Új privát üzeneted érkezett!

Ez tök jó ötlet, csak fogalmam nincs, hogy kell ezt csinálni, valaki segítene a bénákon is?!?!?!? Köszi... :oops:
Azóta sincs egyáltalán semmi maszat... hál'Istennek.
Hát nem tudom, mi lesz velem később, de én meg zabálok, mint :oops: állat. Már most híztam egy kilót. Alapban nem vagyok túlsúlyos-sőt... viszont sokat hízok terhesség alatt... szoval, remélem, ha jön majd az émelygés, kicsit elmegy az étvágyam! A kávét még nem utálom, innen tudom, hogy jönni fog az majd, mivel nálam ez törvényszerű... remélem, nem pont a balatoni nyaraláskor jön majd rám az öklendezés. Hát az pont az 5. hét vége lesz pedig... segítség!!!
Vízbe csak térdig megyek, vagy matracon...
Vio 4+0 :P
vio
 
 


A babaszobán ezt olvastam:

"Vérvizsgálat: A terhes anyának meghatározzák a vércsoportját, a vérben található antitestekből megállapítják, hogy van-e rubeola elleni védettsége, nincs-e nemi betegsége, majd kenetvétellel tisztázzák az esetleges chlamydiás fertőzöttséget."

Ez tényleg igaz, hogy a vérvételben benne van a rubeola-szűrés, vagy csak ha külön kéred? Mert kíváncsi lennék, én voltam-e rubeolás. Nővéremmel direkt egy kádban fürdetett minket anyukám, mégse látott rajtam semmit....
vio
 
 


Sziasztok!
Akkorát aludtam...még most is kómás vagyok. :)

Cic :)
Tök jó, látlak!!!
Megpróbálok én is valamit alkotni. De ha lekicsinyítem apróra, nem látszik semmi, vagy összetörik a kép. :roll:

Vio :)
Nem tudom, mit néznek meg a vérből...
13 évvel ezelőtt én még a terhességeim előtt megnézettem. Engem most a toxoplazmozis izgat, van egy gyönyörű brit macskánk.

Pussz Mindenkinek :!: :lol:
Vendég
 

 
 

Hát nem jön össze ez a fényképesdi. Tönkrevágtam 3 képet. Homályos, összevissza izé lett belőle. A guta megüt. Nem tudom visszacsinálni :(
Vendég
 


Hát nem jön össze ez a fényképesdi. Tönkrevágtam 3 képet. Homályos, összevissza izé lett belőle. A guta megüt. Nem tudom visszacsinálni :(
Vendég
 


Sziasztok!

Vio: Haattt hogy jelek: nagyon nagyon durva hanyingerem van dutan es reggel!Cicim oldalt faj, neha szedulok!
Nem tudom hogy mi van! Reggeli hom 36,4 es tegnap 36,2 volt!

Kismamik hogy vagytok?

Anita drukkolok erted!!!
cirkuszka
 
 


Sziasztok!

Vio: Haattt hogy jelek: nagyon nagyon durva hanyingerem van dutan es reggel!Cicim oldalt faj, neha szedulok!
Nem tudom hogy mi van! Reggeli hom 36,4 es tegnap 36,2 volt!

Kismamik hogy vagytok?

Anita drukkolok erted!!!
cirkuszka
 
 


Gyugyi, ha valaha volt macskád és egyszer is megmart már, akkor már túl vagy rajta!!! Nekem gyerekkoromban sok-sok macskám volt! Valahol olvastam, hogy ha harapott vagy megmart egy macska, akkor már megkaptad, de ez nem ártalmas, tehát gyereknek, felnőttnek nem árt, csak a magzatnak. De ha már előtte megkaptad, akkor már nyugodtan karmolászhat. Ja igen, asszem a macskaürülékben is benne van. Úgyhogy sztem ne aggódj már! Annak gáz, akinek soha nem volt macskája és terhesen kap egyet.
A hőm is az égben van, megnyugodtam...
Vio
vio
 
 


Cirkuszka :)
Hányadik cn-en vagy most? 22 körül, ha jól számoltam. :D A hődet kicsit alacsonynak tartom. Nem ásítottál egy hatalmasat mérés előtt? :lol: (Vagy nem szájban mérsz? :oops: ) Jó lenne, ha raknál fel görbét...

Meg Kép 1148222106.01.jpg próbálom megmutatni a macsekunkat.
Vendég
 


Gyugyi! Bevallom soha eletemben nem csinaltam ilyen hogorbet netenes gozom sincs hogy hol kell es mikent! Nem nem asitottam , kene vagy sem? Igen nyelv alatt merem es a c.nap az 22!
De van meg kb 6-7 napom majd meglatjuk mit hozz a sors :D
cirkuszka
 
 


Cirkuszka,

Szerintem barki szivesen segit neked eligazodni a gorbegyartassal kapcsolatban, en is :) . Csak szolj, ha kell...

Ozi (7+4)
Õzi
 
 


Ozi!

Legyszi legyszi akkor segits Te :wink:

Vagy vki aki tudd az szoljon es segitsen! Kszonom
cirkuszka
 
 


Cirkuszka :)
Angol vagy német?
Fertility vagy Wunschkinder? :D
Vendég
 


Cirku,

OK. Van skype-od vagy valamid? Msn?
Õzi
 
 


Gyugyi :D

Angol :lol:

Kép

Kép
cirkuszka
 
 


Cirku,
Latod? Tolongunk, hogy segithessunk! :D
Õzi
 
 


Özi :D

Van msn ott van a profilomban de a vivabox@citromail.hu ez a msn cimeme :lol:

Koszi

Kép

Kép
cirkuszka
 
 


Özi :D

Van msn ott van a profilomban de a vivabox@citromail.hu ez a msn cimeme :lol:

Koszi

Kép

Kép
cirkuszka
 
 


Gyugyi,
Akkor csinaljatok? Mert akkor en nem kavarok... :D
Õzi
 
 


NAGYON NAGYON KEDVES TOLETEK :D

Kép

Kép
cirkuszka
 
 


Akkor fertility :D
Nekem német, mégis kibogarásztam az angolt is!
www.fertilityfriend.com
Vendég
 


Gyugyi igen igen koszi megvan de innen hogy tovabb? Annyira angol tudas nem profi :oops:

Kép

Kép
cirkuszka
 
 


Őzi :D
Dehogy kavarsz! Neked jobban megy az angol, mint nekem. :lol:
Vendég
 


Ozi akkor most feled kialtom hogy HELP PLEASE :lol:

Kép

Kép
cirkuszka
 
 


Csajok!

Olyat is lehet csinálni, hogy hány nap van még az ovulációig, vagy a tesztig.

Toxo: nem csak macskákkal lehet összefüggésbe hozni. Pl a virágföldben sem tanácsos kesztyű nélkül turkálni. És a zöldséget, gyümölcsöt főleg amelyek a talajon/ban nőttek nagyon meg kell mosni.

Cic
cicmerák
 
 


Cirku,

Ok, akkor fertility. Azert kertem az msn-ed, mert itt a forumon tovabb tart... Pa perc es kereslek, ok?
Õzi
 
 


Özi ok! msn cimem:

vivabox@citromail.hu

Cicmerák es azt is ugyan ott a fertilityn lehet beallitani?
Azt Te tudod hogy hol van es hogy kell?

Kép

Kép
cirkuszka
 
 


Özi ok! msn cimem:

vivabox@citromail.hu

Cicmerák es azt is ugyan ott a fertilityn lehet beallitani?
Azt Te tudod hogy hol van es hogy kell?

Kép

Kép
cirkuszka
 
 


Özi ok! msn cimem:

vivabox@citromail.hu

Cicmerák es azt is ugyan ott a fertilityn lehet beallitani?
Azt Te tudod hogy hol van es hogy kell?

Kép

Kép
cirkuszka
 
 


Cic :)
Még mindig nincs meg a 2006/2007 téli babás topik :( :?
Vendég
 


Jó reggelt lányok!
Képzeljétek, kezd a cicim fájdogálni... :?
Amióta ez a béna új arculat van, nem tudom a görbémet felrakni!!!
Gyugyi, nagyon szép a miaú-d!!!
Anita, mi van veled? Vannak tünetek azóta? Mikor tesztelsz?
Vio
vio
 
 


Sziasztok!

Teljes a csalódás, már reggel bőgtem két sort. A hőm leesett 36,re. :(
Még nem jött meg és nem is érzem, hogy meg akarna jönni. Még mindig úgy érzem, hogy baba van. A melleim még fájnak...
Nem tudom, már teljesen el vagyok keseredve. Ha most nem jött össze, nekilátok egy jó erős fogyókúrának a sok hülye gyógyszer miatt már 12 kg híztam. :(
Ha még se jön meg addig, csütörtökön tesztelek azért!

Anita (28. cn)
péknéanita
 
 


36,5 akart lenni :( !
péknéanita
 
 


Anita! A 6,5 még elmegy, nekem is lement egyik nap 6,6ra. Volt, hogy utána megint megmértem és 6,7 lett. Nem lehet, h. rosszul mérted?
Máskor is szokott fájni a melled? Mert nekem nem!
Valaki mondja már el, hogy kell a profilba képet tenni!!!
Vio
4+1 :P
vio
 
 


Vio :)
Lap tetején a "segédletek"-nél kell a profilra klikkelni. Aztán legalul az "avatar"-nál tudsz képet beilleszteni. Tallózás. Nagyon picire kell lekicsinyíteni. Nekem nem sikerült. Elbaltáztam 3 fényképünket, amit a gépen tárolunk és nem tudom visszacsinálni. :cry: A guta megüt. Szétesett darabokra mind a három :(

Anita :)
Szorítok! Tudod, amíg nem látsz pirosat.....
Vendég
 


A képet 80*80 pixelre kell, ha nem megy, küldd át, én szívesen megcsinálom.
A vonalzót is leírom majd, csak nem hagy a fiam :(
cicmerák
 
 


Háromszor mértem, először 6,6 volt utána 6,5. Nem tudom számít-e de nagyon megíjedtem az órától mikor keltem. Nagyon vert a szívem. Én mindig a számba mérem digitális hőmérővel.
Azaz igazság Vio, hogy nem szokott fájni ennyire a mellem, de most hogy szedtem a Clostit nem tudom... Lehet bekavart egy kicsit... Na azért nem adtam még fel, még nem jött meg, és nem is érzem még mindig, hogy megakarna... A párom már kétszer telefonált mi újság, szegényem úgy izgul.

Anita
péknéanita
 
 


Háromszor mértem, először 6,6 volt utána 6,5. Nem tudom számít-e de nagyon megíjedtem az órától mikor keltem. Nagyon vert a szívem. Én mindig a számba mérem digitális hőmérővel.
Azaz igazság Vio, hogy nem szokott fájni ennyire a mellem, de most hogy szedtem a Clostit nem tudom... Lehet bekavart egy kicsit... Na azért nem adtam még fel, még nem jött meg, és nem is érzem még mindig, hogy megakarna... A párom már kétszer telefonált mi újság, szegényem úgy izgul.

Anita
péknéanita
 
 


Hello!

Na megpróbálom leírni, remélem el is küldi. :?

Van a www.tickerfactory.com

itt rögtön ki lehet választani, hogy mlyen szalag legyen, menstruációs, terhes, stb.
Rákattintani, pl pregnancy, kiválasztani egy szalagot, next, majd egy jelölőfigurát, next, ezután beírni a szülés időpontját, alulra a mai dátumot, időt, next. Majd kimásolni a bbcode alatt lévő linket, ami így kezdődik, hogy [img]http://tickers.... stb .

Babaneten profil, és itt az aláírásba bemásolni.

Ugyanígy működik a www.baby-gaga.com kiválasztani a tickerst, azon belül a pregnancy, beírni a szülés idejét, kiválasztani azt a vonalzót ami tetszik, megnyomni a yes, i now... feliratot, majd a bbcode alatti linket bemásolni az aláírásba.

Hasonló oldal még a www.lilypie.com is.

Ha nem megy, segítek!

Cic
cicmerák
 
 


Sziasztok Csajok!

Látom nem volt uncsi a hétvége! Már többször visszaolvastam az írásokat, de még lehet, hogy valaki kimarad (bocs) :o

Vio
Aggaszt ez a barnás akármi nálad. Vigyázz magadra nagyon, mert nagyon alamuszi tud lenni ez a "foltszerűség". Egyszer megjelenik, megijeszti az embert, aztán el is múlik. De gondol egyet, és több napra rá újra feltűnik. Ekkor van baj. :evil: Jobb , ha tényleg segítséget kérsz, és ne titkolj semmi apró jelet, mert én azt csináltam, ugyanis féltem. De mikorra már szóltam a családban is, és a dokinak is, már késő volt!!!! Ilyen korai szakaszban meg különösen fontos, hogy megkapd a szükséges gyógyszert, hormonokat, stb. ha veszélyben van a bébi. Szurkolok neked!

Gyugyi, Cirk, Őzi .....Gyugyi, Vio...... akik rosszul vannak, vagy kezdenek
Csak sajnálni tudlak benneteket, és erőt, KITARTÁST kívánni hozzá, biztos nagyon kellemetlen, már-már idegesítő is lehet.
Némelyikőtöknél ez a korai rosszullét elég rémisztő! Ezek a babák nagyon érzékenyek, ha már ilyen korán nem tetszésüket fejezik ki egyes szagok, kaják iránt.

Anita
Hát a te híredet olvasva, elszorult a szívem. Ugyanezt éltem át nemrég, annyi különbséggel, hogy nekem 2 napra rá "beviharzott". Pedig már a 38. napon tartottam!!! :twisted: Remélem, mire ezt olvasod, még mindig "száraz" vagy, és a köv. teszt kimutatja az okát. Ezer drukk! Ne félj.

Köszönöm nektek a drukkokat. Az én hétvégém elcsorbult, beleszólt egy torokgyulladás magas lázzal. :cry: Sajna, de ma azért ráhajtok még, hátha belefér!!!!!!!!!!!!!!!
Rem. jól soroltam be a neveket, ha nem, bocsánat, a héten már naprakész leszek.

Benita (cn: 16)
benita
 
 


Hello!

Na megpróbálom leírni, remélem el is küldi. :?

Van a www.tickerfactory.com

itt rögtön ki lehet választani, hogy mlyen szalag legyen, menstruációs, terhes, stb.
Rákattintani, pl pregnancy, kiválasztani egy szalagot, next, majd egy jelölőfigurát, next, ezután beírni a szülés időpontját, alulra a mai dátumot, időt, next. Majd kimásolni a bbcode alatt lévő linket, ami így kezdődik, hogy [img]http://tickers.... stb .

Babaneten profil, és itt az aláírásba bemásolni.

Ugyanígy működik a www.baby-gaga.com kiválasztani a tickerst, azon belül a pregnancy, beírni a szülés idejét, kiválasztani azt a vonalzót ami tetszik, megnyomni a yes, i now... feliratot, majd a bbcode alatti linket bemásolni az aláírásba.

Hasonló oldal még a www.lilypie.com is.

Ha nem megy, segítek!

Cic
cicmerák
 
 


Sziasztok, csak egy gyors bekukk... Teljesen rakattantam en is ezekre az alairasokra, koszi az otletet Cic!!!

Most megyek dokihoz, drukkoljatok legyszi!!!
Majd utanna jovok.

Pa!

Őzi
Kép
Kép
Õzi
 
 


Sziasztok!

Még nem jött meg, de fájdogál a hasam. Nem tudom mi lesz.... :?
Azért szorítsatok!
Ha csütörtökig nem jön meg van remény.... :shock:

Anita
péknéanita
 
 


Hajrá-hajrá!! Nagyon szorítok neked, át tudom érezni az izgalmadat és a "türelmetlenségedet". Máskor is vannak ilyen hasfájós jelek? Nekem is fájt egyébként, fura is volt. Szörnyű álmos is voltam mindig, de lehet, hogy pszichésen volt ez már. Ne add fel!!! :)

Benita
benita
 
 


Na mi volt Őzi? :lol:
cicmerák
 
 


Köszi Benita a szurkolást!
Képzeld ( bár tudom nem nagyon számít, de a férjem ragaszkodott hozzá), most 37,2 volt a hőm. Pedig nyugalomban voltam a mellényem patentjait varrogattam fel kézzel. Azzal nem végzek megterhelő munkát úgy gondolom. Szerinted, ha holnap visszaáll a hőm, akkor van esélyem, még nem jött meg, és már a hasfájás is elmúlt?! A melleim iszonyúan fájnak két oldalon, nem tudom még a melltartót sem elviselni. Ennyire azért nem szokott feszíteni.
Később még megpróbálok benézni, megyek bedugom a fiam a kádba...
Anita
péknéanita
 
 


Anita! Csütörtöknél előbb nem csinálod meg???
28 nap után már ki kell mutassa... na jó, nem szóltam!
Helyzetjelentés! Felhívtam a dokit és elmondtam, mi a helyzet. Megkérdezte, mikor menstr. utoljára, mondtam, hogy ápr. 23.
-Akkor ez még csak egy halvány gondolat!
Hát igen, naon pici még! Azt mondta, menjek el uh-ra, akkor is, ha már nem barnázok. Megnézik, méhen belül van-e, meg ilyenek.
Lehet, hogy én aggódok csak, de szerintetek egy 4-5 hetes babát már látni uh-n??? Szerdára kaptam időpontot. Akkor 4 hetes 3 napos lesz kb. Az annyira picike még! Komolyan látják már??? Ja és kérdeztem, hogy teli hólyaggal menjek-e, erre az uh-s nő azt mondja, hogy nem, üres hólyaggal! Hát ez meg hogy lehet? Én úgy emlékszem, első uh mindig teli hólyaggal van, és asszem hüvelyi. Illetve nekem a fiamnál nem volt hüvelyi uh, csak hasi már korán is, csak a lányomnál. Meg is lepődtem. Igazából nem rajongok érte, hogy ilyen picin nekem hüvelyi uh legyen, szerintetek az lesz? És miért kell üres hólyaggal mennem?!?!?!
Vio
vio
 
 


Anita,
Tovabbra is mennek a drukkok!

Benita,
Remelem meg belefer...

Cirku,
Megjott mar a level?

Cic,
16 mm es csuda erosen luktet a kis szive!!! Nagyon megkonnyebbultem. Most volt az elso vizsgalat, kenetet vettek, meg 10 cso vert. Otthon is van AIDS teszt a terhesgondozas keretein belul? Szoval eddig minden rendben :lol: , remelem igy is marad!!! Legkozelebb ket het mulva talizunk, de akkor csak UH lesz.

Normalis dolog az, hogy mar most szorit a nardragom? :oops: :lol:

Őzi
Kép
Kép
Õzi
 
 


Nem Vio nem szerteném előbb megcsinálni, mert a múlt hónapban is dupaston mellett 32 napra jött meg és csütörtökön telik le. Addig van remény, tehát még ez a hét feszültség belefér. Csak abban bízom, holnap visszaáll a hőm és akkor minden rendben. Most nem érzem, hogy meg akarna jönni és ez jó :)
Őzi: köszi, hogy szurkolsz értem te is. És persze természetes, hogy már kezd szorítani a gatyó, mert a babó növekszik és itt olvastam valamily cikkben, hogy 6. héttől már látható a hasi görbület. Tehát ez a normális. :) Örülök, hogy nálad minden rendben.
Anita
péknéanita
 
 


Vio,
Hasi uh-nal kell a teli holyag, huvelyinel nem, mert "rontja a latasi viszonyokat". Az elejen, csak huvelyi uh-val lehet latni a babat es ne aggodj, nem veszelyes.
En eloszor az 5+5 napon voltam uh-n es nemhogy a 3 mm-es babat, hanem meg a csopnyi luktetest is lehetett latni...

Őzi
Kép
Kép
Õzi
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet: