Új privát üzeneted érkezett!

Xtina hála istennek!!Maradjon is így.

Lilypie - Personal pictureLilypie Third Birthday tickers Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
evilany
 
 
 


görcsölök :(
lehet lepihenek egy időre
:( :(

Kép
Geri és Kriszti
csillagfeny1976
Romonya
 
 


xtina! ez szuper....pihenj sokat...ne aggódj...ez a baba maradni akar :D

Kép
Geri és Kriszti
csillagfeny1976
Romonya
 
 

 
 

Tiszta hülye ez az oldal nem enged privit küldeni na mindegy úgyis mennem kell..
Csillagfény,a dokira még visszatérnék
Pihenj jól.

Lilypie - Personal pictureLilypie Third Birthday tickers Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
evilany
 
 
 


miért nem vagyok éhes????????????
múlt héten még ezerrel kívántam a brióst...most meg semmit nincs kedvem enni :(
bedepiztem?

Kép
Geri és Kriszti
csillagfeny1976
Romonya
 
 


jól van Évi...de írhatsz emilt is:csillagfeny76@gmail.com
puszi

Kép
Geri és Kriszti
csillagfeny1976
Romonya
 
 


Nem vagy depis,de biztos feszült vagy.Az első héten én is alig ettem. Aztán rendeződtek a dolgok és visszatért az étvágyam is.

Pankánál is fogsz szülni,azaz neked ő válaszott dokid?
Hol laktok különben? Mi az Olimpia üzletháznál.

Lilypie - Personal pictureLilypie Third Birthday tickers Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
evilany
 
 
 


reményeim szerint nála....eddig nagyon közvetlen,kedves,aranyos,segítőkész dokinak tűnik....de még nem választott dokim...1 éve járok hozzá...ő volt az első aki komolyan vette a vetéléseimet(eddig-remélem nem is változik)
Kertvárosban...Fema alatt :)

Kép
Geri és Kriszti
csillagfeny1976
Romonya
 
 


Csillag, szedsz B6 vitamint? Az étvágycsökkentő ám!

Kép
xtina75
 
 


nem...elevitet szedek és a vasat...ennyi

Kép
Geri és Kriszti
csillagfeny1976
Romonya
 
 


gondolom abban is van... (elevit)

Kép
xtina75
 
 


Évi te maszekba jársz Pankához?

Kép
Geri és Kriszti
csillagfeny1976
Romonya
 
 


van...

Kép
Geri és Kriszti
csillagfeny1976
Romonya
 
 


Nálam is hat, kevesebbet eszem, de próbálok egészségeset... amikor tudok enni. Az a lényeg, hogy ne fogyj. Egyél sok gyümölcsöt.

Kép
xtina75
 
 


köszike.... :)
most már tényleg lepihenek...
sziasztok

Kép
Geri és Kriszti
csillagfeny1976
Romonya
 
 


Szia Csacsok!

Tegnap du nem voltam jól, elkezdett nagyon szúrkálni, görcsölgetni a pocakom. Remélem csak
1. az idő
2. második terhesség
3. 2x miki hiány
4. egyebek, de semmi "rossz"
a válasz opcionális... :-)
Most már jó, bevettem egy MAgneB6-ot.
Én heti 3 Elevitet eszek, meg naponta folsavat.

Azt mondta a doki, hogy ha émelygek, vagy ha fájdogál a hasam, akkor magneb6.

szilvás76
 
 


Mindenkit megviselnek ezek a napok.
Én most értem haza,megjártam a melóhelyet.majd csekély 40 percet vártam a köcsög 2-es buszra :evil: :evil: minek eredményeképp mint a heringek utazhattam e csekély összegért. Gyűlölöm. Majd bementem a kozmetikushoz,szemöldök rendezésre,beszereztem pár ajándékokat a dm-ben,meg kaját, és haza.Jól elfáradtam,meg átfagytam,meg éhes vagyok,most kicsit olvasok bedobok egy mosás,eszek és pihenek. Viszont legalább megkaptam az ajándék és kajautalványokat,tudtam vásárolni. Szombaton munkahelyi karácsony már várom.

Nem magánban járok a Pankához,csak hozzámentem mert eddig kedvesnek tűnt,utóbbi alkalommal sajna nem annyira,írtam róla valahol talán olvastad. Majd meglátom hétfőn milyen lesz.

Lilypie - Personal pictureLilypie Third Birthday tickers Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
evilany
 
 
 


sziasztok!

Évi
remélem nagyon nem fáztál át. sajnálom, hogy végülis nem lett meg a fülbevaló :(
nagyon reménykedtem benne, hogy meglesz vhol.

Szilvás
neked is jobbulást! remélem hamar elmulik ez a pocakfájás.


én lehet picit tulvállaltam magamat ma a konyhában. nem mennyiségben, hanem inkább időben. :(
székelykáposztát csinálok, meg sütit.
de a diót a sütihez még darálnom kellett és elég macerás a süti készítése, a husinak még ki kellett a fagyóból olvadnia, meg ehhez hasonlók.
Bencém meg közben felkelt :(
de azért szorgosan segít. már majdnem az összes szekrényt kipakolta :D ugyhogy még az edényeket, szűrőket, lábasokat is kerülgethetem... :D
egész délelőttünk eltelt a sétával meg a vásárlással. de nagyon jól érezte lent magát :D habár a hó nem igazán érdekelte.

Kép

Kép
timi1982
 
 


még jó hogy magamnak a sóskát még tegnap este megcsináltam. legalább azzal nem kell még szenvednem.

Kép

Kép
timi1982
 
 


Te sóskát eszel? Miért nem székelykáposztát?(nyami...) Milyen sütit sütsz?
Másik fórumon olvasom h.a velem(velünk)egyidős terhesek folyton émelyegnek,hánynak,stb stb. Hát én nem :shock: egyáltalán terhes vagyok??

Lilypie - Personal pictureLilypie Third Birthday tickers Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
evilany
 
 
 


Ja és még vmi,a Miki öccsééknél ugye jön a baba,elvileg hó végére,de írja hogy már heti23x kell bejárjon mert megrövidült a méhnyak meg valami c1000 (1 ujjnyira nyitva,vagy mi?)úgyhogy izgi :) kislány lesz.

Lilypie - Personal pictureLilypie Third Birthday tickers Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
evilany
 
 
 


Én sem hányok.
Ami kicsit megijeszt az az, hogy 2-3 óránként NAGYON éhes vagyok. És kezdek émelyegni, ha nem eszem valamit. De attól félek, hogy így gyorsan ugrálni fognak a kilók rám... :-(
De ha meg nem eszem, akkor nem jó a közérzetem. :-(((((((

Évi, sajna a fülbevalódért. De hogyhogy egyszerre tűnt el?Betetted egyáltalán? :wink: :lol:
Tudod, hormonok-feledékenység ? :wink:

Timi... Hát nem vagy semmi... Én is próbálom gyerkőcöt bevonni, ha már végképp nincs más megoldás, de én nem szeretem, ha ott sündörög. Borítottam én már ki fél liter forró zsírt, hogy utána azért bőgtem, hogy ha akkor otthon lett volna Bende, és éppen ott motoszkál... brrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr... :-(
Bár ha csak ketten vagytok otthon, nem nagyon tudsz mást csinálni... :-)
Nekem olyan édesen "pucolja" a répát, meg gyúrja a tésztát... :lol:

szilvás76
 
 


Na az igaz hogy én is farkaséhes tudok lenni.És ha nem eszek hányingerem lesz. De a farkaséhség lehet az Elevittől van. pedig nem szeretnék sokat hízni. Ma mértem magam,68 voltam ( :( ) nem-terhesen,aztán itthon maradtam 3 hete és azóta 1 kg már feljött. De az lehet a melleimre :lol: remélem...hiába,nincs rohanás,annyi stressz,rendszeresen étkezek...

Csak a fele tünt el a fülbevalónak,ezért is dühít főleg. Most ott a fél pár.De azt mondja Miki nem baj,felfűzzük nyakláncra medálnak. Csak úgy sajnálom hogy elhagytam egy ilyen szép ajándékot.
Megmutatom:
Kép
Ilyen volt és szinjátszós,gyönyörű :(

Lilypie - Personal pictureLilypie Third Birthday tickers Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
evilany
 
 
 


Evilány

itt vannak az értékek:
3000 zárt méhszáj, a méhnyak 3 ujjnyi
2000 zárt méhszáj, a méhnyak 2 ujjnyi
1000 zárt méhszáj, a méhnyak 1 ujjnyi
3100 3 ujjnyi méhnyak, 1 ujjra nyitott külső méhszáj, a középső és belső méhszáj még zárt
2100 2 ujjnyi méhnyak, 1 ujjra nyitott külső méhszáj, a középső és belső méhszáj még zárt
1100 1 ujjnyi méhnyak, 1 ujjra nyitott külső méhszáj, a középső és belső méhszáj még zárt
3110 3 ujjnyi méhnyak, 1 ujjra nyitott külső és középső méhszáj, a belső méhszáj még zárt
2110 2 ujjnyi méhnyak, 1 ujjra nyitott külső és középső méhszáj, a belső méhszáj még zárt
1110 1 ujjnyi méhnyak, 1 ujjra nyitott külső és középső méhszáj, a belső méhszáj még zárt
3111 3 ujjnyi méhnyak, teljesen nyitott méhszáj
2111 2 ujjnyi méhnyak, teljesen nyitott méhszáj
1111 1 ujjnyi méhnyak, teljesen nyitott méhszáj

habár nekünk még korai ilyenekről irni, de ha érdekel, hogy miért kell bejárnia sűrűn nézetni a babócát...

Szilvás
hát nem nagyon van más választásom. ketten vagyunk :D
de rendes, mert tudja hogy a sütőhöz nem nyulhat. már csak ha a tűzhely közelében van szisszeg, ami azt jelenti hogy meleg :D
egyébként én sem igazán szeretem, de hát ez van.
mikor az apja is itthon van, akkor sem tudja mindig a szobában tartani, jönne akkor is kifelé állandóan pakolászni.

Kép

Kép
timi1982
 
 


Évi
nagyon szép. és igaza van! nyakláncnak még jó lesz a fél pár!


ha attól émelyegtek hogy éhesnek érzitek magatokat, akkor harapjatok pár falatot!
nekem Bencével nagyon sokszor volt ilyen rosszullétem, és 1-2 kekszet vagy 1 puffasztott rizst ettem és elmult.
vele összesen kb. 12 kg-ot híztam és egész végig a sulygyarapodás volt a mumusom. össze-vissza stresszeltem magam hogy elhizok...
de nem volt vészes. szerintem most több kg fog rámjönni... :(
és alapból volt akkor is és most is fölösleg rajtam sajnos :(

én még fogyózni akartam. még van 8 kg plusszom. de az élet közbeszólt :D

Kép

Kép
timi1982
 
 


jah és Évi
eszem én majd káposztát is :D
de gondoltam főzök sóskát, hogy vacsira azt eszek. tegnap már nem ettem, mert nem voltam éhes.
ebédelni se ártana... ma még csak 1 nagy sajtospogácsát ettem.
ugyhogy most megkóstolom mindjárt hogy milyen lett a sóska :D

Bencének nem kellett... olyan válogatós az utóbbi időben. picinek mindent megevett (cékla, sóska, spenót, sütőtök, mindent...) most meg kezd rafkós lenni... :twisted:

Kép

Kép
timi1982
 
 


Én már egy csomót összezabáltam ma :shock:
Várom a mosógépet h.kész legyen végre,jó lenne pihenni egyet mielőtt Miki hazaér.

Lilypie - Personal pictureLilypie Third Birthday tickers Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
evilany
 
 
 


Sziasztok!

Nem jöttem, nagyon keveset aludtam, este a gyerekek köhögtek, ébredtek sírva, aztán hajnalban keltett a férjem, hogy a munkatársa felesége meghalt, úgy 39-40 hetes kismama volt. Tüdőembólia az előzetes diagnózis, hétfőn lesz a boncolás. Meghaltak mind a ketten a babával. Ez most a hetedik csemete lett volna, az asszony nem panaszkodott, hat gyerek mellett én azt gondolom, hogy magára gondolt utoljára. Mindenesetre az orvosának és a védőnőnek látnia kellett volna, hogy nagyon vizesedik, nehezen mozgott már, nekem is hetente kellett mennem a 35. héttől csekkolásra (vizesedés, vérnyomás, fehérje a vizeletben ellenőrzésekre). A kezei közt mentek el, a kicsi még négy percet élt. Én annyira sírtam, alig bírtam abbahagyni. Ez iszonyat. Szóval idáig nem is mertem beszélni még vele, ilyenkor mit tudsz mondani vigasztalásul? Semmit. A férjem majd meglátogatja és egyszerűen csak ott lesz, nincsenek szavak.
A legkisebb gyerekük 3éves, a legidősebb 14körül van (első házasságából van három nagy gyerek, ők úgy tudom, hogy segíteni fognak, ahogy tudnak). Apukának nincsenek szülei, anyukának még él az édesanyja vidéken... nagyon kemény.
Azt mondta a férjem, ha ebben benne volt esetleg a H1N1, akkor februárig ki sem lépünk a gyerekekkel a lakásból és beoltatom magam. Nagyon megrendültünk.

maccs01
 
 


Maccs. Ez szörnyű. :-( Nem is tudom, mit mondjak. :cry:
Ha valakinek ilyen rosszak az értékei, leletei, azt a 38-40 héten jobb helyeken BEFEKTETIK. Tudom, sokan jajgatnak, hogy felesleges kórházban aszalódni, meg az természetellenes, alapból így gondolom, de ha baj van, akkor nincs apelláta!
Ezt nagyon elnézték. :-( Ennek azért tényleg vannak jelei, máskor minden szarságért piszkálnak, itt meg...
Á, sirhatnékom lett, pedig nem is ismertem Őket. :-(

Tegnap olvasta, hogy egy babánál a 37!!! héten vétték észre, hogy Edwards szindrómás! 2 napot élt a baba. Hazavitték, és otthon, a szülők között halt meg a Pici. Nem volt szívük a kórházban, idegenek között, csövek között hagyni, úgy voltak vele, hogy együtt lesznek az utolsó pillanatig.
Na én ezen sírtam tegnap.
:-(
Még egyszer, nagyon sajnálom. Szerintem sem tudsz most semmi okosat mondani.

szilvás76
 
 


Én nem olvastam, de sírok rajta most. Én is hazavittem volna. Ma egy sírós napom van és nagyon türemetlen vagyok itthon a gyerekekkel, bevettem néhány perce Sedatif pc-t, ez szokott segíteni.
Szerintem nekünk lesz vérteszt és amniocentézis. A pihenést az utóbbiból kifolyólag nem tudom, hogy oldjuk meg, de 35elmúltam és parázok a vetéléstől is a betegség mellett.

maccs01
 
 


Csajok
bakker én is vérezgetek! Nagyon be vagyok szarva. magnézium nincs itthon,apa meg csak 5 körül jön. féééélek :cry:

KépKép


KépKép
szivvi
 
 


sziasztok csajok
szörnyű amit itt olvasok...
komolyan mondom az ilyen orvosok nobel díjat érdemelnek...gusztustalan!!!
a jelekről csak annyit: én sem hányok...de egyik gyerkőcömmel sem hánytam.
sedatif pc az homeopathiás szer? mintha ismerős lenne a neve...
én is megjártam a várost a fiammal bakancs véget....de sehol nincs 43-as...ami tetszene is neki :(
kissé én is émelyegtem a városban meg az üzletekben...és jól megizzadtam...már azt hittem valami nagy gáz van-hazaértem és hála istennek semmi!!!

Kép
Geri és Kriszti
csillagfeny1976
Romonya
 
 


szivvi...nyugi-pihenj le....nemsokára 5 óra és a párod biztos elmegy magnéziumért....
vagy ha tudod hívd fel hogy vigyen haza....de addig feküdj le!!!!
szerintem

Kép
Geri és Kriszti
csillagfeny1976
Romonya
 
 


és a legfontosabb!!! NO STRESSSSSSSSSSSSSSSSZ!!!! Ne idegeskedj...az nem tesz jót!!!!
Nem lesz semmi baj!!!!

Kép
Geri és Kriszti
csillagfeny1976
Romonya
 
 


Szivvi
Feküdj le! Most.
Apának mondd meg, hogy egyenesen hozzon MAGNEB6-ot a patikából! És siessen.
Nem lesz semmi baj, csak feküdj le.
Lehet, hogy Ircsi tanácsa, egy konyak, vagy mittoménmi jót tenne, de ezt csak halkan mondtam, nem értek hozzá. De Apának szólj azért, nehogy Te menj gyógyszertárba is. És pihi, takarózz be, és NEM LESZ BAJ!

szilvás76
 
 


Szivvi! Hívd apát, én is azt mondom. Pihi. Sörözz, abban is van némi alkohol. Szorítok, nem lesz semmi baj. Sok puszi és nyugi!

maccs01
 
 


jajjj! szörnyű amiket irtok.
:cry: :cry: :cry:
nem lehet könnyű helyzet. ilyenkor nem is tudom mit lehet mondani. inkább csak ott ülni, ha kell megölelni, hagyni hogy kibeszélje magát az illető, sírjon ha kell...
inkább csak támasznak lenni, hogy tudja, van kire számítania, ha ugy gondolja.


szivvi
nem tudnád felhívni, hogy hazafelé ugorjon be patikába?
de addig is míg hazaér, nyugiiii!!!! pihenj.


engem meg szétvet az ideg! ennyit tököltem a konyhában, és a sütim kicsit beleragadt a tepsibe, és megtört... hogy fogom igy felszeletelni? ráadásul krémes a teteje...
de hát ennyi legyen a legnagyobb problémám...
mi ez ahhoz képest amit itt irtatok... :(

Kép

Kép
timi1982
 
 


Remélem le is feküdt!!!!
Annyira sajnálom amikor ilyet írtok és hallok...átérzem mert átéltem ....Sok sok pihenés...hiába vagyunk fiatal terhesek!!!
A Jóisten és az Angyalok vigyáznak ránk!!!
Nem vagyok semmiféle szekta tagja...mielőtt arra gondolnátok!

Kép
Geri és Kriszti
csillagfeny1976
Romonya
 
 


látom mig megirtam mások is azt tanácsolták, hogy hivd apát!!
ugyhogy hajrá! elő a telefont :D
nyugi!!!! semmi baj nem lesz

Kép

Kép
timi1982
 
 


[quote="szilvás76Tegnap olvasta, hogy egy babánál a 37!!! héten vétték észre, hogy Edwards szindrómás! 2 napot élt a baba. Hazavitték, és otthon, a szülők között halt meg a Pici. [/quote]

UH-on 3 doki is hunyorgott, hogy hát, mintha lenne ott valami... Ezért mintát vettek a lepényből az (ál)negatív lett, csak a magzatvízből vett minta lett pozitív.
Szörnyű.

Amiért rátaláltam erre, nem is a baba volt, hanem mert van még egy 2,5 éves kisfiuk, aki látta az otthon történteket, és azóta sokszor éjszaka sírva ébred, meg nem bírja, ha valamelyik szülője alszik, megy ébreszteni, nehogy ne keljenek fel. Borzalmas.

szilvás76
 
 


Timi...a süti kinézete nem számít...biztosan nagyon finom ízletes sütike lett belőle....Nyugi!!! Szerintem el fog fogyni :D

Kép
Geri és Kriszti
csillagfeny1976
Romonya
 
 


Ennyi rossz hírt...ennyi fájdalmat...
Nem hiszem el hogy ilyenek vannak a világon!!!
és még merje valaki azt mondani hogy fejlett az orvostudomány!!!!
Ugyan máááááááááááááááááááááááár

Kép
Geri és Kriszti
csillagfeny1976
Romonya
 
 


szegény gyerek. nehéz lesz feldolgozni. lehet egyedül nem is fog menni, segítség kell.
drukkolok nekik, igy ismeretlenül is, hogy ezt a tragédiát minél előbb feldolgozzák!

Kép

Kép
timi1982
 
 


megyek, megcsinálom a sütire a mázt. hátha azt is elrontom... 8)

Kép

Kép
timi1982
 
 


jajj Timi... :) :) :)
Akkor is fini lesz

Kép
Geri és Kriszti
csillagfeny1976
Romonya
 
 


A férjem szerintem estig ott lesz. Ez a legkevesebb.
Nem beparáztatásból írtam, hanem, mert szerintem elkerülhető lehetett volna és olyan szomorú.

Timi, sütit nem tudok sütni igazán, talán Évi tudna tanácsot. Valami olajos spatulával felfeszegetni...??? Amíg meleg talán nem törik annyira... vagy pont akkor?

maccs01
 
 


Köszi a részvéteket.

Az Edwards-szindrómás baba nagyon szomorú. Szegény testvérkéje!
Egyébként én is mindig ilyen történeteket találok, ha nem is akarok.

Nálunk magzatvízvizsgálat lesz, remélem, hogy ott nem csak Down-t néznek.

maccs01
 
 


Timi, ha a teteje a máz nélkül még nem "kenzés, akkor egy másik tepsire, gyúródeszkára borítsd ki sztem. (először a mostani tepsi tetejére tedd rá az üreset, és együtt fordítsd meg.
50-50-5 az esély... :wink: Bár, ha nagyon leragadt, lehet, hogy így is kiszakad belőle egy darab...

szilvás76
 
 


Na most erre megettem egy konzerves (retro) májkrémet egy kiflivel...aztán utána egy brióst,majd leöblítettem mindezt 3dl meleg málnás teácskával...ennyit enni!

Kép
Geri és Kriszti
csillagfeny1976
Romonya
 
 


"kencés"

szilvás76
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet: