Új privát üzeneted érkezett!

Márti,a torkom már nekem sem fáj, gondolom nekem is a sok tea segített.Lejjebb kúszott a betegség, a légcsövemet érzem, de nagyon. Egészen berekedtem és regeteget köhögök fel. Ettől volt és kicsit még van is a gombóc a torkomban. Lerakódott. De végül nem én mentem patikába, hanem elküldtem a Bálintot,felírtam neki, mit hozzon. Hozattam vele egy teát köhögésre, egyet kimondottan légcsőre és köhögésre cseppeket. Nagyon segítenek, szakad fel.

Kép
flóra 11
 
 


Vacsira gyorskaja volt, főztem gombás tésztát. :D Ilyet se csináltam még sose, de most ezt találtam ki. A tésztát csak kifőztem, csináltam külön gombapörköltet, majd összekevertem a kettőt. A tetejére reszelt sajt, vagy kevés tejföl. Finom. Ennyire tellett ma az időmből. Közben mostam, teregettem,kicsit takarítgattam is.

Kép
flóra 11
 
 


A szakdoga majdnem teljesen kész. Még az idézeteket kell megszámoznom és a mellékletet kicsit kiegészíteni. Más megvan. :wink:
Kivéve a bemutatót, azon majd holnap dolgozom.

Kép
flóra 11
 
 

 
 

Helló Ildó!!Nagyon belelendültél ezzel a szakdogával. :D :D :D

Benó ne gondolkodj most ilyeneken.Remélhetőleg minden rendbe jön azzal a kismamával.Veled pedig minden rendbe van és ez a lényeg!!!! :D :D :D

Kép
martik77
 
 


Helló Márti!
Hát ideje volt,lassan le kell adnom. Csak nem tudom, mikor. Mert ugye a lektornő letűnt a színről. :?

Kép
flóra 11
 
 


Hazajött a fiam, a Norbi! Olyan aranyos volt! Megölelt és megpuszilgatott. :D Jól esett. :wink: Most kiment ő is és a Peti is a haverokkal. Bálint most vacsizott, visszaült a számítógép elé.

Kép
flóra 11
 
 


A Peti csak most jött haza suliból. Tanító napot ünnepelnek a gimiben a tanárok és a Petit megkérték, hogy maradjon ott beszerelni meg kezelni a technikát, a hangosítást, mikrofont, zenét stb. Szegény gyerek, mindent összeszerelt nekik, beállított, aztán már lementek a beszédek, a köszöntők,jött volna már haza,mert szörnyen éhes volt. Talált egy tálon pogácsákat, azokat majszolta. Volt ott egy halom süti is, de nem mert belőle venni, hátha ki van számolva. Aztán jött a titkárnő és adott neki egy sütit, mire mondta a Péter, hogy de jó, már majdnem éhenhalt. Na erre rögtön adtak neki rendes vacsit, rántott húst krumplival, meg májat rizzsel, meg rengeteg sütit. :D Azt mondta, hogy degeszre ette magát. :D

Kép
flóra 11
 
 


Hahóóó!!!


Ügyes voltál ma is Ildó,mint mindig!!!
De ezt már megszoktuk Tőled...:)

Benó:mindenki szorit a kismaminak,reméljük tényleg nincs nagy baj...:D
A film és a varrás biztosan segit elterelni a gondolataidat,de azért pihenj néha oké???

Kép

Kép[/
tancsu
 
 


Na, megint nincs senki. Nem baj. Kezdődik a béka.
Még benézek majd. :wink:

Kép
flóra 11
 
 


Márti

Hogy viselkedett ma Ádám?

Láttam Szilvit,mentek szinházba... :wink:
Hüüüü anyám de szép volt!!!!!
Ez komoly dicséret ha egy nő dicsér meg egy másikat!!!...

Kép

Kép[/
tancsu
 
 


Itt vagyok!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Kép

Kép[/
tancsu
 
 


Helló Tancsu!
Köszike a dicséretet, de ezt már tényleg be kell fejeznem. Csak tologatom magam előtt,mert nincs hozzá kedvem. Az a baj, hogy egyáltalán nem érzem jónak a munkát. :( Remélem, hogy elfogadják.

Kép
flóra 11
 
 


Látlak! :lol: :lol: :lol:

Kép
flóra 11
 
 


Még eddig nem próbáltad Te szoptatni Vukot?

Kép
flóra 11
 
 


Akkor jó...:)

Kép

Kép[/
tancsu
 
 


Na, jó, állandóan magamra maradok. :(

Kép
flóra 11
 
 


Á, megint vagy! :lol: :lol: :lol:

Kép
flóra 11
 
 


Nem,még nem....
Nagyon szivesen segitek akár ebben is,de erőltetni nem akarom,ezt anyuka döntse el,mert van akinek ez már nem fér bele...:):):)

Amúgy meg még ez valahogy fel sem vetődött bennünk...:)

Kép

Kép[/
tancsu
 
 


Nálunk holnap újból választások vannak. Most már élesbe megy a dolog. Holnap eldől, ki lesz az új államfő.

Kép
flóra 11
 
 


Szilvi tényleg szép.

Ma is volt du egy kis sírás de a hordozóba elaludt.Az bejön neki. :D

Kép
martik77
 
 


Persze itt vagyok most béka alatt...:)

Tényleg...
Adtam ma Vuknak egy békás tipegőt is... :wink:

Kép

Kép[/
tancsu
 
 


Ja igen.Tancsu adott ilyen bimbóvédőt hátha az jó.Sajna nem jött be az se. :?

Kép
martik77
 
 


Láttam ma Heni kisfiát is,kint sétáltak...:)
Nagyon édes...:D

Kép

Kép[/
tancsu
 
 


Pedig nem hülyeség. Nekem a bnőm, az, akinek a kölcsönt is felvettem, :? , egyszer itthagyta a fiát, nagyon elmaradt az anyja a gyerek meg már éhes volt. Hagyott itt tápszert, de fogalmamsem volt, hogyan kell bekeverni, meg nagyon sírt már a gyerek, hát gyorsan megszoptattam. Azt mondta, hogy olyan nyugodtan és olyan jól aludt utána a tejcsimtől. :D Pedig akkor már nem is szopiztatta őt az anyja.

Kép
flóra 11
 
 


Na ez nem jó hir...:(:(:(

Kép

Kép[/
tancsu
 
 


Megyek fejni.

Puszi És JÓ Éjt Mindenkinek!! :D :D :D :D

Kép
martik77
 
 


Pedig a bimbóvédő idővel bejöhet. Nagyon jó ötlet! Az olyan, mintha üvegből inna, vagy nem olyan a vége?

Kép
flóra 11
 
 


Mondom én nem erőltetem,ha Márti úgy gondolja akkor úgyis fog szólni...:):):)

Szió Jófej.... :wink:
Jóéjt...:D

Kép

Kép[/
tancsu
 
 


Jó éjt Márti. Azért csak próbálgasd azt a bimbóvédőt. :wink:

Kép
flóra 11
 
 


Megint a válság van a tévében,hogy ez igy nem jó,mert mennyivel kevesebb jut majd egy családnak...:(

Kép

Kép[/
tancsu
 
 


Jó éjt!
Nyugodalmas legyen az éjszakátok!

Most mondják a tévében, hogy békamentés megy. :lol: :lol: :lol: :lol:

Kép
flóra 11
 
 


Igen, én is hallottam. :( Sajnos. :(

Kép
flóra 11
 
 


Reméljük Vuknak tényleg jó éjjele lesz...:):):)

Kép

Kép[/
tancsu
 
 


Látom békázol...:):):)

Kép

Kép[/
tancsu
 
 


Menek m1-en kezdődik a filmem...:)

Szép estét,jóéjt..

Cupp..:)

Kép

Kép[/
tancsu
 
 


Cupp Tancsu!

Az előbb azt hittem, Te is elköszöntél. Ezért nem jöttem. :? Rosszul értelmeztem. :oops:

Bocsika.

Nektek is nyugodt éjszakát. Pá....

Kép
flóra 11
 
 


Befejeztem a szakdogámat. Hurrá!!! :D

Kép
flóra 11
 
 


Jóreggelt..:):):)

Ügyi voltál Ildó,gratula,reméljük elfogadják majd...:D

Elég jó éjjelünk volt,manó kelt fél12-kor,aztán én 2-kor fejni,manó ismét fél4-kor,csak én nem tudtam már hajnalban visszaaludni,igy most hula vagyok..:(

Kép

Kép[/
tancsu
 
 


Ma napközben nem nagyon leszek,menünk úszni,aztán anyáékhoz,mert apának szülinapi ebédje lesz,...D

Mindenkinek nagyon szép,nyugodt és napsütéses hétvégét kivánok...!!!!!

Cuppp...:)

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Kép

Kép[/
tancsu
 
 


Halihó!!

Éjfél után 2x kelt fel a Kis vuk enni fél3-kor ill fél 6-kor.Azután alvás.Elmaradt a csendháborítás. :D :D :D

Most meg csak a hordozóban hajlandó feküdni,de még nem aludt vissza fél 6-tól.Nem baj csak ne éjszaka balhézzon. :) :) :)

Kép
martik77
 
 


Én így is örülök,hogy Tancsu segít,de ne értse senki félre nem a mellemmel van baj,hanem azzal,hogy lusta szopizni.Meg amúgy is a tejcsit hazatudom vinni,de Tancsu cicijét nem igazán. :lol:

Kép
martik77
 
 


Helló! :D
Örülök, hogy jó volt az éjszakátok. :D
Még rendesen nem olvastam vissza, csak ennyit. :wink:

KépKép
benó
 
 


Megyek visszafekszek pihenni.

Puszi.

Kép
martik77
 
 


Jaj itt vagy??Akkor maradok.

Veled mi zu??

Kép
martik77
 
 


Na beraktam a kiságyba. :D :D :D

Kép
martik77
 
 


Jaj, itt vagyok.
De nyugodtan feküdj vissza, pihenned kell. :!:

KépKép
benó
 
 


Baromi álmos vagyok. Ez van velem. :lol:
Csak fél 6-ig bírtam aludni, aztán kávéfőzés stb., meg végre én is kimostam a hajam. :wink:

KépKép
benó
 
 


Akkor megyek ha nem gond,mert érzem,hogy rám fér a fekvés.

Fél 9-kor már úgyis kajcsi megint.

Kép
martik77
 
 


Menj nyugodtan. Jó pihizést.

KépKép
benó
 
 


Hellóka! Szép reggelt! :D

Kép
flóra 11
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?