Új privát üzeneted érkezett!

Laura,

lehet, hogy béndzsa vagyok, de már többféle képpen próbáltam hiába ,ásolom be a BBC kódot nem csinál semmit. Holnap megpróbálom megint.

Jó éjt!

Vikci

Kép
Kép
hornyakmate.freeblog.hu
vikci79
 
 


Viki, én nem látom a problémád!!! :wink: Merthogy látom a vonalzódat. :)

meri
 
 


Sziasztok!!!

Gratula a dobogó szívű kisbabókhoz!!!!! :lol:
Én jövő héten megyek, megkérdeztem és azt mondták , hogy a 11-12 héten lehet már menni.

Súly:én is benne vagyok ebben a nem túl karcsú bagázsban, de nem merek konkrét adatokkal szolgálni!!!! :oops: 8)

Szonja 2004.02.24.
Zsombor 2006.03.13.
Anissza 2008.01.09.
"Abból tudhatod, hogy a gyermekeid kezdenek felnőni, hogy olyanokat kérdeznek, amikre van válasz."
"Csak a szeretetet lehet vég nélkül osztogatni, úgy hogy közben mégsem fogy el."
bmo
 
 

 
 

Jó reggeliket!

na kinek , hogy múlik az a bizonyos rókakoma? Már mindjárt túl lesz mindenki a nehezén és élvezheti az áldásos állapotot.

Laura,Meri

tényleg, mert én nem látom. És az van oda írva, hogy 11 hét meg ilyesmi? Ezt ezért kérdem, mert biztos szeretnék lenni abban, hogy jól töltöttem ki.

Előre is köszönöm,


hali,

Vikci

Kép
Kép
hornyakmate.freeblog.hu
vikci79
 
 


Pandácska,

Hajráááá! Tudom majd csak az eredménnyel fogsz jönni, de addig is szurkolok, hogy minden rendben menjen. :D :D :D :D

Kép
Kép
hornyakmate.freeblog.hu
vikci79
 
 


Sziasztok!

Kicsit eltűntem, mivel a sürgősségin kötöttem ki.... :?
Képzeljétek, napról napra egyre rosszabbul voltam, és egyre gyengébben, és már kezdtem érezni, hogy ez tuti nem normális állapot. :cry: Aztán tegnap kiderült, hogy a vércukrom borulgat: tökéletes egyéb vérlabor mellett egyetlen óra alatt 6-ról 2-re esett a cukrom, ami egyébként még éhgyomorra se menne le 3,5 alá. Hát ettől voltam annyira szarul. Szerencsére most már tudom, hogy ha érzem, hogy nagyon kezdek rosszul lenni, beveszek egy szőlőcukrot és jobban vagyok. :D
A DOKI AZT MONDTA, HOGY A TERHESSÉG ÉS A NAGY MELEG EGYÜTT NAGYON SOK KISMAMINAK BEBORÍTJA AZ ANYAGCSERÉJÉT. VIGYÁZZATOK MAGATOKRA!!!!!!! LÉCCCILÉCCI!
:!: :!:

Az émelygés egész napos és a hányogatás is van, de az már az előzmények után istenes!

A tegnapi UH-n láttam a világ (számomra) legédesebb foltocskáját, aki a popsijától a feje búbjáig 0,89 cm és dobog az icipici szívecskéje!!!!! :wink: :wink:

Vigyázzatok magatokra ebben a hülye időben!!!

Kép
Kép

Egészség legyen, a többit megvesszük!
mpatr
 
 


Sziasztok!

Viki, olyan vonalzót látok, mint az enyém, csak az van aláírva, hogy 11+3. :D

Márti! Azok után sem mered bevállalni, hogy én beírtam??? :shock: :lol: :lol: :lol: Ne mááááá! :D Meglestelek ám iwiw-en. :D:D:D Nagyon szép kis családod van!!!
De jóóóóó, hogy te is láttad Kismanót!!! Ez a cukor nem semmi. Bár már én is régóta gyanítom, hogy az enyémmel is lehet valami, szerintem nagyon hirtelen le tud esni. Lehet, hogy valamelyik nap kipróbálom: elmegyek anyukámhoz, és amikor jön a rosszullét, gyorsan megmérjük. :)

Képzeljétek, arra gondoltam, hogy készítenék Bébibogyónknak egy kis könyvecskét (vagy magunknak :D:D:D). Babanaplót kaptam, de abba leginkább születése után lehet írkálni. Olyanra gondoltam, amiben fotókkal illusztrálnám, mi minden történt vele az első 9 hónapban. Mondjuk a pozitív teszttel kezdődne... Butaság szerintetek?

meri
 
 


Viki, lehet, hogy elkerülte a figyelmemet, de te dolgozol?

meri
 
 


Szia Meri,

köszönöm, az infót a vonalzóról. Te látod a tiedet? Nem dolgozom hál istennek. Mert egy gyógyszergyárban dolgoztam laboránsként majd mivel bemutattam a diplomámat ugyanabban a laborban írka firkáltam. Kimutatások stb... Ezért úgy gondoltam, hogy nem kellene itt maradnom a vegyszerek és a gyógyszerek hatóanyagai között. Ezért eljöttem betegácsiba. És te Meri dolgozol? Hogy is vagy fennt az iwiwen? Megjelölnélek. :)

Mpart,

nagyon sajnálom ami történt. Igyekezni fogunk. Tegnap annyira rosszul lettem én is, hogy akig bírtam magam vonszolni. Pedig itthon még klíma is van.

Én is csak szt tudom arni mindenkinek, hogy vigyázzon magára!!!!


hali,

vikci

Kép
Kép
hornyakmate.freeblog.hu
vikci79
 
 


Mpatr,

szerintem is nyugodtan beírhatod az adataidat. Nem kell itt szégyenlősködni.

Na jó én sem szeretném ha ilyeneket kérnének tőlem. Ahogy szeretnéd.

Vikci

Kép
Kép
hornyakmate.freeblog.hu
vikci79
 
 


Na én is összekavarodtam, de te is, Viki! :D:D:D Egyébként, igen, én látom a saját vonalzómat. AZ enyémet te is látod??? :shock:

Szóval Márti, én nem kértem, hogy mondj bármit, csak csodálkozom, hogy az én adataim nem nyugtattak meg! :lol: :lol: :lol:

Pati, ne haragudj, ebben a nagy melegben úgy láttam, hogy a cukrot is Márti írta. De akkor az neked szólt. Bocsi.

meri
 
 


Ja, a lényegre meg nem válaszolok. Én sem dolgozom. Elvileg szabin lennék aug. végig, de holnaptól betegácsi. Nem megyek már vissza dolgozni, mert felvilágosítottak, hogy anyagi szempontból úgy nagyon kiszúrnék magammal (gyed). Tiszta röhej. Iwiw-es adatok mennek priviben. :)

meri
 
 


Nem baj Vikci, én azon csodálkozom, ha valaki még magánál van ebben az áldatlan időben. :shock:

Kép
Kép

Egészség legyen, a többit megvesszük!
mpatr
 
 


Meri:megnyugtattál az adataiddal, de én akkor sem nyilatkozom!!!! :oops: Ez hadi titok!!!! :wink:
Annyit mondok, hogy 168 cm vagyok és lánykoromban is 70 kg voltam, na az csuda jó idő volt, most nem annyi vagyok sőőőőőőőőőőőőőőőőt!!!!
De ha megjelölsz az iwiwen talán elárulom!!!! :wink:
Én sem dolgozom :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
És köszi a dícséreteket.

Szonja 2004.02.24.
Zsombor 2006.03.13.
Anissza 2008.01.09.
"Abból tudhatod, hogy a gyermekeid kezdenek felnőni, hogy olyanokat kérdeznek, amikre van válasz."
"Csak a szeretetet lehet vég nélkül osztogatni, úgy hogy közben mégsem fogy el."
bmo
 
 


Márti, megtörtént. :D

meri
 
 


Azt gondoltam, hogy te nem dolgozol, merthogy otthon van a két picivel. Illetve szeptembertől már csak eggyel. Mondtam, hogy jegyzetelni fogok. :lol:

meri
 
 


Annyira jó látni ezt a sok kis növekvő számos vonalzót!
Mi még nem voltunk 5(!) hetesek, amikor felraktam és nagggyon de naggggyon irigyeltem a 6-os meg hetes számosokat!! :oops:
És most már holnaptól mi is hetesek leszünk ám!!!!!

Engem nagyon megnyugtatott, hátha valakit szintén (a többiektől bocsi), leírom, amit egy angol szakirodalomban (azt hiszem, tjucától kaptam) olvastam:
vetélési %:
100 petesejtből csak 84 lesz zigóta, ebből csak 69 ágyazódik be és termel hcg-t, és csak 42 marad meg.
Ebből a 6. hétig 16-33% vetélés (az első szám vérzés nélkül, a második vérzéssel)
a 7-9. hét között 5-10%
a 9-11.hét között 1-4%
Szóval rohamosan csökken az arány, ezért gyönyörűek azok a vonalzók!!
Bár ha belegondolok már eleve győztesen indulunk neki a dolognak, több millió sejtecskéből elsőnek lenni?! :P

Más: KÖRKÉRDÉS :!: :!: : Ha az alap, hogy egészséges, akkor fiút vagy kislányt szeretnétek (nem ér az a válasz, hogy mindegy, az érdekelne, mi a szívetek vágya)
Nálunk a kisfiam után én csajszit szeretnék, apa még egy kispasit, a fiam is a lánynak drukkol, de természetesen a két kispasinak is megvan a varázsa.

UI:
Nem is gondoltam, hogy a szederleves ilyen érdekes színű kifelé. :D :D :D :D :oops: :oops: :oops: :oops: :oops:

Kép
Kép

Egészség legyen, a többit megvesszük!
mpatr
 
 


Meri:gondoltam, hogy gondoltad, csak így írtam még 1 mondatot :mrgreen: , tudod a meleg az agyamra húzódott!!!! 8)

Én lánynak tudom elképzelni, a párom múltkor elszólta magát, hogy biztos kisfiú lesz, a lánykámnak mindegy, de azt hiszem lány tesónak jobban örülne olyanja még nincsen!!!!

Szonja 2004.02.24.
Zsombor 2006.03.13.
Anissza 2008.01.09.
"Abból tudhatod, hogy a gyermekeid kezdenek felnőni, hogy olyanokat kérdeznek, amikre van válasz."
"Csak a szeretetet lehet vég nélkül osztogatni, úgy hogy közben mégsem fogy el."
bmo
 
 


Pati!
Szederleves! :oops: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: 8)
Szóval: fiú-lány. Amíg nem lakott a pocakomban, addig mindig fiúról beszéltünk, hogy nem is lehetne más, csak fiú (éppen ezért csak fiúnevünk van jelenleg :D)...Aztán mióta itt lakik velem, már nem tudom... Én lánynak érzem. És teljes szívemből mondom, mindkettőnek egyformán örülnék. Vagy talán inkább lány??? Nekem, aki világéletemben fiúra vágytam??? Szóval, ne haragudj, nem tudok dönteni. Még jó, hogy nem is nekem kell eldönteni. :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Ja, biztonsági öv!!! Megkérdeztem a dokinénimet. Azt mondta, hogy később, ha már nagyobb lesz a pocak, szépen elhelyezkedik az öv. Inkább addig probléma... Igazából tanácsot adni nem tudott, van, aki arra esküszik, ha be sem kapcsolja... A férjem azt találta ki, hogy próbáljuk ki, hogy csak az öv felső szárát teszem keresztbe magamon... Majd jelentkezem a tapasztalatokkal. :)

LÁnyok, ugye a folsavat csak a 12. hétig kell szedni??? Merthogy ezt persze nem kérdeztem meg. De így emlékszem, meg így tűnik logikusnak...

meri
 
 


Márti (BMO!)

Bejelöltelek az iwiwen. Most keresem a többieket is, ha fenn vagytok.

Vera

Kép

Kép
nagy vera
 
 


Meri, Vera:észre vettem!!!! :lol:

Meri :szerintem igen addig, nekem a terhességi vitamint mondta addig a doki.

Szonja 2004.02.24.
Zsombor 2006.03.13.
Anissza 2008.01.09.
"Abból tudhatod, hogy a gyermekeid kezdenek felnőni, hogy olyanokat kérdeznek, amikre van válasz."
"Csak a szeretetet lehet vég nélkül osztogatni, úgy hogy közben mégsem fogy el."
bmo
 
 


Sziasztok!

A szokásos mindegy, csak egészséges legyen-en felül az én szívem a kislány felé húz, de a fiúnak is örülni fogok.


Vikci!
téged is bejelöltelek! (Szépek az esküvői képetek! :lol: ).

Vera

Kép

Kép
nagy vera
 
 


És még írni sem tudok, na mindegy!!!

Szóval a "kisbabára felkészítő tanfolyam", amit írtatok a SOTE II. szerintem jó ötlet én a lányomat a SOTE I-en szültem ott is volt ilyen, eljártunk a párommal és még zongoraelőadás is volt, nagyon élveztük és a vége felé a lánykám is jelezte, hogy tetszik neki a komoly zene!!! 8)
Ami fontos:tonicot ne igyatok és az édesítőszer sem tesz jót a pocaklakónak és a flóraszeptet-cloroxot szóval ilyen hypós dolgokat se tüdőzzetek le mostanában, a kádba így belehajolgatni ezt felejtéstek el!!!!!
Nekem is a férjecském áztatja a kicsik fehér foltos rucijait!!!!! :lol:

Szonja 2004.02.24.
Zsombor 2006.03.13.
Anissza 2008.01.09.
"Abból tudhatod, hogy a gyermekeid kezdenek felnőni, hogy olyanokat kérdeznek, amikre van válasz."
"Csak a szeretetet lehet vég nélkül osztogatni, úgy hogy közben mégsem fogy el."
bmo
 
 


Márti, vegyük még hozzá a tartósítószert...

Na megyek keresgetni az iwiw-en :D

meri
 
 


Bmo!


Én múltkor lettem rosszul az egyik kádsúroláskor, azóta a párom csinálja ezeket (meg is látszik :D ).

Vera

Kép

Kép
nagy vera
 
 


Vera, megtaláltalak! :D

meri
 
 


Viki, te is megvagy! :D

meri
 
 


Pati, te is :D

Jó játék!! :lol: :lol: :lol:

meri
 
 


Vera köszönöm szépen. Mindjárt visszajelöllek.


Meri én látom a vonalzódat mindenhol.

lányos kismamák. ha ez megnyugatató hír akkor most ért véget egy fiús időszak. Mondom tegnap előtt 3 anyukából 3 fiú. A klinikán 2 hete született egy kislány a többi fiú. Nagy esély van rá, hogy mi már egy másmilyen időszakot indítottunk el. Nekem minden ismerősöm azt mondja rám néznek ez kislány lesz. Bár én kisfiút szerettem volna, de tulajdonképpen mindegy. Csak egészséges legyen.

hali Vikci

Kép
Kép
hornyakmate.freeblog.hu
vikci79
 
 


ja kád dolog. Nekem is mondta a párom, hogy ne csináljam, de én már megint erőszakoskodtam. Kár volt.

Kép
Kép
hornyakmate.freeblog.hu
vikci79
 
 


Sziasztok!

Én is itthon....

Apa szerint Kismóki lányos formájú... :lol: :lol: :lol:

Biztonsági öv
Az a legrosszabb, ha nem kapcsolod be... :evil:
Főiskolán nekünk vetítettek baleseti képeket... :cry: :evil:
Vendég
 


Lau, és mi a véleményed arról, hogy csak a fölső részt veszed magad elé? Milyen fősulira jártál? Csak nem rendőrnéni vagy?

meri
 
 


Hello Csajszik!

Ha már fél napig nem jelentkezik az ember, annyit írtok, hogy nem győzöm visszaolvasni. Ezért néha bele is keveredek, hogy ki mit írt:-))

Fiú vagy lány témához: én legbelül kislányra vágyom, igaz már van egy "nagylányom", de a fiúnak ugyanúgy örülnék, az egy kicsit újdonság lenne, biztos sok mindent máshogy kéne csinálni, mint a lányomnál.

Panda!
Ha leszel, a tábliba beírhatod a választott neveinket: Liliána/Benedek. UH pontos időpontot még nem tudom, talán jövő szerdán mehetek, hétfőn kiderül.

A meleggel hogy bírtok? Holnapra vettem ki szabit, mert ez már elviselhetetlen itt felénk...

Tünetekkel hogy álltok? Én még mindig pisilni rohangászok egyfolytában....plusz a mellfeszülés. Valaki írta, hogy a 10. héten megáll a mellnövekedés, nálam elfelejtett megállni:-)) Csak nő és nő, pedig már az alap sem volt kicsi... elég melegem van így most már :lol:
Ja, és mindig ennék, csak azt nem tudom, hogy mit :-) Mindig megkívánok valamit, aztán mire hazaérek megundorodok tőle.

Még nem vettem övterelőt, gondolkodom rajta. Nem tudom jó-e, ha már ilyen korán veszek? Vagy most lenne értelme?


Szép napot!

Üdv: Kata

Kata
Kép
Kép
Kép
katuci81
 
 


Lányok,

Hogy jelölitek meg egymást iwiw-en?

Vera, Eszter,
Köszönöm, aranyosak vagytok. Vera, gratulálok az Uh eredményhez! Ma már vérzem (de csak kicsit) szerintem holnapig kibírom. Abban reménykedem, hogy így nem kell méhtágító, a műtétet meg úgyis altatásban csinálják!

Meri,
6 cm-es óriásbébid van? Gratulálok :lol:

Vicky,
Üdv a vonalzósok táborában :lol: (mondom én, aki leszedte)
de kitaláltam valamit, lehet, hogy nekem is lesz vonalzóm, csak másik :D


Tényleg mindenki vigyázzon magára!!! Borzasztó ez a hőség... Remélem a kórházban lesz légkondi. (álmodj, királylány :lol: )
Valaki dolgozik itt egyáltalán? Verán kívül?

Kép
[/url]



Adire
adire
 
 


Kata, javaslom a jegyzetelést! :lol: :lol: :lol: Én is mindig összekavarodok. :D Nekem tegnap azt mondta a dokinéni, hogy most érdemesebb kezdeni valamit az övvel,mert később adja magát a legtöbb autóban.

Adire, köszi. :D Úgy jelölünk (én legalábbis), hogy megpróbálom megkeresni a többieket: verát pl. név alapján, másokat becenév, lakhely, kor alapján. Izgis játék. :D

meri
 
 


Ad, a legfontsabbat kihagytam: akinek van, a legjobb emilcím alapján. :)

meri
 
 


Adire:gondolok rád holnap, kitartás!!!!Remélem simán megy majd minden!!!!

Szonja 2004.02.24.
Zsombor 2006.03.13.
Anissza 2008.01.09.
"Abból tudhatod, hogy a gyermekeid kezdenek felnőni, hogy olyanokat kérdeznek, amikre van válasz."
"Csak a szeretetet lehet vég nélkül osztogatni, úgy hogy közben mégsem fogy el."
bmo
 
 


Sziasztok4

Új csatlakozó lennék.
Mai témátokhoz: van két fiam (volt házasság), most kislányt szertnék, de kisfiúnak is örülök, csak nem tetszik leendő neve amit párom választott ezért szeretnék kislányt.

Zsoltika 11 éves
Ákos 10 éves
Kép
klarissza33
 
 


Szia Klarissza! :D
Mi az a név? Szabad tudni? :D

meri
 
 


Én annyira agyament vagyok ma!!! :evil: Adire, természetesen én is gondolok rád holnap, és drukkolok, hogy minél kevesebb (testi-lelki) fájdalommal legyél túl rajta.

meri
 
 


Meri:miért is vagy agyament????
Nekem nem tűnt fel!!!!

Vikci:ez tök izgi, hogy nem látod a saját vonalzódat!!!!! :shock:
És a többiekét látod?????

Klarissza:üdv itt!!!!!
Én is szeretném tudni mi az a név!!!!! :oops: :roll: Áruld el!!!!! :wink:

Szonja 2004.02.24.
Zsombor 2006.03.13.
Anissza 2008.01.09.
"Abból tudhatod, hogy a gyermekeid kezdenek felnőni, hogy olyanokat kérdeznek, amikre van válasz."
"Csak a szeretetet lehet vég nélkül osztogatni, úgy hogy közben mégsem fogy el."
bmo
 
 


Szóval drága párom Mátyást szeretne, ha kislány lesz anyukája tiszteletére (1,5 éve halt meg) Veronika lesz. Én Zsombort szeretnék

Zsoltika 11 éves
Ákos 10 éves
Kép
klarissza33
 
 


Klarissza:én is a Zsomborra szavazok!!!! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: Na jó én elfogult vagyok :oops: és nincs is beleszólásom!!!!! :mrgreen:
Akkor mutasd meg milyen kompromisszum képes vagy:Zsombor Mátyás lehetőséget ajánld fel!!!!! :wink:

Szonja 2004.02.24.
Zsombor 2006.03.13.
Anissza 2008.01.09.
"Abból tudhatod, hogy a gyermekeid kezdenek felnőni, hogy olyanokat kérdeznek, amikre van válasz."
"Csak a szeretetet lehet vég nélkül osztogatni, úgy hogy közben mégsem fogy el."
bmo
 
 


Panda holnapra +++++++++++++++++++++++drukk
Vendég
 


Sziasztok!
Hát lányok én nem tudok beszállni a klubba de azért remélem nem dobtok ki 163 cm vagyok és 50 kg. Megjött az általános vérvétel eredménye totál pocsék az egész vérszegény vagyok stb stb. És két napja megint rengeteget hányok :(

Lafead,
Köszönöm nagyon aranyos vagy :D én is drukkolok neked majd írjál eredményt!

Örülök hogy rendben voltak az uh-ok javítom amit kértetek lehet valakit nem vettem észre szóval szóljatok!!

Kép
Kép
Vendég
 


Hű Bingii nem 130 hetes :oops: :lol:
Vendég
 


Pandácska, sajnálom a labort. De ezen ne aggódj, pikk-pakk rendbehozzák, meglátod! :D
Viszont átírnád az adataimat? Ma vagyok 13+0, és jan. 24.

Márti, azért, mert minden kimegy a fejemből. :D

Klarissza: én is inkább Zsombor, bár tény, hogy a Mátyás ritkább... :)

meri
 
 


Ja, és új dátum aug. 9. AFP Mondom, szita ma az agyam. 8)

meri
 
 


Meri:de csak azért , mert várandós vagy!!!!! :wink: Én ilyenkor mindent elfelejtek!!!!!! :oops: 8)

Szonja 2004.02.24.
Zsombor 2006.03.13.
Anissza 2008.01.09.
"Abból tudhatod, hogy a gyermekeid kezdenek felnőni, hogy olyanokat kérdeznek, amikre van válasz."
"Csak a szeretetet lehet vég nélkül osztogatni, úgy hogy közben mégsem fogy el."
bmo
 
 


[img]http://www.

Adire,
Gondolok ma rád!!!!
Vendég
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet: