
 
 


Sziasztok!

Az őssejt levételt mi is hanyagoljuk nem férne bele!Akinek belefér nyilván megnyugtató!

Ghkripszi: gratula a kislányhoz!Gratulálok a szép fejlődéshez is!

Ma voltam védőnnél!Csiszesen híztam egy kilót :) amúgy minden rendben van!Holnap megyek hematológushoz szorítsatok!Aztán majd írok hogy mi volt!
Amúgy ti milyen vitamint szedtek?Én az elején femibion 800-t szedtem most váltottam gravidára!Tapasztalatok?Vélemények?
Szép estét!

Kép
Kép/1-38-29-2015_07_31-.jpg" BORDER=0>
suprise
Bátaszék
 
 


Jó reggelt!

Őssejt
Mi nem...
http://www.lam.hu/folyoiratok/lam/0205/6.htm
http://www.ovsz.hu/csv/koldokzsinorverb ... hasznalasa

A keringő vérből lehet kiszűrni bármikor őssejteket! :wink:

Ghkriszpi
Gratulálok a kislányhoz!

Kép

Kép
szornyelladefraas
Debrecenbrecen
 
 


Én szedtem a gravidát nem volt semmi bajom töle de csak 10hétig azota nem szedek semmit eszek elég zöldséget és gyümölcsöt is..
Vendég
 


Sziasztok:
Vitamin: Én a femibion 800-at szedtem a 12. hétig, minden nap, most a 400-at de csak 3x egy héten.

Táblázat
Csak hetente, ill. 2 hetente fogok linkelni, attól függ, van e történés...mert sok helyet foglal.

Kép

Lilypie Fifth Birthday tickers
katapetra
 
 


Sziasztok!

Vitamin: én szedtem volna Ladee Vit-et, de kihánytam.. így azt mondta, a doki, h felesleges. Nem tudom, még nem kezdtem el újra, de majd bekapogatom azzal az egy dobozzal.

Találtam egy számomra nagyon tetsző babakocsit!
Nem tudom milyen a márkája így képről, majd együnk megnézni, és örülnék ha mondjuk 50-ért odaadná, főleg, ha szép.
belinkelem, ha ismeritek várom az infókat, meg amúgy is :) :) :)

http://aprod.hu/hirdetes/multifunkcios- ... 5cc;r:19;s:

A táblázatban akkor 2:2 az arány, nagyon kivi vagyok, hogy milyen lesz a végén :)



Lilypie Pregnancy tickers
bayar
 
 
 


Sziasztok!

Csak rábeszéltem magam egy uh-ra és.... inkább kislány :)) Mondjuk akkor hiszem el teljesen ha a 18. heti uh-ig sem nő kukija. Mindenét megnéztük, integetett a kis kezével, erről képet is kaptam :D Teljesen renden van vele minden, kombinált eredményem is jó, kicsit megnyugszom végre.

A 12. hétig én is a Femibiont ettem, most Elevitet, de csak heti 5 szemet, majd ha jn a sok gyümi-zöldség akkor teljesen elhagyom, kisfiammal is így csináltam.

GHKriszpi: gratula a csajhoz!

Kép
Kép
csipkebogyo33
 
 


Sziasztok!

Megjöttünk a 18 hetes genetikai uh-ról :) Minden rendben Benikével, szép nagy baba, uh alapján 20+3 hetes vagyok :), de nem módosították a szülés dátumát...egyenlőre. Olyan csodaszép volt, ásított, bújkált, kis szégyenlős volt! Csodás élmény volt!!!!
Méhlepény még vándorúton... :( de majd szépen felcsúszik, muszáj lesz neki!!!

Bayar: én ABC Design-nak nézem, jó márka!

Íme a kicsikém:
Kép

Lilypie Fifth Birthday tickers
katapetra
 
 


Ááá nagyon le vagyok maradva. Igyekszem délutánra behozni a lemaradást.

Örülök, h mindenkivel minden oké.

:)

KépKép

Kép
szandriii
 
 


Csipkebogyó: gratulálok :) fiúcska mellé egy kislány :)

Katapetra: nagyon szépen látszik az arca :) pedig csak 2D
Akkor ezen is túl vagytok, minden rendben, így tényleg nem kell aggódnod az utazgatás miatt.
Mi is nagyon várjuk már a 28-át, de még addig bőven van idő... :?
Jövő héten AFP, utána védőnő, aztán uh...

Szandrii, régen voltál :)



Lilypie Pregnancy tickers
bayar
 
 
 


Hát igen :( És nagyon úgy tűnik, hogy ma sem érek ide :(

Bocsi. De majd tényleg igyekszem.

KépKép

Kép
szandriii
 
 


Én ma elmentem a tureszba és hát elhoztam "egy-két" ruhácskát
Ezekért fizettem ~ 2000 Ft-ot...
Olyan szépek :)

Kép



Lilypie Pregnancy tickers
bayar
 
 
 


Bayar: ez igen, nagyon ügyes vagy, jó vásárt csináltál ;)

Szandriii: gyereeeee :)

Lilypie Fifth Birthday tickers
katapetra
 
 


Gondolom mindenkinek jól telik a hétvége, mivel senki nem írt! :-D

Bayar: Nagyon jó vásárt csináltál, aranyosak a ruhák!

Mi tegnap voltunk vásárolni: Vettünk a jövőbeni gyerekszobába egy szőnyeget, nekem pedig két kismama farmert a C&A-ból.

Kicsit meg is ijedtem, hogy nem-e túl korán kezdünk el vásárolgatni,erre ma igen határozottan el kezdtem érezni a babát a pocakomban! Hihetetlen érzés! Ma már többször éreztem, amikor fekszem, (most is :-D)olyan mintha rángatózna egy ponton a bal oldalon, máskor a másik oldalon egy kicsit a hasam. A férjem is érezte! Meg is könnyeztük!
Szinte biztos vagyok benne, hogy a babánkat érzem, nem hiszem, hogy csak beképzelem, mert már szeretném! :oops:

Ti mit éreztetek először?



miyori
 
 


miyori 13hetesen :-)
Vendég
 


Sziasztok!

Miyori:
Én kb. olyan 14-15. hetesen érzetem először, amikor tudtam, hogy ez csak Ő lehet.
És egyáltalán nem vásároltál korán...én tegnap bababörzéztem...tök jó volt, nagyon sok cuccot tudtam venni (kb. 30db-ot) 3000-ért.
Nálunk még mindig tart a lakásfelújítás utáni romok eltakarítása...:( szerda éjjel indulunk ki külföldre...így vlószínű, csak 7vég felé tudok majd jönni.

Szép napokat!

Lilypie Fifth Birthday tickers
katapetra
 
 


Sziasztok!
Én is megvagyok még, bár semmi változás. Baba nemét még nem tudjuk, nem is tudom pontosan, mikor megyek UH-ra, elvileg jövő héten. Így név ügyben sincs előrelépés. A mocorgást se egyértelműen érzem még, tiszta bizonytalanság az élet. A hányós időszakom sem ért még véget, bár már péntek óta nem kellett, de a múlt héten 4 reggel azért besikerült. És én még egyáltalán semmit nem vettem a babának. De még magamnak se vettem semmi kismamásat, még egy kismama újságra se szántam rá magam. Azt hiszem, nem vagyok százas...

Gabella

Lackó 2002. október 30-án született
Mesi 2006. május 14-én született
Gergő 2013. augusztus 22-én született
gabella
 
 


Sziasztok!

Én is jó régen voltam! Velünk sincsen semmi...
Csütörtökön megyek AFP-re.

Babamocorgás: én nem vagyok benne biztos, hogy a manó mocorog, de néha olyan, minta hullámozna lent a hasam, ha fekszem akkor néha-néha érzek ilyesmit, de nem tudom.

Vásárlás: én úgy terveztem, hogy apránként megveszünk mindent, eddig úgy is alakult. Vannak rucik, pelenkázó, cumi-cumis üvegek...
Következő hónapban lesz ágy és babakocsi... aztán hamar el is megy az idő, én augusztusban nem futkározok már semmiért.
Ne adj Isten előbb érkezne, aztán nem tartanék még sehol.
Augusztusban már csak várom, hogy mikor jön :)



Lilypie Pregnancy tickers
bayar
 
 
 


Sziasztok

Mi a holnapi nagy út előtt elmentünk még a dokimhoz egy kukucsra, Benikével minden rendben, a méhlepényem sajnos még mindig melső fali, bal oldalon tapad, és érinti a belső méhszáj területét... :( nagyon remélem, hogy fog még változni...nem szeretnék a 30. héten befeküdni a kórházba :(
van esetleg valaki aki hasonló cipőben jár, mint én, vagy járt anno?

Bayar: Mi is apránként elkezdtük a vásárolgatást, én sem szeretnék a végére hagyni mindent...


gabella: megfog jönni a kedv is előbb-utóbb!

Lilypie Fifth Birthday tickers
katapetra
 
 


Szia Katapetra!

Magneb6 3x2 és mellé 3x1 rutascorbin:)
Míg fel nem megy a helyére kevés lépcsőzés és hegynek fel mászkálás javasolt:)

Nekem az elsőnél teljesen a méhlepényen feküdt és két hónap alatt rendbe jött minden.

Vigyázz magatokra az úton és majd jelentkezz!!!!!

Puszi

Lilypie Pregnancy tickers
cicamica7591
Budapest XXII. kerület
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet: