Új privát üzeneted érkezett!


Peni igen ez jó módszer Máténak is adtam már és tuti volt a hatás. de a szilvalekvár is jó. Mármint a házi.

Betti ja már értem... hát akkor nincs mit tenni várni.

Nekem igazából semmi jele nem volt a vetélésnek. Semmi fájdalom görcs vagy hasonlók. Elkezdtem vérezni először csak pár csepp aztán egyre több..a doki meg azt mondta ez normális menjek haza. Két nap múlva már jöttek a görcsök akkor szigorú fekvésre ítéltek, az Uh-on látszott a vérömleny is. Még bíztunk abban, hogy csak az vérzik:( viszont akkor már nem volt életjelenség sem, de a doki azt mondta várjunk még két napot ha továbbra sem látszik szívhang akkor műtét. estére nagyon erős fájdalmak, rengeteg vér stb stb éjjel a mentő vitt a korházba... szóval igazából semmi jele nem volt, egyszer csak elindult. Én hiszem ha akkor a doki nem küld haza, hogy ez normális akkor most másként lenne...nem hiszem, hogy 12. héten normális a vérzés ha előtte semmi nem volt.
SZóval nekem így volt.

de ne gondolj iylenekre!!!!! Ráérnél aggódni ha tényleg baj lenne! Nem teszel jót ezzel magadnak...
katuska79
 
 


A legkorábbi jel, hogy a HCG-szint nem a kellő mértékben növekszik, vagy csökken, vagy rendellenessen alacsony.

Petezsák/embrio rendellenes alakja

Szívműködésben észlelhető elváltozások
Vendég
 

 
 

ez olyan furi megnéztem a régi vérvételes papírokat meg a mostanit is és egyiken sem néztek Hcg szintet. Azt hittem ezt alapból nézik de semmi. Vagy valahogy máshogy jelölik esetleg?

Egyébként amikor csináltam a teszteket azokon szépen látszott ahogy nő a szint. Először csak halvány csík majd egyre erősebb de igazán erős és azonnal látszódó csak egy hét múlva volt...nem hittem a szememnek ezért négyet is csináltam. :) :)
katuska79
 
 


Vicky az az első cikk tök jó.
Tárgyilagos olvassátok el!
katuska79
 
 


Vicky: a megnyugtatás jól megy!!! Csak igy tovább!! :lol:

Katuska: nem aggodom ám már annyira. Inkább csak akkor, mikor a dokitól eljöttem, mert elszomorított. Különben meg nem lehet semmi baj. Érzem!!

A pápai kórház tényleg nyomasztó. Ráférne egy kis felújítás. Éppen hétfőn mondtam is a férjemnek,mikor vártunk, hogy nagyon le van pukkanva. Nem azzal van a baj, hogy régi épület, (mondjuk én szeretem, tetszenek a régi,antik bútorok és épületek is) szóval az a gond vele, hogy ráférne egy felújítás. De ugye nincs miből!! :cry: Továbbá az orvosokat is szidják. Nekem nagyon nincs erről tapasztalatom, mert akkor voltam utoljára kórházban,amikor a lányom szültem. Hál isten hozzátartozom sem volt.



betti:
Utrot azért nem írnak fel csak úgy elővigyázatosságból, mert egyáltalán nem biztos, hogy egy kismamának attól van fenyegető vetlélése, mert a progiszintje nem megfelelő. Ezer más oka lehet.
Próbáljatok nem parázni, annak idején nekem is azt mondta a doki, hogy akkor nyugodhatok meg, amikor a kezemben lesz a baba. Tökéletesen igaza van :)

Holnap megyek a kismama könyvemért :lol:

Kép
Kép
Kép
mágnes
 
 
 
 
 


Hova tüntetek Aida, Antekirt, Picuranyu????? Minden rendeben veletek??



Sziasztok!

Bocsi, eltűntem, de nem volt erőm netezni. :(
Elkezdődött a hányingeres időszak, igaz, nem olyan Istenesen, de így együtt a meleggel, elég nehezen bírom. :(

Amúgy ma délután megyünk dokihoz! :D Végre láthatjuk Picurt! Úgy izgulok. Szorítasatok, hogy minden OK legyen. :)
Vendég
 


Sziasztok!

peni: nagyon szépen köszönöm az ötletet, ki fogom próbálni.

Tegnap már próbálkoztam a tej-gyümölcs kombinációval is, de míg más rohan tőle, nekem semmi.
Előtte meg ittam szűzteát, ami köztudottam meghajt, de még így sem. (régen is csak mályvateával ment, de arra rá van írva, hogy terheseknek nem szabad).
Próbálkozom tovább.

Azért az olyan elkeserítő, hogy szinte végig izguljuk a terhességed, hogy biztos megmarad-e, ahelyett, hogy kiélveznénk minden pillanatát. Én próbálkozom, de sajnos mindig benne van az emberben, hogy nem élheti bele magát annyira.
Mindegy, próbálok pozitív lenni és megmagyarázni a babámnak, hogy ő bizony nem mehet el, mert már nagyon várjuk őt. Remélem szót fogad az anyjának! :-)
jandrea
 
 


Na voltam ma a védőnőnél, megvan a kiskönyvem, hihetetlen milyen gagyi lett :)
A vérnyomásom 104/70 :shock: Velem a terhesség csodákat tesz, normál állapotomban 140 körüli a vérnyomásom. Annával is lement, úgy látszik most is :)
A súlyom le sem írom :oops:

Kép
Kép
Kép
mágnes
 
 
 
 
 


mágnes:
gratulálok hozzá!!!!
te most 9 vagy 10 hetes terhes vagy? Mert az egyik vonalzó szerint ez, a másik szerint az.
Egyébként mikor kell elmenni védőnőhöz?

Titeket mikor küldtek el egyéb vizsgálatokra? Itt most pontosan a laborvizsgálatra gondolok.
Kicsit furcsállom, hogy nekem még nem kellett mennem.
Az uh-os vizsgálaton kívül sehol sem voltam.
Még egy papír sincs a kezemben, hogy babát várok.
Bizonyítani csak a keddi uh-os felvétellel tudom.
Vagy túl korai? Mikor telik le a kritikus időszak????
jandrea
 
 


Sziasztok!
Mennyi idős kismama vagy jandrea?
Én voltam 5 hetes terhesen egy uh-n. Megnézte a dokim mondtam hogy igen terhes vagyok, de még nagyon fiatal terhesség így semmi vizsgálatot nem csinálnak. Azt mondta, hogy menjek vissza jó 3 hét múlva és akkor megkezdi a prtokoll szerinti vizsgálatokat.(ez a jövő héten lesz). Utána megyek majd a védőnőhöz. Szóval nekem sincsen semmi papírom de ilyen fiatal tehességgel szerintem senkinek nincsen, ne aggódj:-)
Azt mondják az elős 12 hét.........hát ha nem is kritikus időszak,de akkor még a természetre van bízva a pici élet sorsa...a 12 hét után már ritkán van spontán gikszer.
Hányadik hétben vagy?

KépKép
peni
 
 


jandrea:
hát igazából nem tudjuk mennyi idő terhes vagyok.. :) Három szülési időpontom van: dec. 29, dec. 31. ,és jan. 5.
a mensi szerint 10 hetes vagyok, peteérés szerint 9... :)
Elvileg a 12. hét körül szoktak védőnőhöz menni, de van, aki 7-8 hetesen.

A vizagálatok miatt ne aggódj, azokat is a 12. hét környékén csinálják, gyakran a nyaki redőssel.

Kép
Kép
Kép
mágnes
 
 
 
 
 


6.hét 4.nap-on tartok (a mensim alapján).
Én jövő hét csütörtökön megyek vissza a dokihoz, azt mondta, akkor megint megnézi.
Kíváncsi vagyok elkezdi-e már akkor a vizsgálatokat.
Végülis akkor még nem leszek a 8. hetes, de már majdnem. :-)

Olyan messze van még a 12. hét!!!!!
Olyan lassan telik az idő, pedig eddig olyan gyorsan ment.
jandrea
 
 


Andrea! Nekem már az 5 hetes vizsgálaton kiadta a beutalót laborba, fogászatra ekg-ra, hogy majd menjek ha gondolom... a kiskönyvet a 12. hétig ki kell kérni!!!! egyébként meg abba lesz jegyezve mnden eredmény. érdemes a laboreredménnyel a kezedben kopogtatni a védőnőnél. Én már megcsináltattam a labort, hat hetes terhességről megkaptam az igazolást és slussz. Jó ha a 12. hétig lezongorázol mindent. Túl leszel rajta és kész...utána úgyis jön a többi!
VAlószínú, hogy akkor majd jövőhéten megkapod te is az igazolást meg a beutalókat!
katuska79
 
 


Betti ez már igen! Örülök, hogy optimista vagy!

Mágnes! Ez így igaz. Az utro sem csodaszer, a fejlődési rendellenességgel, genetikai problémákkal nem tud csodát tenni. Én viszont tényleg elővigyázatosságból kaptam ártani nem fog alapon. és még rengeteg anyuka így kapja főleg ha előtte már voltak problémái.

Antekirt azért nem ír mert nem lesz baba náluk.

Picuranyu várjuk a képet nagyon!
katuska79
 
 


katuska79:
remélem, mert így olyan, mintha még a doki sem akarná "elhinni", hogy kisbabám lesz.
Tudom, hogy hülyeség, de nekem olyan rosszul esik.
Ha ő nem pozitív ezzel kapcsolatban, akkor én hogy legyek az, amikor eleve természetes dolog, hogy az ember aggódik, hogy ne legyen semmi baj, és megtapadjon a kicsi.
Lehet, hogy hülyeség, de szerintem ezek a pszichikai (lehet, hogy nem írtam helyesen) tényezők igenis sokat számítanak!
jandrea
 
 


Csajok!

A tegnap kicsit beparáztam a kis barnázásom miatt, és úgy döntöttem, hogy a reggelt dokinál kezdem. Hát el is mentem és meg sem vizsgált, mégis olyan nyugodtan jöttem el, hogy még én magam is csodálkozok "magamon".
Tulajdonképpen csaknem negyed órát mesélt nekem a terhesség első szakaszáról, és megnyugtatott, hogy egy kis barnától nem kell megijedni. Az utrogestant pedig nem javasolja azért (ahogy ti is írtátok), mert az a problémát nem oldja meg, csak késlelteti azt, és ha a baba nem akar velünk maradni, akkor mennie kell, mert úgy a legjobb mindenkinek.
Emléxem az első terhességemnél (a kisfiam előtt) kaptam utrot, és azzal azt értük el, hogy fejlődött a baba még a szívhang után kb. 2 hétig, aztán elhalt és műtét volt szükséges a befejezéshez. Tehát azt mondta nyugodjak meg és bízzak a babóban, ha egészséges és erős, akkor velem marad:)

Szóval röviden ennyit a mai napról, azóta nyugodt vagyok, tudom bárhogy lesz, annak úgy kell lennie.

A kisebb méretre pedig azt mondta, hogy simán lehet a későbbi peteérés miatt, és ha ezután szépen fejlődik a babuci, akkor minden rendben.
mel
 
 


Szia mel!

Tök jó, hogy még vannak rendes dokik, akiknek van türelmük mindent elmagyarázni egy aggódó kismamának.

És mikor mész legközelebb uh-ra????
Mit jelent, hogy kisebb a mérete? Hányadik hétnél, hány mm-es volt?
jandrea
 
 


Mel: látod nem kell aggodni. Ezzel sztem minket is megnyugtattál most. Hétfőn nekem is valami ilyesmit mondott a doki, ha nem marad meg az azért van, mert nem lenne egészséges.

Katuska: látszik mennyire képben vagyok!!! :lol: Tényleg nem lesz baba Anterkitnél. Hova tüntek a többiek,akik még itt voltak? Minden rendben lehet velük?

Jandrea: sztem ezeknek a dokiknak csak egy eset vagyunk, gondolom ők már pár vetélést is megéltek. Lehet ugy gondolják legyünk boldogok amiatt majd,hogy megmarad a baba,de készüljünk fel arra is, hogy elmehet. Bár talán inkább ne mondanának semmit!



Andrea, nálam az a helyzet, hogy most lennék a 7. hétben, azaz 6+6 épp ma, de a babó méretei egy héttel kisebb terhességet mutatnak. Kedden voltam uh-n, akkor volt 6+4 naposan 3,5 mm CRL.

De mi már megbeszéltük a csajokkal, hogy majd jól behozzák a lemaradást a babóink, és majd szülés előtt majd lesünk, akkorák lesznek:)))))

Nekem kellett ez a beszélgetés a dokival, hogy felfogjam mi a valóság. Nincs értelme idegeskedni, mindennek megvan az oka.

Reménykedek a legjobbakban:)
mel
 
 


Igen Betti ez tényleg így van...elég sok örömöt és bánatot láttak már a dokik. Kerülnénk csak egy fiatal éppen végzett tanuló keze közé...na lenne ott midnenféle vizsgálat stb már csak buzgóságból is:)

Hát ezt elhiszem Andrea, hogy rosszul esik de lesz időd mindenre:)
A papírt akkor állítják ki a babáról, ha igazoltan életképes, tehát van szívhang. Érdekes mert nekem még csak petezsák volt akkor...de én megvártam a szívhangos UH-t a laborral és az igazolást is csak akkor kaptam meg róla. ÁLtalában a második Uh (hivatalosan az az első mert előtte csak igazolják, hogy jó helyen kezdődik el a kis élet,d e az még nulladiknak számít) alkalmával adják ki a papírt róla.

Mágnes miért lett gagyi a kiskönyyv? nem oylan, mint volt? Én azt hiányolom, hogymiért nem tudják valami keményebb fedéllel gyártani...elég elrongyolódik a végére akkor is ha fóliába hordom.
katuska79
 
 


Jó hogy elmesélted ezeket Mel!

NA lassan mindenki vissza lesz véve egy héttel. Már most huncutak ezek a babák:)

Na egy örömhírt megosztok veletek. Kb 2 órával ezelőtt megszületett barátnőm első kisfia. május 30-ra volt kiírvva de ma reggel burkot repesztettek és infúziót kapott mert nem jöttek a fájások. Délben megszületett a kisfiú 3400grammal. Szép nap ez a mai:)
katuska79
 
 


Az én picim 6+2 naposan 3,6 mm volt, én is úgy gondoltam, hogy elég pici, de azóta megnéztem több internetes oldalt és bizony elég változó, hogy mit írnak (valahol 6-ot, ezért ilyedtem meg, de valahol 2-6mm-t, és hát ugye nem mindegy!). Egyébként nekem nem lehet, hogy későbbi a peteérésem, mert én mértem LH teszttel.
Egyébként azt mondta a doki, hogy ilyenkor még nem kell ezzel foglalkozni, mert majdnem 1mm-t nőnek naponta.

katus:
akkor főleg nem értem, mert a keddi uh-n már volt szívhang (olyan, de olyan boldog voltam!) :-)
jandrea
 
 


katus:
gratulálunk a barátnődnek!!!!!
Irigylem ám rendesen!!!! :-)
jandrea
 
 


Andi, én is olvasgattam és a legtöbb helyen 6mm körüli értéket láttam megfelelőnek. De persze vannak kivételek:) És mi azok vagyunk:)

Kár ezen aggódni, különben is ha a méret megfelelő lenne, akkor találnánk magunknak más dolgot, ami épp nem a szabvány szerint működik és akkor azon stresszelnénk....semmi értelme nincs. Rájöttem. Eddig én is folyamatosan paráztam de mára tudatosult bennem, hogy nem szabad, azzal semmit nem érünk el.

Csak pozitívan csajok ++++++++++
mel
 
 


katuska:
A kiskönyv most teljesen más... hófehér borító, rajta fekete betűkkel, hogy várandós mittoménkik könyve...na és ,hogy Egészségügyi Minisztérium.. A borító még vékonyabb, mint volt, és komolyan mondom, wordben 5 perc alatt össze lehet dobni..
Persze lánykám már megszakértette.... :?
Egyébként az utro tényleg nem árt :wink:

Én a védőnőtől kaptam beutalót belgyógyászatra, fogászatra nem is kell, mert az új kiskönyvvel kell mennem.. :shock:

Kép
Kép
Kép
mágnes
 
 
 
 
 


Sziasztok!
Én is itt vagyok! Próbáltam visszaolvasni, mert 4 napig nem voltam net közelbe.
Ma voltam a terhesgondozóba, táppénzes papírért. Csütörtökön megyek a védőnőhöz, mert ma nem ért rá. A dokihoz pedig 26.-án kell mennem. Engem sem vizsgált meg, csak hasi uh-on. de ma még azt sem. Az idegesített eddig, hogy eddig én sem kaptam semmi papírt arról, hogy babát várok, de most már talán elindulnak a vizsgálatok.
A hányinger engem is megtalált elég rendesen. De egész nap, nem csak reggel. És már híztam 2,5 kg-ot. Ez jó, mert 54kg voltam. Nem tudom, hogy ti hogy vagytok vele, de az én melleim minden reggel, amikor felkelek, majd leszakadnak. Iszonyat, hogy mennyire fájnak.

Gondtalan pocakosodást mindenkinek!
mónika23
 
 


Sziasztok! :)
Itt vagyok. :) Dokim egy tündér, babó az utolsó mensi szerint 7 hetes, de Uh szerint 5. :) Ebben nincs semmi gáz, mert össze-vissza volt meg mindig. :) Szóval 3 mm a kicsike, és pulzált a szívcsöve. :)
3 hét múlva megyek vissza újra, és akkor jön a kiskönyv majd, meg a többi. Annyira örülök. :)
Íme a kép: Kép
Vendég
 


Mónika nemsokára majd elmúlik, mérsékldőik a mellfájás. Mátéval nekem is iszonyatosan fájt, alig bírtam öltözni is...hason aludni meg jujj. Most egyáltalán nem fáj, kicsit nőttek, de majd igazi változás majd csak szülés után pár nappal jön...+ két méret simán...kár, hogy nem örökre :(

Mágnes! fujj ne már! Eddig oylan kis helyes volt a kiskönyv azzal a pocakos babás stb képpel az elején! Miért nem volt jó az így?

Andi lehet, hogy a Te orvosodnál más a protokoll és csak mondjuk a 8.hét után állítja ki a papírt. Szeszélyesek ezek a dokik, mint a tavasz;)

Picuranyu gratula a szivecskéhez!
katuska79
 
 


katuska:
ha szerencséd van, akkor a védőnődnek van még a régi fajtából, és azt kiosztogatja.. Nekem nem volt... Komolyan arra gondoltam már, hogy becsomagolom, mint egy ellenőrzőt... :?

picuranyu:
Gratulálok a picurkához! :)

Kép
Kép
Kép
mágnes
 
 
 
 
 


Sziasztok!

Nagy gratula Picuranyu!

Jó sokat írtatok!

Tényleg nem jó, ha parázunk. Én úgy álltam hozzá, hogy ez a babánk megszületik. :wink:

Székrekedéseseknek nagyon szuper vitamin a Hipp Natal. Én most azt iszom, mert a többitől volt valami nyűgöm. :(

Az életet nem álmodni kell. Az álmot kell megélni.
Kép
hanna30
 
 


Hanna:
Megkérdezhetem, hogy mennyibe kerül a Hipp Natal? Azt hallotam, hogy jó nagyon :)

Így van, pozitív hozzáállás, a baba is érzi, hogy stresszel a mama.
Nekem visszajött a tünetem, álmosság, émelygés . Hurrá! :)

Kép
Kép
Kép
mágnes
 
 
 
 
 


Mágnes! Őszinte leszek, meg nem mondom. :) Mert még a lombik előtt ezt kezdtem el inni. De holnap rendelnem kell megint és akkor megmondom. Teljesen jó íze van. Hajrá tünetek. :wink:

Az életet nem álmodni kell. Az álmot kell megélni.
Kép
hanna30
 
 


Sziasztok!

Ezt a Hipp Natalt kipróbálom.
Utána olvastam a neten és elég sokan dícsérik.
(Az Elevittől elég sok kismamának van székrekedése, ahogy olvasom).
Azt írták, hogy lehet kapni Rossmannban is, ma megnézem a Dm-ben, hátha.
Állítólag a Brendonban a legolcsóbb (950 Ft-ot írtak).
jandrea
 
 


Sziasztok!

Jandrea! Nekem sehol nem sikerült eddig találnom. :(
A gyógyszertárban szoktak megrendelni. Tényleg nincs tőle semmi....

Az életet nem álmodni kell. Az álmot kell megélni.
Kép
hanna30
 
 


Hanna!
Nem tudom, az biztos, hogy a Brendonban van, mert megnéztem a honlapjukat és ők írták is, hogy van készleten.
A jó készítményeket miért lehet ilyen nehezen beszerezni?
Nem is értem! Azért, mert nincs agyonreklámozva???
Ha az ember nincs jelen ilyen fórumokon, mint ez is, szedi a reklámozott szereket, mert nincs tudomása a többiről és a gyógyszertárban meg nyilván nem fogják ajánlani, ha nincs is nekik!
jandrea
 
 


Jandrea! Nem tudom, mi az oka. A lényeg, hogy egymásnak adunk hasznos tanácsokat. :wink:

Megmutatom én is Zsebikét.

Kép

Az életet nem álmodni kell. Az álmot kell megélni.
Kép
hanna30
 
 


Azért olyan fantasztikus dolog ez az uh!
Az ember alig várja, hogy megint menjen és lássa a csöpikéjét és megnyugtassák, hogy minden rendben van!
jandrea
 
 


Sziasztok Kismamik!!!

Én is eltűntem, de nem voltam gépközelben 3 napig, este meg mire hazaértem a munkából élni sem volt eőm :-( Na szóval, jó sokat írtatok, próbálok még visszaolvasni :D
Én szerdén töltöttem a 10.hetet, remélem, már a vonaézón is, ami valamiért kevesebbet mutat két nappal, mint mensi szerint.
Remélem, hogy minden rendben van odabent!
Hanna! Nagyon cuki Zsebike! Én 6+2 naposan voltam dokinál, én is ilyet láttam, egy pár pillanatra, de így legalább látom rendesen, hogy mit is kellett látnom akkor :lol:
Egyébként kicsit mintha enyhülne az émelygés, de nem akarom elkiabálni, de a melleim majd leszakadnak :oops:
Ugye, ha nem tapasztalok semmi gyanúsat, akkor minden rendben?? Csak mert olyan picike, nem tudom, mi zajlik odabent, hogy hat rá, hogy én nagyon le vagyok strapálva munka miatt?? Nyugtassatok meg, hogy ő ettől jól van! Vagyis semmi görcs, semmi vérzés, csak a szokásos hányingeres tünetegyüttes...
Vicky!
Ahogy jut egy kis időm, elolvasom a szakirodalmat, amiket belinkeltél!

KépKép

KépKép
kata8110
 
 


Én is Elevitet szedek, és nemhogy székrekedésem nincs tőle, hanem könnyebben mennek a dolgok. :)

Ti nem lettetek válogatósak kaja ügyben? ... Én amiket eddig szerettem, azokra ránézni sem tudok, amit meg eddig utáltam, azok most a favoritok. ... pl. párizsis kenyér paradicsommal. ... Utáltam. :) Most meg imádom. :(
Vendég
 


kata8110:
szerintem nincs sok hatással még a babára, hogy sokat dolgozol ezt olvastam a terhesség félelem nélkül könyvben is), bár egyet nem értek, hogy mégis hogyan bírod!

Mióta pocaklakóm van állandóan fáradt vagyok, sokkal hamarabb elfáradok, bármit is csinálok, kevésbé tudok koncentrálni is.
Van úgy, hogy beszélnek hozzám, tudom is, hogy beszélnek hozzám, de nem jut el a megfelelő helyre az agyamban. :-) És már este 10-kor elalszom szinte minden nap, ennek ellenére reggel alig tudok felkelni. Eddig is szerettem aludni, de ilyen sosem volt!

Egyébként a mellem nekem is majd le szakad. Még napközben elvagyok melltartóban, úgy nem vészes, de amikor leveszem, majd megőrülök!

picuranyu: nálam még nincsen kívánós korszak. Annyi a változás, hogy bármikor tudnék enni, persze ezt nem teszem, mert abból nagy baj lenne! :-) Szerencsére engem elkerült a hányingeres időszak (bár úgy olvastam, hogy még jöhet kb. a 10. hétig bármikor).
jandrea
 
 


jandrea!

Köszi, köszi!!! Hogy hogy bírom? Hát, nehezen :( A héten voltam Debrecenben is és Zalaegerszegen is, munka miatt, mindkét nap 13 órásra sikerült munkából kifolyólag. Csak sajna ez van, nem nagyon teheti meg az ember, hogy nem megy!
Én este megnézem a BK-t fél kilenctől, utána nekem is lehúzzák a redőnyt, reggel meg alig bírok felkelni :lol: Az a legjobb, mikor a kanapén alszom be és a férjem alig bír életet verni belém 11-kor, hogy jó lenne felmenni a hálószobába :oops:
Ez az esti melltartólevétel nekem is a halálom -- és a hason alvásra is meg kell találni a lábbal kitámasztott pozíciót, hogy ne nyomjam őket :lol:
Ehhez jön még az egész napos émelygés és ettől teljesen kész vagyok :shock:

KépKép

KépKép
kata8110
 
 


Hanna:
A te Zsebid is tintahal forma, mint az enyém volt anno.. :) Ilyenkor úúgy megnyugszom, az a parám, hogy korához képest kicsi... Aztán látom a 6 hetes uh-kat, és megnyugszom, hogy másé is ekkora :)

Hipp:
950-ért nem drága, kérdés, hogy hány napig tart ki..

Kép
Kép
Kép
mágnes
 
 
 
 
 


Sziasztok!

csatlakozom én is az álomkórosokhoz:) délelőtt alig bírok magamba lelket verni, 10-kor még simán aludnék ha Máté nem ugrálna rajtam. Ebéd után meg húz az ágy egyből és alig bírok felébredni délután. De ez így normális, a szervezet visszavesz önkéntelenül is ha tetszik ha nem...már nem mi dirigálunk:)

Jópofik ezek a babszem Uh képek. A következők már tök jó babaformájúak lesznek!

KAta! olyan csöpp még a picikéd, hogy még meg se kottyan neki a rohanás. De azért próbálj meg napközben kicsit lazítani, azzal jót teszel mindkettőtöknek. Jelezni fog a tested ha nem bírja a tempót!

Az ízlésem nekem is változott. Nem kívánom az édes kekszeket...csak a sós dolgokat. Valamyelik este megettem a párom grillkolbászát pedig útálom. Mind a négyet bevágtam:)

NAgyon nagyon kéne takarítanom de olyan álmos vagyok...miért nem megy ez csettintésre...
katuska79
 
 


Katuska!

köszi, megnyugodtam! Igyekszem kicsit pihizni, bár szinte lehetetlen, nagyon feszített mostanában a tempó :( Szegényke, jelezne, ma reggel is annyira kész voltam, hogy elsírtam magam az autóban... :oops: Persze, a hormonok is, de nagyon fáradt is vagyok :cry:
Most meg itt kerülget róka koma is -- csak elkiabáltam? :(

KépKép

KépKép
kata8110
 
 


Igen Kata elkiabáltad:)
Én is elég bőgős lettem...valamelyik nap azon bőgtem negyed órát mert kifolyt a rántottsajt a bundából. Most aztán senki ne szóljon be az utcán itt ott mert tuti sírva fakadok.
katuska79
 
 


Hát az álmosságról ne is beszéljünk. :)
Engem ha nem dolgozom, akkor is 5-6-kor kivez az ágy, de 11-kor már aludnék. :) Este 8-kor pedig újra alszom, mint a jó gyerekek.
Ma itthon vagyok, 1-kor ledőltem egy kicsit, és most keltem. :)
Vendég
 


Picuranyu szép példát mutatunk a babáknak, hogy kell szépen egész nap és éjjel aludni:)
katuska79
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet: