Új privát üzeneted érkezett!

Márcsak azért mert én remélem, hogy a 9hónap alatt és még utánna is jó sok mindent szeretnék megbeszélni veletek, meg tanácsot kérni...és nekem ez úgy még hiányzik!!! :D

Kép
Kép
ronci
 
 


Nna...
Bár megfogadtam, nem bírtam magammal... :oops: Feltettem az új vonalzómat! :lol:

Kakti

KépKép

KépKép
kakti
 
 


ronci: Én 29 éves vagyok és 5 éve élünk a párommal pesten, 3 éve lakunk a saját lakásunkban békásmegyeren. Előtte miskolcon laktunk és a szülőkhöz minden hónapban hazajárunk. Gyerekünk még nincs, de erre a picúrra/picúrokra már 3 éve vártunk. 4. inszeminációval sikerült/ek. :) A többesszám csak reménykedés, de egy babának is nagyon fogunk örülni. Egy bankban dolgozom belső ellenőrként és még most végzem a Gábor Dénes Főiskolát. Már csak a diplomamunka és az államvizsga van hátra. Azt hiszem ez utóbbi jövőre tolódik, bár poén lehet informatikai és biztonságtechnikai államvizsgát tenni terhesen. Itt még az is nagy szó, hogy nő vagyok. Azt hiszem ennyi.



vicky79
 
 

 
 

vicky79!
Köszi.Ezt jó hallani.Remélem nálam is így lesz.
Szamibaba!
Hát igen szinte nekem is csak pocakom lesz szerintem.
De még most sem látszik semmi.A hasam olyan mintha jól laktam volna.Mikor hogy.Néha van étvágyam néha meg nem.Inkább csak csipegetek.Egy tányér ételnek 2-szer kell nekiindulnom.Én is émelygek,ég a gyomrom,hányingerem van,hidegrázás,fáradtság érzés.
ananácska sok sikert!!!!!!!!!
husoka szörnyű nagyon sajnálom!!!!!!!
Én 21 éves vagyok. Egy életvidám gyerkőcöket szerető lány vagyok.
8 évig sportoltam majd verseny táncoltam.
Egészségügyiben végeztem.
Imádom az állatokat a szüleimmel élek együtt és a párommal akivel már 5 éve együtt vagyunk. A párom iker és anyukám is.Remélem majd lesznek iker gyerkőceim.
Puszi nektek

Kép
murci88
 
 


ronci:
34 éves leszek napokon belül. 4 éve vagyunk együtt Apával, azóta próbálkozunk a manóval. 2. inszeminációval sikerült (ugyanott, ahol Vickynek). Én tősgyökeres fővárosi lány vagyok, Apa Martfűről való, de évek óta Bp.-en él. Van két pici kutyagyerekünk, így végül is a 3. jön most. :lol:
Eredetileg óvónéni vagyok, de jelenleg egy statikus irodában dolgozom, mint műszaki szerkesztő.

Kakti

KépKép

KépKép
kakti
 
 


Én 1983-as gyártmány v.ok,december 24.-én születtem :D
Karácsonyi ajándék voltam :wink: :lol:
Kereskedő v.ok,2006ban mentem férjhez,a lakodalmat a párom szülinapján tartottuk,tehát szülinapi ajándék/feleség lettem!
Fruzsira majdnem egy évet vártunk,most a második honapban sikerült.....tehát ez kiszámithatatlan 8)

Kép
Kép
szintus
 
 


murci88 írta:Egészségügyiben végeztem.
Imádom az állatokat a szüleimmel élek együtt és a párommal akivel már 5 éve együtt vagyunk. A párom iker és anyukám is.Remélem majd lesznek iker gyerkőceim.
Puszi nektek


Nos akkor majd jól kiffagatunk,te kis e.ü.-is :lol:
Dolgozol is benne?
Ikrek----adja a jó Isten,hogy sikerüljünek,ha vágysz rá :!: :D

Kép
Kép
szintus
 
 


Kakti!!! mi egy idősek vagyunk!!!Mármint babaügyben!!! 02.20???
Akkor Te még oda mész most vissza dokihoz ahol az inszemen voltál, ugye??? Én még várni akarok jövő hétig..

Akkor én is írjak már ha én kezdeményeztem!!! :lol:

Én 31éves vagyok, párom 38 meg egy pici.. 9éve vagyunk együtt és 2007.07.07-én volt az esküvőnk.. Mi még most kezdtünk hozzá a babprojecthez, a 2.hónapban sikerült.. szerintem fiú lesz, mert pároméknál csak fiúk vannak igen széles körben..
Van egy mentőtiszti diplomám és tavaly végeztem az Ybl-n, mint tűzvédelmi mérnök.. A mentőknél dolgozom. És hajdú-biharban lakom..a házunk éppen nagy felújításban van..Mindent kicserélünk benne, kivéve a külső falakat... :lol: :lol:
Van 3 kutyánk: mindegyiket úgy fogadtuk be: 1pumi fiú, és 2 törpe pinscher kislány..

Kép
Kép
ronci
 
 


Szintus!!! Te nem raksz fel új vonalzót is?? Vagy még ki vársz kicsit??? :lol: :lol:

Kép
Kép
ronci
 
 


Ronci akkor neked bizony nincs könnyű munkád! :?

Kép
Kép
szintus
 
 


AMúgy szerintetek miért van a vonalzóm mindig 1nap késésben??? Azért mert este csináltam???és akkor vált? vagy mi a csodáért nem azt írja, hogy 4hét 5nap???

Kép
Kép
ronci
 
 


Roncikám ha egy kis szerencsém lesz,akkor ma lesz betegkönyv és holnap elhuzok dokihoz!
Ha minden okés,akkor szerkesztem az új vonalzót!!!

Kép
Kép
szintus
 
 


Szintus!!! Néha nincs... :D Néha meg nagyon nincs.. minél agresszívebb egy bizonyos népcsoport, annál szarabb hozzájuk kivonulni...meg van még sok nyalánkság.. de vannak benne könny fakasztóan szép részek is... :lol:

Kép
Kép
ronci
 
 


Szintus!! Mennyi idős vagy most???

Kép
Kép
ronci
 
 


Nekem is nagyonbabás van,de az pontos....passz h miért nem vált,biztos éjfélkor vált át.....

Kép
Kép
szintus
 
 


Mi a párommal 8 éve vagyunk házasok én 33, ő 38. Decemberben határoztuk el a babát, valahogy eddig éretlennek éreztem magam a feladatra. Mi is imádjuk az állatokat, van macskánk, görink, kutyánk, tekink. A diplomám szerint közrendvédelmi tiszt vagyok, de nem dolgozom a szakmámban, webmesterként tevékenykedem/programozást tanulok (önszorgalomból, nem suliban). Békásmegyeriek vagyunk, de már egy ideje külföldön élünk, egy pici, mediterrán városkában. Mindketten vegánok vagyunk. Imádok sportolni, de a párom kicsit lustácska, így marad a futógép. Röviden ennyi.
Murci, hatalmas esélyed van ikrekre sztem:)
szamibaba
 
 


Hááát ma 7+2 vagyok,elég jó birom,hogy nem mentem el....
De ha nem sikerül ma a könyvecske,akkor mindenképp elmegyek maszekul :!:

Kép
Kép
szintus
 
 


SZintus meg Szami, Ti is egy idősek vagytok!!! :lol: :lol:
Szami!!! Hol van az a mediterrán településke??? Spanyol honban???

Kép
Kép
ronci
 
 


Szintus!!!
most egyelőre nem dolgozom benne mert nem akarom megemelni magam vagy stb. A párom nem is engedne most dolgozni. Úgy,hogy most pihizek.
Nyugottan lehet faggatni ha tudok válaszolok is rá!! :)

Kép
murci88
 
 


Visszatertem.
Sajnos nem jartam sikerrel a munkahelyemen. Elindultunk, de tukozben hivott az egyik munkatarsam, aki tudta, hogy megyunk, hogy a HR-es csaj elment ebedelni, szoval ne menjunk. Kesobb meg mar nem volt ertelme, mert a ferjem ma este dolgozik es pihenni akart. Ugyhogy holnap ujra probalkozunk.
Viszont csereben voltunk vasarolni, vettunk esernyo babakocsit a fiamnak. Azert volt ra szukseg, hogy amikor egyedul kell mennem, akkor le birjam vele cipelni a lepcson terhesen is. Ez tok konnyu, ot kg, a fiam tiz, majd leereszkedek vele. Igy remelem nem fogom megemelni magam.
Es vettunk neki autosulest is, mert a rogzitheto hordozoba mar csak osszehajtogatva fert bele szegeny.
Azutan aludtunk egy kicsit delutan. Most meg faradtabb vagyok es jobban emelygek, mint alvas elott. Sutottem fankot, de nem nagyon kivanom, inkabb borso levest ettem, az egeszsegesebb.

Jo otlet volt, hogy irtatok magatokrol. En is jobban szeretem, amikor el tudok kepzelni valakit, vagy tudom, hogy ki hogy el, honnan jott. Kepeket nem toltotok fel?
En annyira szeretnek, de a leleplezodes miatt nem merek. Bar a ferjem azt mondta, hogy Kristofrol toltsek fel egyet nyugodtan, ez alapjan ugysem fog senki sem rank talalni, ha meg megis, akkor igy jartunk.
Ugyhogy itt egy kep az en "idosebbik" babamrol:
Kép

Rolunk annyit, hogy en Kelet-Magyarorszagrol szarmazom, a ferjem Szekesfehervaron szuletett. Meg kicsi volt, amikor Budapestre koltoztek, en csak erettsegi utan mentem fel sulik miatt. Nagy tanulos voltam. Van ket diploma nelkuli szakmam, illetve ketto diplomaval (kozgaz es info), amelyeket sajnos egy ideje nem hasznaltam. Amig Magyarorszagon eltunk, akkor fosuli mellett dolgoztam, de legalabb szakmamban. Allamvizsgak utan eloszor a ferjem koltozott kulfoldre, majd poenbol en is utana jottem. Azert irom, hogy poenbol, mert en egy hosszu nyaralason kivul nem terveztem semmit ebben az orszagban. Akkor meg nagyon friss volt a kapcsolatunk. De orult szerelembe estunk es en is itt ragadtam. Borzasztoan rossz munkat kaptam, ami viszont jol fizetett, de a szakmai tudasomat egyaltalan nem tudtam kamatoztatni. Mindig halogattam a munkavaltast, hogy eloszor penzt gyujtsek, csak utana ugraljak, de elhataroztuk, hogy szeretnenk gyereket, igy mar nem valtottam munkat. Nem szerettem volna lecsuszni a fizetett anyasagirol. Ugyhogy egy hidegkonyharol mentem szulni. Rendezvenyekre keszitettunk dekorativ eteleket, szendvicseket. Tulajdonkeppen nemtom miert panaszkodom, nem kifejezetten fizikai munkam volt, hanem szinte mar muveszet volt soroskupak meretu szendvicset kesziteni otszaz peldanyban ugy, hogy 4-5 alapanyagot rakok ra. Iszonyatos turelem es kezugyesseg kellett ahhoz, hogy mini masnit kossek egy snidlingszarbol... :-D De jol megfizettek es jogosult lettem mindenre igy, ami gyerekkel kapcsolatos tamogatas.
En 26 eves vagyok, a ferjem most lesz 28. Tavaly szeptemberben hazasodtunk ossze, mar javaban pocakos voltam. Nagy pocakos.
Van egy kutyusunk is, egy imadni valo jack russel terrier.
Vendég
 



Ronci; ma 7+3 vagyok, csak a vonalzómnak nagy feladat a pontos kiírás:D Kicsit dk-ebbre, Israelben.
Ananácska; nagyon cuki a kisfiad! Valóban olyan huncutka a "Little Boss" ahogyan a kép sejteti ? :)
Szintus; azon a glitteres képen az a szép, nagyszemű kisbaba a Fruzsina?
Kakti; szuper ez a ticker!! Köszi a linket!
szamibaba
 
 


Szami,igen ö a kis Fruzsicica a képen,de teszek fel róla egyet és rólam egyet: Kép Kép

Pusziiiiii

Kép
Kép
szintus
 
 


:) Jajj, de tündéri kicsi hölgy!! Gratulálok hozzá!!
Jó, hogy tettél fel magadról is képet, sokkal jobb úgy beszélgetni, ha tudjuk ki áll a név mögött :)
Majd én is keresek képet magamról, csak az a gond, hogy a családunkban én vagyok a fotós és nagyon ritkán készül rólam kép.
szamibaba
 
 


ananácska!!! Nagyon cuki az idősebbik gyermeked!!! :lol: :lol:

szintus!!! Rád hasonlít pici lányod, talán csak a szeme nem!! Szépek vagytok mindketten!!! :lol: :D

iwiwen fent vagytok lányok?

Kép
Kép
ronci
 
 


szami!!! ugyanígy vagyok én is..mindig én fotózok, páromról, keresztfiamról van vagy ezer kép, míg rólam vagy 3.. :(

Kép
Kép
ronci
 
 


Mi a férjemmel a munkahelyünkön ismertük meg egymást. Egy napon kerültünk arra a munkahelyre (posta). Bár egy suliba is jártunk, alattam járt 1 évvel, nem nagyon foglalkoztam akkor vele. Nálunk előbb jött a baba, mint az esküvő, így Levente mikor 4 hónapos volt, akkor volt az esküvőnk és a keresztelő.

Képzeld Szintus! Mi is cicáztuk a lányunkat. Még terhes voltam, mikor kitaláltuk, hogy Réka lesz. Aztán valahogyan Levente elkezdte mondogatni, anya hasában van Rékacica. Míg meg nem született Rékacicának hívtuk. Aztán utána csak a Réka maradt.Bár most meg Réka kezdte el, hogy őt Rékacicának hívják.

Szóval én már lassan 5 éve vagyok itthon, s még maradok is egy ideig. Bár mikor Levente betöltötte a 2 évet, akkor csak papiron mentem vissza dolgozni, kivettem a szabijaimat, s utána meg táppénzre mentem.

Engem is megtaláltok az iwiw-en, ezen a felhasználó néven.

Én az első terhességem alatt 6,5 kg-ot híztam a másodiknál csak 2 kg-ot. Én már eleve súlytöbblettel indultam. Bár a másodikat végighánytam, szó szerint, szinte mindennap. Így is 3330 g lett Réka, Levente 3150 g-mal született.

Annamari
Kép
Kép
Kép
Kép
nmarya
 
 


Sziasztok!

Túl vagyunk a dokin. 4,5 hetes terhesek lehetek. Minden ok, kicsi "zsákocska" látszik, 2 hét múlva vissza kell menni, így indul az újabb visszaszámlálás. Még 14 nap :)

Én 31 éves vagyok, férjem 33 éves. Két lányunk van: Mirjam 7 éves, Maja 5 éves. Végzettségem szerint közgazdász vagyok, aktívan dolgozom. Egy autókereskedésben vagyok marketingvezető, illetve egy saját utazási irodám van, beutaztatással foglalkozom (1 éve csinálom párhuzamosan, és a cél, hogy csak ez legyen)
Budapesten élek, itt születtünk mindannyian, de én is éltem külföldön, igaz hosszabb ideig (6 évig) gyerekkoromban.

Shalom Szamibaba!

üdv,
Judit
szevasz
 
 


Gratulálok Judit a babához!!!!! Nekem még 6 nap a köv. uh-ig, de én is 14-től számoltam vissza.
Shalom gam lah! (azaz neked is) és persze Mazal Tov a babához! :)
szamibaba
 
 


Sziasztok!

Szeretnék mindegyikőtöknek gratulálni a babához!
Úgy tűnik én is februárra várom a 2. bébit :D Ugyan kicsit későbbre terveztük, de persze óriási az öröm. Nem akartam ilyen korán csatlakozni, de nem bírom tovább. Elvileg febr. 21 a céldátum, orvosnál még nem jártam. Jövő hét végén vagy azt követő héten tervezem.
Kicsit rólam: 29 éves vagyok, a férjemmel 5 éve vagyunk együtt, 3 és fél éve házasok. Van egy gyönyörű, ámde rettentően kisördög kiscsajszink - persze ő a főnök a családban. :lol: Elvileg januártól ment volna oviba, de most nem tudom mi lesz. Budapesten élünk, már jó ideje tervezzük a költözést, eddig Balaton környéke volt a cél, de a munkahely miatt lehet, hogy csak Pest megye lesz belőle. :cry:

Szép napot mindenkinek!

Kép
Kép
szana80
 
 


Szia lányok,

Tegnap voltam dokinál, 13 mm-es szabályos petezsák és benne egy gyönyörű szikhólyag boldog tulajdonosa vagyok :D
Viszont vissza kell számolnom egy hetet, mert 1 héttel fiatalabb a terhesség, ergo ma nem 6+1 vagyok, csak 5+1, de én is pont így számoltam, hogy pont 1 héttel fiatalabb mint a dátum szerinti kor, így nem lepődtem meg. Szívverést még nem láttunk sajnos, mert még ahhoz pici.

Kérdeztem, hogy mennyire gáz a 14 órás autózás, azt mondja, hogy nem a legjobbkor van, mivel a folyamatos rázkódás beindíthat egy vetélést…úgyhogy parázok rendesen (hétfőn indulnánk nyaralni = 14 órás autóút).

A fürdésről meg azt mondta, hogy főleg az elején nem szabad „simán” belemenni sem a tengerbe, sem a medencébe fürdeni, mert a klóros vagy a sós víz felmarhatja a hüvelyt és nagyon szép fertőzéseket lehet elkapni. Pláne, hogy most az immunrendszer csak félig üzemel a baba miatt. Igy azt javasolta, hogy úgy mehetek vízbe, ha canesten-es tampont helyezek fel…

Judit, gratuálok neked a zsákocskához, lemértétek hány mm? Eredetileg te is 4,5 hetet számoltál vagy többet? Amúgy nekem is azt mondta a dokim, hogy menjek vissza 2 hét múlva kontrolra.

Ananácska, isten hozott! Nagyon édes a kisfiad :)

Agicca, tök jó hírekkel jöttél, nagyon gratulálok és irigykedem a szívhang miatt!
Nekem is volt az elsővel ilyesmi vérzés, gyógyszert adtak és 3 nap múlva mintha mi sem történt volna! A hangsúly a pihenésen van!

Kakti, tök jó ez az oldal!

Szintus, nagyon hasonlít Fruzsi rád! Szép kislány!

Szana, gratulálok és teljesen megértelek, nem lehet tovább várni a csatlakozással, én már tesztelés előtt is írtam ide :)
lara
 
 


Nagyon parázok, tegnap már kisírtam magam párszor. Délután már nem csak pár csepp vér volt , hanem olyan mint amikor épp elmúlik a mensi. A hasfájásom elmúlt estére, de vérezgetek továbbra is. A dokim Utrogestant mondott 3X2/1/2 szemet és este még azt mondta próbálkozzunk még a duphastonnal napi 2 szemmel.Azt mondta ezek a gyógyszerek nem azért vannak hogy megállítsák a vetélést, de segíthetnek és tegyünk meg mindent. Reggel hívtam megint, azt mondta az jó hogy a hasam már nem fáj, és menjek hétfőn. Én kértem hogy ha lehet inkább nézzen meg ma. Ma 13-ra megyünk megint Szegedre. Félek, hogy a baba már nincs. Pedig tegnap előtt este még minden rendben volt és láttam ahogy ver a szívecskéje.
Bepakolok pár cuccot, ha benn kellene maradnom a kórházba. Próbálok a rosszra is készülni, de nehéz. :cry: :cry: :cry:

Kép
Kép
agicca79
 
 


Ágicca79: nagyon sajnálom, hogy ez történik veled, de még nagyobb a drukk, hogy minden rendben legyen a babával.
Tudom, hogy mit érzel, én is voltam ilyen helyzetben és nagyon kétségbe estem.
Lehet, hogy már írtam róla, de sebaj, ismétlek maximum.
Én 11 hetes és 3 napos terhes voltam Kristóf babával (sohasem fogom elfelejteni azt a napot és a dátumokat), amikor munkahelyen egyik pillanatról a másikra iszonyatosan begörcsöltem. Nem akárhogy, olyan érzés volt, mintha kést szúrtak volna belém, kb annyira fájt, mint szüléskor a legdurvább vajúdási szakasz. Alig tudtam kimenni az öltözőbe, pontosabban kicsúszni, mert felállni nem bírtam. Tudtam, hogy baj van, egyből hívtam a férjemet, aki otthon volt, hogy hozza a terhes mappámat, a kórháznál találkozunk. Fogalmam sem volt, hogy jutok el oda. Kocsija egyik kollégának sem volt, a sofőr nem volt bent épp, mentőt nem akartam hívni, mert negyed órára volt a busz, a megálló a cégtől kb 200 méterre, a mentő lassabban ért volna oda, mint én a kórházba. A férjemet sem akartam megvárni. Elvonszoltam magam wc-re, de akkor már azt láttam, hogy nagyon erősen vérzek. A legdurvább mensitől is erősebben. A főnök jött, megkérdezte, hogy vagyok, hívni akart mentőt, én annyira sírtam, hogy meg sem tudtam szólalni, de annyira féltettem a babát és be akartam jutni kórházba, hogy a görcsök ellenére rohanni kezdtem. Mondanom sem kell, hogy végigsírtam a buszozást, ráadásul teljesen átáztam, mert a betét, amit a előtte tíz perccel beraktam már teljesen megtelt. Kb fél óra volt, amíg szabaddá tették az uh-t, addig vért vettek, megnézték, hogy mennyire vérzek, mindenki próbált nyugtatni, de sokra nem mentek. Biztos voltam benne, hogy nincs baba.
És volt. Nagyon megdöbbentem és örültem, fel sem fogtam. Nem látták, hogy mi lehet a baj, de a baba mozgott, szívhang rendben volt. Nem írtak semmilyen gyógyszert, mert itt nem szokás, annyit mondtak, hogy aznap ne menjek vissza dolgozni, ha nagyon görcsölök. Még szép.
Beszéltem a sógornőmmel (ő szülésznő Magyarországon) és mondta, hogy márpedig baj van, menjek dokihoz. Hiába mentem volna, nem csináltak volna velem semmit. Úgyhogy szépen felcsücsültünk repülőre és Bp-en egyből mentünk is az orvosomhoz. Hát, ő az uh első 20 mp-ben látta, hogy mi a gond, kiderült, hogy méhlepény leválásom volt, félig leszakadt. Azt mondta, hogy csoda, hogy még van gyerek, mert akkora rész lóg szabadon a placentából, hogy bármikor leszakadhatott volna a másik fele is. Én hormonbogyókat már nem kaptam, mert már nem azzal volt a baj, egyéb gyógyszereket kaptam és három hét szigorú fekvés. Istennek hála a vérömlény felszívódott, a placenta pedig vissza tudott tapadni. Már csak az volt kétes, hogy ellátja-e a babát rendesen, mert egy része elhalt. De ebből sem volt gond. A babát ellátta, csak szülésnél volt miatta komplikáció, ugyanis szétszakadt, ez a része nem vált le, bent maradt. Nem vették észre. Szülés után két héttel távozott spontán. Majdnem szívinfarktust kaptam otthon, amikor megláttam, hogy egy tenyérnyi placenta csusszan ki. (Elnézést a részletekért.)
Akkor ismét kórház. Nem történt baj, de akkor már meg volt a magyarázat, hogy miért nem volt egy csöpp tejem sem. Állítólag emiatt.

Ezt csak azért írtam le, mert a legelkeseredett és reménytelenebb szituációkból is ki lehet jönni. Nem írom, hogy próbálj megnyugodni, mert úgysem menne, de nagyon szorítok értetek!
Vendég
 


Ágicca, nagyon nagyon szorítok, hogy minden oké legyen!
Az nem lehet, hogy a Szegedre történő utazás az oka ennek?
Figyi, anno nekem az elsővel 8 hetesen 300 km-t autóztunk és amikor megérkeztünk észrevettem a pár csepp barnás valamit. Kórházba bementünk és 3 napra befektettek, adtak Utrogestan-hoz hasonló gyógyszert és E vitamint és feküdnöm kellett. A 3.napra már nyoma sem volt a barnázásnak és a terhesség a továbbiakban is problémamentes volt, olyannyira, hogy a 42.héten született :-)
Ha szépen vert a szive a babának a múltkori UH-n, nem hiszem, hogy gond lenne, csak megerőltetted magad és pihenned kell. Nagyon szorítok!
lara
 
 


Ananácska és mi okozhatta, hogy hirtelen levált a fél méhlepény? Fizikai megerőltetés vagy micsoda?
Mit mondtak a dokik?
lara
 
 


Elvileg egy rossz mozdulat. Mindenképpen fizikai oka volt, nem egyéb, nem hormonális.
Nem feltétlenül megerőltetés. Azt mondta a doki, hogy emlékeznem kellene rá, hogy milyen mozdulatot tettem a görcs előtti pillanatokban, percekben. Emelni nem emeltem, az biztos. Valószínűleg lehajoltam, nyújtóztam valamiért, hirtelen fordultam, ugrottam, vagy ehhez hasonlók.
Előtte való este egyébként volt egy vadabbra sikeredett szeretkezésünk, először arra tippeltem, de a doki azt mondta, hogy ha amiatt lett volna, akkor nem fél nappal később vált volna le a lepény.
Szóval egy sunyi, alattomos, ártatlannak köszönhető mozdulat volt a felelős. Nah, utána már háromszor meggondoltam, hogy hova nyúlok és hogyan...
Most épp emiatt parázok egy kicsit, a hét hónapos fiam mellett nem lehetek túlságosan megfontolt, mert őt fel kell emelnem, el kell kapnom, ha rosszul dől, esik.
Vendég
 


Ágicca!

Én is drukkolok neked, hogy ne legyen semmi baj.
Az én történetemet most nem szeretném leírni, nem akarom, hogy megijedj, már egy másik topicban részletesen leírtam, hogy nálam hogy történt.

Akkoriban én is olvasgattam olyan topicokat, amelyek a terhesség alatti vérzésekről írtak. S nagyon reménykedtem én is. De mivel én vérhígitó injekcióval injekciózom magamat, nekem a doki nem sok esélyt adott a hematoma felszívódására. De nálad szerencse nincs ilyen.

Tényleg az a legfontosabb, hogy pihenj, pihenj, pihenj és jó sokat pihenj!!!!!

Én Duphastont és Rutarscorpint szedtem, azt hiszem jól írtam. A hasfájásra pedig Nospa-t.

Vigyázz magadra, s tényleg feküdj sokat. Meglátod hamar felszívódik.

Annamari
Kép
Kép
Kép
Kép
nmarya
 
 


Ágicca; nagyon-nagyon szorítok, hogy rendben legyen minden!
Gondolkodtam, hogy mit tennék a helyedben, aztán eszembe jutott, hogy már voltam ebben a helyzetben.
Én nagyon aggódós vagyok, ha a szeretteimről van szó, 5 hetesen és 6 naposan 2 lány cicánkat vittük ivartalanítani, totál sokkolt vagyok ilyen, viszonylag nagy beavatkozásokkor és nem is nagyon ültem, csak járkáltam a váróban. Estére észre vettem, hogy vérzem, tiszta normál vér színű, nem darabosat, aztán másnapra barnás volt, a harmadik napra eltűnt. 4 nappal későbbre kaptam időpontot uh-ra és a doki mindent rendben talált.
A vérzésnél nagyon megijedtem és csak sírtam, de megpróbáltam arra gondolni, ha elmegy, akkor annak oka van és ez a pici magzatkezdemény nem alkalmas arra, hogy egészséges ember fejlődjön belőle, a lelke mindenképp leszületik hozzám, de lehet, hogy kell neki egy másik, egy egészséges test. Ebbe a gondolatba kapaszkodva éltem túl azt a 4 napot, egyszerűbben fogalmazva, minden úgy lesz, ahogyan lennie kell.
Bocs, ha teljesen másképp gondolkodunk, úgy éreztem segíthet, ha mástól is hallod, ki hogyan küzdi le magában a tébolyt, mert az tuti, hogy beleőrültem volna, ha a gyerekemként gondoltam volna rá, amíg a vizsgálatot várom.
szamibaba
 
 


Ananácska; ezt borzalmas lehetett átélned, örülök,hogy minden jól alakult!
Nmarya; egyetértek, én is 3 napig csak feküdtem és sztem azért múlt el a vérzés.
szamibaba
 
 


Sziasztok!

Tegnap bedöglött a gépünk.... :( most a szüleimnél vagyok, így tudok írni.
Ágica, nagyon szorítok én is, hogy minden rendben legyen!
Ananácska, hát, nem lehetett jó egy ilyet átélni, nagyon szerencsések voltatok!!!

Tegnap végre én is eljutottam dokihoz, megvan az első képünk a picurról :) A doki mindent rendben talált, láttuk, hogy már dobog a szíve :) Jövőhéten mennem kell laborba, meg a védőnőhöz, a következő vizsgálat egy hónap múlva. Elvileg febr. 5-re vagyok kiírva, de a doki szerint fiatalabb terhes vagyok, azt mondta, a következő UH-n majd pontosítunk.

Judit, a homeos doki elérhetőségét elküldenéd nekem is? Egy barátnőmnek szeretném ajánlani, babát szeretnének, de nem jön össze... Köszi előre is!

Üdv az újaknak! :)

Kép

Kép
husoka
 
 


Judit, Lara gratulálok nektek!!! :) (kicsit lassan megy a hsz-ok visszaolvasása, elég fáradt vagyok mostanság, írt fel a doki vasat)

Még pár szót magamról, volt egy kérdés, hogy ki mit dolgozik.
33 vagyok, a férjem is, Dunaharasztin élünk, van egy 14 hós fiunk. Mérnök vagyok, de minőségügyesként dolgoztam Esztergom mellett egy gyárban.

Kép

Kép
husoka
 
 


Szamibaba, Husoka: hat igen, nagyon megijedtem akkor. Addig csak orom volt az aldott allapot, tenyleg aldott volt, eszembe sem jutott, hogy barmi rossz tortenhet. Szivhangja is volt mar a betoltott hatodik het elott, en egyaltalan nem voltam rosszul, ez volt az elso terhessegem, nem volt vetelesem, semmi. Es az volt a legrosszabb, hogy ez mar az elso trimeszter vegen volt, amikor mar fellelegezhet ugy altalaban minden kismama, hiszen a nagyobb kockazat elmulik.
Nekem akkor kezdodott az aggodas. Emlekszem, hogy a huszadik heten nem akartam elmenni uh-ra, a ferjem rangatott el, mert feltem, hogy valami rosszat mondanak.
Az egyetlen dolog, ami megnyugtatott az a szivhanghallgato volt, vettem egy erzekenyt, itt eleg olcso es a 13. hettol ellenoriztem vele Kristof szivhangjat, hogy van-e es milyen gyors.
De mindegy, az a fontos, hogy rendben ment minden.

Egyebkent nagy ko esett le ma a szivemrol. Nemreg ertunk haza a munkahelyemrol. Elmondtam a munkaugyisnek, hogy ismet babat varok. Kicsit kamuztam, azt mondtam, hogy nem tervezett volt. Nem akartam, hogy azt higyjek oket akarom kihasznalni es azert szulok bele a szerzodesbe ketszer is. Tok pozitivan fogadta a hirt, gratulalt, mondta, hogy ne aggodjak, marad a szerzodes, visszamehetek osszel dolgozni annyi idore, amennyire akarok es ugyanugy jarni fog a szulesi szabi, illetve az anyasagi, mint Kristoffal. :-D
Vendég
 


Sziasztok!
Nagyon jól esett, hogy így szurkoltatok! De sajnos nincs semmi jó hírem. :cry: Hétfőn kell visszamennem a klinikára és lezárja a doki a terhességet, mert kisebb a petazsák mint szerdán volt és a szívverését sem láttuk mostmár. Nagyon rossz érzés, bár senki ne élne át ilyet. :cry:

Sok boldog pillanatot nektek és a pocaklakóknak a szülésig és majd persze utánna is. :P
agicca79
 
 


Ággica; Nagyon sajnálom!!!!!!!!! Ne csüggedj el, mert fiatal vagy, legközelebb összejön az egészséges kisbabád!
Van esetleg mód arra, hogy kiderüljön mi állt a háttérben? Hétfőn azért még megkukkantja, mielőtt bármi véglegeset tenne?
szamibaba
 
 


agicca: Nagyon sajnálom. :( Remélem tényleg nemsokára sikerül újra.



vicky79
 
 


szamibaba! azt mondta a doki korai terhességnél előfordul az ilyen, a szervezet hamarabb megérzi, ha valami baj van mint azt látná a doki és megoldja a szervezet íly módon. Ez nem nyugtatott meg, de tényleg jobb most mint később mikor már érezném hogy mozog vagy megszületett.
Hétfőn még megnézi és csak utánna csinálja a dolgokat. :cry:

A barátnőm is tartja bennem a lelket és már most mondogatja mindent megteszünk, hogy a következő baba rendben legyen. A párom is segít, tudom neki is rossz.De együtt megoldjuk és bízunk benne mihamarabb ismét + tesztet tartok majd a kezemben.
Ha így lesz benézek hozzátok, igaz nem februári babásként, de jelentkezem hogy minden rendben.
agicca79
 
 


Ágicca; Mihamarabbi 2 erős csíkot kívánok neked!! xoxo
szamibaba
 
 


Ágicca nagyon sajnálom a történteket!
Légy erős++++
Ez sajna velem is megtörtént 2003ban
Küldök egy nagy Kép neked!!!!
Puszikállak!
Mielöbbi babásodást!!!!!!!!!!!!!!!!!

Kép
Kép
szintus
 
 


agicca: szívből sajnálom! :(

Kakti

KépKép

KépKép
kakti
 
 


Ágicca!!!! Annyira nagyon sajnálom!!!!!!! :cry: :cry: ez most olyan rossz...

Kép
Kép
ronci
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet: