Új privát üzeneted érkezett!

itt vagy még????

Kép

Kép
morca
 
 


nem is érdekel az a nő!!! Egyébként nem kínzol, ha kérdésed van ezzel kapcsolatosan nyugodtan! A mostani anyósom egy kincs!!! Tényleg imádnivaló! Ő tényleg nekünk él, de azért a határain belül. Jó persze néha próbálkozik, na de melyik nem! De ha rászólunk még bocsánatot is kér, szóval tényleg szupi! A voltnak meg szivem szerint mondtam volna, mert a múltkor beszélnünk kellett telefonon, mert a volt férjemet kerestem egy ügyben, és mondom szivem szerint mondtam volna neki, hogy szálljon már ki a kisfia életéből, hagyja élni, mert ez a kapcsolata sem hosszú életü ha állandóan neki kell megfelelni és nem az új kiscsajnak!! Nálunk ez is baj volt! Mert effektive 8 évig voltunk együtt, de ebből 7.5 éven keresztül rágta az idegrendszerem, a házaséveinknél viszont úgy kb. a 3 volt az amikor kimertem nyitni a számat, és onnantól kezdve szegény volt férjem két tűz közé került, aztán jött Zalcsikám, és a beszólása, és azóta nem beszéltem vele, és úgy döntöttem, hogy megkönnyítem Pisti életét is azzal, ha mi külön megyünk, és teljesen új életet kezd mind a kettőnk. Én gyorsabb léptekkel, de annál biztosabbakkal, mig ő neki meg most van egy fél éves kapcsolata, amiben nem tudom, hogy egyáltalán akar e tovább lépni, mert azért ő sem lesz fiatalabb, meg a csaj sem, és Pisti is 32, a csaj meg 28. Na ennyi! NA ezt jól meg írtam....

Nóri

Kép

Kép
nozavi
 
 


csak nem snapszerozol???

Kép

Kép
morca
 
 

 
 

nem, nem, csak leírtam az előbbi dumeszt, bocsi

Nóri

Kép

Kép
nozavi
 
 


Szegény Ákos!!! De azért gondolom már nem fáj neki, csak viszket ahogy gyógyul!!!

HOGY MIT CSINÁL A FÉRJED????? :?: :?: :?: :?: :?: 8) 8) 8)

És egyáltalán nem vagy gonosz anya!! Ejnye bejnye még ilyet gondolni is!!!! Én pl ugye már nem szoptatok, de mit mondjak vártam is hogy vége legyen, mert sajnos én idétlen vagyok! Még Vilikém ügyeskedett volna, de sehogy sem találtam a helyem... na akkor ki is a gonosz anyuka??? :oops: :oops: :lol: :lol:

Nóri

Kép

Kép
nozavi
 
 


hát sajnos nem egyszerűek az emberek.. :? de a mostani anyósod jó, hogy rendes.. :lol: anyukám is nagyon aranyos anyós :lol: (ezt a férjem is megerősítheti)
az én anyósomék nem szeretnek a kezdetektől fogva, pedig nagyon igyekeztem.. :roll: egyszerűen ők ilyen emberek.. Marci miatt sokszor befogom a számat, visszafogom magam.. :roll: sőt, eddig leginkább én kezdeményeztem egy-egy találkozást, meghívást.. :roll: a legutóbbi húzásuk, nagyon durva volt, azóta nem is beszéltem velük.. :roll:
az volt a szitu, hogy Matyi szülinapját simán elfelejtették, (Ákost is csak telefonon köszöntötték fel) és mikor pár nap múlva ide jöttek a szomszéd faluba a sógorom nevelt fiának a szülinapjára, nem voltak képesek bejönni meghúzni Matyi fülét, pedig gyakorlatilag a ház előtt mentek el, hanem csak telefonon küldtek neki puszit.. :shock: :? mikor meg Marci megkérdezte, hogy miért nem jöttek be, azt válaszolták, hogy mert nem hívtuk meg őket.. :roll:

Kép

Kép
morca
 
 


már én is örülnék, ha abbahagyná Ákos, de elvenni nincs szívem tőle, nagyon szereti.. 8) azért bízom benne, hogy egyre kevesebb ideje jut már rá.. :wink:

Kép

Kép
morca
 
 


ja, a férjem, most épp felmosni készül.. 8)

Kép

Kép
morca
 
 


képzeld, már majdnem 7kg-t fogytam.. :D :D már nagyon meglátszik, és olyan nadrág is feljön rám, ami már hosszú évek óta nem.. :D :D

Kép

Kép
morca
 
 


de jó neked ezzel a fogyással!!!! :D Irirgyirigy :D

Anyós-téma nagyon súlyos!!!! :evil:

Nóri

Kép

Kép
nozavi
 
 


én meg nem tudom, hogy miért de megálltam, már mint nem megy le több. :cry: vagy lehet, hogy alakul át a zsír izommá?? :lol: :lol: :lol:

Nóri

Kép

Kép
nozavi
 
 


Zalcsikád miatt sokszor összeszorul a szívem.. :( és mióta láttam a fényképen, még közelebb érzem magamhoz.. :cry: felfoghatatlan számomra, hogy hogyan lehet ilyesmit feldolgozni, ha lehet egyáltalán.. :(

ja, erről jut eszembe.. nálatok mi újság h1n1 ügyben?? itt már egyre több iskolát, óvodát zárnak be, úgy tűnik lassan, de biztosan ide ér a járvány.. :?

én emiatt is tiszta lelkibeteg voltam már, annyira féltem a fiúkat.. sokat gondolkodtam és nagyon nehéz volt a döntés, és végül beoltattam magunkat a hét elején.. 8) most már csak ki kell bekkelni, hogy kialakuljon a védelem, mielőtt járvány lesz.. :roll:

Kép

Kép
morca
 
 


mindjárt jövök, csak hív Matyi..

Kép

Kép
morca
 
 


én nem tudok tornázni, egyszerűen vagy időm nem jut rá, vagy energiám.. :roll: olvastam, hogy időnként megáll a fogyás, úgyhogy most legyél kitartó.. :wink: amugy hol tartasz, vagyis mennyi kell még az "álomsúlyhoz".. :roll:

Kép

Kép
morca
 
 


hát a H1N1 nálunk is kialakulóban van, Apát már beoltották, és szeretné ha én is beoltatnám magam, de én meg ágálok ellene, mert minek, ha a gyerek védtelen marad! :cry: :roll: Nincs igazam?
Zalcsikát nem lehet feldolgozni, csak elfogadni, és együtt élni ezzel a tudattal, hogy nincs csak lélekben. Tényleg sokat segít az a tudat, hogy ő már nagyon szép helyet járt be, mert ugye a lelke már visszaszületett hozzám újra! Ezt tudom, és érzem is!!! :wink:

Nóri

Kép

Kép
nozavi
 
 


most megint sokat írsz?? 8)

Kép

Kép
morca
 
 


Álomsúly: 64-65, most vagyok 74!!! :shock: :shock:

Még az előbbihez visszatérve, ne nézz hülyének, de anno nekem a segítőim megmondták, hogy valószínűleg az előző életeimben mindig valami nehézség jött az életembe - hasonló kaliberű, mint Zalcsi, - és én inkább feladtam az életet, és ezért kapom vissza minden életemben, mert egyszer túl kell élni, nincs mese!!! Plusz azt is megmondták, hogy valószínűleg azért ment el, hogy "ne szenvedjek" tovább az előző házasságomban, mert abban ő sem érezte jól magát, és mi ezt a leszületése előtt megbeszéltük, csak ugye erre nem emlékszünk, hogy váratlanul érjen, Hát váratlan volt, és felkészületlenül érintett az biztos. A Drága Kisfiam a halála után egy hónappal üzente nekem egy halottlátón keresztül, hogy nagyon változtassam meg az életem és akkor visszakapom! Szerintem teljesítettem a kérését, és visszatért hozzám!!! Nagyon idétlenül hangzik az amiket leírok? Elhiszem, de nekem jó ezekbe a dolgokba kapaszkodni, mert egyébként lehet, hogy megzakkannék!!!

Nincs tán baj MAtyival????

Lassan menni kellene csicsis, mert lassan neked is nekem is kelnek ezek a kis RosszcsontRudik!

Nóri

Kép

Kép
nozavi
 
 


bocsibocsibocsi :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops:

Nóri

Kép

Kép
nozavi
 
 


oltással kapcsolatban én is így gondoltam, mert Ákos is kérdéses volt, de szerencsére ő megkaphatta.. :roll: igen ez nagyon nehéz így és roppant igazságtalan, de ha ti be vagytok oltva, akkor annyival csökken az esély arra, hogy elkaphassa nem?.. :roll: na, nem okoskodni akarok ám.. :oops:

hát én továbbra is azt gondolom, hogy iszonyatosan erős vagy és hihetetlen, hogy mennyire pozitív tudsz maradni egy ilyen nehéz helyzetben is.. :roll: megtaníthatnál engem is erre, mert én hajlamos vagyok letérni erről az útról.. :oops: :roll:

Kép

Kép
morca
 
 


Jajjj jut eszembe, most pénteken és szombaton is jövök!!!! Pénteken Apának munkahelyi buli úgy este 6tól, sokáig, szombaton meg jönnek vissza a barátaink, és értük megy a reptérre!!! :wink:

Nóri

Kép

Kép
nozavi
 
 


ez így jó, ahogy gondolod, és így is van.. 8) én is hajlamos vagyok ilyesmiben hinni, mert segít elfogadni dolgokat, csak én ennyire nem ástam bele magam ezekbe a dolgokba.. 8)

Matyikám csak a wc-re ment ki, egész nap nincs ideje elintézni.. :lol: :lol:

mehetünk aludni.. :wink:

jó, hogy össze tudtunk futni pletyizni.. :wink:

szép álmokat.. :D

pussz

Kép

Kép
morca
 
 


nagyon egyszerű a titok!!! MINDENBEN PRÓBÁLD A JÓT ÉS A SZÉPET MEGKERESNI!!! Én még ebben a tragédiámban is megkerestem, de ez titok, és senki sem tudja, csak Zalcsi, és Vilike!!! :wink:

A másik tényleg a TITOK!!! Láttad már a filmet?? Vagy olvastad már a könyvet? Blődségnek tűnik, de igaz!! Hasonló, mint amit leírtam mka-nak, a vonzás törvényén belül!
Nem akarok semmit rátok erőltetni, mert isten őrizz, csak a tapasztalataimat írom le, és hátha segít nektek is!!!
Egyébként te hiszel Istenben?
Én is-is!Pedig amikben hiszek és kapaszkodom mostanában állítlag az egész teteján ő áll!! Én viszont nem feltétlen benne hiszek, hanem az univerzum erejében! Ami még érdekes, hogy képzeld el, hogy az utóbbi időben 3 olyan emberrel hozott össze a sors akik ilyen beállítottságúak mint én vagyok! Szerintem ez sem véletlen!! SZerinted vannak véletlenek? Szerintem ritkán, nagyon ritkán!!!

Bocsi a félrecsapásokért csak már álmosodom!

:lol:

Nóri

Kép

Kép
nozavi
 
 


na akkó' jóccakát, ha hamarabb nem futnánk össze pénteken várlak!!!! De azért addig is benézek ám..... :lol: :lol:

Nóri

Kép

Kép
nozavi
 
 


hát én Istenben a hagyományos értelemben nem hiszek, de hiszek abban, hogy nincsenek véletlenek, és igen én is ilyesmi univerzum dologban hiszek.. :roll: csak bennem nincsenek így letisztulva a dolgok.. :roll:

Kép

Kép
morca
 
 


oké.. jócakkát.. :wink: legkésőbb pénteken.. :wink: :lol:

Kép

Kép
morca
 
 


Halihó!

morca-sajnos ma este tutira nem tudok jönni, mert nagyon fárasztó hetünk volt, és most kihasználom, hogy nincs itthon SAnyi, - na ez jól hangzik - és időben ágyba bújok. Általában mindig miatta van, hogy későn fekszünk, mert én meg mindig megvárom! NE haragudj, holnap tutira itt vagyok!!! Puszi nektek!!!

mka-merre vagy??????

Nóri

Kép

Kép
nozavi
 
 


Szió!

semmi gond.. 8) úgyis kell a páromnak a gép melózni, így legalább nem tartom fel.. :roll: 8) aludj egy jó nagyot.. :wink: :lol: és holnap várlak.. :wink: 8)

addig is.. nekünk is elég kemény hetünk van/volt.. :roll: Matyi rendesen feladja nekem a leckét a dacosságával.. :roll: amúgy is nagyon nyűgös napjaimat élem, és így sajnos a türelmem is kevesebb.. :oops: :( de azért igyekszem nagyon.. :wink:

Mka:?????????

puszi

Móni

Kép

Kép
morca
 
 


Szió!!

Nozavi: a fiaim már alszanak, úgyhogy felőlem indulhat a buli.. :wink: várlak.. :wink:

Kép

Kép
morca
 
 


Halihó!!
Basztikuli, hogy ma nem tudok hamarabb benézni!!! Pedig már én is bőven kész vagyok!!

Nóri

Kép

Kép
nozavi
 
 


Na, itt vagyok, részemről beindulhat a buli.. :wink:

Kép

Kép
morca
 
 


mi újság felétek???

mi jól vagyunk, ma már egész kiegyensúlyozott voltam.. :lol: :lol:

Kép

Kép
morca
 
 


oké, itt vagyok én is, ha néha kicsit később írok bocsi, csak még most főzödik a jó kis vendégváró paprikrumpli, meg még most csomagolom az ajeszokat! Otthon miylen idő van??? Itt rémes!!! Úgy fúj a szél, hogy szabályosan, mint a westernfilmekben hallani ahogy sűvit! Nem vagyok egy beszari de ez félelmetes!!!

Nóri

Kép

Kép
nozavi
 
 


te, hogy állsz a fogyival?? én most 7kg körül járok mínuszban.. :lol: :lol: ráadásul kitaláltam, hogy kimegyek napközben futni Borisszal, amíg a fiúk alszanak, így legalább letudom vezetni a feszültségeket, és talán a plusz kilóimtól is könnyebben szabadulok majd.. :lol:

Vili barátom, hogy van?? :D

Kép

Kép
morca
 
 


nálunk is pocsék az idő, fújni nem fúj ugyan, de egész nap be van borulva, meg köd van.. :? nem is tudunk kimenni.. :?
milyen vendégeid is lesznek?? és kié lesz az ajándék?? ha már írtad, akkor bocsi, de nem emlékszem.. :oops:

Kép

Kép
morca
 
 


tök jó amilyen ambíciózus vagy!!! Nekem a "nemzabálokannyitössze" megy, meg a két naponkénti torna! De én stagnálok! Valamiért nem megy több!!! vagy csak alakul át??? Fogalmam sincs!

Vilike hála Istennek jól van, egyre nagyobb zsivány! Nehezebb dolguk van az álommanóknak is, mert ádáz harcot vív ellenük, meg ellenem! :lol:

Matyival minden rendben? Elfelejtette a múltkori incidenst?

Ákoskám fülecskéje rendbe jött végleg??

Nóri

Kép

Kép
nozavi
 
 


itt volt ma anyukámékkal a nagynéném is aki már nyár óta nem járt felénk, és bár Ákos nem ismerte meg, de annyira örült neki, hogy mindent vele akart csinálni, és mikor haza értünk szaladt utána a mese könyvével, miközben kiabálta neki, hogy "néni".. :D annyira édes volt, majd meg zabáltam.. :D

Kép

Kép
morca
 
 


remélem, hogy Matyi elfelejtette a múltkorit, de nem volt valami jó hetünk, mert nehezen jöttem ki magammal, meg mindenki mással is, és Matyi ezt a hangulatot abszolút átvette és így sokat veszekedtünk, pedig nem vagyunk veszekedősek egyáltalán.. :( de ezért is akarok kimenni futni, hogy ott levezessem a nyűgjeimet, és ne velük legyek türelmetlen.. :roll: borzasztó látnom, ahogy kínlódik miattam.. :oops: :? tegnap este megkérdeztem tőle, hogy direkt dacoskodik velem, mire azt válaszolta, hogy igen.. :roll: erre megkérdeztem, hogy miért, és az volt a válasz, hogy "azért mert te is dacoskodsz velem".. :roll: egyem meg a kis szívét, annyira aranyos, hogy így átlátja a dolgokat.. :) megegyeztünk, hogy senki sem dacoskodik.. :lol: :lol: úgyhogy futnom kell mint állat, hogy bírjam türelemmel.. :D :D

Kép

Kép
morca
 
 


mi is mához 3 hétre megyünk haza. Már nagyon várom, hogy találkozzak az otthoniakkal, azért nem most volt augusztus!!
mkaról nem tudunk semmit??

Nóri

Kép

Kép
nozavi
 
 


Ákos füle, szerintem viszket, mert piszkálgatja időnként, leginkább éjszaka látom.. :roll: azért el viszem megmutatni a dokinéninknek, biztos ami biztos, csak arra vártam, hogy kialakuljon a védettségünk, addig nem akartam elvinni a rendelőbe ha nem muszáj.. :roll: mindenesetre nem úgy viselkedik, mint mikor fájt neki.. 8)

Kép

Kép
morca
 
 


jajj Istenem!! De nálatok már kialakult a védettség nem??? Akkor megfázott?? vagy mi??
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára nozavi 2009.11.21 21:42-kor.

Nóri

Kép

Kép
nozavi
 
 


Mka eltűnt az éterben.. :shock: azért remélem hamarosan előkerül.. 8)

de jó, hogy jöttök.. :lol: meddig maradtok??

Kép

Kép
morca
 
 


Ákosnak rénszarvasos rugija volt, persze stílusosan piros.. :lol: tuti lehet az a mikulásos, bár nem olcsó, de ami gyerekeknek való, az semmi nem az.. 8) ha megveszed, mindenképpen kérek egy képet a kis mikulásról.. :wink:

Kép

Kép
morca
 
 


azért ha rákérdezel mit mond? Mert ilyen nem szokott mradni, hogy viszket a füle! Tehát ez a kérdés, hogy megfázott erre irányul? Hogy nem tán megint valami ilyen van, csak még nincs tünete!

Nóri

Kép

Kép
nozavi
 
 


nézem ám az iwiw-en a képeket folyamatosan.. :wink: annyira cuki Vili, amikor az egyik képen ül és néz azokkal a gyönyörű szemeivel.. :lol: tisztán látszik, hogy ki a főnök nálatok.. :D :D

Kép

Kép
morca
 
 


hát bennem is motoszkál, hogy nehogy megint fájjon neki, azért is viszem el.. :roll: de az is lehet, hogy nála is csak egy berögződés lesz ez a fül piszkálás, mint a Matyinál.. :roll: 8) ha fáradt mindig a fülét, vagy a mi fülünket piszkálja.. 8)

Kép

Kép
morca
 
 


ja, ha rákérdezek azt mondja, hogy nem.. :roll: de ő mindenre ezt mondja most, még ha igent bólogat akkor is.. :lol: :lol:

Kép

Kép
morca
 
 


sikerült tegnap sokat aludnod??

Kép

Kép
morca
 
 


ejnye túlzással, mert 10kor felébresztett Sanyi, hogy nagyon jó buli, már jól állt, é ilyenkor nagyon, de nagyon szerelmes! :lol: Utána meg amikor negyed 1kor hazaért akkor ismét sikerült felköltsön, és a vége az lett, hogy én a nappaliban aludtam, mert úgy jobbnak láttam, az horkolásmentes övezet volt! :lol: :lol:
Remélem, hogy nem lesz semmi baj!!!
Aranyos vagy a képekkel! Hát igen, az uralom az uralom! Vilmos nagyhatalom van itt kérem szépen! :lol:
Most tettem be a bagetteket sülni, és mindjárt kész vagyok a csomagolással is, csak közben rossz kislány voltam és átnéztem a másik topicba is. :oops:

Nóri

Kép

Kép
nozavi
 
 


ma megint rendezgettem egy kicsit a gyerekszobát, már egész pofás, olyan kis "otthonos".. :lol: még dekorációkat kell csinálnom.. 8) az ablakra már festettünk, de még vannak további ötleteim, csak az időm kevés.. :lol: :lol:

Kép

Kép
morca
 
 


húh ejnye-enyhe :lol: :lol:

Nóri

Kép

Kép
nozavi
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet: