Új privát üzeneted érkezett!

Köszi kis!!!Puszi :wink:

lanyané
 
 


Hellosztok!

Gratula az újaknak!!!

Betti: mi pontosan egy idősek vagyunk a vonalzó után.

Ma barnáztam egy kiscit, nagyon kicso, és világos barna. Nagyon pcit szurkál a jobb oldalon, de ez volt már régebben is mikor nem barnáztam. Nagyon félek hogy ne legyen gond. :cry:

szerdán megyek dokihoz.
Vendég
 


Sziasztok Lányok!

Üdv az újaknak, gratulálok a sikeres UH-soknak. Már alig bírok magammal, hogy végre január 2. legyen, és én is bekerüljek a táblázatba. Küldöm az aktuális állást, és arra kérlek titeket, hogy nézzétek meg, hogy jók-e az adatok, aki pedig még nincs benne, az küldje el az adatait.
És mindenki vigyázzon magára, mert van valami új influenza vírus.

Kép

szuszu
 
 

 
 


Ok. Bevallom, hogy nem töröltelek, csak elrejtettelek, mert annyira bíztam benne, hogy minden rendben lesz. Gratulálok!

Kép

szuszu
 
 




sziasztok!

most értem haza a dokitól... ultrahangon voltunk, ahol az orvos látott már némi szívmozgást, de a magzat még mindig csak alig 5 hetes, szóval nagyon kis pöttömke. persze vigyázzak még magamra továbbra is, meg ne legyek beteg stb. stb. azzal bíztatott, hogy ebből még lehet gyerek is, mondván, hogy ő sajnos nem jós. úgyhogy január 2-án hívom, és 3-án valószínű megint megnéz, mert addigra már a picinek is nőnie kellene! továbbra sem mondott semmilyen vitamint, sőt, most rákérdeztem konkrétan és mondta, hogy semmit ne szedjek!
hát nem tudom, én nem vagyok orvos, de bízom benne, és remélem, hogy hamarosan megnyugodhatunk! ;)

azért ez most nagyon jól esett... nagy fekete pacában, kicsi fekete pacácska és aztán egy fehér pötty :)) ez a mi babánk! ;)

Zsófi

sophie27
 
 


Vera, örülök hogy minden rendben :-)

marcusz, nekem az Elevittől van hasmenésem, valószínű abban is a magnéziumtól, nem tudom... az a fura, hogy amíg nem voltam terhes, sose volt hasmenésem tőle, pedig szedtem..

Ma voltam újra uh-n, minden rendben, és szépen dobog a kis szíve :-D

yuyu79
 
 


sophie, gratulálok :!:

yuyu79
 
 



nekem még 6 plusz 4 -en se látszott..

yuyu79
 
 


harivera, nekem ma már volt! :) alig 5 hetesen. szerintem gyerkőc függő és úgy tűnik nálunk egy kis hercules van, mert amúgy olyan nagyon mondták, hogy annyira, de annyira nehéz lesz összehoznunk, aztán pedig mégsem? :) gratula nektek is!

sophie27
 
 


Szuszu!

Légyszí majd nekem javítsd 8+5-re. A vonalzó szerint számolok, mert végülis mindenki úgy számol, hogy az utolsó mensi első napjától és aszerint a szülés várható ideje 08.03. lesz. De majd a 12 hetes uh után ( amire engem jan végére hívtak) majd igazítom a vonalzót, ha szükséges.
Vera!
Nekem előző hét pénteken már volt szívhang. Akkor a doki szerint 6 hetes voltam, a voni szerint 7+5.
Pintyus!
Nem kérdezel rá a dokidra? Én a helyedben biztosan felhívnám.

Kép
tami75
 
 


Sziasztok!

Vera, Sophi!
Gratulálok Nektek!

Pintyus!
Drukkolok, hogy ne legyen semmi gond! Nekem mielőtt meg kellett volna jönnie 5 nappal előtte 2 napig véreztem és nem csak barna volt! Ja és Norbinál is barnáztam, de ott sem volt gond! Azért szerintem megnyugodnál ha beszélnél a dokiddal, esetleg megvizsgálna előbb!

Szuszu!
30
5+3
1 tesó
Rákoscsaba
2008.08.27.

Mindenkinek szép napot
Györesz

Kép
Kép
györesz
 
 


Sziasztok!

Közben mi is visszaértünk Budapestre. A karácsony jól telt, szerencsére én még mindig jól vagyok, leszámítva, hogy a hasam időnként begörcsöl és szúrkál. Nekem is elkezdett menni a hasam - én is Elevit-et szedek + külön még magnéziumot, mert a doki azt mondta, hogy az segithet a hasfájás ellen... :? Legközelebb majd január 3-án megyünk a dokihoz.

Karácsonykor mi is megmondtuk a nagymamámnak, hogy nemsoká dédi lesz - elsirta magát a hir hallatára - olyan megható volt. (A szülők már tudták előtte, nem birtuk kivárni a Karácsonyt :oops: )

Ez a számitás tényleg érdekes, nekem múlt héten azt irta a gépbe, hogy 6 hetes terhes, latszott a szivhang is. Bár az utolsó menzeszem tényleg hat hete volt, szerintem a baba kb. 3 héttel utána jött össze, mert a ciklusom hosszabb, mint 28 nap. Kiváncsi vagyok legközelebb mit mond majd...

Vera - gratulálok, szuper! És jó látni, hogy már egyre többen vagyunk! :D

Kellemes napot!

Mazska
KépKép
KépKép
mazska
 
 


Cijjjjasztok!

Verra nagyon gratulalok, látod minden renden van!!! És az islesz mindenkivel. Augusztusba sok sok egészséges baba fog megszületni és egy kicsit ki fog halni a topic mert mindanyiunk el lesz foglalva a kis csöppséggel. De azért be számolunk mikor alszanak a kicsik és teszuünk fel képet!!

Nagyon örvendek hogy ilyen sokan vagyunk. elég nehéz követni a dolgokat!!! De valahogy lesz.

Képzeljétek ma már nem barnáztam és az éjszaka sem. Ugylátszik csak valami más lehetett mert a hasam sem görcsölt!!!
Csak ki bírom valahogy szerdáig, érzem hogy ott van a pici, és jól van!!!

Milyen tüneteitek vannak??? És álmos vagyok sokszor. Nincsen hányingerem csak akkor ha olyasmit lááok vagy érzek mi felforditja a gyomromat. Pl. a wc-ből ki kellett dobja párom az illatositót mert olyan hányinger kapott el mindig mikor be mentem. A olajtól is amibe sült a rántott sajt, meg ilyenek. És azt tudok csak enni amit per pillanat megkivánok, ha mást adnának nem kéne :roll: Kép
Vendég
 


Adatok frissítve és sorbarakva (remélem a rendezési elvnek a szülés dátumának kelll lennie).

Kép

szuszu
 
 


Szia Pintyus!
Nagyon örülök, hogy elmúlt a barnázás, biztos minden rendben lesz!!!!
Én rettentő álmos vagyok, fáj a cicim és néha felfordul a gyomrom, na és megkezdődött a kínszenvedés fogmosáskor, ezt Norbinál is utáltam, alig bírok fogat mosni, ahogy a számba teszem a fogkefét egyből öklendezek!

Kép
Kép
györesz
 
 


csajok!!!

májat miért nem szsbad enni???
Na én ma nagyon megkivántam és piritott májat eszem, egy kicsitől nem lehet semmi bajom!
Vendég
 



Sziasztok!

Látom mindenki rendben van :D

Pintyus!
Nagyon jó, hogy nem barnázol!
Májat azért nem szabad enni, mert hiába sütöd vagy főzöd meg, akkor is tele van méreganyaggal. (Én utálom a májat):)

Most a narancsra vagyok rákattanva, pedig előtte soha nem ettem narancsot. Most meg egyszerűen azon élek:)

Kép
tami75
 
 


Sziasztok!

Én is csatlakoznék hozzátok aug 17-re vagyok kiírva.Ma voltam uh-on mi szerint 8+0 a terhességem.

Mindenkinek gratulálok a babákhoz!
l.veronika
 
 


Szia Veronika. Ha megírod az adataid, akkor beteszlek téged is a táblázatba.
Harivera, a napokat a függvény számolja annak alapján, amit a lányok megadtak. Egyelőre hagyom így.

szuszu
 
 


Mi is voltunk ma uh-on, 11mm-es az baba és minden rendben( leszámítva, hogy terhesség eleje óta küzdök valami gombás fertőzéssel), a hasmenés elmúlt, talán mert ma nem vettem be maternát, csak folsavat.

veronika!
Szerintem csatlakozhatsz:)

Pintyus!
Örülök, hogy elmúlt a rémisztő barnázás:)

Tami!
Én szeretem a májat:(


Szuszu!
Én 30, baba 8+1, aug 8-ra vagyok kiírva, Miskolc, Semmelweis kórház, testvér: 1 fiú




Kép
marcusz
 
 


Kép

szuszu
 
 


Szuszu!

Köszönjük szépen a szép táblázatot!!!
Te mikor fogsz belekerülni? Dokit megvárod?

pöttömpanni
 
 


Köszke a táblázatot, nagyon ügyesen csinálod!!
És milyen sokan vagyunk már!!! Nagyon jó!!!!

Üdv veronika!!! Grat a babához!!!

Én ma ettem piritott májat anyi kisci nem árthat!!!
Vendég
 



Vera!
Én nem tenném! De én nagyon parás vagyok és semmit nem teszek, amiről úgy gondolom árthat. Szerintem várj vele még egy picit.

Lányok!
Nem azért írtam a májat! Nehogy megharagudjatok! sak valahol olvastam, hogy ezért nem tanácsos enni. De egy kevés tuti nem árt! Sőt, sokkal több ártlmas anyag van másban, amit ha akar, ha nem az ember bevisz a szervezetébe.
Remélem nincs harag :wink:

Kép
tami75
 
 


Szuszu!


27
7+0
SOTE I
1 tesó
Óbuda
aug 17

Köszi!
l.veronika
 
 


A májban sok vitamin is van! :wink: (csak hogy belekotyogjak :lol: )

Kép
Kép
tabati
 
 


Pöttömpanni! Igen, megvárom a dokit, mert eddig csak a pozitív terhességi teszt van bizonyítékként a kezemben (na meg a feszülő mellek, a gyarapodás, az émelygés, az undorodás :P )
Csajok, szerintem ne paráztassátok itt egymást, hogy nem szabad májat enni, mert szerintem az ilyen dolgok butaságok. Nem kell mindent elhinni. Ami jól esik, azt egyétek.
Kép

szuszu
 
 


Üdv, Veronika! Jó reggelt mindenkinek!

Erről még nem hallottam, hogy májat nem szabad enni..

Vera, ha fürdesz is, azért ne legyen túl forró... Bevallom, én minden nap kádban fürdök, igaz, nem forró, csak meleg vízben. De eddig nem okozott gondot. De a Te "előéleteddel" már lehet hogy óvatosabb lennék, nem tudom..

yuyu79
 
 


Sziasztok lányok:)

Üdv az új emberkéknek!

Végre hazaértünk a nagy körutazásból Szegedről, végiglátogattuk a rokonságot és nagyon nagy örömet okoztunk mindenkinek a hírrel:)))

Vera, szerintem is óvatosan a kádazással, bár én naponta kétszer beleülök 1-1 órára, vigyázva, hogy ne legyen túl meleg a víz.

Szerintem is mindent szabad ami jólesik, csak mértékkel, ha nem érzed magad jól a kádban, azt úgyis észreveszed és kijössz...

viszont képzeljétek otthon ráálltam a mérlegre és két hónap alatt 7kg-val nyomok többet, szerintetek ez normális, amikor én nem vettem észre hogy annyival többet ennék és általában zöldséggel, gyümölccsel tömöm magam:((( vagy lehet hogy a cigiről leszokás is benne van a dologban?!

sniky
 
 


Szia Niky! Hát én egyelőre csak 1-2 kilóval vagyok több, de plusz 3-ról indultam eleve, amit még a szeptemberi nászúton szedtem magamra ;-) Jó volt a kaja, na :-)

Szerintem a szervezetünk már most is több vizet raktároz, talán ez is okozhatja részben. De ha mész védőnőhöz, szerintem a valós kezdő súlyodnál pár kilóval többet mondj neki, hogy ne cseszegessen ;-) Persze, biztos a cigiről leszokás is sokat számít, de ebben nincs tapasztalatom...

yuyu79
 
 


amúgy a gyümölcsben is sok cukor van, főleg egyes fajtáiban, mint babán, szőlő, körte, stb...

yuyu79
 
 


sziasztok!
én meg már fogytam 1 kg olyan rosszul vagyok vagy hányok vagy öklendezek!
így már csak 53 kg vagyok amit amúgy nem bánnék de olyan gyenge is vagyok
nem könnyű így dolgozni!

mindenkinek boldog új évet!

PHPBB kód:
Kép
Kép
betti1
 
 


Sziasztok!

Mindenkinek boldog új évet kívánok!

Nem tudnátok segíteni, hogy nektek mi vált be nátha ellen?
l.veronika
 
 


veronika sok sok c vitamin! Nekem az segített!

Kép
Vendég
 


Boldog új évet Mindenkinek!

Én ma először, reggel rókakomával randiztam. Eddig 1 kilót híztam, de úgy látom magam, mintha kábé 5-öt szedtem volna fel.
Veronika, igyál frissen facsart grapefruit levet!

szuszu
 
 


2008 első hozzászólása :lol:
Vendég
 


BUÉK MINDENKINEK!

Erika
knéerika
 
 



Sziasztok!

Boldog új évet mindenkinek!

10-én megyek dokihoz, addigra lesz számításaim szerint 10+4... aztán hogy a doki mit mond rá az más kérdés :)
Néha úgy fáj a hasam, mint amikor meg akar jönni, ilyenkor állandóan úgy félek, hogy valami baja van :(
Egyébként meg 30-án jól felidegesítettek, és azóta már lenyugodtam, de valahol mégis bennem van... és attól félek hogy valami baja lesz a babának azért mert vannak idióta emberek!

Nem tudjátok hogy első alkalommal a doki csinál-e ultrahangot? Nekem vizeletet kért, hogy vigyek, de mást nem mondott...
encsike87
 
 


Encsike, szerintem csinál ultrahangot, de nem 100%...

Nekem is szokott néha fájni a hasam, néha meg úgy szúrkál kicsit... ez állítólag azért van mert nő a méh, és nyúlnak a méhtartó-szalagok. Szerintem ha nincs vérzés/barnázás, nem kell aggódni..

yuyu79
 
 


De azért az idegeskedést próbáld csökkenteni. Szarjál le mindenkit, aki hülye ;-)

yuyu79
 
 


Yuyu, az nincsen... de azért sűrűn látogatom a mosdót, nehogy az legyen... mert akkor tuti rohanok a dokihoz...

Ha valakinél van barnázás, akkor nagyon görcsöl a hasa?
Nekem eddig is görcsölt ennyire mondjuk... de most mégis félek :(
encsike87
 
 


Sziasztok!

Mindenkinek boldog új évet kivánok! :)

Nálunk a nagymama jelöltek azzal köszöntötték az új évet, hogy már nagyon készülnek a nagymamaságra :D

En kb. fel kilot hiztam, bar elotte mar en is felszedtem vagy 3 kilot, amikor abbahagytam a fogamzasgatlot es elkezdtem szedni az Elevitet.

Kellemes napot!

Mazska
KépKép
KépKép
mazska
 
 


Sziasztok!
Én holnap megyek dokihoz, pénteken meg uh-ra ha minden jól megy!
Képzeljétek el, hogy bejelentettem apumnak a dolgot, nem nagyon akarta elhinni, de elgondolkodott, úgyhogy csak elhiszi. :D

Erika
knéerika
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet: