Új privát üzeneted érkezett!

Úgy tűnik, h ez egy ilyen barnázós nap... :? én is beszéltem a dokival, azt mondta, h ha csak egy folt volt, és azóta semmi, előtte meg még takarítottam is, akkor biztos, h attól van, pihenjek! Hasam nem fáj, tünetek meg megvannak, most is iszonyat álmos vagyok, és az előbb volt itt rókakoma... :roll: de most valószínűleg félnék is, ha ezek nem lennének.

Editke - gratula a szívhanghoz!!! :D :D dejó!!! Csodálatos élmény lehetett :) képet várjuk :)

Bubciles: júl. 29.
Kép
heydie
 
 


heydie -Köszi!! :D :D

Nekem hányinger áttevődött reggelre, most mellem se fáj, de megint mondta doki hogy ha elmúlnak tünetek akkor....
DE hát még jó hogy nem egyfolytában fájok meg rókázok nem??Próbálok így gondolkozni!!!
editke28
 
 


Sziasztok lányok!

Húú mennyi mindent írtatok reggel óta! Nem is tudom, hogy mit írjak hitelen. :)

afra.h: Hát én is sajnáltam a tegnapi napot, mert már nagyon-nagyon vártam a vizsgálatot. :) Mindegy majd jövőhét hétfőn. Aztán ha hazaértem meg is írom, hogy mi volt. :) Ma már jobban voltam szerencsére, nem volt hányás, hányiger sem nagyon, úgyhogy azért ma tudtam enni valamit és nem is jött vissza. :)

pici: Gratulálok a pozitív teszthet, üdv köztünk! Szörnyű lehetett 9. hetesen elveszteni a babádat, de most majd biztos minden rendben lesz! :)

furamokas: Én úgy tervezem, hogy szeptember elejéig dolgozok, utána már pihi otthon. De majd még meglátom. Bent az irodában még nem tudják. :)

nonó-ka: Én is sajnálom a doki dolgot, nagyon készültem már rá. De én már csak ilyen peches vagyok sajnos. :) Hát ez van, de jövőhét hétfőn... Holnap már szerda! :) nonó-ka! vigyázz magatokra és pihenj sokat!!

Marcsi: Üdv köztünk és gratula a picihez!

heydie: A hajfestésen már én is gondolkoztam, melírt akarok rakatni a hajamba, de nem tudom, hogy ilyenkor lehet-e. Úgy gondoltam, hogy majd megkérdezem a fodrászomat. Megnéztem a táblázatot, amit beraktál és hát nálam a szülés várható időpontját elírtad. :D A táblázat szerint 2009. január 3. :D Majd kijavítanád 2010-re? :)
Olvastam, hogy volt barna foltod, mikor felkeltél! Remélem semmi komoly, szorítok neked!

Ha valakit kihagytam elnézést kérek, csak olyan sok mindent írtatok napközben!

Kép[/url]

Kép
adrienne29
 
 

 
 

Editke: Gratulálok a szívhanghoz!! Milyen szuper lehetett hallani! Na majd jövőhéten én is megtudom. :)

heydie: Az azért nem baj, ha jött róka koma, mert az azt jelenti, hogy minden rendben van odabent. Nekem szerencsére ma nem jött a róka. :) A hasam néha fájogat kicsit lent, de gondolom ez normális, nem?

Kép[/url]

Kép
adrienne29
 
 


Editke - én is így gondolkozom, most már pláne, kifejezetten örültem ma du./este a tüneteknek! :)

Adrienne - jaj ne haragudj kérlek :oops: :oops:, átírom természetesen :) holnap este feldobom majd a táblát (addig hátha kapok még adatot), abban már helyesen leszel benne ;) bocsi!
Teljesen normális, ha fájogat a hasad, nő a méhed, nyúlnak a szalagok...
Én egyébként úgy tudom a hajfestéses dolgot, h jól szellőző helyen lehet, de én ettől függetlenül -természetesen- parázok, viszont azt sem szeretném, h teljesen "elhagyatott" legyen a fejem...majd beszélek én is védőnővel meg fodrásszal is!

Én a barnázás óta szerencsére jól vagyok (koppkoppkopp :)), viszont marha álmos vagyok, úgyhogy megyek és elteszem magam holnapra...nyugodt éjszakát nektek :)

Bubciles: júl. 29.
Kép
heydie
 
 


heydie: semmi gond tényleg, csak észrevettem, hogy el van írva. :) Örülök, hogy jól vagy!

Na én is megyek aludni! Jó éjszakát és szép álmokat mindenkinek!!

Kép[/url]

Kép
adrienne29
 
 


Jó reggelt kismamik!
Editke, gratula a szívhanghoz! Bekapcsolta a hangot is a doki? Jó lehetett:) Mekkora élmény!

Heydie, ne aggódj a pici barnázás miatt, sok pihenés és valami progeszteron pótlás jót tesz tényleg.

Én ma megyek UH-ra nagyon izgulok!:) Eljött ez a nap is végre:)

Heydie, mi nagyjából egyidős terhesek vagyunk, tök jó!:)
Vendég
 


Sziasztok!

Twist, hány órakor mész uh-ra?

KépKépKépKépKép
uxi
 
 


Pici76, vegán vagy , vagy vegetáriánus?

KépKépKépKépKép
uxi
 
 


Sziasztok!

Heydie, ha megvan az Uh akkor küldöm az adataim a táblázatba, addig babonából nem... :oops: Holnap megyek 11-re már nagyon izgulok!!
twist, drukkoolok az uh-hoz!Majd mesélj mi volt!
A körömfestéssel és hajfestéssel kapcsolatban, mivel nincs még babám, ezért 3 hetente járok körmöshöz, zselés műkörmöm van, (nem hosszú), és a hajam pedig melírozatom. A melír szerintem marad végig, de műköröm nem hiszem, bár nagyon sok kismama és anyuka jár a körmösömhoz, és egyiknek sincs baja tőle, meg erre az egy órára is legalább kimozdulnak kicsit...de ezt még nem döntöttem el hogy lesz...ű
Editke, olyan jó lehetett hallani a szívhangot!!!Gratulálok!! 8) :lol:
Én gravidát szedem, magne b6-ot, folsavat. nem tudjátok E vitamint lehet még pluszba szedni?

Kép
Kép
furamokas
 
 


Sziasztok!

Marcsi, gratulálok ketteskéhez, én is már nagyon szeretnék szívhanogt hallani ,de jó neked, meg Editkének is.

Twist, kiváncsi vagyok mi lesz az UH-n hány babyt fedeznek fel:-)
Ma azt álmodtam ikreim lesznek:-) Remélem nem :shock: Anuykámnak vot ikertestvére azt mondják genetikailag öröklődik a hajlam... de azt hiszem berosálnék az örökmozgó kétévsem (addigra majdnem 3 ) mellé egy ikerpárt kapnék. Na mindenestre ez a gondolat jól lekötötte az agymat ma reggel :)

Barnázás: minden délelőtt úgy látszik van egy pötty :? kezdem megszokni...


Uxi- saját bevallásom szerint vegetáriánus vagyok, mert nem eszem meg semmit aminek hús íze van. egyszerűen nem szeretem. A halat sem. Anyukám szerint egyszerűen csak válogatós vagyok :D Hébe korba évente egyszer megkívánok egy- egy hotdogot virslivel. Sőt néha téliszalámit is eszem ,de azért mert annak nincs egy kicsit sem hús ize. Nagyon sok sajtot eszem mellette, imádom, és kefírt meg tejfölt szinte minden nap valamihez:-) Tojást is sokat eszem. Amióta emlékszem magamra, midig is utáltam a hús ízét.. brrr
pici76
 
 


Sziaztok lányok!
Furamokas:tegnap voltam vérvételen jövőhéten lesz kész...
Gratulálok a szívhanghoz remélem hamarosan mindenki hallhatja a babája szívhangját én jövőhéten megyek ár alig várom...
Nónoka:sajnálom a rózsaszinezést...megemelték a pajzsmirigy gyógyszert?
Nkem is volt vetélésem 1 éve,4 hetesen ment el a baba...ezért én amiota kiderült a baba itthon vagyok és szedem a duphastont is...meg femibiont.
A hajfestésről,mükörömről azt olvastam hogy azért nem szabad a 3. hónapig mert hogy beszívjuk a méreg anyagokat és nem azért hogy érintkezik a börrel.
Mindenkinek csodás napot!!! :D
gyöngyi-30
 
 


furamokas, a gravidában van E vitamin, nem tudom viszont a napi ajánlott bevitel hány %-a.. talán a neten megtalálod, a dobozon nem találtam.. viszont ez zsírban oldodó vitamin, úgyhogy túl lehet adagolni, nézd meg mennyi van a Gravidában mielőtt plusszt szedsz szeritnem
pici76
 
 


Sziasztok lányok!

Remélem mindenki jól van!

Én Gravida és Magne+B6-on kívül mást nem szedek. Hallottam, hogy a folsav jó és kell is, de külön még nem kezdtem el szedni. Gondoltam majd a doki mondja ha megyek hozzá. Mert mikor legutóbb értekeztünk csak ezt a kettőt mondta, a Gravidát még terhesség előtt, a Magne B6-ot pedig miután kiderült a terhesség. De külön folsav szedésről szó sem volt. Már gondolkoztam rajta, hogy elmenjek-e a patikára és vegyek magamnak. Vagy már várjam meg a hétfőt, amikor megyek dokihoz? Szerintetek?

Kép[/url]

Kép
adrienne29
 
 


Sziasztok!

Szívhangot nem hallottam, nem tudom már hogy írtam fentebb.A pulzálást lehetett látni, ahogy villogott a monitoron.Doki szerint ilyenkor még nem lehet hallani és barátnőm is UH-on dolgozik aszisztensnőként, ő is azt mondja, hogy ilyenkor még csak látni lehet.
Plusz elég kis haloványka volt nagyon kellett figyelni először, doki mondta is , hogy ugye jövő hétre voltam beírva eredetileg, csoda hogy már most látszott.DE még mindig a hatása alatt vagyok :D :D
editke28
 
 


Sziasztok!

Twist - mi volt az UH-n? Kiderült, h hányan van(nak)?? :D

Fura - rendben, akkor majd holnap várom az adatokat!
Nekem jelenleg porcelán körmöm van, szintén nem hosszú, én nagyon szeretem...viszont gondolkodom rajta, h a terhesség idejére visszaállok a zselésre (korábban olyan volt, de aztán kipróbáltam a porcelánt, és nekem jobban bevált), mert a liquid elég büdös, és nem hinném, h az jót tesz...

Adrienne - én meg csak folsavat szedek, úgy voltam vele, h a vitaminokat majd megkérdezem a dokitól, de elfelejtettem, magától meg ebben a témában nem mondott semmit. Majd a júniusin rákérdezek tényleg.
A Gravida tartalmaz folsavat, nem? De egyébként sztem nem ártasz vele, ha szedsz magában pluszba. Afra írta, h ezt nem lehet túladagolni :)

Én holnap megyek vérkép- és vércsoport vizsgálatra, de h azt a lues-szerológiát mikor csinálják, hát halvány lila fogalmam sincs róla... :shock: meg arról sem, h itt tulajdonképpen mi történik... :?: :roll:

Bubciles: júl. 29.
Kép
heydie
 
 


Sziasztok, madárfüttyöst mindenkinek :D

Képzeljétek! Ugye tegnap itt dilemmáztam, h menjek-ne menjek suliba (igaz, hamar meggyőztem magam arról, h ne). Erre ma kiderült, h tegnap nem is volt óra, mert a tanárnő nem ért be a suliba. Barcelonából jár be vonattal, és tegnap valaki (önszántából vagy anélkül) a vonat elé vetette magát. :shock:
Szóval nem maradtam le semmiről...apró örömök az életben (bár ezt ama szegény emberke nem mondhatja el már magáról :cry: )
Holnap meg megint csak nem lesz suli, úgyhogy háváj van Kép
Heydie! Gratulálok az 5-ös vizsgádhoz! Kép Ügyes vagy nagyon :P
A folsavas témához még csak annyit, h általában abból a fajtából, amit az otthoni gyógyszertárban lehet kapni, 2-t is be szoktak venni belőle a kismamák, mert olyan kicsi mennyiség van benne (3 mg). No ehhez képest az enyémben, amit én itt veszek, abban kb a duplája van...:shock:
Átjavítasz engem is a táblázatban 2010. január 3.-ra? Köszike
Editke! Gratulálok a pulzáláshoz! :D Jajj, de csodálatos lehetett :roll:
Nonó-ka! Hogy vagy ma? Vigyázz nagyon magatokra!!!
Mandi! Nyelvsuliba járok, mert nemrég költöztünk ki Spanyolországba és a spanyol nyelvtudásom nuku (volt :wink: )
Twist! Tűkön ülök máááááár!!!! :D

afra.h
 
 


Afra - de durva... :shock: :(
Az viszont jó, h holnap sincs sulid :D nekem ma volt, viszont holnap a vizsgálatok miatt nem megyek be...hétfőn uccsó vizsga, és végre letudom ezt a tanévet! :D

Köszönöm a gratulát :) a táblában átírtalak!

Na én most kiülök egy kicsit a kertbe, tanulgatok meg olvasok...majd nemsokára jövök :)

Bubciles: júl. 29.
Kép
heydie
 
 


heydie : Igen, van a Gravidában is folsav, megnéztem. :) Egyenlőre úgy vagyok vele, hogy inkább nem szedek plusszban magamtól, inkább megvárom a hétfőt.

Amit én még plussz szoktam szedni, de nem minden nap, hanem 2-3 naponta az a C vitamin, abból is az 500 mg-os. Sajnos nekem elég szar az immunrendszerem, gyenge, hamar meg is betegszem és így arra gondoltam, hogy rásegítek egy kis plussz C vitaminnal. De ez remélem nem baj. Lányok szerintetek???

Kép[/url]

Kép
adrienne29
 
 


Sziasztok kismamák!

Pici!
Én is voltam már felfázva, de ez nem az volt. Szerencsére azóta nem tért vissza.
Ikerpár? :shock: Tutira nem unatkoznál! Milyen neműek voltak álmodba?

Macianyu!
Kép
Boldog Tesóvárást neked!

Editke!
GRATULÁLOK A SZÍVHANGHOZ!!!

Adrienne!
Én a Femibion 800 mellé minden nap szedek Cetebét is.

Twist!
Várlak a mozizásról! Hogy van a felfázásod?

Heydie!
Örülök, hogy már nem barnázol! Gratulálok a jelesedhez!!!

Gyöngyi!
Azt a gyógyszert nem emelték.

Afra!
Micsoda történet! Te hogy vagy? Magadról nem írsz :?

Hajfestés: nekem azt mondták, hogy sem a szőkítés, sem a sötétre festés nem tesz jót, mert a hajhagymákon keresztül felszívódhat.

Nonóka
Kép
nonó-ka
 
 


Köszi Nonó :) te hogy vagy?

Adrienne - én is szedek C-vitamint, de én azt egyébként alapból is, ugyanígy 2-3 naponta, mint te, és ugyanazért is, nekem is elég gyenge az immunrendszerem, nem akarok semmit kockáztatni...pláne, h itt borzasztó változékony az idő, egyik nap még 28 fokos hőség van, másik nap pedig zuhan 10-15 fokot is akár...nem akarok benyelni vmi vírust, nehogy ártson a picinek!

Bubciles: júl. 29.
Kép
heydie
 
 


Heydie!
Szerencsére azóta se vérzem. Tömöm magamba a gyógyszereket :roll: és fekszem.

Ezt csak úgy neked: Kép :lol:

Nonóka
Kép
nonó-ka
 
 


Sziasztok! Jaj, ma nagyon jó napom volt, az aggódásnak vége:)) Manócskát ma láthattam UH-on, 7 mm-es szép nagy babó, nagyon szépen pulzált a szivecskéje is, teljesen meghatódtunk a párommal:)))) gyönyörű volt!!

Kép
Vendég
 


Sziasztok!

Gyors bekukk, majd visszaolvasok! A hajfestét még láttam! :-)

Szóval nekem azt mondta a fodrász, hogy nem a festék a káros, hanem a szaga... Szóval ha jól szellőzik a hely, illetve szellőztetnek közben, akkor semmi gond vele... Előző babómnál is szőke voltam, és most is... Mindenképpen fogok festetni továbbra is azt hiszem, de ha meggyőztök, hogy ne tegyem, akkor csak melíroztatok! :lol:

Amúgy nálam semmi tünet, de nem is baj! A róka elkerülhetne! :lol:
melike30
Győr
 
 


Ja, twist, tök jó a kép, én is akarok, én is, én is!!! Pár héten belül mndegyikünknek lesz! :lol:
melike30
Győr
 
 


Melike, köszi! Neked is lesz ilyen látvány, nagyon fogod élvezni!:)) Az 5. héten ne menj UH-ra, mert még csak petezsák van (én most már tudom saját tapasztalatból), de a 6. héten látható a pár mm-es babó!:) Jaj de jó, hogy nemsokára ti is láthatjátok a saját babáitokat! (aki még nem látta) Várom a sok szép fotót, imádom nézni őket!:))))
Vendég
 


Sziasztok!

Csatlakoznék én is..kicsit félve ugyan..tavaly volt egy vetélésem, 8 hetesen ment el a baba :(

Múlt héten teszteltem kétszer is pozitívat, még a délutánim is zebrás lett :) ma meg uh..még nem volt szívhang, de ott volt a "baba", kaptam képet is..két hét múlva kell mennem újra.

Szigorú pihire fogtak, gye a vetélés miatt meg ripityára van repedve a méhszájam..ez a szülésem miatt van...kis gyerekem van, próbálom kímélni magam, de nem könnyű...

Vitamin
Gravidát és folsavat szedek 1 nap 1-szer..doki is ezt mondta.

Hajfestés
Nem javasolják, sem a szag, sem a festék nem tesz jót..de pl a melír, mehet, ha jól szellőzik a fodrászat..

Én sokáig barna hajú voltam és hát én béna kivilágosíttattam a séróm kb 2 hónapja..én nem megyek az első 3 hónapban fodrűszhoz.

Izgulok, remélem most nem lesz semmi baj a terhességgel..

vetélésemnél az a doki aki megmentett, ahhoz mentem most is és nagyon rendes.

Hát röviden ennyi.

Ja január 18 a szülés várható ideje.

Kép
dytt
 
 


Dytt, üdv köztünk és nagy gratula a zebrás teszthez!!!!
Nagyon édes Bonitád van!!!:)))) 1,5 éves kis tünemény!:)
Vendég
 


Dytt - üdv itt, gratulálok én is! :) és ahogy Twist is mondja, nagyon édes a kisfiad ;)

Twist - szuper, h minden okés és pulzált a kis szíve!!! A kép is tündéri :D én is akarok :D akkor ezek szerint egy bébi lakik odabent? :)

Bubciles: júl. 29.
Kép
heydie
 
 


Sziasztok!

twist: örülök, hogy minden rendben van nálad. Már vártam a bejelentkezést. Fantasztikus érzés lehetett láni a picit és hogy pulzál a pici szive!

Dytt: Én is gratulálok neked és üdv. köztünk! Tényleg nagyon édes a kisfiad!

Kép[/url]

Kép
adrienne29
 
 


Akkor egy friss tábla... Adrienne esetében javítottam amit elbénáztam :oops:, Afránál módosítottam a szülés várható idejét, Uxihoz pedig beírtam a pontos születési időt. Gyöngyitől hiányzik, h mikor szül...légyszi írd meg ;) aki meg nincs benne, de szeretne, az meg küldjön adatokat! :) amúgy jó így? :roll:

Kép

Bubciles: júl. 29.
Kép
heydie
 
 


Sziasztok!

Nekem kislányom van!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :) Nem fiam..és most is kislányt szeretnék :)

Kép
dytt
 
 


Kép

Kép
dytt
 
 


Jaj Dytt - ne haragudj, nem néztem amúgy kisfiúnak, nem tudom, miért azt írtam :shock: :oops: tündéri :)

Na Csajok, elrakom magam holnapra, talán mindannyian jobban járunk... :D vizsgálatok előtt nem biztos (9-re megyek, aztán nem tudom, meddig tart majd), de utána tuti, h jelentkezem :)

Jóéjt!

Bubciles: júl. 29.
Kép
heydie
 
 


Dytt: Ne haragudj, hogy én is azt írtam, hogy kisfiú. :oops: :oops: Igazából nem tudom miért írtam azt, a nevéből levehettem volna, hogy kislány! Szóval mégegyszer bocsika!!!

Melike: Most olvastam heydie táblázatában, hogy te is Győri vagy! De szupi!! Nem csak én vagyok az egyetlen Győri! :D

heydie: köszi a javítást! :)

Kép[/url]

Kép
adrienne29
 
 


Dytt: Nagy szép kislányod van!

Kép[/url]

Kép
adrienne29
 
 


Sziasztok, jó reggelt mindenkinek!

Gondoltam beköszönök. Remélem mindenki jól van! :)

Kép[/url]

Kép
adrienne29
 
 


Sziasztok! Köszönöm szépen a kedves szavakat:)))) Azóta állandóan mosolygok, le sem tudom törölni a képemről..:)) Az a pulzáló kis szivecske meseszép volt:)

Ma reggel megtaláltam a hányinger ellenszerét, legalábbis eddig. Egy banánt nyomtam be reggel. Egész jól bevált. Persze, ma stressz sincs, tegnap meg nagyon ideges voltam, azért is voltam annyira rosszul.

Dytt, szépséges kislányod van!:)

Többiekkel minden okés?
Vendég
 


twist: Én jól vagyok, már 2 napja nem hánytam és szinte egyáltalán nincs hányingerem. :) Úgyhogy most jobb napjaim vannak. Csak most meg azon aggódok, hogy nem baj-e hogy nincs émelygésem. :) Tiszta hülye vagyok! :)

Kép[/url]

Kép
adrienne29
 
 


Hahóó lányok!

Nem jön ma senki? :)

Kép[/url]

Kép
adrienne29
 
 


Sziasztok!

Twist, de jóóóóó! Gratula. És akkor egyke lesz az apróság egyenlőre? :wink: :lol:

Dytt, szia! Milyen édes lányod van! Hogy őszinte legyek, én a Bonita nevet még sosem hallottam. Ez becenév vagy így van anyakönyvezve?

Adrienn, nyugi. Örülj neki, hogy nincs hányingered. Attól még egészséges a terhesség :lol: Nekem sincs :lol:

Hogy bírjátok ezt a meleget? Én eleve kóválygós vagyok, de ez nagyon betesz... Pedig ma muszáj lenne elmennem a cukrászdába, megrendelni Marci szülinapi tortáját szombatra :lol:

Brigi

Kép

Kép
hékás
 
 


Sziasztok! Szóval, igen, egyke lesz a Manócska, úgy tűnik. A párom ennek nagyon örül, mert lombik előtt rettegett az ikrekről. Majdnem rábeszélte a doktornőt, hogy csak egy blasztót ültessen be (5 napos megtermékenyült petesejt). De lehurrogtam, így kaptam két babót. Azt hittem ám, hogy kettő tapadt meg, mert nagyon magas volt a HCG-m és a teszten erősebb volt a tesztcsík a kontrollcsíknál. De aztán mégis csak egy albérlőm van, de ő szép nagy:)
Könnyebb is lesz szerintem egy babóval, anyagilag is és foglalkozni is vele. Elsőre egy is elég.:)) Aztán majd jöhet a kistesó_))

Csajok, ti nem vagytok ingerlékenyek? Én eléggé. Szóval pl. haverokat, munkatársakat néha elviselhetetlennek érzem. Olyan kis sértődékeny, érzékeny vagyok. Pedig jó fej szeretnék lenni....
És úgy érzem, hogy szinte felrobbanok, és nem bírom tovább és jól beolvasok az illetőnek.
Ez a hormonok játéka lehet már?
Vendég
 


Ja, ma azt hittem, hogy feltaláltam a hányinger ellenszerét: banánt enni éhgyomorra. Sajnos 11 óra körül megdőlt az elméletem... :roll:
Vendég
 


Twist, ezek a hormonok, nyugi. Én is ingerlékeny vagyok. a párom mindig azt mondja, hogy de jó, hogy már csak 7,5 hónap van hátra :lol: Én bőgős lettem. Nem vagyok egy sírós, de terhesen... minden apróságon elpityeredek :oops:

Brigi

Kép

Kép
hékás
 
 


Brigi: akkor jó, megnyugodtam. :) Köszi a válaszodat. Tsizta hülye vagyok, hogy ilyeneken parázok. De ez is csak azért van, mert még nem látott orvos. Ha végre sikerül elmennem és megvizsgál, akkor utána már nyugodtabb leszek egy kicsit. :)

twist: én is ingerlékenyebb vagyok, néha szokott is nézni párom, hogy most mi van, de mondtam neki, hogy ne haragudjon, nem direkt van. Mondtam neki, hogy biztos a hormonok miatt. :) Máskor meg pl. látok egy olyan reklámot és elpityeredek. :)

Kép[/url]

Kép
adrienne29
 
 


Brigi: Most lesz a kisfiad szülinapja? Nagyon boldog szülinapot kívánok neki!!

Kép[/url]

Kép
adrienne29
 
 


Én még azt érzem, hogy nem tudom annyira visszafogni magam, néha morgok félhangosan az orrom alatt. Pedig inkább aranyosabb egy kedves, mosolygós kismami:))

A meleget hogy bírjátok? Nekem minden nap hajat kell mosnom, tisztáza nedves a hajam minden délutánra a melegtől.

Képzeljétek, ma lebuktam a munkahelyemen, többen is észrevették a pocakomat. Csak azt nem tudom, hogy tűnt fel nekik, hogy ez nem a szokásos háj-pocak.
Nektek is látszik már a kismamiság?
Vendég
 


Nekem párom már látja, hogy alul "gömbölyödik" a pocakom, mondta, hogy laposabb volt. De ruhán keresztül még szerintem nem látszik annyira. Vagy csak még nem jegyezte meg senki a munkahelyemen. :) Nekem a melleimen látszik nagyon a változás. Nem vagyok egy nagy mellű csaj, most viszont, hát legalább duplája. :) Barátnőm is megjegyezte, hogy durván nagyobbak a melleim, mint voltak. :D De mondjuk ő tudja, hogy miért, őt már beavattam. :D

Kép[/url]

Kép
adrienne29
 
 


Hát még 12 nap van a szülinapjáig, de pont a szülinapján nyaralunk. Úgyhogy most hétvégén jönnek tesómék köszönteni, és hát a felnőtteknek nem kell annyira a torta, mint a gyerekeknek. És hát 3 gyerek is lesz hétvégén, szóval kellene...

Twist, a szakavatott szem észreveszi a különbséget, máshogy gömbölyödik a háj-pocak, mint a terhes pocak. Nekem is látni már, de főleg pucéran. Ruhában még csak az veszi észre, aki tényleg ismer. Egyébként nem lehet, hogy a pocaksimogatás miatt buktál le? Mikor Marcival terhes voltam, a 10. héten vallottam be. Addig a csajok már beszélték egymás között, hogy én, aki addig mindig szűkben jártam, elkezdtem bő cuccokat hordani, meg hogy ha nem veszem észre, simogatom a pocakomat. Szóval ők csak röhögtek, mikor elmondtam, mert már tudták, csak nekem nem mondták :lol: :lol:

Brigi

Kép

Kép
hékás
 
 


Sziasztok!

Én most Albert kekszet próbálok émelygés ellen, nem túl sok sikerrel... :? Undorodom a mosogatástól, alig bírom megcsinálni anélkül, hogy rosszul ne legyek a szagok miatt...

KépKépKépKépKép
uxi
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet: