Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok kismamik!

Én is tegnap voltam UHn. 36 mm-es a baba és minden rendben:) Holnap utazhatok.

12. heti UH-ra dec. 13-án megyek, utána kombinált. Nekem a doki azt mondta, hogy ő 4d-t csak 18 hét után javasol.

vigyázzatok magatokra
20140503222551
 
 


hahooo itt egy boldog kismama:))

felhívtam reggel a dokit, azt mondta menjek be. odaértem felhívtam a szülésznőt, aki lehozta a beutalót(amit múltkor ott hagytam, a kiskönyvem mert azt is ott hagytam,meg a vérvétel,pisi eredményeket. azt majd részletezem mindjárt ami csillagos.

dokihoz bevitte a kiskönyvem,kicsit vártam és behívott. megvizsgált kézzel,c 3000 minden renben,utána mentem vele az ultrahangra. drágám nagyon mozgott minden fele,csodálatos látvány volt, 43mmes kukis:)))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))

doki: na mit lát?
én: mit? semmit?
doki és most?
én: az egy kuki?
doki: az, az:) nem tudtam h nevessek, v sírjak...de inkább nevettem. teljesen be vagyok zsongva.

nem bírtam ki h ne mondjam el szüleimnek, apa örült, anya nem akarta elhinni, biztos szar a gép stb...nagyon rosszul esett.annyira de annyira lányt szeretett volna.hát sajnálom...én is inkább lányt,de most is boldog vagyok, nagyon örülök a kisfiúnak is. amióta elmondtam viszont teljesen megváltozott a hangulatom...lehet felhúztam magam rajta,nem tudom,de fáj h nem láttam rajta azt a nagy örömöt.tesom nagyon örült!!!!!!
anyós, áhh ne is beszéljünk róla. mondom neki..ő jajj de jó én tudtam akkor zolika lesz..mondom nem lesz az..Ármin lesz..jajj mért ne mondom de!szóval jobban tettem volna ha nem mondom el, addig felhőtlenül boldog voltam!de próbálom leszarni.....és újból örülni.ha kell csak magamba egyedül!

KépKép
dike
 
 


Sziasztok!

babaszett nagyon szép a kisbabád, szép formás :wink: .

tinus szuper, hogy minen redben van nálatok is. Nem tudod, hogy a kombinált teszhez éhgyomor kell?

dike, nem mondod, hogy már látták a nemét :shock: , de jóóóóó!!!!!! 2D-n vagy 4D-n? Gratula kis kukishoz, az Ármin gyönyörű név, ne is foglalkozz anyóssal. Anyud meg majd amikor először mosolyog rá a kicsi Ármin, egyből el fogja felejteni, hogy lány unokát szeretett volna elsőre,hidd el!!

Én csütörtökön megyek a 12.hetes UH-ra és lesz kombinált teszt is. i z g u l o k .

Végre kezdem magam jól érezni, kezdek visszatérni a régi énemhez, már ami a közérzetemet és az étvágyamat illeti.

Kép Kép Kép

Zsóka
kisbarack01
Budapest II. kerület
 
 

 
 

nyuszika! a petefészkeim nem szoktam kérdezni..de anno terhesség megállapításakor nekem 5cm volt.drukkolok 6.ra-én is akkor megyek 12 hetesre. na most nézem szerdán is mész na akkor oda is egy nagy drukk!!!!!!mondta h megemelhetem az adagom 3×2re,meg kíméletes életmód sok pihenés.

babszett! de széép,látszik szépen mindene!nagy gratula!!!!

tinus! neked is nagy gratula örülök h minden rendben volt!!

KépKép
dike
 
 


hű mennyi hiba, bocsi, gyorsan írtam,nehogy főnök észrevegye :oops:
kisbarack01
Budapest II. kerület
 
 


dike, de jó neked, úúúgy irigyellek, hogy már tudod

nekünk pl. csak fiúnevünk van meg, lányt egyszerűen nem találunk megfelelőt...
20140503222551
 
 


Sziasztok!Bocs,hogy kissé elmaradtam.
Én a 12.heti ultrahangra december11.-én megyek.Már nagyon várom...
Voltam kb.8 hetesen ultrahangon,ami kiderült 9 hetes volt :)úgyhogy most legalább nem kellett annyit várni a 12.hetesre!
Akkor 2,7 cm körül volt...
Dike! Gratula Neked és azért is,hogy már láttad!!!Én annak idején Annánál nem nézettem meg, azért sem,mert mindenkinek volt elképzelése,és így a végén mindenki csak azt várta,hogy megszülessen,az már mellékes volt,hogy fiú vagy lány! :lol:
Persze most meg szinte mindenki fiút váR ...
De hidd el egész terhesség alatt kaptam a fejmosást,hogy hogy bírom ki,miért nem vagyok kíváncsi,és hogy tehetem ezt velük :?
Úgyhogy most majd megmondom....ha tudom..

Kép
Kép
bell25
 
 


Ha fiú lesz Dávid,ha lány Liza.
Nektek már van elképzelésetek?
Az Ármin is nagyon szép név...

Kép
Kép
bell25
 
 


kisbarack! 2d szerintem ja az volt..de tényleg lehetett látni! meg én nem kérdeztem, eszembe se jutott h már meg lehet állapítani, és a doki mondta,kérdezte h mit látok? szóval ha nem volt benne olyan biztos miért tippelne nem? én hiszek neki, ha még se annak is nagyon fogok örülni:)nekem már 1 hetes semmi bajom, de ezek után már nem is érdekel h nincs semmi tünetem:)

bell! szép nevek nagyon!!!

köszike a gratulációkat!amúgy én végig fiút éreztem,bejött.

KépKép
dike
 
 


Bell25 édes a kis Annád :)

Nálunk ha kislány érkezik Júlia lesz, ha kispasi, akkor Barnabás, de ez utóbbi még nem végleges.

A fiam most éppen egy Liza nevű kislányba szerelmes :D .

Kép Kép Kép

Zsóka
kisbarack01
Budapest II. kerület
 
 


Ezek a megérzések olyan érdekesek, eddig mindkét gyerkőcnél megéreztem a nemüket,be is jöttek, de most bizonytalan vagyok. Tegnap azt álmodtam, hogy fiú, de nincs bennem az az érzés, mint a másik kettőnél, akkor már ilyenkor "tudtam" a nemüket, most meg semmi megérzés...Na talán nekünk is látnak valamit csütörtökön..
Bár tul.képpen mindegy egy fiú és egy lány után, mindkettőnél tudok mondani pro és kontra érveket :lol: Pl a lányom sokkal önálóbb, jobban, könnyebben kezelhető gyerek pici kora óta, viszont nem olyan bújós, puszilgatós pasi mint a fiam, aki egyetlen nézésével levesz a lábamról, ellenben rettentő hisztis, akaratos, erős egyéniség, nehezebb eset :).

Kép Kép Kép

Zsóka
kisbarack01
Budapest II. kerület
 
 


hát nekünk ugye csak fiúnevünk van, Szeverin, férjem után:)
20140503222551
 
 


Mennyi tortenes!
Mindenkinek gratula, aki mostanaban latta a babajat :).

Nevek:
ha fiu lesz, az apukaja nevet adjuk neki:Abiodun, de szeretnek egy nem afrikai hangzasu kozepso nevet is.
Ha lany, akkor talan Lola. De ez meg nem biztos (es ugyis fiu :)).

Ejszaka megint remalmom volt, neha mar felek elaludni :(.

KépKép

KépKép

KépKép
andrejja
 
 


vérképemben a következők mellett van csillag:


hemoglobin ref.tart. 120-155 nekem 115 vas hiány(de az meg külön jó lett) v vérszegénységre utalhat..arról se tudok h az lennék

hematokrit ref.tart. 0.37-0.45 nekem 0.34 ez is hasonló

Sol.transf.receptor ref.tart. 1.9-4.4 nekem 1.40 ez nem tudom mit jelent.

glükóz szérumból ref.tart. 4.1-5.9 nekem 3.4 ez az éhgyomi cukor? ez baj h ilyen alacsony?


vizelet:

fehérvérsejt 0-4/látótér nekem 7. ez baj? gyulladás van?

vörösvsejt 0-2 nekem 3 szintén gyulladás?

baktérium: 0-500/látótér nekem 580-pfff húgyuti fertőzés?

fehérvérsejt kevesebb mint 35 nekem 37

baktérium 1000 nél kevesebb nekem 3218 ez rengeteg!

szóval azért kurva sok a csillag, na de majd kielemezzük.a dokival vagy a védőnővel?

KépKép
dike
 
 


nagyon tetszenek a neveitek!!!!:))

KépKép
dike
 
 


Örülök, hogy ennyit írtatok :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!:

babaszett,
Látom, leleményes kismama vagy :lol: - ha nincs papír, lefotózod a gépet... Nagyon jó!!! És gratula!

tinus, neked is... és akkor kellemes utazást!

dike, kukis :lol: :lol: Ne akadj ki, ha az, aki lányt szeretett volna, nem fejezi ki az örömét, pár nap alatt tuti, hogy beleszerelmesedik a gondolatba!!! Anyós meg :twisted: :twisted: Nagyon szép név az Ármin!

kisbarack, a kombinált teszthez nem kell éhgyomor, én külön megkérdeztem, mert 14:40-re megyek! És én is izgulok...

bell, Dávid / Liza nekem is tetszettek, de az apukának nem... :cry: Pedig nagyon szépek! Én írtam egy listát, hogy mik tetszenek (pl Patrik, Dávid, Levente, Gergő, Gellért, stb lány: Bianka, Karina, Kiri, Eszter, Liza, Szonja, Mirjam, Olívia, Tamara), amire majdnem mindre azt mondta, hogy nem. Két név maradt: Gergő és Tamara!

Én valahogy lányt érzek.

dike, sajnos nem értek a laboreredményekhez, nekem csak a fehérjénél volt csillag, és oda volt írva, hogy nyomokban. De azt mondta a doki, hogy ez normális. Előre ne parázz rá, mert vannak olyan értékek, amik a ref tartományon kívül is jók terhességben, a ref t. ugyanis az átlag felnőttre vonatkozik, babásan pedig változnak a dolgok. A doki majd megmondja a tutit!

Van már köztetek, aki vett valamit a babájának?

Kép Kép
kriszti0921
 
 


Sziasztok!

Hűha, forgalmas egy nap volt:)))

Monitor fotó:)) ez ismerős, nekem csak ilyen fotóm van, még a 6 hetes korszakomból:))

Nagyon várom már a jövőhét hétfőt, akkor megyek a dokihoz, és remélem rá egy hétre pedig megtörténik a 12. heti ultrahang, és amit mégjobban remélek, lesz róla képem:)

Nem tudom ti hogy vagytok vele, én egy teljesen átlagos testalkatú lány vagyok, mégis nincs olyan ember, aki kabát nélkül persze, ne mondaná meg, illetve lepődik meg azon, hogy babát várok. Kb. akkora a hasam, mint egy 5 hónapos kismamának. Megmértük nem olyan régen, 94 cm:))) Nektek? Ez normális?
Mindemellett két hete amikor védőnőnél jártam, ugyebár megmért, akkor voltam 63 kg, most vagyok 67:)) Ezért kapni fogok...és én folyton de folyton csak ennék. Nem a hasamra jött, mert nem husis, csak jó csúcsos:)) Emiatt sokan mondják, hogy fiam lesz:)

Jaj de várom már, hogy megtudjam.

Az Ármin nagyon szép név, csak kell hozzá megfelelő vezetéknév:)
Nálunk a vezetéknév az "Áldott" lesz (szóval csajok duplán vagyok áldott állapotban:))) így nehéz nagyon nevet találnom. A kislány az megvan, előbb megvolt mint a bogyó a pocimban, szóval ha kislány akkor Kamilla. Ha fiú........addig még alszok jó sokat. De minden ötletet szívesen veszek.

Van még egy témakör ami engem különösképpen érdekel....és mivel első babánk, így nem vagyok képben e téren sem. Ezek a dolgok a mindenféle tgyás, gyed, gyes...... Ha van kedvetek írhatunk ezekről is, illetve írhattok nekem ezekről:))

A kedvem talán nekem is lassan visszatér....de pszt....nem merem elkiabálni.....

Mindenesetre nagyon örülök, hogy itt vagytok és hogy ennyien, mert ha még nehezen is de bízom benne, hogy a végére s remélhetőleg utána lévő időszakra is jobban de jobban megismerhetjük egymást, ha kitartunk a topik mellett. Szóval jó, hogy vagytok!!!

Milli

Családient.hu vonalzók
milli80
Aba
 
 


Sziasztok!

Először is Dike, szerintem egy kicsit felfáztál,azért van annyi baci a vizeletedben,nekem is anno Lehelnél 1400 volt,a háziorvos elküldött tenyésztésre,de elkeverték a leletemet,így nem tudtam meg a végeredményt.A köv.labornál már csak 100 körüli volt a bacim.Szerintem el fognak küldeni tenyésztésre,egy fiolába,amibe úgy rémlik fehér por volt,abba kellett pisilni.Picit kevés a vasad,nem vészes.Nekem a védőnőm Kräuterblut-ot ajánlott,ez olyan homeos dolog,barna algakivonat,ami hozzásegít a vastermeléshez,vérszegényeknek ajánlják,nekem bevált(na ez olyan reklámszagú lett :lol: ).A glükózom nekem Lehelnél 2,9 lett,mondjuk csak sósat,savanyút kívántam,édeset nem,annyira nem foglalkoztam vele.
Gratula Árminhoz!Nagyon szép név!Anyóssal ne foglalkozz!Anyósok már ilyenek :D .

Tinus,Babaszett gratula Nektek!

Kisbarack,én is megkérdeztem,nem kell éhgyomor kombináltra.

Nagyon sok, szép nevet választottatok,ill ami tervbe van.

Nálunk Emese a befutó évek óta,fiút már ellőttük.

Szemi
(11+2)

Kép

Kép
szemi_dévisz
 
 


Milli, a 2011-es törvényekről még csak tervezet van,decemberben lesz szavazás.Ha visszaállítják a régi rendet,akkor a születéstől számítva,ill a szül.előtt 28 nappal a terhességi-gyermekágyi segély jár 168 napon keresztül, ha a szülést megelőző 2 éven belül 365napon át biztosítva voltál.Ez a bruttó béred 70%-a.ebből csak szja-t vonnak.

Ez után a GYED jár a gyerek 2 éves koráig,maximálva van, a min.bér 2x-nek a 70%-a. 2010-ben ez br.102900,-Ft,nettó:86e Ft.Ebből szja,egbizt.jár,nyjjár.vonódik le.Ha kevesebb a béred,mint a min.bér 2x-se,akkor az az alap.2011-ben szerintem pár ezerrel kevesebb lesz a 16% szja miatt,mert csak br.280e felett emelkedik a jövedelem.

Gyerek 2 és 3 éves kora között GYES jár, ez a nyujdíj-minimummal egyenlő.28500,-Ft, ebből nyjjár.jön le,saccra nettó 25e.lesz.Lehet,hogy emelni fogják a minimumot 2011ben, majd kiderül.

Jár egyszeri anyasági támogatás,2009-ben 64125Ft volt, a nyugdíj-minimum 225%-a,ha voltál 4szer, koraszülés esetén 1szer terhesgondozáson.( Úgy rémlik, de a többiek elmondják, hogy 2009.szept-től az anyasági tám.adóterhet nem viselő járandóság lett és szerepeltetni kell mejd az adóbevallásban.)

Kerületenként különböző lehet az újszülött egyszeri támogatása, nálunk (VII.ker.)automatikusan küldték ki a 10e Ft.( A XI.ker.a minimum-nyugdíj 3 vagy 4x-t adja,bizonyos összegig babakötvényben, a többit kp-ben, de ott úgy olvastam,hogy igényelni kell.)
Hirtelen ennyi,ha valamit kihagytam a többiek kiegészítenek.

Kép

Kép
szemi_dévisz
 
 


sziasztok!

dike!
gratula a fiúhoz!!!
ez érdekes,h már lehetett látni...
amikor voltunk uhun én is azt hittem fiú,m pont a lába között volt
a köldökzsinór,de mondta az uhus csaj,h az még nem az...
ma megkaptam a kombinált teszt eredményét:
A vizsgált markerek eredménye:
PAPP-A szint: 1107.70 miu/L 1.96 MoM
Szabad ß-hCG szint: 18.20 Ng/ml 0.97 MoM
Tarkóredő vastagsága (NT): 1.40 mm 0.89 MoM

A szűrővizsgálat eredménye: negatív
Kockázat a Down-kór előfordulására: 1 : 33 000
Kozkázat a 18-as triszómia (Edwards-kór) előfordulására: kevesebb mint 1 : 50 000

és íme egy kép kistesóról:
Kép

67mm-es

Kép
Kép
csibe83
 
 


Sziasztok!
Régen jártam erre, eléggé el vagyok havazva mostanság. Meg persze küzdök az állandó fáradtsággal is.
Vitatkoznék Szemi-vel egy kicsit. Szerintem a Gyed-ből nem vonnak egbizt. járulékot, mivel az egy egészségbiztosítási ellátás, és abból azt nem szoktak.
Még egy, ne feledjük el, hogy 2011-től van a gyerekek után járó 10000 Ft-os kedvezmény, amit már a magzatra is figyelembe lehet venni. Ezt a két szülő megoszthatja. Vagyis, ha apa jól keres, akkor inkább ő vegye figyelembe.

Dike: az eredmények kiértékeléséhez nem sokat értek, de nekem is azt mondta a doki, hogy ne ijedjek meg a csillagoktól, mert sokminden nem baj, hogy változik, de inkább kérdezzek, mint téves következtetést vonjak le. A glukóz szerintem nem baj, inkább az a gond, ha magas. Viszont vigyázz rá, hogy ne legyél éhes, én ne essen le hirtelen.
Rólunk annyi, hogy pénteken megyünk dokibácsihoz :-) Várom, hogy újra láthassam a kis Manót.

Boldog babavárást!

Szami
Kép
szami78
Budapest X. kerület
 
 


Sziasztok!

Lányok, drukkoljatok, ma megyek UH-ra és nagyon izgulok! Bízom benne, ha itt minden ok, akkor nagy baj nem lehet. Mert ugye hétfőn megyek a genetikára, de tudom, ott baj tuti nem lesz, frankó kölykünk lesz :)

Lilypie Fourth Birthday tickers

Lilypie Kids Birthday tickers
nyuszika85
 
 


Sziasztok!

Még mindig a kórházból írok, de jó híreim vannak :D
Az egyik, hogy ugye papíron 11 hetes vagyok, de a tegnapi uh szerint 12 :lol: Nagyon cuki volt a babus, keze-lába mozgott, láttam a gerincét is meg minden oké vele!
A másik pedig, hogy ma volt nagyvizit és mondta a főorvos, hogy kb. a 13. hét körül hazamehetek :lol:
Olyan jó lesz, hogy végre mehetek én is a védőnőhöz, meg otthon Karácsonyozhatok, meg hát a családdal végre együtt... :D :D :D
Nagyon várom már!

Dike!
Neked külön gratulálok a pici fiadhoz! :wink:
Olyan jó lenne ha végre nekem is kiderülne már, hogy kit rejt a pocakom :wink:
Kislányom lányt szeretne, apa fiút, nekem meg tök mindegy csak már otthon lehessek :roll:

Lányok!
Nagyon köszönöm Nektek a szurkolást, úgy néz ki hatásos volt, aranyosak vagytok! :D

Zsófi

Zsófi

Kép
Kép
Kép
zsófi:-)
 
 


Ja és a nevek amikből válogatunk:

Lány: Laura, Hanna, Csenge, Réka
Fiú: Dávid, Dominik, Milán

Aztán persze lehet, hogy teljesen más neve lesz, de most ezek tetszenek :wink:

Zsófi

Kép
Kép
Kép
zsófi:-)
 
 


Még valamit elfelejtettem :oops:

50mm-es a babus :D

Na tényleg befogom már :wink:

Zsófi

Kép
Kép
Kép
zsófi:-)
 
 


milli! nekem is nagyon nagy a hasam 89cm a köldökömnél átmérve(én mértem)..de lombik közbe még 83-85 volt:)) és nekem is csucsos! hétfőn rakok képet,mindenki rakjon már fel pocifotót!!Varsányi Ármin megy hozzá? sztem igen nem?:))milyen nevekbe gondolkodtok? régi, hagyományos vagy modernebb?és a keresztnevébe jó lenne ha lenne Á betű?
Kamilla tetszik!

CSAJOK! vki aki számítógép zseni nem akar táblázatot csinálni rólunk?? név kor hét hányadik baba, mikorra várható stb.. hm????
ki van benne? és ki tudná megcsinálni? tök jól nyomon követhetnénk egymást!

szemi! Emese szupeer!:) köszi a tájékoztatást! mibe van sok vas?

csibe! örülök h jók lettek az eredmények és milyen szép baba:)) én nem kérdeztem a nemét..a doki mondta magáétól..gondolom ha csak tippelt volna nem mondja...olyan egyértelműen látszott, de aztán kitudja!lehet hétfőn újra látni. akkor másik doki néz, ha ő is azt mondja akkor már még tutibb:))


szami! péntekre nagy drukk!!!

nyuszikaaaa!! nagyon drukkolok, mindenképp gyere a beszámolóval!!!!

zsófi! örülök h minden rendben, és nagyon jó h hazajöhetsz!!!!! szép nagy baba már!nekem is Laura ha lány lenne még is...fiú neveid közül a Dominik tetszik a legjobban:)

KépKép
dike
 
 


Sziasztok, minden rendben :) A babánk 5,6 cm, az UH szerint pont 11+5 /6 napos. Nagyon izgett mozgott, főleg az UH végére. Nyaki redő 1,1 mm, agya rendben, van két szép félteke :) Olyan csodás volt látni :) És mától nyílt titokká vált a hír :) A leendő nagyszülők nem is vártak sokáig, már a fél világ tudja :) De jól is teszik, örömhírről van szó és már semmi baj nem lehet!!!

Hétfőn megyek vérvételre (genetika), UH meg ma volt. Én a mai UHtól tartottam, de most hogy minden ok, megnyugodtam. Genetikai dolgoktól nem félek, tudom, hogy minden ok a kölyökkel.

Nemről nem beszéltünk, nem is érdekel. Majd később kiderül. Legkésőbb szülésnél :) Legközelebb január elején megyek, kemény 4 hétig nem látom a manót... De ez van :)

Lilypie Fourth Birthday tickers

Lilypie Kids Birthday tickers
nyuszika85
 
 


nyuszika!nagyon örülök h minden rendben volt és milyen nagy már!

KépKép
dike
 
 


Köszönöm Dike, igen, szépen növöget :) Nagyon örülök is neki :)

Lilypie Fourth Birthday tickers

Lilypie Kids Birthday tickers
nyuszika85
 
 


nyuszika, gratulálok :)

dike, én úgy emlékszem, van már táblázat :)

KépKép

KépKép

Kép
panndi
 
 


jaaaaaa lehet....és ki szokta feltenni?teljesen kiment a fejemből...de akkor néha felrakhatnánk..

KépKép
dike
 
 


Sziasztok!

Zsófi, jaj de jó,hogy nemsokára haza mehetsz és milyen nagy izgő-mozgó babusod van.Otthon is feküdnöd kell kell vagy nem kell szigorúan venni?

Csibe,gratula a negatív kombinált eredményhez és már milyen nagy a babád,mindene tisztára kivehető.

Szami,igazad van, nem vonnak a gyed-ből egbizt.járulékot. :oops:
Drukk a péntekhez!

Dike,szerintem illik az Ármin név a vezetéknévhez,olyan hangzatos.
Mi, régi,ősi magyar nevekben gondolkod(t)unk a Megyeri név miatt.
Nammado csinálja a táblát, csak kicsit el van havazva.

Nyuszika, örülök az eredményedhez,hogy minden ok és neked is már mekkora a babád!

Szemi

Kép

Kép
szemi_dévisz
 
 


csibe,
Gratulálok a szép eredményekhez! Én elájulnék az örömtől, ha ilyen eredményeim lennének! 8) Már nagyon várom a dec 15-öt!

zsófi,
neked is nagyon szép a névlistád, Dominik, nekem is az tetszik a legjobban ezek közül... Kitartást a kórházhoz! 8)

nyuszika,
Gratula az uh eredményhez, a nyaki redő nagyon jó!

Nekem ma nagyon nem volt kedvem dolgozni. Alig vártam, hogy leléphessek, és hazaérjek. Egész nap nyűglódtem. Nem rosszullét, meg ilyenek, csak munkusz undurusz :lol: :lol: :lol: Néha ilyen is van, általában pörgök, de ma... :?

Kép Kép
kriszti0921
 
 


sziasztok!
köszi szépen!

nyuszika!
gratula neked is a nyaki redőhöz...

kombinált teszt:
hát megnéztem Kiarával milyen volt és most jobb lett,mint vele,pedig akkor két évvel fiatalabb voltam :oops: :oops: :oops:

táblázat:
amikor Kiarával voltam várandós én csináltam a táblit,de ezt most
sajna mellette már nem tudom bevállalni,bocsi...
pedig szivesen csináltam akkor is...

nevek:
nekem a Bianka nagyon tetszik,de páromnak nem...
igy a Mimi vagy a Zoé lesz ha lány,fiúba meg totál nem értünk egyet,
de a Beni talán esélyes...
de persze még változhat ez az utsó pillanatig...

Kép
Kép
csibe83
 
 


Sziasztok!

Kriszti, szemi köszönöm a kombinált teszttel kapcsolatos infót!!!

Lányok én ma megyek a 12 hetes UH-ra és a kombinált tesztet is ma csinálják. Légyszi drukkoljatok!!!!!!!!!!!!

Mindenkinek hatalmas gratula aki túl van az uh-on, jóóóó nektek.

A kombinált mennyi idő alatt van kész?

Zsófi szuper hogy jól vagytok!!!

Kép Kép Kép

Zsóka
kisbarack01
Budapest II. kerület
 
 


Sziasztok!
Valaki volt a Bajcsyban kombinált teszten? Azaz a vérvételen?

Kisbarack, hajrá, nem lesz gond. Ha megvagy, akkor gyere és mesélj :)

Lilypie Fourth Birthday tickers

Lilypie Kids Birthday tickers
nyuszika85
 
 


És még egy kérdés.... :oops:
Ha alacsony a vérnyomás, az gond, szerintetek? Nekem világ életemben alacsony volt, de most sincs az egekben...Persze tudom, az nem baj, ha nem 140, de átlag 105 körül van..... :shock:

Lilypie Fourth Birthday tickers

Lilypie Kids Birthday tickers
nyuszika85
 
 


Sziasztok,

bocsánat, csak Panndinak szeretnék beköszönni és egyúttal gratulálni a harmadik kismanóhoz!! :lol:

Puszi

Kép

Kép
zsüci
 
 


Nyuszika, nekem legutóbb 89/56 volt a vérnyomásom :roll: . Amúgy nekem is mindig alacsony, de most.....reggelente kóvájgok, a kávét nem kívánom max a teát, de az meg nekem semmit nem ér, nagy kávés voltam...Az orvosom azt mondta, hogy teljesen normális reakció a terhesség alatt, nincs vele tennivaló. Max. ha nagyon ramatyul vagyok, szóljak a háziorvosomnak és kitalál valamit, de nem sokat foglalkoznak ezzel.

11-re megyek :shock:

Kép Kép Kép

Zsóka
kisbarack01
Budapest II. kerület
 
 


Ja, és nagyon köszi a drukkot!!!!! :wink:

Kép Kép Kép

Zsóka
kisbarack01
Budapest II. kerület
 
 


Kisbarack, köszi, nem izgultam ezen annyira, csak mindenhol a magas vérnyomást emlegitek, aztán meg tessék, örülök, ha 100 körül van. :)

Várjuk majd a híreket :)

Lilypie Fourth Birthday tickers

Lilypie Kids Birthday tickers
nyuszika85
 
 


Sziasztok!

Ma azt mondta a főorvos a viziten, hogy talán a Télapótól kapok valamit :D :D :D
Mondtam neki, hogy egy hazamenetelt szeretnék :wink:

Dike, Kriszti!
Lehet, hogy Dominik lesz a befutó, végülis a Dorinához jól passzol :D

Szemi!
Most már talán annyira nem kell szigorúan venni ezt a fekvés dolgot...persze nem fogok futóversenyre menni, de remélem minimum az óvodáig elsétálhatok meg vissza, nameg főzés, mosás ilyesmi :roll:
Remélem menni fog...azért megszakadni nem fogok és vigyázok.

Kisbarack!
Köszönöm! Drukkolok én is Neked a kombinálthoz!

Zsófi

Zsófi

Kép
Kép
Kép
zsófi:-)
 
 


Sziasztok!

Megjöttem... MINDEN OKÉ!!!!! Az utolsó menzim szerint 11 hét 5 napos vagyok, az uh szerint 13 hetes. Még nem módosítunk semmin, majd csak a 18.heti uh után. Végig mocorgott, integetett, és két percre fegyelmezetten mutatta a profilját, így tökéletesen lehetett látni az orrcsontját és a tarkóredőt is nagyon jól le tudta mérni a szonográfus ( 2mm lett!). A nemét még nem tudta megmondani.

Köszi a drukkokat!!!!!!!! :)

Kép Kép Kép

Zsóka
kisbarack01
Budapest II. kerület
 
 


Kisbarack, csodálatos :) Nem semmi mekkora a baba a korához képest!!! Mondjuk még belefér, de mitől lehet, hogy egyik baba így nő, másik úgy?!

Most csak UH-d volt? Vérvétel?

Mikor látod legközelebb a manódat?

Örülök Nektek :)

Lilypie Fourth Birthday tickers

Lilypie Kids Birthday tickers
nyuszika85
 
 


Nyuszika köszönöm olyan aranyos vagy!!! 8) Vérvétel is volt, azt mondták kb egy hét múlva lesz kész az eredmény.
Mindenesetre az ultrahangos nő azt mondta, hogy ennél negatívabb nem is lehetne egy genetikai uh....huhhh...

Legközelebb a 18.héten kell mennem a nagy genetikai uh-ra, akkor már a szerveit nézik alaposabban (agya, gyomra, veséje stb...). A nagyságra meg annyit mondott, hogy ha az elejétől nagyobb, mint a menzi szerint számolt idő, akkor valószínűleg előbb fogant. Ilyenkor még nemigen van különbség méretek között, nem lehet megítélni, hogy mekkora lesz a születési súlya. Mondjuk nálunk mindkét gyerkőc nagy volt, a lányom 4 kg 56 cm, a fiam 4,15 kg és 60 cm, ha ez a tendencia folytatódik....

Nagyon köszi a drukkokat mégegyszer!

puszi Mindenkienk!!!

Kép Kép Kép

Zsóka
kisbarack01
Budapest II. kerület
 
 


Szép estét!

Folyton dolgozom, ritkán tudok csak jönni. Most sem hosszan.

Megvan a véreredményem, negatív.
Nekem is nagy a hasam, főleg mivel már 3., viszont csak alig 2-3 kilót híztam, de látványra sokkal több, eléggé el tudok keseredni tükör láttán. Talán amiatt tűnik többnek, hogy a kötőszövetem lett lazább, és olyan folyósnak látom magam, pedig kb. 61 kiló lehetek.

A napokban erős hányingerem volt, és tiszta idegzsába vagyok valamiért. :oops:

A baba mozgását már érzem, egész gyengécske még, de határozottan érzem.

Krauterblut szuper, első gyermekemnél kaptam vastablettát, majd szülés után 2 zacsi vért, mert elájultam a folyosón.
Másodiknál csak Krauterblut olyan véreredményekkel, mint még előtte soha.

Judit

Kép

Kép

Kép
migej
Pécs
 
 


Sziasztok!

Kisbarack,gratula az eredményhez és a hatalmas babához!Mindkét gyerkőcöt természetesen szülted?

Migej, neked is gratula a negatív eredményhez!Lehet,hogy a közelgő front miatt vagy érzékenyebb,jövő hétre akár 9 fokot mondtak.

Szemi

Kép

Kép
szemi_dévisz
 
 


csibe! Zoé nagyon tetszik!:)

nyuszika! tuti nem gond!!

kisbarack! nagyon nagyon örülök, h minden rendben volt!!!!!!aztaa már 13 hét..olyan nagy volt már:))???

migej! gratulálok!már érzed ? de jóó lehet!

felhívtam a védőnőt, aki szerint menjek el a háziorvoshoz, és mutassam meg h milyen sok a baktérium, majd ő csinál vmit...a vas téma meg majd ráér..majd dec 17.én a dokim mond rá vmit.
utána felhívtam a szülésznőm is, aki egyben a dokim asszisztense is, annyira kedveeeeees!!!!!, és mondta h mindjárt megnézi,és visszahív. ő meg azt mondta h van baci de nem a vizeletben, hanem az hüvelyi,mert a mittomén mi a vizeletben meg negatív,ezzel ne törődjek. viszont a hematokrit alacsony, és ez csak alacsonyabb lesz, de h a vas önmagában jó, ezért ne vasat szedjek, hanem a hipnatalból kell 20 ml inni egy nap.egyenlőre ezt megfogadom, a bacit meg majd megkérdezem a dokit dec 17.én.
azt hittem ma felrobbanok a herbáriába..eddig femibion 800 szedtem, de most a 400ast vettem, mert 12 hét után az kell,és 6500 ft volt jéééézusom!

KépKép
dike
 
 


Dike,az almapatikában 6150,-Ft, de ha a Babamamatudakozo.hu-n regisztrált tag vagy, akkor dec.31-ig 4700,-Ft ba kerül a 400as,de sajna max.kettőt lehet rendelni +400Ft a posta ktg. Küldenek egy proforma szlát,elutalod és küldik postán.Én most rendeltem tőlük.

Szemi

Kép

Kép
szemi_dévisz
 
 


Sziasztok!
Ne haragudjatok, de állandóan dolgozom + Bercim (és én is) beteg volt. Egyébként jól vagyok, csak még mindig émelygek, és van ami visszajön. 8-án megyek a 12 hetes UH-ra.
A táblázat most függőben van, mert nem tudtam folyamatosan követni, kik jöttek, így nincs frissítve sem. De igyekszem majd. A kiírt időpontot mindenkinél fel fogom tüntetni (aki ezt leírta), viszont azt, hogy hanyadik hétben járunk nincs értelme, mert nem tudom olyan gyorsan frissíteni a táblázatot. Arra legjobb valamilyen vonalzót használni.
Csibe
Te mivel csináltál táblázatot? A word és az exel ide nem rakható fel. Én paintban szerkesztem meg kép formátumra, de már olyan sokan vagyunk, hogy 2 táblázatra kellett bontanom. Ha valaki egyszerűbb módszer tud, szívesen átengedem a feladatot, mert a következő egy hónapom (legalábbis Karácsonyig) igen zsúfolt lesz.

Mindenkinek további kellemes babavárást kívánok!
:D

Az élet egy ajándék, hát minden percét élvezni kell!
Kép
Kép
Kép
nammado
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet: