Új privát üzeneted érkezett!

Gak, én is így vagyok... Nem akarok választani, mert nem lehet jót. Így én is gáz vagyok... :) De azért szavaztam múltkor is, csak nem az emberek alapján, hanem az elvi értékrend alapján. Mert a jobb oldal sajnos elvileg sem a jobboldali értékrendet képviseli, gyakorlatban pláne nem, mégis oda szavaztam, mert a hagyományos jobboldali értékek mellett tettem le a voksom. Csak hát ezt nem lehet ráírni a szavazólapra. Illetve rá lehet, csak semmi értelme...

Kép
Kép
Kép
zdori
 
 


Kiváló oldalkezdés... Csak aktívan politizáló kedves tstvéreim ne akadjanak ki...!!! Ne haragudjon senki, ez az én véleményem, ettől még lehet, hogy nincs igazam... De eddig nem tudott meggyőzni senki arról, hogy nincs igazam ebben a témában. Lehet próbálkozni... :)
Úgy gondolom, Magyarországnak csak egy útja lehet, nem jobbra, nem balra, FELFELÉ!

Kép
Kép
Kép
zdori
 
 


Nekem egyszer egy ref. lelkész azt mondta erre, hogy nem vagyok igazán magyar. Hát én még ezt is vállalom. :)
Négy éve még találtam magamnak kifogást. Ui nem az állandó lakcímemen tartózkodtam. Így hát "véletlenül" nem volt időm hazaugrani. Most nem úszom meg.
Lehet, hogy mindenkit bex-elek:)
Egyébként én sem támogatom a liberális ügyet. Bár nekem a konzervatív oldal is túl liberális:) Meg nekem eléggé úgy tűnik, mint ha nem is két párt lenne, hanem csak egy.

Meg még tudnék mesélni, hogy most mennyire "tetszenek" és mennyire "igaznak" tartom a kampány üzeneteket. De miután már elegem van az egészből és csak felbosszant, így nem teszem.

De mostanában valahogy mégiscsak reménykedem, hogy lesznek keresztény vezetők.

E mellett azt is érzem, hogy az utolsó időkben vagyunk. Na de ez most más téma.
gak
 
 

 
 

Bocs, Dóri

meg sem kérdeztem, hogy hogy vagy?
gak
 
 


Aranyos vagy, Gak! Én jól, akkor pityergek, amikor Samunlátszik, hogy nem érti, hol van Dédi. Meg nagyon sajnálom, hogy nem vettük fel, ahoy mesélt, mondókázott, énekelgetett a gyerekeknek... Ez már pótolhatatlan mulasztás... :(

Mesélj magatokról! Most mennem kell. :)

Kép
Kép
Kép
zdori
 
 


sziasztok,rég volt ilyen kemény tél! nem? Dóri én a 3.fiamat ,az ikreket és Alexot szültem a Dél-Pestibe , az első kettőt meg a Tétényi útiban a XI.ker-ben. :)

mó73
 
 


A politikáról nem nagyon tudok újat írni, úgy is az lesz hatalmon akit ők akarnak,egyikkel sem lesz szerintem jobb,sajnos. :evil: Rendet raktam a régebbi fényképeknél ma itthon ,dobok fel ide kettőt, az egyiken még 5 gyerekkel, a másikon meg már Alexal. :) Kép Kép

mó73
 
 


Nagyon jó képek! :) Kezdem érteni a család összetételét! :) És Apa?

MIndenkinek jó éjt!

Kép
Kép
Kép
zdori
 
 


jóreggelt mindenkinek ! apa? hát akkor teszek még egy régi képet ,mert az újakat majd csak a napokban tudom felrakni,mert vennem kell usb-t,mert annyi lett neki. :evil: pedig jó képeket csináltunk pénteken is ,mert farsang volt a suliban. de azokat majd később ! a férjem örmény,én magyar, a gyerekeink meg igazi félvérek. :) Kép

mó73
 
 


ti is rakjatok képeket,ha lehetséges!!! 8)

mó73
 
 


Szia Móni!
Nagyon helyes családod van!
Én raknék fel képet, de nekem az a problémám, hogy akkor bárki láthatja. Ha egy zárt fórumban lennénk, akkor tuti megmutatnám a büszkeségeimet:)

Képzeljétek, megjött a TORCH eredmény. Úgy tűnik emiatt nem kell aggódni. Rubeóla ellen védett vagyok toxoplazmám meg még sosem volt. Meg van valami cytomegalovírus, vagy mi, de azom sem volt.

Meg a babával is minden rendben, még nem akadt be.

Talán egy valami furcsa, hogy még semmit sem híztam. Pedig ez már a 16. hét. Na mindegy, a kicsi azért növekedett:) Csak azért remélem megint rámjön egy 10 kg, mert különben szerintem nem tudom megszülni.

Móni és a férjed jól tud magyarul? Vagy milyen nyelvel beszéltek?
gak
 
 


Sziasztok!
Kulcsár Bogi vagyok,4.éves dietetikus hallgató.Most írom a szakdolgozatomat:Gyermekvállalás örömei és veszélyei 35év feletti várandósok körében címmel.Segítséget szeretnék kérni,hogy akinek lenne kedve kitöltené-e a kérdőívemet.Kérem olyanok írjanak,akik jelenleg várandósak.
emailben küldeném el a kérdőívet.címem:bogibogarka26@gmail.com
előre is köszönöm
bogibogarka
 
 


Most olvastam erről a cytomegalovírusról. Hát kb, mint a rubeola.
Na mindegy én most már ezen nem akarok aggódni.
gak
 
 


szia gak, én nem foglalkozom ennyit a vírusokkal és szerintem ezért nem is vagyunk betegesek! 8) Igen a férjem jól tud magyarul,de 5 nyelven beszél,így örményül és angolul is beszélünk. na megyek ,mert ki kéne találnom,hogy mit főzzek! :)

mó73
 
 


Mó, hát, akkor férjed jó sok nyelven tud! :) Ügyes! A gyerekek?

Gak, ne aggodalmaskodj! Nem lesz semmi gond! Imádkozunk értetek!

Akadozik a netünk, nem nagyon tudok jönni, de majd iygekszem, ha helyrejön, tuti nem tudtok majd lelőni.. :)

Kép
Kép
Kép
zdori
 
 


szia Dóri ! Az elég idegesíítő ,mikor akadozik a net. :!: Remélem helyre jön. most nézem a második vonalzód milyen jó! A gyerekek? Ők örményt és angolt tanulnak,de nem perfektek még. ja meg a nagylányomnak most bejött a suliba az angol mellé a francia is. Amúgy te kinél szültél??

mó73
 
 


Mó! Nem szeretném ide írni a nevét. De priiben szívesen. Vagy megírhatod te is nekem, mert még mindig hülye a net, és majd válaszolok rá amikor tudok.

Jó éjt!

Kép
Kép
Kép
zdori
 
 


Sziasztok!Gyorsan benézek ide is.
Szépek a gyerekek!De az a sok óra miér és honnan ? :shock: :lol:
Politika:nem értek hozzá a múltkor nem volt olyan akire szavaztam volna nyugodt szívvel.Így most is ugyanarra szavazok:Istenre.Lehet h közhely de ő tudja legjobban irányítani az életemet.Akárki akármit mondjon.Bár sokszor lenéznek a nézetem miatt(főleg a család nagy része)A férjem támogat bár nem hisz benne,és ez nekem elég.Van egy szép családom,van kihez forduljak ha bármi gond,baj van vagy csak úgy és nem foglalkozom azzal amin úgyse tudok változtatni.
De még csak tanulom azt hogy örüljek annak amim van és ne akarjak többet.Aztán amire még szükség van az ráadásként megadatik.
mó az jó dolog ha ennyi nyelven beszéltek meg ha ebbe születnek a gyerekek mert könnyebb nekik a nyelvtanulás és könnyebben beleszoknak az új környezetekbe.Ha később utazgatni támad kedvük. :wink:
Vendég
 


Jaj, tényleg, Mó, én is tudtam, hogy feltűnt vmi fura a képen, csak már nem tudtam, mi... :) A sok óra... :)

Kép
Kép
Kép
zdori
 
 


A férjem imádja a régi antik órákat,azért vannak. Igen örülök a nyelveknek,mert az fontos szerintem ,vagyis jó dolog,ha tud az ember idegen nyelvet. Dori akkor megírom privibe a doki nevét. Ti nem raktok képeket? megnézném szívesen, gak ő nem szeretne,de többiek?

mó73
 
 


Helló, Mó! :) Ezek az antik órák tényleg szuperek! :) Nekünk is van 1. :) Hmmmm, képek... Nekem van egy nagyon rossz tapasztalatom a babanettel, ezért nem tettem fel képet, de esetleg lehetne egy olyan e-mail címünk, ahol megoszthatnánk egyéb dolgokat, mint amit ide szívesen felteszünk. Pl. egy G-mailes fiók. Oda csak nekünk lenne hozzáférésünk, akik itt írogatunk. Nos? Ha jónak találjátok, szívesen kreálok egyet, és megosztom veletek priviben a jelszót. De blogozni is lehetne, vagy mittomén. Ötlet?

Kép
Kép
Kép
zdori
 
 


Én nem szeretném de ha vkit érdekel megadom sz iwies elérhetőségem ott megnézhet.
Vendég
 


Nekem tetszik az ötlet. Az én g-mailes fiókomban egyébként is van egy csomó kép. Szóval még töltögetnem sem kéne.
Én az iwiw-en inkognitóban vagyok. Azaz össz 3 ismerősöm van, senkit nem jelelök be és vissza. A fényképem is olyan, hogy szinte semmi sem látszik belőlem.
De kíváncsi lennék rád, gitka.
gak
 
 


sziasztok,oké benne vagyok, Dori csinálj szerintem akkor,ha a többiek is benne vannak,és jelszóval használhatjuk. egyébként iwiw-en én is vagyok!!!

mó73
 
 


gak egyszerre írtunk!!!!!

mó73
 
 


Móni, tényleg!

Nekem most eszembe jutott egy egyszerűbb verzió. Mi lenne, ha mindenki elküldené priviben az e-mail címét, és küldenénk egymásnak képeket. Vagy ez bonyolultabb? Na, én Dóri ötletét is támogatom.
gak
 
 


AZért lenne jó egy közös cím, mert ott mindig csak azok a levelek-képek lennének, ami ezzel a kis csapattal kapcsolatos.

Na, akkor csinálok fiókot. :)

Sztem, Gitka, oda mégis küldhetnél képet. :) Hogy te is jelen legyél! :) Ez azt jelenti, hogy itt semmi sem fog látszani. :)

Megcsináltam. Aki tehát szeretne a közös "titkos" felületünkre feljutni, írjon nekem privit, és küldök E-mail címet és jelszót. :)

Kép
Kép
Kép
zdori
 
 


sziasztok!! Dóri nekem küldheted!!! várom. jó ötlet.

mó73
 
 


Úgy tűnik én voltam az első:)
A képek közt ott vagyunk.
gak
 
 


valami nem stímel,tegnap beléptem egyszer akkor még semmi nem volt,most meg nem sikerül. Dóri írok privit,

mó73
 
 


végre sikerült!!!belépnem!!!! :) :)

mó73
 
 


Nagyon szépek a családjaitok!!! :)

Öhmmmm. Én el vagyok veszve nagyon, mert most még hétfőig megoldhatom, hogy legyen felvételi jelentkezésem, addig sztem nem nagyon fogok tudni mást cinálni a gépnél. Nagyon sokmindent kell összevadászom... Szóvla majd jövök... :) Meg képeket is küldök a fiókba majd. :)

Kép
Kép
Kép
zdori
 
 


sziasztok !! Dóri várom a képeidet, ha lesz időd rakj fel te is!!! Hogy vagytok? Végre már,hogy enyhült az idő. :) Rólunk: Alexom ma lett 4 éves. :) :) A másik hír meg,hogy a kórházba holnapra van időpontunk,de még nem biztos,hogy megyünk,sőt nem merem vinni,mert egy kis ujj műtétje lenne,ami össz-vissz negyed órás,de altatni kell és egy nagyon kicsit köhög,tehát szerintem új időpontot kérünk. na megyek csinálom a konyhai dolgokat. :)

mó73
 
 


Alexnak nagyon boldog szülinapot!
Fiamimnak meg ma van a névnapja. :)
Isten éltesse Alexet és őket is! :)

Küldöm majd a képeket, csakhát... De mennek nemsokára. :)

Kép
Kép
Kép
zdori
 
 


Jaj,de jó! Akkor Boldog Névnapot kívánok a fiúknak!!! :) :)

mó73
 
 


Köszi! :)

Kép
Kép
Kép
zdori
 
 


sziasztok ,na ma csak bementünk a kórházba,de mivel kicsit tényleg köhög,így nem műtötték Alex ujját,áprilisra van új időpontunk.hát majd meglátjuk mi lesz. :shock: féltem nagyon az altatástól ,túlságosan is,pedig jó lenne már ha túl lennénk rajta. :!: írjatok!

mó73
 
 


Mi van azzal az ujjacskával??, Nem is kérdeztem, pedig akartam... Köhögésre pedig jobbulást!

Kép
Kép
Kép
zdori
 
 


Másfél éves korában vettem észre,hogy a bal hüvelyk ujját behajlítva tartja folyton és nem tudja mozgatni,akkor elvittem a körzetihez,aki azt mondta,hogy rossz szokásból tartja úgy,de rá fél évre újra elvittem,mert láttam,hogy ez így nem jó és nem hittem,hogy "rossz szokásból " tartja úgy. És akkor elküldtek vele a sebészetre és ott mondta a sebész,hogy ez úgynevezett "pattanó ujj" ,és meg kell műteni ,hogy tudja majd azt a kis ujját használni meg amúgy is,mert egy idő után rosszabbodna a helyzet.tehát kis műtét,csak altatással kell végezni,de ahhoz meg az kell,hogy ne köhögjön. :!: na jó hosszan írtam le. 8) más téma: az egyik ismerősömnek tegnap megszületett a 7.babája. :) Dóri ti merre laktok??

mó73
 
 


Wow! Gratulálok az ismerősödnek!!!

Írok a gmail-re, képeket teszek, szóval lakhely ott lesz. Most megyek a fiúkhoz, de még ma igyekszem mindent megvalósítani.

Kép
Kép
Kép
zdori
 
 


Hmmm, izgi... Küldtem egy csomó képet a fiókba, de nem érkeztek meg... Nemértem...

Kép
Kép
Kép
zdori
 
 


Dóri ! pedig megérkeztek ,megnéztem mindet,de jó sokat küldtél!nagyon aranyosak a gyerekek!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! bejelöltelek iwiw-en ha nem baj. de azt nem találtam,hogy merre laktok. :?:

mó73
 
 


sziasztok,megint itt vagyok! A szomszéd asszonyom épp az előbb telefonált ,mert most volt először ultrahangon és megtudta,hogy ikrei lesznek,nagyon boldog,én is örülök neki. :)

mó73
 
 


Sziasztok! Újra itt vagyok.
Nagyon szép családotok van.
Gitka, nagyon szép kislányod van. Dóri, tényleg rengeteg fotót tettél fől, a formás kis pasikról. Mó, neked meg külön gratula ehhez a sok szép gyerekhez.

Azért nem voltam egyébként, mert nem volt netünk. Állítólag rendszerhiba. De elég bosszantó volt, ui a számláinkat kellett volna befizetni. A mi bankunkból csak neten ill. telefonon lehet utalni. Az utóbbit meg sosem veszik fel. Végül csekken megoldottuk a legfontosabbakat.

Az ikrekhez sok sikert a szomszédodnak. Nagyon jó lehet egyszerre két pici. Bár én azon izgultam, hogy csak egy legyen. Azt hiszem nekem sok lenne két kicsit gondoznom. Meg egyenlőre megállunk a 2-nél.
gak
 
 


Sok szeretettel gratulálok az ikrekhez! Akkor ki lett az orvos? Írd meg priviben, légyszi, Mó!

Mindenkinek szép nagyon a családja! :)

Bocs a sok fotóért, de, gondoltam, ha vkit nem érdekel, majd nem nézi meg... :)

Címemet megírtam a fiókba.

Mindenkinek jó éjt!

Kép
Kép
Kép
zdori
 
 


Jó reggelt mindenkinek!

Dóri, a rengeteg képet tök jó volt nézni!
Nem tudom ki nálatok a fotós, de láthatóan tehetsége is van hozzá. Nálunk én szeretek nagyon fényképezni. Ezért alig vagyok rajta egy-két képen. De nekem azért még gyakorolnom kell:)
Majd én is teszek fel még többet Ákiról.
gak
 
 


sziasztok,én is küldtem még képet, imádok fotózni,de majd tavasszal még több képet csinálok majd,akkor a kedvem is jobb hozzá. 8) Dóri, a szomszédom tegnap reggel volt ultrahangon az sztk-ban és be is jelentkezett a T. dr úrhoz,de uh. után mikorra fölment annyian várakoztak,hogy nem tudta kivárni a sort,mert menni kellett a munkahelyére. meg hogy kiderült,hogy ikrek inkább vissza megy a régi orvosához,ami sajnos drágább,de ő dönti el. 8) Dóri te ,hogy hogy itt szültél,neked elég messze van ez a kórház,vagy az orvos miatt?

mó73
 
 


Persze, ő dönti el, de T-nek vannak ikrei... :) Szóval azért még gondolja meg 1x, főleg, ha többe kerül a régi orvosa... :)

Én Dr miatt szültem ott. :)

Gak, nálunk Apa a fotós legtöbbször. :) Néha én is kattintgatok, de Apa tudományosan csinálja, én csak érzésre... :)

Kép
Kép
Kép
zdori
 
 


sziasztok, ma nagyon fáradt vagyok,egész nap takarítottam,és ráadásul 7-kor keltem úgy ,hogy 1-kor feküdtem le,mert fél egykor jöttünk haza éjjel,kikapcsolódtunk,mert voltunk egy jó görög bulin,a görögök aztán tudnak mulatni. :) Dóri holnap még azért megemlítem a szomszéd csajnak,hogy a T. dokinak vannak ikrei,mert tényleg ezt el is felejtettem mondani neki.jó,hogy szóltál,mert tudtam én csak elfelejtettem. :!: na mentem

mó73
 
 


Na, kiváncsi vagyok, mi lesz. Majd írd meg, Mó, jó?

Kép
Kép
Kép
zdori
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet: