Új privát üzeneted érkezett!

Kriszti: legyél erélyesebb ,hogy komolyan vegyen!!!!De ha látja,hogy nem beszélsz komolyan akkor Ő is szarik bele!! (Gáborból kiindulva)

Kép

Kép
nyuszitappancs
 
 


végén már komolyan vett azért nyalizott

Kép
kriszpiri
 
 


Milánnal mi a helyzet?Láttam iwiw-en azt a vagány képet!!!Nagyon aranyos!!

Kép

Kép
nyuszitappancs
 
 

 
 

Sokat hány sztem nem jo neki a tápszer nem is adok neki többet

Kép
kriszpiri
 
 


Na az lehet!!
Nem próbáltál még neki Laktózmenteset adni????????Sztem nem sokkal drágább!!

Kép

Kép
nyuszitappancs
 
 


Holnap megyünk oltásra megkérdezem a dokinőt mi legyen

Kép
kriszpiri
 
 


Sziasztok!

Üdv itt is Nini!!! :D Gyere nyugodtan!!! Mi már "ismerjük egymást az ÁEK-s topikból :D
Én ugye 20 voltam mikor szültem és a mai napig furcsán néznek rám, hogy babám van. Pedig van itt felénk egy csaj aki 16 évesen szült pici babát nemrég és vele meg nem foglalkoznak. De én sem velük, nekünk a párommal (bár ő idősebb nálam) jó volt így ezért más véleménye nem is érdekel. Mindig fiatal anyuka akartam lenni, sosem akartam, hogy a munka fontosabb legyen annál, hogy boldog családom legyen. Most boldogok vagyunk és ez így jó !!!

Nini, veletek mi újság a pároddal? Még mindig olyan rossz a helyzet?

anitapo20
 
 


Sziasztok!!!!


Én azért,amiért korán szültem...még mindig kapok megjegyzéseket!!!!! (anyós) de már annyira nem érdekel!!!!!

Kép

Kép
nyuszitappancs
 
 


Na itt!

Bocs,csak annyi felé megyek,h erre a topikra,na meg a többire se sok időm van...jelenelg csak 1ben vagyok aktív :lol:

Fogakhoz gratula...nekünk még nincs,de 2 napja nagyon vidám a kiscsaj!Lehet h áttört volna?Még enm lestem meg,lehet csak vihar előtti csend!

Amúgy minden oké,Iza sokat mosolyog,sőt!kacag!!!Lassan 7 kiló!Imádom!!!!Nem is tudnám felsorolni miket művel mostanság!

Kaja:továbbra is a pépet eszi délben és este.Délben egy kis gyümit is kap bele!Imádja!!!Ez HA,a doki írja fel.6 hós koráig ezt eszi,aztán adhatok neki krumplit,és az ebédnél kiváltjuk vele a pépet.Aztán majd jöhet a leves és belőle a hús,zöldség!

Na ennyit rólunk!!

Képet dobjatok már a lurkókról!!!!

annus11
 
 


azért eléggé el van tűnve mindenki...

beo_
 
 


reni vagy??

Kép
kriszpiri
 
 


Szia



Igen,de nem tom,hogy tudok e jönni ezután,mert ma már elvileg megyünkl haza....

Kép

Kép
nyuszitappancs
 
 


Itt is kukucs!!

Sehol nem vagytok. :-(
Se anyatanya, se itt. Kár.

Friss Nolcsi kép:
Kép

Kata, hogy vagytok? Kevined már milyen nagy!! Lassan 1 éves, pedig szinte csak most született!!

Kép
Kép
Kép
aida
 
 


Aida:nagyon édes Noel.Sokat nött.Mesélj hogy vagytok?
Mi jól vagyunk.Kevin már 2 hete megy egyedül.Tök ügyes .Apával jól megvagytok?anyós nem piszkál titeket.Suli hogy megy?Mesélj és gyere gyakrabban.Puszika

Többiek??????????

000kata
 
 


mindenki el van tűnve. én néha próbálkozom, jövök naponta többször de semmi


Renik boldog névnapot!!

beo_
 
 


Sziasztok!

Én is itt!

Aida, nagyon helyes fiú Noel! :D

Kata, nagyon ügyes Kevin, hogy már megy magától! :D

Rólunk: Levinek a harmadik foga után rögtön ki is jött a negyedik. Alig, hogy áttört a harmadik :D Volt egy kis sírás is, mert egyszerre kettő fájt neki. Feláll magától és az ágy mellett kapaszkodva megy oldalra! :D Villámgyorsan mászik, minden hol ahol tud kapaszkodni feláll. Mikor mászik és meglátja, hogy megyek utána akkor rámnéz hangosan elkezd kacagni és begyorsít!

Este rakok képet majd!

anitapo20
 
 


Reniknek BOLDOG NÉVNAPOT!!! :D

anitapo20
 
 


000kata írta:Aida:nagyon édes Noel.Sokat nött.Mesélj hogy vagytok?
Mi jól vagyunk.Kevin már 2 hete megy egyedül.Tök ügyes .Apával jól megvagytok?anyós nem piszkál titeket.Suli hogy megy?Mesélj és gyere gyakrabban.Puszika


Köszönöm a bókot!

Jól vagyunk köszönjük. Volt Nolinak is nekem is 1 hete torokgyulladása, de már kilábaltunk.

Sajnos a párommal nincs minden rendben. Sokat veszekszünk megint az anyóstéma miatt. Ő szeretné magában odavinni Nolit az anyjához, én meg azt szeretném, ha az anyja jönne ide és velem is normálisan beszélni... és úgy egyáltalán azt szeretném, amit mindig is szerettem volna: álljon ki végre mellettünk, a családja mellett és igenis tegye helyre azt, aki leszól minket -akkor is ha az anyja az a valaki... Szóval van egy kis nézeteltérés. És mint mindig, anyós miatt. Nem tudom tartható ez így örökre, remélem változik valami, mert szerintem nem. Mindenesetre örök bizakodó vagyok.

Suli megyeget, igyekszem, de nagyon nehéz így. :?

Kevined akkor nagyon ügyes, milyen hamar, tejóég! A mai gyerekek tisztára csodaszámban mentek volna még 20-30 éve. :D

Kép
Kép
Kép
aida
 
 


Reniknek: Boldog névanpot!

Anita, akkor Levid nagyon ügyes. Noli is feláll megkapaszkodva és arrébb megy 1-2 lépést de ennyi. Mászni mostanáig nem tud, csak kommandózva kúszik hátrafelé és azt is elég bután.. :roll: :)

Kép
Kép
Kép
aida
 
 


Kérdés: Látjátok a képen, hogy Noelnek most milyen színű a szeme. Most már tényleg kék marad vagy még mindig lehetnek meglepetések?

Kép
Kép
Kép
aida
 
 


Aida, köszönönjük :D

Hoztam egy képet
Kép

anitapo20
 
 


De édes ez a kép! :wink:

Kép
Kép
Kép
aida
 
 


Aida :D

Szerintem már véglegesen ilyen színű marad. Levinek sem változik már. Régóta ugyan olyan színű.

Nagyon szép szeme van Nolinak! :D

anitapo20
 
 


Anita nagyon édes Levi látni rajta hogy kis huncutt :lol: :lol:

Aida:szerintem is marad a szeme szine.

Köszönjük a bokokat.Elkezdett köhögni Kevin ,remélem nem lesz beteg apa hoz este köhögésre valami homeopátiásat ,remélem használ mert még nem nagyon akarom gyogyszerrel tömni csak ha muszály.

Kistesot szeretne valaki?

000kata
 
 


Kép

000kata
 
 


Kép

000kata
 
 


Sziasztok!

Kata, nagyon édes Kevin. A talicskás kép is cuki! :D :D

Mi szertnénk majd kistesót, csak előbb anyagilag kell kicsit helyre jönnünk. Ti szeretnétek kistesót?

Többiek????? Merre vagytok???? :(

anitapo20
 
 


Anita:köszönjük :lol: mi szeretnék csak azt nemtudom,hogy most vagy várjunk egy évet.

000kata
 
 


Kata, képek nagyon jók, Kevin nagyon helyes! Remélem nincs semmi komoly baja fiadnak.

Szemszínnek meg örülnék, pofa lenne Noel két barna szemű szülő kék szemű gyerekeként. :lol:

Kistesó-projekt: Én szeretnék tesókát Noelnek, de biztosan nem most. Előbb fősuli legyen befejezve, legyen min. 1 év rendes munkaviszonyom és majd utána. Bár nem tudom jelenlegi páromtól mennyire akarnék még 1 babát. Szeretnék még1et, de nem tudom, hogy szülnék-e neki még1szer. Persze addigra még annyi minden változhat, ő is komolyodhat, rádöbbenhet addig még, hogy mi vagyunk a családja, a gyerekek pedig az élet értelme.

Kép
Kép
Kép
aida
 
 


Köszönöm aki gondolt rám névnapom alkalmából :9 (Reni vagyok Én is :)


Látom mindenki növeksziik szépen :-)

Velünk minden oké..Patrik 7 hónapos lett..kijött 2 foga :-)
És most jön felül ha jól látom...:-)

Dobok egy tegnapi képet fel...egyedül áll persze egy kis segítséggel...amióta rájött,hogy tud "menni " azóóta le se lehet lőni..:)


Kép

Kép

Kép
nyuszitappancs
 
 


Mezsó ha olvasol, kérlek egy gyors választ rittyents nekem

Ha Balázs magától már meg tud ülni, de el-el borul akkor ültethetem már ilyen kocsiba? vagy várjam meg amíg nem borul!?

http://kepfeltoltes.hu/091008/F_nyk_pek-0235_www.kepfeltoltes.hu_.jpg
http://kepfeltoltes.hu/091008/F_nyk_pek-0234_www.kepfeltoltes.hu_.jpg
http://kepfeltoltes.hu/091008/F_nyk_pek-0233_www.kepfeltoltes.hu_.jpg

persze mások tanácsát is nagyon megköszönöm :)

beo_
 
 


Sziasztok!

Patrik nagyon édes a képen!! :D

Beo, én ültettem már így a kocsiban Levit mikor még dölöngélt egy picit. Szerintem nyugodtan ültetheted.

anitapo20
 
 


Beo, szerintem 5 pontos biztonsági övvel ültetheted, bár sztem ne túl sűrűn, nehogy megterheld a kis hátizmait.

Kép
Kép
Kép
aida
 
 


Reni az a szép mosolya :D

Kép
kriszpiri
 
 


Reni megkaptad a füllhalgatod vagy maradt a parfüm :lol:

Kép
kriszpiri
 
 


Noelom mászik -3 napja:-) és itt egy videó is róla -épp nyűgös picit mert álmi volt-

http://www.youtube.com/watch?v=_en8jxjgKu4[/url]

Kép
Kép
Kép
aida
 
 


Aida, nagyon ügyes Noel, hogy már mászik!! :D

Nekünk pedig megint jön fogunk, ma láttam, hogy megint van kettő olyan is amiből kb 1 hét és fogacska lesz. Nagyon begyorsítottak nálunk most ezek a fogak! :wink:

anitapo20
 
 


Sziasztok!!


Kriszit micsoda???? Milyen parfüm meg füllhallgató??

Nem tudok semmiről!!!

Kép

Kép
nyuszitappancs
 
 


Amikor nálatok voltunk szombaton mondtad h parfümöt akarsz az urad meg azt mondta füllhalgatot kapsz mert süket vagy:)

Kép
kriszpiri
 
 


Füllhalgato=Hallokészülék

Kép
kriszpiri
 
 


Kriszti Te nagyon hülye vagy :-)))

Parfümöt nem kaptam..de füllhallgatót se :-)

Amúgy meg senkinek nem jutottam eszébe Magdin kívül.......

Kép

Kép
nyuszitappancs
 
 


Na most ezt miért mondod én is irtam rögtön ahogy tudtam neked :)
Hát ezzel most megsértettél :lol:

Magdi volt fent vagy csak ő irt h csak neki jutott eszébe!
Még mentségemre a kártyám le van nullázva ugyhogy csak neten tudtam irni!

Kép
kriszpiri
 
 


Sziasztok!

Milyen nagyok már a babák! :shock: És egyre ügyesebbek, no meg harapósabbak :lol: :lol:

Noel szeme szerintem is kék marad. És valóban tök jó poén, hogy két barna szemű szülőnek kék szemű gyereke van. Nekem mindkettő így sikerült :D Van is mit magyarázkodnom úton-útfélen :roll:

Köszi a Reni köszöntést, és a többi Reninek én is kívánok boldogat így utólag.

Jelentem én el vagyok havazva. De olvasni szoktalak Titeket, csak sajna nincs nagyon mit :( Irgum-burgum :wink:

Beo! Én a helyedben tutira nem ültetném még olyan kocsiba. Az én fiaim 8 hónapos korukig feküdtek a mélykocsiban. Olyan 5-6 hós koruktól amikor ébren voltak, az első fokozatba felemeltem a fekvőrészt, de nem állandóan volt úgy. És hogy ezért e vagy sem, de mindenki azon van elájulva, hogy az én fiaim milyen szép egyenes háttal ülnek. :oops: :)

Ja, és hajrá a kistesókhoz :D

Reni
Kép
Kép
rennye
 
 


köszönöm a tanácsokat mindenkinek. akkor addig marad a kendő, úgy is imádunk azzal közlekedni.

beo_
 
 


Beo:jön a kistesó?tök szupi ez a kocsi,hol és mennyiért vetted?


Aida:nagyon ügyes Noel :lol:


Mi jol vagyunk.Kevinnek kijött a 7. foga :lol: sokat szenvedtünk vele még most nagyon nyügi :cry:
Voltunk casárnap búcsuba,nagyon jó volt Kevin élvezte a körhintát le se akart szállni :lol: :lol:

Nállatok is sz..r idő van? :? :cry: :cry:

000kata
 
 


Sziasztok csajok!

Nem vagytok elfelejtve!Csak mire idekerülök, végem van. :oops:
Jól vagyunk,az üzlet kezd beindulni,rengeteg pénz,munka,és stressz után már ideje .És tessék, ahogy kezd beindulni,jö a xar idő és mindenki otthon csücsül, nem nagyon járnak ki.Én se mennék...
Most a héten csak é fogok dolgozni végi.Elég fárasztó, de remélem megéri.

Atticy egyre többet dumál, mostmár tud ragozni is.Csak még mindig küzdünk a kajálással.Egyébként egy tündéri jó gyerek.Már a Scherek-et is nézi.És szereti. :lol:
Látom, nem telik be az oldal, már elég régóta a 120-as oldalon vagyunk...

Pussz csajok, jövök még,mikor tudok.

Kép

Kép



Cs.K.T.
timcike81
Nagykőrös
 
 


sziasztok!!


Remélem minden jól van ebben a sz+r időben!!!

Mi egy kicsit nyűgösek vagyunk....és kibújt patriknak a 4.-fogacskája :-) 2 nap alatt 2 :)

Kép

Kép
nyuszitappancs
 
 



Milyen szép Balázska :)

Timci! Hát ez Murphy törvénye. Végre beindul, erre leszakad az ég. És el sem akar állni. Azért drukkolok, hogy ne tartson sokáig a rossz idő!

Ja, és mindenkinek grat a fogakhoz! :D

Reni
Kép
Kép
rennye
 
 


Velünk minden oké egyébként, mint írtam dolgozom, délután már nincs időm írni, mert inkább a gyerekekkel játszom. De látom, már senki sem túl aktív a topikban :( Kár, mert olvasni tök jó titeket.

Reni
Kép
Kép
rennye
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet: