Új privát üzeneted érkezett!

Nati, én is féltem ettől a cukor dologtól.
De néha 1-1 pohárral sem szabad innod?
És a light?

Eclipse, nekünk is a pénz miatt van gáz.
Most rohadtul el vagyok keseredve, mert a férjem kevesebb fizetést kapott, és fogalmam sincs, hogyan lesz ez a hónap.Ha a fontosakat befizetjük, nem is mindent, akkor marad kemény 20 000 ft-unk egész hónapra.
Jó a nagybevásárlás már megvolt, komolyabbat költeni nem kell, de azért akkor is durva nagyon, kezdek eléggé elkeseredni.
Nekünk amúgy azért nagy a szar, mert én összeszedtem egy Apeh tartozást, még amikor fiatal és bohó voltam :D amit most súlyosan törlezstünk, a lakáshietelünk 40-ről 60 ezerre ugrott a forint miatt, plusz volt egy kiskocsmánk, aki nem bírta a válságot, és azt is mínusszal zártuk, amit még mindig törlesztgetünk.
Szóval kataszrófa :( :( :(
De amúgy próbálok mindig pozitív lenni, csak néha elkeseredem, mint például most.

picibaba.hu vonalzó
picibaba.hu vonalzó
dorka84
 
 


Most jött a hír: BOGI MA HAZATÉR!!! :lol: :lol: :lol:

Lucuzs

Kép

Kép

Kép
3x850g met: 2011. december 2.
lucuzs
 
 


Lucuzs, de szuper!Örülök nagyon!!!!!!!!

picibaba.hu vonalzó
picibaba.hu vonalzó
dorka84
 
 

 
 

Sziasztok!

Képzeljétek ma voltam ugye dokinál.A vérzésem ma reggelre megint több volt mint eddig.ultrahangnál semmit sem láttak,sem belül,sem kívül,de nem értik hogy ha vetélésről van szó akkor miért nem ömlött a vér,ha pedig terhes vagyok akkor hol lehet a baba és miért vérzek......visszarendeltek péntekre.ezek után haza mentem és csináltam még 1 tesztet és az már a negatív jelet mutatta.Felhívtam a régi dokimat egy másik kórházból,aki azt mondta hogy nagyon korai vetélés volt.:-(

A köv.menszesz után kell hozzá mennem vizsgálatra,és megnézzük mi lehetett a baj....

Addig is Sok siker mindenkinek,és egészséget!!!!!!!!
Köszi a jó tanácsokat,jó volt veletek!

Ani
ani983
 
 


Sziasztok, lányok!
Dorka, ma én isnagyon rosszul vagyok. Végig hánytam a délelőtött, haza is jöttem. Ma elmegyek háziorvoshoz, kérek egy kis pihit. Főleg a hétvégi barnázás miatt.

Nati: én holnap után megyek a doktor ùrhoz:) de jó lenne majd egyszer talizni.

Tényleg: ilyenkor a háziorvos könnyen kiir? Én javaslatot leghamarabb csütörtökön tudok kérni
henne
 
 


sziasztok!

Ani, nagyon sajnálom! nálam is ugyanez volt... :( egyáltalán nem volt görcs, eszeveszett mennyiségű vérzés, de mire beértünk a kórházba az uh már semmit sem mutatott... :S sajnos a HCG hormon is elég lassan ürül ki, szóval nekem akkor még pozitív lett a tesztem! fel a fejjel, remélem, hogy amúgy minden rendben lesz a kontrollon és a következő hónapban újult erővel vágtok neki!!!! kitartást!

Lucuzs, örülök, hogy Bogika ma hazamehet! :) örüljetek egymásnak! :)

köszi a kérdés lányok! sajnos a dokim még mindig beteg. csütörtök-péntek felé kell hívnom, lehet, hogy csak jövő héten megyek hozzá, azt mondta, hogy akkor már tuti melózik! addig meg csak várok! remélem, hogy minden okés odabent! én leszek szerintem a legutolsó, aki látja a kis manóját uh-n! :( azért próbálok nem aggódni túlzottan!

rosszul levőknek jobbulást! remélem, hogy hamar túl lesztek rajta! nálam csak émelygés van, remélem, hogy ennyiben is maradunk! ;) Benivel még ez sem volt... :roll: hátha most kislányunk lesz! :P hihi!

eclipse, mit szólt a főnököd a kismamák jogaihoz!? teljesen igazad van, hogy felvilágosítod, nehogy már azt gondolják, hogy bármit megcsinálhatnak veled! simán eljöhetsz beksibe is, ha arról van szó, és senki nem hánytorgathatja fel neked...

én valószínű, azt fogom csinálni, hogy, ha Beni 2 éves lesz, aug. 12-én, akkor kiveszem a szabijaimat, amik 2009re és 2010re jár, aztán elmegyek betegállományba. gondolnám, hogy a veszélyeztetett terhesség miatt ez elég könnyen abszolválható!

hát egyelőre ez a tervem! aztán majd alakul minden!

jók legyetek! és hozzatok uh képeket, ha már van valakinek!

sophie27
 
 


Henne, szerintem simán kiírnak! jó pihit, és ne aggódj, megvéár a munka is, meg minden!

Dorka, a pénz részét nagyon sajnálom a dolognak... átérzem a helyzetedet! :S remélem, hogy hamar kilábaltok ebből a szituból!

sophie27
 
 


ani, sajnálom :( Nekem azt mondták, a januári ciklusban megfogant egy baba, de fel is szívódott. Kitartás!

Lucuzs: örülök Boginak, végre otthon!

henne: a háziorvos kiír simán, ha van nőgyógyászati javaslatod!

dorka, hát igen, a pénz nagy úr, sajnos... :(
Vendég
 


Henne, szerintem max. 2 hétre a háziorvos magától is kiír, ha nem viszel nőgyógy. javaslatot, akkor is! csak a hosszabb táppénz a nehézkes, oda már muszáj szakorvosi javaslat! ;) de az is megoldható, mert a nőgyógyászok nem szoktak ezzel vacakolni!

sophie27
 
 


Szerintem is könnyű menet, nekem mindkét esetben szó nélkü ladott a nőgyógyász papírt.
Vendég
 


Sophie,
eldőlt, nem megyek Németbe :P
A főnök most meg van sértődve... de majd belenyugszik.
Nem tudott mit mondani, csak annyit hogy pont kapóra jött nekem a terhességem, mert eleve utálom a kiküldetést... Hogyne, pont azért estem teherbe jan.31 és febr. 2. között, hogy elkerüljek egy előre nem látott ápr. végi utat!
És akárhányszor külföldi út lesz, én mindig teherbe esek! És lesz 20 gyerekem! :lol:

Eclipse
eclipse
Budapest
 
 


eclipse :lol:
Vendég
 


Köszi a kitartó üzeneteket!:-)
Nem vagyok annyira elkeseredve,majd jön a következő!
Egy kérdés:A sex-el kapcsolatban....:-),most hanyagolnom kell?
Vagy lehet,de védekeznünk kell?
:-)


Üdv.:Ani
ani983
 
 


Ani,
nagyon sajnálom :cry: :cry:
Én úgy tudom, ha nem kellett kikaparni, akkor a következő ciklustól minden mehet a régiben, műtét esetén 6 hét tilalom és újabb 6 hétig védekezés. De ez csak az én ismeretem.

Eclipse
eclipse
Budapest
 
 


Köszi eclipse!

Én is így gondoltam!:-(
ani983
 
 


SZIASZTOK
monika3133
 
 


ÉN ELVILEG DEC 12-RE VÁROM A BABÁT
monika3133
 
 


senki sincs?
monika3133
 
 


Ani
nagyon sajnálom a vetélést. Nekem is volt egy hasonlóm december elején, de mivel spontán volt és nem kellett orvosi beavatkozás, így dokim nem mondott semmit.

Henne
Akkor elkerüljük egymást. Laborra hová fogsz menni? Doki azt mondta már nem csinálnak meg mindent a kórházi laborban. pedig szerettem oda járni, mert nagyon kedvesek és szupergyorsak voltak. Egyszer nálunk le akartam vetetni vért és nem tudtam kivárni a sort. Odamentem reggelé 7-8 között és délig 4 embernek vették le a vért ebből 1 férfi volt (terhesgondozáson!) Ha most mindent itthon kell intéznem, akkor a fél terhességem itt töltöm majd a laborban.
Szerintem simán ad papírt a doki. Tőlem anno kérdezte mikor magas lett a cukrom, hogy adjon e melóba igazolást, vagy meg tudjuk oldani. Mivel családban dolgoztam így meg tudtuk oldani, de amúgy sem dolgoztam aktívan kismamaként.

Ti tudtok főzni? Én egyszerűen képtelen vagyok bármit elkészíteni, még egy szendvicset sem. Anyukám főz nekünk, meg rendelünk, de lehet főzni is kell majd idővel.

BORZALMASAN KÍVÁNOM A KÓLÁT!!!!

Na mennem kell mert Fannikám nyúz.

Kép
Kép
nati80
 
 


Ani: sajnálom. Hogy egy kicsit biztassalak: az előző hónapom nekem is spontán vetéléses volt. És a következő hónapban beköszönt a babó:)
nati: labort még nem tudom. A férjem orvos, így lehet, h el fogja tudni nekem intézni a kórházában. De multkor nekem is azt mondta a doktor ùr, h már nem tudnak mindent megcsinálni a laborban:(

voltam háziorvosnál, szó nélkül felvett táppénzre:) azt mondta szigorùan pihenjek, és feküdjek.

Főzni nekem is nehéz, a szagok nagyon ingerelnek:(

a colat en is nagyon kívánom:)
henne
 
 


Henne!
Gratula!már a következő hónapban?
nekem sem lesz "orvosi" beavatkozás,tehát műtét nem lesz,csak állítólag kell egy kis türelmi idő,amíg a köv. menstruációm nem jelentkezik.az orvos szerint azután sem szabad 2 hónapig teherbe esni.

Üdv.:monika3133 GRATULÁLOK!



ani
ani983
 
 


Én etetni sem bírok nagyon :( Zsófi eszik egyedül, ő már nagy, de Fruzsi még nem :( Na meg a pelenkázás...
Vendég
 


Ani, nekem nem irta akkor elő, h ki kell hagynom hónapot. Végülis, ha magától kitisztul..
Igen, a következő hónapban sikerült.:) egyébként szeptember óta próbálkoztunk, és képzeld az èn férjem spermakukkja nem lett jo, és amikor megjött az eredménye már terhes voltam:) szóval mindig van esély:)
henne
 
 


Panndi: nem lehet ilyenkor egyszerű pelenkázni. Kitartás!;)
henne
 
 


Ani, nekem januárban volt egy eü. küretem, aztán jó sokára, vagy 6 hét múlva jött meg legközelebb, és most abból van babó! :) nekem doki még egy mensit mondott, de azt mondta, hogy most sem lesz baj! ;) nálad meg még egyszerűbb! hajrá!!!

szagok! én a hipp egyik bébiételétől készülök ki! :( rosszul vagyok tőle, iszonyat büdös!

jajj, most szaladok! még jövök!

eclipse, gratula! :)

sophie27
 
 


Ez nagyon jó!különben ma iszonyatosan vérzem,nem durván,ahogy szokott lenni.akkor már most tisztulok!

akkor ha elmúlt próbálkozom,hátha.
nem szeretnék tőletek elbúcsúzni,ha még nem is lesz baba egyenlőre.tetszik a társaság!:-)


Ani
ani983
 
 


Ez nagyon jó!különben ma iszonyatosan vérzem,nem durván,ahogy szokott lenni.akkor már most tisztulok!

akkor ha elmúlt próbálkozom,hátha.
nem szeretnék tőletek elbúcsúzni,ha még nem is lesz baba egyenlőre.tetszik a társaság!:-)


Ani
ani983
 
 


Sziasztok!

Megvolt az első munkanap!!! Annyira jól éreztem magam, szuper volt!!! Szerintem az alvással ma kivételesen nem lesz baj :wink: A kellemetlen dolgok kerülnek, az étvágyam remek!!! Ami "gyötör", hogy éjszaka nem tudok aludni és én is kívánom a kólát.

Üdv akra, mónika :-)

ani - :cry: :cry: :cry:
Örülök, hogy nem csüggedsz. :wink:

henne - Szerinted?! Mondom, hogy kolléganő!!!!! :lol: A szó szoros értelmében :wink: Lehet, hogy ismerjük is egymást? Talán már dolgoztunk is együtt.... 8) A szívhanghoz gratula!!!! És tessék pihenni!!!

dorka - én sem kaptam benzinpénzt. Ma tudtam meg, hogy fizuemelés volt visszamenőleg :D Az pótolta a táppénz miatt kiesett pénzt. Jobbulást, állítólag az első 12 hét a vészes. A pénzügyekre: adósságrendező hitel vmi kisebb havi részlettel? Az nem segítene? Nyilván tovább tartana az adósság, de a havi részletek lecsökkenhetnének.... ez csak egy gondolat. Nem vagyok pénzügyi tanácsadó, csak ötletelek. 8)

nati - szívhang :lol: Csajok, a SoteII-n nagy közös szülés lesz?
Szerintem én tudok főzni 8) Majd Te is megtanulsz, ha otthon leszel. :lol:

eclipse - hajrá!!! 8) Nehogy már ne tudjanak helyettesről gondoskodni 5 hónap alatt. Időben szóltál, korrekt voltál, most ők jönnek.

lucuzs - Bogi otthon!!! :lol:

Amúgy a Húsvétunk remek volt, apa valami vírusos gyomorrontásos cuccal egész vasárnap feküdt, hétfőn meg lábadozott. Az eső szakadt, szép szürke volt minden, 3 nap itthon kuksolás :?

Szép estét!!

mikegirl
 
 


Sziasztok Csajok!

Ani, az nagyon jó, hogy nem csüggedsz olyan nagyon, a pozitív hozzáállás már fél siker.Gyere és mesélj, hogy mik a fejlemények :D

Henne, használd ki az időd, és pihenj sokat.Meddig tervezed, hogy otthon maradsz?Vagy már nem szeretnél visszamenni?

Sophie, remélem gyorsan eltelik az idő jövő hétig, már elhiszem, hogy nagyon izgulsz!!!

Panndi, bizony nem lehet egyszerű a pelenkázás és az etetés...

Eclipse, nagyon jól tetted, amit tettél!Ne is hagyd magad!

Nat, nekem is a férjem csinálja még a szendvicsemet is, és az anyósoméknál eszünk általában, így könnyebb.

Mikegirl, örülök, hogy jól telt a napod!
Köszi a tippet.Délután nagyon sokat beszélgettünk a férjemmel, és már kicsit pozitívabban látom a dolgokat.
Ő még nem kapta meg a ktsg.elszámolásokat, net, fax, telefon stb. ezt nem tudtam.
Az apeh meg a kocsmás tartozások igazából nem nagy összegek, 500 000,- kb, arra nem hiszem, hogy hitel a megoldás, a lakáshitel meg talán visszamegy a régi szintre.
Most egyfolytában azon morfondírozok, hogy hogyan lehetne, még valahogy otthon végezhető munkát vállalni, de zek általában átvágások.
Ti nem tudtok valamit?

Jó éjt mindenkinek!!!

picibaba.hu vonalzó
picibaba.hu vonalzó
dorka84
 
 


Jó reggelt csajok! :-)

Már bent vagyok, gondoltam kipróbálom, hátha megy bentről a babanet. És igeeeeeeeeeeeen :D

Na szóval, ma rendes ruhába jöttem dolgozni, de hogy...Bandázzsal, mert a gomb és gomblyuk a nadrágomon nem ér össze. Legalább 5 cm távolság van a kettő között :lol: A zippzár pedig teljesen letolva. Megfogadtam, a 12. heti vizsgálatokig nem veszek semmi újat. Régről vannak terhes farmerjaim, de ma nem vehettem fel.

Már bejelentkeztem jövő hétre a belgyógyászatra, utána való héten pedig elmegyek down kór szűrésre. A vérvizsgálatosra. Már ha nem lesz még korai. Talán nem, mert elvileg azon a héten kedden töltöm a 12. hetet. Aztán annak a hétnek a végén, 23-án 12 hetes uh. Na, ha addig minden megvan, és ott is ok, akkor azt hiszem apa költeni fog 8)

Szép napot mindenkinek!!!!

mikegirl
 
 


sziasztok lányok!

dorka: hát, kb két hétig akarok most itthon maradni. Aztán lehet, hogy visszamegyek még dolgozni. de nem sokat, max 1-2 hetet. MOst nagyon sok pihenést írtak elő nekem, be is fogom tartani.:)

mikegirl: front vagy back terület? Budapesten?:)
úgy irigyellek, hogy nincs rosszulléted.
Nekem tegnap óta nagyon felerősödött, egész estig kitartott. És ma megint..

lányok, nálatok mikor kezdődött a nadrág probléma? rólam most majdnem minden leesik:(
henne
 
 


henne - back, Késmárk utca, ORG.

mikegirl
 
 


mikegirl:tényleg kicsi a világ.:) én is Késmárk utca.:)
Neked meddig kellett othon maradnod a barnázgatások miatt?

Kép
Lilypie Pregnancy tickers
henne
 
 


henne - na akkor ki is vagy Te? :-) Dobsz privit? :wink:
Én konkrétan véreztem. Ültem a wc-n, és ha nem is patakokban, de intenzíven csepegett, enyhén folyt. (Elnézést a gusztustalanságért. :oops: )
De pár napja volt pici barna - nagyon pici, aztán másnapra elmúlt. Harmadnap jöttem dolgozni.

mikegirl
 
 


Sziasztok!

Olyan régen nem írtam , lassan kezdek visszaolvasni és reagálni.
Csajok holnap megyek UH-ra.Végre!!!

Rosszullétek:vasárnap és hétfőn egyfolytában.Tegnap munkában voltam nagyon szédültem többször le kellett pihennem.
Szagok rettenetesek mindent érzek.

Megnyugodtam hogy nem vagyunk egyedül a pénzügyekkel. Mink is elég gyatrán állunk.

Ani sajna a történteket :( . De további drukk hogy mihamarabb jó hírekkel gyere.

Sophie nem maradsz le semmiről, ne csüggedjél.

Üdvözlettel Rita

KépKép
ritya
 
 


Sziasztok Lányok,

na, a főnök elkapta az egyik kolléganőmet a 3-ból, behívta az irodájába, elmondta neki, hogy én babás vagyok, és neki kell mennie Németbe, neki még nincsen gyereke, meg nem is várandós.
Hát gondolhatjátok hogy milyen boldog volt ő is....
Most úgy fog rám nézni jó ideig, mint a véres rongyra vagy a lőtt medvére :cry:

Eclipse
eclipse
Budapest
 
 


Sziasztok!

Eclipse, meg kell értenie a kolléganődnek, hogy te most kisbabát vársz, és ha emiatt neheztel rád, akkor arra sem méltasd, hogy beszélgetsz vele, legalábbis szerintem.

Ryta, gyere ám mejd, hogy mi volt az u.h-n!!!

Henne. te meg csak pihenj, és ne foglalkozz semmivel, és eszedbe se jusson visszamenni dolgozni, ha a doki azt mondta, és te is úgy érzed!

Mikegirl, olyan jó neked, hogy így pörögsz!!! :D :D :D

Én ma is k.o vagyok, reggel gyorsan elintéztem a munkával kapcsolatos dolgaimat, most m,eg már itthon vagyok, illegálisan.
Dokihoz holnap megyek, mert benéztem, hogy mikor rendel akihez járok.Nagyon béna vagyok.....

picibaba.hu vonalzó
picibaba.hu vonalzó
dorka84
 
 


Mikegirl: ment:) értelek. Ez a barnázás nagyon rá tud ijeazteni az emberre. Vigyázz Te is nagatokra!

Eclipse: ne érdekeljen. Nehogy már Téged küldjenek ki terhesen..

Rita: kitartást a rosszullétekhez. Tegnap én is szédültem sokat.

Kép
Lilypie Pregnancy tickers
henne
 
 


ritya - UH-ról beszámolni!!! :wink:

Minden kismama tünetesünknek jobbulást!!!!

mikegirl
 
 


Sziasztok!

Én nemsokára megyek UH-ra, csak még mosok, zuhanyzom, ilyenek.

Jajjjj, kezdek ám izuglni :roll:
Vendég
 


Sziasztok!

Már jó régen jártam itt, jó sok minden történt veletek!

Mi pihenéssel és családlátogatással töltöttük a hétvégét meg persze kajálással!

Én az utóbbi napokban nem vagyok túl jól!
Émelygek meg nagyon fáradt és álmos vagyok, legszívesebben egész nap feküdnék, pedig alapban nem vagyok lusta! Kihagytam a nagytakarítást is! Majd ha jobban leszek akkor megcsinálom!
Tegnap még otthon voltam a Bencével mert nem volt ovi! Tök jó volt egész nap kettesben lenni és nem rohanni sehová!

Jó nektek, hogy ennyien egy helyen szültök!

A táppénzre visszatérve én a Bencével úgy tapasztaltam, hogy ha bármi panaszod van (vagy csak azt mondod hogy van) minden gond nélkül táppénzre vesznek!
Az összege meg csak a táppénzt követő hónapban kerül számfejtésre ha jól tudom.

Én tegnap beszéltem a dokimmal és 20.-án megyek a 12 hetes UH-ra meg genetikai vizsgálatra is! Máris nagyon várom!

Képzeljétek azt álmodtam, hogy iker lányaim lesznek! :D
Persze ennek már ki kellett volna derülnie az UH-n!

Én is gondolkodom a táppénzen! Jövő héten lehet hogy otthon maradok, ha nem javul a helyzet! Én úgy gondoltam, hogy június végéig dolgozom, aztán július augusztusban egy két hetet dolgozom, a többi szabadság és szeptembertől iratom ki magam táppénzre! Atzán majd meglátjuk!

Szép napot: Vik

Kép
bviki
 
 


Sziasztok csajok!

Picit eltűntem,hosszú volt a hétvége és nem sokat pihentem.Nem mi mentünk,hanem hozzánk jöttek,és egész nap sika-mika,meg főzés,estére kész voltam minden nap.

Nem tudom ti,h vagytok vele,de rajtam,mintha valami tavaszi fáradtság féle jött volna ki,olyan vagyok egész nap,mint a Chemotox-os légy :?

Ani:nagyon sajnálom,ami történt,de az nagyon sokat számíthat,hogy ilyen pozitív tudsz lenni..maradj is az!!! :wink: Meg lesz a gyümölcse.

Panndi,Ritya:gyertek ám és meséljetek,h mi volt ultrahangon!!!Szorítok!

Eclipse:nekem egy percig nem lenne bűntudatom,és nem foglalkoznék vele,h melyik kollégám vagy a főnököm éppen mit szól.A gyereked és a saját magad egészsége a tét,szóval ennyi önzőség kell,h legyen az emberben-szerintem!

Dorka:neked mennek a drukkok holnapra!kérjük a beszámolót! :wink:

Henne:neked jó pihenést..semmiképpen,ne menj vissza melózni,pláne ,ha az orvos külön kérte,h pihizz...

Lucuzs:nagyon örülök,h Bogika hazatérhetett :wink: eltudom képzelni,mekkora volt az öröm...jobbulást neki!!! :D

az Újaknak pedig:GRATULÁLOK!!!!!! :wink: Vároma fejleményeket!


Rólam:Mi csütörtökön töltjük a 12. hetet :wink: :wink: :wink:
És doki is lesz.
Tünetek:a gyakori pisilés,ami megmaradt és a változó alvás,hol nagyon tudok aludni és rengeteget,néha meg ,mint egy partra vetett hal,csak vergődök :D :lol:
Ételekre változó a reakcióm,a legnehezebb kezelni a hirtelen rám törő éhséget.

Csajok ,ha rápillantok a vonalzókra csak ámulok,h rohan az idő...ezt vártam,h az első 3 hónapot érjük el és legyen minden rendben..és lám,már itt is van..Boldog vagyok!

A www.picibaba.hu-n be vagyok regelve és minden héten kapom az e-mailt,h mi történik éppen a pocimban,olyan jó olvasni :D :oops:
A héten már megvannak a tücsök lábai is,de akkorák,h elférne a körmömön :lol: :lol: :lol: ..édes lehet!

Puszi mindenkinek!

Kép

picibaba.hu vonalzó
aranyoska001
Sopron
 
 


Sziasztok Lányok!
Én is vagyok, csak az ünnepek alatt nem igazán tudtam jönni (talán egyszer anyuéktól sikerült visszaolvasni), de látom, más is el volt foglalva.
Velem minden rendben, és ezt nagy örömmel újságolom, mert számomra minden probléma mentes nap ajándék. Ma voltam uh-n és a kis Pöttyöm a korának megfelelően fejlődik. 11 mm a hossza, ami pont a 7 hétnek felel meg. Tüneteim nekem is vannak, de ha ennyivel megúszom, akkor szerencsés leszek. Van egy kis folyamatos állandó émelygésem, néha erősebb, néha alig-alig érzem. Ebből kifolyólag semmi nem ízlik úgy istenigazából. Mindig kívánok valamit (mekis sültkrumpli, fagyi, kóla, fanta, kínai kaja), de miután beszerzi a férjem, belekóstolok, már meg is undorodtam tőle, és megy a kukába (pedig nagyon utálom a pazarlást, de nálunk ezeket senki nem eszi meg - korábban én sem :roll: ). Szagok engem is irritálnak, de nem hányok. Ez volt Szilárdnál és a beteg babánál is.
Két hét múlva újból mennem kell uh-ra (az előzmények miatt nézik meg ilyen gyakran), aztán a 12 hetes genetikát az Istenhegyin csináltatom Hajdú Krisztánál, mert számomra ő az akinek a szava szent. Nem szeretném feltétlenül megszúratni magam, bár azt mondta HK, hogy a korom (38) és a korábbi Down-kór miatt alapból pozitív lesz az eredményem, mégha minden érték rendben is van. Pont arra akarom megkérni, hogy ha kiveszi az kor és a down-kór faktorokat, és a többi totálisan rendben van, akkor nem akarom ennyi vetélés után egy amnióval kockáztatni ennek a babámnak az életét, aki ráadásul minden jel szerint egészséges lesz. Rettegek a 12. heti vizsgálattól, de bízom Istenben, hogy most minden rendben lesz a babókámmal. A neme már utolsó-rangú dolog számomra!!!

Ani!
Nekem ez a terhességem úgy jött, hogy feb 13-án vetéltem el egy 7 hetes magzatot teljesen spontán, kaparás nélkül, és utána már meg sem jött (nem így terveztük, de így sikerült), ráadásul úgy, hogy én korábban nem estem könnyen teherbe, hónapokig vártunk, míg végre összejött. Kitartás, és nyugodtan maradj közöttünk, ha jól érzed itt magadat :)

Panndi!
Drukk mára, és aztán gyere a 11 miliseddel :wink:

Panni!
Nem kaptam privit :roll: Jól vagy?

Lányok!
Köszönöm, hogy megértetek, és hogy a sok tortúrám miatt együttéreztek velem. Jól esik!

Én ezen a héten táppénzen vagyok. A dokim a mai uh leletem alapján simán felvett, és mondta, hogy nyugodtan bármikor. A koromtól fogva én alapból veszélyeztetett vagyok, nem is beszélve az előzményekről.

Majd még jövök, és igyekszem bekapcsolódni, de itthonról elég nehezen tudom megoldani a netezést, főleg hogy még dolgoznom is kell egy kicsit.

Angie

Kép
Kép
angie34--
 
 


Sziasztok!

Már unom a sok döglést :evil: :evil: ..de tudom h muszáj.

Én is a SOTE II...szal tényleg nagy babanetes buli lesz ott novemberben :lol: :lol:

Ani!

Nekem már töbször volt úgy hogy missed ab után azonnal terhes maradtam egy mensi után..az én dokim csak 6 hét várakozást javasol ami tul.képp annyi amíg egyszer megjön a mensi.
Kitartás!!!

Mikegirl!

Merre laktok Gödöllőn ha nem titok?Ki a védőnőd?Nekem a Ligeti Szilvi.Még nem voltam nála mert emiatt a fekvés miatt sehova nem jutok el időben...se vérvétel,se EKG....na mindegy.

Képzejétek én moat kivettem a szabijaimat a melőhelyern ami a 8 év alatt gyűlt össze..ugyanis 2001 óta vok itthon és van fél évre elegendő szabim...pont szülésig elég :wink: Anyagilag nekünk is nagyon-nagyon jól jön mert van kiadás dögivel(házhitel,kocsihitel...szal nem kell sorolni)...és az se utcsó szempont hogy a gyed-em alapja is jobb és jobb lesz a gyed-em is.A főnök tök rendi hogy belement...végülis tök mindegy neki hogy most vagy 3-4-5 év múlva kell kiadnia vagy kifizetnie.Igazából nem tervezem h visszamegyek a jó darabig a 4 gyerek mellet..de majd meglátjuk.


Én is mindig táppénzen voltam a terhességem alaitt...és szó nélkül mindig adott a dokim olyan papírt ami kellett hozzá..sztem rugalmasak ezen a téren.

Angie!

Én is nagyon bízom Istenben!!!

Majd írok ígérem csak nem akarok sokat ülni sem....

Örülök h jól vagy és sokat gondolok rád!

Nem küldöd el a tel.számod h néha sms-ezhessek az ágyból? :wink: :wink:

Panni

Kép
Kép
Kép

Kép
panny
 
 


Sziasztok!

Rég voltam de még mindig vagyok! :lol: Úgy néz ki meg lesz az előléptetés ha addig le nem bukom. 8)

A genetikai vizsgálat, a 12 hetes UH és a DOWN-kor vizsgálat nem mind a a 12. heti UH-n történik? Rögtön meg van az eredmény vagy a kiértékelés időbe telik?

eclipse:
Hogy van az, hogy nálatok nem örülnek a külföldi útnak? Nem jár + bevétellel????

angie34:
Hajdú Krisztináról (Istenhegyi út) én is csak jót hallottam. Kicsit drága, nem? Bár ilyenkor a pénz az nem úr.

Hajrá csajszik!!!!!!

Kép
Kép
haynii
 
 


Panni!
Ment privi...

Angie

Kép
Kép
angie34--
 
 


Hajni!
Egy down-kóros terhesség után már nem számít az összeg. Az Istenhegyin max 1 óra múlva van eredmény. Az ingyenes, terheltségtől függően, 1-2 hét, de ha gond van, 3 hét múlva jön a mail, hogy keresd az orvosodat. Ezt én nem bírnám kivárni!! Én már többször voltam HK-nál, és én tapasztaltam is már a profiságát. A magzati mintavételt is ő csinálta.
Gratula az előlépsért! Ne bukjál le! 9 hetesen még lehet álcázni a pocit többedik gyereknél is :)

Angie

Kép
Kép
angie34--
 
 


Sziasztok Csajok!

Már nagyon régen jártam köztetek. Elkezdtem visszaolvasni az elmúlt 5 nap történéseit, de nincs sok időm, ezért majd későb folytatom.

Üdv az újaknak!
Kitartás a rosszul levőknek.

Velünk minden rendben van. Továbbra sincs semmi panaszom:) Azért nem tudtam netezni, mert kimentünk Erdélybe pár napra. Kicsit aggódtam, hogy a kirándulások majd megviselnek, de szerencsére nem így lett, sőt teljesen feltöltődtem. Egy erdei kis házikóban volt a szállásunk. Hihetetlenül jókat aludtam, és ettem. Szerintem a Babónk is nagyon jól érezte magát:)
A kirándulások annyira jól estek, hogy mindenképpen folytatjuk itthon is.

Most mennem kell, ígérem, hamarosan mindent visszaolvasok.

Ági
Vendég
 


Lányok!
Pár buta kérdés,de aki tud segítsen!

Lehet,h ez sokaknak nevetséges kérdés lesz,de első baba..izgulok.. :oops: és össze vagyok picit zavarodva. :roll:

1.A terhesgondozóban vizsgálnak(nőgyógyászatilag)vagy csak hasi u.hang van?vagy az sem?Holnap megyek és nem tudom mire számítsak :oops:

KÖSZÖNÖM :oops:

Kép

picibaba.hu vonalzó
aranyoska001
Sopron
 
 


De sokat írtatok!

Aranyoska,
azt hiszem mostanra már lecsendesett itt melóban is a hangulat, mindenki beletörődött, és oda az újdonság értéke is :) Én pont megfelelően önző voltam, de azért nyeltem egyet amikor megláttam a kolléganő fejét... de aztán délutánra már nem volt olyan feje.

Haynii,
nem jár semmi előnnyel egy külföldi út, csak idegeskedéssel meg kifáradással. Zsebpénzt ad a főnök euróban, de mindennel az utolsó centig el kell számolni blokkokkal, hogy hány szendvics, meg benzin, meg mittomén, és a maradékot vissza kell adni. És még egy plusz szabadnap se a pihenésre utána, semmi.
A mostani meg tényleg, még szakmailag sem lett volna ott nálam a szeren, mert arról lett volna szó, hogy két idióta szervizes ember nem beszél semmilyen idegen nyelvet, és ki kellett volna kísérni őket Németbe egy műszaki tréningre, és fogni a kis kezüket, hogy el ne vesszenek... de ez már nem az én gondom :wink:

O.Ági,
irigy-mirigy vagyok az erdélyi útra! :D
Én biztos vagyok benne, hogy nagyon jót tett nektek.

Angie,
jó döntésnek tartom én is, és drukkolok hogy úgy meg tudd szervezni hogy nektek jó legyen. Az amniocentézis vetélési aránya tényleg 1%, az nagyon sok szerintem....

Eclipse
eclipse
Budapest
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet: