Új privát üzeneted érkezett!

Köszönöm a kedves fogadtatást!

Természetesen én is gratulálok mindenkinek a pocaklakójához!!! :D

kispiskóta
 
 


Sziasztok! Végre egy nap, amit nem én kezdek! :lol:

Üdv közöttünk Szilvia, Katy, Kispiskóta! Gratulálunk és boldog gyarapodást kívánunk! Tényleg egyre többen vagyunk, nagyon jó ezt látni! Lehet, hogy sokaknak bejött az október 23-i hosszú hétvége??? :lol: :lol:

Moncsy én is 1 folsavat és egyelőre fél szem elevitet szedek. Bár elég sok gyümölcsöt és zöldséget igyekszem enni, azért biztos nem tudom az összes vitamint bevinni a szervezetembe. Addig amig a dokival nem beszélek, így marad. Aztán lehet, hogy felirja majd az utrot is a múltkori vetélés miatt...

Katy ne aggódj, ha visszaolvasol látod, hogy sokunknak van már hasonló "múltja". De fő a pozitív hozzáállás, ezúttal biztos minden rendben lesz!!! :lol: :) :)

Mindenkinek szép napot ezen a napsütéses délelöttön! Reméljük így marad az egész hétvégére! :lol:
stike
 
 


Stike!
Mikor kell menned orvoshoz?
Csak azért kérdem, mert nekem ahogy pozi lett a teszt, már mennem kellett, én is kapom az Utro-t. Fontos minél előbb elkezdeni.

Én is 3 mg folsavat szedek, de már hónapok óta.
És másnaponta Elevit, reggel és este Magne B6 és Utrogestan szájon át.

Lilypie negyedik születésnapja tickers

Lilypie First Birthday tickers
picimami
 
 

 
 

Sziasztok!

Köszönjük a gratulációkat és a hozzászólásokat! :)

Jövő héten megyünk megint uh-ra, csüt. vagy pénteken és akkor már lesz szívhang is.

Nagyon afelé tendálunk, hogy vagy a természet megoldja, vagy ha nem, akkor mi megoldjuk valahogy a három babóval. :) Beleavatkozni nem szeretnénk, ha csak nincs valamelyikkel valami baj!

20. héttől kórház? Jézusom, azt azért nem akarom! :shock:

Tegnap is és ma is tök jól voltam, eddig se émelygés, se alvási "rohamok", remélem így marad pár napra.

Gratulálok az uh-khoz, szívhangocskákhoz és a pozitív tesztekhez az újaknak! :)

nellike
 
 


Stike! Én a 6 . hét 5. napján járok ma, ha majd lesz időd javítod? Köszike. :)

nellike
 
 


Nellike, mindig a hétfői adat van a táblában... :lol: majd hétfőn átírom, addigra mennyi leszel??? Nagyon izgulunk értetek!! meg mindenkiért... :roll:

Picimami, én jövő hétre kaptam időpontot, csütörtökre, de még igy is kis Tücsök 5, valójában még csak 3 hetes lesz... :roll: pontosan október 26-án fogant. Nem fogom soha elfelejteni... hosszú hétvége, hmmmmmmm .... mást sem csináltunk, csak ezt a babát!!! :lol: :lol: :lol: jaj, nagyon boldog és ideges vagyok... :roll: de gondolom sokan vagyunk így... :wink: :wink:
stike
 
 


Sziasztok lányok.
Elmentem ma UH-ra.
Az uterusban egy szabályos petezsák ábrázolódik, átlagos átmérője/GS 1,2 cm
Mérete alapján a kora 5+4 nap.

A doki szerint minden rendben.

Stike, én is parázok még.

Lányok, aki már volt UH-n, ugye ez így ok minden?
Vagy mekkorának kellene lennie? :oops:

Lilypie negyedik születésnapja tickers

Lilypie First Birthday tickers
picimami
 
 


Picimami, jaj de jó olvasni, hogy rendben vagy! Szerintem az adatok azt mutatják! És ha a doki is azt mondja... :wink: :D
stike
 
 


Sziasztok

Picimami én 5+6-on voltam dokinál akkor 13 mm-es petezsák volt, úgy hogy nyugi, minden rendben van. Tökéletes a méret. Mire legközelebb mész addigra már szívhang is lesz.

Voltunk ma a brendonban, megvettük a Norbinak meg a Rékának az ülés magasítót. És most már végre kinéztem a babakocsit is. Most már majd nézelődök másfelé is hol lehet olcsóbban megvenni.

Nekem ma délután annyira hányingerem volt, még eddig egyszer sem volt ilyen. Hát nem volt valami kellemes, bevettem a magne b6-ot és utána elmúlt.

Kép

Képwww.liegl.blogspot.com
gabi1
 
 


Picimami!

Az 1,2 cm tényleg jó, nekem a legnagyobb petezsák volt az 5+2 napon 13 mm, azaz 1,3 cm. ( a legkisebb mérete 9 mm volt és az is jó méret) Szerintem pont normális, ne aggódj! :)

nellike
 
 


sziasztok lányok!
szeretnék csatlakozni hozzátok ha megengeditek.
én lombikos vagyok.
október 30-adikán volt a transzfer,nov 11-én 261-es HCG-t mutatott a vérem.23-án pénteken lessz az első ultrahang,nagyon izgulok.
nagyon örűltem mikor rátok találtam,mert igy van kikkel megosztani ha kétejeim lennének.

már igy elsőre kérdésem volna.
néha szúrkálgat a hasam a petefészek környékén és izomösszehúzódás szerű fájdalmat éreztem egy picivel feljebb,szerintetek ez rosszat jelent?
ja....és semmi hányinger szerintetek ez nem baj, vagy ez még korai?(magne b 6-ot szedek!)
köszi előrreis.
mogyoro222
 
 


Sziasztok

mogoró üdv közöttünk, és gratula a pocaklakóhoz. Semmi gond a hasfájás normális, ha nem görcsölsz, nincs vérzés akkor nem kell vele foglalkozni, pihizni kell minél többet, és Magne b6-ot nyugodtan vehetsz be, 2x2 vagy 3x2-t. Én 3 szedem, ez jó ezekre a hasfájásokra, gyakorlatilag ez a hormonoktól van, illetve már ilyenkor is elkezd tágulni a méh, hisz a 6. hétre már tyúktojás nagyságú lesz, és hányingerre is jó.

Hát lányok engem ma sem került el a hányinger, reggel kaja után baromira rám jött, nem is bírtam neki állni főzni, tesóm kezdte el, mert még a szagok is irritáltak. Aztán a magne b6 után elmúlt, úgy látszik nekem ez beválik.

Kép

Képwww.liegl.blogspot.com
gabi1
 
 


jaj bocs mogyorót akartam írni.

Kép

Képwww.liegl.blogspot.com
gabi1
 
 


Én tegnap óta olyan iszonyú erős hányingerrel kűzködöm, hogy semmihez nincs erőm és kedvem. Sajna nem segít a MagneB6, és az evés sem. Ugyanis eddig,ha ettem pár faltot akkor jobb volt, de most már az sem segít. Így elég szar lesz holnap munkába menni. :cry:
Azzal nyugtatom magam, hogy így legalább tudom, hogy minden rendben odabent. :wink:

Mogyoro222! Üdv köztünk! Nekem a hányinger az 5. héttől kezdődött. De mindenkinél változó. Szerencsés vagy, ha elkerül!

Remélem mindenkinek jól telik a vasárnap délután. Pihenjetek sokat!!!
Vendég
 


gabi1!
köszi a segitséget, kicsit nyugottabb lettem.
a magne b6-ból 3x2-őt szedek.szedek még E vitamint másnaponte 1x1,folsavat 2x1,ruzaszkorbin3x1,eurovit 1x1és utrogesztán 3-2-3/nap,aspirin protekt 1x1.

volna mégeggy kérdésem.
pár napja nagyon fáj,gyuladt a fogam aszt monták a kaális lányok hogy panadolt szedhetek,szerinted ez nem árt?
mogyoro222
 
 


mogyoro panadolt nem tudom, de algopyrint lehet az tuti. De szerintem menj el fogorvoshoz.
norka nekem még a gyömbér ital használt, esetleg gyömbéres keksz.

Kép

Képwww.liegl.blogspot.com
gabi1
 
 


Sziasztok.Sajna nálam se valami rózsás a helyzet szombaton 4-szer látogatot meg róka koma,ma meg hajnaltól délig nagyon csúnyán ment a hasam és hőemelkedésem is van.A gyomrom is fáj és a pfészkem is görcsöl.áááááááá kivagyok.Volt valakinek a terhessége alatt ilyen hasmenéses élménye?mondjuk már nincs de a gyomrom meg a pf nagyon fáj....
Mogyoro,panadol mehet de csak mértékkel,jobb mint az algopirin ma nekem is ezt adták a gyógyszertárba a lázra....Kezdetben nekem is görcsölt meg szúrt a pf be is rendelt a doki magához,nem vizsgált meg,csak nekem is az utrot írta fel meg én magnézium port kaptam,e vitamint,gravidát...de ez neked mind megvan,nem lehet semmi gond.A lombik miatt nem kellene rögtön dokihoz menned egyébként?
Jaj lényok.... úgy félek,hogy valami gond lesz és elveszítem manócskát.....

Vernike

Kép
vernike25
 
 


Kitartást, Vernike! Reméljük holnapra már kutya bajod sem lesz!
Sajnos én inkább az ellenkezőjét tapasztalom a terhesség alatt, nem hasmenést.

Üdv közöttunk Mogyoró, én is javasolnám a fogorvost. Ez később csak rosszabb lehet.... Kispiskótával együtt beteszlek Benneteket is a táblázatba. Ha van kiegészítendő adatotok, küldjétek el.

Nagyon jók ezek a hétvégék! Remélem nektek is sikerült pihennetek. Nekem az álmosság, fáradtság nem enyhül, de legalább ilyenkor van alkalmam aludni: 2 óra délutáni pihenőm volt. Mélyalvással. No meg nem egyedül... :oops:

Itt a tábla a hétfői adatokkal! Holnap reggelre mindenki megnézheti hol tart... :lol:


Jó éjt addig is Mindenkinek!

Kép
stike
 
 


Szép jó reggelt!
Üdv minden új kismamámak!
Tabati,Minimanó majd várunk titeket a hírekkel!
Stike!
nagyon igazad van.tényleg nagyon jók a hétvégék.egész
hétvégén pihiztünk otthon.nekem nagyon jól esett.de ahogy
látom nem volt nagy pörgés nálatok sem.
Picimami!
nagy-nagy gratula az 1,2cm-hez!!

Kép
Kép
csibe83
 
 


Stike!
Nagyon jó a táblázat!
Ügyes vagy.
Köszönjük szépen.

Hoztam nektek az első UH fotónkat:
Kép

Lilypie negyedik születésnapja tickers

Lilypie First Birthday tickers
picimami
 
 


Picimami!
nagyon szép az uh-os képed!Szép kis petezsák.gratula!

Kép
Kép
csibe83
 
 


Köszönöm Csibe!

Te voltál már UH-n?
Ne hari lehet írtad már, de olyen zizi a fejem.

Neked milyen méretek vannak?
Gratulálok a 6. héthez. :D

Lilypie negyedik születésnapja tickers

Lilypie First Birthday tickers
picimami
 
 


Jó reggelt mindenkinek!

Picimami, jó az uh képed! Remélem a héten én is büszkélkedhetek már eggyel.

A táblázatból úgy láttam ma többen is mennek dokihoz. Aztán gyertek ám a fejleményekkel!

Olvasok egy nagyon szuper könyvet, nem tudom ismeritek-e? Címe: Lelki köldökzsinór / Beszélgetek a kisbabámmal
Ajánlom mindenkinek aki nyitott az ilyen dolgokra. Nagyon sok tudományos kísérlettel van alátámasztva, hogy már a fogantatás pillanatátol befolyásoljuk gondolatainkkal, érzéseinkkel, tetteinkel babánk jövőjét az életben. Meg lehet vele mindent beszélni, és ő is jelez, ha szeretne valamit.
Szóval ajánlom mindenkinek!

Szép napot!
Vendég
 


Sziasztok jó reggelt :lol:

Jó sokat irtatok és sokan csatlakoztak hozzánk :lol:

Üdv köztünk: Nansy, Szilvi, Katy, Zsú és Mogyoró (remélem senkit nem hagytam ki) :roll: :wink:

Nellike!

Gratulálok a három manókához :wink: :lol: :lol: :lol: :lol:

Noa! Sajnálom a kisfiad :oops: :cry:

Lányok!
Most beszéltem a dokival 13.30-ra megyek hozzá, majd utána jelentkezem :lol: :lol: :lol:

Kép
Kép
minimano74
 
 


Pici!

Nagyon szép a petezsákod :wink: :lol: :lol: :lol:

Kép
Kép
minimano74
 
 


Picimami!
2hete voltam utoljára orvosnál és akkor még nem látott semmit.most csütörtökön megyek vissza hozzá(talán már
szívhang is lesz).már úgy izgulok.
de szívem szerint ma is elmennék,de
megpróbálom kibírni ezt a pár napot.

De jó neked Minimanó!nagyon szorítunk majd érted.

Képzeljétek azt álmodtam,h ikreim lesznek.Hát biztos
meglepődnék,ha trényleg így lenne.Bár én nem látok sok
esélyt rá.de majd kiderül csütörtökön :roll:

Kép
Kép
csibe83
 
 


Gabi!
Nagyon szorítok neked.
Siess majd a hírekkel vissza.

Tényleg sokan mennek a napokban orvoshoz.
Majd várjuk a híreket.

Csibe.
Én is mennék ma is ha tehetném.
De nyugodtan kell ülnöm a fenekemen.

Üdv. minden újnak!
És gratulálok nektek!!

Lilypie negyedik születésnapja tickers

Lilypie First Birthday tickers
picimami
 
 


Sziasztok!

Mogyoró üdv közöttünk!
Gratulálok!

Hát úgy néz ki hogy a vasárnapok nem az én napjaim!
Tegnap megint kidöltem ,nagyon elkapott a rosszullét,alig bírtam megfőzni!
Pedig a héten már egész jól voltam!
Én is egész nap tudnék aludni,néha sikerül is délután kicsit,nagyon megértőek a lányaim és hagynak pihenni!

Manó!
Jó régen jelentkeztél!
Akkor várjuk a beszámolót az orvos után!

Tabati!
Téged is jó régen láttalak!
Minden rendben?


A legújabb problémám a székrekedés!Hát mindig van valami gond,pedig rengeteg gyümölcsöt eszem,mert az esik jól!

Stike!
Ha van idöd beírnád a táblázatba nekem:
-kórház:ZMK Zeg.
Ja és sikerült nevet választanunk a babónak,mind a négyünk beleegyezett,de mondjuk ez még lehet majd változik!
Kislány:Léna
Kifiú:Ábel
Megköszönném ha ezt is beírnád!

Szép napot Mindenkinek!
20140328174041
 
 


Picimami!

Gratulálok az uh fotóhoz! :D
Én is nagyon várom már hogy nekem is legyen!
Késöbb majd olyan jó lesz nézegetni!
Nekem a nagyobbik lányomnál még nem volt,de a piciről már van,és olyan jó megnézni,és ő is mindig megnézi és el kell neki magyaráznom hogy mit lát!
20140328174041
 
 


Ma mennem kell a városba,nem tudom mit fogok felvenni,kezdenek a gatyáim szorítani,muszáj lesz vennem legalább egyet!
Lehet ma meg is teszem! :D
20140328174041
 
 


Moncsy!
Köszönöm.
Te még nem voltál most UH?
Vagy nem kaptál képet?
Én is vettem nadrágot szombaton, mert szorítanak az enyémek.
Én pici vagyok.
És a Brendonban nem is kaptam.
Egy magyar terméket találtam, Egerben a Dobó téren, aki gyárt xs- méretet. és lehet engedni és szűkíteni is a gatyó derekát.

Én is küzdöm mától a hányingerrel. :shock:

Lilypie negyedik születésnapja tickers

Lilypie First Birthday tickers
picimami
 
 


Sziasztok!

Üdvözlöm az új kismamákat én is! :D Sokan letünk és ez jóóó! :D Majd szép lassan én is megismerkedek mindenkivel, bár nem tudok sűrűn jönni, mert munka...ugyebár, most hétvégén meg elég rosszul voltam.

Vernike!

Nekem is volt pár napig iszonyú hasmenésem, el is mentem a házidokihoz. Kaptam hasfogót, de szerencsére hamar elmúlt, úgyhogy nem sokat kellett meginnom azokból a rossz ízű porokból. :lol: Ha még mindig tart neked, akkor megnézhetem, hogy milyen port kaptam, mert végül is használt asszem és recept nélkül kapható. Talán a babától volt, talán egy kis vírus, mert a torkom is vörös volt, bár én nem éreztem fájdalmat. De ha vírus is, akkor sem lesz baja a babának, csak igyál sokat, meg azért próbálj enni is. Nekem a gyenge húslevest ajánlotta a doki, meg az aktivia natur joghurtot, az rendbehozza a bélflórádat.

Én most értem haza a dokitól és láttunk egy 9 mm-es dobogó szívű babácskát! :D :D Viszont a gép még nem írta ki a korát, pedig nagyon szerettem volna tudni, így a doki a szept. 25ei uccsó mensim, meg a 28-30 napos ciklusom alapján 6 hetesnek számolta a babóm. :shock: Na ezt nem nagyon értem... :roll: Vajon hogy számolt? Van aki ezt érti közületek? Ja! És nem hitte el nekem, hogy van ez a kombinált 12. heti vizsgálat ingyenesen. Azt mondta, hogy ez tuti átverés, és nyomtassam ki neki és hozzam el. Pedig a júniusi topicosok közül többen már túl is estek rajta. Fura egy doki... Azt is kérdezgette, hogy tudom e már, hogy hol akarok szülni, meg hogy lesz e választott orvosom, de én mondtam neki, hogy még semmit sem tudok. Ja, és hogy döntsem el, hogy akarok e már vizsgálatokra menni, meg védőnőhöz, de még ráér! :shock: :shock: Mondtam neki, hogy ha ráér, akkor nekem is ráér, és közben magamban gondoltam, hogy az bezzeg nem ér rá, hogy hol fogok szülni, meg lesz e választott dokim mi...? :roll:
Egy szó, mint száz, aranyos doki , meg minden, de vannak ezek az unszimpi dolgai, úgyhogy asszem elmegyek csütörtökön mégiscsak a kórházi dokihoz, aztán majd meglátom...

Kép
Kép
tabati
 
 


Picimami!

Én még nem voltam uh.n!
Két hete voltam dokinál,és csak két hét múlva kell mennem!
Akkor minden rendben volt,és azt mondta ha valami gond van hívjam nyugodtan,de ráérek majd csak 4 hét múlva menni!
Nekem eddig nem volt soha semmilyen gondom a terhesség elején,csak mindig a terhesség vége felé voltak problámáim!
Úgy gondolom hogy azért is nem kell mennem!
De már várom hogy én is láthassam a babókámat!

Sajnos nálunk itt zegen nincsen brendon,a "közelben" is csak Keszthely vagy Szombathely!
De talán találok én is valami gatyót!
Azaz igazsaág hogy a barátnőm varr majd nekem farmereket,de addig nem akarok amíg nem lesz nagyobb a hasam!
20140328174041
 
 


Sziasztok

Tabati gratul a dobogó szivecskéhez. Hát nekem a dokim rögtön az első alkalommal adott beutalót vérvétel vizeletre, és a többire meg azt mondta hogy majd ha már lesz szívhang. Úgy hogy a védőnőhöz szerdán megyek, és az ekg-t meg elintézem szerintem holnap. Azét nem értem hogy ráér pl a védőnő, hisz ő adja a kiskönyvet, és ha ne adj isten bármi van ott benne van minden adat, ami bizonyítja a terhességet stb...

Kép

Képwww.liegl.blogspot.com
gabi1
 
 


Tabati!
Gratulálok a dobogó szivecskéhez.
Nekem holnap kell mennem a védőnőhöz.
A házidokim beszélte le vele.
Izgulok egy kicsit.

Lilypie negyedik születésnapja tickers

Lilypie First Birthday tickers
picimami
 
 


Sziasztok,

Szeretnék én is csatlakozni Hozzátok! :) Mivel tavasszal volt egy vetélésem, most még a páromon kívül senkivel nem osztottam meg a nagy hírt, hogy ismét dobog egy szívecske az enyém alatt: 7 hetes és 1 napos. Ez az első babám lesz, és már nagyon várom. :lol: Nagyon örülünk neki, és bízunk benne, hogy ez alkalommal minden rendben lesz. Múlt héten hétfőn voltam orvosnál, az uh-on minden rendben volt. Majd két hét múlva kell mennem legközelebb.

Nektek is gratulálok!
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára merion 2008.11.17 14:26-kor.

merion

Lilypie Third Birthday tickers
merion
 
 


Tabati!
gratula a szívhanghoz.

Fú csajok ti hamarosan beléptek már a nyolcadik hétbe...
vagy már most abba vagytok?ehhez annyira nem értek.
el tudja nekem vki magyarázni?
ha én ma vagyok 6hetes akkor hnap már belépek a 7. hétbe?
úgy kell számolni,mint az életkort?

Kép
Kép
csibe83
 
 


Üdv meriona és gratula a dobogó szivecskéhez

Kép
Kép
csibe83
 
 


nem meriona,hanem csak merion,bocsika :oops: :oops: :oops:

Kép
Kép
csibe83
 
 


Csibe!
Ha ma vagy 6 hetes, akkor beléptél a 7. hétbe.

Merion. Üdv köztünk.
Hozol nekünk UH képet?
Gyönyörködni?

Lilypie negyedik születésnapja tickers

Lilypie First Birthday tickers
picimami
 
 


Üdv közöttünk Merion!

Csibe ne is kérdezd a heteket, mert már én sem értek semmit. Valaki? Én már arra gondoltam, hogy ez egy idős doki, és mivel pont 2 hét a különbség az ő számítása, meg az én számításom között, nem lehet, hogy ő nem a mensitől, hanem a lehetséges fogantatástól számolta ki azt a 6 hetet? Én ezt annyira nem értem... Amúgy én azt gondolom, hogy (a vonalzód szerint) ma vagy 6 hetes, akkor holnaptól már a 7. hétben vagy benne. Gabi1 meg már a 8. hétben van benne. Elvileg én is... :roll:


Gabi1!

Amúgy nekem is van minden dokilátogatásról papírom, mindig kinyomtatják az aktuális dolgokat, úgyhogy e miatt nem lényeg a kiskönyv. Majd meglátjuk mit mond a kórházi doki csütörtökön.

Kép
Kép
tabati
 
 


tabati akkor jó.

merion üdv közöttünk.

Hát én most 7 hetes 4 napos vagyok. akkor az azt jelenti hogy betöltött 6 hét, és a 7. hét közepe de az még ugye nem betöltött.


Csibe akkor te betöltött 5 hetes vagy, és a 6. hetet kezded el.

Kép

Képwww.liegl.blogspot.com
gabi1
 
 


http://www.babazo.hu/szakertok/20060731hany.html Ezt olvassátok el, tök jól levan szerintem írva.

Kép

Képwww.liegl.blogspot.com
gabi1
 
 


Köszi csajok a válaszokat!
én is úgy hallottam,h ha ma vagyok 6hetes akkor beléptem a 7.hétbe,de most Gabi teljesen elbizonytalanított.maradok
annál a variációnál,hogy ami a vonalzómon van írva azt fogom
mondani majd,ha már mindenki felé publikussá válik a
terhességem...

Kép
Kép
csibe83
 
 


Gabi!
Szerintem ha 7 hetes+4 napos vagy, akkor már a 7. hetet betölötted, és a 8. ba léptél.
Nekem így magyarázta sógornőm.
Szülésznő lesz. :oops:

Lilypie negyedik születésnapja tickers

Lilypie First Birthday tickers
picimami
 
 


köszi Gabi a cikket.
én azt szűrtem le ebből,h betöltöttem a 6.hetet és 7hetes vagyok.
de lehet,hogy még mindig buta vagyok és nehéz a felfogásom.
majd ebéd közbe nyugisan kielemzem csak sajnos dolgoznom kell

Kép
Kép
csibe83
 
 


Na mindegy majd megkérdezem este a dokit.

Kép

Képwww.liegl.blogspot.com
gabi1
 
 


Sziasztok,

Köszönöm a kedves fogadtatást! :lol: Holnapra hozom az uh képet, most nincsen nálam. Rendes volt az orvosom, mert a 2D-s ultharangon eléggé nehezen találtuk meg a kicsikét, főleg azért mert szokás szerint tele volt a hólyagom, az uralta a monitort... Aztán egy gyors ürítés után a 3D/4D-s ultrahangkészüléken is megnézett, igaz csak 2D-ben, de az sokkal érzékenyebb és tisztább képet mutatott, és így már a szívdobosgását is hallhattam. :D Nehéz kivárni a követező 2 hetet, amikor ismét megyek vizsgálatra, de próbálok nem parázni. :D
Kép

merion

Lilypie Third Birthday tickers
merion
 
 


Merion üdv köztünk :lol: :lol: :lol: :lol:

Kép
Kép
minimano74
 
 


Gabi1!

Szerintem is azért vagy már benne a 8. hétben, mert mondjuk a 30. szülinapod után is már a 31. életévedben vagy. Vagy csak ha az elejétől számolod a mensidtől, akkor is az első kimaradt mensikor már 4 hét telt el, és akkor ír a vonalzó 4 hetesnek, szóval már az ötödiket kezded. Szerintem.... Valaki tud nekem abban segíteni, hogy szerintetek is létezik olyan orvos, aki a fogantatástól számítja a terhességi heteket? Ez nekem olyan fura, de csak így találtam logikus magyarázatot a dologra. meg fogok őrülni csütörtökig, hogy már megint semmit nem értek!

Kép
Kép
tabati
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet: