Új privát üzeneted érkezett!

Panndi :lol: :lol:
Amúgy szörnyű babakocsival itt Pesten....sokat járok a szomszédasszonyal,sok helyen nincs mozgólépcső,így cipelhetjük fel le.De most már nem cipekedem :wink:
Jut eszembe!Szerintetek mennyit lehet megemelni??Pl egy több mint 10 kilós gyereket milyen sűrűn emelgethetek?

annus11
 
 


Zsófi 10 kilós, és a dokim is azt mondta, hogy emelgessem, hát őt még kell. Amikor Apa itthon van, ő emelgeti, de amúgy a muszáj nagy úr... :)
Vendég
 


Sziasztok!

Csak gondoltam beköszönök nektek! :D
Picit aggodom, mert ma még nem jelentkezett a hányingerem, csak a fejem fáj picit! Én már mindenért aggódom! :cry:
De a picim akkor is növekszik, ha anyukája nincs szarul, igaz?

KépKép
ancsika80
 
 

 
 

Ancsa!
Persze!
Látod vki napi 4-6 szor hány,másnak egész nap hányinger,vkinek csak reggel,a szerencsésebbnek meg semmi!Nekem is volt h tök jól voltam(na én is paráztam),erre másnap tök szarul lettem...de minden nap más,hol gyengébb h erősebb nálam is :wink:

annus11
 
 


Sziasztok Csajok!

Tegnap én is bepánikoltam a változatosság kedvéért, mert hirtelen nem feszült a mellem. Azonnal és kétségbeesve felhívtam Anyukámat, aki fantasztikus Anya, tényleg neki köszönhetek szinte mindent, de erre azt monta: "Te nem vagy normális, drágám! Ha már most ezt csinálod, mi lesz veled a 9 hónap alatt?!" Szóval most megpróbálok kevesebbet aggódni, meg pánikolni. Főleg, hogy tök igaza lett, ma reggel újra feszül... :D

Annus, ismerős vagyok a környéken! A sógornőmék a Tompa utcában laknak, Anyukám meg a Telepy-ben (a Nagyvárad térnél)! Azért örülök, hogy tudjuk, bármikor összefuthatunk, ha szükség lesz rá, vagy kedvünk van!

Én most belépek az irodába, de csak szigorúan néhány órára. Majd jövök!

Szofi

Kép

Kép

Kép
madame szofi
 
 
 
 
 


Panndi, akkor te se hiztál túl sokat múltkor. Én 9,5-vel voltam több a végén. Kórházból hazajövet meg 1,5-vel. Bevállalnám most is. Persze hozzátartozik, hogy Maja 2820g-vel született.

Kutyafüle, nekem még 2 hét izgalom, okt 8-án megyek UH-ra, akkor már 8 hetes leszek.
pumuklii
 
 


Na, ez részemről tipikus elszólás lett!
Az elöbb meglátogatott a VUK! Elég drasztikusan! :?
Na ennit arról, hogy nincs hányingerem ma! :D

KépKép
ancsika80
 
 


Nem sokat, Zsófi 3250 gramm volt születésekor :) Nem bánom, hogy nem volt nagyobb :) Meg engem a szoptatás fogyasztott le, csak olvadtak le a kilók :lol:
Vendég
 


Sziasztok!


Rosszul nem vagyok ,hányinger nincs mell nem feszül.

Baba 19 mm-es és erősen dobog a kis szíve.

Tegnap a frász jött rám és még mindig tart, a hüvelyváladékom nagyonnagyon kicsit halványbarna lett és nem folyásom van, ez olyan sűrűbb, mintha hámrészek lennének benne, doki szerint ne hozzam rá a frászt, na mindegy, szóval ez a méhlepény tapadásakor előfordul.

Ma meg holnap nem megyek dolgozni, fekszem egész nap. Nátha még megvan,de szerencsére nem vagyok lázas.

Lehet a köhögéstől és tüsszentéstől is lehetett valami.

Magne B6-ból már 3x2-őt kell szednem, ez tök furi, mert Éduával a végén szedtem ennyit.

Mindenkinek gratula a szívhangokhoz.

Ja még azt akartam, hogy ez a baba már most nagyobb mint Édua volt, mert ő 8 hét 4 naposan 20 mm volt.

üdv mindenkinek

Ildi

Ui. majd megpróbálom berakni az uh-s képeket, amit kérés nélkül a doki mindig a kezembe nyom, tök rendes :))

ConnectedMoms.com TickerConnectedMoms.com Ticker
edua2003
 
 


Ancsika, na ugye :) Én is szarul vagyok, el akartam menni Zsófival vásárolni, de inkább itthon maradtunk :roll:
Vendég
 


Szofi!
Én szinte minden nap a Tompán sétálok ki :wink: Vicces lenne ha elmászkálnánk egymás mellett :lol: :lol:

Edua!

Gratula!!!!És várjuk a képet!!!Bizti már jobban kivehető a baba,nem csak vmi maszat a monitoron :wink: :lol:

Nekem reggel óta folyamatos hányinger..elég erős...de VUK nem jön...viszont muszáj elindulnom nekem is,pedig ha szépen fekszem akkor türhető....

annus11
 
 


Edua, ne izgulj, pihenj sokat! A nagyon nagyon picit halványbarnázás nem lehet gond.
Áltlában a tesók nagyobbak az elsőszülöttnél, úgy látszik már egészen az elején :-)
pumuklii
 
 


Sziasztok! Mindenkinek gratula a szívhanghoz!!!!!!!!! Én leszek az utolsó a sorban! :-(

Tegnap nem tudtam jönni, mert Apjuk elvitte a gépemet és alig győztem elolvasni! :-) Nagyon jó, hogy így pörgünk!

Én sem tervezek ikerbabakocsit, testvérfellépőre gondoltam, illete nekem is nagyon szimpi az a kenguru, amiben feküdhet is a baba. A kisággyal is vagyok bajban, mert csak másfél év lesz a korkülönbség, a rendes ágyról még legurul, arra gondoltam, hogy egy oldalrácsos gyerekágyat fogunk venni.

Nekem nem feszül a mellem, Gyöngynél ilyenkor már nagyobb volt és érzékeny, most meg semmi. Még szerencse, hogy legalább hányingerem van, így nem pánikolok. Bár a férjem már el akart küldeni a kistarcsai kótházba ultrahangra, de oda is csak jövőhétre van időpont, így meg már egy hét ide vagy oda, nem megyek el idegen dokihoz.

Igen, a füstölt kolbász is nyersnek számít, de gondokodtam rajta, évekig macskával éltem, mádm a nyers húst, sokszor eszem, a zöldségeket sem forró vízben mosom el, ha 32 év alatt nem kaptam el (mert még nem vagyok védett), csak nem pont most fogom pár falat kolbásztól, nem? Úgyhogy nem parázok rajta. Köszönöm nektek! :-)

Annus, én Kerepesen lakom.
Nekem 9 kilós a lányom, egész nap emelgetem, csatlakozom Panndihoz, a szükség nagy úr. Mindenesetre ha Neked nem muszáj, inkább ne tedd, ha már a sajátodat emelgeted, az más.

Én 13 kg-ot híztam először, 4 volt rajtam, amikor hazamentem, a szoptatás le is vitte kb 3 hónap alatt. Sokan a szoptatás alatt híznak meg még jobban, mert úgy gondolják, hogy a sok evéstől lesz tej, ami téves. persze megfelelő táplálkozás kell a tejhez, de nem több. De anyáinknak még íg anították, hogy attól lesz tej - ezért hibáztatni sem lehet senkit.

Bocs, ha hosszú lettem.
Vendég
 


Sziasztok,

Edua, gratula a szivhanghoz ok lesz itt mindenki!!! :)

Hát mi is most értúnk haza Jáyminnal...gesztenyét szedni voltunk..meg hát el is intéztem pár dolgot...villamosoztunk egyet, hát ayért kzdem én is jobban meg éeryni lassan a 12 kilóját :o .

Csajok szerintem ne izguljatok a túnetek miatt hisz nem mindenkinek egyforma és hát örúljetek h nem vagytok még roszul! :lol:

Kép
Kép
agi25
Nagyvarad
 
 


Sziasztok!

Csak Annusnak szerettem volna gratulálni!! Véletlenül jártam erre és mit látok? Ejnye, nem is szólsz nekünk át a HSG-sben hogy babás vagy? Boldog pocakosodást kívánok!
jaimee1
 
 


Ági, Téged elfelejtettelek köszönteni, bocsánat, isten hozott!

Csajok, én mindig dél körül vagyok a legrosszabbul, aztán ha sikerül délután lefeküdnöm egy kicsit, akkor már jobban leszek.
Vendég
 


pumukli
köszönöm a megnyugtató szavakat :)
sajnos tényleg kezd beigazolódni, hogy sokkal parázósabb vagyok mint annak idején a lányommal.:(

Babakocsink nekünk meg van még az Éduáé, az jó lesz, amúgy eleinte meg úgyis rugalmas hordozókendőben szeretném cipelni a babát.

ténylet nagyon furcsa, hogy míg mást elkap vuk engem mégcsak a hányinger sem, ilyenkor már mindenfélére gondol az ember, dehát ha a lányomnál megvolt a megfelelő hormontermelés és ha már elsőre sikerült összehozni a babát, akkor hormonilag csak nem lehet gondunk :)

komolyan reggel 9- kor keltem aztán még most sem jutottam el addig, hogy főzzek, mintha most pihenném ki minden eddigi fáradságomat, hiszen eddig dolgozni jártam. :)

Üdv mindenkinek


Ildi

ConnectedMoms.com TickerConnectedMoms.com Ticker
edua2003
 
 


Böbi, te legalább a középmezőnyben vagy, én meg a végén. Nálam mindenki előbb lesz 12 hetes, előbb lesz afp eredménye, előbb fog szülni....

Van valaki aki nem szeretné tudni a baba nemét? Képzeljétek, a baráti körben 3 ilyen pár is volt. Az egyiket értettem, akiknek volt már 1 fiú és 1 lány. Én nem bírnám ki. Arról nem is beszélve, hogy akkor 2 nevet kell kitalálni.
pumuklii
 
 


Nekünk a két nevünk már így is megvan, és alapból azt mondanám, nem akarom tudni a nemét, Zsófinál is a férjem akarta inkább, de minden 56-os, 62-s ruhák rózsaszín :roll: Szóval tudjuk csak meg, és vehessek fiúsabb ruhákat is :lol:
Vendég
 


Vagy ne vehessek semmilyet, jó nekem a kislány másodszorra is :lol:

Alig várom, hogy Zsófi elaludjon, de épp legózik, mindenféle ásítás nélkül :?
Vendég
 


Ezek szerint ti is fiúra gyúrtok?
pumuklii
 
 


Pandi: lehet, hogy be kéne ruháznod egy hordozókendőre és háton vinni Zsófit, vagy ergóra. Én mindkettőt próbáltam, és nagyon jó. Még most is simán berakom az ergóba Tüncit, ha nagyon nyűgös, és nem akar elaludni. És piacra is így járunk, mert a babakocsi ott macerás lenne. Nem kevés pénz, asszem egy huszas, de megéri beruházni. A hordozókendő olcsóbb, de azt meg meg kell tanulni megkötni. Én megyek majd tanfolyamra, mert egyelőre csak a háton és csípőn hordást tudom, az elölhordást nem. Amúgy nekem a tanfolyamon azt ajánlották, hogy pici babát is inkább függőlegesen hordozzunk és nem vízszintesen. Nekem van amúgy vízszintes hordozóm is, de asszem azt eladom, inkább kendőzök most. Szerintem teljesen normális a gyerek emelgetése, attól még nem lesz semmi baja a pocaknak. Már megszoktuk. :) Tüncit is kell még vinni csomószor, mert felkéredzkedik.

Böbi: én szoptatás alatt is híztam, és megmondom őszintén nem azért, mert annyit zabáltam volna, ennek szerintem elsősorban hormonális oka van, másrészről meg sokkal kevesebbet mozog az ember, mikor otthon van, mint előtte. Én rengeteget futkostam, még terhesen is, napi 3-4 hely között cikáztam, a munkahelyemről is több, mint egy óra volt az út BKV-val, úgyhogy mozogtam azért. Szóval nemcsak azért lehet hízni, mert az ember elhagyja magát és szétzabálja az agyát. :P Mondjuk az igaz, hogy szülés után nem tagadtam meg magamtól a tábla csokikat, de volt, hogy szinte mást nem is volt időm enni mondjuk délig, vagy majd egész nap. Azért fárasztó az első időszak, gondolom, két gyerekkel ez még csak fokozottabb lesz. :roll:

Kép
Kép
tinu
 
 


Böbi, semmi gond!

Hát Pumukli én is ilyen gondolatokkal vagyok tele h én vagyok akkor most az útolsó mindenben...én a szivhangot nagyon várom már.
Én sem birnám ki h, csak a szülésnél tudjam meg a baba nemét..pláne nekúnk is a pici cuccok mind mind rozsaszinúek szinte.

Kép
Kép
agi25
Nagyvarad
 
 


Sziasztok!

Edua! gratula! Ha a baba jól van , ne aggódj a barna miatt, én is olvastam, hogy a 8-9. héten lehet ilyen a lepény tapadásakor.

Az elsőnél nekem azt mondták, 5-6 kg-nál többet ne emeljek, de Alíz már 11 és kénytelen vagyok időnként.

Én sem vagyok rosszul, nincs hányinger, de a puffadás még mindig van. A súlyom nem változott még, de a derékbőségem már 4 cm-vel nagyobb, minden ruha szorít. Tegnap délelőtt hárman kérdezték, ugye jön a második. Mi lesz később?
Alízzal sokat, 18 kilót híztam, de biztos számít, hogy 4 hónapot feküdtem. Sajnos nehezen ment le és 3 plussz kiló maradt is.

Alíz 3750 volt, remélem nem lesz nagyobb a második, mert akkor lehet, hogy megint császár lesz a vége és nem szeretném.

Én szeretném tudni a nemét, így személyesebbnek érzem vele a kapcsolatot. A férjem megint lányt szeretne, pedig az elsőnél teljesen kétségbe esett, hogy nem fiu.

Kép

Kép
hean
 
 


Bakker...!! másdodszorra is eltűnt, amit írtam!!!

Szerintem ne izguljunk azon, hogy ki első, ki utolsó... Aki első, az biztos, hogy hamarabb szerezhet bizonyosságot a dolgokról, de akik hátul vannak, azok viszont már mindig tudhatják, hogy mi jön, tanulhatnak az elsőktől. (Már akinek az első gyermeke)

én is nagyon várom a szívhangot. Vagy csak egyáltalán, hogy láthassam, hogy minden rendben vele, hogy jól van... Szerintetek 6+2-nél már lehet szívhang egyáltalán?

Én örülnék, ha meglepi lenne a baba neme, de úgyse fogom kibírni, a férjem is tudni szeretné ráadásul. Mi mindketten lánypártiak voltunk, de mióta terhes lettem igaziból, azóta ez megszűnt, és maradt az, amit én mindig csak közhelynek gondoltam: mindegy, csak minden rendben legyen, csak egészséges legyen!

Szofi

Kép

Kép

Kép
madame szofi
 
 
 
 
 


Szofi!
6+2 nél már lehet szívhang.

Bocs, az előbb elfelejtettem reagálni Annus korábbi kérdésére. Én aXI. kerben jelenleg Albertfalván lakom, de kb két hónap múlva már Kelenföldön az Andor utcában fogok.

Kép

Kép
hean
 
 


Sziasztok!

Rég jártam erre,de 2 napig csak feküdni tudtam annyira rosszul voltam.
Minden kijött belőlem és ha mozdultam már egyből émelyegtem és szédültem.
Grétit is csak vánszorogva tudtam ellátni.De nem tudtam megoldani hogy valaki vigyázzon rá mert mindenki dolgozott.Férjem is este jött mindig haza.
Azóta nem érem magam utól.Meg fáradt vagyok mivel alig pihentünk mostanság.
Kedden felhívtam a dokim.Azt mondta igyak Magne B6 ivóoldatot.Segített,meg a jéghideg dinnye.
Még hab a tortán hogy tegnap előtt este Gréta belázasodott,így nagyon nyafis volt.

Örülök,hogy mindenki jólvan.
Üdv az újaknak.Gratulálok a dobogó szivecskékhez.Jövőhéten már mi is látjuk a babánkat.
Az emeléssel én is úgy vagyok hogy muszáj.Gondolom nem okz semmi gondot.
Babakocsit valami többfunkciósat veszünk,Chicco fele hajlok.Meg testvérfellépőt.Gréti is sokat bír menni,de azért elfárad néha.
Mondjuk tetszik még a habercorn variosport is,de majd látjuk.
A baba nemét mis is szeretnénk tudni,Grétinél is akartuk.
Én Hajdú-Bihar megyében lakom.

Bocs ha hosszúra sikerült.
További szép napot mindenkinek!

Anita

KépKép

KépKép

Kép
frankoneanita
 
 


sok időbe tellet,de remélem megérte:) Kép 6.hét baba 3,4 mm


Kép 8.hét baba 19mm

Kép szívhangos, hang nélkül

ConnectedMoms.com TickerConnectedMoms.com Ticker
edua2003
 
 


Edua!

Jók a fotók!Már egész jó formája van a babának!

Mi is szeretnénk tudni,bár volt egyszer egy elképzelésem h majd szülésnél,de vhogy praktikusabb elötte.Egyrészt a ruhák miatt,másrészt ha megvan a neme,kitaláljuk a nevét,és szeretném utána már így hívni.Az olyan jó! :lol:

annus11
 
 


Édua, szuperek a képek!!! :D :D :D :D

Szofi

Kép

Kép

Kép
madame szofi
 
 
 
 
 


Szerintem is jók!
pumuklii
 
 


Sziasztok!
Én hétfőn voltam dokinál minden rendben. 17 mm dobogó szívű maszatkám van. Kép
Üdv az újaknak.
Én már nem nagyon emelgetem a lányomat, mert ő már 14 kg.
Na megyek, Dia felébredt és hív.
Timi

Kép
Kép
btimi77
 
 


Gratulálok neked is! Mennyi jó hír!
pumuklii
 
 


Btimi, neked is gratulálok!

Böbe, megynyugtatlak, hogy ha nekem szeptember 29-én 6+5 naposan nem lát szinhangot, akkor tuti lesz vagy 10 nap, mire visszahív, így együtt megyünk utolsónak, nagy eséllyel, október 10-én mondjuk :)
Azért nagy vízválasztó az a szívhang, és már majdnem mindenki látta közülünk, így hadd irigykedjünk egy picikét.... :)

Én nem is tudom, talán a lánynak örülnék jobban, mert a férjem lányt szeretne, ha lehetne választani, de már ő is mondta, hogy mindegy, hogy kukis, vagy puncis, csak legyen....

Az emeléssel kapcsolatban megnyugtattatok... Akkor most már nem a férjem fogja az ágynemüt k-be hurcolni, amikor áttelepszünk mozizni a másik szobába:)

Lányok, jött csicsijamanó, és álomport hintett a szemembe munka közben, az ásítást sem tudtam a diákommal szemben visszatartani. Ultraciki volt, dehát nem tehetek róla:)
vanni
 
 


6+5-tel már nagy eséllyel pályázol a szívhangra.
Nekem jó dolgom van, ha alszik a lányom, én is szundítok picit, így este tovább bírom. Majával a pocakban este 8-9-re mindig elaludtam, bármilyen izgalmas film alatt.

Mi is lányt akartunk először, most fiút. De persze még egy tündéri kislánynak is örülni fogunk.
pumuklii
 
 


Tinu, remélem nem voltak bántóak a szavaim, nem annak szántam!!! Csak nekem mindkét sógornőm a szoptatás alatt hízott meg nagyon, de Ők tényleg nagyon sokat ettek. A férjem huga 15 kilót hízott fél év alatt!!!! Anyósom állandóan tömte, hogy nem lesz teje, Ő meg 18 éves volt és hagyta, egyáltalán nem hibáztatom érte. Anyós velem is próbálkozott, csak nem hagytam. Még a védőnő is azt mondta, hogy egyek jó sokat, úgyhogy mit várjunk??

A mi álmainkban 3 gyerek szerepel, ezért most teljesen mindegy, hogy mi lesz. Én egy picit fiút, a férjem picit lányt szeretne jobban. Ha fiú, akkor viszont a 3.nál nem kérdezzük meg a nemét, nevek úgyis vannak! :-)
Én azért szeretnék jobban fiút, mert ha egészségileg vagy anyagilag mégsem lesz 3, akkor egyenlő legyen az arány, de azért a közhely nálam is igaz, egészséges legyen (és szép :-) )

Ma gondoltam rátok az emelésnél, amikor a 2.-ra cipeltem fel (lift nincs) a gyereket és a babakocsit, összesen kb 20 kiló.... Hétvégén levisszük a kerékpárjainkat mamához és akkor elfér a tárolóban a babakocsi, így nem kell majd cipelni.

Anita, Grétinek jobbulást!

Tinu, mi az az ergó??? A hordozókendős tanfolyam engem is érdekel, bánom, hogy nem mentem el még Gyöngy előtt, egyszerűbb lett volna, mint most.
Vendég
 


pumukli: én nem fiúra gyúrok, nekem mindegy, de szerintem inkább lányos anya vagyok :lol: Jöhet bárki, négy babát szeretnénk, lesz még itt mindenféle :)
Vendég
 


Ja, Annus még meg akartam kérdezni, hogy milyen fórumokon vagy még rajta?

Szofi

Kép

Kép

Kép
madame szofi
 
 
 
 
 


Böbi: nem sértődtem ám meg. :wink: Ha nem éltem volna át, amit írtam, én is azt gondolnám (mint ahogy korábban én is úgy gondoltam), hogy csak az hízik, aki két ember helyett eszik. Nekem nagy pofára esés volt, hogy nem kellett két ember helyett ennem ahhoz, hogy ugorjanak fel a kilók. Igazság szerint azért híztam "csak" 19 kilót az elsőnél, mert két hónapig szinte csak diétáztam, és akkor nem is híztam sokat. A szoptatásnál ugyanez volt. 15 hónapig szoptattam, 6 hónapig kizárólagosan, sose kellett kiegészítenem a szopit tápszerrel, ennek ellenére egyáltalán nem olvadtak a kilók. Asszem én ilyen típus vagyok. Biztos számít az életkor is, hiszen minél idősebb valaki, annál jobban változik az anyagcsere és kevesebbet kell enni, többet mozogni, hogy ne nőjön a testsúly. Így harminc felett már sokkal jobban oda kéne figyelnem.
Az ergó egy olyan hordozó, amely ötvözi a hordozókendő és a kenguru előnyeit.
http://www.ergobabycarrier.com/
Lehet itthon is kapni már és egyre több emberen láttam már. Nagyon praktikus. Én kendős tanfolyamra olyan januárban tervezek menni. Ide:
http://www.hordozo.hu/
Ha van kedved, mehetünk együtt. :wink: Lehet gyereket is hozni!

Pandi: tök jó, hogy négy babát szeretnétek. Én is szívesen szülnék még több gyereket, de sajnos a korom már nem annyira engedi, hogy nagyon 3 fölé menjünk. Meg hát ha az eszemmel gondolkozom, akkor azért nemcsak arra kell figyelnem, hogy hány évesen szülök, mennyi időm van nevelni a gyerekem, hanem arra is, hogy mellette a szakmai karrieremet mennyire tudom építeni. Van 3 diplomám, novemberben szakvizsgázom, doktorizom is mellette. Mi értelme az egésznek, ha végül nem tudok majd a szakmámban dolgozni, mert 4-5 gyerek mellett lehetetlenség nagyon szakmázni?

Kép
Kép
tinu
 
 


Hát igen, a szakmai oldalát megértem. Én 25 éves vagyok, terveim szerint 30 évesen megszülöm a negyedik babát, és még akkor bármit kezdhetek az életemmel. Persze nem kizárt, hogy ötödik baba lesz belőle :lol:

Áááá, nem tudom ez a MagneB6 mennyit segít a hányáson, még így is napi három :roll:
Vendég
 


Sziasztok,

Nagyon szépek a képek, gratula hozzájuk...nagyon jó hirek!

Hát csajok ha elmondom én mennzit hiztam az elsőnél nem hiszitek el :) 30 kg-t...és ebből 17 le is ment mikor szültem a tobbivel pedig nagyon megszenvedtem amig sikerúlt le adnom de nálam példaul nem vált be az a módszer h szoptatás alatt fogyak se nem fogytam de nem is hiztam, de sikerúlt tornával visza nyerni a régi test sulyomat.

Amugy tegnap én is be programáltam magam dokihoz október 7 ikén megyek, addig nem is tudom hogyan birom majd ki. Olyan messzinek túnik! :)

Hordozó kendöt én is be szereznék de itt nem nagyon van, sőt szerintem nincs is tanfolyam.

Megyek is mert szalad a ház...... :lol:

Kép
Kép
agi25
Nagyvarad
 
 


Sziasztok!


Szofi!
Én tavaly kezdtem el fórumozni,és mikro elment a baba az Élet a vetélés után topicba irogattam,aztán van ennek egy babás topicja,a clostys topicba is írok,mert azt szedtem 4 hónapig,aztán egy másikban csak dumálgatunk(itt teszteket lehet rendelni amúgy)és néha bekukkantok a 20 év körüli kismamikhoz...bár én oda már túlkoros vagyok kicsit :wink:
Ja és tervezem h felkeresem a SOTE II-n szülők topicját is :lol:
Ebbe a hsgbe csak 1-2szer ítam,mert végül nem lett hsgm :wink:


Az én férjem 10-11 gyereket szeretne :lol: De mondtam neki h keressen vkit aki meg is szüli őket :lol: :lol: Amúgy 2-3 gyerekkel megelékszem,pénztől függően lehet 4 is :lol: Mindkettőnknek 3-3 testvére van,szóval mi is több babát szeretnénk.

Betöltött 6.hét után szerintem jó esélyel mentek a szívhangért!!!!Aztán hozzátok ti is a képeket!!!

annus11
 
 


Vukmentes jóreggelt minden kedves Kismaminak!

Én két gyereket szeretnék, a férjem pedig hármat. Majd meglátjuk, nem tudom mi lesz a vége! 8)

Annus, mi az hsg...? Úgy látszik totál műveletlen vagyok. Még azt akartam elmesélni, hogy én pont fordított helyzetben voltam sokáig, mint Te: Budáról jártam át néhány megállót Pestre, ugyanis én meg a Közgázon végeztem 2005-ben. :P

Szofi

Kép

Kép

Kép
madame szofi
 
 
 
 
 


Szofi!
A petevezeték átjárhatóságát nézik ilyenkor!Hogy nincs e dugulás,elzáródás mert akkor ugye nem megy át a lényeg :wink: Örülj neki h nem hallottál még róla....ugyanis egy katétert helyeznek fel a hüvelybe és vagy uh val vagy röntgennel nézik h a befecskendezett folyadék átfolyik e mindenütt :wink:

annus11
 
 


Uhh, a katéter amúgy is :twisted: Szülés után volt benne részem...
Vendég
 


Pandi: hát azért 4-5 gyerek mellett nem tudom, hogy egy nőnek mennyi ideje marad munkát vállalni, főleg pszichológusként, hiszen te is most ezt akarod. Azért oda kell egy nagyfokú elkötelezettség, legalábbis ha valaki pszichoterapeuta akar lenni: rengeteg energia, idő és pénz, ami nagyon sokáig csak befektetés és ki tudja, mikor térül meg valaha. Én el sem tudom képzelni, hogy ennyi képzést, amit már eddig is végeztem, hogy tudtam volna megtenni 4 gyerek mellett. Te hogy tervezed?

Kép
Kép
tinu
 
 


Edua, Timi!
nagyon jók a képek!gratula :lol: :lol: :lol:

én ma már 9 hetes vagyok :shock: :P :P :P
nagyon gyorsan repül az idő :roll: :lol:
Vendég
 


tinu: egyelőre nekem a család fontosabb, mint a karrier. Régi álmom volt a pszichológia, meg még régebbi álmom sok gyerek anyukájának lenni :lol: Igaziból a már majdnem megszerzett közgázdiplomám mellé ez inkább hobbi, ha sikerül befejezni az egyetemet, örülünk neki, ha nem tudok benne dolgozni egy percet sem, akkor is megérte :D Elsődleges célom inkább a nagy család, ami mellette belefér, az belefér. Amúgy mindig is munka mellett tanultam, szóval bírom én a strapát :wink:
Vendég
 


Panndi, nem rossz tervek. Nővéremnek van 4 gyereke. Egy hétvége velük azért nem semmi. Persze imádom őket, meg Maja is a sok unokatesót. De nekem az már sok lenne. Max 3 :-)
Mi is 3-an vagyunk tesók, szerintem az nagyon jó. Férjem 2-t akar. Nem tudom mi lesz. Sokszor úgy érzem, hogy elég a 2 :-)

Szerintem visszamegyek dolgozni 2 után, aztán ha lesz 3., az picit később jön. Én is úgy vagyok vele, h annyit tanultam már, meg már nagyon jó poziban voltam a cégnél, amikor eljöttem. Jó lenne folytatni. De, hogy 2 gyerekkel hogy lehet egy multinál dolgozni, vidékről bejárni, arról még elképzelésem sincs. Meg nekem kéne még 3 év gyakorlat, hogy könyvvizsgáló legyek...
pumuklii
 
 


Én nagyon szerettem a munkámat, el sem tudtam képzelni, mit fogok itthon csinálni. De multi, messze van, gyerekek mellől nem szeretnék napi 80 km-t autózni, ha nem muszáj..
Vendég
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet: