Új privát üzeneted érkezett!


Lanyok!

Az orvostol hazafele megalltam a mekibe es vettem fagyit, colat, salit es hambucit.

Megettem a fagyit, mert fajt a gyomrom es a hidegre enyhul a fajdalom.
A fagyitol tok jol laktam.
Tudom ha megeszem a hambucit meg a salit, vagy csak az egyikbol egy harit is ujra fajni fog a gyomrom. Igy nem teheetem.
De annyira kivanom, hogy megorulok.

Ezt epp esszel nem lehet kibirni.

Magi
Vendég
 


Szia Magika!
Örülök, hogy jól vagytok!!!! :D

Mary
Kép

Kép

Június 25. van már kiskönyvem is!!!!
Július 20. doki vizsg+uh
ollem
 
 

 
 

Jo ejt lanyok!

Megyek aludni, mert nagyon rosszul vagyok es talan eltudok aludni,ugy nem erzem.

Magi
Vendég
 


Sziasztok!
Végre hallottam a babó szívét!7,2 mm-es, és 6 hét 5 napos.Olyan boldog voltam!Nektek mikor kell mennetek legközelebb UH-ra?Nekem azt mondta a doki,hogy a 13 héten, addig meg még vér,meg pisi vizsgálat is lesz.
ágnes27
 
 


sziasztok nem semmi most tudtam csak belépni :twisted:

Kép
e.andrea
 
 


Sziasztok!

Tudtok valami jó címet ahol jól nyomon tudom követni a manócska fejlődését? Esetleg olyan ahol képek is vannak :?:

Tök izgi egy hét és két nap múlva a tengernél leszünk! Remélem addigra vissza jön a vénasszonyok nyara, metr ma én úgy fáztam, hogy még kabit is kellett felvennem!

Olyan unalmas a mai napom, senki nicsen!
Szerintem ma egész nap netezni fogok! :lol:

Kép
mutyurka
 
 


Nem vagyok egy nagy gép zseni, de most talán jó lesz a vonalzóm!
A lovacska az egyébként nem véletlen!
Életem értelme :o lovasedzsőként munkálkodik, van 17 pacingonk. Esélye sincs az én kis magzatomnak, hogy ne lovas legyen! Ja, nekem is a szülés után már meg kell tanulnom rendesen lovagolni, vagyishát vágtázni, a többi már megyeget! Bár most már egy jó ideje nem ültem lovon a sok meló miatt!
Tornázik valaki otthon, vagy csak a 12. hét után?

Kép
mutyurka
 
 


Help, mit nem csináltam már megint jól? Mit tegyek, hogy ne a link, hanem esetleg a vonalzó jelenjen meg?

Kép
mutyurka
 
 


Azt a sort kell bemásolni ami {URL-lal kezdődik és végződik .. próbálkozz, és nyomkodd az előnézetet, mielőtt elküldöd, és csak akkor menjen el, ha már a vonalzót ott látod ;)

Kép
szösszenet
 
 


tutti jó! Köszönöm Szösszenet!

Kép
mutyurka
 
 


sziasztok

Kép
e.andrea
 
 


szösz te hová valosi vagy?

Kép
e.andrea
 
 


Sziasztok!

Bocsi, h idepofátlankodom, Mutyurkához jöttem pár szóra :) Ugye te vagy az, aki írt a blogomba ezen a néven? Sajnos nem nagyon volt időm frissíteni a héten, de most láttam, h írtál, és h van pocaklakód. Csak szeretnék gratulálni, és nagyon sok örömet kívánni hozzá! ;)

Puszi, Lexa

KépKép
lexus
 
 


Szia Andrea!

Ettetek már valamit?

Úgy megennék egy kis mekis csirés szenyót, krumlival, aztán egy kis meki fagyit csoki öntettel! De mivel nincs náluk házhoz szállítás, így be kell érjem valami mással!

Kép
mutyurka
 
 


aha ettem sült krumplit meg fasirtot de sajnos savanyu nem volt mert tegnap meg etem :?

Kép
e.andrea
 
 


Andi - Én budapesti vagyok.

Mutyurka - Én a barnázás miatt egyelőre nem merek tornázni .. pedig előtte tornázgattam .. 2 napja elmúlt teljesen, és a tegnapi vizsgálat most a mai napra megint előhozta .. tuti megbolygattak belül, azért van ez. Szóval a 12. hétig óvatoskodom, aztán elkezdek egy terhestornát.
Lovagolni meddig lehet? Emlékszem a Sissi filmben amikor terhes lett Erzsébet királyné (Sissi) akkor a lovaglást nem engedték neki .. vagy csak eleinte és óvatosan? Vigyázz azért magatokra ;) !!

Ági - Nekem a 11. héten kell mennem a következő vizsgálatra és UH-ra. Tegnap csináltak egy EKG-t, illetve beutaltak vér-vizeletre, és ha az eredmény megvan akkor jelentkeznem kell a helyi védőnőnél :)

Magika - Örülök, hogy minden rendben! Bízom benne, hogy a gyomorproblémák is megoldódnak :)

Kép
szösszenet
 
 


szerintem nem nagyon ajánlatos a lovaglás

Kép
e.andrea
 
 


Nem lovagolok, mert az az igazság annyira nem biztos az ülésem, ezért nem is kockáztatok! Majd a szülés után pár hónappal viszon komolyan neki leselkedem, talán könnyebben megindulnak a kilók, párom már be is válallta, hogy közben ő preszátgatja a kis jövevényt! Azt már tudom, hogy a lovasifjoncokkal nagyon jól bánik, imádják! De azárt kiváncsi vagyok hogyan boldogul majd a babócával?

Szia Lexi! Én írtam a blogodba. Véletlenül találtam rá! Örülök, hogy itt is fent vagy! Remélem jól vagytok! Nagyon tetszik a blogod!
Nagyon eltüntél, merre jártál? Jelentkezz ám sűrűbben! Cuppa

Kép
mutyurka
 
 


Szösszenet! Nekem a tesóm védőnő, csak nem az én körzetemben, ő mondta hogy a vizsgálat utáni barnázás előfordul, mivel a méhszáj és ilyenkor ugye vérbővebb, és azt megpisztergálja, azért is lehet ez! (Ja, meg a sexivel is azért kell csinján)

Kép
mutyurka
 
 


Mutyurka - Valószínű igazad van, mert már múlik is :)
Köszi a megnyugtató szavakat ;) Kellenek ;)

Kép
szösszenet
 
 


:evil:

Kép
e.andrea
 
 


Andi - történt valami? mi a baj?

Kép
szösszenet
 
 



ki alergiás köztetek ?mert én nagyon allergiás vagyok a parlag füre :evil: nemtud valaki segiteni hogy mit szabad ilyen kor szedni?

Kép
e.andrea
 
 


ja nem haragszok senkire csak a parlag füre

Kép
e.andrea
 
 



fúúú, én nem tudom (szerencsére), sosem volt ilyen gondom .. keress rá a neten .. rengetegen vannak egy cipőben veled ;) biztos van ilyen hasznos tanácsos fórum is ;)

http://www.medimix.hu/cikk.php?cid=254

jobbulást!

Kép
szösszenet
 
 


kb. 20 hapci és ta...és a nyálam egybe folyik és stb seggiiitség

Kép
e.andrea
 
 


Húú lányok! A számítások szerint jövőhéten mindent bele kell adjunk. apait anyait. ráadásul 11-én újhold lesz és ara a napra írják az ovumat. És mivel mi lányt szeretnénk így jövőhéten mindentbele lesz és mikor jön a tojásfehérje akkor stopp.

harivera
Budapest XXI. kerület
 
 


Köszi szöszi

Kép
e.andrea
 
 


Vera akkor adjatok bele mindent csak ne naponta csináljátok okszika :D :lol:

Kép
e.andrea
 
 


pill iszok egy lájtos kávét :)

Kép
e.andrea
 
 



Vera hát nem is tudom hogy ti hogy csináltátok :)

Kép
e.andrea
 
 


Vera- én úgy tudom, hogy tényleg nem jó mindennap, kell minimum egy-egy nap szünet, hogy az embihalik gyorsak és erősek legyenek. Valamint, ha kislányt szeretnétek jó a peteérés előtti nap csinálni, mert a csajszik strapabírobbak, és tovább életben maradnak, mint a fiuk. Én legalább is anno így olvastam. Majd kiderül, mert ha jól számoltam, mi aznap ...,és ha fiam lesz, hát hiszek nekik! De itt is biztos embere válogatja!

Kép
mutyurka
 
 



Mutyurke! Először beteg voltam, utána meg nagyon sok volt a munkám, és nem volt időm blogolni is, meg fórumozni is, itt viszont elég sokat lógok.. :oops: :D De már megvagyok, és írok ;)

Bocsi csajok, h offolunk.

KépKép
lexus
 
 


Vera :lol: :lol: :D :D :D de hogy nem tudtam :lol: :lol:

Kép
e.andrea
 
 


sziasztok merre vagytok? vagy a titanikot nézzitek?

Kép
e.andrea
 
 


Sziasztok!

Ma du értem haza az egyetemről, nagyon, nagyon jó érzés volt, főleg a ritkán látott rokonaimmal (nagyszüleim) együtt lenni, barátokkal összefutni, fúúú :) És ez mostmár rendszeresen így lesz :)

Jól vagyunk, barnamentesen, pedig apával mi nem kíméljük a méhszájat.... :oops: :oops: :oops: :oops: :oops:

Hétfőn vagy kedden megyek vérvételre, hétfőn a kiskönyvért, csütörtökön pedi az ultrahangra, remélem már addigra dobogni fog a szivecske is :)

Puszilok mindenkit és igyekszem visszaolvasni :)

ZSu

3 gyerek anyukája :)

Különcségeink: mosható pelus, hordozás, természetesség :)

Rendelj tõlem Lizann Mei tai-t!

www.mamami.hu
zsuzsófi
 
 


csajszik mi jot csináltok?

Kép
e.andrea
 
 


Mindenki élvezi a hétvégét???
Sajnos hamar elment....lehetne hosszabb is....

Mary
Kép

Kép

Június 25. van már kiskönyvem is!!!!
Július 20. doki vizsg+uh
ollem
 
 


Sziasztok! én egy hete voltam dokinál.Elküldött uh-ra, meg vérvételre.holnap megyek vissza megint. ez az első terhességem, úgyhogy nem igazán látom át a dolgokat. azt szeretném tudni, h mikor kapok kiskönyvet? Remélhetem, hogy holnap?

szanet
 
 


Szió Szanet!

Nem tudom hol hogy működik, és nekem is ez az első terhességem. De nekem a doki azt mondta, hogyha megvan a vérvétel-vizelet leletem, akkor a beutalóval, amit ő adott, el kell menjek a védőnőhöz, akihez tartozom, és nekem ő fog adni kiskönyvet.

Ahogy nézem, nagyjából egyszerre fognak érkezni a csöppségeink. :)
Neked ikrek?? :D
Húú, az nagyon komoly!!!
Van már a családban? Számítottatok rá?

Kép
szösszenet
 
 


Szanet!

Már a nyolcadik héten látszanak, hogy ikrek lesznek???
Tényleg ikreid lesznek?
Mi is ikreket szeretnénk! :D

Mary
Kép

Kép

Június 25. van már kiskönyvem is!!!!
Július 20. doki vizsg+uh
ollem
 
 


Szia Mary,

szerintem nem kell aggódnod a doki miatt, hiszen még nagyon az elején jársz.
Én még csak ma megyek dokihoz pedig már elmúltunk 8 hetesek. Nekem mindenki azt javasolta, hogy ne siessem el a dokit. Ha túl korán megyek, még úgysem csinál semmit, fölösleges kidobni erre egy rakás pénzt. És valóban....

Szanet,

Gratula az ikrekhez. :) :) :)

Emi
emi29
 
 


sziasztok én holnap megyek a védönöhöz és remélem hogy meg kapom a kiskönyvet. hogy érzitek magattokat?

Kép
e.andrea
 
 


Sziasztok!

Én ma volta mvédőnőnél, meg is kaptam a kiskönyvet, és én csak a héten megyek laborra meg UH-ra, mert a múltkor még nem volt szívhang. Szerintem ha rendes a védőnőtök, akkor kiadja az első uh-s papírra is, így a többi vizsgálatnál már nem kell fizetni :)

Zsu

3 gyerek anyukája :)

Különcségeink: mosható pelus, hordozás, természetesség :)

Rendelj tõlem Lizann Mei tai-t!

www.mamami.hu
zsuzsófi
 
 


Sziasztok! Bár minden nap szorgalmasan elolvasom a fórumot csak most jutottam el odáig hogy írjak! Még két hete voltam uh-n akkor még csak a "méhen belüli terhesség" tényéig jutottunk :) és hogy 5 hetes a pici...Azóta volt vérvétel és EKG is de a leletekért csak jövő kedden megyek vissza...Akkor már majdnem 9 hetesek leszünk :) remélem a párom bejöhet velem az uh-ra...erre rá kell kérdezni előtte? (gondolom lesz másról is szó)...vagy egyből bejöhet velem? A Kútvölgyibe járunk :)
Betti
be_be
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet: