Új privát üzeneted érkezett!

Mustyi! Megjelöltelek! :) Tényleg helyesek vagytok együtt! Na és a kutyusok!! Én is imádom őket! Nekünk is három van. Egy snaci itt valünk a lakásban, és két labrador a szüleimnél aminek most 5 kiskutyája van. Hát mi is nagy családosok vagyunk!! :D :D
Vendég
 


Sziasztok, vagyok én is. Köszönöm, amiket írtatok, kicsit nyugodtabb is vagyok, de igazán akkor nyugszok majd meg, ha két hét múlva már látjuk mi is a babót. Napközben nem sok időm van gondolkozni, elég sok időt töltünk kint a gyerkőccel. Most is épp hajmosás közben ültem le gyors, addig anyum van kint a Manóval.

Ja, még annyi, hogy hüvelyi uh-ot csinált a doki, de nekem kicsit másnak tűnt, mint amit anno a klinikán csináltak. Pedig ott is hüvelyi volt a 12. hétig. Azért nem adom még fel és bízom a legjobbakban és a babóban.

Megyek is, mert lassan le kell váltani.

Zsuzsi

Kép
Kép
szuszó
 
 


Felteszem a képet, ahogy ígértem. Nem tudom mekkorában hozza ki, jól lekicsinyítettem.



Kép

picibaba.hu vonalzó
picibaba.hu vonalzó
picibaba.hu vonalzó
picibaba.hu vonalzó
pókica
Badacsonylábdihegy
 
 
 
 
 
 

 
 

Zsuszi! Ne haragudj, Neked még nem írtam. Most hogy olvastalak, visszaolvastam a tegnapi egész napot is és most látom, hogy nem sok hírrel tértél haza.
Feladni egyáltalán nem kell, miért is kellene. Neked is ugyanazt tudom írni, mint Csillagnak írtam, hogy én 5 nappal fogantam később mint a félidő, egyébként már a naptár szerint 7+1 napos lennék. Egészen biztosan Te is később fogantál, még nagyon pici a terhesség, most kezd láthatóvá válni a petezsák. Nincs ott semmi baj! De most tényleg gondolj bele, ha tegnap voltál mensi szerint 5+4 napos, és később fogant akár 2 nappal is, akkor a kezdődő petezsák abszolut korához illő méret!

Látom beszéltetek a hólyag telítettségéről. A hüvelyinél tényleg a teljesen üres hólyag a jó. Én másfél órát vártam mire bekerültem a dokihoz. Megkérdezte miért jöttem, ahogy elmondtam, azonnal küldött ki, hogy menjek el pisilni, majd hüvelyi uh-ot fog csinálni. Amíg elmenetem, behívott mást, megvártam míg kijött és úgy csinálta meg.

picibaba.hu vonalzó
picibaba.hu vonalzó
picibaba.hu vonalzó
picibaba.hu vonalzó
pókica
Badacsonylábdihegy
 
 
 
 
 
 


Pókica! Édes a babátok!! :D Egész jó felbontású kép! A miénk nem ilyen jó!
Vendég
 


tenyleg jo kep, az enyem sem ilyen...bar a monitoron egesz jol lathato volt, de aztan rosszul rogzitette le. Ooo lanyok en olyan irigy vagyok :):) nincs iwiwem , es igy nem latok senkit :cry:
NNa megyek setalni kicsit...ti hogy birjatok masik gyerkoccel, vagy aki dolgozik, megha irodaban is? En olyan hulla vagyok, ma alig birok mozogni, de azert most kicsit kimozdulok.

Kép
pumipumi
 
 


Pumipumi! Tartozol nekünk egy esküvői képpel! :D Ha lesz iwiw-es meghívóm kb 1 hét múlva, akkor küldhetek neked! Én sem tudnék jelenleg a rosszullétektől és az állandó fáradtságtól solgozni.

Ma nem megy senki dokihoz?
Vendég
 


Pókica : GRATULÁLOK! Igazi harcos amazon vagy! :D Őszintén megmondom én tök nyomott voltam a tegnapi híred miatt és most olyan jó olvasni,hogy apjuk meggondolta magát!!!!Hát utazási és iskolai étkezési kedvezményen kívül nem sok minden van....de a nagy család az mindennél jobb!Én már alig várom,hogy sok-sok kis unokám legyen!

Pumipumi
:Édes a babátok!Tényleg jó lett a kép!

Szuszó: nyugi minden oké lesz!

Mustyi : megjelöltelek iwiwen!Édes kutyáitok vannak!Mi most fogadtunk be egy kidobott kis korcsot,de nagyon édes!
De ha arra gondolok ,hogy hogy utálom a kutyaszart szedni akkor neked egy szót sem szólhatok :D :D :D .Apósomék amúgy farkaskutyákkal foglalkoznak, de az a fajta valahogy nekem nem szimpi.
Vendég
 


Fmelinda : ma már én is szarul vagyok,de nekem a gyomrom van kikészülve!Tegnap és tegnapelött este is az miatt szenvedtem...sőt..már egy hete!
Vendég
 


Koszi Melinda, mar tobben akartak meghivot kuldeni, de igazsag szerint nekem egyaltalan nincs turelmem az ilyesmihez...csak a kepek erdekelnenek nagyon...kuldok magamrol is, igerem, de priviben, mert igy nem lassitja mindenkinek az oldal betolteset...onnan meg siman ki lehet torolni utana. :) En szerncsere tok jol vagyok, semmi emelyges, csak iszonyatosan faradt, foleg ezekben a napokban, dehat tenyleg ez a legkevesebb :)

Kép
pumipumi
 
 


Kismamák! Ma a tescóban a tescós pelenka csak 1600.-(legalábbis itt nálunk annyi)én már reggel feltankoltam...4-et vettem Levinek és egyet Bogyókának!Amúgy 2800.-körül van!
Vendég
 


pumipumi nekem is küldj képet magadról! :D
Vendég
 


nekem az egyik nagyanyam, aki egyebkent is kocsog, meg kocsogebb volt, mikor elmondtam neki a babat...persze azert nagyon orult, de hozzatette: ne vegyetek elore semmit a babanak, ki tudja... Durva, nem? Persze tisztaban van mindenki azzal, mi tortenhet, de azert jokivansagkent megsem gyakran mondunk ilyet :) ...csak ugy eszembe jutott a pelenkarol :) kuldok kepet, akit erdekel, de akkor ti is! csak azert priviben, mert az kitorolheto es nem gond, ha egyszer nagy a kep.

Kép
pumipumi
 
 


Küldjél Nekem is képet! Sajnos rólam nincsen, csak ami az iwiwen is fent van. Csak én fényképezek mindig, mert ez a hobbim és a munkámhoz is hozzátartozik. Mármint mikor dolgoztam. :D A férjem nagyon béna fényképezés terén még az egyszerű üzemmód sem könnyű Neki. :)
De azt a képet megkeresem neked a gépemen!
De most megyünk kajcsizni! Mármint én csak nézni... :cry:

picibaba.hu vonalzó
picibaba.hu vonalzó
picibaba.hu vonalzó
picibaba.hu vonalzó
pókica
Badacsonylábdihegy
 
 
 
 
 
 


Pókica mi a munkád?
Vendég
 


Mustyi megjelöltelek!

Pókica megírtam priviben, hogy milyen néven találsz meg az iwiwen. Szeretném, ha megkeresnél az iwiwen.

Pumipumi priviben kérnék e-mail címet, ahova küldhetek Neked képet, mert itt nem sikerült :(
Vendég
 


A babaképről: szerencsére itt nálunk az SZTK-ban jó az uh gép, élőben még jobb, mert ugye a fényképezőgép is ront valamelyest a minőségen. Még kérnem sem kellett, automatikusan nyomtatta és adta, hozzácsatolta a papíromhoz.

Tulipános: Egy multimédia óriás-üzletlánc egyik hipermarketben lévő üzletének vagyok az üzletvezetője. Mármint mikor dolgoztam. :oops:
Tehát csakis csupa-csupa műszaki cucc és modern technika. Ez az én világom. Nagyon szeretem.

picibaba.hu vonalzó
picibaba.hu vonalzó
picibaba.hu vonalzó
picibaba.hu vonalzó
pókica
Badacsonylábdihegy
 
 
 
 
 
 


Az igen Pókica...ez az amihez a legtöbb nő semmit nem ért!A pasik kedvence lehetsz akkor ott!
Vendég
 


Óh, azért ne túlozz! :lol: Viszont az tény, hogy sokkal keményebben kell küzdeni az elismerésért és minden egyes területen a mobiltól a notebookig minden típusnak kívülről ismerni a technikai adatait, háttértörténetét, helyét a ranglistán és minden egyes soron következő vagy jövőben tervezett újítását. Ez sok háttérmunkával jár, de akit érdekel annak ez amúgyis alap és meg sem kottyan. Mint bármilyen más szakmában is.

picibaba.hu vonalzó
picibaba.hu vonalzó
picibaba.hu vonalzó
picibaba.hu vonalzó
pókica
Badacsonylábdihegy
 
 
 
 
 
 


nagy itt a pangás ma!
Párom suliban estig!Holnap egész nap.... :cry: :cry: :cry: !
Na de legalább a gyerekek vannak nekem...és ti is :D
Vendég
 


Pókica, Melinda, Tulipános hogy vagytok? Remélem már jobban, mint reggel! Szorítok Nektek, hogy a 8. hét környékére elfelejtsétek Ti is a rosszulléteket!

Pókica fényképezés? Nekünk is hobbink közét tartozik. Érdeklődöm, neten nem látható véletlenül vmerre képeitek? Mi már elég sok természeti képet felraktunk, az a kedvenc témánk. Küldök elérhetőséget, ha bárkit érdekel.

Szép délutánt mindenkinek, mi a fiammal megyünk vásárolni, jövő hétvégén ballagásra vagyunk hivatalosak, ruhailag és cipőileg fel kell készülni addig.
Vendég
 


Sziasztok.

Én is, ha minden igaz december elején fogok szülni.
Nekem már a 4. babám lesz.
manocskak
 
 


sziasztok csajok,
nem vesztem el csak voltak gondjaim és nem volt lelkierőm írni.
Pókica, nagyon boldog vagyok!!!!!!!!!!!!!!!!! :) legjobb a nagycsalád, mi is 3an vagyunk testvérek, imádom!!!!!
szóval véreztem kedden, klinika ügyelet, másnap UH, azóta itthon.
Nem kaptam semmi gyógyszert, tudom, a másik fórumon mindenki lerohant hogy progeszteron pótlás stb. de hát én nem vagyok orvos. most pihenek sokat, itthonról azért dolgozok. és persze parázok.
Örülök hogy mindenki szépen gyarapodik!!

Kép
apkata
 
 


Manocskak! Üdv közöttünk! Ti is szép nagy család lesztek. Én komolyan egészen meglepődöm azon hogy milyen sok nagycsaládos van. Én abban a hitben voltam hogy a legtöbb szülőnek 1 vagy 2 gyreke van! :D De ennek örülök. Gratulálok a babához. Hányadik hétben vagy?

Gabi! Most már jobban vagyok délután 1 körül elmúlt, de addig nagyon gáz volt. 1-kor álltam neki ebédet főzni. Hála isten nem sürget senki, mert a férjem csk 6 körül ér haza. Engem amugy érdekelne a képeitek. Én is imádok fotozni!!!
Vendég
 


Kata! Sajnálom a vérzést. De uh-n nem volt semmi rendellenesség ugye? A pihenéstől biztos jobb lesz. Próbálj egy kicsit megnyugodni. Mikor kell visszamenned?
Vendég
 


az uh-n mindent rendben találtak, és ha nincs panaszom, csak a 12 hetes vizsgálatra kell mennem legközelebb.
csak azt nem tudom, hogy én hogyan fogom addig kibírni... :?
tuti bejelentkezek kb. 2 hét múlva a magánrendelésre uh-ra.

Kép
apkata
 
 


Kata! Valószínű én is elmennék egy uh-ra a helyedben. De meglátod semmi baj nem lesz. Tudom hogy ilyenkor mi könnyen beszélünk. De már annyi kismamának volt az eljén kis vérzése, és semmi gond nem lett a babával! De az az uh biztos megnyugtatna!
Vendég
 


fmelinda
Ha jól számoltam akkor olyan 8 hetes lehetek kb.
De majd biztosat szerintem csak szerdán tudok akkor megyek majd a dokihoz.
manocskak
 
 


Sziasztok!

Köszi a sok bejelölést! Visszaigazoltam mindenkit!

Manocskak! Gratulálok a babókhoz

Melinda! Ti is nagyon aranyosak vagytok, látszik nagyon szeretitek egymást:)

Tulipános! Nagyon szépek a kisfiuk gratulálok hozzájuk, biztos nagyon fogják várni a kisbabát, remélem egy szép kislányt hoz a gólya!

Gabi! A te fiaid már nagyok, biztos meglepődnek majd ha bejelentitek, hogy érkezik a picur:) Sok segítséged lesz majd:)

Kép

[url=http://www.nagyonbaba.hu]Kép[/
mustyi
 
 


Sziasztok!

Mustyi, mindjárt megsasollak iwiwen, én is kutyabolond lennék. :)

Pókica, örülök hogy minden szépen alakul nálatok.

Melinda, már reggel fél nyolckor négyszer voltál rosszul? :shock: Nekem ma jobb napom volt gyomorilag, mert egész nap itthon lehettem, úgyhogy kétóránként falatozgattam valamit, nem hagytam hogy nagyon éhes legyek és korogjak. Így könnyebb volt.

Manocskák, üdv itt! :)

Kata, sok türelmet a pihenéshez!

Hú, de behanyatlanék az ágyba....
Vendég
 


Pókica!

De jó, hogy értesz a technikai kütyükhöz, én csak keveset, és ezért is szeretném a segítségedet kérni, ha értesz a fényképezőkhöz is. Mire megérkezik a baba szeretnék egy jó digitális fényképezőt, hogy minél jobb felbontású képeket tudjak készíteni. Milyen márkát ajánlasz? Most egy Sony-k van, ehhez van sok memós kártya, de még a régi memorystick- kel, nem a minivel.

Lehet még régi kártyás sony gépet kapni, vagy csak a miniset?
Sony-k között van komolyabb fényképező?

Kép

[url=http://www.nagyonbaba.hu]Kép[/
mustyi
 
 


Manocskak isten hozott köztünk! :)

Mustyi : köszi...a fiúk dicséretét...hát tényleg jó lenne egy puncis rózsaszín baba...de ha kukacos lesz megint az sem baj!

Apkata jobbulást neked!Én sem bírnám a helyedben kivárni a 12hetet!

Gabi: köszi már sokkal jobban vagyok!A képek engem is érdekelnek!

Most ettem egy adag Cézársalátát ami istenien sikerült!...nyammiii :P
Vendég
 


Akkor ma senki nem volt dokinál ugye?

Én hétfőn megyek!! Jön valaki még hétfőn??
Vendég
 


Pompom! Hát igen a délelöttöm az nem túl jól alakult (hányinger) , de délre szerncsére elmúlt. Ugyhogy ebédet már tudtam enni!! Te hogy vagy? Te is külde sz nekem priviben nevet? Akkor bejelöllek!!
Vendég
 


Fmelinda..én csak négy hét múlva megyek!De hétfőn gondolok rád.Mikor/hánykor mész?
Vendég
 


pumipumi jól eltüntél !nem küldtél képet..!
Vendég
 


Tulipános! Jó sokára kell menned! Bár biztos ez a normális! Nekem kicsit sürübben kell mennem a lombik miatt. Délután 2-re megyek! Már nagyon várom! remélem hallhatjuk a kicsink szívdobogását!! :D
Vendég
 


hát pénzbe is jobb így!6000.-egy látogatás a nőgyogyihoz!szóval annyira nem bánom.neked tuti azért kell akkor ennyiszer menned!
Vendég
 


Mustyi javítok, 1 fiam van, a másik gyerkőc lány. Most is azt szeretnék.

Üdv. Gabi
Vendég
 


Tulipános! Hálaisten nekem ez ingyen van mivel még oda kell járnom ahol a beültetést csinálták. A 12-ik hétig oda aztán kell keresnem nődokit!

Lányok megvettem az első Kimama magazint!!!! :)
Vendég
 


Tulipános! Kihez jársz Ajkán? Ott még jó árban is van, itt Vp-ben 10000 Ft egy alkalom. Szinte mindenkinél. :(
Vendég
 


Na látom már mindenki kidölt! :D Jó éjszakát mindenkinek!!
Vendég
 


Melinda, küldöm a nevemet. :)
Jól vagyok ma, azt leszámítva, hogy érzem egy kicsit a méhemet, nem görcsöl, csak érzem hogy van, olyan nehézkes érzés a hasam alján. Pont ilyen volt négy hete, mikor elvileg meg kellett volna jönnie, úgyhogy szerintem most is csak erről van szó - emlékszik a testem. Pont ezekben a napokban kellene mensiznem, ha nem lenne apróságom.
Gratulálok a Kismama magazinhoz! :)

Nekem még olyan messze van a legközelebbi dokilátogatás... május 6. Addig még összebarátkozunk a védőnővel, és megcsapoltatom a véremet. Jut eszembe.. ha valaki már kapott laborbeutalót az első vérvételre, az kitől kapta? Csak mert az én nődokim nem adhat beutalót, mert a magánrendelésére járok. A védőnő telefonban azt mondta, hogy ő sem adhat, menjek a háziorvosomhoz. Elbattyogtam a háziorvoshoz, aki ugyan adott beutalót, de csak teljes vérképre, viszont ilyen hogy rubeola, bárányhimlő, toxo, ellenanyagszűrés, vércsoport-meghatározás... nuku, semmi. Ezekre ő állítólag nem adhat. Ilyenkor mi van? Persze újrajárom a köröket, de hátha tudtok nekem valamit mondani ezügyben... :roll:
Vendég
 


pompom
nekem az első vérvételre a védőnő adott beutalót.

Elég érdekes helyzetben vagyok, mert most lesz 10.-én 4 hónapos a fiam és még idén lesz még egy babám.
Nem arról van szó, hogy nem akartuk, de későbbre terveztük, de ha most szeretne jönni akkor jöjjön. :D :D
Van két nagyobb fiam is egy 14 éves és egy 11 éves.
Reméljük, hogy ő már kislány lesz. :D
manocskak
 
 


Sziasztok!
Szia manócskák! Tényleg jó gyorsan jött a negyedik! :D Eleve 4 gyereket terveztetek?
Igazából csak egy kérdés miatt jöttem, megyek is visszafekszem amíg a gyerekek elhomokoznak az udvaron, mert nagyon szédülök. Tehát a kérdésem, hogy Nektek szokott fájni a derekatok? Nekem már kb 3 napja fájdogál, de tegnap este óta már eléggé. Főleg ha fekszem, akkor érzem folyamatosan.
Mondtam is a férjemnek, hogy még bármi lehet, mert a múltkor is nagyon fájt a derekam és nem lett jó vége.
Apa már teljesen beleélte magát a terheségbe, már a szüleinek is el akarja mondani, pedig biztos hátast dobnak majd és nem az örömtől.
A férjem totál fiúra számít, na majd kiderül.
Írjatok légyszi valamit erre a derékfájásra, akinek van.

picibaba.hu vonalzó
picibaba.hu vonalzó
picibaba.hu vonalzó
picibaba.hu vonalzó
pókica
Badacsonylábdihegy
 
 
 
 
 
 


pókica
Igazából nem igen beszélgettünk arról, hogy mennyi gyereket szeretnénk, de már igazából a Joelnél is kislányra számítottunk.
Nekem szokott fájni a derekam, pláne a vége felé a terhességnek, amikor már nagy a hasam.
De nekem eleve nyitott gerincem van ami hála istennek nem komoly.
És nem örökölte egyik gyerekem sem, bár nekem is akkor állapították meg amikor már a két fiam megvolt.

manocskak
 
 


Na jó, a végefelé a nagy pocak miatt oké, de nekem most fáj! :cry:
A nyitott gerinc miatt szokott valami fájdalmad lenni ami abból ered?

picibaba.hu vonalzó
picibaba.hu vonalzó
picibaba.hu vonalzó
picibaba.hu vonalzó
pókica
Badacsonylábdihegy
 
 
 
 
 
 


Szép napot lányok!

Manócskák, üdv. köztünk. :D

Pókica, nekem akkor szokott fájni, ha nagyon sokat csinálok aznap. Sokat rohangálok, vagy sokat görnyedek a mosogató fölött. De akkor sem inkább a derekam, hanem lejjebb, a farkcsontom felé. Szokta is mondani a férjem, hogy nekem nem a derekam, hanem a popsim teteje fáj. :oops: De már nagyon ráérez hova kell tennie a kezét masszírozó célzattal. :)
csillag25
 
 


Kívánóssággal ki hogy van? Én ma úgy ébredtem, hogy mákos gubát kívánok, de gyorsan tovaszállt a gondolatom és a pesti aluljárókban sütött -ha jól emlékszem princess- sütikre csápoltam rá.
Csajok, valaki küldjön nekem egy pár kis burgonyásat vagy kis sajtosat. Légyszi-légyszi-légyszi :oops: A férjem kezdem kiakasztani, már azon gondolkodik, hogy felutazunk, de lehet már zárva lennének, meg persze nem kis költség lenne, ja és fél attól, hogy mire odaérnék már mást kívánnék. :(
csillag25
 
 


Csillag, nálam nagyon gyorsan változik vágyaim tárgya. :) Elindulok a hűtő felé, hogy akkor nekem most kell és kell és kell az a túró rudi, de mire odaérek, és kiveszem a hűtőből, már méla undorral nézek rá, és teszem vissza. :) Szóval nekem nem érné meg kívánosságra alapozva utazni. :)
Ma reggel a tejre és az eperfagyira voltam ráindulva... tej megvolt, eperfagyiért egyelőre csorgatom a nyálamat.

Pókica, nekem sem fáj a derekam, de talán ha van otthon magne b6 tabid, abból lehet hogy bevehetnél, próbáld ki, ha kisebb görcsökről van szó, mulaszt valamit rajtuk.
Vendég
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet: