Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok,

(tudom a vonalzó!)
Őzi, örülök, hogy újra írsz, szeretem olvasni. Gratulálok a kis Leventéhez! Nagyon jók a képek. Vigyázz magadra, főleg a lábadra.

Betti,
A terhességi 'cukorbetegség' elég gyakori, de ha diétázol, semmi gond nem lehet. Nekem még nem mértek, de érzem, ha cukrosat, vagy zsírosat eszem, az nem jó.

Nanett,
Korfun még nem jártam, de egész Görögország gyönyörű, érezzétek nagyon jól magatokat.

Bogyiék,
szerintem nyugodtan írj akkor is ha épp hullámvölgyben vagy, itt megértő fülekre találsz, és talán hamarabb átjutsz rajta.

Luisa,
képzeld, az első 3 hónapban én is tartottam a súlyomat, dem most két hét alatt 3 kg +, pedig nem eszem többet. Te rendszeresen mozogsz?

Jaj annyira írnék még mindenkinek, de főnök be, én meg el.....

Puszi, és szép napot,
Lili
34372
 
 


Sziasztok!

Bogyiék:
jó, hogy előkerültél! :)

Benita:
örülök, hogy semmi gond veled, szerintem próbáld kikapcsolni az agyadból a napok számlálását, és akkor, ha nem arra koncentrálsz bizti össze jön a babó.

Őzi
ari a bébi!!!

Korena:
sajnos nem tudom megnyitni a fotót, nem kellene jelszó?

Betti:
ne aggódja cukorszint emelkedése miatt, ez természetes, ahogy én az ismerőseimtől hallottam, kivéáncsi leszek nekem mi lesz, pénteken azt is nézik...

Nanett:
Korfu csodálatos, mi a barátnőmmel érettségi után mentünk ki, érdemes kocsival bejárni, mert a sziget minden oldala más és más

Lili:
hát, ha rendszeres mozgás a sok séta? meg a heti 2 terhestorna? akkor igen, de szerintem ez nem számít annak, mert olyan nyugdíjas foglalkozások, te?

Amúgy én is inkább a sósat kívánom, de hogy most említettétek a szilvásgombócot, kedvet kaptam :), tegnap én benyomtam egy ültömben egy zacsó pattogatott kukoricát :), szóval a hízás nekem is szerintem elindult... :)

Szép napot mindnkinek!

Kép

Kép

Kép
luisa
 
 


luisa: sajnos ez nem jött össze, de a fotóalbumban a Babát várok albumban ott vagyok, ha még érdekel a "naaaaagy" hasam. :lol:

Kép
Kép
[/url]
korena73
 
 

 
 

Nanett:
Mi is most megyünk nyaralni, 1 hét múlva a Garda-tóhoz. Repülővel, aztán ott kocsit bérlünk. Nekem nem volt kedvem 10-12 órát kocsiban tölteni, míg odaérünk, szerintem a repülő még a leghumánosabb utazás ilyenkor. Nekem azt mondta a dokim, hogy maradjak európában, de különben semmi többet. Mondjuk ott lesz a barátnőm is, aki ott él és tud vészhelyzetben orvost, de remélem erre nem lesz szükség. Talán Te is nyugodtabb lennél, ha megnéznéd, hol a legközelebbi kórház. Sajnos nekem erre pont Bécsben volt szükségem, de mondjuk az a 8.héten volt, amikor még vérezgettem. Azóta semmi baj (lekopogom)!

Korenna:
Hogy tudom megnézni a pocidat? Valahogy nem tudom, de nekem nem nyílik meg automatikusan.

Kép

Kép
rekanna
 
 


rekanna: sajnos elbénáztam, écs csak úgy tudod megnézni, ha itt a monitorodon a legfelső sarokban odaklikkelsz arra a rózsaszín babás négyzetre a "fotóalbum a HP támogatásával"-ra. ott bent pedig keresd meg a Babát várok albumát, ott leszek benne.
Remélem sikerül, mert ide sehogynem tudom bemásolni :cry:

Kép
Kép
[/url]
korena73
 
 



Kép
Kép
[/url]
korena73
 
 


Sikerült!!!!
Deszép nagy pocid van!!! Na ha én is túl leszek az AFP-n, akkor teszek fel fotót :)

Tied az a kis vörös az első fotón? Annyira édes, úgy megdögönyözném :), a kutyi is, a kis Evelin meg gyönyörű! A többi kismamik a barátnőid? Szépek a gyerkőceik...

Kép

Kép

Kép
luisa
 
 


Korena,
így már nekem is sikerült megnéznem, nagyon csini vagy! Tényleg nagy már a pocid, nekem még semmi sem látszik. szerintem most fog beindulni... :) (15+0)

Luisa,
sajnos eljárni tornázni még nem tudok, mert a munka + a bejárás kitölti az egész napot, de otthon egy fél órát gyakorlatozgatok. Régebben rendszeresen edzettem, ezért most hiányzik, de annyira keményen nem merek, (még futni sem).

Lili
34372
 
 


luisa: Volt egy vörös bestiám régen, most nincs cicánk... Te is cicaimádó vagy? Köszönöm az elismerést :) A babát várók topicban kezdtem annak idején, ami nem itt volt, hanem egy megszűnt oldalon. Onnan költöztünk ide, vegyes a felhozatal, van ott nagy babás, kis babás, pocakos mama, nagyon aranyosak. Kitaláltam, hogy tegyünk fel magunkról képet, hogy jobban megismerjük egymást. Megnyitottam egy albumot, és mindenki feltesz egy pár kedves képet.
Te is csinálhatsz albumot magadnak, vagy akár csinálhatunk mindannyiunknak is, ha van kedvetek.

Kép
Kép
[/url]
korena73
 
 


Lili: Köszi. Tényleg szeretnélek titeket is látni. Tök jó volna.

Kép
Kép
[/url]
korena73
 
 


Korena:
nekem is sikerült, szép a hasad, nekem talán egy picit kisebb, de szerintem én szélesebb vagyok.

Kép

Kép
rekanna
 
 


Sziasztok csajok!!
Mar megint jol eltuntem, de tegnap ota dolgozom ujra ugyhogy konnyebb lesz Veletek lenni! Hűűűűűűűűűha, jo sokmindent irtatok, mindenki jol beindult, de visszaolvastam mindent szoval igyekszem kepben lenni! :wink:

Csilla! Koszi az Aquanatal idopontot!

Bogyiek, Korena! Megertem a hullamto kedely, en is ilyen vagyok. Valamelyik este annyira bogtem egyszeruen nem birtam lenyugodni, szegény ferjecskemet jo meijesztettem, hogy mi van aztan masnp mikor kerdezte hogy vagyok neztem ra hulyen, hogy hogy lennek, hat tok jol... 8) Szoval amikor megerkezik mindig felve nez ram, hogy ma eppen milyen nap van :D

Korena! Koszi az infot a rubeolarol, szerencsere meg nem talalkoztam vele es jovo heten mar a 12. het lesz, de mivel gyerekekkel dolgozom, izgat a dolog. Megneztem a kepeidet naggggggggggyyyyyyyyyyyyyon helyes kis pocid van, gratula!!! :D :D

Betti! Te is a Baross utcai klinikara jarsz? Kihez???

Nanett! Gratula a babamozgáshoz, mar mindenkit irigyelek, de persze nem surgetem az idot!

Őzi!! Nagyon aranyos a kisfiatok, egyaltalan nem UFO, edes pici szerintem tok jol latszik mindene... :D

Igen, igen igyekszem a vonalzoval is, mindjart visszaolvasom, hogy hogyan is kell! Ja es koszi mindenkinek a ruhas tippeket is
szep napot mindenkinek
Bogar
bogar
 
 


rekanna: Téged is noszogatlak, hogy csinálj/unk albumot!

bogar: Nevettem a hullámzó kedélyállapotos sztoridon, de ez tényleg nálunk is így van. Én is melóban érek rá.... :lol:
Annyira nincs kedvem dolgozni, hogy azt már szégyenlem. De azért folyton itt lógok, mindig nézem mikor írtok már valamit. Mindig azt nézem, hogy már megint velem van tele egy egész oldal ... :oops:

Kép
Kép
[/url]
korena73
 
 


Remelem sikerul berakni a vonalzomat :!: :?: 1157028565.05.htm
bogar
 
 


A fene.. Megsem. Majd kesobb megprobalom :?
bogar
 
 


bogar: nem akarom osztani az észt, meg a kéretlen jó tanácsot, de a kódot az aláíráshoz másold be és alul pipáld be, hogy mindig adja automatikusan az aláírást a mondandódhoz.
Ja és így ránézésre, szerintem nem a jó kódot másoltad be....
Remélem tudtam segíteni.

Kép
Kép
[/url]
korena73
 
 


Szia Korena!!!
Hat most en is novelem a hozzaszolasaim szamat... :)

Nekem eleg hosszu volt a szabi, igy mar vartam a munkat, ugyhogy most meg élvezem. Meg eddig nem mondtuk meg meg senkinek, de most itt muszaj volt, mert par dolgot nem csinalhatok, de vegulis nem banom, hogy tudjak, sot! :D
Bar kozben izgulok, mert ugye nekem meg nem volt UHm, es meg a buvos 12 hetet sem ertem el, de az eszemmel egyfolytaban mondogatom, hogy minden OK!!! (Csak azert nehez elhinni, remelem csak nekem vannak ilyen paraim, es senki mas nem nyuglodik toluk...) :?
bogar
 
 


Bogár: Mi a baj, hogy nem csinálhatsz dolgokat? Miket nem?
Mindenki parázik folyton, én is mindenért, de szerintem ez teljesen normális. Nyugodtan adjál hangot minden gondolatodnak, hiszen mindenki szívesen meghallgat, és te is majd végigolvasod mindenki félelmét :lol:

Kép
Kép
[/url]
korena73
 
 


Csak most olvastam foljebb, nem osztod sz eszt, hanem tanacsot adsz KOSZI!!! :wink:
De sajnos nekem kinait... :oops:
Mindegy majd maskor probalkozom, most mar megyek haza, de meg1x koszi
szep napot mindenkinek Bogar
bogar
 
 


Luisa
Majd írj, mi lett a cukor eredménye, és neked melyiket kellett megcsinálni. Két féle van amikor tejet kell inni és két zsömlét enni vagy 75g szőlőcukor feloldva kb. 4 dl vízben.

Bogar
Én nem járok a Baross utcaiba hivatalosan, csak a nődokim oda küldött genetikai tanácsadásra és oda fogok majd menni szív uh-ra. Én rettentően nem vagyok megelégedve velük már oldalakat panaszkodtam itt a fórumon a csajoknak az ottani orvosokról.
Te oda jársz? A genetikán kívül nem ismerek ott más nődokit.

Kép
Kép
bbeti
 
 


Sziasztok!!!
Korena! Nincs semmi baj csak részben fizuikai munkat csinalok, igy ez a része most nem johet szamitasba, de a kolleganoim edesek, a fonokommel egyutt es nem is hagynak :)
Tényleg jo ide jonni panaszkodni - ha eppen az van soron, meert eddig barki masnak mondtam csak legyintett hogy nem kell izgulni... szerintem ezt Ti jobban megertitek, mint egy olyan ember aki meg esetleg nem is szult. :?

Betti! En a Barossba jarok, a dokim nagyon jo, de eppen ezert HIHETETLENUL sok varandos mamaja van, igy aztan nem ritka a 3-3,5 oras varakozas. (idopont ide vagy oda) De eddig barkivel beszeltem - marmint akik hozza jarnak - mindenki azt mondta, hogy o visszajott hozza meg mastol is. Szoval miutan en is ragodtam egy darabig, hogy esetleg dokit valtok meg igy azelejen, inkabb meggondoltam es nala maradok.

Tegnap beszeltem egy baratnommel aki szinten ide jar, O mar a 17. hetben van és azt mondja nem engedik be az Apukakat az UHra. Szerintetek ez normalis? Marmint ugy ertem biztos ez valami korhazi szabaly ott, de en ugy tudom mashol bemehetnek. Vagy rosszul tudom??? Mik a tapasztalatok???
Koszi elore is Bogar
bogar
 
 


Sziasztok Lanyok,

Nem tudok mar benntrol netezni, igy ritkabban jelentkezem. Ma valamiert engedte a firewall...

Korena,
Cuki a pocid!!!! Es a kislanyod gyonyoru!
Nezd mit talaltam egy katalogusaruhaznal :D 10 EUR, nem veszes.
Kép Bauchbinde

Ozi,
jo hogy irtal, es gratula a kis Kukacoshoz!!!!
Nagyon edi!

Ma megyek kismamiruhat nezni, mert most mar marhara kell. Oriasit nott a pocim az elmult napokban, de latom, vagyunk igy ezzel egy paran.
Most ket napig otthon voltam, nem ereztem jol magam, nem veszes, de mintha meginbt megfazas elott lennek, de nem jott ki semmi. Pedig vegig pihiztem.

Nanett es Rekanna,

Jo utazast, pihenest, vigyazni a babokra!!!!
Irigykedem, bizti szep lesz nektek!

Luisa,
Irok hetvegen!

Szeo hetveget mindenkinek!

KépKép
KépKép
vitte
 
 


bogar: teljesen igazad van, jó, hogy egy cipőben járunk, azonos dolgok miatt aggódunk, tudunk segíteni egymásnak saját tapasztalatból . Én pl. rengeteg infót gyűjtök egy-egy hozzászólásból, és ez tök jó. Úgyhogy mond csak ami a szívedet nyomja... :D
vittie: jó ez a bandázs, és tök jó áron van. Lehet rendelni is?

Kép
Kép
[/url]
korena73
 
 


Korena,
Igen, de sajna csak Ausztriaba szallitanak, otthon nincsen.
En kiprobalom, kivancsi vagyok. Csak kuldjek mar meg a katalogust, mert a neten meg a nyari dolgok vannak.
Amugy:
www.babywalz.at

KépKép
KépKép
vitte
 
 


vitte: köszi odanézek azért! Ja és vigyázz magadra, most nagyon kell vigyázni a felfázással. Bundabugyi ! :lol:

Kép
Kép
[/url]
korena73
 
 


Sziasztok Lányok!

Remélem Mindenki jól van!

Kicsit lemaradtam, de majd lassan visszaolvasok.

A terhességi cukor dolog elég alattomos dolog, de szerencsére a szülés után nagyon sokaknak visszaáll a normál értékük! A barátnőmnél is kiderült, hogy cukros, ráadásul elég kemény cukra lett, még inzulinoznia is kellett magát, de szerencsére Neki is visszaállt a cukra, pedig nagyon félt, hogy esetleg megmarad.
Mindenesetre kitartást kívánok a diétához...

Korena!
Én is megnéztem a pocidat, nagyon aranyos és kifejezetten jól áll neked a kismamiság! :) Látom van egy nagy lányod is, aki szintén nagyon helyes.

A pocakosodással kapcsolatosan, most már én is ott tartok, hogy egy gatyóm van ami még kényelmes ill. van két halász ami még szintén feljön rám, na de ilyen időben? Szóval elmentem kedves varrónőmhöz, aki az anyukám barátnője és összeválogattuk az anyagokat, meg összeírtuk hogy mi kéne. Így lassan lesz mit felvennem. 8)

Egyébként Én is nézegettem kismami ruhákat, de nekem óriási problémát jelentett akkor is amikor nem voltam kismami, hogy ami tetszett nadrág az általában mind rövid volt! Persze nem vagyok egy alacsony termet, de azért ez bosszantó. A héten rászántam magamat, hogy kerül amibe kerül veszek egy kismami farmert. Ki is néztem tetszett is, jó is volt csak rövid!
Szóval erről ennyit... :? Szóval ezért szoktam rá a varratásra. Jó árban van és olyan amilyet szeretnék.

Üdv: Zsana

KépKép
Kép
r. zsana
 
 


Sziasztok

Csak bekukkantok hozzátok, bocsánat, de 2 napja őrület van a munkahelyemen, főnökváltás, búcsúztató, nagy bőgések..... :( :(, aggódás, meg minden - ezért nem is tudtam írni nektek.
......és visszaolvasni sem mindent..... de azt pótolni fogom.

Luisa, és a többi drukkoló
Köszi az értem való kitartást, arik vagytok!

Mindenkinek jó hétvégét kívánok, nagy-nagy pihenést, pusza!
:P
Benita
benita
 
 


r.zsana: Köszönöm szépen!!! Milyen magas vagy, hogy ennyire nehéz rucit venned? Én pont fordítva vagyok, nekem mindent fel kell varratni, pedig 166 vagyok, szóval azért nem törpe.
Készíts te is képeket, had nézzünk meg!!!! :lol:

Kép
Kép
[/url]
korena73
 
 


vitte: sajnos nem jön be az oldal :cry:

Kép
Kép
[/url]
korena73
 
 


Sziasztok!

Én csak most csatlakoztam, ha jól számolom, a 7. hétben járok. Fantasztikus dolog, de nagyon hihetetlen számomra, felfogni még egyáltalán nem bírtam.
Ennek ellenére nézem a babás oldalakat, már a pelenkán rágódom (mosható/eldobható), pedig tudom, a 12 hetet ki KELL várni.

Bennetek mikor tudatosodott úgy igazán, hogy Anyák lesztek, és kis Élet van a pocitokban?
Én nagyon várok erre, mert most szinte szégyellem magam, hogy még nem tudok igazán örülni, egyszerűen nem fér a fejembe, ami történik. Voltam nőgyógyásznál hétfőn, aki a saját, kezdetleges ultrahangjával megmutatta, hogy bizony, ott a magzat, de akkor sem bírom elhinni.

Köszönöm!
kincsimano
 
 


Ja, egyébként hívjatok kátyának. :D

Ha nem baj, feltennék néhány kérdést:

Milyen formában eszitek a sok-sok zöldséget (nyers/párolt stb)?
És főként milyen zöldségeket?
A terhességi vitamint ki írja fel, a nőgyógyász vagy a háziorvos?
Természetes-e, ha így a 6.-7. hét tájékán néha kis görcsszerű fájdalmak vannak?
Ti nem voltatok borzasztó álmosak az elején? (én rettenetesen, és ráadásul nem nagyon tudok aludni, amióta kiderült, hogy babát várok - nem vagyok ideges, csak kevésbé alszom jól)

Nagyon köszönöm, sziasztok!
Kátya
kincsimano
 
 


Sziasztok!

Én még új vagyok itt,most vagyok először terhes.8 hetes a baba, van valaki akinek ennyi idős a picurkája?
Reni :)
Vendég
 


SZia Kátya!

Reméljük minden rendben lesz! A zöldségeket olyan formában edd, amilyenben szereted.
A görcsök normálisak nekem is voltak, ilyenkor ha jól tudom, nő a méh, úgyhogy emiatt nem izgulj. Én nagyon álmos voltam és fáradt az elején, de mostanában is. Sajnos vérszegény vagyok, így ez is hozzájárul, vasat írnak majd fel, ha a vérképed azt mutatja, attól én is kevésbé voltam fáradékony.
Én nem szedtem csak folsavat az elején az kapható a gyógyszertárban. (a folsav nagyon fontos!, de az Elevitben is van ha inkább azt szeded)
A többiek biztos tudják, hogy az Elevit vény nélkül kapható e vagy sem, de szerintem igen.

Üdv: Zsana

KépKép
Kép
r. zsana
 
 


Sziasztok!

Itt vagyok én is. Őrület volt bent nálunk is, átszerveződött helyileg mindenki azért nem tudtam rendesen gépközelben lenni.

Korena, Lili, Luisa, annyira édesek vagytok, köszi a bíztató szavakat, ígérem megosztom veletek a hisztisebb napokat is ezentúl.

Korena a pocid nagyon cuki.
Jó ötlet lenne egy közös album.

Ma megkaptam a genetikai vévétel eredményeket, ami alapján teljesen egészséges a Manó, még a 18. heti genetikai UH-nak kell ezt megerősítenie, és akkor teljesen nyugodt leszek!

Benkoka, Kátya üdv közöttünk!!

Kátya nekem az elején voltak görcseim, de ez természetes a méh növekedése miatt. Nekem Magne B6-ot kellett szedni ezekre a görcsökre. Addig amig nem okoznak a görcsök nagy fájdalmat addig nincs nagy gond, de azért jelezd a dokidnak. Én Elevitet szedek, most már csak heti 3-mat (félek, hogy ne legyen óriásbébim), ezt gyógyszertárban vény nélkül lehet kapni.

Lányok, a terheléses cukorvizsgálat mikor van?

Jó hétvégét mindenkinek!!!!!

Bogyiék

Kép
bogyiék
 
 


Sziasztok!

Én is a terhességem elején járok (kb. nyolcadik hét), és sajnos eléggé szorongós vagyok. (valahol nem meglepő, mivel 3 vetélésem volt már)
Nekem is fájdogál időnként a pocim, olyan feszítő érzésem van. Ezek szerint más is volt így evvel. Nyugtassatok meg légyszi. Köszönöm
osine
 
 


Sziasztok!

Kátya
Üdv köztünk. Az elején tényleg érdemes folsavat szedned, meg elevitet. Nekem a nőgyógyászom írta fel. Érdemes olyan dokit választanod, akinek többek szerint van rád ideje, jó az uh készüléke. Nekem úgy kb. a 18-ik hétig kellett szedni a folsavat naponta egyet és az elevitet is naponta. Az nagyon hasznos, mert velő és nyelőcső elzáródást megakadályozza. Mind a kettő vény nélkül kapható, és nem olcsó. Magne B6-t is kell szednem az elejétől fogva 2*2-t. Ez a görcsök ellen van és megnyugtatja a méh izomzatát. Vény nélkül kapható és kb. 1100 ft körül van. Tégy belátásod szerint de nekem ezek segítettek.

A cukorbajra visszatérve, tegnap voltam a dokimnál és azt mondta, hogy terhelésesem igaz, hogy 8.2 lett, ami elvileg sok, de diétát betartva nem lesz baj és az igazi határérték 9.6 ami felett már tényleg baj van. Most a védőnőtől kapott táblázat szerint eszem és el sem hinnétek mennyi mindenben van cukor még sok gyümölcsben is.

A terhelésest a 24.hét körül szokták csinálni és nekem a védőnő adott rá beutalót.
A múltkor írtam nektek, hogy mi volt a Barossban és ijesztgettek, hogy még mindig ott a redő és meg kell nézni a szívét. A dokim az amniot tartja elsődlegesnek és nem értette miért kell mennem szívuh-ra, mikor gyönyörű a szívhangja.

Jó sokat írtam, már megint.

Kép
Kép
bbeti
 
 


Szia Osine!

Ne aggódj,én is szorongok,amiatt,hogy valami baja lesz a picinknek,vagy egyszerűen csak úgy elmegy.Pedig nincs is rá okom,mert még soha nem voltam terhes,ez az első és már nagyon vártuk.Az az igazság,hogy még mindíg nem hiszem el,hogy ott van a pocimban.Te voltál már uh.-n?Kaptál fotót?Lányok szerintetek normális dolog,hogy a fogadott dokim azt mondja,hogy a 8 hetes babám még csak egy kis légypiszok és ezért nem ad fotót?Pedig az apuka már nagyon szerette volna látni:(
Vendég
 


Benkoka

Ez egyenesen bunkóság!! :evil: :twisted: :evil: :twisted:
Én az 5. héten mentem először akkor kaptam is képet. Az ott nem légypiszok, hanem egy leendő ember, akinek már ver a szíve.
Biztos, hogy oda akarsz majd járni ezek után is? Amúgy az apákat is be szokták engedni az uh-ra jobb helyeken. Szerintem legközelebb vidd magaddal. Hogy az ilyen miért megy orvosnak?
Felháborító!! :?: :evil:

Kép
Kép
bbeti
 
 


Szia Betti!

Az 5. hértől sem kaptam és 8. hétről sem,sőt azt mondta,hogy csak a 12. héttől ad majd, mintha azt fejezte volna ki ezzel,hogy akkortól ,,számít" gyereknek.Nem igazán szimpi ez a hozzáállás...
Ja valamint még egyetlen egy papírt sem kaptam,ha akarnám sem tudnám bebizonyítani,hogy terhes vagyok.Azt a papírt is csak a 10.héten fogja kiállítani,amivel mehetek a védőnőhöz.A házidokim meg már pipa,mert nem viszem a kiskönyvet.(Táppénzen vagyok,mert napi 14 órában dolgoztam,egész nap álltam és emelnem kellett.)Ebben viszont rendes a doki,mert egyből megírta a veszélyeztetett terhes papírt a házidokinak,hogy írjon ki.
Vendég
 


Renáta

Te tudod, de ezek után biztos, hogy másik dokit kellene keresned.
A házidokid felé a nődoki által kiadott ultrahangos papírral igazolod, hogy terhes vagy, főleg egy ilyen munkakörben. Nekem is úgy működik, hogy viszem havonta az uh-s papíromat a munkahelyi dokimhoz és ő kiír mindig egy újabb hónapra. A 12. hétig nem is tud kiírni a házidokid, elhiszem, hogy zabos, mert ha kap egy ellenőrzést megütheti a bokáját. Képzeld el, ha már most ilyen a nődokid, mi lesz ha gondod lesz aterhesség alatt, vagy észreveszi-e, ha gond lesz nálad?
Ráadásul ilyenkor már szoktak vitaminokat javasolni vagy felírni. A védőnőhöz én is az uh-s papírral mentem.

A világért sem akarlak kioktatni, mérlegelj és dönts belátásod szerint, de én nem haboznék, hogy dokit váltsak, nem bíznám rá magunkat egy ilyenre.

Kép
Kép
bbeti
 
 


Benkoka, Osine, Katya,

UDV!!!

Ne tessek parazni, minden rendben lesz.
Az alhasi gorcs normalis, ha nem tobb oran at tart.
Nekem is vegig fajt, sot meg most is faj, pedig mar 16 hetes vagyok... Amig baboval minden OK, addig nincs gond.
TESSEK VONALZOT CSINALNI !!! Nagy a forgalom, maskepp ezt nem lehet kovetni ! :D

Osine,
nagyon sajnalom, gondolom, rogton veszelyeztetett vagy. Neked kulon minden jot kivanok !!! Tudod a vetelesek okat?

Benkoka,
Bocsi, de ezt en nem hagynam annyiban.... Bettihez csatlakozom, ez felhaborito !!! Fizetsz erte, nem?! Akkor meg ne rajtad sporoljon... kap meg toled eleg penzt....
Amugy en nem kaptam meg a 6. heten sem, mert nem latszott csak a petezsak, igy csak a 8. heten kaptam, akkor mar latszott babo. De nem azert nem kaptam, mert legypiszok!!!!! :shock:

Betti,
Kitartas a dietahoz ! Ugyi leszel! Az amnio mindig elsodleges, ez a leheto legpontosabb. Amugy tuti minden rendben lesz, eddig semmi negativ eredmenyt nem kaptal, vagy olyat ami ketes lett volna, ezen a hulye redo dolgon kivul...

Katya,
azert nyersen is tessek enni zoldseget, min. 1 adagot naponta, de a tobbit lehet parolva vagy ahogy jol esik.
En most epp a sulttokre kattantam ra. Egeszseges es FINOOOOOM. :D

Korena,
A falafellel marhara befurodtem, szetesett az olajban, ki kellett dobnom... Azt hiszem, megis inkabb venni fogom...
Csak 166 cm vagy ?! A kep alapjan kb. 180 cm-nek tippeltelek, biztos, mert csinike vagy :D
Amugy a babywalz link nalam mukodik. Megkuldtek a katalogust, nem tul nagy szam, eleg keves ruhajuk van. Inkabb a babara koncentralnak.

Benita,
Te jo eg... varatlan volt a fonokvaltas? Valtoztat ez a poziciodon, azon aggodsz ? Remelem, minden OK lesz !!!!

Vettem egy par terhes rucit, farit, bluzokat, kenyelmes felsoket, pulcsit, kantaros farit. Nem is akarok nagyon tobbet venni. Vegul nem is kerestem turkalot, ha lesz 2. bebi, akkor hordani tudom. Ezek nem mennek szet ennyi ido alatt.

Csilli, Luisa,
Merre vagytok???

KépKép
KépKép
vitte
 
 


Sziasztok!

Mi is itt vagyunk. Látom megint három fővel gyarapododtt a társaság, HURRÁ!!!Megvolt az AFP, de csak 2-3 hét múlva lesz eredmény, a cukorterhelésre meg elfelejtett beutalót adni a doki, szóval kimaradt... Holnap megyek UH-ra, amjd jelentkezem, a férjem most ebéd után kiállt!!!...

ípudzi mindenkinek!

Kép

Kép

Kép
luisa
 
 


Sziasztok!

Rég nem jártam itt, de látom zajlik az élet és sok új kismama is csatlakozott.
Gondoltam leírom a héten velem történteket tanulságként, hogy ti is okuljatok belőle, mert sok az olyasmi korú kismami mint én.
Halálra rémísztettek bennünket a 18.heti UH-n, ugyanis hétfőn az UH orvos azt mondta, hogy vmi baj van a baby koponyájával.
Nagyon érdekes volt látni a felvételen, mert amit gyanított az jól látható volt számomra is.
Azt mondta, hogy van egy agilis genetikus kollégája (főnöke) akivel mindenképp meg szeretné nézetni másnap (kedd) reggel.
Szval úgy indultunk haza hétfőn délelőtt hogy ez az orvos azt gyanította ödéma van a gyerek fején!
Ráadásul a nőgyógyászom is azt mondta, hogy ha ez a genetikus is ugyanezt mondja akkor azonnal be kell fejezni a terhességemet...
Gondolhatjátok mit éreztem!!! Nem is emléxem hogy értem haza Bp-ről, csak sírtam, sírtam!!!!!!!
Kedd reggel elindultunk és 3 óra várakozás után megvizsgált ez a genetikus főorvos és közölte hogy a gyereknek az ég világon semmi baja nincs.
Azokat a képleteket amit előző nap a kollégája látott azt nem is találta meg. Azt mondta, vszínúleg a gyermek szemgödreit láthatta.
Jooó mi????????
Persze nagyon örültünk, de nem hagyott bennünket nyugodni a dolog ezért elmentünk az Istenhegyi útra a Géndiagnosztikai központba még aznap 2 órára.
Ott is megvizsgált egy orvos, aki nagyon kedves volt és igazán profinak tűnt.
Átnézte a gyereket a feje búbjától a lábáig és semmi problémát nem talált.
Úgyhogy csak mostanra tudtunk megkönnyebbülni és nagyon boldogok vagyunk hogy tényleg nincs semmi gond!
JA! És kiderült hogy kisfiú!!! :lol: :lol:

Tényleg azért írtam ezt le, hogy egy hülye orvos a frászt tudja ráhozni az emberre ok nélkül.

Csatolok egy 4D képet is róla, így nektek is van hasonlítási alapotok hogy hogy nézhet ki a ti picúrotok is odabenn.
Segítségképp: A kép mellkép, középen láthatjátok a kis fejecskéjét picit elfordítva, attól balra és jobbra pedig a két kis keze ahogy ökölben van!
Sztem a világ legszebb gyereke! :lol: :lol: :lol: :lol:


Mindenkinek örömteli pocakosodást!
Puszi,
Andi
Kép[/img]

Kép
andusz01
 
 


Andi

Sajnos tényleg sok hülye orvos van. Velem 23 hetesen akarta egy elvetetni, mikor eddig minden eredmény, még a magzatvízvizsgálat szerint is egészséges. Sajna ez van. Van egy olyan szólás féleség, hogy van olyan orvos, aki kettessel végez, és van olyan, aki ötössel és mind a kettő praktizál.

Gratula a kisfiúhoz.

Kép
Kép
bbeti
 
 


Betti!

Nem hallottam még ezt a szólást de nagyon idevág az biztos.
Remélem mégegyszer sem veled sem velem nem fog előfordulni ilyen malőr!
Az ellenségemnek sem kívánom a hétfő délutánt. Annyit sírtam mint a záporeső!

Andi

Kép
andusz01
 
 


Sziasztok kismamik!

Andusz 01:Nagyon édi a babyd!!!Bárcsak nekem is lenne ilyen képem róla!

Vitte:Hát igen,nagyon gondolkodom rajta,hogy dokit váltok,mert nem igazán tetszik ez a viselkedés.Még azt sem mondta el,hogy milyen vitaminokat szedjek,magamtól tudom,hogy folsav és Elevit.
Szerintetek érdemes elmennem fizetős 4d-s uh.ra?Mert fotót csak a 12. héttől adna.? :(
Többen írták,hogy szoronganak a terhesség elején,szerintem ez minden nőben megvan,bennem is,főleg hogy 2 évig próbálkoztunk és már azt hittük nem lesz baba soha....Aztán az Aloe segített,de ez mellékes.Végre bent van a pocimban és ez a lényeg.
Vendég
 


Renata,

Aloe - Forever living products?

Mennyi idosek vagytok? Sztem cserelj orvost es az csinal neked UH/t, 4D-re nem sok ertelme van menni... Hol van Pusztaszabolcs, Eszak-Keleten? Salgotarjan kornyeke?

Andusz,
Cuki a bebi!!!!

KépKép
KépKép
vitte
 
 


Szia Vitte!

Igen Forever Living Produts.

Pusztaszabolcs Velence mellett van 12 km-re.Nem messze Székesfehérvártól.

Először a SOTE-ra akartam menni egy édi dokihoz,de ami késik nem múlik,még csak 8 hetes terhes vagyok,még időben váltanék.
Vendég
 


Renata,

Ok, igy mar tudom, hogy merre vagy :oops:

En is ittam 1x, de meg joval babapozse elott. Marha nehezen ment... 1 honapot birtam, es az afonyasat ittam. Te meddig ittad?

KépKép
KépKép
vitte
 
 


Én is csak 1 hónapig ittam az áfonyásat,ittam méregtelenítő teát,szedtem royal jellit,bee pollent és gin-chia-t,persze a párommal együtt.Azért nem szedtük tovább,mert az első hónapban összejött a baby.De multivitamint még szedek tőlük.Nagyon jó tapasztalataink vannak.Meg még fogyiport is ittam,mert amikor abbahagytam a fogamzásgátlót (DIANE35) saj nos 3 hónap alatt 26 kb-ot híztam és kb. másfél évig nem ment le,aztán mikor megittam az első esti adagot,másnap nem hittem a szememnek,másfél kilóval könnyebb voltam és minden nap fél és 1 kg. jött le.Csak aztán nem folytattam,mert közben igen hamar terhes lettem.Te mennyi idős terhes vagy?
Vendég
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?