Új privát üzeneted érkezett!

Nem sértesz meg. De az a helyzet, hogy a fiam már 7 éves és még nem megy iskolába, mert az elmúlt évben annyit hiányzott, hogy nem bírt se beilleszkedni, le van maradva több téren. Főleg, hogy kb egy évvel ezelőtt majdnem belehalt egy rutinműtétbe, ezután testileg-lelkileg összezuhant. Emiatt eleve csak télen kezdhette a nagycsoportot... de ahogy elkezdte, megint beteg lett, mert a sok kórház miatt nagyon legyengült az immunrendszere. Sokáig hiányzott. Nagyon kell már neki a közösség, hogy az önbizalmát növelje a társasági élet, mert ha nagyon sokat kihagy, akkor teljesen befordul és elkezd félni a többi gyerektől. Neki már muszáj járni, az ovónők is ezt javasolták, hacsak lehet, inkább menjen, hozza be a lemaradását. Így is gyerekpszichológushoz meg nevelési tanácsadóba kell majd járnunk ősztől, és nem tudom, hogy a műtét utáni oxigénhiány okozott-e valamit nála. A kisebb meg annyira társasági, hogy kiakadna, ha Ő nem mehetne. Hát röviden ennyi...
Vendég
 


Nem tudom, miért csinálja ezt a vonalzód. Én az enyémet kijavítottam és azóta működik.
Szerintetek merjek biciklizni?
Vendég
 


meg en sem voltam uh-n es dokihoz is csak jovo csut megyek, akkora volt idopont.

Azt enm igazan ertem miert ne mehetne mas keruleti leakos is az sztkba, nalunk nincs igy, ha egyszer ahhoz az orvoshoz akar jarni aki ott rendel akkor megy.


Tunet: nekem nincs, se mellfeszules se hanyinger, csak neha emelyges, de inkabb este, meg az irtozatos almossag. Kicsit orulok ennek mert mindig attol tartottam mi lesz ha az elso terhessegemhez hasonloan rosszul leszek mit csinalok a kislanyommal amig en fetrengek.....de kicsit aggodok is emiatt, ha nem csinaltam volna tesztet nem is tudnam valaki lakik odabenn...igy en is nagyon izgulva varom a jovo hetet.
Sajna itt az sztkban nincs semmilyenuh nem hogy huvelyi igy ide hiaba mennek:(

Vivi: nem semmi amin a nagyfiad atment, szegenynek nehez lehet igy a kozosseg, de jo hogy az ovonok figyeltek ra es marad az oviban nem pedig ekkora hatrannyal kezdi a sluit mert ott meg tobb trauma erne ot. Drukkolok hogy a szakemberek tudjanak segiteni!
tavasziszel
 
 

 
 

Nem tudom Tavasziszel, de másfél éve a nővérem is a Fehérvárira járt, pedig Tökölön van a lakcíme...
Igen, hát az önbizalomhiányát és a halálközeli élményét kellene feloldani... többek között. Na meg lassú, későn érő stb. Viszont már olvas és számol. És nem azért, mert én erőltettem, hanem mert érdeklik a betűk és a számok. Szoval valamivel el van maradva, valamiben meg jól halad. Ja, és még növekedési hormonhiánya is van, tehát mindenki 6 évesnek nézi, ezért külön örülök, hogy még egy évet marad oviban. Nem lóg majd ki a sorból.
Vendég
 


Panny!

Azt mondta a TB-s, hogy Ugyanazt az időszakot veszik figyelembe, mint Olival. Jár TGYÁS is, meg GYED is. Ugyanannyi, mint előtte.
De valami olyasmit magyarázott, hogy ha a jövedelmed több volt/lett, akkor az alapján számolják 4-eskénél a juttatásokat. Könyvelő létemre nem teljesen értettem, mit hadovál... :oops:
Utálom a TB-t!
De megpróbálok utánanézni. A minimum, hogy azt kapod, amit most. A maximum meg a jövedelmedhez igazított TGYÁS és a max GYED, amit most kaphatsz. Annyira nem rossz a helyzet! :-)
Vendég
 


Vadszi: én sem voltam még uh-on jövő hét hétfőn megyek! Nagyon kíváncsi vagyok, mert szinte semmi tünetem nincsen. Néha elbizonytalanodom, hogy valóban babás vagyok e?

Vivi: szegény fiacskád! Mivel operálták?

Lucababám: de jó, hogy ezt leírtad, engem is nagyon érdekelt a dolog!
kaviar
 
 


Vivi, nem semmi...

Mondom én... adok bárkinek...irigyelek benneteket :oops:
Én meg ilyen szerencsétlen vagyok... :oops: :oops: :oops:

Egyszer csak elmúlik, nem :!: :?:
danyuci
 
 


Lányok egy darabig nem nagyon leszek,mert elköltöztünk anyáékhoz amig a házunk ill. a felújitás elkészül.Kb. 1 hónap még.
Mindenki vigyázzon magára és a babócákra

Kép
Kép
a.m.
 
 


Danyuci: azert annyira nem hianyzik, na a hanyas meg egyaltalan nem, az elzonel is csak egy volt belole de nekem mar az allando inger is eleg volt. A hanyas meg, nem irigyellek. Kitartas! Ismerek embereket akik hasonloan jartak, drukkolok hogy ha masnem 12tol ne legyen!
Kaviar: en is igy erzek, elgondolkodom valoban???ezert is csinaltam megegy tesztet, ugyan olyant mint az elso lurkonal is:)de hat azon is ket csik volt. Az asszisztens bejelentkezesnel tgnap kerdezte is hogy varandos? mondom hat asszem:)
tavasziszel
 
 


Tavasziszél, ez tetszik...hát asszem :lol: :lol: :lol:
danyuci
 
 


a.m te is vigyazz magatokra! jo hogy lesz felujitas es megjobb hogy van addig hol lakni!
tavasziszel
 
 


Vivi. Örülök hogy nem bántodtál meg. Azért is kérdeztem, mert nem tudtam, nem értettem. De így minden világos. Nagyon sajnálom ami a fiaddal történt. Remélem teljesen felépül, minden rendbe jön. :lol:

Szóval a vonalzóm tényleg hülye, egyszer jót mutat egyszer meg le van maradva egy napot.
Már arra is gondoltam, hogy esetleg nem éjfélkor, hanem délután vált. Majd kiderül most mit ir.
Lecserélni, átirni nem akarom, babonából :oops:

Tavaszi szél: egyszerre megyünk uh-ra. Te mennyi idős leszel akkor?

Hát nekem sincs tünetem alig, valami. Folyton keresgélem a tüneteket magamon, hogy ügye tuti terhes vagyok.
Aztán eszembe jut, hogy ugye nem jött meg, meg van 3 pozítiv tesztem, meg 2 pozítiv jóstesztem. Ennyi már csak nem hazudhat.

Egyébént ma egy párszor mintha hányingerem lett volna...

Kép
Kép+1nap
Kövi orvosi vizsg+uh:nov 5.
vadszi
 
 


A.m. várunk vissza :D
danyuci
 
 


A.m. : hát sikeres felújítást! és várunk vissza!

Vadszi: én is keresgélem és mintha ma kétszer is lett volna meg a héten egyszer reggel tényleg majdnem hánytam de elmúlt és azóta semmi. No én sem akarok hányni, tulajdonképpen jó így, csak ne lennék folyton éhes,már így is gáz a súlyom, hát még ha végig enni fogok!
kaviar
 
 


Sziasztok!
Hányinger-mentes mázlista kismamik!!! Örüljetek, hogy nincs émelygés...hányás. Mondjuk nekem is "CSAK" az előbbi van.
Képzeljétek, ma elmentem ruhát venni magamnak, mert már szinte semmi nadrág nem jön fel. Végülis két szoknyánál döntöttem. Mindenkinek tudom ajánlani, mert nem nyomja a pocakot, mint a nadrágok! És még szellőzik is!:D:D:D viszont biciklivel mentem, hát azt hiszem, többet nem teszem... kellemetlen volt bicajozni.
Kaviar, orrmandula műtétje volt...
Na pá lányok, hazajött apuka és megyünk sétálni! Üdv
Vendég
 


Sziasztok csajok!


Most jövök uh-ról!

Jó híreim vannak, 5 hét 2 napos terhes vagyok, 2 mm az embrió, és ami megdöbbentő hogy a dokim hiperszuper gépe már mutatta a szívműködést is, sőt meghallgattam jól kihangosítva az én drága minimanóm első szívdobbanásait!!!! :D

Ilyen jó hírekre nem számítottam, 5 éve a kisfiamnál még nem hallhattam a 4 mm-es embrió szívét, de azóta haladt a korral az orvostudomány, és most már egy 2 mm-es babó szívecskéje is hallható!!!
Olyan boldog vagyok! A doki azt mondta, hogy innentől már ne parázzak, nem lehet semmi baj, remélem igaza lesz.

Amúgy kb: pár napja van hányingerem, ma nem tudtam magamra fújni a parfümömet, öklendeztem néhány étel szagától a hűtőben, szóval kezdődik ami a kisfiamnál. Remélem ez a poronty megkímél, és csak light-osan leszek sz@rul. :lol:
csézjang
 
 


Vadszi!

Én is teljesen így voltam!
Többször is megnéztem a tesztjeimet hogy nem tűnt-e el a két csík róla... :lol:
Meg keresgéltem a tüneteket hogy hülye vagyok-e vagy terhes, de aztán eszembe jutott, hogy nem jött meg, és pozitív a teszt, ennyi véletlen csak nem lehet! :lol:

Kaviár!

Ne izgulj biztos jó híreket kapsz majd. Én nálam jobban senki nem parázott, a dokim nevetett is..... :lol:
csézjang
 
 


Csézjang,

Ezek aztán a jó hírek...remélem, hogy kicsit megnyugodtál és nem idegeskedéssel telnek majd a perceid...ilyenkor mindig gondolj a kis dobogó szívére, talán segít :roll:

Naná, hogy minden rendben lesz...meglátod :lol:
danyuci
 
 


Kedves Babanetes Közösség!

Egy topiklakó kisfiú, Roli, nagyon nagy bajban van. Vízbe esett és most tág pupillákkal, agyműködés nélkül fekszik. Kérünk Titeket, hogy ki-ki hite, világszemlélete szerint imádkozzon, szorítson Roliért, drukkoljon a felépüléséért. A közös akarat sokszor csodákra képes, és most erre van szükség. Mától minden este tíz órakor Rolira fogunk gondolni, az ő gyógyulására. Kérünk Titeket, tartsatok velünk!

2005 ősziek


Kép

KépKép
KépKép
fedi
 
 


Oh cézjang, de jó neked!
ha neked 5+2 naposan volt már szívhang, akkor én is elmehettem volna 5+6 naposan.
Na, nem baj, most már kibirom 6+6 napig.
Azoknak akik nyaralnak, érezzék jól magukat.

Ti mertek fürdeni? Mi is megyünk nemsokára hévizre de nem hiszem hogy bemerészkedek a vizbe.

Más: ha háton fekszem, és kinyutom a lábam, akkor a szemérszörzet felett érzek egy kis csomot. mondjuk mint egy kisebb barack. Az már lehet a megnagyobbodott méh?

Kép
Kép+1nap
Kövi orvosi vizsg+uh:nov 5.
vadszi
 
 


Vadszi!

Nyugi nálad is minden rendben lesz !!!

Én ezen a nyáron kihagyom a fürdőzést akármilyen kánikula van, tudom hülye vagyok, de másfél évet vártunk rá, és most nem merek bekockáztatni egy felfázást vagy fertőzést.
2 hét múlva kell újra mennem ami jó mert elég parás vagyok és megnyugtató a gyakori mozizás! :D Főleg az első hetekben nagyon fontos mert akkor még olyan sok minden történhet. Remélem semmi gond nem lesz már nálam.
Vadszi! Annyira kíváncsi leszek milyen hírekkel jössz majd jövő héten! :D Nyugi, az a baba szépen növöget a pocidban.

Amúgy nekem is olyan nagy a hasam hogy alig jönnek rám a nadrágjaim, holott tudom hogy ez még csak az alhasi vérbőség, nem a baba, de akkor is akkora a hasam mint egy ház! :D
csézjang
 
 


Fedi! Istenem, ez borzasztó... én hiszek Istenben és imádkozom a kisfiúért (nemcsak 22 órakor).
Vendég
 


Csézjang!
Akkor talán van esélyem, én holnap megyek dokihoz! Most cserélték le állítólag az uh készüléket egy jó minőségűre. Kérdés, mennyire jó minőségű...
Vendég
 


Nóri!

Hát ez az hogy mostaakkor mi alapján kapm majd a gyed-etmeg a tgyás-t?Nem mindegy mert a mostani még a 7 évvel ezelőtti bérem alapján van ami nagyon szar...45ezer gyed-et kapok...szal jó lenne ha a besorolási bérből számolnk mert az már jóval több a 7 évvel ezelőttinél.Én azt olvastam hogy ez lenne...köszi ha megnézed..

Puszi mindenkinek :wink: továbbra is pancsolunk ezerrel :wink:

Panni

Kép
Kép
Kép

Kép
panny
 
 


Jó reggelt lányok! Panni, hát ez érdekes, amit írtok a gyedről, ugyanis nekem 5 éve nem is emeltek az órabéremen. Nem úgy kéne, hogy a gyed-gyes alatt töltött idő alatt is emelkedik azért valami minimálisat???!?!?!?
Vendég
 


Csézjang: jaj de jó hírek! Hát tényleg szupi gépük lehet de megérdemeleted, hogy megnyugodjál!

Remélem jövő hétfőn hasnló jó hírekkkel jövök.
Akkor mi pont egyidős terhesek vagyunk, elvileg én is 5+2 és mivel én hőmérőztem tudom mikor volt pé. a 13 napon szóval valami hasonló eredményt kéne kapnom.

Vivi: én úgy tudom, hogy a gyes gyed alatt is kéne növekedni a fizetésnek. (ha közalkalmazott vagy akkor mindenképpen)
kaviar
 
 


Vivi!

Nagyon várlak ma a hírekkel !!!!! Aztán nehogy ne menj el !!!! :wink:


Kaviár!

Nagyon várlak majd hétfőn a hírekkel, hát én nem tudtam mikor van pém, csak egy kósza szex volt a férjemmel :oops: nem is érdekelt minket a babakérdés mert már másfél éve nem jött össze, és pont akkor jött össze most amikor nem néztünk semmit, csak durr bele, aztán nem is feküdtem utána, kimentem egyből wc-re, aztán néztük a tv-t, és mégis összejött.

Azóta hiszem azt amit szoktak mondani, hogy ha akar jönni egy baba, akkor az mindenképp jönni fog !!! Eddig hiába vártam hőmérővel, ovu teszttel, fenék alá párnával stb..Úgyhogy már már feladtam, erre egyszer csak hipp-hopp beütött a bébi!!!!

Örülök hogy neked bejött a hőmérő. Van akinek bejön, sajna nekem nem vált be, de már tök mindegy mert itt lapul a babuci a pocakban! :D
csézjang
 
 


Sziasztok!
Nemrégen derült ki, hogy márciusban újra babám lesz. Már van egy 21 hónapos, ördög, de mégis imádni való kisfiam.
Remélem csatlakozhatom hozzátok

Kép

Kép
andrea001
 
 


SZia Andrea! Jó helyen jársz...údv köztünk :lol:
danyuci
 
 


Jó reggelt!

Elöször is Vivi sajnálom a kisfiadat és remélem, hogy hamar rendbe jöttök. :lol: Délután nagyon várjuk a híreket. :lol:

Csézjang: Gratula jó eredményhez ez szuper. Azt nem tudod véletlenül, hogy mekkora volt a petezsák?

Kaviar neked is mennek a drukkok jövöhétre, már mindjárt itt van. :lol:

Andrea üdv köztünk mesélj egy kicsit magatokról, voltál már orvosnál?

Vadszi: a fürdés akkor gáz ha hajlamos vagy a fertőzésekre. Én egyébként olyan praktikát is hallottam, hogy Canesten krémmel jó vastagon be kell kenni alul magadat és úgy menni a fürdőbe és akkor elvileg nem lehet gond. De ez csak hallomás inkább kérdezd meg a dokidat. :lol:

a.m: várunk vissza.... :lol:

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie First Birthday tickers
krisy79
 
 
 


Fedi sokat gondolok Rolira remélem rendbe jön és küldöm a rengeteg ++++++++++++ energiát.

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie First Birthday tickers
krisy79
 
 
 


Sziasztok Lányok!
Bocsi, hogy nem tudtam még bekapcsolódni a topikba, csak most kezdtem el dolgozni az új helyemen, és próbálok belerázódni, így nem marad időm az alapos átolvasásra, és reagálásra.

Andrea!
Üdv köztünk! Boldog és problémamentes pocakosodást!

Úgy tűnik, hogy a barnázásom stagnált, azaz alig jön egy-két csepp egész nap, és az is inkább halvány tejeskávé színű, mint barna. Talán nem lesz belőle gond.

Még egyszer bocsi, Lányok, hogy még nem tudok személyeseket reagálni, de hamarosan.... :wink:
Vendég
 


Krisy!

16 mm volt a petezsák 2 mm-es babával jó szívhanggal, 5 hét 2 naposan. Miért kérdezed a petezsákot? :shock:
csézjang
 
 


Angie, én naponat többször is bekukkantok, de néha képtelen vagyok így is reagálni :oops: , nemhogy személyeskedni...talán majd belejövünk :roll:
danyuci
 
 


Sziasztok!

Gratulálok mindenkinek az UH-hoz! Andi: én is szia! :)

Nekem sincs semmilyen tünetem, aggaszt is egy kicsit, de nem kérek hányást, köszönöm!!!

Viszont történt valami, csak hogy ne legyen olyan nyugis minden: 3 napja pocsékul érzem magam, kapar a torkom, és nagyon rossz a közérzetem. Ma elmentem a körzetihez, egyből adott antibiotikumot (penicillint, úgyhogy a babának nem árt), mert egy bakteriális torokfertőzésem van. Szerinte a babának nem árthat a fertőzés, de nagyon félek, nehogy esetleg valami rossz történjen. Főleg, hogy legközelebb augusztus 17-én kell mennem a dokihoz, úgyhogy addig aggódhatok, hogy megmarad-e a kistesó. Azt mondta, hogy gondot csak a láz okozhat, az meg szerencsére nincs, de nekem sosincs lázam (10 évesen volt utoljára), csak olyan, mintha lenne, de 36,5-nél nem megy feljebb. A normál testhőmérsékletem 35,2 körül van, így nekem a 36,5 is magas, csak ez még nem láz.
Szerintetek lehet baja a babának?

Kép
Kép
detty74
 
 


Detty ne aggódj, én szinte az összes terhességemet valami megfázással, torokgyulával kezdtem. Most is... Ja a hőemelkedés körüli hő meg a terhességgel jár. Nekem is 36,7 és ez normális!
Vendég
 


Detty ne aggódj, én szinte az összes terhességemet valami megfázással, torokgyulával kezdtem. Most is... Ja a hőemelkedés körüli hő meg a terhességgel jár. Nekem is 36,7 és ez normális!
Vendég
 


sziasztok
Voltam orvosnál, hétfőn megyek uh-ra először.

Megfázás: ne aggódj, én nekem mindkét terhesség közpéfülltő gyulladással derült ki:) még vicceltünk is, hogy megint fáj a fülem, jön a gyerek és tessék igaz volt:)

Nekem már van egy 21 hós fiam Bálint, 3tól vissza megyek a munkahelyemre dolgozni, de egyből szabadsággal kezdek, van vagy 38 napom bent:), aztán dolgozom még majd egy kicsit, és kezdődik előröl a babázás:)

Nektek nő már a hasatok? basszus nekem Bálinttal is nagyon nagy volt már a 4 héten a hasam és most is, ráadásul tök ciki mert mindenki kérdezgeti ennyit híztam:(

Kép

Kép
andrea001
 
 


Andi: nekem nem no meg a hasam, bar gondolom elobb fog latszodni mint az elso mert meg van lottyedve a hasam es alapbol sem kicsi:( az viszont nem lepen meg ha lassan nem tudnek gombos nadtagot huzni az ugyanis elsonel ugy volt hogy kb 6-8adik hettol terhesnacit hordtam. BAr most mig jo ido van nem gond, vannak gumis dereku nacijaim szoknyaim.
Amugy en ha olyan helyre megyek ahol veletlen sem akarom hogy kerdezoskodjenek tunikaszeruseget veszek, meg lenge dolgot:)mert a hizast rajtam is rogton eszre vennek en meg ugye meg nem mondom senkinek mi a szitu.
tavasziszel
 
 


Csak bekukkantottam hozzátok, de Panninak segítség a juttatásokról!
Ez a most Júliusi Kismamában van, szóval friss infó, és úgy néz ki, hogy tuti!!! :?


http://www.kismama.hu/magazin/neked_mennyi_jar/5869/

Én úgy vettem ki, hogy rátok az új rendszer még nem fog vonatkozni :wink: Csak aki Április 30.-a után szül!!! :P


Bocs mégegyszer a betolakodásért! Remélem tudtam segíteni. Mindenkinek nagyon boldog, és szép babavárást, szülést kívánok :)
manóci
 
 


toroltem nehany bejegyzesem mert felismertek tobben es nem akarom hogy meg tobben felismerjenek amig minden ilyen bizonytalan! majd probalok valahogy inkognitoban maradni...
tavasziszel
 
 


Sziasztok!

Remélem, tényleg nem lesz gond! Köszi a megnyugtatást!

Ez a pocak dolog nálam is kezd furcsa lenni. Én a szoptatás(nak nevezett fejés) alatt nagyon lefogytam, és most meglepődtem, mert egyre kényelmetlenek a normál, gombos nadrágaim. Úgyhogy ma én is előkotortam az egyik kismama nadrágom, de olyan furcsa, még annyira az elején vagyok! Alexával január végén estem teherbe és csak tavasszal kellett a terhes cucc.
És engem is olyan furcsán méregetnek az ismerősök. Volt, hogy kénytelen voltam elmondani, mi a helyzet, annyira kellemetlen volt a pillantásuk. Főleg, mivel Alexa még nincs 9 hónapos, és senki nem gondolja, hogy ilyen hamar összehoztunk egy kistesót.

Kép
Kép
detty74
 
 


Andi szia! Hány hetes vagy? 5+??? Csak olyan furi a vonalzód, hogy azt írja ki 7 hónap és 27 nap

Detty: ne aggódj, nem lesz semmi gond!
kaviar
 
 


manóci: köszi! Én is úg tudom, hogy ápr. 30 utániakra vonatkozik az új rendszer!
Ami szerintem tök hülyeség, mert így csomó indított szülés lesz, ha azt mondták volna, hogy pl. (nem a dátum a lényeg) ápr 30. -án utoljára mensisetttek (tehát akkor kezdődő terhességekre) vonatkozik, sokkal job lett volna (páran még a május elejiekből ápr 30-at hazudnának (na bumm de két 3 héttel később már nem lehet azt mondani) így viszont 2-3 héttel is korábban jöhetnek a babák csak e miatt!
kaviar
 
 


Hát én nem vagyok egy sovány alkat. Sőt jelentős tulsúlyal kezdem a terhességet, úgyhogy nem hiszem, hogy rajtam hamar észre lehetne venni.
Egyenlőre még a családban is titok. A párom meg anyukám tudja.
De agusztus végén baráti társasággal megyünk egy bulizos hétvégére badacsonyba. Ott el kell mondanom, hogy miért nem iszom semmit. (addigra már 10. hetet is betöltöm. Két unokatesom is jön. Nekik már elöbb el kell mondani, nehogy megsértődjenek. Bár az egyikük már gyanakszik... De amig nem voltam orvosnál addig nem akarok semmit elkiabálni.

Andrea: akkor te most mennyi idős terhes vagy? mert a vonalzodból nem derül ki.

szórítsatok lányok, hogy kibirjam a mai éjszakát ébren. Éjfélkor megyünk megnézni az új Harry Potter filmet.

Kép
Kép+1nap
Kövi orvosi vizsg+uh:nov 5.
vadszi
 
 


Vadszi: én is kb. 10 kiló plusszal indultam az előző terhességemmel és ennek köszönhetően e vagy sem de kb a 20 hétig simán letagadhattam volna, hogy babás vagyok!
Nem tudom most mi lesz mert azért viszonylag kicsi a korkülönbség, meg mondják a második harmadik X-edik terhességgel hamarabb látszik és nagyobb is lesz!
Minden esetre most tegnap már nem tudtam begombolni a gatyám de ma megint (gondolom a felfújódás miatt volt)
kaviar
 
 


jajj en is mindig fel vagyok puffedve foleg igy nap vegere.
ebbol is kezdtem amugy gyanakodni mar azelott hogy ne jott volna meg, mert ez az elozonel is igy volt sot szules utan is jo ideig:(
En is azt hallottam hogy minden terhesseggel nagyobb hasra lehet szamitani, de ismerek ellenpeldat is. szerintem ez is adottsag kerdese.
tavasziszel
 
 


Vivi!

Na mizu,mi volt a dokinál???

Köszi lányok a segítséget,de nekem nem az volt a gondom hogy az új vgya régi rend szerint kapom-e gyed-et...zt tudtm eddigis hogy a régi szerint,bár nekem azúj se nagyon lett volna gáz mert rengeteg biztosított időm van és 3 év gyes-re is tudok menni mivel főállású anyánk tudok menni a legkisebb 2 éves kortáól.Nekem az a kérdésem hogy milyen jövedelem alapján kapom majd a gyed-et...mivel gyed-ről megyek gyed-re és a szülés előtti évben nincs jövedelmem csak gyed-em(és jövedelemből számolják a gyed-et)na szóval a 7 évalatt ment fel a besorolási bérem és nagyon jó lenne ha az alapján néznék.Na nem untatalkaa tovább titeket :?

Alig tudtam visszaolvasni annyit írtatok...de ez jó mert pöög a topic :wink:
Otthonról már jobban tudom majd követni az eseményket.

Ma állati meleg volt...hát tényleg csak a vízben lehetett kibírni

Nekem is aligvannak tüneteim...hányinger is csak ritkán...kezdek kicsit én is parázni mert a srácokkal nagyon hányingeres voltam.Remélem minden OK..olyan messze még a 29.-e...

Panni

Kép
Kép
Kép

Kép
panny
 
 


Vivi!

Na mizu,mi volt a dokinál???

Köszi lányok a segítséget,de nekem nem az volt a gondom hogy az új vgya régi rend szerint kapom-e gyed-et...zt tudtm eddigis hogy a régi szerint,bár nekem azúj se nagyon lett volna gáz mert rengeteg biztosított időm van és 3 év gyes-re is tudok menni mivel főállású anyánk tudok menni a legkisebb 2 éves kortáól.Nekem az a kérdésem hogy milyen jövedelem alapján kapom majd a gyed-et...mivel gyed-ről megyek gyed-re és a szülés előtti évben nincs jövedelmem csak gyed-em(és jövedelemből számolják a gyed-et)na szóval a 7 évalatt ment fel a besorolási bérem és nagyon jó lenne ha az alapján néznék.Na nem untatalkaa tovább titeket :?

Alig tudtam visszaolvasni annyit írtatok...de ez jó mert pöög a topic :wink:
Otthonról már jobban tudom majd követni az eseményket.

Ma állati meleg volt...hát tényleg csak a vízben lehetett kibírni

Nekem is aligvannak tüneteim...hányinger is csak ritkán...kezdek kicsit én is parázni mert a srácokkal nagyon hányingeres voltam.Remélem minden OK..olyan messze még a 29.-e...

Panni

Kép
Kép
Kép

Kép
panny
 
 


Vivi!

Na mizu,mi volt a dokinál???

Köszi lányok a segítséget,de nekem nem az volt a gondom hogy az új vgya régi rend szerint kapom-e gyed-et...zt tudtm eddigis hogy a régi szerint,bár nekem azúj se nagyon lett volna gáz mert rengeteg biztosított időm van és 3 év gyes-re is tudok menni mivel főállású anyánk tudok menni a legkisebb 2 éves kortáól.Nekem az a kérdésem hogy milyen jövedelem alapján kapom majd a gyed-et...mivel gyed-ről megyek gyed-re és a szülés előtti évben nincs jövedelmem csak gyed-em(és jövedelemből számolják a gyed-et)na szóval a 7 évalatt ment fel a besorolási bérem és nagyon jó lenne ha az alapján néznék.Na nem untatalkaa tovább titeket :?

Alig tudtam visszaolvasni annyit írtatok...de ez jó mert pöög a topic :wink:
Otthonról már jobban tudom majd követni az eseményket.

Ma állati meleg volt...hát tényleg csak a vízben lehetett kibírni

Nekem is aligvannak tüneteim...hányinger is csak ritkán...kezdek kicsit én is parázni mert a srácokkal nagyon hányingeres voltam.Remélem minden OK..olyan messze még a 29.-e...

Panni

Kép
Kép
Kép

Kép
panny
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet: