Új privát üzeneted érkezett!

tgenap en nagyonnem fogyoztam :oops: nem tudom mi volt velem kivanos voltam, nyugtalan es ettem:(

De azert felulesestem. :wink:

En egyben csinalom a feluleseket, de a labemeles nem megy olyan kitartoan.
En felulesezni ugy szokatm, hogy mikor ANna hintazik, en oda feszem ele, es ahogy o jon megy a hintaval en ugy csinalom a felulest- kellemest a hasznossal.


MA jo vagyok, csak ilyen alex szaraz lapocskat ettem sajttal.
Rajottem ha mindig mikor ehes vagyok iszom 1-2 pohar vizet/teat, akkor nem is vagyok annyira ehes!
Vendég
 


Agi: Anna is igy kezdte a kanalas evest, en egy honapig nem is probaltam ujra, most egesz jol all vele- koppkopp.

Szegeny kavemasina, remeljuk nem vegeleges csak sztrajkol!
Vendég
 


viki!
Sajnálom a kávéfőzőt!
Te mostanában nem is eszel főttételt ebédre? Csak főtt tojás, meg mindig valami hozzá?

Ági!
Igy már én is jártam, csak nekem nem érkezett meg a privi, mikor evelyn küldte hogy kit húztam!

Reggelire csak kávéztam. Ebéd borsófőzelék lesz. Vacsi még nem tudom mi!

d.dodó
 
 

 
 

Dodó!
Eszek meleget, de ma nem volt kedvem a toros kápihoz. Mert azt v sok tejföllel enném, v. kenyérrel. Kenyeret nem akarok enni, tejfölhöz meg nincs kedvem.

Így marad a füstli.

Ági!
Mivel etted a füstlit? Bucival?

Próbáld ki nándicskenél a barackot, az édesebb. Vagy a szilvát.
20150601134430
 
 


Viki!
Sztem priviben küldöm a táblit...

Ági!
Csak a képed jött át, adat még nem...
Felüléseket egyben nyomom.

Lányok!
Újabb problémám van a táblival... Kiknek küldjem? Mert az elején csomóan felbuzdultunk, hogy fogyiklub, hajrá, jöttek is adatok, aztán van, aki 2-3 hete nem írt. Vajon ők még fogyóznak? Lehetne azt, hogy aki kéri, az írja meg ide, és akkor megy neki a tábli... (Amúgy mindenkit beleírtam a tábliba, de van, aki csak egy súlyt küldött, és azóta nem is járt itt... :roll:

Én ma bulátáztam, zöldséges ragu volt az ebéd, uzsira abonett zöldséggel , sonkával, vacsi buláta lesz, és gyümi :D
Vendég
 


szerinem csak nekunk kuldd akik oszlopos tagok vagyunk!

Bar eleve szerintem csak mi leszunk azok akik az uj adatokat is kuldjuk majd...
Vendég
 


Hello Lányok!

Bocsi, hogy eltűntem, sok dolgom volt/van.
Többek között a dackorszaki szakimmal küzdök- a lányommal. kis hárpia. A többgyerekesek tudják miről beszélek, az elsőgyerekesek, meg majd megtudják;) Ezt egy kicsit lelomboz, valamint van egy nagyon jó könyvem, szabadidőmben inkább olvasok.

A takonykórom köszönöm javul. Nándim antibiotikumot kapott, és sajnos most sem látom fényesebbnek a helyzetet... hát majd kiderül mi lesz...

Szuper, hogy mindenki ilyen lelkes!!! bennem is tartjátok a lelket!
Úgy tűnik nekem megy a heti egy kg, remélem ez így is marad...

Véda, az én adataim megvannak? Képet nem tudok küldeni, mert én a laza rucikat szerettem mindig, és azokban nem látszik különbség. Fürdőruhás, hála Istennek nincs! :-P

Alma: én gála almát adok Nándinak, mert az nagyon édes. de magában ő sincs érte oda. Répával már szépen pampulázza.

Édesség: én tejbezabival tartom kordában az édesség-éhségemet. fahéjjal, nyami.

ma pedig almás pitét sütünk a gyerekekkel, azért nyúznak már napok óta. Néztem a recepteket. Norbis lisztem nincs. Úgy döntöttem kreálok egy receptet zabpehely és graham liszt felhasználásával. ha ehető lesz, megosztom, jó?

Vikusz: asszem kénytelen leszek káposztás paszulyt főzni, annyira megragadta a fantáziámat :-)

puszi lányok!
M

Kép
Kép
Kép[/url
magdaléha
 
 


Magdám!
Hajrá káposztás paszuly!!!!

Dóri!
Kérdezz rá a másik topikban, h a sunnyogókkal mi van!
20150601134430
 
 


Dóri!
Én kérek táblit!

d.dodó
 
 


Sziasztok!

Én is kérek táblit!
De mindjárt elsüllyedek!
Olyan zabálhatnék van rajtam,meg fog jönni és megettem fél tábla milkát! :oops: :oops: :oops: :oops: :oops:
Anyós pénteken hoz valami diétát,2 hétig kell csinálni és -6-7 kg!
Meglátjuk!
Én is csináltam a felüléseket és mindjárt húzok is csak még benézek a szomszédba is!
Én nagyon elcsúsztam ezzel a diétával és úgy szégyellem magam!
De mostantól kemény leszek és megyek tornázni is,de eza hét megint kimaradt,hogy Áron beteg! :cry:

Kép


Kép
ibm
 
 


Ami: ügyes voltál eddig is és egy kis megingás lehet csak megerősít!
De ha szigorra van szükséged csak szólj... :lol: :lol: :lol: :lol:

Dóri Véda: szerintem aki küldött adatot annak küldd csak el ne zárjunk ki senkit és aki küld további adatot a következőt már csak az kapja meg, aki nem küld elsején az nem kap új táblit. HMMM??
Vendég
 


Szerintetek a bio kölesgolyó is van olyan jó mint a buláta?? Én azt vettem de nem tudom miért? Talán nem emlékeztem... azt hiszem!

De ha máshogy lesz akkor kérek táblit!
Vendég
 


Ami!
Én nem hiszek az olyan diétákban, ahol 2 hét alatt lehet ennyi sokat fogyni.
Még ha meg is csinálok, egy darabig ráunsz a kávéra, tojásra, narancsra, stb.

Dóri!
Képként küldöd priviben v. excelben? Mert nekem sajna mióta újratelepült a gépünk nincs excel. A képbe viszont nem tudunk beleírni. Sztem én csak elküldöm a kilót és a csípő cm neked.
20150601134430
 
 


Kata, szerintem a kölesgolyó százszor finomabb!!! :-))

És aki tud az tud.
almáspite a' la magda, sok szeretettel:

100 g zabpehely
250 g grahamliszt
fél kockaráma
egy sütőpor
2 tojás

cca 700 g alma lereszelve, fahéj, édesítő

összetevőket összegyúrni, gombócot belőle, azt kb 2/3 1/3 arányban elvágni, kinyújtani. Tepsit kibélelni, az alsó tésztát az oldalfalra felsimítani, rá a kinyomkodott alma, majd a teteje, azt megszurkálni.
Isteni lett. Szerintem Norbi 2-esnek belefér. :-) /bár megeszem a kalapom, ha az ő lisztje, nem gabonából van ;)/

pussz: M

Kép
Kép
Kép[/url
magdaléha
 
 


Sziasztok!


Ági: Nekem sem mindig működik a babanet, a többi weboldallal viszont semmi bajom.

Viki: Végül mi újság a kávéfőzővel? Meg lehet csinálni vagy végleg elpusztult?

Tami: Én is próbáltam már Lea mellett tornázni, de reménytelen...

dodo: Hogy vagy meg úgy, hogy reggelire csak kávét iszol?

véda: Egyetértek Tamival, csináld úgy a táblit, ahogy neked a legkevésbé macerás. ha szeretnénk kapni, kell mail címet küldeni neked? Adatokat nem tudom, mikor mérek majd, mert ugye költözünk... de szerintem február elején valamikor tuti. :lol:
Mindig elfelejtem írni, és utána jut eszembe, hogy milyen dögös voltál a fürdőrucis képen (a másik topikban láttam)! :) Bár szerintem most is nagyon csinos vagy.

Magda: Köszi a receptet! Ideje lesz beszereznem zabpelyhet meg graham lisztet, mert megveszek valami sütiért. :oops: Remélem, hamarosan teljesen meggyógyultok! Ügyes vagy, hogy ilyen szépen adod le a kilókat!

vkata: Bio kölesgolyó is tuti jó, szerintem legalábbis. :D

Ami: Egészségedre a csokit! Én is bűnözök néha, de amíg ez nem mindennapos, addig szerintem nem kell felvágnunk az ereinket. :D

Párom aranyosan tartja bennem a lelket. Elmondta teljesen tudományosan, annak idején ő hogy fogyózott, hogy fogyott le 100 Kg-ról 71-re, és hogy az a jó, ha az ember szépen lassan fogy le, mert akkor a szervezete is szépen átáll és nem lesz az, hogy ami hamar lement, hamar vissza is jön. Vikivel egyetértve én sem hiszek a "2 hét alatt szuperül lefogyhatsz" dolgokban, főleg nem az én esetemben. Azokat a kilókat, amik egy év alatt jöttek fel, nem hiszem, hogy értelmesen le tudnám adni 1 hónap alatt... Szóval most megint próbálok pozitív lenni, és bocsi a multkori siránkozásomért, úgy utáltam magam későb miatta. :oops:

Na mostmár eldugulok, megyek tusolni.
fmarti
 
 


Magda: heti egy kiló? Az nagyon szép? Én a terhesség alatt a 20.-héttől kb. ezt csináltam csak felfelé (tánb 3-4 hét kivételével)
Szóval ha ilyen ütemben adnám le akkor az pont jó lenne! De hát nem hiszem...
Én mindig csinálok magamnak sütiket de én sem Norbi lisztből annak fél kilója 900 ft :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: De vettem rozslisztet tönkölybúzát (tk) meg van zabpehely, nekem most mindennek az az alapja! Tejbezabi nálam is nagyon bejön!!!
Vendég
 


Marti: persze csak pozitivan, menni fog!
Egy kave meg reggelire nalam is boven eleg, igaz az 3dl, amibol kb 2 dl viz, 1 dl tej.


Ami: ugyan mar, ez amit irtal pontosan olyan mit a masik topikban ma szoba jott kovetkezetesseg.
Mielott megjott en sem csak 3szor ettem es nem csak 1es kodut. Az 1-2 nap, nem ezen fog mulni!
Igenis ugyi vagy!
Probat megerhet az uj fogyo modszer, csak ne csinlad ki vele a gyomrod!


Heti 1 nekem is igen jo lenne! Akkor hamar elernem a kivant celt:)
Vendég
 


márti!
Inkább hajnalban szoktam éhes lenni, mikor kelek eteni...de akkor iszom vizet, és gyorsan visszaalszom. És ugy elég reggelire a nagy bögre tejeskávé, hogy fél 10 körül isom, és délben már ebéd, mert a párom akkor jár haza ebédelni.

Ami!
Én is szoktam néha bűnözni :oops: . Mondjuk biztos ingadozik is 0.5-1kg

d.dodó
 
 


Jaj, mondtam páromnak, hogy én nagyon szeretem a mérleget amit vett! Ráálltam most este, és 39,2-őt mutatott! :lol: :lol: :lol: (digitális). Na, de aztán ujra ráálltam..akkor már valósat mutatott....és elkeserít, hogy 1 kilo az nagyon ugrál le fel...most épp felfele ugrott sajna! :(

d.dodó
 
 


Jó reggelit!

Márti!

Még nem látta orvos, tegnap nem vittem le.

Lacid nagyon cuki! Ő hogy áll a fogyival?

Magdim!
Ez a süti! Kép
Én jól meg vagyok édesség nélkül, de a házi almásnak nem tudok ellenállni.

Norbi apánk lisztje is gabonából van, de attól h ott a neve a csomagoláson attól lesz sokkal egészségesebb.
20150601134430
 
 


Viki: de jó neked, hogy jól megvagy édesség nélkül! én ha így lennék, lehet nem is itt tartanék. Illetve az az érzésem, hogy már rég lefogytam volna! Most kínomban mindent kitalálok, hogy mit ehetek mégis!
Vendég
 


Katus!
Amíg szoptattam, én is ettem édességet.
20150601134430
 
 


Szép jó reggelt!

Katus: tuti mi is a szoptatás miatt kívánjuk az édességet, de szerintem úgy kell felfogni, hogy a szénhidrátok nagyon jók, egészségesek, csak meg kell választani, hogy mit eszünk.

A süti átment a férjem nagyon szigorú vizsgálatán is :-D

Én is örülnék, ha sikerülne tartani a heti 1 kg-ot...
8)

Csajok én ma húsgombócot gyártok paradicsomszósszal. Még sosem csináltam, remélem jól sikerül.

Márti: Szerintem a költözés és az új élet nagyon sokat fog "segíteni" neked! Pláne, hogy bárhova mentek, ahol meleg van teljesen más ételek lesznek, és főképp halak, zöldek, gyümölcsök!!! húúúúúú, hát már most naggggggyon irigy vagyok :-) vendégszoba lesz? :-D

Viki! Remélem megjavul a kávéfőzőmasinád!! Te ma mit főzöl?

D.dodó! Még jó, hogy nem lázmérőre álltál! :D

na megyek a dolgomra, nem is tudom mit keresek itt, csak elcseszem a napom...

pussz: M

Kép
Kép
Kép[/url
magdaléha
 
 


Magdim!
Fél 9 van. Elcseszni a napot? Kép

A paradicsomso húsgombócot anyósom csinálja nagyon jól.

Én csak mezei rizses lecsót csinálok ma.
20150601134430
 
 


viki!
Rizses lecsót nagyon szeretem!

Nekem van még főzelék tegnapról, és most tettem oda egy karfiol levest!

d.dodó
 
 


szep napot!


edesseg nelkul en is tokeletesen megvagyok, meg is voltam mindig is. Nalam inkabb hullamszeruen tor ram, es akkor is nem csoki nem puding nem kremes sutik, inkabb ami fincsi a fagyi, a turogomboc, szilvasgomboc, derelye( amiket Viki miatt sokaig nem irhattunk le :wink: ), nehany suti, de en barmikor ellen tudok allni, ezert nagybojtben en ezt soha nem fogadtam meg hogy nem eszem csokit, vagy hust mert barmelyiket lazan meg tudom allni.
En tulajdonkepp mindent meg tudok allni ha akarok, nem kell arra koncentralnom hogy hu kaja es akkor siman megy.( kiveve chips)
Ez nem azt jelenti hogy nem vagyok ehes, csak egy picit "igenytelen" vagyok eves teren. Mondjuk ha minden nap parizeres kenyeret tennenek elem akkor minden nap azt ennem:)
Sajna ferjem neha meg is jegyzi, hogy mar megint ez....en nem mondom vannak fincsi dolgok, es fott etelben valtozatos probalok lenni, d mivel minden ami kicsit is nem mindennapi iz, az draga, igy marad a parizer:)

En meg nem tudom mit fozzek holnapra, de asszem leves lesz es ferjuramnak kalacs, vagy bukta vagy ilyesmi.....

HAjnalban en is ehes szoktam lenni, de lust is igy ehesen alszom tovabb!
Vendég
 


Tami!
derelye( amiket Viki miatt sokaig nem irhattunk le Wink )

Mikre nem emlékszel! :lol: :lol: :lol:

Anyóssal beszéltem az előbb és holnap küld szilvásgombócot. :roll:
20150601134430
 
 


Szép napot :P

Viki!
Asszem a szilvásgombóc igazi merénylet ellened! :lol: :lol: :lol:
Pedig azt írtad, jóban vagy az anyóssal :roll: :lol: :lol: :lol:
2-3 gombóc cukor szórás nélkül sztem lecsúszhat! :wink:

Tábli!
Végeredmény: pü-ben akartam küldeni, de jobb az emil, úgy látom. Tehát emil-címeket kérek pü-ben! A táblit csatoltan küldöm excel táblázatként. Először küldöm a jan.1-jei induló adatokkal mindenkinek, aki küldött adatot. Febr.1. után pedig jön a köv. tábli, amiben már ott lesznek a változások is!

Magdi!
Betettelek téged is a tábliba!

Viki!
Te úgy nem tudod megnyitni majd?
A Norbi rúd asszem pár kalóriával kevesebb, mint a sima pöttyös. (110 kcal, 80 kcal.) Gondolom, néhány dologban azért muszáj volt valamit csinálniuk, hogy rákerülhessen a neve :roll: A lisztet nem tudom... Ja, talán még az italok közül van olyan, ami 17 kcal/100 ml, 40-50 kcal helyett. Bár, én ilyenre nem költök pénzt... Nagyon finom tisztított vizet iszunk, amit 1,5 éve szereltettünk be. Így a környezetet is védjük, és nem szennyezzük műanyag palackokrkal a Földet...
Hú, de öko lettem :roll: :oops: :lol:
Vendég
 


Dóri!
Max. gombócot reggelizem :lol:
20150601134430
 
 


hú,
véda,
én tényleg véda névre küldtem el az adataimat... de az nem te vagy!

bocs a kisbetűért, nándival billegetek...

Ami,
4 kg minusz után egy kicsit megállhatsz... :roll: Zaba nálam is, remélem, menstruációs eredetű, és nem más!!! vissza is jött 40 dkg hipp-hopp :?

Magdal,
hú, de jó h küldted az almáspityke receptet! ezért nyúz a lányom hetek óta.

ááá, nem bírom tartani a kicsit, mindjárt kiugrik a kezemből. Mennem kell, bocs

KépKép
szkagi
 
 


Magda: az almás pite receptért nagyon hálás vagyok! Megcsináltam némi módosítással, nem tettem bele csak 10 dkg ramat (jó nem nagy különbség a 12,5 helyett) és tettem a tésztájába is édesítőt! És full zabliszttel csináltam! (így csak a rama nem 1-es benne) és nagyon de nagyon fini lett, csak nekem kevés benne így az alma meg azt hiszem legközelebb nem teszek bele ennyi sütőport. De tuti!!
Mondjuk így nem tudom, hogy fogok fogyni mert azért kalória az van benne még ha kevesebb is és én nem bírtam egynél megállni :( :( :(
Vendég
 


Sziasztok!


A mai tornám elmaradt, pakolásztam, függönyöket szedtem le, mostam ki stb. És holnap is ezt csinálom. :? De a héten legalább már 3 alkalommal összejött a testmozgás, ez is valami. 8)

Magda: Látom, a sütirecepted jó szolgálatot tett! :) Ha befészkeltük magunkat, meg már gyökeret eresztettünk, jöhetnek hozzánk kedves a vendégek! :wink:

Tami: Én meg a chipset tudom mellőzni simán. :lol:

dodo: Én tuti éhes maradnék a víz után is. :oops: 1 Kg simán lehet a vízháztartásod ingadozása miatt is szerintem, ezen ne szomorkodj!

Viki: Kávéfőzőtök? Én párom leadott 2 Kg-ot úgy, hogy nem is tornázik semmit! :shock: Csak nagyjából próbálja betartani a Norbi kódokat (de reggelente általában megeszik a cégnél egy szelet sütit is).

véda: Elvileg elküldtem a mail címemet, gyakorlatilag nem tudom, mert Lea épp a kezemben evickélt, úgy írtam neked. :roll: Remélem, nem nagyon megterhelő neked még a táblit is csinálni, van most épp elég dolgod.

vkata: Én most csináltam megintcsak túróból édességet magamnak, valahogy én sem vagyok meg napokig édesség nélkül. :oops: Sima villámtúrótorta, egyedül a pudingpor volt benne 3-as, az összes többi cucc 1-es (csak túrót, tojást meg édesítőszert tettem bele ezeken kívül), és be is faltam kb a negyedét. :oops: Nesze neked mérlegelés! :lol:

Jó éjszakát mindenkinek!
fmarti
 
 


Sziasztok!

Anna vagyok a Júniusi topicból!
Egy hónapja Norbizok, az első 2 hétben lement másfél kiló azóta semmi! :evil: :evil: Nem tudom mi lehet a baj, de kitartó vagyok, most már a tornára is odafigyelek. Van egy tippem mi lehet a baj, hogy nem napi 5x eszek keveset, hanem 2x többet! Vagy van valami tippetek?

Azt szeretném kérdezni aki jártas a dologban, csinált már valaki Norbi lisztből nokedlit?? Milyen lett ehető? Egyszer csináltam sütilisztből sütit, de Nekem nagyon keserű lett, Én rontottam el valamit vagy ezek a lisztek ilyenek??

Anna

Kép

Kép
vikianyuja
 
 


Jó reggelt!

Márti!

Apa Laci nagyon ügyes! A reggeli sütije belefér! ;)

Tegnap du zárva volt a szerelő. Ma ismét bepróbálkozom.

Anna!
Szia! Gyere gyakrabban!

Iszol elég folyadékot? Lehet ez is lehet a baj. Ha nem is tudsz 5ször enni egy nap, akkor próbálj meg 3-4 alkalommal, ha lehet viszonylag fix időpontokban. Készíts magadnak rágcsát elő (zöldségek, gyümik).

Én a Norbi lisztekről korábban már kifejtettem a véleményemet (élelmiszeriparos vagyok, cégünknek 8 malma van), továbbra sem támogatom.

Inkább próbálj meg graham lisztet, rozs lisztet esetleg teljeskiőrlésűt használni.
20150601134430
 
 


Szia Viki!

Köszönöm, megkeresem a véleményedet! Érdekel mit írtál róla! :wink: :wink: :lol: :lol:

Ígérem jövök többet, és úgy látszik csak panaszkodnom kellett, mert a mérlegem végre fél kilóval kevesebbet mutat! Mondjuk tegnap este nem is zabáltam be vacsira, csak 4 db update túrógombócot ettem.
Inni iszok elég sokat, szerintem megvan a napi 1,5-2 liter, bár ha menőkém van akkor nem hiszem, de ha itthon vagyok akkor tuti! Tényleg odafigyelek a többszöri kisebb étkezésnek, ha ez az ára hát legyen! :wink: :wink:

Anna

Kép

Kép
vikianyuja
 
 


Anna!
Annyit írtam h semmivel nem egészségesebb a lisztje, csak rajta van a neve.

Ha nem szoptatsz, akkor ihatsz csalánteát is, ez remek vízhajtó.
20150601134430
 
 


Jah okés. Megnéztem a melóhelyed honlapját, gyorsan el is kattintottam! csorog a nyálam. Hmmmmmm kalács, palacsinta, gofri, illatos kuglóf,azt hiszem keresni fogom, van kenyérsütőnk de még olyan igazán jót nem sikerült sütni, hátha ezzel sikerül! :lol:

Még van szopi, igaz csak reggel és este, meg éjjel! :oops: :oops: De az éjjeli az nem igazán evés, jól elszúrtam, valahogy le kell szoktatnom róla! :cry: :cry:

Anna

Kép

Kép
vikianyuja
 
 


Akkor csak halkan mondom és írom h mi milyen jókat ettünk amikor próba sütések voltak, a termékfejlesztőkkel voltunk egy emeleten :lol:
20150601134430
 
 


Hát azért Én is hasonló cipőben járok, élelmiszer üzletben vagyok vezető, és Nekem is mindent meg kell kóstolnom mielőtt kiteszem a polcra! :lol: :lol: :lol:

Anna

Kép

Kép
vikianyuja
 
 


Hű! Az sem rossz ;)
20150601134430
 
 


ezt talaltam:http://www.konnyenfogyok.hu/brokkolikremleves.html?utm_source=receptek&utm_medium=pr&utm_content=tovabb_brokkoli&utm_campaign=konnyenfogyokvannak jo kis receptek
Vendég
 


Vendég
 


Hú Mary!
Jó ez az oldal! :)

Én ma gombapörit csináltam, ez volt párom kérése!

d.dodó
 
 


NEm birtam ki febr 1ig mertem cm-t ma, es nagyon feldobott, arra nem emlekszem mennyi volt a derek, de 80valamennyi es most: 76!:)))))))))))))))))
Pedig azt hittem cm-ben nincs eredmeny...

En mara levest foztem golyocska levest, s Alekonak melle a sutesneni oldalarol a gesztenyes meggyes kalacsot.
En csak a levest fogom enni, mondjuk ket tallal, ugyis eleg latato a teszta miatt.
Holnapra meg fogalmam sincs mi legyen lehet errol az oldalrol valsztok valamit ugyis lat hetvegen van hus es itt lattam igen egyszeru husetelelket. Lehet kis romai talas csirka lesz ratatullival, nyammmm!
Vendég
 


Tami,
ez szuper!!!! 76 cm - gratulálok!!!!! Ez nálam csak a vágyálom kategória lehet 8)
Gondoltam én, hogy ennyi nem-evésnek, tornának meg kell hogy legyen az eredménye!

Véda, küldöm az emailemet is, remélem, nem bénázom el most már!

Ma krumplistészta lesz, de még dél előtt! És délután mehet a torna.
Tegnap lemerült a mérlegben az elem, de szerencsére Zoli hozott újat, úgyhogy semmi akadálya a vasárnapi mérlegelésnek! Naggyon kiváncsi vagyok! :roll:
A súlyom megállt, de nem baj, amíg megy a torna, bízom benne, hogy azért legalább valamit formálódom. Aztán majd megindul lefelé a súlyom is megint.

Nándinak hétfőn fogom újra megpróbálni az almát, valamilyen formában. Lehet, almalé lesz az első kör...

KépKép
szkagi
 
 


Tami!
Gratula! Ügyi vagy!

Ági!
Próbáld ki Nándinál a barackot v. a szilvát. Azok édesebbek.

Nekem holnap szükségem lesz az önmegtartóztatásra, mert lesz após szülinapja, megyünk meglepjük. Terveink szeirnt mi visszük a sütit.
20150601134430
 
 


Viki,
tényleg, már írtad is! Csak Nándi kakijának inkább egy kis "sűrítés" lenne jó, nem akarnám szilvával vagy barackkal még hígabbá tenni. Sajna nem rendes anyatejeset kakil, hanem folyékonyat :( azért egyelőre próbálkozom az almával. Ha nem megy, akkor megpróbálom a barackot! De talán a jövő héten már falni fogja az almát a kicsi :roll:

KépKép
szkagi
 
 


Viki,
hajrá, önmegtartóztatás! Ne feledd, vasárnap mérlegelünk!!! 8)

KépKép
szkagi
 
 


Ági!
Banán?
20150601134430
 
 


Mary!
Gratula, nagyon ügyes vagy!

Viki!
Drukk, hogy sikerüljön az önmegtartóztatás!

d.dodó
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet: