Új privát üzeneted érkezett!

jól mondod ezt a vonalzós témát ibm

Kép
Kép
h. szilvi
 
 


Huh, Csajok, csak ebédelni mentem ki és alig győztelek visszaolvasni! Helyes! :lol:
Hát, amúgy sem rajongok a nyershúsozásért, úgyhogy ezt most inkább kihasználom, legalább az Uram is megtanulja. Egyébként igen, természetes az (sztem mindenkinek),h.jó alaposan kezet mosunk utána... :shock:
A házaséletet én kérdeztem a dokitól és azt mondta,ha van kedvem, nyugodtan. Bár őszintén mostanában annyira nem volt, pláne miután a hasfájás és a mellfeszülés estére lendül bele... És hát ugye akkor vagyunk együtt :D Jah és hát a korai "kidőlésről" ne is beszéljek :lol: Szegény Párom, azért sajnálom nagyon, de úgy látom, jól viseli. Meg mondtam is, h. szóljon, ha valami baja van :) De azért most nálunk is a baba az első :D

Henka, örülök, h. jobb a vérnyomid! Látod, kár volt a hülye orvosnak riogatnia Téged.... :evil:

Szilvi, szerintem a teszt csak szintfelmérő lesz, mert több csoportba osztják a társaságot....

Hm..egy kis hurkát-kolbászt én is szívesen megennék, így ebéd után is :lol:
sipiné
 
 


Ugye? Akkor jó,örülök,hogy te is így látod,végre egy bíztató válasz!

Kép


Kép
ibm
 
 

 
 

Sipiné!

Nálad mi volt az ebéd?
Te mit is dolgozol?

Kép


Kép
ibm
 
 


Házasélet? annak lehet akinek semmi panasza nincs.De aki már vérezgetett a terhesség alatt az az első 3 hónapban jobb ha kihagyja.Nekem az előző terhességemnél nem lehetett mert volt hogy eggyüttlét alatt megsérült a méhszáj és az okból is véreztem.Úgyhogy tartózkodás volt az első3 hónapban.Most ilyen ond nincs,de azért ritkultak az eggyüttlétek./férjem szerint nagyon is/Különben természetes dolog hogy az első időben nincs olyan szexuális étvágy mint azelőtt.Na de majd a második trimeszterben!Legalább iis ezt írják a szakkönyvekben. :lol:

KépKép
henka76
 
 


Én most joghurtos salátát ettem fűszeres csirkemell-falatokkal. Mondhatom, hogy nagyon nagyon finom volt. Csak most úgy ennék még valami édeset :evil: Sütike-csokika, báááármiii... Pedig alapból nem vagyok egy édesszájú...

Egy netes (fizetős) adatbázisban vagyok szerkesztő, ha érdekel, priviben elküldöm a weblap címet :)
sipiné
 
 


A barátnőm rétest süt küldjek egy pár szeletet Sipiné? :D

KépKép
henka76
 
 


Én is várom már a második triszemesztert, bár igazából más okból: addigra azért nagy valószínűséggel elválik, h. rendben van-e minden a babóval, meg ilyenek :)
sipiné
 
 


Hú,most hogy mondtad,hoztam is egy kis milkát,küldök neked is jó? :lol:
Jöhet a privi,érdekel.
Köszi

Kép


Kép
ibm
 
 


Henka lééééééégyszi! Nyitom az ablakot! :wink: Túrós, mákos, meggyes... bármelyik jöhet!!! :lol:
sipiné
 
 


Csoki is jöhet :lol: :lol:
sipiné
 
 


Heni! Jöhet a rétes is!
Hú,de ennék valami sütit!

Kép


Kép
ibm
 
 


Ibm, elvileg ment a privi (ki tudja hányszor), mert folyton kivágott és nem tudom, h. elküldte-e végül :evil:
sipiné
 
 


ide még nem ért! :lol:

Kép


Kép
ibm
 
 


Ibm, nekem ugyan azt mondta a doki, hogy lehet, de nem vegyok benne biztos, hogy eszébe voltak a nyáron történtek, mert új vagyok nála és beszéltük ugyan, de szerintem nem volt eszébe, úgyh én is olyanokat olvasgattam, min amiket írtam.Hú, szegény férjemnek akkor a jövő évet kell kivárnia!Mondjuk ő is nagyon akarja a babát, úhgyh nem lesz gond részéről.
Reggel azért nem voltam itt, mert sokáig ágyban lustiztam, aztán erőt vettem magamon és nekiálltam takarítgani.Tegnap főztem is, marhára megerőltettem magam mondjuk, gompapöri+füstöltsajtkrémleves.
Minden tiszteletem a kismamáké, akiknek még 1 vagy több gyerkőcöt is el kell látni!
Imádom az édességet amúgy, de most vhogy azt se kívánom, na mondjuk a Milka, hmm azt azért bármikor tudnék túrni.Egyszer kaptam ajándékba egy olyan óriási táblát, képes voltam megenni egy délután alatt.

Kép
teó
 
 


Az helyes,pihenj csak amennyit tudsz!
Duphaston megy?
Hányinger vagy valami van ?

Kép


Kép
ibm
 
 


Nekem is azt mondta múltkor a doki,hogy pihenjek otthon,de semmi más tiltás nincs!
De én mostmár nagyon óvatos vagyok! :lol:
Mindennel!

Kép


Kép
ibm
 
 


Hát ibm, azt hiszem, a privivel csúfos kudarcot vallottam :cry: Valamit nagyon elbénázok, mert nincs az elküldött üzik között sem... Tudnál egyet küldeni, hátha arra tudok válaszolni valahogy? Vagy rájövök,h.müxik? :cry:
Eddi úgy próbáltam, h. a "pü" gombra nyomtam, beírtam a szöveget és elküld... de nem akar elmenni. A szemét :cry: :cry:
sipiné
 
 


Elvileg szerintem most megkaptad, végre látom az elküldöttek közt :lol: :lol:
sipiné
 
 


Megkaptam! Köszi! Ügyi vagy! :lol:

Kép


Kép
ibm
 
 


Szedem, még nem érzek semmit, remélem, nem is fogok, hányingerem az kb mint eddig.
Ti hogy álltok a karácsonyi ajándékokkal?Idén mi nem fogunk túl kreatív ajándékokat adni, az tuti, férjem, mint férfi utálja amúgy is a boltokat, ilyenkor a tö+ miatt meg főleg,én nem akarok mászkálni, úgyh asszem illatszercsomagok lesznek nagyrészt.Meg az egyik Stahl könyvből csináltam meg a limoncellot, olyan zöldcitrom vodka, most lett kész, úgyh már cs egy kortyot ittam belőle, de vmi isteni finom, lehet csinálok még egy adagot, aztán kis üvegekt vhogy megkreatívkodom, h szépek legyenek és abba töltve sztem jópofa ajándék lehet.Én legalábbis tuti örülnék.

Kép
teó
 
 


Karácsonyi aji? :cry:
Már 2 dolog megvan,már "csak" kb. 20 hiányzik!
Szerintem kb. 2 hét múlva elmegyünk éjjel az aushanba és amit csak lehet ott megveszünk.
Minden évbe ájszaka megyünk,mától már ünnepi nyitvatartás van: minden nap 6-24-ig!
A maradékot meg majd gondolom én megveszem valahol!
Én már úgy várom a karácsonyt! Nem mindig szoktam de most nagyon és a havazást is,pedig eddig utáltam!
Ma azon gondolkodtam,hogy úgy megváltozott a lelkiállapotom!
Nektek nem?
Olyan nyugodt vagyok (parákon kívül) és olyan apró dolgoknak tudok örülni,ez tök jó!
Már alig várom,hogy díszíthessem a házat kívül,belül karira,de úgy gondoltam majd miki után,most még korai!

amit írtál jó ötletnek tűnik! Én nem vagyok ilyen kreatív! :oops:
A legnehezebben kitalált ajándékot már megrendeltük,tegnap hoztuk el,legalább az megvan!

Kép


Kép
ibm
 
 


Hú csajok!

Asszem én most egy kicsit lépek,kisebb nagyobb megszakításokkal reggel 9 óta itt ülök!
Elég kényelmetlen már a hátamnak!
Bocsi!
Szerintem fél óra és itt vagyok :lol:
Tiszta gépfüggő lettem!

Na addig is jók legyetek!

Kép


Kép
ibm
 
 


Mi már nagyrészt kitaláltuk a karácsonyi ajándékokat, "márcsak" meg kellene valósítani. Márcsak a sógornőméknek kellene valamit kitalálni, szülők, mamák, én nővérem kész - nekik márcsak meg kell venni :) A többi évtől eltérően, most egész jól állunk! :lol:
Az én lelkiállapotom is sokkal nyugisabb, viszont sokkal kisebb apróságokon kiborul a bili, pedig nem vagyok egy sírós fajta (általában). Én dec. 1-gyel elkezdem díszítgetni a lakást, alig várom!!!
sipiné
 
 


Ibm, rendicsek :lol: Pihizzél kicsit! Én majd csak 1 óra múlva állhatok fel az asztaltól :?
sipiné
 
 


Teó, szerintem egyébként tök jó ötlet karira, amit mondtál!!!! Én is az ilyen ajándékokat szeretem :D
sipiné
 
 


Én is mindig úgy várom, hogy elővehessem a karácsonyi kis marhaságaimat, jó sok mindent összekreatívkodtam régebben, úgyh mindenhova jut vmi kis fellógatható vmi.
Sipiné, kitartás, már mindjárt 4, hú de bírom én is utálni a péntek délutánt, főleg, h nálunk szinte mki fél2őig van pénteken, és végignézni, ahogy elköszönnek én meg még ott ülök, brr.
Mi régebben ismerős pároknak általunk készített masszázsolajat adtunk, szép kis üvegekbe, amiket mi festegettünk, lehet idén megint bevetjük, már gondolom mkinek elfogyott.

Kép
teó
 
 


Teo, Te mit dolgozol? Meddig van munkaidő Neked?
Igen, márcsak negyed óra és léphetek le :D
sipiné
 
 


Sziasztok!Na ti aztán termeltek rendesen,látom már minden féle téma megvolt :lol:

Akkor egy új téma:Ki tud varrni? :wink:

Kép
Kép
Kép
kike
 
 


Fordítok egy cégnél, meg mindenféle adminisztratív munka.8-tól 4-ig szoktam dolgozni, de már egy hete nem vagyok bent és remélem évekig nem is leszek!Azért fura.
Na jó pakolást, gondolom a 4 előtti teendőidet intézed, mint pisilés, összepakolás, áramtalanítás meg ilyenek.
Jó hazautat!

Kép
teó
 
 


Hát varrásügyben én nem vagyok otthon, gyerekkoromban vkitől megtanultam kötni, de anyukám azt mondta, annyira bandzsítok, inkább hagyjam abba.Úgyh a néha 1-1 gombot felvarrok szinten bvagyok, pedig jó lenne pl. babarucikat varrogatni.

Kép
teó
 
 


Hát a varrással kb én is így állok, max egy gomb erejéig vagyok képes... :oops:
Jaja, már megvolt minden pisi, pakolás, még van egy icipici munka,azt be akarom fejezni,nem hagyom itt hétfőre, mert csak szidnám magam :lol:
Én úgy tervezem egyenlőre, h. amíg bírok dolgozok, mert attól tartok otthon szétunnám az agyam :D Persze olyan 8-9 hónap körül már nem, akkor már lehet rendezkedni, babaholmikat vásárolni, stb. Most nagy fejtörést okoz számunkra, hova fogjuk tenni a kiságyat?! :shock:
Elég pici a lakás és mindenhol van valami....
sipiné
 
 


Én varrónőnek tanultam,az is volt a szakmám,bár nem a szívem csücske :lol:

Kép
Kép
Kép
kike
 
 


De legalább a gyerkőcöknek tudsz mindenféle klassz holmit varrni!
Én is szívesen tanulnék, de olyan ügyetlen vagyok, h. sztem kár a gőzért :oops:

No, csajok, lépek le, megyek haza pihenni, még szerintem este benézek kicsikét.

Hétvégén lehet,h.nem nagyon leszek, csak szólok előre,h. nincs semmi baj :lol:

Szép napot!
sipiné
 
 


Szia! további szép napot :wink:

Kép
Kép
Kép
kike
 
 


Sziasztok!

Hát varrni én sem tudok max. egy gombot,szerencsére Anyu tud,úgyhogy ha valami SOS varrnivaló van azt ő megcsinálja!
A bababútorokról még nekünk is halovány tervek vannak,de majd addig kitaláljuk! :lol:
Olyan mérges vagyok! :twisted:
Tavaly letöltöttünk egy csomó karácsonyi zenét,tök jól összeválogattam és ki lett írva cd-re,aszthiszitek megtalálom?!
Hát nem,az egyik megvan de pont nem az volt a lényeg!
Persze a gépről már le lett törölve :twisted:
Tudom,hogy még messze van kari,de olyan rossz mikor valamire rákészülsz és mégsem úgy van!
Gondoltam átnézem a cd-ket és akkor legalább mindjárt rendet rakok!
AHA! Ahogy én azt gondoltam!
Csak a számítógép körül van kb.200 db.,amiből ráadásul kb.199 a páromé,tehát egyedül nem fog menni! :cry:
Mindjárt jön haza,de szerintem nem fogja díjjazni,hogy meló után álljon neki válogatni! :cry:
Pedig én valamit csinálni fogok,tisztára túl vagyok pörögve,tegnap este is így éreztem magam! Nektek nem szokott ilyen lenni!
Nekem kell az a karácsonyi cd! :cry:
Mindjárt sírok! :cry:
Na majd jelentkezem!
További szép napot nektek!

Kép


Kép
ibm
 
 


Szisztok Minden oké volt szivhang =7 hét 2 nap Kép :lol:
anha
 
 


Szia Anha!

Gratulálok és nagyon örülök! :lol:
Mekkora? Azt lehet tudni?
Köv. vizsg.?
Na megyek keresem a cd-met,párom megígérte,hogy segít! :lol:
Jupí!!!!!!!!!!!!!!! :lol:

Kép


Kép
ibm
 
 


anha:tök jó,gratula,örülök hogy felrakted :D

Kép
Kép
Kép
kike
 
 


Sziasztok


Na tegnap bementeünk a livivel a váci utcába a maszek dr hez

ott megbeszéltünk mindent ugy gondolom volt rákszürés is . na szoval alkalmanként 6000 ft be kerül a szülás 70 -80 között van



ma az uhn mrt a magánba még nincs minden renbe volt . 7 hetes van szivhangja . Azt is megbeszéltük hogy mivel a Zoé 17 perc alat születete meg igy ezt a babát pár napal elöb megszületik nem viszük végig . ugyhogy ha minden jol megy akkor pontos dátumom lesz a nagy naprol




Ja lesz geneteikai uhá jan 8 án a Az istenhegyi géndiagnosztikán ahol megcsinálják a dankor szürést is potom 28 ezer forintért de ezt kiszámlázák és az egéségpénztár kifizeti .



ugyhogy adig csak az a dolgom hogy növezgesem a babámat


és szedjem a magne b6 ot . meg a vitamint ja meg az elsö vérvételen tul legyek .


7 hetes 0.82 cm crl tehát 8 miliméter
anha
 
 


Huh... egy órába tellett visszaolvasnom a mait! :D Helyes, helyes! :wink:

Henka! Gratulálok a jó vérnyomihoz!!!! Ha megszületett a gyerkőcöd okvetlenül dugd a rohadék doki orra alá, hogy nesze vazzeg, ezt akartad elvetetni te idióta!! (Bocsi, előfordul hogy elragadtatom magam! De dühít az emberi hülyeség... valószínüleg becsömöltem a vendéglátóban... :lol: )

Nescafé-t én is iszok reggelente, nemtom már ki kérdezte, de lehet, mértékkel. Újabban reggel 100/ 62 a vérnyomásom, úgyhogy muszáj is.

Anha - gratulálok a manóhoz!!! Örülök hogy föltetted! Így elsőre kiköpött mása az enyémnek! :lol:

Karácsonyi ajándékok?! Pfff... azt se tudom mi fán teremnek... Előszöris ki kéne találni, másodszor utána kéne járni... őszintén szólva ez olyan nyűg most nekem. Általában imádok vásárolni, de most hogy feküdnöm kellett, szinte teljesen leszoktam róla :). Én asszem csak akkor indulok neki ha már túl leszek a genetikai uh-on. Addig nem merem nyakamba venni a várost. Egyébként nálunk nem lesz nagy felhajtás. A párom mindig dolgozik, szerintem most sem lesz másképp :cry: . Egyébként a családjánál szoktuk tölteni a szentestét, most ott is alszunk. Aztán szerintem én megint húzok haza pár napra vidékre.

Írtátok a kajákat és eszembe jutott valami. Nem tudom ki hogy van a húsokkal, én amúgy sem vagyok oda értük, négylábúakat egyáltalán nem eszem. A többit is csak mértékkel. Nem direkt, csak jobban szeretem a zöldségeket. Lényeg a lényeg, amióta terhes vagyok, nem megy le hús a torkomon! Egy pici halat ettem a múltkor, meg néha reggel teszek sonkát a kenyérre. Ennyi. De ebénél és vacsinál semmi hús, csak zöldség, gyümölcs. Annyira undorok tőlük, nemtom miért. Szerintetek nem baj?
Vendég
 


Szép jó estét csajok!Most jöttem haza az énekkari próbáról ,már több mint egy éve járok énekelni a templomi énekkarba.És már a karácsonyra gyakorolunk.Gyönyörű szép 2 szólamú énekeket.Gondoltam rátok is közben,jó lett volna ha haljátok!

Anha:jól megnevettettél a példáddal.Hát megérdemelné az biztos!!! :evil:

Kike:üdv a varrónők körében.Annó én is azt végeztem el,4évig dolgoztam varrodában.Utána egy elektronikai cégnél voltam rendező/forrasztottuk a panelokat/.Majd következett Dominik,és 3 év itthon.Aztán 1 év munkanélküli ami alatt letettem a kereskedő vállalkozó szakmát úgyhogy most innen jöttem betegállományba.Itthon varrogatok néha nadrágokat hajtok fel ,stb.Röv ennyi.

KépKép
henka76
 
 


Wera!

Jó volt ez a szöveg a dokiról,jót nevettem rajta! :lol:
Szerintem nembaj,hogy undorodsz a hústól,mindenki mástól undorodik!
Nekem is van pár dolog amire már rá sem bírok nézni,de pl. egyik nap ettem ,sőt kívántam a kelkáposztafőzeléket-világ életemben utáltam ,még a szagát sem bírtam elviselni!
Mostmeg olyan jól esett! :lol: Legalább annyira mint a MC DONALDS!!!!!!!!!!!!! Hmmmmmmmmmmm! :lol:

Képzeljétek a számítógép körül csillog villog minden(kiváncsi vagyok meddig),holnap folytatom a szekrénnyel!
Úgy tele vagyok energiáva ,én nemtudom 2 napja mivan velem,képtelen vagyok lefeküdni!
Párom kitalálta,hoy akkor segítsek neki valami nagy tervrajzot összeragasztani!
Úgyhogy most megyek lezuhanyzom,aztán dolgozunk egyet!

Na pussz mindenkinek!
Jó éjt és szép álmokat! :lol:

Holnap tali!

Kép


Kép
ibm
 
 


Sziasztok!
Szép jó reggelt mindenkinek :D
Hányingerek múlóban?Nekem kezd beállni,már nem olyan borzalmas,az evés is megy,sőt már vizet is tudok inni :)

henka:akkor megtaníthatjuk a többieket is varrni :lol: :wink:
tök jó hogy énekelsz-nagyon szép lehet :P
A Nővérem énekkaros volt a suliban,még álltalánosban,és nagyon szépeket énekeltek,szerettem a koncetjeikre járni,főleg karácsony tájékán :lol:

Kép
Kép
Kép
kike
 
 


Halihó!

Hányinger? Csak amikor épp nem eszem! De tényleg! :lol:

Ami - a kelkápifőzelék nekem az egyik kedvenc kajám! :D És rengeteg vitamin van benne, biztos azért kívántad meg! :wink: Egyébként az az általános tapasztalat az ismijeim körében hogy aki a terhessége elején kívánja a mekit, az a végére undorodni fog tőle! :lol: Reméljük a legjobbakat!

Képzeljétek, olyan szépet álmodtam! Szopiztattam a kicsi babámat! Annyira élethű volt, hogy rendesen meghatódtam. Ez azért is fura mert az utóbbi hónapokban csak rosszakat álmodtam. Úgyhogy most :D vagyok!!

Heni, Kike - várjuk a varróleckéket! Nagyon rám férne!!! Egyébként én most kötni szeretnék (újra) megtanulni. (ált suliban már tudtam) Remélem Anyukám este megmutatja hogy kell! :) Holnap megyünk haza Pestre. Semmi kedvem. De most már hogy nem vagyok ágyhoz kötve, már vmivel jobb lesz remélem.

Puszi mindenkinek, nemtom tudok-e még jönni ma.
Vendég
 


Sziasztok lányok!Remélem mindenki jól van ,nem a rókákkal küzd éppen.Már szépen megfőztem,borsólevest,másodiknak:húsostésztát,céklával.Nagyon szeretem a céklát,mellesleg sok benne a vas is.Ti már megfőztetek?Vagy éppen most ebédeltek?Mi finomat?

Vérnyomás rendben van csak kicsit szédülök,azt mondják amíg beáll a gyógyszer addig.Most Lili baba énekel a minimaxon a kisfiam szereti nézni,szinte állandoan!

KépKép
henka76
 
 


Sziasztok!

Én most takarítottam végig a lakást,a fürdőt ki is hagytam,mert már nagyon elfáradtam.
Az csak nagyjából megcsináltam,de ha látnátok a nappalit!
Csilli-villi!
párom hazajön rosszul lesz,hogy miért nem bírtam magammal!
Hányingerrel ma egész jól vagyok,ha jelentkezik gyorsan eszem pár falatot és most egész jó.
Borsólevest nagyon szeretem én is-vagy csak szerettem?
Egyik nap én is azt csináltam de du. volt az migrénes fejfájásom amikor mindent viszontláttam,úgyhogy egy darabig nem csinálok!
Nálunk ma Anyu csinál ebédet,tojásos nokedlit rendeltem tejfölös uborkasalátával. De ma csak 1/4 3 körül eszünk mert a párom 2-ig dolgozik és bevárjuk az ebéddel,úgyis csak hétvégén tudunk együtt ebédelni! Addig meg almát eszem.
Ma elég halott az oldal,biztos mindenkinek otthon van a párja,vagy főz,most,takarít.
Remélem azért mindenki benéz egy kicsit!

Heni! Örülök,hogy a vérnyomásod rendben van!

Sziasztok!

Kép


Kép
ibm
 
 


Úgy látom a helyzet változatlan! :cry:
SEHOL SENKI!
Ejnye lányok!
Remélem mindenki jól van!

Sziasztok

Kép


Kép
ibm
 
 


Sziasztok csajok!
Hát hétvége van, biztos mki csinálja a dolgát, én most végeztem, úgyh picit bejelentkezem, mert aztán meg jön haza a férjem.
Én is megfőztem, meglocsoltam a kaktuszültetvényünket, meg pakolgattam, pihiztem.
Csajok, akik sokat pihentek, pihennek, wera, pl. mit jelent az, hogy már nem vagy ágyhoz kötve, nagyrészt pihentél mindennap?Nm tom én se, h még többet kéne pihennm, mint most v jó ez így?Pl. tudom, kéne levegőn is lennem, de nem akarom a sétát se erőltetni, nem is esik jól mondjuk.
Amúgy a húst én se kívánom, ma pl. sajtos csirkemellet csináltam, amit imádok, tök finom, de én inkább sajtos melegszendót csinálok, mert nem kell a husi.

Kép
teó
 
 


Szia Teó!

Fincsi lehet az a sajtos csirkemell!
Imádom a csirkét és a sajtot is!
Nekem is kéne levegőre menni többet,mert csak annyi vagyok kinnt amíg elmegyek a közértbe,vagy egy kicsit kimegyek a bagósokkal a teraszra.
De nincs is kedvem ilyen hidegbe!
Mondtam a páromnak,hogy bemennék a városba,nézelődni,karira is meg persze babás dolgokat is,aztán vacsizhatnánk valahol egyet!
De el kellett mennie,úgyhogy ennek lőttek! :cry:
Ma nem vagyok túl fényes hangulatban,valahogy elég sok minden idegesít és unatkozom! De ahhoz sincs kedvem,hogy valamelyik barinőmhöz elmenjek! Azt mondta a párom "ne merjem idegesíteni a babánkat"! :lol:
Ja és egy ismerősünk ma délben megszült,3 héttel korábban de így is 3400 gramm. Olyan jó nekik!
De persze nekünk is nagyon jó,mert már itt van a kisbabánk! :lol:
Mindig lelkiismeretfurdalásom lesz ha rossz a kedvem,hisz kikéne ugrani a gatyámból!
De nagyon boldog vagyok,csakhát a hormonok nem mindig ezt igazolják!
Lassan hazajön a párom,remélem lesz valami program!
Mert aztán holnap megint vasárnap,azon az egy napon van itthon!
Akkor meg általában pihenünk,azt is kell valamikor!
Na jól kipanaszkodtam magam!
Remélem jól vagytok !
Pussz mindenkinek!
Majd még benézek!

Kép


Kép
ibm
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet: