Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!
Tessza - nagyon örülök neked, bár reméltem, hogy a másik topicból többen is tudnak csatlakozni, de remélem az ő idejük is eljön hamarosan!
Képzeljétek, most hívott a dokim, hogy megvan minden leletem, délután mehetek, hogy megbeszéljük és újra ultrahang. Ha minden igaz akkor én pont ma vagyok 9 hetes. Na de a telefon óta beköltözött a gombóc a nyomromba az óriás reggeli kakaóscsiga és tej mellé :oops: Nem tudom eldönteni, hogy az, hogy telefonon nem mondott semmit az most jó vagy rossz...
Én már bejelentettem a főnökömnek, hogy baba lesz, mert nem akartam össze vissza beszélni, mert amikor vizsgálatokra kell menni, az nekem belenyúlik a munkaidőbe. Így legalább nyugodt vagyok, és nagyon értékelte az őszinteséget. Azt mondta, hogy szóljak, amikor már publikus és mindent megbeszélünk a továbbiakról. Egy férfitől igazán nem vártam ennyi rugalmasságot :roll:
A táblázatot frissítem és mindjárt rakom is ide!
monka76
 
 


Kép
monka76
 
 


Én is megjöttem a dokitól. Megbeszéltük a dolgokat, de sajna terhesgondozást csak a magánrendelésén tud vállalni, ami havi 5 000 Ft, aztán uh-ra meg a kórházba kell járnom. Ezt majd még átgondoljuk, de szeretnék nála szülni. Lehet, hogy gondozásra járok a kórházba és majd a végefelé őhozzá majd megbeszélem vele. Vettek vért, nézik a pajzsmirigy funkciót nekem is. Holnap már hívhatom is az eredmény miatt, rögtön megadta a mobilszámát is. Holnap 8-ra megyek a védőnőhöz, pont ma volt tanácsadás, de azt mondta, hogy holnap is mehetek hozzá 8-9 között, mert bent lesz. Úgyhogy már 1 jó pont az új védőnéninek.

Moni3, csakis addig dolgozz amíg nem érzed megterhelőnek, fárasztónak, egy percig sem tovább!!!! Ez szörnyű lehet, 15 órát egyhuzamban......
A Gyed-et számolják a béred alapján, a Gyes összege mindig adott. Elvileg most utalják nekünk az első GYes-t, kéthavit, de nekünk iker gyes jár, ami a duplája. Kiváncsi vagyok mi lesz a tényleges összeg, mert több helyen is utánaérdeklődtünk és két összeg is szóba került. Jó, hogy mindenki tisztában van a dolgokkal.
Szerintem tök érthető az idegeskedésed a sulikezdés miatt, egy teljesen új korszak következik a kisfiad életében. Hidd el, hogy ők ezt is sokkal könnyebben kezelik.

Monka, szupi, hogy neked is ilyen normális, korrekt főnököd van, szerintem ez lenne a normális mindenhol.

Kép
Kép
Kép
tencsi
 
 

 
 

Sziasztok!

Végre sikerült a vonalzó!!!
Monka, a Dél-Pesti Jahn Ferenc kórházban fogok szülni,a dokim Dr. Séra Péter,a kicsi fiam Dániel,2002 márciusi.
Tencsi,köszke az infót,azt hittem a gyest is munkabér után számolják ki.
Megyek főzni,tarhonyás hús lesz a kajcsi.
Móni

Kép
moni3
 
 


Sziasztok!

Köszi a véleményeket. Úgy döntöttem hétfőn elmegyek a nődokihoz, és attól függően jövő héten már nem dolgozom. Ez azért is égető kérdés, mert kolleganőm nem lesz jövőhéten, és így dupla annyi sz.. szakad a nyakamba, mint egyébként. Másrészt lenne szeptemberben egy konferencia, amire már időszerű a jelentkezés, de az ugye engem már nem érint.
Anno én is végig, vagy majdnem végig akartam dolgozni. Most már a pénz sem érdekel, csak egészséges babót szeretnék, azt amelyik itt csücsül a pocakomban! :wink:

Monka, az adataim: várható szülés (ezt még csak én számoltam) márc. 29., név még nem eldöntött, úgyhogy Halacska legyen. Kórház: Kistarcsai, a dokin még gondolkodom.

Moni: a GYES alanyi jogon jár, nem kereset függő és a gyerek 3 éves koráig jár. Az összegét nem tudom, kb.20-30e. A gyed ami kereset függő. Az két évig kérhető, utána meg jöhet a Gyes.

Kép
Kép
tessza76
 
 


Tessza,

tőlem a pejzsmirigyes dokim kérdezte meg, hogy mit szeretnék: kisbabát vagy dolgozni. A lombik nem játék, fokozottan kell vigyáznom magamra és menjek el táppénzre. Én meg is fogadtam a tanácsát, tudom, hogy valamivel kevesebb lesz a pénz, de ezt az áldozatot meghozom a babáért.
A férjem is dolgozik, kettőnk pénzéből meg ki fogunk jönni.

[img:a1e5f24bda]http://www.babanet.hu/tarsalgo/attachments/1266482962.1216.jpg[/img:a1e5f24bda] [img:a1e5f24bda]http://vonalzo.picibaba.hu/8360.jpg[/img:a1e5f24bda]
Kép}
monic80
 
 


Sziasztok!
Szerintem is egyértelműen előtérbe kell helyezni a baba egészségét(is időben születését!!!)a pénznél.

Rszg!
Az én szívem is vérzik a gyerekekért(főleg az osztályomért), de egyrészt a sajátom mégiscsak fontosabb, másrészt én elég lelkis alkat vagyok, aki 7 éves kora óta erre a pályára készül, és tavaly jó nagy pofont kaptam, amikor az akkori osztályomat összevonták, és én új osztályt kaptam, mindig hangoztatták, hogy szeretnek, én is így éreztem, ősszel mégis úgy viselkedtek, mintha nem is ismertek volna.1-2 lány odajött, elmondta, hogy sajnálják, hogy nemhogy ofő nem vagyok, nem is tanítom őket, de ennyi.Szóval baromi hálátlanok tudnak ám lenni.Aztán voltak olyan nyolcadikosok is, akikkel szó szerint megsirattuk egymást, most meg alig köszönnek! :shock: Szóval én már óvatosabb vagyok velük, mert én járok rosszul, nekem ezek tényleg nagyon rosszul esnek!Úgyhogy hiába vérzik értük is a szívem, amint lehet, jövök haza, itt is lesz még tennivaló a csöppség érkezése előtt. :wink:

Kép
Kép
zazzy
 
 


Sziasztok!

Megjártam a védőnőt, hát ez a kiskönyv vmi ocsmányság. Iszonyat csúnya, mondta is a védőnőm, hogy színezzem ki vagy vmi. Majd odaadom a gyerekeknek, rajzoljanak rá vmit. Jövő héten intézem a háziorvost is, EKG és belgyógyászati vizsgálat.

Rszg, mi volt az uh-n?

Kép
Kép
Kép
tencsi
 
 


Sziasztok!

Minden elismerésem a tanítóké. Nem könnyű pályát választottatok. Manapság ahogy egyre több csonka család van, és a gyerekekkel otthon nem foglalkoznak, biztos sokkal nehezebben kezelhetők a suliban is.

Monka, mi volt este a dokinál?

Kép
Kép
tessza76
 
 


Tessza!
Valóban nem könnyű, nem is szeretek belemenni, mert hihetetlen, milyen emberek vannak.Én egy kis faluban lakom és tanítok, elég szörnyűa helyzet, rengeteg a problémás gyerek.És mikor én már másfél éve babára várva azt látom, hogy a szülő nem hogy szülői értekezletre nem jön el, hanem anyák napjára sem :shock: :evil: majd'megszakadt értük a szívem, mert volt olyan is, aki ennek ellenére eljött és elmondta a versét, és NEKEM adta a virágot, iszonyatosan sajnáltam.De van egy nagyon problémás gyerek, közölte, hogy ő ugyan nem jön, stb, nagynehezen megtanítattam vele a kis 8 sorát, olyan büszke volt, és az anyja 10!!!perccel a műsor előtt hívott, hogy nem tud jönni...Képzelhetitek a kissrácot, elrohant, komolyan aggódtunk érte.
Ráadásul pont ezek a szülők azok, akikről tudjuk, hogy nagyon is ráérnének eljönni, nem dolgoznak, biztosan rossz lehet, hogy anyagiakban nem tudnak megadni mindent, na de a szeretet, a törődés ingyen van, és mindennél többet ér szerintem.

Hát én is úgy döntöttem, hogy kénytelen leszek elmondani hamarabb, mint szeretném.Tankönyvfelelős is vagyok, 2 hét múlva nekem már a könyvkupacoka kéne hordani... :roll: Inkább kihagynám.Remélem, nem lesz semmi baj.Szeretnék már túllenni a hétfői ultrahangon, aztán meg a szívhangon, mert az még nem hiszem, hogy lesz.
Most olvastam, hogy, ha a 8.héten még van szívhang, akkor a vetélés esélye már csak 2%.Ez jól hangzik.Viszonylag nyugodtnak érzem magam, de azért egy kis természetes drukk van bennem, szerintem ez normális, nem?

Kép
Kép
zazzy
 
 


Helló!
Remélem nem ment mindeki világgá! :D Bírjátok a meleget? Én nem igazán. Nem is értem. Bár bizti az sem bírja aki nem állapotos.
Tencsi nekem azt ajánották, kössem majd be, mint a suliban a kiskönyvet. :lol:
Csajok ti tudtok vmit arról, hogy a második-harmadik .... babásoknak állítólag most lehet gyást majd az utccsó munkaév alapján kérni, vagyis nem az előző év alapján számolják? Nagyon nem lenne mindegy!
Amúgy osztom, hogy inkább táppénz kevesebbért kicsit, de a baba mindenek előtt. Én anno a 18--ig hétig dolgoztam (de teljesen kímélő üzemmódban), pedig végig akartam. Mondjuk 7. hóban lakásfelújítás volt, én duzzadtam az energiától, és akkor egy hóra visszamentem. De akkor már nem is számítottak rám igazán, így csak jól éreztem magam bent. :lol:
Anna hogy van? Nagyon eltűnt. Remélem néha elnéz erre.
Szép hétvégét!

Kép

Kép

Kép
kuklika
Budapest VIII. kerület
 
 


Zazzy nem egyszerű az biztos. Én tök sok embertől komolyan elvenném a gyereket (mondjuk ezeknek van általában több is, és nem kettő), mert akik helyettük foglalkoznának vele, biztos többet adnának nekik. Bár tudom nem ez a megoldás. Ezek az anyáknapják kemények lehetnek így. :(
Tyű hétfőn lesz szívhangotok. Nagyon izgi!!!!! Vetélésre én nem is gondolok. :) Nyugi, mindenkinek minden rendben lesz. :)

Kép

Kép

Kép
kuklika
Budapest VIII. kerület
 
 


Sziasztok!

Zazzy,ilyet nem is akarok hallani,ilyesmire nem gondolunk!!!!!!!!!
MInden oké,lesz,szerintem normális a drukk,hiszen annyira izgalmas és megható egy pici élet hangjait hallani odabentről!
Tegnap rájöttem hogy nem fogom bírni a munkát szeptember végéig,mert nagyon strapa.Délután szinte a pulton aludtam,estére hisztis és nyűgös lettem.De annyira hogy sírni tudtam volna.Lehet hogy tombolnak a hormonjaim?A fiammal nem voltam ilyen hangulatváltozós.
Ma megyünk kicsiny fiamért,de tegnap már közölte hogy ő még nem jön haza.Lehet hagyom még egy hetet,de akkor is meg kell látogatnom,mert nagyon hiányzik!
És nagyon kíváncsi vagyok mit fog szólni a kistesóhoz!!Szerintetek már elmondhatom neki?

Sziasztok,kellemes hétvégét!!!!!!!
Móni

Kép
moni3
 
 


Sziasztok,

Szerencsésen hazaérkeztünk Rab-szigetről! :)
Elég kalandos utunk volt! :) A határon minden simán ment még 5 percet sem vártunk, aztán az autópályán 1-2 baleset pikk-pakk 5-6 km-es sort csinált! :( Utazás előtt több fórumot is átnéztem Rab szigettel kapcsolatban, de senki nem írta, hogy mi vár ránk a kompnál! :( Amikor megérkeztünk volna a komphoz, az arcunkra fagyott a mosoly egyből, és az egész nyaralástól elment a kedvünk! 4 en mentünk, a barátnőmmel és a férjével. A kompnál 5 km-es sor kígyózott, ami több száz autót jelent! 1 kompra 30 autó fért fel! Közel 4 órát vártunk a 40 fokban! :( Már azon gondolkoztunk, hogy inkább visszfordulunk. Próbáltam győzködni a társaságot, és 4 órás várakozás után mi is felfértünk a kompra! Aznap mindenenki nagyon fáradt és nyűgös volt, és csak a rosszat vettük észre, bevallom, hogy egyeltalán nem volt szimpatikus a sziget! :( De másnap már mindent másképp láttunk! :) Olyan gyönyörű helyeken jártunk! :) Rengeteg fényképet csináltam! Voltunk hajókázni is! Rengeteget fürödtem a tengerben, nagyon kellemes volt a víz! Napoztam is egy keveset,de a pocakomat, mindig letakartam egy türcsivel! :) Biztos ami biztos! A pocaklakóval sem volt semmi gond! Kint nem fájt a fejem, nem émelyegtem és nem volt hányingerem! :) De itthon..................... :(
3 hét múlva megyünk újra Horvátországba, de akkor Senj-be megyünk és a Plitvicei tavakhoz 5 napra! Már alig várom! Nem vonz a munka, mert hamar elfáradok! Szóval a lényeg az, hogy nagyon jól éreztük magunkat! :)

Örülök, hogy azóta mióta nem voltam, még csatlakozott hozzánk egy pár új kismami! :)

Kedden megyek dokihoz, remélem mindent rendbe talál!

Monka, nagyon jó a táblázat! :) Köszönjük!

Nagyjából megpróbáltam visszaolvasni a fórumot, de láttam Szöszke azóta sem jelentkezett! :( Biztos baj van! :( :(

Kép
vanda1980
 
 


Hangulatváltozás nálam is bejátszik.Bár hozzáteszem, egyébként is sokszor vagyok harapós kedvemben, de most.Ma például reggel óta nyűglődöm, semmi se jó.Főznöm nem kellett, volt tegnapról, erre nagy rosszkedvemben takarítottam, udvart rendeztem, ilyenek :shock: Azért úgy félóránként bejöttem 10 percre lepihenni, biztos,a mi biztos.
Nagyon durva meleg van.

Kuklika!
Szerinted lesz szívhang???
Én nem hiszem, de olyan bajban vagyok a számolással, lehet, hogy 1-2 nappal idősebb vagyok, mint,amit a vonalzóm mutat, (folyton agyalok, annyi már biztos, hogy 8-án vagy 9-én készült) ez legalább remélem tutira eldől hétfőn! :D

Kép
Kép
zazzy
 
 


Sziasztok!

Vanda, gratulálok a nyaraláshoz. Nekem mindenem a tenger, sajna már hat éve nem voltam egyiknél sem.

Tegnap volt anyósom szülinapi bulija. Ajándékunk a leeendő unoka bejelentése volt. Párom már múlt héten elárulta apjának, hogy jön a baba, de én úgy tudtam, hogy más nem tud róla. Na tegnap kiderült, hogy már csak anyósom nem tudott róla. A nagyon büszke kispapa jártatta ám a száját. Olyan jó érzés, hogy ő is ennyire várja! Úgyhogy most minden rendben is lesz! :lol:

Zazzy, én is holnap megyek dokihoz, reggel. Már nagyon várom. Te mikor mész? Egyébként már én is elvesztettem a fonalat, hogy hol tarthatok. Na majd holnap kiderül.

Kép
Kép
tessza76
 
 


Sziasztok!
gyorsan bekukkantok! :D

Helló Tessza! üdv itt!

Vanda
szuper, hogy jól sikerült a nyaralás!
Fannival én is voltam egy hetet, és amíg ott voltunk nekem sem volt semmi bajom, előtte, utána igen!!! :lol: érdekes ez!
lehet, hogy minden kismaminak receptre fel kéne írni, hogy az első trimesztert a tengernél töltse!!! :lol: :lol: :lol:

mi is nagyon jól érezzük magunkat, Fanni nagyon vagány a vízben, én meg émelygek, de azért ki lehet bírni.

Holnapi dokisoknak sok sikert!!! :wink:

Kép
Kép
Kép
csibb
Budapest
 
 


Tessza!
Én du.2-remegyek.Mi még nem nagyon híreszteljük, szüleim is csak azért tudják, mert a múltkor mikor mentem dokihoz, jöttek ők is Pestre, nehéz lett volna eltitkolni.De férjemnek pl.csak anyukája tudja.És ezzel tulajdonképp ki is fújt egyelőre ennyi, se tesók, nagyszülők még nem.Azért a munkahelyi bejelentés előtt nekik is csak elmondjuk, az meg már nemsokára van, csak a holnapon lennék már túl!

Köszi a drukkokat! :wink:

Kép
Kép
zazzy
 
 


Sziasztok!Mindenkinek jó és kellemes dokis híreket!
Én ma megyek védőnőhöz!
Jók legyetek!

KépKép
vicuska
 
 


Sziasztok!

Kinek, hogy telt a hétvégée?

Vanda, örülök, hogy a kezdeti nehézségek után mégiscsak jól sikerült a nyaralás! Valahogy minden olyan más Horvátban. Párom is tiszta allergia, de ott semmi baja nem volt. Jó kis levegő van ott. Remélem hamarosan majd mi is neki tudunk vágni a gyerekekkel.

Csibb, szupi, hogy Fanni ennyire élvezi a vizet. Ti is jó időt fogtatok ki.

Aki holnap megy dokihoz, ezer drukk és várunk mindenkit a hírekkel!

Én is felhívtam a dokimat a pajzsmirigy eredmények miatt és persze majd be kell állítani nekem is az értékeket, de ezt én tudtam. Nekem műtötték is a pajzsmirigyemet túlműködés miatt 5 éve és utána pótlást kellett szednem, hogy elég hormon jusson a szervezetembe. Szedtem a gyógyszert végig a terhesség alatt és utána is, asszem tavaly maradt el a gyógyszer. Holnap megyek a háziorvosomhoz, viszem hozzá az eredményt, aztán kiokoskodja, hogy mi legyen. Endokrinológiai szakrendelésre bejutni képtelenség, a legkorábbi időpont szeptember 22 lett volna, úgyhogy majd ő intézkedik vmit!!!
Most olyan furcsa, hogy 3-4 hetente kell dokihoz járni, anno ugye a lombik+ikerterhesség miatt 2 hetente jártam uh-ra is és vizsgálatra is.

Mindenkivel minden rendben lesz, nem szabad rosszra gondolni! Minden megy a maga útján!!

Kukli, a bekötés is jó megoldás!!! :wink:

Kép
Kép
Kép
tencsi
 
 


Vicuska, gratula!!!!!!! :D :D :D

Persze a tobbieknek is ezerrel, csak ot meg 2007-bol ismerem.

Kép
Kép
-macsek-
 
 


Sziasztok!

Szeretnék csatlakozni hozzátok. A céldátum: 2009.03.01. :)
Néhány szó magunkról: Budapesten élek a férjemmel, én 29, ő 30 éves. 2 éve próbálkoztunk a bébivel, de pcos-s vagyok, ami nehezítette a dolgokat. De a 3. clostis hónapban összejött. :) Úgyhogy most úszunk a boldogságban. :)

Mindenkinek nagyon boldog babavárást kívánok!
csiperke79
 
 


Valaki tervezi, hogy a Margit kórházban fog szülni?
csiperke79
 
 


Szia Csiperke!

Üdv köztünk és nagyon boldog pocakosodást! Szívből gratula!Nagyon kicentiztétek a márciust!!!! :wink: :D

Kép
Kép
Kép
tencsi
 
 


Szia Macsek !Köszönöm és neked is gratulálok!

Csiperke:üdv itt közöttünk!

KépKép
vicuska
 
 


Sziasztok!
Jó sokáig nem tudtam irni, épp nyaralunk, de azért igyekeztem követni a hozzászólásokat.
Kukli, elvileg én is március 23-ra leszek kiirva!!! Hol szülsz majd? (Bocsi, ha már irtad) És a lányom 14 hónapos! :-)
Csiperke79, én is a margitban szeretnék szülni... ki a dokid?

Láttam a táblázatot is, nem semmi! :-) Szóval kedves Monka76 az én adataim:
a 7. hetet töltöttem be, márc.23-ra vagyok kiirva, még csak Kistesónak vagy babának hívjuk a pocaklakót és a lányom, Viktória 2007. máus 30-án született.
:-)))))

sziasztok
Ster
ster
 
 


Sziasztok,

amúgy a 2009 februári topikhoz "tartozom", csak olvastam csiperke kérdését - és igen, én pl a Margit Kórházban tervezek szülni :D

Szép napot minden kismaminak, örömteli babavárást!

KépKép

KépKép
stelly
 
 


Köszönöm a szíves fogadtatást. :)

Én is küldöm az adatokat a táblázathoz:

Csiperke79, szülés várható időpontja 2009.03.01., Babszemjankónak hívjuk :), és a Margitban tervezem a szülést.

Stelly: köszi, hogy a kedvemért bekukk ide. :) Kérdezhetek párat? Kihez jársz terhesgondozásra? Én épp orvosváltásban vagyok, a régi már nem vállal szülést és mivel a Margit K-tól kb. 5 percre lakunk, ez tűnik a legkézenfekvőbbnek.
csiperke79
 
 


Szia Ster!

De jó, az én kislányom is Viktória és egy évvel korábban 2006. május 30-án született!!!

Kép
Kép
Kép
tencsi
 
 


csiperke, küldtem privit orvos-témában :)

KépKép

KépKép
stelly
 
 


Ster: még nincs dokim, épp keresésben vagyok. :)
csiperke79
 
 


Sziasztok!
Drukk a ma dokihoz látogatóknak! :wink:
Zazzy sztem már lesz szívhang. Elvileg igen. :roll: Várjuk a híreket. :)
Vanda tök jó, hogy élvezted a pancsit. Mi szerdán indulunk, igaz nem ennyire messzire. Remélem tényleg klassz időnk lesz végre.
Csiperke üdv a csapatban, legyen neked is szép pocakos korszakod. ;) Tényleg jól kicenztiztétek. :D
Ster akkor a te kislányod a fiamnál egy nappal fiatalabb. :) Amúgy a dokim módosította a z időpontot az ő korongja szerint márc. 25. lesz. De az is közel van. ;) Nem semmi a két Viktória közti egy év sem. :D
csibb remélem én is csak itthon émelygek. Ma mér eredményes volt, ezt nem szívesen játszanám egy nagyobb társasággal. :(
Tencsi ezt nem rétem:
"Kukli, a bekötés is jó megoldás!!!" Lehet csak összefolytak a dolgok, elég sokat írunk. :oops: Mire vonatkozik?
Monka hova tűnt? :shock:

Kép

Kép

Kép
kuklika
Budapest VIII. kerület
 
 


Csiperke, üdv körünkben.

Hát a doki látogatás nem úgy sült el, ahogy vártam. Ott kezdődött, hogy pont a rendelőben, mikor megszabadultam a bugyitól észrevettem, mintha barnáznék. Nos ezt a doki is tapasztalta, és rá is kérdezett, hogy tapasztaltam e ilyet. Hát eddig nem volt. Az aszisztensnő meg próbált nyugtatgatni, hogy ne aggódjak. Az UH-n 13 mm petezsákot látott, mást nem. Egy hét múlva kell visszamennem, vagy ha történik valami. Az első kétségbeesés után most már jobb. Remélem ott van a babóca, és velünk akar maradni.

Kép
Kép
tessza76
 
 


Kukli, a kiskönyv bekötésére értettem! Bocsi!!! :D

Tessza, szorítok hogy minden rendben legyen, kaptál vmit barnázásra, vagy amúgy is szedtél már vmit?

Kép
Kép
Kép
tencsi
 
 


Lányok, akik már adtok hipp-es kajákat!

Ti még csak kóstoltatgattok, vagy ki is váltotok 1-1 étkezést a gyümölcs-zöldség konzervekkel?
Ha kiváltjátok az adott étkezést, akkor kb. mennyit eszik meg a gyerek az üvegből?
Zazi ma benyomott 3/4 üveg főzeléket ebédre. Nekem meg fogalmam csincs, hogy ez most sok vagy kevés vagy éppen jó.
A gyerekem mondjuk simán bélpoklos fazonnak tűnik, de lehet, hogy csak én hiszem, hogy túl sokat eszik :oops:

Kép
ginger1
 
 


Tessza mi is szorítunk, reméljük minden rendben lesz, és márciusig csak kellemesebb izgalmak érnek. Sokan barnáznak, pihizz sokat! Egy hét múlva nizit a babóca is megmutatja magát.
Tencsi bocsi, így már értem. :oops: Kicsit zizi vagyok ebben a melegben. Nem tom ti hogy bírjátok. Szerencsére Botka is kicsit nyugisabb tőle. Bár most épp a cd tárat nyitogatja míg írok. :evil: Megyek, mielőtt kikapcsolja a gépet. Nem szoktam előtte netezni.
Tencsi te is ma mész dokihoz ugye?

Kép

Kép

Kép
kuklika
Budapest VIII. kerület
 
 


Köszönöm lányok. Nem kaptam semmi a barnázásra. Én is bízom benne, hogy egy igen szégyenlős fiúcska lapul a pocakomban, azért nem láttuk ma. Mondjuk akkor már itt az első jel, amiben az apjára hasonlít. :wink: Egyébként a többi tünet, a cici-érzékenység, gyomorégés, émelygés még meg van, és a doki is azt mondta, hogy ez jó jel. Úgyhogy pihenek ezerrel.

Zazzy, veled mizu?

Kép
Kép
tessza76
 
 


Sziasztok!
Csiperke!
Üdv itt!(Én is pcos!)

Tessza!
Barnázás általában progihiányra utal, fel sem merült, hogy adjanak?Vagy vérvétel legyen?
Pont valamelyik nap számoltam össze, dec. óta brutális összeget hagytunk már a magánrendelőben, ahová járok(nem jókedvemből, kényszerből, államiban semmire nem haladtunk a pco-mal :evil: )
de ilyenkor azért örülök, ezért csináltattam rögtön a teszt után progeszteront, és egyből ki is derült, hogy kell pótlás, szépen meg is emelkedett mostanra!
Nekem "csak" 9mm-es petezsákom volt szikhólyaggal, 6 hetesnek felel meg a terhességem, 2 hét múlva megyek újra. :wink:

Kép
Kép
zazzy
 
 


Szép jó reggelt!

Azért ma nagyon jó volt úgy felkelni, hogy nem volt már korán reggel 40 fok.

Kukli, igen ma megyek orvoshoz, de nem a babóca miatt, hanem a pajzsmirigyem miatt. Jövő héten megyek uh-ra. Ismerem, ezt a kipakolom, lekapcsolom, arrébb teszem és soha meg nem találom időszakot. Most már azért lehiggadtak ez enyémek, de néha most is tudnak érdekes dolgokat művelni. :D

Tessza, valóban adhatott volna a doki vmit neked, pl utrogestant, de ha ő így látta jónak. Azért pihenj sokat és ne erőltesd meg magad!

Zazzy, Tökéletes az a petezsák, legközelebb már lesz szívhang is!! Olyan gyorsan nőnek ezek a kis picúrok, hogy csak na.

Monka nem jelentkezett azóta, hogy volt a dokinál ugye? Mi lehet vele?

Moni3, végülis hazajött a legénykétek vagy még maradt a mamánál?

Ma reggel elkapott a rókakoma, de magamnak köszönhetem. Reggel pakoltam kaját a férjemnek ebédre és ahogy kinyitottam a kajás dobozt, rohannom kellett..... Asszem ezt ezetúl este csinálom meg, vagy ő magának reggel!!! :wink:

Kép
Kép
Kép
tencsi
 
 


Szép jó reggelt mindenkinek!
Valóban sokkal kellemesebb ez a klíma! :wink:
Na én is panaszkodtam eddig, hogy nincsenek tüneteim, már úgy fájnak a melleim(nem feszül, hanem fáj, a bimbó körül különösen), éa ma reggel óta émelygek.A reggelivel még nem volt semmi gond, simán lement, a tízóraival nem tudom, mi lesz így, gondolni sem tudok rá!Majdcsak rájön a szervezetem is, hogy terhes vagyok! :D

Kép
Kép
zazzy
 
 


Tessza!
Megkaptad a tegnap esti privit???Majd gyere és mondd el, mi újság!Drukkolok nagyon nektek!

Kép
Kép
zazzy
 
 


Sziasztok kismamik!
Bocsánat, hogy betolakodtam közétek, de van néhány szép téli kismamáknak való holmim! Mikor terhes lettem 55 kiló és 168 cm voltam, tehát a ruhák 36-38-asok! Egy kertész farmer(Mamma mia, eredeti ár 12.000ft), egy Esprit farmerszoknya(eredeti ára 17.000ft), egy babaházas barma kockás térdnadrág(eredeti ára 8.000ft), egy C&A-s fekete sportosabb 3/4-es naci(eredeti ára 5000ft), és egy fekete 3/4-es ujjú hosszú tunika, szintén C&A-s(eredeti ára 4000ft). Az összest odaadom 20.000 ft-ért. Ha valakit érdekel írjon privit, szívesen küldök képeket is!

zsebianya
Kép
Kép Kép
zsebianya
 
 


Sziasztok !

nem voltam mostanában... nagyon hányós voltam :( De úgy tűnik végre vége :)

Kicsit több energiám lesz napközben most majd.
Majd visszaolvasom mi történt, remélem mindenki jól van !

Üdv. Dóra

Kép

Kép

Kép
dojika
 
 


TESSZA!!!
Gyere légyszi!Miattad jövök óránként!

Kép
Kép
zazzy
 
 


Sziasztok!

Képzeljétek, tegnap felhívtam 3 szülész-nőgyógyászt és egyik sem vállal új kismamákat! Ezen teljesen kiakadtam. :(

Viszont ma kaptam egy tippet egy Kútvölgyis dokiról, felhívtam és már ma fogad is! Este megyünk hozzá! Biztos lesz uh is,amit nagyon várok!

zazzy: te is pcos-s? Sokat vártatok a babára, míg összejött?
csiperke79
 
 


A Táblázathoz:
Március 1. a kitűzött dátumunk, eddig.
A Bajcsyban fogok szülni. Az orvosom Dr. Dulka Tibor, mint mindig :)))
Tesók: Máté 20002, Zsófi 2007.

Üdv. Dóra

Kép

Kép

Kép
dojika
 
 


Sziasztok!

Zazzy, igen köszönöm megkaptam a privit. Nem tudom mit csináljak. Ma reggel volt pár csepp élénk színü vér, azóta semmi. Viszont a többi tünet még mindig van.
tessza76
 
 


Tessza kitartás! Fekszel egész nap most? Amennyit tudsz pihizz sztem.
Zazzy akkor lehet nekem sem lesz szívhang. :shock: Bocsi, én biztos voltam benne. Hétfőn megyek. Elvileg szerdán lépek a 8. hétben, bár ez a vonalzó fura nekem. Sztem le fogom cserélni. Amúgy kaja nekem sem csúszik ma, mellem meg........ kicsi de érzem rendesen. :)
Tencsi belegondolok a két kis gézengúz együtt miket csinálhat néha. :D Biztos tök édik együtt. Boti egyedül is néha látszik mennyit agyal egy egy csínytevésen. :)
Lépek mert ébred is, úgyhogy összepakolunk holnapra.
Remélem mindenki jobban lesz!
Vigyázzatok magatokra, pihizzetek, lábakat fel!
Anna és Monka nagyon eltűnt! :?

Kép

Kép

Kép
kuklika
Budapest VIII. kerület
 
 


Tessza!
Van a pcos topikban is egy lány, aki például egész sokáig barnázott, mégis minden rendben volt, a baba kapaszkodott, most 3 éves!Csak mondom, hogy ilyen is van, de én a helyedben biztosan megnyugtatnám magam valami jó orvossal!
Tegnap este még sokat agyaltam azokon is, amiket írtam, egyértelmű, hogy a doki hozzáállása volt rossz.És biztosan nem olyan szörnyű a helyzet!Eleve 13mm-es petezsáknál NEM LEHETSZ 4-5 hetes!!!!!!!!!!!
Nem tudom, milyen orvos volt, de hogy fel sem fogta amit mondott, vagy mégis, de az meg még rosszabb! :evil:
Egyre jobban gyűlölöm a magyar egészségügyet, és lányok, komolyan mondom, jöjjön és meséljen, aki államiba jár, és normálisak vele, mert nekem szinte csak negatív tapasztalataim vannak! :shock: Onnantól kezdve, hogy már 99-ben tudták a pco-t, fogamzásgátló miatt 3 havonta jártam nőgyógyászatra, de SOHA SENKI nem említette, egészen 2007-ig, amikoris közöltem, hogy babát szeretnénk. És még akkor sem volt egyszerű, magánban kellett kikötnöm, CSAK ezért tartok most ott, ahol tartok.
Befejeztem a dühöngést, d etényleg újra meg újra kinyílika bicska a zsebemben az egészségügyünktől! :evil: :evil: :evil: :evil:

Csiperke!
2007 január óta várunk.De csak 2007 decembere óta kezelnek magánban, onnantól nem is sok végülis, csak az elvesztegetett időt sajnálom.

Kép
Kép
zazzy
 
 


Sziasztok,

Tessza,

szeirntem mindenképpen kellene neked progipótlás! Pihenj sokat!

Tencsi,

ma én is nagyon émelygős voltam, de a hányást még mindig sikerült elkerülnöm :wink:

Zazzy,

én államiba járok, nem várok tőlük túl sokat, így nem is csalódok nagyokat, viszont a dokim nagyon lelkiismeretes szakember.

[img:a1e5f24bda]http://www.babanet.hu/tarsalgo/attachments/1266482962.1216.jpg[/img:a1e5f24bda] [img:a1e5f24bda]http://vonalzo.picibaba.hu/8360.jpg[/img:a1e5f24bda]
Kép}
monic80
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet: