Új privát üzeneted érkezett!

Azért ez a gyerek kérdés nem egyszerű. Mi, mikor összeházasodtunk, 4 gyereket szerettünk volna. Aztán megszületett a két gyerek 2 év korkülönbséggel, és gondoltunk, hogy 3 is bőven elég lesz. De csak akkor, ha lesz hol laknunk, mert a nagyimnál éltünk egy 20 m2-es szobában, 4-en. Felépült a házunk, hurrá, jöhet a 3. baba!!! De arra nem számítottunk, hogy az ovi-suli mennyi plusz kiadást jelent, hiteltörlesztés, nagy ház=magasabb rezsi stb. Így elnapoltuk a 3. gyereket. Nem tettünk le róla, csak épp nem tudtuk, mikor vállaljuk. Már 7 éve vacilláltunk a dolgon... Aztán nyáron volt a véletlen méhen kívülim, és akkor már tudtuk, hogy "most vagy soha" :lol: . Ha nyáron nincs az a "kóbor" baba, akkor szerintem nem lett volna 3., mert nem jöttünk volna rá, mennyire szeretnénk még egy babát :oops: .
Most úgy érezzük, talán anyagilag sem lesz gond (eleinte ugye "semmibe nem kerül" szinte), mert akkora lesz a korkülönbség közte és a nagyon között, hogy nem lesz egyszerre 3 középiskolás vagy egyetemista gyerekünk, ami azért elég sok pénzt emészt fel. Szóval, nagyon bizakodunk, majd lesz valahogy :lol: .

panda
Halásztelek
 
 


Sziasztok!

Voltam tetnap 12.heti uhun. Minden rendben. CRL: 62mm, ami pont megfelelne a 12 hétnek, de a doki azt mondta ez már 13 hetes terhesség, és a papírjaimra is ezt írta. Mindenki másképp számolja, nem semmi. Nemét még nem tudjuk, majd a 18.heti uhun megmondja. Nyaki redő 3mm alatt, de, hogy pontosan mennyi azt sem tudta megmondani, (mert régi a gépe) tuti ezért. Orrcsont látható. Négy végtag megvan, gerinc ép és követhető! Tehát minden rendben van. Szedem tovább az Elevitet, mást nem kell szednem. Ja és megint mellső falon, mélyen tapadt meg a kis pöttöm. Férfiököl nagyságú a graviditás, ezt is ráírta. :) Ja és azt is mondta, nagyon mozgékony a baba! Na pussz!

Kép
Kép
zsanimanó
 
 


sziasztok!

zsanimano, nagyon szép adatok, hírek:) holnap végre én is megyek uhra, már nagyon várom!:) reggel kelés után össze is hozzuk remélem:)
én is lebetegedtem, elkaptam kedves férjemtől a torokfájást, bedugult orrot..bezzeg nagylányunk egész nap csak a köntösébe rohangál, és semmi baja...:)
tegnap este annyiszor voltam pisilni, hogy már nagyon vicces volt:)
ti kívánósak vagytok?ha igen mit..:?
szép napot
csengobarack
Csór
 
 

 
 

Sziasztok!

Mivel tegnap délután megejtettem a főnökömmel a beszélgetést - bár jövő hétre terveztem elvileg - most már én is lelepleződöm :) Én vagyok/voltam xyz7 :lol:

A kombinált teszt eredménye ugyan nem jött még meg, de mivel tegnap behívott a főnököm és megkínált egy másik melóval, csak bevallottam neki a dolgot...

Amúgy bocsánat hogy eltűntem, de itt hóvégi zárás van éppen, ilyenkor lélegzetvételnyi idő sincs :( De igyekszem visszaolvasni...

Jövök amint tudok... szép napot addig is!!!!

Judy
KépKép
KépKép
szjudy77
 
 


Zsanimano
Gratulálok a szép eredményekhez!
:lol: :lol: :lol: :lol:

Csengobarack
Jobbulást!

Judy
Akkor megvolt a nagy leleplezés!

Kép
jessica80
Budapest
 
 


Sziasztok,aki még a down szűrés előtt van,én sok lehetőséget megnéztem és a legolcsóbbnak a XIV:kerület Bolgárkerék utcai diagnosztikai központot találtam....a két vv (12-13.hét és 15-16.hét)plusz az első vv-nél 12-heti genetikai uh,dvd-vel,2D és +d-s képekkel 25000.- ennél csak drágábbakat találtam....remélem tudtam segíteni:))))

Nálunk minden oké,minden a helyén:)))Már 74 mm a CRL:)))
éééééés elvileg fiú,de kék festéket csak akkor veszünk ha a 18.hetin is ezt mondják:)))))

sutimano76
 
 


Mi most indulunk Debrecenbe :lol:
Megnézzük a babáimat is bizosan (rábeszélem a doktort :oops: :wink: )

Kép
jessica80
Budapest
 
 


sziasztok!
hát, nem sokat aludtunk, még gőzöltem is éjszaka, ami elég jól esett, így folytatom. Sajnos Zsófi is beleesett...vidám lesz így holnap sárváron pancsolni:)de már alig várjuk

de előtte értem is mindjárt jön a férjem, és megyünk a kórházba, 12.hetes uh ra, már alig várom. végül kombináltat nem csináltatunk, csak ha ott valami eltérést mondanak.
férjem nálam is kérdezte, hogy mondják e majd most mi lesz a baba? bár szerinte hiába voltam-vagyok máshogy mégis lány lesz:)nagyon kiváncsi vagyok!!
na, csinálok még reggelit, öltözünk, jövök majd a hírekkel
mindenkinek szép napot
a
csengobarack
Csór
 
 


Köszönöm a gratukat lányok!

Nekem nincs kívánósság, én egész nap legszívesebben csak innék. Nagyon hányingerem van még mindig. Sziasztok! Szép hétvégét mindenkinek!

Kép
Kép
zsanimanó
 
 


sziasztok!
huh, zűrös de. volt...
2és fél órát vártunk az uhra... erre megkérdi az aszisztens, hogy a 12.heti uhra délelőtt kell jönni! mondom nézze csak meg a sorpapírt mikor kértük ki?
mondanom se kell, hogy kibe járkáltak a dokik, alig haladt a sor...nevetséges
de a lényeg! láttuk a pindurkát:)))nagyon cuki volt, végig mozgolódott, sajna a doki is elég morci volt, így gyors adatdiktálás után nem is nézegethettük, lábaközt se nagyon...
minden rendben van, 12+1nek írt, a 12+5 helyett, de sebaj:) zsófi se volt nagy baba:)

sajnos jött még egy nő, remegve, sírva testvéréről, épp elvetélt...hát nagyon nehéz volt nézni:(



holnap reggel indulunk sárvárra, kellemes hétvégét mindenkinek!
csengobarack
Csór
 
 


Kép
Kép

Tegnap a doktornál minden rendben volt :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

És 100%-osan láttuk most, hogy Pom-pom is és Pihe is kisfiú. Méretes pöszikéjük van!

Kezdhetek vásárolgatni, készíthetjük a babaszobát! :lol: :lol: :lol:

(A családban én leszek az egyetlen nő, még a kutyánk is fiú)

Kép
jessica80
Budapest
 
 


Kép

14 hetes pocak :roll: :wink:


Kép

Halloween-i poló :lol: :wink:

Kép
jessica80
Budapest
 
 


Csengőbarack!
Az a lényeg, hogy minden rendben van :lol:!
Jó pihenést Nektek!

Jessica!
Azta, mekkora pocak :wink: ! Hány cm? Vagy azt nem méred? Igaz, hogy még korban picik a srácok, de mégiscsak ketten vannak, nem érzed már a mocorgásukat? Jó az új vonalzód :lol:!
Tök jó, hogy fiúk mindketten, majd egy egész férfikoszorú kényeztet Téged (persze, egyelőre nem, várni kell rá pár évet.

Már én is úgy várom a 12- heti uh-t, de csak csütörtökön lesz :cry: . Izgulok nagyon, hiába, aki egyszer már "megégette" magát :oops: .

panda
Halásztelek
 
 


Sziasztok, becsatlakoznék hozzátok, én is 2012. májusra várom az ikreimet!
Látom, vannak még ikresek rajtam kívül, ennek örülök.
Az én pocim még nem olyan nagy, pici súlytöbblet és mellső fali lepény "takarja" Őket még.
Nov. 4-én voltunk 12. heti UH-n, de doki és a Csibék méretei alapján már 13 hetesek vagyunk!
Jövő héten meglesz a kombinált teszt eredménye is.
:D
judyt28
 
 


judyt28
 
 


Lányok, hogy lehet a -Lillypie-vonalzót betenni ide?
judyt28
 
 


Judy!
Üdv köztünk! A profi Orbán az alairasnal, de azt is be kell pipalni, hogy mindig tegye be az aláírást. Vhol a beallitasoknal van!

Jessica!
Örülök, hogy minden oké! Tok jó, hogy tudjatok a nemet! Én kedden megyek megint, remelem látszik mar vmi! Szuper a pólós! Hol vetted? Meg sosem láttam ilyet! Mekkora pocid van! Na ideje lesz nekem is tennem fel.

Csengő!
Sajna ilyen a magyar eü... Én uuuuuugy mennek ebből az országból, de sajna sokminden miatt nem tudunk. Nem messze vagytok tőlünk!

Panda!
Nyugi nem lesz semmi!

moni
 
 


Judy
Üdv itt!
Vonalzó: amikor mecsinálod, a BBCode sort kell beilleszteni a profilban az aláíráshoz!
Engedélyezd BBcode-t, HTML-t, aláírás hozzáadását :wink:
TE vagy akkor a topikban a harmadik ikres :lol: :lol: :lol:
Spontán lettek, vagy orvosi segítséggel?
Mi lombikosok vagyunk :wink:
Baba mérete: ezen nem érdemes variálni... nekünk egyik UH se azt a kort hozta ki, amekkorák valójában a fiúk... és nem is egyenlő nagyok. (UH szerint van köztük pár nap eltérés)
Gép egy ÁTLAGhoz viszonyít, attól lehet +/- eltérés!

Panda
Nem mérem én a pocakomat :oops: :roll:
Azt tudom, hogy olyan 3 kg-val vagyok nehezebb, mint a terhesség előtt :lol: :lol: :lol: :lol:

Kép
jessica80
Budapest
 
 


Judyt!
Szia! Egyszer már benéztél egy üzenet erejéig, ugye :wink: ? Akkor most már tuti, hogy minden oké, hurrá :lol: :lol: :lol: ! És ráadásul két baba. Rögtön az elején kiderült, vagy csak a 12. heti uh-n?

Jessica!
Én sem mértem egyiknél sem a hasamat, csak a vége felé. Először 99-100 cm volt a vége, másodjára 120 :roll: . Na, az brutál nagy volt, 164 cm, 62 kg és 120 cm körbe :shock: . Kb. minden 2. ember kérdezte csak meg, hogy ikreket várok-e :oops: ... De nemcsak civilek, hanem szülésznő, orvos, védőnő stb..., úgyhogy "szakmailag" is nagy lehetett, nem csak én láttam úgy :lol: . Végül csak 1 db közel 4 kg-s szumóbirkózó lett belőle.

panda
Halásztelek
 
 


Sziasztok!

Végre idejutottam én is. Mi is túl vagyunk a 12. hetes uh-n, minden rendben, bár a gép szerint már majdnem 14 hetes vagyok :roll:

Jessica! Nagyon szép már a pocid! Tényleg ki lesz a dokid, vagy nem akarod ide kiirni? Priviben is érdekel.... :)

Judy! üdv itt, de jó, hogy már te is leleplezted magad!

Érdekes, hogy nektek fizetni kell az integrált tesztért. Elvileg Debrecenben ingyen levesznek azt hiszem 4 féle dolgot. Miért kell ugyanezért máshol fizetni? :roll:
annaanyu
Debrecen
 
 


Sziasztok,

csak egy röpke beköszönésre van most időm:

Jessica80:
- köszi a beállítást, ha lesz időm megpróbálom megcsinálni
- mi is lombikosok vagyunk, fagyibabák (3. beültetés, de 2. lombikból)
- nekem egyikük 6,1 cm a másik 6,2 cm, fejméret egyforma, de már
az elején is egyszerre fejlődtek, alig volt köztük 1-2 mm eltérés
- 2 hét múlva megyünk 4 D UH-ra, remélem megmutatják magukat

Panda:
- igen, már a chat-en voltam fent legutóbb, amikor még dokit váltottam és tanácsokra volt szükségem, szerintem mi beszéltünk is akkor

annaanyu:
- üdv. neked is, de hogy érted hogy lelepleztem magam?
judyt28
 
 


Lányok!

Jár valaki rajtam kívül a SOTE II-re közületek?

Én Dr. Újvári Elemérhez és eddig nagyon elégedett vagyok vele, úgy tűnik nagyon jó váltás volt, nagyon alapos, kedves.
judyt28
 
 


Jaj, még egy kérdés lemaradt:

Adjatok tippet, Budapesten hova érdemes menni 3-4 D UH-ra, ahol jó, megbízható szakemberek vannak és nem is annyira drága.
(ikreknél úgy láttam majdnem dupla árat kérnek)

Köszi!!!
judyt28
 
 


Judyt
Nekünk ez volt a 3. ET. Volt 2 stimu még, amikor nem lett megfelelő embrio.
Pesti viszonyokat nem ismerem.
Mi Debrecenben fogunk 3-4D-re menni.

Kép
jessica80
Budapest
 
 


Judyt, bocsi nem neked szántam. Van még egy Judy a topikban. Vagy már én hülyültem meg? :oops:
annaanyu
Debrecen
 
 


Annaanyu
Judyt már írt egy hozzászólást. (szept. 20-án, 4. oldal)
Írok pü!

Kép
jessica80
Budapest
 
 


Sziasztok!

Ha még nem jöttem későn, szeretnék csatlakozni hozzátok. 13 hetes vagyok, május elejére vagyok kiírva.

Már olvasgattalak titeket a háttérből, de még a 12. hét előtt nem szerettem volna nagyon "belemászni" a témába, beszélgetésbe. őszintén szólva, nehéz volt megállnom, mert érdekes témák merültek fel, ráadásul itthon vagyok a 6. héttől pihenőre ítélve.

Most, hogy megvan a kombinált teszt eredménye (minden rendben), kicsit megnyugodtunk, fellélegeztünk.

Magamról egy pár mondat: tervezett volt a terhesség, néhány Kaáli-s, stb. orvosos kör után spontán fogant. Vidéken élünk, de Bp-re járok orvoshoz (SOTE II.)

Üdv: luuujza
luuujza
 
 


Luuujza
Miért lenne késő? Gyere, írj sokat!
Gratulálok a babádhoz!

Tényleg, ki vette át a táblázatot? Nem tudná feltenni?

Kép
jessica80
Budapest
 
 


Köszi!

Közben épp "vonalzóbíbelődésben" vagyok... kíváncsi vagyok, mi lesz belőle....

Kép
luuujza
 
 


Sikerült!! Jipijéééé!

Nem gondoltam, hogy elsőre ilyen "profi" leszek! :lol:

Kép
luuujza
 
 


jessica! Szuper a csontvázas pólód!! Nagyon tetszik!! Hol lehet ilyet beszerezni?

judyt28! közös az orvosunk! :D

Kép
luuujza
 
 


Luuujza
Vonalzó majdnem tökéletes! BBCode beillesztésével teljesen az lesz!

Pólót az USA-ból kaptam.

Kép
jessica80
Budapest
 
 


vonalzópróba 1 2

Kép
luuujza
 
 


Nem tudom kinek mi számít drágának uh ügyben...
Mi voltunk több helyen is az első két gyerekkel. De aztán mindig ugyanoda jutottunk vissza, akármennyire is akciós volt máshol. A Kárpát utcába.
Kedvesek, aranyosak, nagyon profi új gépük van, és a szongráfus nő is nagyon tapasztalt.
Ha holnap nem tudjuk meg az Istenhegyin a baba nemét, akkor 1-2 héten belül ismét ellátogatunk oda. Ha megtudjauk, akor majd csak később. de tuti hogy járni fogunk még ott.
http://www.4dultrahang.hu/
Vendég
 


4D!

A nővéremék és mi is a Kárpát utcában voltunk. Nagyon meg vagyunk velük elégedve! Igaz nem próbáltunk ki más helyet, csak neten böngésztem az egyéb lehetőségeket.

A 11. héten voltunk ott első alkalommal, nagyon jó lett a felvétel és szép fotókat varázsoltak nekünk.

Az biztos, hogy még többször vissza fogunk térni.

Catherine mellett én is nyugodt szívvel ajánlom őket!!

Kép
luuujza
 
 


sziasztok
üdv az újaknak!

mi is megjöttünk sárvárról sajnos, nagyon jó volt, zsófinak is tetszett a benti-kinti fürdés:) bár apjáról leszakadni nem akart, estére túlpörgött, alig akart aludni, egyszer csak eldőlt az ágyon :D mókás volt... másnap nem akart hazajönni, azt mondta ott marad a szobába, később megy fürdeni:D
útat szerencsére oda vissza pont átaludta...
én viszont estére tegnap megint teljesen berekedtem, köhögök, ott bezzeg semmi bajom nem volt!
így ma suttogós napot tartunk...
csengobarack
Csór
 
 


Ha nem idegenkedsz a dologtól, próbáld kikúrálni magad homeopátiás cuccal!

Én 4-5 éve kezdtem megismerkedni velük. Amikor pár héttel ezelőtt nekem is beindult valami torokkaparós-orrdugulós-náthás ügy, akkor homeoztam és a 3. nap reggelre semmi bajom nem volt. És azóta se. (lekopp-lekopp-lekopp) :)

Kép
luuujza
 
 


Jó reggelt Nektek!

Luuujza:
- hát ez szuper, hogy egy dokihoz járunk! lehet már láttuk is egymást, csak ugye nem tudtunk róla
:lol:
judyt28
 
 


catherine:

Nagyon köszönöm a Kárpát utcai tippet, megnéztem rögtön és nagyon meggyőztek, jövő hét után megyünk!!
Modern, tiszta, barátságos és most vannak akciós csomagok, ikreseknek is nagyon jó árakon!
Köszi!!!
judyt28
 
 


Sziasztok!

Elszállt az egész amit begépeltem :( Megpróbálom újra, de bocs, ha valaki kimaradt...

Annaanyu,
nem vagy teljesen összekavarodva, tényleg két Judy van :D Én vagyok a lelepleződő :wink:

Judyt28,
üdv itt. Én is SOTE II, csak dr. Sára Leventéhez járok.

Luujza,
én is nagyon szeretem a homeós cuccokat... :)

Csengőbarack,
örülök, hogy tetszett Sárvár :D Mi most gondolkodunk, hogy el kéne menni valahova karácsony előtt, csak férjem nem szereti a wellness-szállókat... úgyhogy nem tudom még mit találunk ki...

Zsanimanó,
gratula a jó eredményekhez, és remélem a hányinger most már hamar elmúlik!!!

Jessica,
akkor mégse vegyespáros? :D Csini vagy nagyon (meg a pólód is :D )

Bocs lányok még egyszer, ha valaki kimaradt, most ennyire futotta... (pláne másodszorra...) Az uh-fotó nincs elfelejtve, csak még nem volt időm rá...de ami késik...
Szép napot!!!

Judy
KépKép
KépKép
szjudy77
 
 


Luuujza: sajnos a homeos dolgokba már nem hiszek...
amikor zsófival terhes voltam 3 éve próbáltam végig mindent, a kocsiban való hányinger mulasztótól, utána a tejsekentőkig, pocifájás elleni, majd fogfájós, pihenős dolgokig...eredmény: egy halom pénz kidobás, se nekem, se zsófinak nem hatott, csak egy halom pénzt szórtunk ki... hiába hittem, próbálgattam őket, ma már nem keresem őket.
Úgy látom, vagy valakiknek segít, és vakbuzgón, kicsit túlzásba viszik, vagy nem.

szjudy:nem először voltunk sárváron, üdülési csekkből egy napot, így nov körül szoktunk menni, jól feltölt...saját pénzből nem tudom, hogy ha nem lesz jövőre ücs. megyünk e, mert nagyon drága...
férjed miért nem szereti őket?
mi se nagyon szoktunk, ez a 2.hely ahol voltunk.
csengobarack
Csór
 
 


:D igen, lehet, hogy már összefutottunk valamikor...
+amúgy a barátnőm is hozzá jár, ő két héttel későbbre van kiírva hozzám képest :lol:

Kép
luuujza
 
 


Ezért szoktam a homeós dolgok ajánlásával csínján bánni, mert én is azt tapasztaltam, hogy valakinek működik, valakinek nem....


A környezetemben a következő felállás van: férjemnek, nővéremnek, barátnőméknek, nekem bevált, keresztfiamnál részben bevált, sógoromnak nem. :lol:
luuujza
 
 


Ja, kicsit felpörgött a topik :lol:, végre :wink: !

Lujza!
Szia :lol: !

Én is a II. Nőin szültem mindkét nagyot, most is oda mentem volna, de a dokim nyugdíjba ment :cry: . Nyáron csak az SZTK-ba szaladtam el, hogy valaki nézzen rám, amíg nem találok egy másik dokit a II-esen. Erre már aznap este bent voltam az I-es Nőin, mert kiderült, hogy méhen kívüli :( ., és az akkori ügyeletes doki ott dolgozik. Végül annyira jó tapasztalatokat szereztem a dokival kapcsolatban, hogy maradtam nála (úgyis valaki más után kellett volna néznem), és hát klinika az klinika :wink: . Én csak a PIC miatt ragaszkodom valamelyik Klinikához, más miatt nem. Jó, a II-es sokkal modernebb, szebb, de azt a pár napot végül is bárhol kibírja az ember lánya, ha a gyereke meg jó kezekben van.
Újvári Elemér: nekem a kolléganőm szült nála 7 éve ikreket, azóta is hozzá jár, nagyon-nagyon bízik benne.

4D uh
Mi a nagyokkal nem voltunk, de most lehet, hogy megyünk. Csütörtökön kifizetünk egy vagon pénzt az integráltra :roll: :roll: , aztán meglátjuk, mi lesz az eredmény. Csak babamozi miatt nem mennék, engem inkább a diagnosztikus része érdekel, de az is van pár helyen. Nekem a 2 naggyal az volt a tapasztalatom, hogy a legprofibb, legkörültekintőbb uh-s egy szonográfus csaj volt (II. Női). A dokik mindig siettek, volt, hogy nem találtak alkatrészeket a gyereken, amik addig megvoltak. A legdurvább az volt, mikor az orvos (gondolom, még csak kezdő lehetett, de talán ezért is bízták rá egy 38 hetes baba vizsgálatát) a gyerek fejét nem találta. Igaz, faros volt, de legalább 10x átszántott rajta az uh fejjel, úgy nyomta az eszközt a hasamra, hogy a gyerek is majd' kiugrott belőlem, és folyamatosan ezt hajtogatta: Nincs meg a feje! Jézusom, nem találom a fejét!!! Hiába mondtam, hogy faros, és eddig volt feje, már azon voltam, hogy kiveszem a kezéből a cuccot, és odarakom a gyerek fejéhez, mikor bejött a szonográfus csajszi, teljesen kiakadt, hogy mit csinál, kizavarta, és 2 perc alatt mindent perfektül lemért :roll: . Így utólag már vicces, de akkor nem éreztem valami jól a bőrömben magam.

Körkérdés
Mit gondoltok a mindenféle influenza elleni oltásokról? Valaki beszélt már a dokijával erről? Személyes vélemény?

panda
Halásztelek
 
 


Sziasztok!

Üdv minden újnak! Nem tudom kit köszöntöttek, kit nem.:oops:

Nálunk itt vidéken nem sok választás van. Orvos is mar alig van, mindenki megy ki külföldre. :cry: Mondjuk nálunk választani se lehet, annál szül mindenki aki ügyeletes. Napközben, ha épp nem sztk-s a dokija, az mázlista, vagy éjjel ha pont ügyeletes.

A 2 nagynal meg nem volt 4d, Raminal csinaltattunk, de protekciós vagyok, így nem kellett fizetnem. :lol: most se kell. :lol:

Több kérdésem is lenne. Főleg azoktól akiknek Mini a nagy. Milyen babakocsit ajanlanatok most? Igaz majd csak jövőre szeretnénk megvenni, de szeretnek körültekintő lenni. Nem akarok vagyont költeni rá, lehet, hogy jó minőségű használt lesz, bár nem tudom. Mert sztem akinek beválik vmi, az úgyis sokat használja, akinek nem, az meg mielobb továbbadja.

Ki mikor kezd vasarolgatni? Tudtok vmi olcsó weboldalt? Emlékszem Raminal volt egy oldal, ahol nagyon olcsón lehetett scamp Bodykat venni. Lehet sznobnak tartatok, de nekem ez vált be, most is ezt akarok venni.

moni
 
 


Csengobarack
Mi is voltunk már Sárváron, tényleg nagyon jó!
Köhögésre: nagyon jó a Sinupret csepp, torokfájásra az egyszerű sós vizes öblögetés :wink:

Homeopátia
Én nagyon nem hiszek benne.... :?

Szjudy
A 12. heti UH-n az egyik baba biztosan fiúnak látszódott már, a másik kérdéses volt. Úgy feküdt, hogy nem lehetett egyértelműen látótérbehozni a lényeget! Most mindkét gyerek teljesen mutatta magát :lol: :wink:

Panda
Nekem is szempont volt hogy a DOTE-n nagyon jó a PIC. Ráadásul nagyon bababarát is, nincsenek olyan nagyon elszeparálva a koraszülöttek se az anyukától.
Inkább vállalom azt is, hogy hamarabb befekszem (olyan 100km tőlünk), de baj esetén ott vannak a lehető legjobb helyen a babáim...

UH
A doktorom magánrendelőjében van, és azt még a hivatalos szűréseknek is elfogadják. (megvan a jogosultságuk hozzá)

Influenza-oltás
Eddig se oltattam sose magamat, most se fogom.

Kép
jessica80
Budapest
 
 


Moni
Én alighanem hamarosan kezdek vásárolgatni. Főleg, mikor megyünk Debrecenbe. Ott vannak bababoltok :lol:
Én nem szeretem a netes vásárlást egyébként sem, babaholmiknál meg úgy vagyok, hogy olyan jó érzés nézegetni, válogatni... :oops: :lol:

Babakocsi: nehéz ügy lesz nálunk... kevés olyan ikres kocsi van, ami tetszik is :oops: :?

Kép
jessica80
Budapest
 
 


Jessica!
Mivel a scampet ismerem, mar a nagyobb lányomnak is csak ezt vettem, ezért tudom, hogy nem csalódok benne. Nem utolsosorban joval olcsobb. Mondjuk a brendonban ezt semmikepp nem szabad megvenni. Es sztem ez az egyetlen body, ami nem nyúlik, nem bolyhosodik. Mást én sem veszek neten. Max akkor babakocsit, ha kinéztem, kipróbáltam helyben, és olcsóbban találok uolyat a neten.
Én meg semmiképp nem akarok vásárolni. Meg kinn auban a zsibin szeretnem a nagyját beszerezni, mert 1 euert adnak szinte mindent, és szinte újak. Kiscsajomat is onnan oltoztetem, szinte minden ruhanja onnan van. :lol:

moni
 
 


Moni
Én még magamnak sem veszek használt holmit, a gyerekeimnek is inkább veszek a tesco-ban, cora-ban, intersparban, mintsem használtat.
Úgy gondoltam, hogy lesz egy-két "gála" cuccuk, itthonra meg teljesen megfelel az olcsóbb is.
Mondjuk, egy bodynál, amit pillanatok alatt kinőnek az első időben, miért is követelmény, hogy tartós legyen??? :roll:
Ausztria: nekem nem éri meg ott vásárolni :? (vagy 1200 km-re kellene benzin, autópálya-díjak, euro árfolyam)

Kép
jessica80
Budapest
 
 


Sziasztok!

Megint mennyi minden történt itt a topicban :)
Üdv az újaknak!
Gratula mindenkinek a jó eredményekhez!!!
Tényleg beindult a topic. Most már igyekszem én is gyakrabban írni. Apa visszament dolgozni Németo-ba, úh dec. 19-ig "egyedül".

Nov. 21-én amnio Debrecenben, addig várakozás. Még mindig nincs CMV aviditás eredményem Pestről, de az amniót már így is, úgy is meg kell csináltatni, de azért nyugodtabb lennék, ha tudnám, hogy már több mint 4 hónapja kaptam el a fertőzést.

Mostanában mintha jobban bírnám a tempót... nem alszok annyit :) És már a pocak is elkezdett nőni!! Bár hízni még egy dekát sem híztam :) Nem vagyok kívánós, de a főtt étel még mindig nem esik jól, viszont banán és joghurt jöhet minden mennyiségben.

IR...
Nekem is inzulinrezisztenciám volt, 2008-ban derült ki. Metfogamma-t szedtem, le is adtam szépen 21 kg-t. Az értékeim már normálisak voltak, a mensi is szépen beállt, úh nem szedek már gyógyszert.

Babakocsi...
Nekem ez nagyon tetszik:
http://szuperanya.shp.hu/hpc/web.php?a= ... _babakocsi
De nem tudom, mert ugye látni kellene inkább élőben, hogy pontosan milyen. Bár még odébb van, csak jövőre kezdünk el vásárolgatni.

Influenza oltás...
Én sem adattam be magamnak eddig soha, most sem fogom.

Dec. 7-én UH, de az még egy hónap!!! Addig nem fogom látni, pedig nézegetném én is naponta a picurinkat. :)

Bocsi ha valamit kihagytam, szóljatok rám!

Táblázat??

Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
"Az ember tervez, az élet meg zajlik közben..."
aneetha
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet: