Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!

Köszönöm a kedves üdvözlést, mindig kicsit vendégnek érzem magam. Kép De ha időm engedi, nem tudom megállni, hogy ne csöppenjek be hozzátok!KépAzon gondolkodtam, hogy ha megszületnek a babáitok és nem lesz friss kismama, szerintem akkor is megmarad ez a topik...
(Egyébként tényleg van egy kedves csapatom, és bár most nem pörgünk annyira a nyár miatt, velük rendszeresebb vagyok.Remélem, azért nem haragusztok! Kép )

Lili!
Nekem is nagyon tetszik az ágyikó!Kép Apa nálatok is barkács ezermester? Az nagyon jó! Kép
De ugye a kiságyban csak játék baba van? Kép Kép Kép
Olyan izgalmas ez a készülődés, babavárás, a kismamaság kellemes velejárója! Kép

Ági!
Lehet, hogy még nem sokat vettetek, de ennyivel is előrébb vagytok, és ezek hasznos holmik! Kép
Sopron-Ausztria nekünk is kedves helyünk, mi ott voltunk nászúton a férjemmel. Kép Szép hely, és így családdal együtt tényleg élmény lehetett! Kép
Névválsztás: végülis két keresztnév is adható, ha semmiképp sem tudtok dönteni.. Kép

Orsi!
Várjuk a fényképeket! Örülök, hogy jól vagytok! Kép
zichy
 
 


Sziasztok!

Pkagi, olyan jó, hogy mocorog, igaz? Én ma ki tudtam tapogatni Zsófi egész testét, már olyan nagy... Kép Megynomtam felül, akkor alul dudorodott ki, aztán alul, és felül. Jó játék... Kép

Az ágyikó szerintem sem volt drága, pelenkázóval együtt volt, igen. Mi is jónak tartottuk. Csak játékbaba, persze. Kép Még az enyém volt kislány koromban. Anya megtalálta, és odaadta. Kép Gyakoroljak. Kép

Zidhy, sajnos nem ezer mester a kispapa, azért is ilyen nagy szó, hogy megcsinálta. Nem akaratam neki engedni először, aztán szegény mindenkinek mondta, viccesen, hoyg nem engedem és pedig nem olyan nehéz összeszerelni, biztosan... És rávettem, hogy akkor próbálkozzunk meg vele... Kép És sikerült. Aranyos volt, mert utána nagyon büszke volt.

Pkagi, mi akkor, amikor megtudtuk, hoyg kislány lesz, akkor választottunk neki nevet. 18hetesen. Azóta Zsófizzuk, már nagyon tudja, hogy róla van szó.. Szerintem jó előre tudni, mert megszokja már a pocakban is... Kép
Párom Lilit szeretett volna, de az én szeretnék maradni. Aztán lehet, hogy Zsófi Lili lesz? De akkor meg a Zsófi elmaradna, mindenki Lilizné... Úgyhogy csak Zsófika lesz. Kép

Zichy, én már nem írom többször, hogy NE ÉREZD MAGAD VENDÉGNEK NÁLUNK! Kép Kép Kép
Mindig szívesen látunk Téged!

Orsi, remélem sokat tudsz pihenni, és már jobban vagy! Kép

Gabitól pedig már oolyan rég óta várom a fényképeket... miért nem tesz fel nekünk, hogy mi is "meggyönyörködhessük" a Levi babát? Domicsenge mond meg neki, hoyg nagyon várjuk a képeket, jó? Kép

Ari, merre vagy? Lefoglalnak a picik? Kép

Puszi nektek! Lili+Zsófi (33+4)

Kép

[url=http://www.nagyonbaba.hu][img]http://www.nagyonbaba.hu/tickerek/2-50-1-2007_11_21-Boti_0B2bi.jpg
birolili
 
 


Sziasztok!
Itt vannak a régvárt képek:Kép
Vendég
 

 
 

És mégegyKép
Vendég
 


Gabócica Kép
Csuda aranyos a kis Levike. Jó hogy jöttél, mégha csak a képek erejéig is. Kép

Lili Kép
Mi is beszélgettük a párommal, hogy el kellene már döntenünk a nevét a drágának. Kép Majd meglátjuk sikerül e a dűlőre jutnunk Kép

Kép

Kép
pkagi
 
 


Gabócacica, örülök a képeknek! Kép Kép Kép Kép
Végre láthatjuk a nagylegényt! Nagyon kis pofis fiú!!!! Kép

Kép

[url=http://www.nagyonbaba.hu][img]http://www.nagyonbaba.hu/tickerek/2-50-1-2007_11_21-Boti_0B2bi.jpg
birolili
 
 


Sziasztok!!
Most alszik a picúr apa is itthon van úgyhogy van egy kis időm.Köszi a Levi nevében is.

Pkagi!Örülö,hogy jól vagytok.Úgye milyen csodás érzés amikor megmozdul.Én is nagyon élveztem.Főleg,hogy örökmozgó volt.Milyen volt Sopronban?Merre jártatok?Mi is otthon voltunk múlt hétvégén.Annyira jó volt.Úgy hiányzik mindenki.Szeptemberbe megpróbálkozunk a picivel kettesbe hazamenni vonattal.Nagyon vigyázz magadra főleg ebbe a frontos időbe.

Aniko!Bármi van tudasd velünk.Már nincs sok hátra.Kitartás!Vigyázz te is magadra.

Ari!Jó,hogy ilyen sokáig tudsz szoptatni.Én annak is örülök,hogy egyből még tudom.Igaz néha kell neki a táp.De hát ez van.Jött már Zsófinak ki fogacskája?Levi már 2-hete hébe-hóba nyálzik és állandóan eszi az öklét.Az ujját is szeretné szopizni csak azt nem engedem.Ilyenkor kicsit cumizunk.De hál isten nem cumifüggő.Rengeteget beszélgetünk az ő kis babanyelvén"ő,gő,eő".Megtudnám zabálni.Õ is vigyorgós baba.Nagyon jó kedvű pláne alvás után.Zsófi alszik éjjel?

Lili!Szép a kiágy.Ügyesek voltatok.Gratula!!!!
Lassan,de biztosan te is a célegyenes fele közelítesz.Anikó után te jössz.drukkolok nektek.Remélem többet fel tudok jönni,mert a babóval most beáltunk a délelötti és délutáni alvásra.
Na most megyek amíg még alszik bepanírozom a husit.
Sziasztok!!
Vendég
 


Sziasztok,

Csak beszaladtam, hogy hirt adjak magunkrol.

2005 Julius 27-en megszuletett csaszarral Jean-Baptiste Balazs, 3,3 kg es 49 cm.

Majdnem ket hetesek vagyunk mar, kiegyensulyujozott, nyugodt baba. Egy kis angyalka.

Majd teszek fel kepeket es tobbet is irok, de pillanatnyilag otthon vagyunk es csak az irodamban van internet elerhetoseg. Mihelyst tudok jovok.

Puszi
Aniko es Balazs

KépKép
KépKép
aniko47
 
 


Anikó nagy gratula várjuk a képeket.

Kép
Kép
Kép
domicsenge
 
 


Sziasztok!

Ne haragudjatok,hogy nem jövök gyakrabban,de a babaszobán van egy terhes kislány,aki nagyon kilátástalan helyzetben van,neki próbálunk segíteni.A fő időrablóim azért mégis a gyerkőceim!Kép

Anikó!Nagy nagy gratula a kicsi fiacskádhoz.De jó lenne,ha otthonról is tudnál netezni és látnánk a fiataluratKép

Gabi!Gyönyörű a kisfiad,nagyon vártam már a képeket.Zsófinak nem jön még a foga,a nagykönyv szerint olyan 6 hónapos korban indul meg.De már viszket az ínye,folyik a nyála is.Éjszaka nagyon jó kislány,zömében átalussza az éjszakát.
Nagyon szeret játszani a babatornáztatóval.
Ne keseredj el a táp miatt,az a lényeg,hogy kiegyensúlyozott,egészséges baba legyen!

Lili!Tényleg nagyon ügyes ám a férjecskéd!Szép az ágyikó,már alig várja a kis lakóját!

Ági!Neked külön örülök,hogy jól vagytok a babával.

Zichy!Na te sem vesztél elKépGondolom sokat mászkáltok a gyerekekkel,bár ebben az időben ez nem könnyű.Hol kánikula van,hol esik az eső.Ez nagyon megviseli a két kicsit,és így engem is.Mármint,hogy estére zsong a fejem az egész napos ordítástólKép

Orsi!

Te jól vagy?Nem visel meg nagyon ez a hülye időjárás?Vigyázz magadra.Amikor csak tudok jövök ám,ha más nem elolvaslak benneteket!

Kép
ari3
 
 


Sziasztok!

Anko, gratulálok a kicsi babóhoz!!!!! Kérünk majd képeket is!

gabócacica, ez a Levi baba egy huncut kis kölyök! Kép Gyönyörű baba! Kép Férjemnek is nagyon tetszett.

Ari, aranyosak a Te gyerkőceid is, nagyon szeretik egymást, igaz?

Domi mi újság van Veled? Hogy vagytok?

Mi jól vagyunk, de ezek a frontok.... Olyan hangulatingadozásaim vannak..... utálom már!
Zsófi sokat mocorog, bár ma egy kicsit kevesebbet, mint szokott, de majd este frdök vele, és énekelek neki, azt naaaaagyon szereti. Kép

Puszi minannyiótoknak!

Pkagi, Ti hogy vagytok?

Kép

[url=http://www.nagyonbaba.hu][img]http://www.nagyonbaba.hu/tickerek/2-50-1-2007_11_21-Boti_0B2bi.jpg
birolili
 
 


Sziasztok!

Ajánlom figyelmetekbe az egyik új lap.hu oldalt. Címe: www.gyonged-szuletes.lap.hu

Sok hasznos infó, rengeteg olvasnivaló!!
edesanya1
 
 


Sziasztok Kép

Anikó Kép
Gratulálok. Kép

Mi jól vagyunk, babó mocorog. Éjszaka képzeljétek éreztem, hogy éhes vagyok és 1,5 órát forgolódtam, persze a babó is hol befeszítette magát, hol pedig mocorgott. Kimentem ittam 2 dl tejet és "visszaaludt", na meg én is. Kép
Vasárnap indulunk Zalába 1 hétre nyaralni.
Ha jó, ha rossz idő lesz mindenféleképpen kikapcsolódás lesz. Kép

Kép

Kép
pkagi
 
 


sziasztok!
Ari gyönyörűek a gyerekeid.
Köszönöm kérdéseteket, jól vagyok, múlt heti front csúnyán betett, majdnem megszültem, de most már jól vagyok. Csak ahogy Lili is írta a hangulatváltozások iszonbyúak.
Tegnap pocilakó rodeózott a pocimban, jókat mosolyogtunk férjemmel.
Pkagi örülök, hogy jól vagytok. Jöttök a mi kis megyénkeb nyaralni? Hova csak nem Karosba? ha van időd majd írd meg.

Kép
Kép
Kép
domicsenge
 
 


Domi Kép
Hahótra megyünk ha ez így ismerős. Kép Jó fura a hely neve. Kép
Kibéreltünk 2 szobát egy vensdégházban, aminek van medencéje. Remélem tudjuk is majd használni. Kép

Kép

Kép
pkagi
 
 


Ari Kép
Pontosan hol lehet megtalálni a lányt? Melyik fórumon. Soha nem lehet tudni miben tudna az ember segíteni.

Kép

Kép
pkagi
 
 


Sziasztok!
Apa teáztat én most eszek úgyhogy van egy kis időm.

Anokó!gratulálok a babádhoz.Küld majd a képeket.Sok puszi innen.Vigyázzatok magatokra!!!!

Ari!Ez a kis Zsófibaba egyre szebb lesz.Gergő nem féltékeny?Jó kistesója Zsófinak?Lenne hozzád egy kérdésem.Te szülés után meddig véreztél?Én a 10-hétből talán másfél hetet nem véreztem,de ez is össze vissza volt.Kevés a mennyisség,de azért mégis megvan.A dokim a 6-hetes kontrolon írt fel gyógyszert ami nem apasztja el a tejet.Te is szedtél ilyet?Talán csak attól lehet.De már baromira unom ezt a dolgot.Na mindegy majd csak elmúlik valamikor.Ezzel vígasztalom magam.

Lili!Köszönjük a baba nevében is,hogy gyönyörű.Ha már most szereti Zsófi a lubickolást mi lesz ha kibujik?Kis vizipocok lesz.Nálatok van bébiúszás?Viszitek majd a picit?
Mi már két hete nagy kádba fürdünk apával,mert kicsi neki a kádja.De nagyon élvezi a nagy vizet.

Pkagi!Jó utat nektek pihenjetek sokat és vigyázzatok magatokra.Íd meg majd merre jártatok.Mi az Orsival Zalaiak vagyunk.Hahót nincs is olyan messze Kanizsától.Írd meg milyen volt.Biztos jóidőtök lesz.

Mi ma voltunk dokinőnél 6600kg a Levi.Holnap megmérem hány centi kiváncsi vagyok rá.6-hetesen volt 65cm.

Na most mennem kell,mert a picur kezd nyügi lenni.

Mindenkinek jóéjszakát!!

Sziasztok!!
Vendég
 


Sziasztok!

Lili!Szép nagy lehet már a pocid.Nem mondták mekkora most Zsófi baba?Gergő és a hugi nagyon szeretik egymást.Zsófi a bátyusnak vigyororg a legszélesebben,Gergő meg állandóan puszilgatná.Az a legújabb,hogy felül a kanapéra és kiabál,hogy kééé(kérem).Akkor oda kell vinni Zsófit,és kis segédlettel,de az ő ölében fekszik.Zabálnivalóak!

Orsi!Na azért maradjon még egy kicsit a pociban a bébi.Bár nekem mindhárom frontos baba,de a kiírás előtt max egy héttel jöttek.Pihenj sokat most,amíg lehet!

Ági!Remélem jó időtök lesz,már unom ezt a nyári telet.
A fórum a babaszobán van,bemásolom a linket.
http://www.babaszoba.hu/forums/topic?tid=64652
Sajnos volt egy másik topic is,ahol elég csúnyán kikezdték,hogy hazudik stb.De voltak nála páran és minden igaz,amit írt!Nagyon sajnálom,hogy akkor amikor a legboldogabban kellene várnia a gyermekét,csak a félelem van benne.

Gabi!Gergő kicsit féltékeny,de megoldjuk.Például nagyon szeret kinézni az ablakon,jön-e már apa.Ilyenkor,ha Zsófi is az ölemben van,Gergő feláll a székre,hogy könnyen felvegyem és mindketten a karjaimban vannak.Ezt nagyon szereti,mert akkor csókolgathatja Zsófit,nem tudom elhúzni onnan.Vigyázni kell vele,mert be szokott durvulni és elég vadul puszilgat.Igazi férfiKép
Szép súlya van Levinek!Kiváncsi vagyok én is Zsófira,jövő héten megyünk szurira,akkor kiderűl.
Vérzéssel kapcsolatban sajnos nem tudok segíteni,mert mire mentem controlra,elmúlt,és még mindig nem jött meg.De nálam ez nem meglepő,Alexánál másfél év múlva jött szülés után,Gergőnél 13 hónap múlva.

Na akkor egy ölbéli tesós képKép
Kép
ari3
 
 


Sziasztok!
Ari!Drágák így ketten.Zabálnivalók.
Elmegyek én is megnézem ezt a topikot.Kiváncsi vagyok rá.Na most mennem kell,mert felébredt a lurkó.

Többiek hol vagytok?

Sziasztok!
Vendég
 


Sziasztok!

Hol vagytok?Tessék a várandósság örömeit megosztani velem!

Kép
ari3
 
 


Sziasztok!

Itt vagyok, csak nagyon bele merültem a varásba, Zsófinak varrok a szobába keresztszemes hímzéssel képeket. Nagyon kis aranyosak... Kép


Mostanában - aki azt mondja, hogy kevesebbet mozognak, nem mond igazat - mert nekem rettentő sokat mozog Zsófi. A pocakom olyan alakzatokat tud már felvenni.... Kép Apa nem is hiszi el, olyanokat mozog. Kép Odateszi a kezét és már mocorog is. Lehet nagyon érezni, hogy mikor van fent és mimkor alszik. Amikor eszem, akkor naygon aktív. Lehet, hoyg majd annyira fog szeretni ennyi, mint én??? A csokit is imádja. Kép Kép

Ari, aranyos a kislányod! Mennyit nőtt már! Kép

Gabócacica, holnap megyünk dokihoz, eddig nem volt már vagy 4hete, majd most rákáérdezek, hogy mekkora Zsófi, mekkora a buksija. Kép Bár szerintem 2500-2700gramm körül lehet. Már csak a mosás van hátra és kész a motyó Zsófi érkezésére. Kép

Gabócacica, gratulálok Levike méreteihez, nagyon gyorsan gyarapszik, nem? Annyira kis cuki fiú! Kép

Domival mi újság van? Még bent van a pocaklakója, igaz?

Ari, hogy szereti Gergő ezt a csöpp lányt! Nagyon édesek! Kép Sikerül megoldani a lány problémáját a babaszobán?

Jók legyetek, megpróbálok tényleg sűrűbben jönni. Kép

Lili+Zsófi (35+0)

Kép

[url=http://www.nagyonbaba.hu][img]http://www.nagyonbaba.hu/tickerek/2-50-1-2007_11_21-Boti_0B2bi.jpg
birolili
 
 


sziasztok!
Lili még itt vagyok egyben, de hogy meddig? Már mindenem fájdogál.
Ari gyönyörű Zsófikád. És a két gyerkőc együtt is az.
POocilakóm iszonyú sokat mozgolódik, kinyomja magát., Mi kedden megyünk dokihoz kiváncsi vagyok mit mondd.
Ari elolvastam a másik fórumot. Egy pár szóval írsz mad még Gabiról nekünk?
Orsi (36+0)

Kép
Kép
Kép
domicsenge
 
 


Sziasztok!

Domi, örülök, hoyg itt vagy! Kép

Mi ma megyünk orvoshoz, már 4hete nem látott minket. Na, én is íváncsi vagyok, hoyg mit mond. Kép Remélem nem azt mondja, hogy óriásbébi.... Kép

Többiek jól vagytok?

Kép

[url=http://www.nagyonbaba.hu][img]http://www.nagyonbaba.hu/tickerek/2-50-1-2007_11_21-Boti_0B2bi.jpg
birolili
 
 


Szia Lili!Köszi a gratulát!Tényleg szépen növöget nagyobb is a korabeli babáknál.Dehát én sem vagyok kicsi az apa meg főleg nem az.Mi volt az orvosnál?Minden oké?

Többiek!!Hahó!!!!!!!!
Vendég
 


Sziasztok!

Megint bekukkantottam hozzátok, ebben az esős időben több időm jut netezni.

Gratulálok Anikónak a picihez, sok boldogságot nektek!!!!

Ari, Gabi, gyönyörűek a gyerkőitek! Olyan puszilgatni és dögönyöznivalóak! Kép Levi tényleg hatalmas, Zsófinak pedig olyan hosszú haja van, csinos kislány! KépLátszik, hogy milyen jól elvannak Gergővel!

Kismamák, ti hogy vagytok?
Orsi! Lassan te következel! Bár, ahogy látom, már Lilinek is kezdődik a visszaszámlálás! Szorítok nektek, hogy amennyire lehet, kellemes legyen a szülésetek!

Ági! Ti hogy vagytok a picivel? Milyen volt a nyaralás?

Lili! A képtárban volt az új albumok közt egy "kecskeméti topiktalis" , azon ti is rajta vagytok ugye???? Mert volt egy mosolygós Lili nevű kismama, nagyon hasonlít arra a képre, amit ide felraktál. Gondoltam, ez csak te lehetsz.Nagyon helyes kis csapat jött össze, jó nektek! Kép
A hímzéssel hogy haladsz? Teszel majd fel képet, ha készen vagy? Régóta keresztszemezel?
Orvosnál mi volt?

Írjatok! Jó olvasni titeket! Kép
zichy
 
 


Sziasztok!

De jó, Zichy, hogy megtaláltál! Kép Igen, az én vaoltam. Kép Jó kis csapat tényleg. Aranyosak nagyon és segítenek sokat a lányok. Kép
A babóik már 3hónaposak, már szinte csak én vagyok pocakos..... Kép
De olyan jóóóóóóóó

A dokinál minden rendben volt, azt mondta, hogy 3300-3500gramm körül lesz a baba a végére. Nagyon örülnék neki.... Kép A szülésről is beszéltünkegy pár szót, jövő héten nst, aztán majd meglátjuk...
Már csak mosnom kell a ruhácskáit, és vasalnom... Kép Ezt nagyon várom... Lehet, hogy nem fog egy napba beleférni az összes vasalás? Kép

Hímzéssel jól állok, teszek fel képet, ha szeretnétek, hármat már megcsináltam, de most elvesztettem a türelmemet, és abbahagytam, le kell fejtenem... Kép Pedig feléig kész vagyok...

Zichy, Ti hogy vagytok?

Pkagi, ti jól vagytok? Kép

Domicsenge, ti is egyben vagytok még, igaz?

Gabi, Levike hogy viseli ezeket a frontokat? Nem érzi meg nagyon?

Ari, mi van azzal a lánnyal, akinek segítettetek?

Írjatok, ha tudtok!

Puszi!!!!

Lili+Zsófi (35+3)

Kép

[url=http://www.nagyonbaba.hu][img]http://www.nagyonbaba.hu/tickerek/2-50-1-2007_11_21-Boti_0B2bi.jpg
birolili
 
 


Szia Lili.Örülök,hogy minden oké.A baba súlysaccolásához csak annyit szólnék,hogy nálam 36-héten azt mondta dokim,hogy kb.3200 lesz ha kihúzom a végéig.Ennek ellenére 3650 lett a 39hét előtt egy nappal.Az utolsó 3-hétben nőtt a leg többet.De nálad nem feltétlen kell,hogy így legyen.Góblenezni szoktál?Az nagyon szép.Nekem nem lenne hozzá türelmem.Majd muti meg őket.
Levi sajnos minden frontot megérez és ilyenkor nyüglődünk.Ma is egy nyügös délelöttön vagyunk túl.Amúgy nagyon nyugott baba.Szerencsénk van vele.

Anikó veled mizújs?Küldessz majd képet a babórol?Kiváncsian várjuk.Gondolom,hogy most nincs sok időd a pici mellett.Az elején én is nagyon hanyagoltalak benneteket.Átlagba csak ilyenkor tudok hosszabb időre gép elé űlni,mert apa el van a picurral.Anyukád már kint van?Milyen volt a szülés?Ha van időd és energiád írj nekünk.

Mindenkinek jóéjszakát!!!!!!!!!!!!
Vendég
 


sziasztok!
Mi még egyben, bár az elmúlt pár hét iszonyú volt. De ma nagyon jól vagyok hál istenenk. Bár a végén még túlhordom, de azt nem szeretném semmiképp se. Augusztus végén szülni szeretnék.
Voltam tegnap előtt dokinál. nst semmi fájást nem mutat, mondjuk nem is fájt semmim, picur rendben és fiú és doki mondta, hogy szépen nő. Súlybecslést nem kérdeztem tőle, ez alapján megvolt avéleményem. Jövő héten szabin lesz így akkor nem szeretnék szülni ha nem muszáj.
Orsi (36+4)

Kép
Kép
Kép
domicsenge
 
 


Sziasztok!

Remélem jól vagytok!
Pocaklakók látom sokat mozgolódnak.Kitartás,már nem sok van hátra.Nemrég még ti irogattátok ezt nekem!
Nemsokára a karjaitokban tarthatjátok a csöpp kis bőgőmasinákat és a világ legboldogabb emberének fogjátok magatokat érezni.Amikor Zsófi is rám mosolyog,nevet,gőgicsél,az maga a csoda.Vagy amikor Gergő próbálkozik a szavakkal és bohóckodik nekünk.Vagy amikor Alexa egy titkot akar elárulni,közben nagylánynak képzeli magát,pedig még olyan kislány.Nincs ennél szebb dolog a világon.

Zichy!Örülök,hogy ti is jól vagytok.

A Babaszobás Gabiról csak annyit tudok írni,hogy most jól van.Az anyukák önzetlen segítségével,most egy kicsit boldogaban várhatja a babáját.Én gyűjtöm a pénzt,mert azt nem fogad el.Ebből rendelem neki a mindennapi ebédet,és időnként bevásárolok.Ami marad,abból megvesszük azt amire még szükség lesz és nem kapott.Vannak akik folyamatosan utalnak egy kis pénzt.De vannak akik abban segítenek,hogy a gyermekjóléti szolgálattal karöltve sikerűljön elintézni a segélyt számára,hogy saját pénze is legyen.Bonyolítja a dolgot,hogy nincs Budapesti bejelentett lakóhelye,csak vidéki,de onan 6 éve elköltöztek.Szóval nem könnyű.De remélem sikerűl segíteni neki.


Mi tegnap voltunk a 4 hós szurin.Kettőt Kapott szegény kicsi lányom,így az agyhártyagyulladás ellenit,nem engedtem beadni neki.Azért majd két hét múlva visszamegyünk.
6700 g a "csöpp"ZsófiKép.
Már 74-es bodykat veszek neki,és ruhákból is lassan az kell.

Jó éjszakát és szép napot nektek,jövök,amint tudok!

Aranka
ari3
 
 


Sziasztok!
Ari szép nagy már Zsófibaba. Örülök, hogy Gabinak jobban megy a sora. Egy napra vagyunk kiírva ahogy olvastam.
Mi ma töltöttök a 37. hetet, így már akármikor jöhet ababó. Most már jól vagyok, de azért nem szeretném túlhordani.

Kép
Kép
Kép
domicsenge
 
 


Sziasztok!Ari!
Zsófi is szépen gyarapszik.Egyszerre 3 oltást kapott volna?Ha jól tudom nálunk 5-hónaposan kapnak kettőt.Egy inyekció és egy kanalas.
Mi holnap a 3-hónapos oltásra meg mérezkedni.szerintem Levi már megles 7kg.Kiváncsi vagyok hány cm.

A többiekkel miújság?Hol vagytok?
Vendég
 


Lányok Kép
Csak egy gyors bejeletkezés. Kép
Megjöttünk a nyaralásból klassz volt minden majd mesélek.
Teszek fel egy távoli pocis képet,majd még nézek. Szerdán tudok csak jönni mert most 2 napra hazautazom Szolnokra.
Kép

Gondolom kitaláljátok melyik vagyok én. Kép

Kép

Kép
pkagi
 
 


Szia Pkagi!Nagyon szép már a pocid.Várjuk az élménybeszámolót!
Mi ma voltunk a 3-hónapos oltáson.A kis pocok most is nagyon bátor kislegény volt majdhogynem oltás közben vigyorgott a dokinőnek.Nagyon bírják egymást.Eddig még nem lázasodott be bár mikor hazaértünk mindjárt adtam neki kuppot.Most 6-kor elaludt a kocsiba azóta is a bébyhordóba alszik.Imád benne aludni.
7-kg és 69cm.

Írjatok,hogy mi van veletek.Tényleg úgy néz ki mindha haldokolna ez a topik.Pedig kár lenne érte.Szóval írjatok kivel mi van.

Mindenkinek jóéjszakát!!!!!
Vendég
 


Sziasztok!

Mi jól vagyunk! Kép

Pkagi, tényleg jól nézel ki, szép kis pocakod van! Kép

Gabócacica, ti aztán nőttök! Kép Az egyik ismerősömnek is 7,7kilós a kislánya 4,5hónaposan. Nagyon nagy babók. Kép

Ari a Te pici Zsófid is szépen fejlődik... Az enyém drága is növöget, olyanokat tud már rúgni, hogybelerángok néha. De nagyon jó, mertz tudom, hyog jól van.
Visszaszámlálás megkezdődött.... már csak 3hét. Kép Ezen a héten mosok, vasalok meg pakolom a cuccait. Remélem, hogy bent fog maradni a 40.hétig. Kép Apósom már kérdezi, mikor lesz unokám? Hát, nem rajtam múlik... ez tényleg nem.... Kép

Voltam hétfőn méreckedésen, +17kilónál járok, és az utolsó 1,5hónapban szedtem fel 6kilót. Kép Kép Kép Hogy lehet? A középső harmadban szinte semmit, most meg így megugrott.... Kép

Na, de nem panaszkodom itt nektek.
Ez az örömökről szól.... Kép

Mindenki jól van? Anikoék? Ariék? Domicsengéék?

Én is próbálok többször írni, csak mostanában inkább csendes szemlélő vagyok....
De aktív vagyok itthon, mosok, takarítok, főzök, varrok.... Kép

Puszi mindenkinek!

Lili+Zsófi (36+3)

Kép

[url=http://www.nagyonbaba.hu][img]http://www.nagyonbaba.hu/tickerek/2-50-1-2007_11_21-Boti_0B2bi.jpg
birolili
 
 


sziasztok!
pkagi aranyos pocid van. nagyon jól nézel ki vele.
Gabi: na szépen megnyúlt Levi, lassan utoléri Domit.
Mi jól vagyunk de reméelm jövő hét elkején azért szülünk, bár még két és fél hét van vissza. Foilyamatosan vannak görcsim, és északa kért 10 perces fájás, de aztán abbamaradt.

Kép
Kép
Kép
domicsenge
 
 


Sziasztok!

Bocsi hogy zavarok, de lenne pár kérdésem, és azt hiszem ti tudtok segíteni. Annyi mindent olvastam, nem egyértelmű hogy mik a korai terhességi jelek. Igazából a legkorábbi jelekre lennék kíváncsi. Tényleg igaz hogy olyan érzés van az első hetekben mintha meg akarna jönni?
Nekem pár nap múlva kellene megjönnie és már nagyon izgulok. Feszül a hasam, pont úgy mint amikor jön a menszi, de közben reménykedek hogy nem az.
Előre is köszi!
Noémi
noémi32
 
 


Noémi! Én egy hete tudtam meg, hogy babát várok: nálam is menstruációs görcsökkel kezdődött, méghozzá egy héten át elég durván fájt a hasam.(Kicsit talán jobban feszült, de ezt csak utólag gondolom így, akkor biztos voltam benne, hogy ez a hónap se a miénk)Majd enyhült ez az érzés és nem jött meg. Utána meg már a klasszikus tünetek jöttek: émelygés, fáradékonyság, szédülés. S egy pozitív tesztKép Kívánom, hogy Nálad is így legyen.

Domicsenge, azaz Orsi! Vicces volt itt Rádtalálni a babaneten. Mi nem ismerjük személyesen egymást, de amúgy sokat hallottam Rólad és Dominikáról: a húgom az öcséd barátnője. A képeken azért sikerült "ismerőst" felfedeznem: Negró macit. Kép, akit Eszterék megrendelésére vettem.Pont ma kérdeztem tőle, hogy mikor érkezik a kistesó Nálatok.Kép

Zsófi

Kép
Kép
zafír
 
 


szia Zafir!
kicsi a világ igaz? Tesódék pont a hétvégén jönnek hozzánk. Köszönjük negromaci tippet, Domi imádja. Amúgy meg gratula ha ezt szabad. Tesódék tudják? Mondd ám meg nekem, nehohgy elszóljam magam.Kép

Kép
Kép
Kép
domicsenge
 
 


Szia Orsi!

Hát tényleg nagyon kicsi a világ. Kép

Igen Eszter meg Gergő tudja, de más még nem nagyon. A szülőknek csak később akarjuk elmondani, biztos tudod, hogy elég sokára jött össze nekünk a baba, s még egyik családban sincs unoka, Apu és Anyósom is nagyon rá van indulva a témára. Ha mégsem jön össze elég magunkat összekaparni.Jövő csütörtökön megyünk az első uh-ra, akkor leszek 7+2, a dokim szerint addigra minden egyértelműen látszik már. Addig nagyon izgulunk.

Neked milyen volt a koraterhességed? Én nagyon nehezen viselem, nem tudok enni (ami még nem fordult velem elő Kép) és állandóan émelygek. A mellem helyén meg kát kődarab van, ami csak dagad...De nem panaszkodom, nagyon boldogok vagyunk. Kép

Eszter mondta, hogy Gergő azon izgul, hogy most hétvégén jöjjön világra Csongor, amikor ott vannak. Kép

Negromaci ikertestvére a nappaliban csücsül a kanapén és várja, hogy megszülessen a kis gazdája.

Amúgy nagyon tetszik a topicotok, szívesen irogatnék ide, ha már ismerősre akadtam, meg egyébként is, ha befogadtok.Éppen azért böngésztem itt, mert valami kismamás topicot kerestem, még nagyon kezdő vagyok és jól jönne, ha tudnék nálam tapasztaltabbakkal levelezni.

Zafír (6+3)

Kép
Kép
zafír
 
 


Sziasztok! Kép

De jó, hoyg van új tagunk! Kép
Üdvözöllek itt a topicon! Kép Kép
Milyen érzés tudni, hoyg ott van a picuri a pocakodban? Az eleje tényleg egy kicsit rossz, de azért hamar eltelik ám.... Én is itt kérdezgettem a csajokat mindenféléről, és már a 37.hétnél járunk. Kép Olyan naaaaaaaaaaaagyon gyorsan eltelt.... Kép Kép Én nagyon szerettem kismama lenni. Igaz, most már egy kicsit fárasztó, bedagadnak a lábaim, fájnak is estére, de kibírom, nem nagy dolog.

Ari, merre vagy?

Noémi, én nem igazán tudom a terhesség előjeleit, mert én a vizsgaidőszakra fogtam, hoyg nem jön meg, és nem figyeltem a tüneteket. Talán kettő van, három, ami nagyon erős volt: fájt a fejem piszkosul, a cicibimbóm nagyon érzékeny volt, most megint, és nagyon fáradékony voltam. Talán ennyi. A görcsöket nem tudom.

Ma voltunk nst-n, nem mozgott a kiiscsajunk, meg is mozgatták. Kép Sajnáltam szegényt. De utána, amikor már vége lett, felébrdet. Kép

Szép estét és jó éjt mindenkinek!

Puszi: Lili+Zsófi (36+5)

Kép

[url=http://www.nagyonbaba.hu][img]http://www.nagyonbaba.hu/tickerek/2-50-1-2007_11_21-Boti_0B2bi.jpg
birolili
 
 


Sziasztok!

Képzeljétek Zsófi tegnap hasra fordult!Úgy örűltem nekiKép

Ági!
Szép kis pocid van,olyan jó!Emlékszem mennyire szurkoltunk hogy legyen és már milyen nagyKép

Gabi!Nagyon szépen nő Levi,lassan lehagyja Zsófit,de úgy illik,hiszen fiú.Majd kérünk szépen még képet!!!

Orsi!
Nagyon izgalmas ez az időszak,már nagyon várom mikor bújik ez a kicsi bébi elő.De tudják ők,hogy mikor jó nekik.Talán most,hogy kicsit meleg lesz.Nem akart fázni eddigKép

Szia Zsófi!Üdvözöllek,bár én már csak tiszteletbeli tag vagyok itt,mert az én Zsófim már idekint nézelődik!Örülök,hogy itt vagy,sok szerencsét és boldog babavárást!

Lili!Ugye,ugye!Így a végén,már tényleg nevezhetjük terhességnek a babavárást,de még ez is olyan jó.Ettől ha lehet,még jobban várjuk a bébit.Ha legközelebb mész NST-re egyél,igyál előtte és kicsit lépcsőzz.Arra felébrednek a babák és jó lesz az eredmény!

Tegnap a három gyerekkel levonatoztunk Ceglédre.A két kicsi,elég jól bírta,bár Gergő állandóan menni akart.De le lehetett szerelni a tájjal.Zsófi meg aludt egyet,rosszabra számítottam.Visszafelé mindkét kicsi aludt.Azért nem vállalkozom újabb útra vonattal,amíg Zsófi ilyen kicsi!
Jó éjszakát nektek és a babáknak is puszi!

Aranka
Kép
ari3
 
 


Szia Lili!Úgy várom már,hogy azt írjátok,hogy megvan a babó.Persze azért még egy picit csak maradjon a pocakba.Domicsenge tesója is most már bármikor megszülethet.Már nagyon várjuk apukája telefonját,hogy megvan a baba.Bármejik nap megindulhat a picur kifele.Már jó lenne.Egyszer a Levit is fel kellett ébreszteni sajnáltam én is,mert olyan drasztikusan nyomkodták a pocóm.Remélem mindennel elkészülsz mire jön a kis Zsófika.Olyan jó érzés lesz.A világ legcsodálatosabb érzése.De hamarosan te is átélheted.

Szia Noémi!Én például a ciciken vettem észre vagyis kezdtem el sejteni,hogy talán terhes vagyok.Keményebbek lettek és picit nőttek is.Aztán 3-napot késett és végre sok-sok negatív teszt után pozitív lett.Aztán a szokásos tünetek.Csinálj tesztet.Már olyan jók vannak,hogy a korait is kimutatja.Ha megcsináltad írd meg az eredményt.Várjuk!!!!!!!!!!!!

Szia Ari!!Egyre gyönyörűbb Zsófi!!!!!!!!!!!!!
Biztos nagyon élvezte,hogy elutaztatok egy picit.Két hét mulva én is megyek haza a szüleimhez Sopronba ketten a babával vonattal.Kiváncsi leszek hogy fogja viselni.Egy kicsit félek,de anyukám álandóan dolgozik és nem igen tud hozzánk eljönni.Úgyhogy mi megyünk egy 2-3 napra.Várom már.Egy kis kikapcsolódás.Rakok fek képet csak még mindíg apa kell hozzá,mert én nem tudom lekicsinyíteni akkorára amekkorát a gép elfogad.De most majd megnézem hogy kell.

Most megyek!Kellemes hétvégét mindenkinek!!
Vendég
 


Hello!Itt egy profil a piciről!KépKüldök mégegyet.
Vendég
 


Hello!Kép
Vendég
 


Gabócacica, nagyon szép a kisfiad! Gyönyörű!!!! Kép
Mi is már várjuk, hoyg meglegyen Zsófi Drága. Kép Apa is már készül nagyon....

Mostanában elég nyűgös vagyok, úgyhogy nem is nyavajgok, írjatok, itt vagyok.... olvasok... csak pozitívat nem nagyon tudok írni. Kép

Kép

[url=http://www.nagyonbaba.hu][img]http://www.nagyonbaba.hu/tickerek/2-50-1-2007_11_21-Boti_0B2bi.jpg
birolili
 
 


Sziasztok!

Köszönöm a kedves fogadtatást, nagyon jól esett.
Nahát itt mennyi Zsófi nevű baba van! Én nagyon szeretem a nevemet, biztos a kicsi lánykák is így lesznek veleKép

Brioli, nekem most úgy tűnik olyan lassan megy az idő, én is elég nyűgös vagyok, nagyon rossz a gyomrom.
Az, hogy egy baba van a pocimban viszont olyan csoda, amit fel sem fogok igazán. Főleg, hogy egy év után sikerült összehozni, köszönhetően a hülye nőgyógyászomnak, aki totál félrekezelt. Egy meddőségi centrumba kellett ahhoz elmennem, hogy végre vegyenek vért tőlem és felfedezzék, hogy nem stimeml a prolaktin-szintem. Amint elkzdtem rá gyógyszert szedni össze is jött a baba. Kép
Csütörtökön megyünk ultrahangra, ha tényleg látom, akkor talán már el is hiszem...nagyon izgulunk, hogy minden rendben legyen.
Akkor Neked már nagyon közel a vége! Hol fogsz szülni? 17 kiló plussz elég nehéz lehet. Kitartást Neked!

Aranka, nagyon szép a kis Zsófi már most milyen igéző szemei vannak és nagyon kislányos az arca!

Gabócica a Te babád is gyönyörű.

Tök jó helyre kerültem, látom ebben a topicban igen szép babák születnek. Kép

Zafír

Kép
Kép
zafír
 
 


Szia Zafír!

Igen, közeleg a vége... talán a lábamnak rossz ez a 17kiló. Nagyon be vannak dagadva, ha nem is nagyon, de érezehetően... Kép
Olyan, mintha betonból lennének... Kép
Nálunk apa szerette volna, ha Lili lett volna a kicsi lányunk, de én nem szerettem volna. Fiúba sem tetszik, hogy kisLaci, nagyLaci... Elég egy névből egy is egy csdaládbab...

Akkor nektek így egy év várakozással még nagyobb boldogág ez a pici baba, igaz? Kép
Most mész először uh-ra? Akkor válik igazán valóságossá.... Kép Én még most sem nagyon tudom felfogni, hogy a pocakban egy baba van..... Kép Kép Annyit mozgolódik, simán ki tudom tapogatni a popóját, a lábát. Olyan kis édes... Kép

Én Kecskeméten fogok, itt lakunk. Az orvos a lényeg, hogy bízz benne... Te hol fogsz?

Lili

Kép

[url=http://www.nagyonbaba.hu][img]http://www.nagyonbaba.hu/tickerek/2-50-1-2007_11_21-Boti_0B2bi.jpg
birolili
 
 


Sziasztok lányok végre tudtam jönni. Kép
Nagy volt a sürgés-forgás mostanában. Mesélek.

Zafír Kép
Pontosan tudom mit érezhetsz. Nekünk 2,5 év után sikerült a babó orvosi segítséggel. 1,5 évet jártam meddőségi orvoshoz, melynek az eredménye itt lapul a pocimban. Kép

Lili Kép
Hú még egyben vagy? Nagyon izgulok érted. Hogy tudjuk majd meg hogy megszültél?

Rólunk :
Mi jól vagyunk, bár a babó gyakran befekszik elég lentre és az nagyon kényelmetlen szokott lenni. Nektek volt ilyen?

1 hétig voltunk oda Zalamegyében "nyaralni". Nagyon jó volt minden. Voltunk egy nap Grazban kirándulni, Lutzmansburgan fürödni, Bazitán a kilátótoronyban, Keszthelyen.
Kanizsai lányok gondoltam ám rátok. Voltunk Nagykanizsán egy Robinson nevű helyen kajálni és nagyon szupi volt. Kép
Sokat pihentünk, ami a páromra igazán ráfért.
Most is otthon voltunk Szolnokon, de ez abszolult nem pihenés, hanem egy rohanás számunkra.
Reggel is olyan fáradt volt. Kép

Picurom nagyon sokat mocorog. A pocim óriásira nőtt már. Kép
Mindenki azt kérdezi, hogy biztosan egy baba van? KépJó itthon lenni. Abszolult nem unatkozom itthon, pedig az elején azt hittem, hogy fogok, de annyi a tennivaló és most egy ici-picit azért lassabban megy minden. Kép

Ari Kép
Zsófi nagyon tündéri. Napról napra szebb lesz ez a kislány. Kép

Gabócica Kép
Olyan hihetetlen, hogy Levi már ekkora. Még most volt csak hogy született.

Anikó Kép
Ha erre jársz mesélj kérlek és fényképeket is tegyél fel. Kép

Kép

Kép
pkagi
 
 


Szia Zafír!Úgy látom itt egy kicsit mindenkinek nehézkesen jött össze a babó.Mi is kemény 10-hónapon mentünk keresztül mire összejött a Levi.Nálam is már úgy volt,hogy természetes úton nem lehet,de hál isten minden jóra fordult.Akkor most nagy az öröm.Család már tudja?Ha voltál uh-n írd meg mi volt.

Lili.Elhiszem,hogy nehéz lehet már nekem is dagadt a lábam.Rossz érzés volt.De nemsokára vége a kellemtlen velejáróknak és jön az önfeledt örömmámor.Úgy várom mára picurod.

Gabi
Vendég
 


Sziasztok!

De jó, hogy most már mindenki sűrűbben jön! Kép Kép
Én is, amíg még lehet.... Kép

Még "egyben" vagyunk, de már csak 20nap a kiírásig. Kép Olyan izgalmas, nem? Én alig akarom elhinni.... Nagyon gyorsan eltelt minden... A terhesség minden percét tényleg élvezni kelllllll!!!!!!!!!!!!
Ez az utolsó időszak a rossz nekem is, eddig olyan jó volt Zsófival... Kép Most már rendesen kidugja magát. Lábát, popóját. Édes nagyon. Még nem szállt le a méhem sem, úgyhogy szerintem ki fogja húzni 18.-áig. Én nagyon azt érzem, hoyg nem fog előbb jönni.

Pkagi, jó, hogy ilyen sokat tudtok kirándulni! Nekem nagyon hiányzott valami kis kirándulás ebből a nyárból, eddig mindig voltunk apával valahol. Kép Most ez kimaradt, anyagi ok és idő hiány miatt is sajnos. Kép
De holnap lesz házassági évfordulónk, és akkor csak kettesben leszünk, ünnepelünk. Kép Kép

Gabócacica, aranyos vagy, hogy várod már a kis Zsófinkat! Mi is nagyon várjuk már, apa teljesen odáig van. Annyira szeret minket. Kép

Nekünk nem jött össze nehezen a baba, szinte elsőre sikerült, de nagyon örültünk is, mert sok ilyen esetről hallottam, ahol nem sikerült több évig. de az a lényeg, hoyg Nektek sikerült!!!! Kép

Szép estét mindenkinek!!!!

Puszi: Lili+Zsófi (37+1)

Kép

[url=http://www.nagyonbaba.hu][img]http://www.nagyonbaba.hu/tickerek/2-50-1-2007_11_21-Boti_0B2bi.jpg
birolili
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet: