Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok,
Hajnali 1 órakor vonultam ágyba, nem tudom mikor aludtam el de 6 kor már fent voltam..Most már a hasam is megy nem alap szinten az izgulástól...
Nagyon izgulok!!!!
Jövök majd a hírekkel!!!
Drukkoljatok!!!!
csip-csip18
 
 


Henne!


Gratul a ajó eredményekhez!!!!Milyen szép nagy a babócád!Vérvétel nem semmi,bár nekem is vagy 5 kémcsővel tuti levettek a múltkor!

Csipcsip!
Neked mennek a drukkok!!!

Katica!
Sajnálom,mielőbbi babásodást neked!!!!!!Sok erőt küldök,és gyere ha van időd!


De jó h összefutottatok vérvételen!Nálunk itt megint vmi új rendszer lett,nem kellett az sztkba mennem vérvételre,időpontot kaptam a háziorvostól és ott vették le.A vizeletet is leadhattam ott,és az EKGt is megcsinálták.Kb 2 percet vártam,és 10 perc alatt meg is volt minden! :wink: A cukorterhelés nem tudom hol lesz.Lehet az a kórházban,vagyis tavaly ott voltam még.

annus11
 
 


Jó reggelt mindenkinek!!!

katica: borzasztóan sajnálom!!!!!!!! :( :cry: Gondoltam Rád tegnap,mert átolvastam este a fórumot,csak már 1/2 12-kor nem volt erőm írni... De hiányoltalak,hogy nem jöttél a beszámolóval... :-(
Én is mielőbbi újabb pocakosodást kívánok Neked!!! Elmondom Neked,hogy nekem dec. 7.-én volt missed ab.-om,mert nem volt a magzat a petezsákban. A 9. hétig húztam a dolgot,mert az ember mindig reménykedik... De látod,nem kellett sok idő!!! :-) És már egy másik pici szív itt van velem!!!!!!! :-) Kívánom ezt Neked is,mielőbb!!!!!!!!!!!! :-) Amúgy ez a 2. missed ab.-om volt,halt már el babám a 19. héten. Na az azért már majdnem 5 hónaposan sokkal súlyosabb volt! De a műtét után rá 2 hónappal (nem szórakoztam sokat) már vártam Reginát és egy egészséges,csodaszép lányom van!!! :-) (Illetve kettő és egy fiú is,de ez most nem ide tartozik.) Tehát azért meséltem el ezeket,hogy lásd,a rossz után csakis jó jöhet!!! És természetes,hogy itt maradsz velünk és nagyon remélem,hogy nemsokára újra jó híreket osztasz meg velünk!!! Tudod mire gondolok!

:wink: :wink: :wink:


lovaszkata,henne: gratula Nektek!!! Rátok is gondoltam és örülök,hogy minden a legnagyobb rendben!!!!!!!!!! :)

csip-csip: drukkolok ezerrel Neked!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

leo: nekem is ajánlotta az orvosom a géndiagnosztikát (nem a korom miatt,mert csak 31 vagyok,hanem mert már 2 babát vesztettem el) és az Istenhegyi útra megyek én is. A kérdésem az lenne,nem tudod-e,mennyibe kerül kb. a vizsgálat???

Cicus

Kép
cicus78
 
 

 
 

sziasztok,

köszi lányok.

katica, nagyon sajnálom! :( mielőbbi babásodást kívánok Neked!

csip: megy a drukk mára!

cicus: én is géndiagnosztikába megyek, hétfőn megyek kombinált tesztre, ott 30 000 a kombinált teszt meg a genetikai uh.
mi sem azért csináltatjuk meg, mert esetleg a korom indokolná(27 leszek idén) csak megnyugtatás végett..

mától nagyon el kell kezdenem tanulni, mert jön a vizsgaidőszak..de legalább nem fogok unatkozni.:)

Kép
Lilypie Pregnancy tickers
henne
 
 


http://www.hepinet.hu/site.php?akt=16#56

Én tudom ajánlani a hepinetet,mi most is ide megyünk,konkrétan a Péterfy kórházba.Kombinált teszt 9 ezer+4D uh 7 ezer,szóval így együtt 16 ezerbe kerül.Nem hiszem h kevesebbet tudna mint az istenhegyi.Esetleg nézzétek meg!

annus11
 
 


Sziasztok!

Tegnap későn értünk haza, ezért csak most tudok jelentkezni. :)
Szóval tegnap a doktor bácsi azt mondta, hogy van egy 12 mm ülőnagyságú, dobogó szívű Pöttyünk. :)
Azóta csak vigyorgok, mint a tejbetök. :)

Méretileg ő ugyanazt mondta, mint amit én számoltam. Tehát a szülés várható időpontja -egyelőre- maradt a dec. 27.
Nagyon örülünk. :)

Úgyhogy egy hónap múlva tali nála, meg gyors egymásutánban 12. heti uh. :)

Henne!
Örülök az eredményeidnek! :) Vizsgára készülés: nekem annyira nehez megy, egyrészt a fizikai tünetek miatt, másrészt nehéz összeszedni magam, hogy ott legyek fejben. :)

Katica!
Nagyon sajnálom!
:(
Remélem, mielőbb elfeledteti veled ezt egy édes kisbaba.

Üdv az újaknak is. :)

Kata
Lilypie First Birthday tickers
Lilypie Third Birthday tickers
katinkababa
Eger
 
 


Kata!

Gratulálok a kis Pöttyhöz!!!!Remélem megnyugodtál Te is :wink: Képzeld,nekem unokahugom dec27én született! :lol:

annus11
 
 


annus11 írta:Kata!

Gratulálok a kis Pöttyhöz!!!!Remélem megnyugodtál Te is :wink: Képzeld,nekem unokahugom dec27én született! :lol:


Igen, azért jó volt látni. :) Akkor unokahugidat is a Jézuska hozta. :)
Hogy vagy ma?

Kata
Lilypie First Birthday tickers
Lilypie Third Birthday tickers
katinkababa
Eger
 
 


Köszi épp reggelizem,etetem a gyerkőcöt odabenn :lol: Ettől alább hagy a hányingerem!Remélem ma nem lesz front vagy eső...mert ezeket nem bírom :wink:

nálad?

annus11
 
 


Annus!
Egy fél sajtosperec egy pohár kakaóval szintén megvolt. :) Én is egész elviselhetően émelygek. Furi, már ennek is örül az ember lánya. :)
Viszont tegnap este hazafelé a kocsiban azt hittem, tényleg meg kell állnunk.... :(

Kata
Lilypie First Birthday tickers
Lilypie Third Birthday tickers
katinkababa
Eger
 
 


Sziasztok!

Nagyon szépen köszönöm a kedves fogadtatást!

Annus, köszönöm. Már nem agyalok a dokikon. :D Szerencsés vagy ezzel a vérvétellel, és hogy mindent egybe el tudtál intézni. Nekem nem lesz ilyen egyszerű (bár én megvárom a 12 hetes uh-t és majd csak utána körzeti orvos Ekg stb. Nálunk nincs alapból cukorterhelés, csak ha indokolt (szerncsére) védőnőnél van ujjböki zsemle és tejci után.

Katinka, köszi. Mikor jön vissza az orvosod?

Csip-csip, nagyon drukkolok mára. Több helyen is fórumozok és mai nap többeteknek nagyon fontos, így sok emberre fogok ma gondolni. Tényleg próbálj pihenni, az most nagyon fontos. Nyugika!!!!

Henne, gratulálok! Nagyon irigyellek most. Szeretnék már 1 héttel idősebb lenni. Kicsit elkezdtem parázni, hogy mi van ha? Tőlem is 7 kémcsővel vettek (5 nagy 2 kicsi) és ez csak az első labor. A vizsgákhoz sok drukk!

Leo, én is úgy tudom hogy csupán 1 hete van az ember lányának a down szürésre.

Bogi, miért kell 4 hétig dolgoznod? Én se szóltam az első gyereknél a 12. hétig melóhelyen és dolgoztam is a 34. hétig. Tök jó volt (bár nem egy megerőltető melóm van). Most szóltam elöbb, mert május 28 tól dolgoznom kéne, de táppénzre megyek.

Katica, jajjjj, nagyon de nagyon sajnálom. Kívánom hogy mielöbb pocakosodj. Drukkolok hogy Kolossal minden rendbe legyen.

Csajok, az hogy lehet hogy nálunk ingyenes a kombinált teszt?

Katinkababa, gratulálok és neked is drukk a vizsgákhoz!

madiani
 
 


Kata :lol: :lol:

Én tegnap este szédültem is,így Iza etetését,fektetését az apja csinálta.Még jó h profi már benne!Fürdésnél meg kifejezetten az apja kell neki....De már rájöttem h azért mert ő teli engedi a kiskádat....én meg csak félig :lol: :lol:

annus11
 
 


Ani!
Valahol ingyenes a teszt,csak beutaló kell hozzá.Sajna az én dokim pont nem abban a kórházban dolgozik ahol ez ingyenes....

Szerintem a down szűrés inkább 2 hetes intervallum,a lényeg ha már most se bizti h 8 hetes vagy 10 hetes,az pont elég h kicsússzon az időből!

Én elmennék egy uhra h biztosabb legyen a baba kora!

annus11
 
 



annus11 írta: Fürdetéshez meg kifejezetten az apja kell neki....De már rájöttem h azért mert ő teli engedi a kiskádat....én meg csak félig :lol: :lol:


Nagyon rafinált a kis hölgy! :)

Kata
Lilypie First Birthday tickers
Lilypie Third Birthday tickers
katinkababa
Eger
 
 


Ani!

ja ,na ezt nem tudtam.Itt Pesten picit más a helyzet kórház ügyileg :lol:

Kata!
Áh,csak szeret fürödni!Habos vizet kell neki csinálni,amiben megmártózhat mint egy kishableány :lol: :lol:

annus11
 
 


Úgy látszik, ahány kórház, valóban annyi szokás. :)
Az én dokim épp tegnap mondta, hogy átszervezik a kórházban a terhesgondozást, úgyhogy egyelőre nem tudja megmondani, hogy kihez, hova, mikor mehetek majd pl. 12 hetes uh-ra. :)
Üdvözöl a magyar eü. :)

Kata
Lilypie First Birthday tickers
Lilypie Third Birthday tickers
katinkababa
Eger
 
 


Hát igen, itthon amikor átszervezték a labort időpontot kellet mindenkinek kérni. Tegnap egy ismim felhívta őket, június 16-ra kapott helyet. Most kicsit változott, a kismamiknak már nem kell, de ez is kb 3 hónapjukba telt mire rájöttek ez így nem fog menni. Én nem is tudom mi van a súlyos betegekkel (gondolom ott azért van engedmény). Bár tudom hogy pénzért akár házhoz is jön a vérszipkás néni (hozzám is jött most a 7 kémcsővel)

madiani
 
 



katica!
rettenetesen sajnálom :cry:

youlcsi, Muki anyuja
-j-
Baja
 
 


katica sajnálom :!: próbálkozzatok kitartást és össze fog jönni meglátod :) :) Csajok mikor kell pontosan EKG-ra menni.Hát attól félek hogy új orvos kellesz választanom. :cry: Nekem is a védőnő nagyon bekavart már elég öreg az a baj.nálunk ingyenes a kombinált csak beutaló kell azt hiszem.sok sikert annak aki ma megy uh-ra.Ti nem vagytok feledékenyebbek a babavárástól :?:
t katinka
 
 


henne: köszi az infót! 30 000ft? az nem semmi!!! meglátjuk...

annus: ennek fényében talán marad a Péterfy,köszi a tanácsot!!! Nem azért,mert a pici babómon akarok spórolni,hanem mert van másik 3 gyerekem,egy óriási lakáshitelem és most a lakásfelújítás emésztett fel minden félretett pénzt... :-(

katinkababa: Neked is gratula,örülök,hogy ti is jól vagytok! :-)

madiani: Téged pedig üdvözöllek én is itt!!! Látom,majdnem egyidős terhesek vagyunk!!! :-)

t katinka: feledékenység? na ez ismerős!!! :-) dehogyisnem,nagyon is feledékeny vagyok!!! Elég szörnyű,az biztos! Azt hittem,csak én vagyok így vele,mert öregszem! :-))

Cicus

Kép
cicus78
 
 


Feledékenység nálam is van,főleg ha a boltban vagyok...álloka bolt közepén és csak a lényeget felejtem el mindig,pedig annyira gondolkozom h mi kell még... 8)

Cicus!

Az ember ott spórol ahol tud! :wink: Én nem látok akkora különbséget a 2 hely közt h dupláját kiadjam érte,nyilván ha az olcsóbb nem érne semmit,nem mennék oda én se :lol:

Katinka!
Hu,nem is tudom h mikr kell menni pontosan EKGra,Izával a 12.hét után voltam,szerintem ennek nincs jelentősége!

annus11
 
 


Sziasztok!

Engem már a terhesség megállapítása után,azaz 6 hetesen elküldtek EKG-ra és olyan vérvételre, hogy : 1/2 7-kor egyek meg 2 zsömlét és igyak 3 dl tejet (na ebből 1 zsömlét lenyomtam 2 dl tejjel,mert soha nem eszek ilyen korán,a másik meg hogy nem vagyok nagyétkű,amúgy meg épp hajnali hányingerem volt... ) és 1/2 9-kor pontosan,ha letellik a 2 óra,jelentkezzek a vérvételen. (+ persze vizeletet is le kellett adni.) Azóta voltam 8 és 10 hetes UH-on,de már nem kértek labort. Majd másfél hét múlva megyek a 12 hetes UH-ra,gondolom ott majd megint a kezembe nyomják a laborokat...

Annus: igazad van!!! ha ugyanolyan jó,akkor nekem is jó! :-) Marad a Péterfy és köszi a tanácsot!!! 8)

Kép
cicus78
 
 


Katica sok erőt kívánok! És maradj amíg csak kedved van!

Madiani azért kell dolgoznom, mert ilyen kevés munka elég hozzá hogy a Tgyásom újra maximálatlan összeg legyen és ez nekem így megéri! Nekem még pici a másik babóm is, így van bérezett napom tavalyról és a szabik kivételével meg ilyenekkel össze is jön! :D

Feledékenység szerintem csak rosszabb lesz.... legalábbis nekem csak akkor kezdett javulni mikor abbamaradt a szoptatás és most kezdem előről! :lol:

Csip-csip gondolok rád! ++++++++++++++++++++

EKG-ra én nem is emlékszem hogy mikor voltam. Most tegnap nem voltak ott mára meg nem kkértem időpontot mert nem lett volna aki ma is Csanizzon!

Vonalzót nem tudja senki??? :( :(

KépKép
KépKép

Bogi, Csanád és Szabina
boglarkabiro
 
 


Sajna nem tudom a vonalzót...megpróbálnám újra bemásolni a kódot,lehet nem jól jelölted ki vagy ilyesmi!Ha máshol működik akkor onnan bemásolva itt is jónak kéne lenni....


Cicus!
Ilyen hamar cukorterhelés????Miért?Még ilyet se hallottam.....a cukromat azt nekem is nézték,de nem kellett még a terhelése,az nem csak a 2.hét környékén van?Vmi ilyesmi rémlik....Ja és ráadásul alacsonyabb is volt a cukrom,gondolom ez nem baj :wink:

annus11
 
 


Sziasztok!

Sajnálom akik rossz hírekkel jöttek, de fel a fejjel! Nekem is februárban volt egy missed ab.-om, és a következő menzeszem már nem jött meg :) Kívánok mindenkinek gyors babásodást!

Itt van a tábla módosított adatokkal. Remélem nem hibás mert a kisfiam is megszerkesztette kicsit :D :roll: Kép

tyche
 
 
 


Pancs76: Hol laksz,hogy a Flór Ferencben szülsz??? Én is ide vagyok körzetes,mi Árpádföldön lakunk! :-) Merre jársz terhesgondozásra?

Annus: nem tudom,miért küldtek ilyenre ilyen korán... ?


:shock: :shock:

Cicus

Kép
cicus78
 
 


sziasztok!

Köszi lányok, kedvesek vagytok!

Háát, szomorúan olvastam vissza ma is :(

KATICA NAGYON SAJNÁLOM! :cry:
Nekem annó azt mondta az orvosom a kaparás után,hogy -Ne bánkódjon, úgy kell venni hogy újra itt a nagy lehetőség, ki van takarítva a következő kis porontynak :D Akkor ez nagyon jól esett, és igaza volt 4 hónap mulva jött Norbika!
sok erőt neked!

Csip-csip drukkolok én is, gyere a hírekkel!

Bei...nekem norbinál hüvelyi Uh volt a 12 hetes, az pontosabb így sok helyen ez van. De nekem bejöhetett a férjem. :D
Honnan veszed hogy nem mehet be??
A dokim azt mondta ha nem vagyok szégyenlős akkor anyukám is jöhet, így nekem még anyu is látta a kis unokáját! :lol:
Az volt az első hogy Norbi integetett nekünk! :lol:

Annus csak 29 vagyok, augusztusban leszek 30 éves.Szerintem azért akarja ezt az integrált tesztet a dokim mert 1 éve volt egy kismamája akinek fiatal kora ellenére súlyos fejlődési rendelleneség miatt meg kellett szakítani a terhességet a 23. héten! :( Ismerem is a lányt, borzalmas volt neki! :cry:
Ha ebbe belegondolok érthető a doki aggodalma is, állítólag mindenkinek ajálgatja azóta az integrált tesztet. :roll:

Tyche..jó a táblázat, alalkulgat! :D Beírhatod nekem a szül. időpontját december 21!

Remélem most már mindenkinek úgy dönt a babája hogy marad közöttünk! :wink: Vigyázzatok magatokra, ha van lehetőség le kell pihenni, ne emeljetek , ne pakolásszatok...óvatosan!
Én is megyek, Norbi alszik, én is ledőlők kicsit. :wink:
:D

Kép
Kép
lovaszkata
 
 


Sziasztok!

Teljesen ki vagyok bukva és nem tudom abbahagyni a bőgést!!! :-(
Mint már írtam,felújítás van nálunk,a párom csinálja a munkálatokat a sógorommal együtt. (járólapozás,csempézés,burkolás,stb.) én Anyumnál vagyok,pihengetek,mert hát mit tudnék ott segíteni,most komolyan? Járólapozni???????? Erre megtudtam páromtól,hogy ott az anyósom is,aki ment segíteni. (Amúgy eddig jóban voltunk!) Segíteni??? Mit tud??? És én miért nem tudtam róla???? miért a hátam mögött????? Vele is beszéltem,mire közölte,hogy csempét mos,meg ilyenek,mert amikor én ott voltam,úgy tudja sógoromtól,hogy csak feküdtem az ágyon! (Ami nem igaz,mert én is állandóan kérdeztem,mit tudnék segíteni...? de párom annyira félt,hogy persze nem engedett semmit,meg aztán tényleg nem is értek az ilyen férfias munkákhoz!) Teljesen kibuktam,hogy naná,hogy pihenek,mit kéne csinálnom,emelgetni,hogy elmenjen a gyerek,amikor nincs fél éve,hogy elvesztettük az előzőt??????
Totál kivagyok! Most anyósom is biztos egy hisztis libának tart,persze neki sosem kellett átélnie azt a fájdalmat,amit két baba elvesztése okoz és sohasem gyógyul! :cry: :cry: :cry:
Bocsi a panaszkodásért! Most aztán ennyit az újabb reményemről és a boldog babvárásról! :-(((( Ez marhára nem tesz jót a kicsimnek! :-(

Cicus

Kép
cicus78
 
 


Sziasztok, megjöttem és sajnos nem jó hírekkel...
22mm petezsák 1mm nőt, de már üres volt azt mondták felszívodott az embrytelep az volt az embrió ami 6mm volt, nem volt már ott...
Hétfőn kell este befeküdnöm és Szerdán jöhetek haza...
Ez van, nem szomorkodom, érezztem fel készültem erre...
Nem is melozzom jövöhéten...
Már vettek vert és vizeletet...
Mütét után 4-5 hét kontroll...
Ennyit mondtak...
Szerintettek mennyit kell várni, 6hét röl hallottam...Végül is nem sok, kibírom...Jobban felkészülök...Előre nézzek!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Párommal még nem talizztam!!!!!!!!!Ő szerintem nehezzen emészti, mint Én...
De túl leszünk rajta és csak előre törekszünk!!!!!!!!!!!!!!!!!!
csip-csip18
 
 


Nagyon sajnálom csip-csip! Annyira drukkoltam Neked!!!!!!!!!! :-(
De ahogy most én kiborultam,sztem már nekem is annyi és jöhetek én is ilyen hírekkel... :cry:
Ahogy írtam,a 19 hetes babám elvesztése után 2 hónappal már vártam a következőt és csodaszép szőke tündérkét kaptam!!! :-) Neked is ezt kívánom!!!!!!!!!! Nem is tudok most mit írni erre... :( :(

Cicus

Kép
cicus78
 
 


Cicus én vidéken lakom, Gyömrőn és ide tartozunk. A kislányomat is itt szültem, és nagyon meg voltam elégedve a kórházzal. A dokival is , csak utána egy csomó problémám lett amit ő nem vett észre. Röviden: Októberban voltam nála utoljára hogy már 5 éve nem jön a baba és bizti van valami baj, mert éreztem is hogy valami nem ok. Azt mondta semmi nincs csak streszelünk. És dec elején a sürgösségire kerültem életveszélyes állapotba egy 16cm-es nagy endometriósissal. Ott műtöttek meg 2x is de az már egy másik orvos volt.
Nem tudom ismered e ott a dokikat. Én majd mindenkit ismerek, nagyon sokat feküdtem a nőgyógy részlegen. Nagyon szépen fel van ujjítva. Most Túri dokihoz járok a mátyásföld magánklinikára.

Cicus most olvasom hogy mi nyomaszt. Szerintem csak segíteni akar ilyenek az anyósok, lehet hogy most érzékenyebb vagy, legalább is én az vagyok terhesen. Ne törödj vele ki mit gondol, most az a lényeg hogy pihizz sokat és nyugalomba legyél. Olvass és kapcsolj ki. Különben is anyós megteheti hogy sikálja a csempét.

Kép
Kép
pancsi76
 
 


Sziasztok

Minden uj mamit koszontok en is, azoknak, akiknel baj tortent, villamgyors felepulest, es ujabb babot kivanok mihamarabb!
Csip-Csip, varj meg egy mensit, de tobbet en nem varnek. Ilyenkor - sajnos tapasztalatnol beszelek en is- a legnagyobb vigasz, ha minel hamarabb ujra terhes vagy. Nem kell, es nem is fogod soha elfelejteni ezt a babot, de az elet megy tovabb, ha nekem anno nem megy el az elso babam, most nem lenne a nagylanyom. Nekem 6 honapot kellett varni. A 6.honapban mar terhes voltam.
Vann egy hirem. Tegnap nem hanytam!!!! Ittam 1 pohar hideg kolat, es semmi!!!
(Apro oromok) Nekem meg 2 het az UH. Minden nap eszembe jut, hogy minden rendben legyen!!!!
Cicus - Hagyd, hogy anyosod segitsen, pihenj es sza...rj le mindent.
Nem mindegy ki mit gondol? a lenyeg, hogy a parod tudja miert pihensz, o veled egyutt atelte milyen elvesziteni 1 babot, es melletted all. Nem kell csempet mosnod, es padlot raknod, TE KISMAMI VAGY!!!! Es ne sirj!!!
A tobbieknek i szep napot!!!
arvalany
 
 


Csip- csip nagyon sajnálom. Nekem is volt egy missed abom múlt nyáron.Sajnos nagyon nehéz ez az ügy. Én nekem is mennem kellett a gyereküket elvetetőkkel, és ez volt a legszörnyűbb. Pedig én nagyon akartam őt. De azzal vigasztaltam magam hogy ennek így kell lennie, és inkább mint hogy beteg babuka legyen. Nagyon sok erőt kívánok neked és a férjednek is. Az én uram soha nem beszélt róla mert a fiuk nem olyanok, de igen is nagyon meg viselte. Szeressétek nagyon egymást, és meglátod pár hónap és bizti babás leszel..

Pandinak aki lehet hogy már nem olvas minket, de azért nagyon lesújtott a hír ami veled történt. Nagyon sajnálom, kívánom hogy a lelkecskétek minnél hamarabb gyógyuljon, és vigyasztaljon két gyönyörű gyereked.Nagy ölelés nektek.

Kép
Kép
pancsi76
 
 


Csip-csip. Őszintén sajnálom, ami történt. Remélem, mielőbb egy újabb babát hordasz majd a pocakodban.

Árvalány!
Gratula a kólához!

Képzeljétek, én ma felfaltam egy egész üveg zöldbabból készült főzeléket - na jó kb. három részletben :oops: :oops: :oops: - ebédre. A páromnak már nem maradt. :oops: :oops:
Mentségemre legyen mondva a főzi nem a legkalóriadúsabb étel. :) :) :)

Kata
Lilypie First Birthday tickers
Lilypie Third Birthday tickers
katinkababa
Eger
 
 


Sziasztok Lányok!

Köszönöm a vigasztalást,nagyon jólesik! Igazatok van,persze hogy érzékenyebb ilyenkor az ember... :-( Megpróbálok nyugton maradni. :-) De akkor is! :evil: Tudjátok mit? Mossa le az anyós a csempét,tegye boldoggá !!! :D
De ő ilyen egyébként. Leírjam a döbbenetes történetünket? Regina megszületett 4 éve éjjel 1/2 2-kor. Felhívtuk többek közt persze anyóst is,párom mondta,hogy kislány,3170g,51 cm,szőke,csodaszép... Mire anyós: (se gratula,semmi) Jajj,kisfiam,mostmár menjél haza,biztos nagyon kifáradtál!!! (Arról egy szó se,hogy aki ott fekszik az ágyon szülés után,jól van-e?) Hát azt hittem,leesek az ágyról!!! Igen,a férjem teljesen kifáradt,biztos megerőltető volt neki a szülés!!! Na ehhez meg én gratulálok! De mostmár csak röhögök rajta!
:D :D :D

Pancsi: Turcsányi Attila?Vagy Túri? Én is Mátyásföldre járok,Mensch Henrikhez. Sajna nem ismertem ott orvost,így találomra választottam őt,még nem tudom,nála szülök-e? Mondjuk velem kedves...
A Flórban ismerek néhány nődokit,mert ott volt dec.-ben a missed ab.-om is. Némelyik egész jó! Szabó László műtött engem,ő nagyon rendes volt.
Amúgy ilyenkor tényleg iszonyat rossz olyanok között feküdni,akik sima abortuszra jöttek! Igazságtalan az Élet!!!

Cicus

Kép
cicus78
 
 


Tyche!

Jó a tábli,nálam stimmel minden adat!

Cicus!
Oh,anyós???Az meg ki :lol: :lol: Nekem kettő is van :wink: Nem kell vele foglalkozni.Gondoljon amit akar,nyilván most a legfontosabb a pihenés!!!Azt hiszem lesz még neked elég meló a felújítás után is!Örülj neki h nem neked kell suvickolni a csempét :lol:

Csipcsip!
nagyon sajnálom,én is átmentem ezen....remélem Te is hamarosan újra babás leszel!!!!!Sok erőt és kitartást,és ha újra babás vagy gyere a jó hírekkel!!!!

Kata!
Sajna nem szeretem a zöldbabot :)

Árvalány!
Örülök a róka nélküli napnak!!csak így tovább!!!!!2 hét gyorsan elrepül,majd meglátod! :wink:

LovaszKata!

Értem,és a kombinált teszt nem lenne elég?Nekem a dokim azt mondta h azt pont az én korosztályomnak találták ki. :lol: Csak olcsóbb egy picit és megúszol egy vérvételt is :wink:

annus11
 
 


Sziasztok Kedveskéim!

Köszönöm szépen a bíztató szavakat és persze a történeteteket is.
Reményt adtok.Bízom benne hogy hamarosan újra várandós leszek.

Szép napot és jó hétvégét mindnyájótoknak!
katica979
 
 


Sziasztok!

Katinka, dehogy is nem, szinte mindent elfelejtek, most is egy jegyzetömbe írok, mert fél napi irományotokat se tudom megjegyezni.

Cicus, köszike. Nem értem miért volt neked ilyen hamar ez a vizsgálat. Nekem is volt cukorvizsgálat de csak éhgyomri. Sztem semmiképp ne aggódj azon ki mit szól. Pont egy hete én is kibőgtem magam. Sokkal érzékenyebb vagyok most. Én biza örülnék ha anyós jönne csempét mosni. :D Amúgy enyém anyós egy tündér (még).

Bogi, aha értem már. Nekem is ment a varia hogy hogyan lesz majd a legjobb. (anycim gyes-en én meg a gyed lejárta után szabin majd táppénzen) Vonalzóra az a tippem hogy sztem lemaradt a végéről valami. Nem?

Tyche nagyon jó a tábli, bár én a piros oszlopból (pont ami a legjobban érdekel) nem látok sokmindent, kicsit összefolyik. Én is bekerülhetek, vagy van valami feltétele?

Csip-csip, jajjj ne, úgy sajnálom :( :( :(

Árvalány, gratula a vukmentes naphoz. Hihetlen de én nagyon kívánom a kólát mióta várom kistesót.

Katinkababa, én meg befőtet zabálok egyfolytába és már megörülnék valami friss gyüminek ami nem alma vagy banán. De jó lesz nyáron. Előző gyerekkel télen voltam várandós.

madiani
 
 


Sziasztok csajok!!! :-)

Mostmár jobb,köszönhetem Nektek és Anyunak,aki lenyugtat! Persze,fenébe a csempével,de nem az a gondom. Telebeszéli ilyenkor a párom fejét. Pedig annyira imádjuk egymást!!! :-(

madiani: szupi,hogy ilyen anyósod van!!! :-) Én is azt hittem,hogy nekem is jó,de... mostmár nem annyira hiszem... :-(

Annus: köszi! Jót vigyorogtam ezen! :) :) Igazad van,lesz dolgom elég,de azt a saját lakásomban ÉN szeretném csinálni!!!

Aki ma megy/ment UH-ra,annak sok sikert!!! Még jövök ma! :-)

Cicus

Kép
cicus78
 
 


Sziasztok!

csip-csip: Nagyon sajnálom! :cry: Jól teszed,ha előre nézel. Szerintem várjatok mig 2x megjön a mesi és utána próbálkozzatok újra. Össze fog jönni és ő már nem fog elmenni. Azért maradsz még velünk?

Katica979: téged is nagyon sajnállak! Örülnék,ha maradnál velünk és drukkolok neked is,hogy pár hónap múlva azt a hírt közöld velünk csip-csip-el együtt,hogy ismét babát vártok.

Henne: Gratulálok! :) Párod volt a doktor bácsid? :) Az tényleg jó lehetett! Az én párom Rendőr bácsi-azért az már nem a legjobb :) Mit tanulsz?

Katinka: Neked is nagy GRATULA!! :)

Ja! Terheléses cukorvizsgálatra nálunk cukros vizet kell inni 2x vagy 3x? és mindig vesznek vért utána. Azt a tippet kaptam,hogy vigyek magammal egy egész citromot és azt megengedik,hogy a cukros márcba belecsavarjam,így nem leszek rosszul tőle.

Tkatinka: EKG-ra szerintem mindegy mikor mész,vagyis amikor időpontot kapsz. Én múlt héten voltam 9.hetesen. Feledékenyebb lehetsz a terhességtől. A hormonok :)

LovászKata: Csak én gondoltam magamtól ,hogy nem jöhet,de aztán hamar felvilágosítottak,hogy jöhet. :)

Cicus: Ne kapd föl a vizet! Nyugi! :) Ne foglalkozz anyóssal,meg felújítással! Csak a picire gondolj! Most érzékenyebb vagy lehet ilyenkor kicsit túlreagálod a dolgokat. Bár nem tudom a helyzetet elképzelni,de csak nem akar rosszat neked! Ha eddig jóban voltatok,akkor mért most fordulna ellened? Bár ez a korházos sztori engem is sziven ütött volna. Na jól van na,csak vigasztalni akarlak!!!!!!!! :wink: Fel a fejjel!!!

Azt hiszem, mindenkinek írtam valamit,ha kihagytam valakit bocsi!!!!

Kép
bei
 
 


Köszönöm nagyon aranyosak vagytok!!!!
Persze benézzek, ha nem bj...nagyon remélem nem 6 hónapot kell várni!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Annak nem örülnék!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
csip-csip18
 
 


Csip-csip sajnálom de hidd el majd a mütét után hamarabb összejön a kisbabóka csak ne nagyon stresszelj.Cicus anyósok ismerős én még velük is élek és ráadásul a párom pesten dolgozik és 2hetente jön haza 2napra épp ma fog hazajönni de nagyon rossz ez igy nekem és a kislányomnak is hiszen nagyon apás :cry: Nagyon jó a táblázat.Én minden estére pufad a hasam elég rossz :cry:
t katinka
 
 


Sziasztok!

Csip-csip sajnálom, ami veled törtönt, pedig nagyon szorítottam neked.
Remélem a nyáron már új pocaklakód lesz!!! :D
Én is tiszta ideg vagyok.
Ma már egy heti fekvés után kimerészkedtem a boltba, de éreztem, valami megbuggyant. Azonnal Wc- re mentem és valami barnás folyás volt és fura a szaga. Remélem nem a baba akar elmenni. Annyira parás és stresszes vagyok. Nyugtassatok meg. Legközelebb csak május 31-én van jelenésem a nődokimnál. Puszi mindenkinek!
zsanimanó
 
 


Csajok lenne egy kérdsem Ti mennyit adnátok az orvosnak a mütétért???(Mert engem a saját nőgyógyászom fog megműteni)
Remélem nem haragszotok meg, hogy ezt így nyíltan megkérdezzem!!
Mivel a késöbbiek folyamán is szertném, ha ő foglalkozna velem!!!!!!
csip-csip18
 
 


Zsanimanó!
Én felhívnám a dokimat és tájékoztatnám róla.Lehet h kell vmi hormonpótlás,vagy megnéz esetleg előbb is!


Csipcsip!
Hu,fogalmam nincs...amikro nekem csinálták nem volt még dokim,így egy ismeretlen műtött.És mivel be se nézett műtét után,így gondoltam akkor nem kap semmit!Mivel ez egy kis műtét,nem kell nagy összeg!10-20ezernél többet semmiképp nem adnék!Én kb egy tizesben gondolkoznék.

Katinka!
Én is puffadok tök sokat.Azért rossz h estére mindig rosszabbul vagyok,pedig akkor tudnék pihenni igazán.De ezt a pár hetet már féllábbal is kibírom!

annus11
 
 


madiani!
megirigyeltem a tickeredet... ugye nem baj :?: :)

youlcsi, Muki anyuja
-j-
Baja
 
 


zsanimanó!
ha tudod, hívd fel a dokid!
inkább felesleges legyen a riadalom, mint hogy baj legyen!

youlcsi, Muki anyuja
-j-
Baja
 
 


Zsanimanó!

Szerintem is mindenképp orvoshoz kéne menned még ma,vagy a hozzátok legközelebbi kórházba ügyeletre,mert jobb félni,mint megijedni!!! Mennyi idős terhes vagy?

Csip-csip: én is tízet adnék.De nekem pl. el sem fogadta az orvos missed ab.-nál...

t katinka: Sajnálom,rossz lehet így a párod nélkül... :( De a legfontosabb,hogy a kislányod ott van veled!!! :-)

Bei: már jól vagyok,párom is itthon (ill. Anyunál) van már. Mindegy,majd ezt is benyelem a többi mellé... :-(

Cicus

Kép
cicus78
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet: