Új privát üzeneted érkezett!

Nagyon szépen köszönöm,hogy ennyire segítőkészek vagytok!! :):)
etike...2009 03.08-ra vagyok kíírva...a nevét nem tudom...de legyen Babóca :)
Előre is köszönöm...pusszika :)
nyuszitappancs
 
 


nyuszitappancs:

ezt jelöld ki:

Kép

nyomj Ctrl+C-t

menj a segédletekbe azon belül a profilba és ott az aláiráshoz másold be(Ctrl+V)

aztán mentés és már itt is lessz.

Kép
Kép
ettike
 
 


nem nem nem nem nem nem jó :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:

Kép
Kép
ettike
 
 

 
 

akkor máshogy.

menj rá az én vonalzómra
bejon egy oldal.ott a pocaklakó tickerek-re.
kiválasztod a vonalzót(a kis képek előtt ha rá kattintasz a pontokra akkor megjelenik nagyobb-ban)

aztán rámész az ábraválasztásra

kiválasztassz egy figurát

aztán adatok megadása

utánna beillesztőkód

az alsó kódot kell kimásolnod Ctrl C vel

és utánna ahogy az előbbi üziben írtam.

Kép
Kép
ettike
 
 


remélem sikerülni fog :lol: :lol: :lol: :lol: nem olyan bonyolult ám :lol: :lol:

Kép
Kép
ettike
 
 


már jobban vagyok.
lefeküdtem a tv elé és pihentem, Törpe nekiállt mocorogni, helyezkedni és amikor feláltam már nem fájt annyira. szóval ö volt az oka mindennek :!: :!: :!: :roll:

és gondolom az is betett, hogy tegnap sokat gyalogoltam a városban vagy éppen átsiettem a zebrán :evil: /

Kép

Kép
timirosicka
Külföld
 
 


timi:

örülök hogy jobban vagy.
a gyaloglás lehet az oka.és kismama vagy a zebra megvár.nekem is mindig mindta a dokim mikor csak úgy felpattantam a vizsgálóasztalról hogy nem kell ennyire sietni csak lassan kismamásan :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

én is vettem magnéziumot és kaptam is be mikor haza értünk mert eléggé fájt a pocim de segített,elmúlt szerencsére.

arról mit tudtok hogy ténylegesen bevezetik hogy nem lehet választott orvosnál szülni???????vagy már bevezették csak én vagyok lemaradva????
mert én akkor inkább nem szülöm meg :? :? :? :wink: :wink: :wink: :wink: :wink:

holnap visszük PAtrikot oltásra.remélem ezt is jól viseli mint eddig és utánna sem lessz lázas tőle.

Kép
Kép
ettike
 
 


Ettike!!!
Ha megcsináltad a vonalzót,akkor azt a kódot küldd el priviben amit be kell másolni!!Vagy ott is megjeleníti?Esetleg msnen is el tudod küldeni,vagy megbeszélitek h belépsz te s beilleszted a profiljába! :wink:

annus11
 
 


Sziasztok!

Nyuszitappancs:Üdv itt újra :D Remélem sikerűlt megcsinál a vonalzót :)

Timi:Örülök,hogy jobban vagy.Nekem is szokott ilyen lenni,de kis pihenés után elmúlik.Nekem mostanában a jobb oldalon görcsöl be elég rendesen.De azért hamar elmúlik.Holnap azért megnézetem magam dokival remélem minden oké lessz.És tényleg ne siess csak kismamásan én is így szoktam még a zebrán is az autós meg tud várni :lol:

Ettike:Erről én nem is hallottam :shock: Te hol hallottál róla?Mondjuk én nem készülök fogadni így engem ez nem érint.Bár néha azért kétségeim vannak.De sajna most nincs rá keret sem :oops: :( Még biztos,hogy nem vezették be.Mert ma a doki szülés miatt nem jött be az sztk-ba.

Képzeljétek ma rávettem magam,hogy elmegyek dokihoz erre mondják,hogy szülésnél van gondoltam magamban egyóra és itt lessz.De nem így történt vártunk rá a párommal 2 órát kb.és feladtuk így csak holnap lessz doki.Jó meleg volt ma is :( Alig bírtam magammal kicsit ideges is lettem,mert nagyon nem bírom most a meleget :( Szegény párom nem győzött nyugtatni.

Mindenkinek további szép estét kívánok!

Kép
Kép
reni_24
 
 


Jó Reggelt :)

Köszönöm a segítséget...most megpróbálom de ha most sem sikerül akkor oltáei béna vagyok :)
ettike köszike ari vagy...:)

Kép

Kép
nyuszitappancs
 
 


Nos Talán mégsem vagyok annyoira béna??!!Ez nagyonegyszerű volt :)
KÖSZÖNÖM A SEGÍTSÉGEKET :)

Kép

Kép
nyuszitappancs
 
 


nyuszi:

látod én mondtam hogy nem olyan bonyolult:):):):):)

te voltál már uh-on?dobogott már a pici szive?
hogy vagy?tünetek??
pároddal megoldódott a problémátok?
anyós???

jajj sok lett a kérdés :oops: :oops: :oops: :oops: :oops:


doki választás:

én mikor Patrikkal voltam terhes is halottam hogy be akarják vezetni.akkor 2007 januárt mondtak de aztán nem lett belőle semmi.és most megint rebesgetik.remélem nem tiltják be.

Kép
Kép
ettike
 
 


Sziasztok!

Ma sajnos rossz híreket kaptam az orvosnál. Habár a méhszáj zárva, a méhnyak megrövidült, pontos értéket nem tudok, ne mondta az orvos. Gondolom olyan 2000 lehet. Meg vagyok ijedve. A hasgörcsök nem múlnak hiába szedem több hete a magnéziumot. Nem tudom mit tegyek. Ha sokat fekszem az ágyban akkor is van hogy görcsöl. Sőt még jobban is előfordul fekve mint ha sétálok vagy ülök. Mégis azt olvasom h fekve kéne maradni. No így nem tudom mit tegyek. :(

Kép
Kép
Kép
aida
 
 


aida:

dokid mit mondott???a lényeg hogy ne kezdj el kinyílni.amíg a méhszáj zárt addig baba benn marad.
én is úgy tom hogy sokat kell feküdni.próbálgasd a pózokat hogy kényelmessebb.

remélem semmi gond nem lessz,és majd mikor a 40. hetet is túlépted majd jót röhögünk az egészen :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink:

Kép
Kép
ettike
 
 


aida
nekem 2 hónappal ezelött vette észre a doki, hogy rövid a méhnyakam. kiirta a magne b6-ot 2*1-et és nem kellett feküdnöm, ugyanúgy élem a napjaim, mint elötte /de mondta, ha tovább rövidül, akkor varrni fognak. a köv. vizsgálaton azt mondta, hogy nem rövidült tovább, eddig minden oké.

Kép

Kép
timirosicka
Külföld
 
 


Sziasztok :)


ettike: semmi tünetem nincs hízok ..sokat eszek de semmi különös ..(hányás,hányinger már volt)
Párommal minden ok...anyóssal nem foglalkozok (bár tegnap jól elvoltunk :shock: )
Ja és igen...hallottama szív dobogását! :oops: :lol: na annál jobb érzés nincs :) annyira jó volt :)
Ma voltam az eredményeimért a Flórba..kedden voltam vércsoport vérkép vérvételen....
Holnap megyek védőnőhöz....
aida:nyugi és ne aggódj....biztos,hogy nem lesz semmi baj

.Szép napot mindenkinek

Kép

Kép
nyuszitappancs
 
 


timi: És Te görcsöltél is? Vagy észrevétlenül rövidült meg a méhnyak?

ettike: Az orvosom külföldön van, most az általa ajánlott orvost sikerült elérnem. Holnap fogad bent a kórházban (ahol szülni fogok) és megnéz, hogy pontos képet kapjunk. Amúgy ő azt mondta, hogy amíg nincs nagyon erős görcs, vérzés vagy a méhszáj nem nyílik ki addig nincs miért aggódni, de pihenni kell.

nyuszi: Köszi! Remélem nem lesz baj.

Mit gondoltok azért az ebédemet megcsinálhatom?? Az nem nagy megterhelés, igaz?

Kép
Kép
Kép
aida
 
 


Sziasztok!

Aida:Remélem,hogy nem lessz semmi baj.Nagyon szurkolok neked!!!Remélem holnap jó híreket fogsz kapni.Pihenj sokat!!!!És ne terheld meg magad nagyon.Szerintem persze,hogy meg csinálhatod.Legfeljebb főzés közben ülj le többet pihenni.

Én ma voltam dokinál.De megfogadtam soha többé nő dokihoz nem megyek.Úgy meg vizsgált,hogy még utánna sokáig nyilalt a hasam aljába és fájt is :shock: :( Amúgy nem mondott semmit csak annyit,hogy szedjek magne B6-ot.Még azt se mondta,hogy a méhszájammal mi van.Valószínű,ha nem mondott semmit akkor nincs semmi.Na az éven a strand ki van húzva :( Rá kérdeztem a dokinál,hogy mehetek-e erre ő,hogy nem ajánlja.Így az éven nuku strand.Majd jövőre bepótoljuk :D

Mindenkinek jó éjszakát kívánok!

Kép
Kép
reni_24
 
 


Reni_24:

a méhszájad állapotát be kell írja a kiskönyvedbe.abban nézd meg.de ha nem mondott semmit akkor val. nincs is semmi gond.
miért turkált meg annyira??????ilyet csak a legvéfén szoktak csinálni.

csajok az lehet hogy az a csik ami terhesség alatt jön ki a szeméremdombtól a göldökig ilyen koránn megjelenjen????nem ér fel a köldökömig csak a császim hegéig.vagy ahhoz még korai???de akkor mi az a csik??????

én is örülök hogy már 2 szer voltunk balcsin idén.holnap megyünk igaz fürdeni de csak Patrik kedvéért és én nem megyek bele csak térdig.

Patrikom hősiesen viselte az oltást(mint mindig)még az aszisztens tollát is lenyulta közben :lol: :lol: :lol:
kérdeztem a bokáját de azt mondta doki néni hogy 3 éves korig nem gond csak ha nagyon durván csámpizik :roll: :roll: :roll: :roll: :roll: azt mondta ha romlik neki akkor vigyem vissza.

Kép
Kép
ettike
 
 


Sziasztok!

Bocsánat a betörésért, van egy fél évet használt eladó Bergon babakocsink, ha érdekel valakit, írjon privit!

Mindenkinek további szép és gondmentes pocakosperceket kívánok!!!

Kép

Kép

Kép

Kép

Üdv: Kriszta
dominika1
 
 


Napsütéses jó reggelt!!

Jó sokat írtatok :lol: , úgyhogy bocsi, ha nem reagálok mindenre.

Timi örülök, hogy csak a baba viccelt meg.

Aida! Barátnőmnek is megrövidült a méhnyaka igen korán, és az volt a lényeg, hogy ne terhelje sokat a méhét súllyal. Szóval tényleg a fekvés marad, vagy a félig ülő félig fekvő póz. Nekem nem volt ilyen gondom, de Levivel végigkísért az állandó keményedés már korai terhességtől, úgyhogy vele szinte végig 3*2 Magne B6-ot szedtem. Genetikain már voltál? Nagyon vigyázzatok magatokra!!

Reni! Női doki :evil: Nekem az első nőgyógyászati vizsgálatot még anno egy nő végezte amikor gyógyszert irattam, hát én akkor eldöntöttem, hogy csak pasihoz fogok menni a jövőben. Olyan bunkó volt. Így kérdezett: miért nem ment el pisálni, mielőtt bejött? Kedves.....
De egyetértek, ha nem mondott semmit, akkor minden ok.

Ettike! Patrik nagyon ügyi, gratula Neki!!! :D :D :D Jó, hogy a lábával nincs komoly gond!!
A köldökcsíkról meg annyit, hogy én is furcsálltam, de a második terhességemet nagyon nehezen mutatta ki teszt, már 2 hete késett, mire + lett :shock: De a csík már ott volt a köldököm alatt halványan, úgyhogy sejtettem, hogy valaki beköltözött :lol:

További boldog babavárást, babázást!

Reni
Kép
Kép
rennye
 
 


aida: görcseim nem voltak, csak keményedni szoktam. de azt se éreztem, csak amikor oda raktam a kezem.
rennye: köszi :lol:

Kép

Kép
timirosicka
Külföld
 
 


Sziasztok!

Ettike:Megnéztem a kiskönyvemet és oda csak annyit írt,hogy C 2000.De azt,hogy mit jelent azt sajna nem tudom :oops:Szerintem azért túrkált meg,mert egy szadista meg lusta volt használni azt a kukkoló micsodát. :( Gondolom azzal simán látta volna.De nem értek hozzá.A csíkról sajna nyilatkozni én nem tudok :( Én tegnap vettem észre,hogy halványan már nekem is látszik.Patrik nagyon ügyes :D Remélem a lábával nem lessz semmi gond és kinövi majd.

Rennye:Nem semmi akkor tényleg jó bunkó volt.Még jó,hogy azért az enyém nem volt ennyire durva.De arra jó volt,hogy többet ne menjek hozzá.

Pindiről tudtok valamit?Remélem hamarosan csatlakozik majd hozzánk.És mesél :)

További szép napot kívánok mindenkinek!

Kép
Kép
reni_24
 
 


Sziasztok!

Ettike: szerintem a csík a köldöködnél (linea negra) már ilyenkor is megjelenhet :) biztos, hogy nem csal a szemed...

az enyém még nem látszik, de korábban is csak a terhesség vége felé vált láthatóvá rajtam (és szerencsére az egyéb csíkok -mármint a striák- is jórészt elkerültek, eddig legalábbis :lol: )

Női nőgyógyászokról nekem sincs túl sok jó véleményem, Bálinttal én is egy nőhöz kezdtem el járni, de igazából a személyes találkozásokkor elég nyers volt :x (nem tudom köze van e a dologhoz, hogy akkor még csak 18 voltam, de az is elképzelhető) pedig sokan dícsérték.
Aztán a 12 hetes uh-n egy főorvos olyanokat mondott a gyerekről, hogy nem látszik a gerince, meg idézem "kényszertartásban fekszik" :evil: . Akkor az egész intézménynek hátat fordítottam... tesóm orvosához mentünk el, aki rögtön megultrahangozott(ő maga is azóta főorvos lett) és elmondta, hogy semmilyen elváltozást nem lát, megmutatta nekem is a gerincét, a kis bökkenő az volt, hogy az átlagosnál kevesebb volt a magzatvíz - ez végigkísért... de teljesen egészségesen, teljesen időben megszületett a nagyfiam

Pihizzetek sokat :D ,
üdv, Kriszti

Kép
Kép
Kép
bfkrisztina
 
 


sziasztok.

nekem PAtriknál egyátalán nem jött ki ez a csík :roll: :roll: :roll: :roll: viszont a bokámtól a nyakamig csikos lettem a víz miatt :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: pedig kentem magam.de már megszoktam.


kriszta:

velem a kórházban voltak bunkók a nővérek a korom miatt.a dokim nem azzal foglalkozott hanem hogy minden rendben legyen velem és PAtrikkal.szerintem aza doki aki a kor alapján itéli el az embert az .................................................... :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted:

olyan édi Patrik,ad puszit tesónak :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: és mindenkinek mutatja hogy a pocimban van a tesó :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: így nehéz is titkolni a rokonok előtt de azt mondjuk hogy azt mutatja hogy ott volt a pociban.
bár sokáig nem tudjuk titkolni mert nem tudom behúzni a hasam(fiatal korom óta behuzott hassal járok)és így most van pocim amit eddig csak én,párom,és anyumék láttak.most meg mindenki.nem az zavar hogy van csak mindenki úgy néz rám hogy "ez most vagy terhes,vagy van valami baja hogy így meghizott"
meg azt mondják a második baba hamarabb meglátszik ugyhogy asszem a doki utánn megmondjuk.

párom letöltötte nekem az élet az anyaméhben című filmet és most egész nap azt nézem.pedig már ezelőtt is láttam vagy 20 szor de valahogy nem tudom megunni.olyan jó látni hogy most hol tartok.(most pl.a feje még csak két "csápból"áll és nincs semmije csak a szive és a gerince.de már kezdődik fejlődni az agya)

Kép
Kép
ettike
 
 


Sziasztok!

timi: Igazából olyan erős fájdalmas görcseim nekem sincsenek, egyszerűen én megérzem ha keményedik a pocim és nem szeretem. Főleg ha oda rakom a kacsóm és olyan kemény mint egy kő. Ráadásul a 46 kg-mal olyan vékony vagyok h elég bután tud kinézni, ahogy "kikeményedik" a pocimból a méhem.

Ma voltunk 18. heti genetikai UH-n, amit 2 perc alatt lezavartak a Jahn Ferenc Kórházban és 3 méréssel le is tudták, hogy a baba jól van. Semmi agy vizsgálat vagy bmi más. :( Megint kisfiúnak mutatta magát. Most már nagyon annak. Szóval Noel baba érkezik.

Voltunk utána a Flór Ferencben is annál az orvosnál, aki múltkor is vizsgált 16 hetesen. Semmi jó. :( Először is fura zöldes folyást talált, amit elküldenek labor vizsgálatra addig meg antibiotikumot kaptam. :=( Másodszor valóban megrövidült a méhszáj, jelenleg 2000-es az érték a 16 hetesen még 3000-ről. Ráadásul hüvelyi UH-vál az is kiderült, hogy nyitva van a méhszáj egy picikét. Annyira ami ujjal nem érződik, de UH-n látszik. Nem kell szigorúan feküdnöm, mert mondtam is neki hogy fekve joan görcsölök. Sőt azt is mondta hogy menjek pihenjek a Balcsin csak ne fürödjek a fertőzés miatt. De sajnos a párom az itthon pihenést választotta. :( Szte most az kell nekem. Azért én itthon is jövök-megyek mert úgy sokkal kevésbé keményedik a pocim.

Egyelőre ennyi, nem sok jó, de legalább a babával minden rendben. Bár nem sokat néztünk meg róla. De amit láttunk az tökéletes. Ráadásul sokat aktívkodik. Ja és csodás a szívhangja.

Kép
Kép
Kép
aida
 
 


aida: ha most vagy 46 akkor mennyivel indultál?????hú, nem irigyellek.a te problémád azért komolyabb!én nem voltam nyitva.

nekem még se köldök se terhességi csikom nincs :lol: :lol:. pedig sokat hiztam :cry: :cry:
remélem ez igy is fog maradni. :lol:

Kép

Kép
timirosicka
Külföld
 
 


timi: 46 kg-mal indultam. Én még eddig nem híztam, de a baba szépen fejlődik, és ez a lényeg.

Kép
Kép
Kép
aida
 
 


timi:

én is a 34 hét körül kezdtem csikosodni.addig nekem sem volt egy sem.

aida:

sajnálom hogy rossz híreket kaptál.remélem nem lessz gond.azért neked ez tényleg korai.örülök hogy a baba jól van.az a lényeg.és szorítok hogy ne siessen kifelé.mégegyszer ennyit ki kéne bírnia odabenn.
a Noel név nagyon szép.
nem értem miért zavarták le olyan hamar az uh-t.ennek kéne a leghosszabnak lennie.nézik ilyenkor az agyat,gerincet,gyomrot,veséket,májat,hólyagot,rekeszizmot,szivet.szóval mindent.ha ilyen rövid volt esetleg menjetek el 4Dre hogy tuti minden rendben van e.amellet hogy megnyukszotok nagyon nagy élmény.

SZÓVAL KIS NOEL!!!TESSÉK BENN MARADNI ANYA POCAKJÁBAN ÉS SZÉP NAGY FIÚVÁ NŐNI.

Kép
Kép
ettike
 
 


aida: nagyon irigyellek, én meg úgy hizok mint egy disznó. habár nem is csoda, feb.23.-ától otthon vagyok táppénzen. állandóan csak "zabálok", sokszor nem is azért,mert éhes lennék, hanem mert unatkozok :!: :!: nem járok sehova, nem mozgok!

ettike:akkor még ne örüljek elöre :?: :cry: :cry:

Kép

Kép
timirosicka
Külföld
 
 


ettike: Köszi a szorítást, én is mindig mondom Noel babának, hogy tessék bent maradni, nem olyan rossz az ott :D idekint sem tetszene neki még most.

timi: Nem olyan jó ez, most már hízhatnék vmit. Sztem sok problémám ebből fakad. Ilyen vékonyan.. :S

Kép
Kép
Kép
aida
 
 


Sziasztok



aida: Nagyon irigyellek a súlyod miatt! Én az idén kezdtem hízni....55 voltam mindig és lettem 64......Én is csak hízok......amióta táppénzen vagyok :S
Na lelövöm magam..
Jó éjt Mindenkinek :)

Kép

Kép
nyuszitappancs
 
 


Sziasztok!

Aida:Én is sajnálom,hogy rossz híreket kaptál.Remélem nem komoly.És tényleg az a lényeg,hogy a baba jól van.Szurkolok,hogy minden rendben legyen!!!!A Jahn Ferencbe mi is voltunk a 18.hetes ultrahangon és hát mit ne mondjak minket is lezavartak 2 perc alatt.De nekem még azt se mondták,hogy minden oké. :evil: Vagy sem.De szerintem azért vette a csaj fél vállról,mert jó volt nekünk az AFP.Így mi is úgy döntöttünk akkor,hogy elmegyünk 4D-re,hogy meg nyugodjunk.És mondhatom nagyon jó élmény volt nekünk.Annak ellenére,hogy a babó bedurcázott és az arcocskáját alig látthattuk nem bántam meg,hogy elmentünk :D 1 órás baba mozi volt :D Viszont a súlyod én is irigylem.Én is nagyon sokat híztam a 6 hónap alatt :oops: :( Meg nagyon vizesedik a lábam is :cry: Én is üzenem a kis Noelnak,hogy maradjon még bent jó ott neki ebben biztos vagyok :D

Timi:Én se nagyon mozgok nekem a bevásárlás,háztartás vezetés bőven elég :D De lehet pont ez a baj ezért híztam annyit :( :oops: Mivel nagyon féltem a babót így inkább sokat pihenek,hogy minden oké legyen.Sajnos a csíkok a szülés után is kijöhetnek.De reméljük neked ilyenekkel nem lessz gondod :D Nekem sajna már van,de azelőtt is volt,hogy terhes lettem.Örököltem sajna :( Meghát sokat híztam meg fogytam régen.1 év alatt 30kilótól szabadultam meg és az megviseli a bőrt sajna :( :cry:


Ma megint megyünk anyósékhoz ebédre :cry: De semmi kedvem ebben a nagy melegben menni :cry: Mondtam is páromnak,hogy nem normálisak,hogy kismamát kirángatnak ebben a nagy melegben :evil: Így is a lakásban alig bírom.Nem még kint.De sajna már belett igérve.Így mennem kell.Éjszaka azt álmodtam képzeljétek,hogy a babó lábait látom a pocakomon keresztűl :D Kinyomta a kisdrága :D És fél álomban éreztem is,hogy valami dudorodik ki a hasamból :D Nagyon aranyos álom volt.

További szép napot kívánok mindenkinek!

Kép
Kép
reni_24
 
 


sziasztok.

Reni_24:

a vizesedéssel vigyázz!!!!!!!!!!feküdj sokat felpocolt lábbal.

na nekem a mozgással nincs gondom :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: naponta minimum 3 szor mászok fel a 3.ra.Patrikkal rengeteget sétálunk+itthol is rohangálok utánna.meg pakolok fél óránként,naponta 2 szer kell felmosnom mert valamit mindig kiborít . :lol: :lol: :lol: szóval asszem én fitt kismami leszek :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Patrik is elbújt mikor 4D-n voltunk.még a kukacát sem engedte megnézni.a legjobb kép a lábfejéről készült :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Kép
Kép
ettike
 
 


egy nap hány magnéziumot lehet bevenni???ma már 2 őt bevettem de megint fáj a pocim.vehetek még be most és este lefekvés előtt?

Kép
Kép
ettike
 
 


Sziasztok!

Ettike:Egy nap 3-at 4-et is be lehet venni belőle.De van aki napi 3x2-őt szed.De szerintem amíg nem mész dokihoz addig csak napi 4-et.És majd a dokitól kérdezd meg.
Hát a mozgással nekem se,mert ugye vezetem a háztartást meg a hugomra vigyázok non-stop és hát ő ad melót meg a hülye nagybátyám is itt lakik és ő is ugráltat meg kikészít így nem unatkozom sajna :evil: Már egyre nehezebben bírom ezt az egészet a pocim is hamarabb megfájdul a stressztől is :cry: Már nagyon mennék innen.A meleg miatt is nyűgös vagyok meg tiszta nyomott állandóan csak aludnék.Semmi erőm semmihez és akkor itt van a nyakamon a családom aki leszarja mi van velem.

Bocsika,hogy megint kiborultam csak jó kiírni magamból ezt az egészet.Neharagudjatok,ha lehangoló vagyok :( De azért vannak pillanatok amikor jó kedvem van ám.Akkor amikor a babóm mocorog és rugdos nagyon jó érzés :D És neki se jó az állandó idegeskedésem.

Megyek végzem tovább a melómat.Remélem mindenki jól van.Ettike!Pihenj amennyit csak tudsz.

Mindenkinek további szép estét kívánok!

Kép
Kép
reni_24
 
 


nagyon fáj a pocim :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: nem is tudtam ma pihizni de ennyire még nem fájt.párom nincs itthol így egyedül vagyok Patrikkal.hiába vettem most be a magnéziumot nem hatot.remélem minden okés lessz.


Reni_24:

ne haragudj hogy ezt mondom de nagyon bunkó,érzéketlen családod van :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted:
(feküdj el csukd be az ajtót és ne foglalkozz velük.majd nagybátyát ellátja a tesódat(mert gondolom ő idősebb)te meg aludj beszélgess a babáddal.)

Kép
Kép
ettike
 
 


basszus el akartam feküdni mikor Patrik elaludt erre alig hogy leteszem a fejem elkezdenek durrogtatni.már fél órája lődözik a rakétákat.olyan hangzavar van mint szilveszterkor.persze PAtrik is felkelt :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted:


áááááááááálmos vagyok :!: :!: :!: :!: :!: :!:

Kép
Kép
ettike
 
 


Ettike!!!

Vigyázz magadra!!!Ilyenkor fontos a pihenés!Főleg h vanmár egy gyerek,biztos vannak dolgok amiket muszáj megcsinálnod,a többi kevésbé lényegest hagyd a francba egy kicsit :wink: :lol:

Nálunk meg kb 3 hete dolgoznak az utcában...reggel már van h 6kor nekilátnak,de 7 kor már a betont verik!Csinálják a vízvezetéket.Bontanak is egy házat a sarkon.Volt h hajnali 2 kor hoztak vmi munkagépet....szóval igazán felemelő minden napom :twisted:

Reni!
Panaszkodj csak nyugodtan!!Kéne egy vonalzót csinálnod h hány nap van hátra a költözésig!!!Elöbb nem tudtok költözni?Meg milyen helyre költöztök?Hova:Lehet már írtad,de szita az agyam(is) :lol: :roll:

annus11
 
 


Sziasztok!
csak ritkán jövök, mert azért gyerek mellett nehezebb. Föleg hogy ugy veszem észre, hogy frontérzékeny!

Ettike!
neked akartam irni, hogy magnéziumból akár napi 3x2 db-ot is be szabad venni!

Reni!
mikorra várható. hogy költöztök? mert igy a babavárás örömei helyett minden napod stresszes, az nem a legjobb. neked most pihenésre lenne szükséged, nem is kevésre.

d.dodó
 
 


Sziasztok!

Ettike:Biztos minden oké lessz.Nekem is az elején voltak ilyen gondjaim.Volt amikor annyira fájt,hogy alig bírtam.De hál istennek elmúlt és minden rendben van a babóval.Pihenj sokat!Tudom gyerek mellett nem nagyon lehet.Én se nagyon tudok pihenni hugom miatt.Jó lenne,ha be lehetne csukni az ajtót,de sajna nem lehet :cry: Nagybátyám már 37 éves,de gyereket rábízni nem lehet :evil: Mert,ha a gyerek nem ül meg akkor már megy neki :evil: Meg persze zavargatja át hozzám,hogy ő tudjon pihenni,mert dolgozik.De hát ő mást se csinál csak haza jön és zabál meg fetreng és ebből van már nagyon elegem :evil: És így 2 gyerekre kell vigyázzak :evil: És a legjobban ő ejti le,hogy mi van velem.Mindig azt hajtogatja,hogy gyakoroljak meg,hogy nekem ez a dolgom :evil: Csak mondtam már neki,hogy a páromnak és hugomnak megcsinálom amit kell,de neki nem,mert nem vagyok a felesége se a szolgája :evil: Így sajna egyre jobban borulok ki :cry: És ráadásul párom jövőhéten alig lessz itthon :cry: Már előre félek,hogy kifognak készíteni,mert akkor csinálják főleg,ha párom melózik :evil:
Remélem a poci fájásod már elmúlt.


Annus:Igazából tudnánk előbb is költözni csak azért előtte ki kell festeni,hogy ne szívjam magamba a festéket.A párom nagymamájához költözünk.Itt maradunk Erzsébeten :D Páromé lessz a lakás és így úgy döntöttünk nem megyünk albérletbe,hanem oda költözünk inkább így több pénz marad.

Dodó:Sajnos nagyon úgy néz ki,hogy szeptembertől csak :( Persze próbálom sürgetni a dolgot hátha előbb szabadulunk.Mert már tiszta kész vagyok.A front érzékenység nagyon rossz.Pláne gyerekeknél.Sajnos én is gyerekkorom óta front érzékeny vagyok.Bár most terhességem alatt mintha nem lenne olyan erős kopp-kopp :D

Párom ma nagyon aranyos :D Nem enged semmit csinálni.Azt mondta pihenjek.Egyszerűen imádom :D Ő legalább tekintettel van rám.Megyek megnézem hol tart. :)

Remélem mindenki jól van!

További szép napot kívánok mindenkinek!

Kép
Kép
reni_24
 
 


Reni!

Ha csak a festésen múlik akkor megyek aztán kifestek :lol: Úgyis benne vagyok már :lol:
Mondjuk pont elmegyünk 2 hétre...de ha elöbb szólsz szívesen besegítettem volna :lol: Imádok festeni!!!!

annus11
 
 


sziasztok.

szerencsére a pocifájás elmúlt :lol: :lol: :lol: ma egész nap nem fájt.remélem nem is fog többet csak áprilisban :wink: :wink: :lol: :lol:

Reni_24:

hát én nem tudom mit mondjak................ :x :x :x :x :x :x :x :x
drukkolok hogy előbb tudjatok költözni.
festeni megyek én is szivesen :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink:
nekem párommal vannak gondjaim.nem igazán érdekli a baba,nem segített hogy fájt a pocim(kupi is van,na de majd holnap rendet rakok)ő nem igazán örül neki hogy most jön.azt mondja hogy adjak neki időt de nekem nagyon rosszul esik hogy ilyen.PAtrikkal teljesen más volt.pedig őt lakás és munka nélkül vállaltuk.akkor nem volt gond.most gond hogy nem dolgoztam és megint csak a gyest kapom.(beszéltem dokimmal telón és ő tanácsolta hogy ne menjek el dolizni ha fájogat a pocim nehogy baj legyen.igaza van)
nem értem én a férfiakat.pár napja majdnem itt hagytam.de valahogy mindig megbocsátok neki.

na de elég az én bajomból.baba marad és szépen felnevelem.ha kell egyedül.

Kép
Kép
ettike
 
 


Sziasztok!!

Látom, zajlik az élet mindenkinél :? Nehogy már bármi is egyszerű legyen, még egy örömteli babavárás sem.....

Festeni én is szívesen megyek, jó móka. Amikor Norbival 37 hetes voltam, akkor festettük át anyuéknál a szobát, amiben laktunk. Körbelétráztam az egészet, hogy a plafon-fal találkozás szép legyen, mert hát a férjem kissé....khmmm....béna. Maradjunk annyiban, hogy átszoktatott balkezes. Ígyhát kétbalkezes :D :lol:

Magne B6-ból tényleg 3*2 a max, írtam már, én is annyit szedtem.

Azért jó, hogy a babákkal minden rendben van!!! Ez a lényeg!!

Szép estét mindenkinek!!

Reni
Kép
Kép
rennye
 
 


rennye:

én ezt a plafon dolgot megoldottam a konyhában.le festettem azt is :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink:
az én párom sem egy ezermester.még a villanykörtéket is én cserélem :lol: :lol: :lol: szekrény összerakásáról meg ne is beszéljünk.
de hát én a fél gyerekoromat falun töltöttem,míg ő panelban apa nélkül.

Kép
Kép
ettike
 
 


Ettike!

De ez nem tervezett baba volt?vagy csak te tervezted?Idővel csak megbékél vele,nyugi.Csak lassabb a felfogásuk :lol: pasik...

Én akkor szerencsés vagyok a férjecskémmel :lol: Igazi ezermester,nem sok dolog van amit ne csinálna meg,még akkor is ha addig sose csinálta.Na és nagyon szeretné azt a babát,ha sikerül nagyon jó apa lesz!Ő is apa nélkül nőtt fel,így bizti mindent megad majd a saját gyerekének :wink:

De amikor megmutattam neki a múltkor a 2 csíkos tesztet hát...1 percig néma csend volt :lol: Sokkolta a drágámat,pedig minden nap kérdezgette h teszteltem e :lol:


Reni!
Látod,összeállt a festőbrigád!!!!Igaz én most elutazok,de lélekben festegetek veletek :lol: :lol:

annus11
 
 


annus:

akart ő is csak később.nem volt tervezett csak ugyi abba kellet hagynom a gyógyit és ő meg nem volt hajlandó "bezárni"a kisfickót :roll: :roll: :roll: :roll:
így lettem terhes.pedig a fogi gátló álítólag még 3 hónapig hat.hát én már csak ilyen fogékony vagyok a babára :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

épp ez az hogy neki nem volt apja és nagyon nem érti hogy egy rendes családban nem csak egy szülő van hanem kettő és megbeszélik a dolgokat.és szerinte olyan sincs hogy at eggyik szülő engedékenyebb(ez én lennék :lol: :lol: )neki aza felfogása hogy amit ő keres pénzt az az övé és ő dönti el mit vehetek.ez nagyon zavaró mert mindig az olcsóbbat kell vennem(öblítő,mosópor,tisztítószer,stb...)és ez nagyon zavaró.mert van ami szart sem ér.és vehetek utánna a megszokottból így már nem olcsóbb.de szerinte csak nem tudok spórolni.de tudok a kaján,nem veszek magamnak édességet meg hasonlók.de neki ált megkell venni a napi 1 sörét mert ő megdolgozik érte.ja kösz.én soha nem hallotam apumtól hogy ezt a pénzt én kaptam nem adok belőle,csak azt veszed amit én mondok.
egy házasságban nem ez van.nincs enyém tiéd.miénk van.

de akit egy szülő nevel fe és ezt látja ehezen érti meg.

Kép
Kép
ettike
 
 


Jó reggelt!

ettiike: Nem vagy egyedül ezzel a problémával! Az Én párom is óckodik.....mert mindig azzal jön,hogy miből neveljük fel...,miért mentem el ilyen korán táppénzre stb.
Nem érti meg,hogy nem dolgozhatok ciános ragasztóval terhesen!
Én is többször gondolkoztam azon,hogy itt hagyom...de nekem sem megy..Szeretem...és Anyám szerint várjam meg amíg megszületik a pici és akkor máshogy áll talán hozzá...Na erre leszek még kíváncs.
Nem tudok kiigazodni rajta...egyik pillanatban....simizi a pocim és mondja,hogy örül neki, a másikban pedi,hogy nem tudja milesz velünk ha meglesz a baba......
Szóval kitartás......:)

ja és festeni Én is segítek :)

Kép

Kép
nyuszitappancs
 
 


Az az igazság h nálunk a pénz másodlagos,mindig is az volt.Sose veszekedtünk pénzen.Pedig nem vagyunk eleresztve,volt amikro még ennyink se volt...
A férjem is apa,sőt anya nélkül nőtt fel.A nagymamája nevelgette(volna) :lol: ,szóval nem volt meg a családi idill.Mégis benne van ez a kép!Sose mondta h az a pénz amit megkeres az övé,nem mondja meg h mit vegyek stb.Mondjuk nálunk én vagyok a spór....magamnak alig veszek vmit,inkább másoknak!Szóval ha veszek vmit magamnak,akkor annak örül h na végre :lol: De van nekem is bevételem,meg dolgoztam is suli mellett hogy az esküvőt ki tudjuk fizetni.De most bele kell húzzak a suliba,meg ugye terhesen úgyse engedne dolgozni :lol:
Az első pillanattól működött a "mi" dolog.Mindenünk ami van közös,elötte egyikünknek se volt semmi!

Ja és nálunk én vagyok a pénzügyminiszter.Pont azért mert elővigyázatos vagyok,apcim elszórná a pénzt :lol:

annus11
 
 


nyuszi:

attól hogy táppénzen vagy még ugyanannyi gyedet kapsz mintha doliznál.ha megvan a 180 nap munkaviszonyod(táppénz is bele számít)akkor a jövedelmed 70%át kapod gyednek.kb mint a táppénz.
asszem :roll: :roll: :roll: :roll: :roll: :roll: :roll: :roll: :roll:

nekem is ezt mondják hogy majd ha megszületik más lessz.ja és ha addigra sem sikerül feldolgoznia??????nem fog vele foglalkozni???azt már kijelentette hogy a szülésre nem jön be.PAtriknál nem volt kérdés hogy benn lessz.
lehet még a kórházba sem jön be mikor szülök.inkább itthol marad Patrikkal :? :? :? :? :? :?
már az uh-ra sem akar jönni.nem mondja meg nyíltan de tegnap elejtette hogy lehet nem tud jönni mert túlóráznia kell :? :? :? :? :? soha nem szokott a szabadnapján túlórázni.
anyjának sem akarja elmondani csak majd később.hát én elmondom mikor haza értek mert ismerősének odadtuk a járókánk és pár rucit amit szeretnék visszakapni és nehogy továbbadják másnak.
szóval párommal régóta vannak gondjaink csak én nyelős tipus vagyok.sokmindent lenyeltem már.
(én nem vehetek ruhát mert nincs pénz,erre ő másnap megveszi az xbox-ot 60 ért meg 30 ért játékot hozzá :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: )meg hasonló finomságokat nyeltem már.

Kép
Kép
ettike
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet: