Új privát üzeneted érkezett!

Barbuss
Emmának boldog névnapot!!

Fókamóka:
Merre vagy?

A héten megy valaki még UH-ra??

Meme

Kép
hmeme
Németország
 
 


Sziasztok Lanyok!

Olyan semmilyen ez a mai nap. :( :( :(

Emmanak boldog nevnapot!

Meme: szerintem ez termeszetes a terhesseg alatt, annyi minden megvaltozik, a mehnyalkahartya megvastagszik, es folyas is tobb termelodik. Egy kis tisztasagit tegyel be, az sokat segit. Azt olvastam, hogy ha csipessel vagy ego viszketessel tarsul akkor van fertozes, bar irtad a multkor hogy milyen erzekeny vagy. Holnap amugy is menned kell dokihoz, kerdezz ra, hogy megnyugodj. Nalam is van kis folyas, picivel tobb, mint a normalis, de betudom a terhessegnek.

Panni: az utro nalam is folydogal...nagyon gaz....en legszivesebben bevennem szajon keresztul, de asszem "lent" nagyobb a hatasa.

Bibar: ismeros az ossze-vissza eves. Nalad nincs ugy, hogy egyik nap nagyon sokat es sokszor ennel, aztan masnap meg szinte alig eszel es semmit nem kivansz?
Nalam most ezek a napok valtakoznak, :roll:

Manorka: koszi az infot a wifivel kapcsolatban.

Antekint: remelem jobban vagy mar... :wink: :wink: :wink:

Niki: hogy vagy? Riki nyugoskodik meg a fogacskak miatt?

Eva, Fokamoka, Barbus: Merre jartok???
pocaklako
 
 


Most tudjátok mit ennék?? Egy bazi nagy hamburgert, vagy gyrost! De abból 2-t!:) Semmit nem kívánok, ami itthon van...:(

Meme

Kép
hmeme
Németország
 
 

 
 

Szia Meme!
En is epp azon torom a fejem, hogy mit ennek meg. Elobb gondoltam a bundaskenyerre..aztan asszem csinalok hejaban fozott krumplit es soval vajjal...az most ugy lehet jol esne.
:lol: :lol: :lol:

Neha ha valakinek van valami jo otlete dobja mar be, hatha a masik megkivanja :twisted: :twisted: :twisted:
pocaklako
 
 


Pocaklakó
én most vágtam be egy hambucit :lol: :lol: semmit nem kivánok ami itthon van :oops: sajnos nálam nincs olyan hogy valamelyik nap kevedet eszem,ZABÁLOK :oops: :oops: iszonyú

Az utrót nekünk is mindig alulról kell dugni/lombikosoknak/szájon át nekünk nem ajánlják,szóval nem tudom milyen az :oops: :oops: és folydogál ha nem fekszem vele legalább fél órát,de van hogy még akkor is :oops:

bibar
 
 


bibar!!!!
Ééénnn is!! honnan volt hamburgered???:)
a végleges vacsiötlet: sajtostészta tejföllel:)

Meme

Kép
hmeme
Németország
 
 


Meme ez a kerdes..szinte magam elott lattalak, ahogy felteszed ezt a kerdest..honnan van hamburgered????? (hol sikerult ra szert tenned????)
Nagyon jot nevettem :lol: :lol: :lol:
Kulonben a sajtos tejfolos teszta is nagyon fincsi.
En megfoztem a krumplikakat, es csinaltam meg desszertnek egy kis gyumisalit...most asszem kidurranok, pedig nem is ettem sokat, viszont tegnap.....Bibar! kepzeld meg ejfelkor felkeltem egy kis kekszet enni. (ami mostansag gyakran elofordul) Vannak napok, hogy minel tobbet eszek annal uresebbnek erzem a gyomrom..borzaszto, mint egy feneketlen kut. Olyankor egy nap 6 x - 7 x is eszek.
Ma szerencsere "szuk gyomor" nap volt :lol: :lol: :lol:
pocaklako
 
 


Pocilakó
Fini is lesz, csak apa 10-kor ér haza a sajttal.:(
Még jó, hogy nem láttam, ahogy bibar eszi a hamburgert, mert lehet letámadtam volna. :) Pedig nem vagyok agresszív típus!:)
Borzasztó ez a kaja téma. Kívánom, mire kész, nem kell. Éhes avgyok, de semmi sem kell. Kajára gondolok...hányingerem van. Nem eszem, kilyukad a gyomrom. Ha eszem, mert jól esik, babónak nem tetszik...megint hányinger...borzasztó!:( De legalább fogyok:)

Meme

Kép
hmeme
Németország
 
 


Meme, tolem mindenki azt kerdezi..na es hanysz? vagy mennyit hiztal mar? (olyan kedvesek az emberek) :twisted: :twisted: :twisted:

Hanyni nem hanyok, fogyni NEM FOGYOK hizni eddig fel kg-t hiztam. Amikor meg ram jon, zaba van nalam is.

Huha, Apa 10-kor er haza a sajttal?? Az meg 2 es fel ora....ki se birnam. Ezt a letamadasos dolgot el tudom kepzelni, azert nevettem olyan jot a kerdeseden, mert rovid volt, de benne volt minden :lol: :lol: :lol:
pocaklako
 
 


Bibar!
legkozelebb csak titokban hambizz, latod szegeny Memet teljesen felcsigaztad...
Nem baj Meme, holnap doki utan ugorj be egy hambira :wink: , de aztan siess hozzank a jo hirekkel!
pocaklako
 
 


Pocaklakó
lehet hogy igazad lesz, és ha minden rendben, meglepem magam egy orbitális hamburgerrel!:) Reméljük egy nem árt a gyereknek!:)

Meme

Kép
hmeme
Németország
 
 


Sziasztok!

Kriszta! Nagyon sajnálom... :cry: Csak annyit tudok mondani, hogy mielőbbi megnyugvást nektek, aztán csak előre nézzetek, és menni fog hamar :wink: Gyere majd a hírekkel! Vagy ha csak kedved van kicsit benézni! :)

Panny! Szuper hírek!! Bizti volt már szívhang is, csak a gép nem volt a legújabb :wink:

Köszi az Emma köszöntéseket :P

Utro nekem is folydogál :? Reggel max fél órát tudok feküdni vele, de akkor is :? Az én dokim szerint is ez hatásosabb mint a szájon át használatos :roll: Talán inkább az van benne, hogy ez lokálisabb megoldás, direktben helyben hat :wink:

Folyás normális! :wink:

Meme, meg aki még émelyeg: nekem mostanában a kefír segít! Sajnos mostmár szinte fixen rókázom reggelente, plussz egész nap rosszul vagyok :? A hideg innivaló is segíteni szokott (én a Lipton zöld jeges teáját iszom reggelente, az rendbe teszi a gyomrom annyira, hogy vmennyi szilárd kaját is be tudjak vinni, mert az éhség azért megvan :? ) Nektek is van olyan, hogy az émelygés mellett farkas éhesek vagytok, de nem kívántok semmit? :shock: Nekem ez este szokott lenni, és kezd kiakasztani :evil:
Anyukám hozott ma a piacról savanyúságot (vagy 5 félét) - na az nagyon jól esik! :D

Judit kérdezted, hogy hogy bírom a munkát. Változóan :) Na meg a sztorihoz hozzá tartozik, hogy azon dolgozom, hogy úgy tudjak elmenni szülni, hogy fenntartsák a helyem, mert nem fogok tudni sokáig otthon maradni és kell a biztonságérzet, hogy tuti visszavesznek, méghozzá a mostani helyemre. Itt olyan rugalmasságot kapok (itthonról dolgozás, elcsúsztatott munkaidő, stb), ami létfontosságú a gyerek/gyerekek mellett! Emmával úgy terveztük, hogy tovább itthon maradok, de hiába a tartalékok, a GYED fényévekre van a fizetésemtől sajos (vagy inkább hála Istennek), szal tuti hogy nem leszek itthon sokáig most sem. A lakáshitelt nem a GYEDre vállaltuk, úgyhogy sajnos alkalmazkodnunk kell, de nem akartuk, hogy ez gátat szabjon a gyerekek számának :wink:

Bocs, hogy megint ilyen sok voltam :oops:

Barbi

Kép

Kép
barbuss
 
 


Meme, megy a drukk holnapra! :wink:

Barbi

Kép

Kép
barbuss
 
 


Barbuss
köszi tippeket. Nekem dettó ugyan az mint neked. Émelygés, de közben majd' kijukad a gyomrom az éhségtől.
Köszi a drukkot!

Délután 6 körül jövök a hírekkel, remélem a jókkal! Na meg a képpel!:)

Jó éjt csajok!

Meme

Kép
hmeme
Németország
 
 


Lanyok, megint olyan szinut lattam aminek nem igazan orultem! Fel is hivtam Apat otthon, volt nagy boges megint. Jol lecseszett, hogy miert nem fekszek, es meg kell ertenem, hogy nem minden terhesseg egyforma. Ugy latszik az enyem ilyen..ha fekszek semmi baj. Mert ma meloztam egy kicsit itthon, itt a karacsonyi vasar a nyakunkon es neha azt is kell ugye alapon. Hat meg is lett az eredmenye... :cry: :cry: :cry:
Na probalnek meg en elmenni ugy melozni, mint Barbi...mar reg annyi lenne...
Na megyek csajok, jo ejt mindenkinek.
Holnap beszi

Meme: a nagy hambit mindenkepp vedd meg, a Babonak tuti nem art.
pocaklako
 
 


Meme drága
Apa hozta :lol: :lol: :lol: isteni volt,megverekedtünk volna érte :lol: :lol: és én is azt terveztem hogy hétfőn a doki után ha minden oké oriási hambuci partit tarok,mert ŐRÜLTEN kivánom :lol: :lol:

Pocaklakó
Nyugi!!!tényleg feküdjél,minden más megvár!!!ha ez kell akkor pihi kell és kész!!
barátnőm szinte az egészet végigfeküdte,de megérte :wink:
éjszaka én is kilopóznék néha de nem kekszre hanem egy jó szendvicsre :shock: :shock:

Barbus
én sem tudok majd sokáig itthon maradni a második picivel sajna,a hitelt nem erre találták ki :cry: majd meglátjuk hogy alakul :oops: nekem nincs olyan hogy semmit nem kivánok,mindig találok valamit :oops: :oops: a savanyú nekem is megy,mondjuk egyébként is imádom,de ilyenkor főbefutó a gyöngyhagyma :wink: :wink:

bibar
 
 


Jo reggelt Lanyok,
Annyit volt tema a hamburger, hogy ebedre lehet csinalok egyet magamnak. Van itthon hambi zsomle, meg vega hambi....meg minden ami kell bele :lol: :lol: :lol:

Bibar: tenyleg fekszek, mese nincs, tetszik vagy sem ez van. Reggel amugy nem lattam semmi kulonoset, kicsit megnyugodtam de azert marad a pihi.

Meme: nagy nagy drukk mara!!!

:) :) :)

Szep napot mindenkinek!!!
pocaklako
 
 


Sziasztok!

Csatlakozom hozzátok...
:D
"pocaklako"-val vagyok egyidős kismami.

Emi

Emi



email4
Budapest
 
 


Szia Emi!
Udv koztunk. Meselj egy kicsit magadrol.Hanyadik babodat varod?

Hogy viseled a terhesseget?
pocaklako
 
 


Sziasztok!

Üdv, Emi!

Én sajtszószos krumpliért vagyok oda most. Reggelire meg a lekváros kenyér, kakaóval. Hihetetlen de a tej nem esik jól csak a kakaó, ráadásul én amúgy nagyon teás vagyok.
Tegnap este meg szalonnát ettem, paprikával, parival és sajttal. Ami megint meglepő de a paprika jól esett, pedig nem szeretem. :-)

Kép

Kép
antekirt
 
 


Emi
Üdv a csapatban :lol:

Antekirt
jó kis menü :lol: :lol: most hogy irtad a parit holnap én is veszek :lol: már hiztam 1 kilót,de nem birok nem enni,remélem a 12. hét után már nem ez lesz :oops:

Pocaklakó
örülök hogy ma nem volt semmi :wink: :wink:

Meme
remélem gyönyörű képpel jössz,legalább látom nekem milyen van odabennt :lol: :lol:

bibar
 
 


Sziasztok csajok :-)

udv. Emi:-)
hát az orrszívással a helyzet nem nagyon rózsás, ulve próbáljuk, most eloszor porszívóval, jon is elég szépen, csak a lányomnak nem jon be a dolog :-( amint meghallja a porszívó hangját, uvolteni kezd...szívom míg tudom, azán muszáj abbahagynom... sajnos nem nagy sikerrel megy a dolog... majd meglátjuk, remélem majdcsak átmegy rajta valahogy.
Homeopátiás szert még nem próbáltam, valakinek van tapasztalata?
Elore is koszi szép napot :-)
eva28
 
 


Sziasztok

Köszi a drukkokat! Nagyon izgulok! De nem sokára indulok! Már letusoltam, aztán 2-re viszem apát dolgozni, aztán lehet megejtem a hambit(bár fél órája ebédeltünk, de ez most nem akadály:) ), utána pedig fél 4-re doki! Jajjjjj!! Izgulok, félek, ...minden. Igaz, hogy volt már egy terhességem, de sajnos Őt csak 5hetesen láttam, amikor még csak egy pici pötty volt. Aztán mire a 12 hetesre mentem volna, már sajnos nem mentem. Ugyhogy ez a baba....látni és hallani fogom a pici szívét dobogni!!! Nem tudom, hogy mi lesz, ha mégsem. Azt nem élem túl. Nem tudom mégegyszer végigcsinálni!! Abba belepusztulok! Jaj csakok!! Nagyon drukkoljatok! Én meg sietek vissza a hírekkel!!!

Bocsi, hogy a nem reagálok senkinek, de .....remélem megértetek!

Jók legyetek!
Pápá!!

Meme

Kép
hmeme
Németország
 
 


Sziasztok!

Meme: gyere majd a hírekkel és hozz nekünk képecskét. ÉÉÉÉÉS gondolj ránk, ha eszed azt a nagy finom hambit. jájj! :) Jót nevettem én is a tegnapi beszélgetéseteken. :D

Pocak: pihizz, amennyit csak tudsz, semmi más most nem fontos, se a karácsonyi készülődés, se semmi. De tényleg. Nálunk még az ajándékok sincsenek meg. És nem is tudom, hogy mikor lesz megvéve. Mert ugye ilyet azért a ház urára nem nagyon lehet bízni, bármennyire is szeret vásárolgatni.

Üdv. Emi köztünk és gratulálok a Babóhoz. Mesélj majd magadról, ha van időd.

Lányok, annyi finomságról írtok itt folyton, hogy éhes lettem. Pari, hambi, szalonna, héhájában (ahogy lányom mondaná) sült krumpli.... én meg azon agyalok, mit ebédeljünk és semmiez sincs kedvem, ami itthon van. Nincs valakinek egy szuperszónikus hamburgere, amit erre tudna repíteni? De olyan csalamádés fajta.
Még ma csak kekszet bírtam enni, de most éhes vagyok. Valaaaaaakiiii! Pocak, Neked úgyis van otthon hambucid. Tiéd nem repülős fajta?
Azért kinyitom az ablakot, hátha jön egy.... 8) :lol:

eva28: a porszívózás jó, sajnos nálunk Nórit is időnként le kellett fogni, de muszáj volt, mert pont addigra húzta el a fejét, mikor már éppen hatékony lett volna. Fogd be az egyik nózilyukat és a másikból szívd. Majd engedd el és ismét fogd be. Vigyél mellé egy-két kedvenc állatkát, babát, nekik is próbáld kiporszívózni. Add nyugodtan a lánykád kezébe, hogy ő is csinálja a játékainak, majd magának. Mi ilyen praktikákkal szoktattuk hozzá és a végén már lefekvésnél időhúzás képpen már ő szerette volna kiporszívózni a nóziját, annyira nem félt. Hozzá fog szokni. És ha lehet egy nap sokszor szívd neki. Ha elkezd felszakadni, akkor még egy jó pár napig érdemes szívni.
Bocsi, ha esetleg tudod ezeket vagy van valami bevált praktika, csak gondoltam, megosztom, hogy mi hogy "szerettettük meg", mert nálunk is volt ordítás, ha bekapcsoltuk a porszívót, mellette rúgkapálás, meg minden, amit csak el tudsz képzelni. De muszáj volt sajnos, bármennyire is sajnáltam Őt. Eleinte két emberes munka volt. Ölemben ült, lefogtam a kezét, Apa meg szívta a nóziját, úgy ahogy fent írtam. De volt, hogy éppen fordítva volt és Apa fogta. Később elég voltam én hozzá, végén már csak a felügyelet.

Manorka

Manorka

Kép

Kép
Flóra/Zoé Baba érkezik

doki: ápr.12.
4D UH: ápr. 30. - uhhhh, de soká
manorka
 
 


Drága Meme! Megy ezerrel a drukk, de ne aggódj! Rendben lesz minden, meglátod!! És most már látni is fogod a kis pulzáló szívecskét. DE NE AGGÓDJ!!! MERT NINCS OKOD RÁ!!!!!!! Puszi!

Manorka

Kép

Kép
Flóra/Zoé Baba érkezik

doki: ápr.12.
4D UH: ápr. 30. - uhhhh, de soká
manorka
 
 


Sziasztok Csajok!

Lemaradtam Meme bekoszoneserol, nem is gondoltam, hogy meg leszel, hiszel azt irtad, hogy csak este 6 utan jossz. Minden rendben lesz, most ahogy az orara nezek, pont egy ora mulva fogsz talizni a babokaddal.
Na este Apa hozta a sajtot? nem is ertem, hogy birtad ki. :lol: :lol: :lol: Tegnap annyit beszeltunk a hambirol, hogy mar reggel azt akartam enni, na de delben meg is csinaltam, isteni jol esett, azonnal verre valt bennem. Miota az utolso falatot ò
lenyeltem azon gondolkozom, hogy ugy ennek meg egyet,szoval del ota. Ja, es tettem bele sajtot is meg lila hagymat..egy kis sali meg hianyzott belole. jegsali jo aprora vagva, de mindegy volt benne paradicsom, igy is jo volt. :lol: :lol: :lol:
Meg persze majonez, ketchup es mustar...nyami...asszem csinalok meg egyet.
Manorka: nyithatod az ablakot, indul a vega hambi :lol:

Csajok, ma megint egesz nap fekudtem, delelott megint volt egy kis rozsaszin. Felhivtam a dokinom, majdnem elbogtem magam, ugy be vagyok mar megint parazva, hogy mi van. De szegeny o sem tud mast mondani csak, hogy fekudjek, ha meg gaz van, olyan messias meretu, irany a korhaz. Olyan jo, hogy Apa holnap mar jon haza, megnyugtato lesz, hogy itt lesz barmi gond adodik.

Szep delutant mindenkinek!
pocaklako
 
 


Eva, ha Lidi náthás abban a pillanatban ahogy meghallom Sambuccus Nigra C 30-as potenciálból adok neki reggel három golyót és este, de se előtte se utána 20 percig nincs evés ivás.
Én ülve szoktam neki, anno ő is sírt, de ha sírt legalább jobban jött neki. Már mostmár nem sír szóval nincs gond vele.

Meme, drukk én a holnaptól vagyok így és csak este megyünk.

Pocaklakó, te nemsokára elkezded a 10. hetet :-).

Tegnap volt egy jobb napom, de ma megint gázos.

Kép

Kép
antekirt
 
 


Szijjasztok!

Gondoltam megleplek titeket, és egy órával hamarabb jövök. Na jó, hamarabb végeztem:)
Minden rendben! Dobog a szivecskéje! Sajnos nem láttam és nem is hallottam, mert elég gagyi az UH, ugyhogy nem ad ki hangot, és mivel a doki felé volt fordítva, nem is láttam. De ha ő mondja elhiszem, és megnyugtat! 16,3 mm!:) Csodaszépségesen gyönyörű!:)
Na de itt a képecske! Sajna telővel kellett megint fényképeznem, mert az a szar még nyomtatni sem bír...ugyhogy kicsit becsíkozódott, de a lényeg így is gyönyörű!!!:)
Íme:
Kép

Meme

Kép
hmeme
Németország
 
 


Meme
jaj gyönyörűűűűűűűűűűű :lol: :lol: :lol: gratulálok,de jó neked,megnyugodhatsz már :wink: :wink: volt hambi??

hambi láz :lol: :lol: én is csináltam ma gagyi hambit itthon,zsömle,szójafasirt,csalamádé,stb stb,sok hagyma,isteni volt :lol: :lol: de azért a mcdonald-os jobb :lol: :lol: hú azt sem tudom hogy irják,csak terhesen járok oda :lol: :lol:

Antekirt
drukk holnapra!!!!!! :wink:

bibar
 
 


Na látod? Mondtam én! :) Jajj, de szuper! Örülök és gratula a szép és nagy Babóhoz! Csak így tovább!
Remélem, megünnepelted egy hatalmas hamburival!

Holnap reggel én is megyek, remélem, tudunk fényképezni, mert SZTK-s gép és elég szaharé képet tud nyomtatni, nagyon sötétet.
Mi is a titok jó méretekhez? Toljunk be egy hambucit vizsgálat előtt? Mert akkor kipróbálom én is! :lol:

Manorka

Kép

Kép
Flóra/Zoé Baba érkezik

doki: ápr.12.
4D UH: ápr. 30. - uhhhh, de soká
manorka
 
 


Meme!!!Jajj de örülök Neked!!!!!Milyen szép nagy már!!!!! Gratulálok!!!!

Riki és Niki
Kép
kutyafüle
 
 


Köszi csajok!
A hambi már előtte megvolt! Nem bírtam ki!:) Duplát ettem! Meg sültkrumplit, meg kólát!! Olyan szomjas voltam, mire odaértem, hogy szinte egyszerre lecsúszott a fél liter:)

Képzeljétek! Olyan édi volt Apa! Most dolgozik, nem tudott eljönni velem a dokihoz. De a lelkemre kötötte, hogy mindenképp menjek le doki után hozzá, és mutassam meg a képet. Le is vittem, és mikor meglátta, csak annynit mondott: Anya, ő a mi kisbabánk! És láttam, hogy könnybelábad a szeme, meg persze az enyém is!:) De mostmár tisztán látszik, hogy nagyon boldog, és kezdi elhinni, hogy tényleg gyerekünk lesz!

Meme

Kép
hmeme
Németország
 
 


Bibar! Ez a hambi is mekis volt:) Isteni..jó szaftos...nyammmi!!! Csak rohadt drága....:(

Meme

Kép
hmeme
Németország
 
 


Na?? Sohol senki?? Pedig most nagyon boldog vagyok, és nagyon beszélhetnékem van!:) Mondjuk mindig pofázok, de ha örülök, akkor még inkább, és még többet. Pedig az a mennyiség amit kijuttatok a számon szavakból, amugy sem kevés:)

Tudjátok mi az érdekes?? Mióta voltam a dokinál, és tudom, hogy minden rendben, nincs hányingerem...:) Lehet hogy az ideg szórakozott velem?? Vagy csak az idő volt jobb ma, és azért? Vagy a hamburger rakott helyre??:)

Meme

Kép
hmeme
Németország
 
 


Vettem ma Apának ajándékot a névnapjára!:) Van egy mamuszom, jó szőrös, és mindig elcsaklizza tőlem....Ugyhogy most kap egy sajátot! Olyan mint egy nagy medve tappancs, vagy mihez hasonlít! Remélem tetszeni fog neki!:) Megérdemli! Mert nagyon szeretem...:)

Meme

Kép
hmeme
Németország
 
 


Szia Meme!!!!! :lol:
Isteni hireket hoztal. Gratula a szep nagy babotokhoz!!!
Nem tudtam elobb jonni, mert anyosek latogattak meg, most mentek el. A ferjem felhivta oket, hogy latogassanak meg, mivel egesz tegnap este es ma bogtem, igy volt egy kis tarsasagom. A hambik mellett persze..
Az egesz juliusi topik hambi lazban el, ma osszesen akkor hany hambit nyomtunk le???? :lol: :lol: :lol:
pocaklako
 
 


Meme, talalj mar ki megint valamit, mar a hambit nem kivanom, de mar megint marha ehes vagyok :o :o :o

Olyan jo, hogy ilyen nagy a babocad. :D :D :D
Hallod ma vagy het hetes, nagyon nagy, bagy az enyem volt kicsi?
Amikor en voltam voltunk 8 hetesek pont, akkor volt az en babom 18,5 mm.
A hambinak babanoveszto hatasa is van???
pocaklako
 
 


Pocilakó
köszi a gartulát neked is!
Legalább kicsit kikapcsolódtál! Hogy hány hambi, az semmi.....hány kalória????:) Én egyet ettem, de abba dupla hús volt...ugyhogy 2nek is beillik. De darabra csak egy volt!:)

Meme

Kép
hmeme
Németország
 
 


En viszont 2 jo nagyot ettem, es sajt is volt benne. A hambi az a tipikus kaloriadus es tapanyagszegeny kaja, ami igazabol semmire nem valo, de nagyon fincsi. :lol:
Azert eleg ritkan eszek, nem elek-halok erte, de most nagyon jo volt.

Szoval Apa lopja a mamuszod? :lol:
pocaklako
 
 


pocilakó
sztem változó, hogy mekkora...a normális (neten olvastam), ha 7-17mm között van a 7. héten. Hát nem tudom, hogy ez a 7 hét tényleg 7 e. Mert az UH képen pl. 8+2-nek írt ki a gép. Azt mondjuk nem tudom, hogy azt mi alapján írta oda...de az volt ott. Vagy az utolsó mensihez képest?? Vagy a baba méretéből?? Nem tudom. Mert a doki azt mondta, hogy 4 hét múlva menjek 12 hetes UH-ra, meg vérvételre....de ha 7 hetes vagyok, akkor az még 5 hét múlva lesz....szóval teljes a káosz nálam...

Hogy a hambi babanövesztő e, azt nem tudom, de pocaknövesztő, az tuti!:)
Én is nagyon éhes avgyok...de nem tudom, hogy mit ennék. Lehet hogy ma tejberízst csinálok! Sőt! TUTTI!!!:)

Meme

Kép
hmeme
Németország
 
 


Meme: uj kaja otlet? Naon ehes lettem megint. :roll: :roll: :roll:
pocaklako
 
 


Lopja, ezért néha megverekszünk érte:) Így fogant a baby...(hihi, neem, csak vicceltem). Ha szépen kérem, visszaadja.:)

Meme

Kép
hmeme
Németország
 
 


Megvolt!:)

Meme

Kép
hmeme
Németország
 
 


Mármint a kajaötlet!:) (tejberízs)

Meme

Kép
hmeme
Németország
 
 


megyek fel is teszem, mert annak kell idő, még megfől:)

Meme

Kép
hmeme
Németország
 
 


Ugy szamoljak a baba korat, hogy az utolso mesi elso napjatol. SZerintem a tied mar beillik egy 8 hetesnek tuti.
Te szoktal kapni hirlevelet a babanetrol?
En pont tegnap kaptam meg az enyemet, az volt benne, hogy a gyerek ezen a heten "kezd az ivasra raszokni" :lol: :lol: :lol:
Most kezdi az elso kortyokat inni a magzatvizbol. Mar annyira ki vannak alakulva a reflexei, ha a hasam egyik oldalara teszem a kezem akkor o odauszik, persze ebbol meg semmit nem erzek.
Annyira csodalatos nem?

Meme: en nem kivanom most a tejberizst :cry: :cry: :cry:
pedig egyre jobban ehes leszek :cry: :cry: :cry:

Csajok, esetleg ti, mas otlet?
pocaklako
 
 


Meme, aszta....
ha tudtam volna hogy igy fogan a baba, akkor mar 6 evvel ezelott vettem volna Apanak mamuszt....de valahogy o soha nem volt a mamuszra rakattanva..nem is lett elobb baby.. :lol: :lol: :lol:
Okes, menj csak en meg torom a fejem egy darabig...
Antekirt: nagy nagy drukk holnapra!

:D :D :D
pocaklako
 
 


pocilakó
Azt tudom, hogy úgy számolják, csak nálam ez kissé necces, mert fél évig nem volt mensí, sztán egyszer volt 35 napra, meg egyszer 28. Aztán nem lehet tudni, hogy abban a hónapban hány napos lett volna a ciklusom.

Sajnálom, hogy nem kívánod...:(Akkor....egyél....hmmm.....rántott tököt!:)

Meme

Kép
hmeme
Németország
 
 


Vagy rakott káposztát...azt is megenném:) Vagy karalábélevest, vagy grízgombóslevest:) Vagy süssél krumplit, meg halat. Na valamelyik??

Meme

Kép
hmeme
Németország
 
 


Lanyok, olyan cuki volt ma Apa, este felhivott otthonrol, mondta hogy menjek ra a varosunk webkamis oldalara, mert ott all a foteren es nekem integet. 1200 km-rol, ltam, ahogy ott allt a teren es kalimpalt, kozben meg telon beszeltuk, olyan cuki volt, es olyan jo, hogy mar jon haza.... :D :D :D
pocaklako
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet: