Új privát üzeneted érkezett!

Kata!
Én maradok a hordó effektusnál!dinnye és viziló helyett!Akkor sima szülésed lesz tök jó!Majd megírom milyen volt!
Times!
ezen a vizitornán nincsenek vékonyka jányok,tehát bálnabalett és nem csikóhalbalett!
Vendég
 


A vízben minden bálna képes kecses, csikóhal mozdulatokra. Ezért is olyan jó az egész, mert kicsit szépnek, nőiesnek, finomnak érzi magát az ember, és nem gurul mint a DINNYE!

Csókoltatom a Gittát (ugye a Campona mellé mész?) és üzenem neki, hogy még egyben vagyok. Majd viszem hozzá a kis halacskákat bébiúszásra.

Kata

Kép
egok
 
 


Hello csajok!

Egok!
Csak óvatosan a vad takarítással! Mi itt összeszorított fogakkal drukkolunk neked, te meg ilyen dolgokat csinálsz! :wink:

Juci!
Csak olvastam, és éhes lettem. Pedig ma egész nap ettem, és édességet, legutóbb frissen sült kürtöskalácsot, nem fér belém, de az a menü...Hogyhogy ilyen ügyes vagy?

Benszi!
Hajrá bálnatorna! Drukk, hogy bejöjjön!

Tontica!
Mindjárt megnézem, van-e feltölthető képem :)
Nagyon jól néz ki a babakocsi! Vízszintesig dönthető az ülés?

Kép
Kép
maminti81
 
 

 
 

Gica!
Mi volt a védőnénivel?

Juci!
csak óvatosan! Én ettől rettegek: hogy elesek, és beindul a szülés :?

Ma voltam cukorterhelésen. Jól beijesztettek, mert közölték, hogy a pisim tele van vérrel :shock: Na, végigizgultam azt a 2 órát, utána hívtam csak a dokit. Ő azt mondta, hogy nem kell aggódni, mert a vesébe átmehet a nyomódástól vagy mitől, holnap meg jövő héten is menjek el védőnénihez, ellenőrizzük, aztán meglátjuk. Remélem, tényleg nincs semmi baj!!! Úgy rémlik, Kimgánál is volt valami, de mintha ott fehérvérsejt lett volna. Hm. :?

Kép
Kép
maminti81
 
 


A kiránduláson Apával
Kép

Tücsök
Kép

Kép
Kép
maminti81
 
 


Maminti
Kinga nagyon édi, apa pedig jól meg fog izmosodni :lol: :lol: :lol: :lol: !!!!
Ja és szorítok, hogy minden okés legyen a vizeletmintáddal....

Én is holnap megyek az utolsó vérvételemre, így holnap korán kell kelnem (6-kor)!!!

Kép
Kép
times
 
 


Times!
Én is beállítottam ma az óraát 6ra, de Kinga szíveskedett 3/4kor felkelni... :)
Gergő nem kel korán?

Kép
Kép
maminti81
 
 


Marminti!

Nagyon szerencsém volt, mert anyukám ovónéni, így csak akkor mentem oviba, ha éppen kedvem volt, különben otthon maradtam a nagyimmal. Így már három éves koromban sütöttem-főztem, ki sem lehetett zavarni a konyhából.
Imádtam és imádom ma is, főleg a sütést, de főzni is szeretek.
Sajnos a mai világban már nincs erre idő, de remélem én is meg tudom majd tanítani a lányaimnak, unokáimnak, amit én tudok :wink:

Szorítok a vizeletvizsgálat miatt!

Kinga édes!

Szép napot Mindenkinek!

Judit

jucicuki
 
 


Bálna-balett!!!!!
Csajok !!!!!!!!!!!!!Mindenkinek tudom ajánlani,mert fantasztikus volt!Én voltam a legkisebb pocakos látványra.Nagyon fárasztó volt,de rettenetesen kíméli a gerincet és mindent átmozgat a lábújjadtól a fejed búbjáig!Szülési gyakorlatok is voltak benne,jóga elemek is és intim tornás elemek is!Egyszóval én hetente kétszer fogok járni,vettem bérletet is,úgy picit olcsóbb.Már ma mennék megint,de vsak kedd és csütin van.Csináltak rólunk fotókat vízalattit is és simát is!Állítólag ma felrakják majd őket és megnézem,ha tudom majd megmutizom!
--------------------------------------------------------------------------------
Kata!
Csütin megyek és majd megmondom a Gittának!Fantasztikus jó a csaj!Örülök,hogy még mindig egyben!

Maminti!
Drukk a vizeletvizsgálathoz.Minden rendben lesz!Tücsök gyönyörű!
Vendég
 


Benszi!

Tök jó, hogy sikerült egy jó helyet találnod! Akkor ide járt Kata is? Legalább van utánpótlása a fórumról... :) Úgy látszik ez a vizes dolog nagyon bejön nektek. Én holnap készülök jógázni, csak a szárazon... :wink: Már hetek óta készülődöm, de mindig mást sikerült csinálnom. Remélem még nem késő, bár itthon azért próbáltam tornázgatni...

Maminti!
Kinga olyan édes. Jövőre Apa a két lurkót viszi majd a hátán? Vagy megosztoztok rajtuk, Kinga pedig gyalogolni fog már?
Remélem nem lesz semmi gond a vizelettel!

Kata!
Mind a két férfi fejjel lefelé? Ez szuper! Akkor tényleg természetes szülés elé nézel! Hajrá-hajrá!

Tegnap a védőnéninél minden okés volt. Hízás nem igen van csak a babákra. Eddig 6,5 kg. Úgyhogy úgy nézek ki, mint aki egy nagy labdát nyelt le. A karjaim, lábaim olyanok, mint eddig: gizdák. Hát ez van. Mindenki várta, hogy hátha felszedek egy pár kilót, és nem leszek gebe, dehát nem. :roll: Meghallgattuk a szívhangokat is. Apa is ott volt, ő is nagyon élvezte. :)

Most valamikor el kell mennem vérvételre is. Be kell cserkésznem a háziorvost, hátha nála el tudjuk intézni, vagy nem tudom. A védőnéni szerint ő is tud beutalót írni. A nőgyogyim ugyanis ezzel a vérvétellel most nem foglalkozott... :shock:

Szép napot mindenkinek!

Puszi
Gica

Kép
gica1
 
 


Sziasztok!

Csak bejelentkezek mert nagyon faradt vagyok, az ejjel alig aludtam. Ma fel 5-re megyek 4D-re, mar nagyon varom, drukkoljatok hogy minden rendben legyen!
Ja, en 8 kilot hiztam! :oops: :roll: :evil:

KépKép
KépKép
tontica
 
 


Gica!
Kata is idejárt!Nem lesz gáz,hogy csak most kezded el a jógát!Én is szeretném csinálni,csak itt a környéken nincs kismama jóga!A porckorongsérv miatt meg mást nem nagyon lehet csinálni!
Tök jó,hogy minden ok volt a szívhangnál!Házidoki ad beutalót vérvételre!
Vendég
 


Tontica!
8kg is lófütty!Drukk délutánra!Képeket kérünk!
Vendég
 


Benszi!

nagyon irigyellek ám! Nálunk megszűnt a torna, ami a babausziban volt, a rendes usziban sincs és csak úgy úszni meg nem merek, mert ott mindenféle ember van a vízben és hát gondolom nem a legtisztább :cry:

Kivettem tegnap a könyvtárból Métneki Júlia: Ikrek könyvét, most azt olvasgatom, egész érdekes dolgok vannak benne, jó mert a fogamzástól egészen a felnőtt korig és mindenféle dolgot leír.
Ajánlom nektek is, ha megtudjátok szerezni.

Puszi!

Judit

jucicuki
 
 


Juci!
Az a baj,hogy a Campona is messze va Fehérvárról!
Én megkaptam az ikres barátnőmtől ezt a könyvet!Nagyon jó!
A sima uszi is jó lenne ha tudnád,hogy rendesen klórozzák!
Vendég
 


Sziasztok!

Kihasználom, hogy elvitte a szomszédasszonyom a csajt az oviba az ő lurkóiért :)

KÁr, hogy nálunk nincs ilyen vizes cucc! Pedig érzem, nekem is jót tenne valamilyen mozgás!

Köszönöm a dícséretet Kingáért! Szerintem is édes :D

Ma reggel meg semmit sem talált a védőnéni a vizeletemben. Vicces! Lehet, hogy tegnap jól megrugdosták a vesémet, azért volt benne ilyesmi...Hm. Nem tudom! Mindenesetre jövő héten is ellenőrizzük.

Juci!
Én már majdnem ki is olvastam, nekem tetszett :) A másik, amit ajánlani tzudok mindenkinek, a Suttogó titkai. Szuper!

Kép
Kép
maminti81
 
 


Sziasztok!

Régóta olvasgatom már a topikot a 2007 októberi babáknál írtam egyszer-kétszer, de ikresként más az élet, mint sima terhesen. Kicsi lányommal semmi gondom nem volt a terhességem alatt, most minden ami csak előjöhet! Ti nem kezdtek még vizesedni? Tudtok vmi jó ellenszert?

Üdv: Zsani

snezsanett
 
 


Szió!

Tontica

nagyon drukkolok és írigykedek hogy láthatod a bébiket. Én ma voltam védőnéninél és meghallgattuk a szívhangokat! Olyan megnyugvás.


Szerintetek kibírjuk ezt a frontokkal tűzdelt nyarat? Hány héttől biztonságos a szülés? Sajna nem tudom. Kicsi lányommat végighordtam.

Üdv: Zsani

snezsanett
 
 


Zsanett!
Üdv a topikban és gratulálok!Nekem a doki annyit mondott,hogy ha a 32.hét előtt szülök,akkor azt az I. vagy a II.klinikán fogom tenni automatikusan,csak utána jöhet ő!Azt mondta még jó lenne kihúzni a 34.hétig!
Maminti!
Lehet tényleg a gyerkőcök nézték a vesédet játszótérnek!
Vendég
 


Szia Zsani!
Üdv az ikresek között! Sajnos a lábvizesedés ellen nagyon sok mindent nem tehetsz azon kívül hogy felpócolod, de erre ki képes? Én nem voltam az, és volt, hogy háromszorosára dagadt a bokám. Összevissza beszél mindenki. Az alapfelállás, hogy nátriumszegény étrendet javasolnak, nem szabad sós, fűszeres ételeket enni, de már hallottam olyat is, hogy ez pont hülyeség, mert kell a nátrium a szervezet helyes vízháztartásához.
Abban szerencsére mindenki egyetért, hogy inni kell, én Jana vizet iszom.
Vízhajtót nem nagyon szabad, mondjuk én iszom egy speciális terhestea keveréket, amiben van csalán is egy kevés, asszem az vízhajtó.
Még a full gyümölcsnapot - alma, répa - ajánlották, de én azt nem vállaltam. Nem fogom a gyerekeimet éheztetni, az almát meg utálom, mióta terhes vagyok.

Kata

Kép
egok
 
 


Aquanatal: jártam a Camponában is, az munka után volt jó, mert elég későn van, aztán meg a MOM-ba, mert az közelebb van hozzánk, és akkor meg már az volt jó, hogy nem olyan későn. Sajnos mind a kettő kedden és csütörtökön, pedig a végefelé mentem volna minden nap :D

Ezekben a helyekben az a jó, hogy spec medencében tartják, amit nem is klórral fertőtlenítnek, és kismamaúszásra ANTSZ engedélyesek. Sokan belemennek más vízbe is, én is voltam még az elején néhányszor, de nagyon be kell tartani, hogy nem ülsz le bárhová, meg én a dokinéni tanácsára mindig alaposan körbekentem magamat Canesten kenőccsel. Tampont használni tilos!!!!
Már ezt leírtam régebben is, de biztos van, akinek új.

Ja, különben jól vagyok, egyben, ugrálnak odabenn a fiúk, ma kisírtam az uramnál egy kis IKEA látogatást is.
Holnap dokinéni. Rosszaságból nem viszek táskát, nem akarok befeküdni, amig minden tök rendben van.

Kata

Kép
egok
 
 


Times????????

Kata

Kép
egok
 
 


Juci, Maminti!

A Métneki Júlia könyvét én is beszereztem, amikor még csak néhány hetesek voltunk. Engem személy szerint teljesen beparáztatott, úgyhogy félreraktam. :roll: :oops: Persze volt benne sok érdekesség, de szerintem elég sok horror is, amiből ezidáig szerencsére semmit nem tapasztaltam.

Zsani!
Üdv. közöttünk! Eddig én még nem vizesedtem, úgyhogy nem szolgálhatok jó tanáccsal. :oops: De a Lányok úgy látom már segítettek is! :)

Kata!
Még szép, hogy nem akarsz befeküdni feleslegesen!

Benszi!
Felhívtam a házidokit és kiderült, hogy ők is le tudják venni a vért, nem kell össze-vissza mászkálni. Tök jó. Holnap reggel irány a vércsapolás!
Hát remélem, hogy tényleg nem késő a kismamajóga. Holnap majd beszámolok az élményekről...

Puszi
Gica

Kép
gica1
 
 


Csajok, bemutatom Alexet:
Kép
Nem latszik valami jol sajna mert nagyon picike meg, videot nem is csinalt a dokineni de megnyugodtam mert minden rendben van ugy nez ki.
Alex: 508 g. feje lent jobb oldalon, labai font az egben
Anna: 445 g. feje jobb oldalon kozepen es keresztbe fekszik (mar tudom ki rugdos allandoan a ball oldalamon. :lol: Sajna Annarol nem tudott jo kepet kesziteni a doki mert befele forditotta a kis arcat de mondta hogy ha gondolom menjek vissza par ora mulva hatha helyzetet valtoztat igy remenykedem hogy estere Rola is lesz kep.
100 % a nemuk!!!
Adatok ha erdekel:
Alex:
BPD:5,23
HC:18,80
AC:17,31
FL:4,01
Anna:
BPD:4,72
HC:17,73
AC:16,86
FL:3,75
Kb. 1 het kulonbseg van koztuk meretbe de a lanyok mindig kissebbek.

Szoval most vissza kell mennem hatha tudunk kesziteni egy kepet Annarol is, majd jovok, puszika!

KépKép
KépKép
tontica
 
 


Tontica!
Nagyon édes Alex!szép nagyok a babák!

Gica!
Várjuk a jógás élménybeszámolót!Sajna nálunk itt a környéken sehol nincs kifejezett mamásjóga!
Vendég
 


Hát kicsit picsogva, de le kell mondanom lassan a társaságotokról. Ma voltam dokinéninél, megint nyíltunk egy kicsit, a vérnyomásom ismét 140, úgyhogy nem engedi tovább halogatni a dolgot, be kell feküdnöm. (Ahhoz képest, hogy eredetileg júni 11 volt kitűzve, nem is olyan rossz.)
Csak az a kár, hogy szerintem még egyáltalán nem akarnak megszületni a srácok, de a kórházi környezet mindenképpen gyorsító hatással lesz rájuk. Szerintem.

Most pakolom össze a végleges cuccot, hát egy komplett költözést kitesz.... Biztos ami biztos, ventillátort is viszek

:lol:

Majd telefon informállak benneteket, ha van valami, jó nyaralást, pihegést, stb.

Kata

Kép
egok
 
 


Kata!

Nagyon szorítunk és várjuk a híreket!
Hatalmas ölelés ( hogy átérjen :lol: ), ügyesek legyetek :wink:

Puszi!

Judit

jucicuki
 
 


KATA!
SZORÍTUNK EZERREL!VÁRJUK A HÍVÁSODAT!GITTÁNAK MA ADOM ÁT AZ ÜDVÖZLETED!
Vendég
 


Kata!

Sok sikert! Nagyon ügyi vagy, hogy eddig kihúztad! Üdv: Zsani

snezsanett
 
 


Kata, en is nagyon, nagyon szoritok Nektek! Csodallatos hogy eddig kihuztad es 2 egeszseges, gyonyoru es nagy babad lesz akiket nem kell majd inkubatorba se tenni es ez nagyon nagy dolog!!! :D
Nem irigyellek hogy be kell fekudnod (bar valoszinu rank, Tobbeikre is ez var majd) de nagyon irigyellek hogy Te mar itt tartasz!
Varjuk az uzit! Sok-sok puszi!!!
NAGYON SZEPEN KOSZONOM A MATRICAKAT! Tegnap megerkeztek. Szeretnem elkerni a fiuk nevet hogy en is kuldhessek Neked valami szepet! :wink:

Zsani Teged udv itt, nagyon orulok hogy csatlakozol, a masik topikba en sem irok mert egyszeruen nincs idom a gezenguz fiam mellett, gondolom Neked pedig a gezenguz lanyod mellett! :lol: Tudod mar a babak nemet? Te is bekerulhetnel a tablaba ha gondolod csak a tablasunk most eppen nyaral. :D Zsofi mit szol a tesokhoz? Folfogja mar? Az en fiam nagyon odavan, minden kisbabat megbamul az utcan, nemelyiket elkapja es megpuszilgatja. :lol: Mutatja a pocimon hogy itt van Alex es itt Anna. Tok edi! :D

Tobbiek hogy vagytok? Itt irto meleg van, otthon is? Amugy most eleg jol erzem magam, egesz nap teszek-veszek es meg se kottyan :lol: csak a nagyfiam akarsz ki neha de ezt mar megszoktam. :lol: Tegnap folpofozta az apjat, mondta Neki nagy komolyan ha nem kel fol kap egy pofont es komolyan adott Neki, csak neztunk mint a moziban. A bolcsiben meg lokodi a lanyokat (koran kezdi :lol: ) de amugy irto edes, olyan szavakat mond hogy elcsodalkozom honnan hallja, pl. a vonat hatravonul, en ilyet tuti nem mondtam. :lol:

Visszamentem tegnap uh-ra hatha sikerul elkapni a kislany arcat is de nagyon szegyenlos igy Rola nincs kep na de sebaj majd legkozelebb.

LANYOK, KELLENE CSINALNI EGY TELEFONOS LANCOT arra az esetre ha valaki korhazba kerul, meg kellene beszelni komolyan hogy ki kinek kuld sms-t ha eljon az ido. En egy pannonos szamot szeretnek kerni valakitol mert csak arra kuldi el innen az sms-t.

KépKép
KépKép
tontica
 
 


Én sajna 30-as vagyok :cry:

Judit

jucicuki
 
 


1 óra múlva indulunk, nagyon féltem Dorkát és magamat is ha rossz híreket kapunk :cry: :cry: :cry:
Gondoljatok ránk!

Puszi!

Judit

jucicuki
 
 


Tontica!
Sajna én is 30-as és 70-es vagyok!
Kár,hogy nem láthattad a lánykád arcát!De majd legközelebb!Itt is gatyarohasztó meleg van!
Juci!
Drukk!!!
egok!
kiváncsian várjuk a skacokat!

tegnap voltam megint vizibaletten!Úgy átmozgatott,hogy még a keddi izomlázat sem hevertem ki,erre rájött a tegnapi.Olyannyira,hogy éjjel arra keltem szúr az oldalamnál a méhtartó szalag!Nagyon beszartam,mert erősen görcsölt!Úgy voltam vele,ha reggelig nem múlik el,akkor doki!Valószínű megránthattam az inakat és izmokat és ettől görcsölt be!Nagyon erősen kellett maszírozni,hogy elmúljon.Ha oldalt feküdtem,nagyon nyilalt és szúrt!Reggelre jobb lett!Úgy látszik sok volt a hasizom gyakorlat!Legközelebb óvatosabb leszek!
Vendég
 


Jucicuki: HIPER-SZUPER NAGY DRUKK!!! De ne aggodj, ha eddig minden ultrahangon jol volt kicsi Dorka akkor ez ma is igy lesz, gyere minnel elobb a jo hirekkel!!!

Benszi: tudom, az kutyaul tud fajni, nekem is van hogy begorcsol, pl. amikor hirtelen akarok folkelni az agybol, hat neha azt hiszem berottyantok annyira faj. Te szedsz magneziumot? Az jo erre. Marhara irigylem ezt a vizibalettet, en irto gyava vagyok, nem merek bemenni semmilyen vizbe meg a tengerbe sem pedig elvileg oda szabadna de nem akarok folfazni. Majd jovore!

Ezt keszitettem a fiamnak aki nagy vonatbolond, most keszul melle a masik. (tudom hogy nem egy remekmu de most csinaltam eletemben eloszor :) )
Kép

KépKép
KépKép
tontica
 
 


Sziasztok!

Itt is rohadt meleg van, voltam piacon vettem szép virágokat. Mindig olyan jó kedvem lesz, miután végigjárom a pici piacot.

Tontica

Az én telefonszámom 0036202363051, tehát pont megfelelő vagyok a számodra. Kicsi Zsófi nagyon örül a tesóknak. A Dumbo volt a kedvenc mesefilmje amikor megtudta a hírt és közölte, hogy megviccelt bennünket a gólya, mert nem egy babócát, hanem rögtön kettőt hoz. Mostanság minden este vagy reggel kenegeti a pocimat és puszit ad a tesóknak, amit kinő ruhát játékot stb azt a tesóknak kell elpakolni. Most így áll hozzá a dolgokhoz, nem tudom később hogy lesz ez. Egy kisfiú és egy kislány, mint nálatok a feosztás. Csak nálatok fiú uralom lesz, nálunk marad a lány. A nevek még nem teljesen eldöntöttek: Laura vagy Dorina és Olivér, Roland vagy Dominik.

Juci

Nagyon drukkolunk!

Én hétfőn vagy kedden megyek a dokibácsihoz, kicsit be vagyok tojva, nagyon félek attól, hogy nehogy be kelljen feküdnöm, mert megőrülök, ha nem láthatom x héten keresztül a lányomat.

Most megyek érte az oviba, mert szerintem már hőgutát kapott.

Mindenkinek üdv

snezsanett
 
 


Sziasztok LÁnyok!

Kata!
Hát elérkezett a kórházbavonulás napja! Nagyon szorítunk! És azért nyugodj meg, mert nagyon szépen kihordtad a srácokat! Ha néhány nap múlva jönnek, az már a 37. hét és az már csúcsszuper!

Tontica!
Nagyon édes a picuri fiacskádról készített kép. A kislány ezek szerint egy kicsit szégyenlőrs, de sebaj! Majd legközelebb megmutatja a pofikáját... :)

Benszi!
Vigyázz nagyon magadra.Azért óvatosan a tornával. Én tegnap végre eljutottam jógázni. Nagyon jól esett, bár azért ahol én úgy éreztem, hogy már esetleg sok, akkor lazsáltam egy kicsit. Úgyhogy Te is lazsálj, ha túl erősnek találod a gyarkorlatot!

Juci!
Remélem minden okés lesz a dokinál. Gondolok rátok!

Zsanett!
Nyugi, miért gondolod, hogy ilyen korán be kellene feküdnöd a kórházba? Valami gond van?

TEgnap voltam vérvételen, hétfőn pedig megyek a leletekért. Remélem minden okés lesz!

Jó hűsölést mindenkinek!

Puszi
Gica

Kép
gica1
 
 


Gica

Távolság + doki bácsi mentalitása. problémám az csak a meleggel van, egyébként én úgy érzem jól vagyok.

Üdv: Zsani

snezsanett
 
 


Megvagyunk, mind a négyen, egészségesen. Köszönjük a drukkokat.
Egy hónap múlva kontroll, mert addigra nő akkorát a kis szívük, hogy minden pici eret látni fog, de nagy baj nincsen.
Nagy kő volt...

Alig tudta megcsinálni a vizsgálatot, mert olyan elevenek voltak, a kis huncutok folyton helyet cseréltek és jól meg kellett néznie, hogy mindenki volt-e már :lol: :lol: :lol:

Holnap a 4D-n meg majd tuti alszanak :wink:

Apa végig rötyögött, mert ő látta a monitort, csak én nem, de majd holnap.
Puszi!

Judit

jucicuki
 
 


Jucicuki nagyon orulok hogy minden rendben de ez termeszetes, en tudtam!!! :D Gyonyoru kis csajszik lesznek es egeszsegesek!!! Holnap gyere majd es muti Oket!

Zsanett: koszike a szamot!!! Kuldok majd egy proba sms-t valamikor. Szupi hogy Nalatok is fiu-lany paros, eleg sokan vagyunk igy, szupi!!! :lol: En ezt igy szerettem volna mert attol feltem ha ket fiu vagy ket lany kikozositenek a nagyfiamat es nem jatszananak Vele de igy tuti es szerintem harman egy egyseget fognak majd alkotni (max. szegeny kislanyt agyabugyaljak majd :lol: ). Mindegyik nev amit kivalasztottatok nagyon szep, Laura a hugom! :D Edes lehet a kislanyod ahogy varja Oket.
Nyugi, ilyen koran meg tuti nem fektetnek be max. a legvegen mint Katat de lehet meg akkor se!

Gica:
Tuti minden rendben a vereddel, ne aggodj! En is mindig attol felek hogy kiderul valami halalos es szornyu betegsegem :lol: aztan mindig minden rendben van! Te mikor is mesz legkozelebb uh-ra?

KépKép
KépKép
tontica
 
 


Sziasztok!

Mindenki a Balcsin?

Megjöttünk a 4D-ről.
Sajnos Lili nagyon szégyenlős volt, arccal lefelé, két ököl kétoldalt, még véletlenül se lehessen látni :lol:
Dorciról tettem fel videót, róla van mosolygós képünk is :D édes :wink:
Lilkéről azért dobok fel képet az albumba, de csak az ökle látszik a feje mellett :lol: róla csak ujjlenyomatunk van :?

Puszi!

Judit

jucicuki
 
 


Sziasztok!

Kata!
Nem mondom, tényleg jólkihúztad az első időponthoz képest! :) Remélem, nem nagyon kapsz hőgutát a kórházban! 37 hét! Szuper! Ügyes legyél!

Gica!
Már gondolkodtam, hogy fogunk kirándulni 3 gyerkőccel, de vszínű 1-1 gyerek mindkettőnk hátán, Kinga meg gyalogol, max babakocsi... :? De ez még odébb van...Majd akkor meglátjuk.
Jó jógázni? Én még sosem voltam!

Juci!
Örülök, hogy minden rendben. Nem is lehet másként :)

Tontica!
Nagyon ügyes vagy! És, gondolom, türelmes is, mert ezekhez a kézimunkákhoz az kell. Kíváncsi vagyok, nekem menne-e.

Times!
Régen jelentkeztél! Ugye csak nyaralsz?

Én itt megdöglök a kutyamelegtől. Ma vendégek is voltak, totál lefáradtam, utána persze mosogatás...Mindjárt zuhanok ágyba.
Csütörtökön meg megyünk Balcsizni!!! :D Már nagyon várom!

Kép
Kép
maminti81
 
 


Bocsi!

Itt vagyok, olvasgatok, csak már írni nincs energiám, estére már egy kicsit bevizesedik a bokám, fáj a hátam, nem jó ülni, nem jó állni, nem jó feküdni....

Ha valaki privibe elküldi a számát azt azért megköszönném, és ha van vmi akkor neki írnék...

Katiról egyenlőre semmi hír, ügyi? Neki már nem kell izgulni, hogy korábban bújnak ki, mint kellenne, én egy kicsit félek, minden apró kis fájdalomra, csipkelődésre összeszorul a gyomrom és súgom a fiúknak, hogy nyugi még muszáj bent maradni legalább 3 hetet!!!!

Maminti
Jó pihizést a Balcsin!!!! (de azért légy óvatos)
Ja a Gergőm nem korán kelő, igaz későn alszik el... általában 10 körül és fél 8 körül szokott ébredni... - de persze két óra körül vándorol és bebújik a mi ágyunkba....

Juci
Gratu a babókhoz, szuper, hogy minden okés!!!!

Zsanett
Üdv körünkben!!!

Tontica
Ügyi vagy, az én kisfiam is nagyon szereti a vonatokat!!!

Kép
Kép
times
 
 


Sziasztok!

Látom nem csak én vagyok padlón a melegtől. Ma nálunk is nagy családi buli volt kb 70 fővel, mivel anyuék 5en tesók és ott volt mindenki, a családok apraja-nagyja.

Holnap megyek doki bácsihoz, remélem minden ok lesz, láthatom a törpöket.

Times

Nagyon irigyellek a hátralévő három hét miatt, örülnék én is ha itt tarthatnék. Mozognak még nagyon? Természetesen fogsz szülni? Ill. hogy szeretnél? Kicsi fiad várja a tesókat? Apuci nem fél a rá váró feladatoktól? Az én kedvesemnéha nagyon be van t...jva, néha meg teljesen fel van villanyozva. Mindig csak azt hangoztatja, hogy csak attól fél igazán, hogy nehogy idő előtt be kelljen feküdnöm.

Tontica

Köszi a vígasztaló szavakat. Remélem tényleg igazad lesz és még három héttel a 36. hét előtt is itt fogok írogatni Nektek.

Megint eltelt egy hét!!!! :)

Üdv Mindenkinek

snezsanett
 
 


Tontica!
Magnéziumot naponta 1-et szedek!
Nyugodtan úszhatsz,ha zárt a méhszáj,pláne a tengerben.A sós víz fertőtlenít és gyulladáscsökkentő hatása van,tehát szinte kizárt,hogy bármit elkapj!
Szép a keresztszemes vonatocska!

Zsanett!
Drukk,hogy ne kelljen befeküdnöd!

Gica!
Én is mostmár lájtosabban fogom csinálni,ha nem megy!Főleg a hasizom gyakorlatok a szarok!Gondolom jó volt a jóga!Itt a környéken sehol nincs!Pedig annyira jó lenne!
Drukk a vérvétel ereddményéért!

Times!
Itt a számom,de bárki üzihet vagy hívhat ha akar!
06-30-202-1326


Sajnos a derekam napról-napra szarabb!Nem tudom mi lesz így a végéig!A bevásárlást is a skacoknak jóval előréb kell hoznom,mint szerettem volna!Most úgy döntöttem elmegyek mindennap úszni,mert akkor nem fáj utána egy-két óráig!A pihitől a négy fal között megőrülök és csak szívom az uram vérét,hogy mikor ér már haza!Szegény!

Katáról senkinek nincs híre még?

Juci!
Megnéztem a szobát is klassz lett!
Vendég
 


Sziasztok!

Benszi!
Tegnap du küldtem Katának egy üzit, hogy mi újság velük, de még nem válaszolt :shock: :shock: :shock:
Lehet, hogy csak nagyon lefoglalják :D


Megyek főzőcskézni :wink:

Szép napot Mindenkinek!

Judit

jucicuki
 
 


Zsanett
Emlékszem én is mindig ezt kívántam, de jó lenne már sokkal előbbrébb tartani, gondolom te is amiatt aggódsz, hogy nehogy korábban bújnak ki a picurok... Nagyon féltem én is mindig megkérdeztem a doki, hogy meddig jó kihúzni, melyik hét az amikor már nincs nagy veszély, de most már szeretném, ha minnél tovább bent maradnának és akkor nem kell sokat kórházban lenni, mert attól mi is nagyon féltünk, hogy be kell feküdni és akkor mi lesz apukával és a kis Gergőmmel anyu nélkül????
Mozogás
Hát inkább nyújtózkodásnak nevezném, hol itt hol ott púposodok ki...
Ja és az én Kristóf babóm két héten belül már háromszor csuklott, az nagyon érdekes és szuper érzés... Gergőm nem csinált ilyet...
Szülés
Szeretnék természetesen, a 31. heti uh-on mindkettőjük fejvégű volt, és a dokim szerint helyük sincs már nagyon, hogy változtassanak ezen... Gergőm két óra alatt született meg, másnap már nem is emlékeztem a fájdalomra, így szeretnék most is...
Gergőm egyenlőre várja a kis tesókat, igaz azt már mondja, hogy a kórházba nem enged el, este haza kell jönni... Szóval szegény apának nem lesz egyszerű, de bizti megoldják...
Párom
Mikor kiderült, hogy nem egy, hanem két lurkó lakik a pocakban, kb. két hétig nem tért magához (hozzá teszem nem is terveztünk egyenlőre kis tesót), most viszont néha úgy látom átesett a ló túl oldalára, mindenkinek elújságolja, hogy három kis fia lesz, kettő most fog érkezni, szóval most tiszta happy aztán majd kiderül...

Hidd el neked sem lesz semmi próblémád, már a felén te is túl vagy, az idő pedig olyan gyorsan szalad előre, mintha vki hajtaná...

Benszi
Annyira sajnállak, szörnyű lehet, nekem idegbecsípődésem volt a terhesség elején, szörnyű volt az, de az legalább két hét alatt elmúlt, téged bíztat az orvosod vmivel, hogy esetleg a terhesség második felében lehet rá szedni vmi fájdalomcsillapítót???
Köszi a telszámodat elmentettem, az enyém: 0670/7735522, így tudod, hogy én írtam!!!

Puszi mindenkinek és kitartást, minden okés lesz mindenkivel!!!!

Kép
Kép
times
 
 


Juci!
Köszi a tájékoztatást Katáról!
Times!
Elmentettem a számodat!Semmi fájdalomcsillapítás,csak úszás!

Csajok!
Van valaki fen az iwiw-en?Ha valaki megakar keresni,nyugodtan bejelölhet!Jobb úgy írkálni,ha tudunk arcot is hozzá képzelni!
Benedekffyné Pergő Szilvia Érd Ha gondoljátok!
Vendég
 


Benszi!

Meiszter Judit néven futok az iwiw-en
:lol:

Puszi!

Judit

jucicuki
 
 


Sziasztok!

Benszi, Juci bejelöltelek titeket!!! Árpási (Varga) Tímea

Kép
Kép
times
 
 


Time!
visszajelöltelek!
Juci!
mindjárt jelölleK
Vendég
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet: