Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok csajok!
Éva üzeni, hogy túl van a vizsgálaton, egyik oldal teljesen szabad, a másik is szinte tökéletes, csak picit nehezebben ment át a kontrasztanyag. Szóval, most már egy kis Clostyval minden baj elhárul, sőt még fájdalmat sem érzett!
Puszi Nektek

Zora
Kép
zora7
 
 


Éva! De jó, túl vagy rajta! Reméljük a bogyó segít és jöhet a fa alá a kétcsíkos!!!!

Mindenkinek mennek a drukkok!
Vendég
 


Ja Zora köszi, hogy írtál! Már izgultam Éváért nagyon!

Puszi
Vendég
 

 
 

Köszi Zora a híreket!!!!!
Évikém!!!! Úgy örülök, hogy minden rendben volt!!!! Szuper, hogy ilyen gyorsan túlvagy a vizsgálaton!! Pihenj sokat!!!!!!!!!
Vendég
 


Zora, köszi a hirt!
Éva, nagyon örülök, hogy minden rendben :D - most aztán tényleg jöhet a babó :D

Mo, nektek este nagyon szoritok, hogy valami jó hirrel gyere!!!

puszi

KépKépKép
ildiko74
 
 


Sziasztok!
Ismét csak másolok, hátha van, aki csak itt olvas...

Harcimókus írta egy másik topicban.


Beszéltem Pandácskával!
leálltak a fájások.
Igaz, még a szülőszobán van, de d.u. kiveszik az infúziót és átállnak szurira meg tablettára. A méhszáj 2000-es. /megrövidült, de zárt!/
Kicsit megnyugodott, de egész éjjel nem aludt. Mindenkit puszil és köszöni a drukkokat!

meri
 
 


Sziasztok!

Zora!

Köszönjük a jó hírt Éváról, nagyon örülök, hogy nem szenvedett a vizsgálattól szegénykém...akkor most már drukkolhatunk, hogy legyen babácska mielőbb :)

Te hogy vagy? Privimet megkaptad?
sokat gondolok ám Rád...

Nagyon örülök a Pandácska híreknek is :)
a 2000 méhszáj nem is olyan gáz, lényeg, hogy zárva van!
remélem, Pandus kihúzza végig, talán még rá is húz? :wink:
(azt azért nem kívánom Neki)

anno. egy barátnőm a 28. héten került kh-ba Szenteste előtt 1 nappal :roll: , mert az ünnepi bevásárlás alatt beindultak a fájások... :shock:

kapott infúziót, másnap saját felelősségére hazament a két kislányához, a harmadik lánya 1 hetes túlhordással alig akart kibújni márciusban :lol: ...úgy indították a szülést.

na, én tuti, hogy dec-ben már nem kóricálok semerre, felrakott lábakkal olvasgatok, keresztszemezek majd :) ...legalábbis remélem...

Pandácska esete úgy felzaklatott, hogy tegnap este én is keményedtem megint ( érdekes, napközben csak 1-1 van ), még vörösbort is ittam a Mg mellé :roll:

mindenesetre úgy döntöttem, hogy legkésőbb jövő hét végéig bepakolom a kh. cuccost, és lassan elkezdem Maja ruhácskáit is mosni-vasalni...a szobánkban is előkészítjük a helyét, megrendeljük végre a kiságyat...biztos, ami biztos.
úgy érzem, most már kell ez a biztonságérzethez, és kímélő üzemmódra állok még jobban...

Mo Drága!

Nagyon sokat gondolok Rátok is...tudom, ma doki.
Remélem kaptok egy kis reményt Ti is, mindenképp jelentkezz este, hogy mi volt, én itt leszek, várlak.

Melus!

Ugye Neked is ma lesz doki??
szorítok nagyon...

Meri!

Te hogy állsz a keményedésekkel??
Vettem én is magnesium citrátot, ma reggel azt vettem be :wink:

Kép
Kép
Kép




Sheila
sheila
 
 


Sheila, mióta Pandánál kezdődött ez a dolog, én is duplán érzek mindent. Én úgy érzem, vmi az időjárással is lehet, mert eddig nem így éreztem a hasam. De most már megnyugtattak, hogy a dolog nem vészes, de a biztonság kedvéért azóta napi 2 Mg-ot eszek. :D És tegnap erőteljesen elgondolkoztam én is a vörösboron. :lol:
Az is furi, hogy pont ilyeneken gondolkoztam, hogy mikor kezdjem el kimosni a kisrucikat... Meg hogy mégiscsak össze kéne rakni a kiságyat kari előtt, hogy lássam, hova jöhet még polc, mekkora rácsvédő, tároló kell, ilyenek... Mert aztán meg jön a karácsonyi készülődés... És most gondoltam bele (nem tudom, te Titit ismered-e, miatta jutott eszembe, hipp-hopp megszült), hogy bár január végére készülünk, tulajdonképpen januárban aztán már végképp bármikor jöhet. :oops:
Azon agyalok ma egész nap :lol: , hogy bizti elég egy lepedő a gyerek alá? Nem úgy szoktuk, hogy vmi vízhatlan aljú, aztán a gumis, arra meg egy kisebb, cserélhető???

Bocsi, hogy ilyen hosszúra nyúltam...

meri
 
 


Jaj, lányok, mindig azt hiszem, hogy megnyugodhatunk, aztán... :cry:
Szóval újabb hírek... :cry:

Pandus (Harcimókus üzenete)
ahogy kihúzták az infúziót, újból kezdődtek a fájások. Visszakötötték. Méhszáj nem tágult, de szegény nagyon sír.

A "Szülészetek, kórházak" Kaális babavárók fóruma topikban friss híreket lehet Pandiról találni, ott vannak jó ismerősei, akik tartják vele telcsin v. sms-ben a kapcsolatot!
Mindenki nagyon aggódik érte, és értetlenül áll a dolog előtt.

Drukkoljon nagyon mindenki!!!

meri
 
 


Jaj, nagyon drukkolok szegény pandának, hogy minden rendbe jöjjön!
Éva! Örülök, hogy túl vagy rajta és, hogy minden rendben, reméljük most már gyorsabban sikerednek a dolgok!
Sheila! Nem úgy volt, hogy novemberben mentek ki Bécsbe megvenni a cuccokat?
Meri! Én ugyan nem vagyok többszörösen tapasztalt, csak 1 kisfiam van, aki viszont nagoyn bukós volt, úgyhogy ázások terén van tapasztalatom. Szerintem bőven elég 1 lepedő, a vízzáró majd akkor kell, ha szobatisztaságra nevelitek, az még odébb van. Én mindig raktam a feje alá textilpelust félbehajtva és amikor már csurom tej volt, akkor azt kellett csak kicserélnem. Nem mondom, hogy soha nem fordult elő, hogy annyira bepisilt vagy kakilt, hogy a lepedő is olyan lett, de azért ez elég ritka végülis van már rajta legalább 2 réteg ami felfogja. A másik, hogy nem tudom, hogy megvetted-e már, de én mindenképpen kókuszmatracot ajánlok, azt akármennyire is áztatja el, pillanatok alatt száraz lesz.

knben Panda esetét végiggondolva én is változtattam kicsit a nézeteimen. Én ugyan szerencsére nem érzek extra keményedést, viszont úgy döntöttem, hogy felesleges megvárnom az utolsó heteket a ruhákkal megvásárlásával, inkább elkezdem, tekintve, hogy az utolsó hetek egybeesnek a karácsonyi forgataggal, amikor amúgy sem szívsen vásárolgatnék. Csak karácsony után szüljek, akkor Bennel szeretnék lenni és addigra megleszek a vizsgáimmal is! Viszont mosni vasalni nem kezdek el, csak akkor. Kimosni a párom is kitudja, legfeljebb vasalatlanok lesznek, mert azt nem engedem neki! :lol:

KépKép

KépKép
lnd
 
 


Köszi Ind! Igen, van kókuszmatracunk (is). :)

meri
 
 


Meri!

Szerintem is elég 1 lepedő, és én is a kókuszmatracot javaslom :)
rám ma szabályszerű rohamok jöttek, hogy össze KELL készítenem a kórházi táskát, és a bútort is megrendeljük végre a jövő héten...állítólag 1 hét alatt megjön, de addig még ki kell festetni a szobánkat :roll:

de ha összeraktuk a bútort AZONNAL kimosom és bepakolom a ruhácskákat, úgy érzem csak azután tudok lenyugodni valamelyest :wink:

szerintem a vörösboron ne csak gondolkozz, hanem vesd be csodafegyverként, ha úgy érzed, szükséges...tudod: a cél szentesíti az eszközt, és ez a mi állapotunkra fokozottan érvényes :?
én is mindig filózok előtte, és heti 1-nél többször nem is iszom, bár sokan mondták, hogy napi 1dl sem árthat...de tudom, hogy Maja agyacskája még fejlődik ezerrel odabent az utolsó hetekben...persze ha arról van szó, hogy minél tovább kihúzzuk :roll:

és nem vagyok meggyőződve róla, ha felírnának 4-5 féle gyógyit, hogy bent maradjon a baba, az jobb megoldás lenne :roll:

akkor inkább a Mg és a Cabernet savignon...alkalmanként.


Ind!

Ne is mondd ezt az Ausztriát...úgy volt két hete pénteken, hogy megyünk, erre a drága párom átcsoportosította ( szokás szerint) múlt péntekre...kimentünk...hát nem épp nemzeti ünnep volt náluk? :twisted:
így most szerdán kimegyünk Parndorfba kaját venni, jövő héten pedig Bécsbe a babaáruházba...bár a babakocsit már kinéztük itt, azt nem hiszem, hogy kint vennénk, ruhákból meg bevásároltam a H&M-ben és a Tesz-veszen, legfeljebb apróságokat veszünk, esetleg karácsonyi ajándékokat :)

keményedésmentes jó éjszakát!!

:arrow: megyek, beveszem az esti Mg-t

Kép
Kép
Kép




Sheila
sheila
 
 


Sziasztok, lányok!

Én is bemásolom az újabb fejleményeket Pandáról, hogy akinek nincs ideje utánanézni, az is képben legyen:

"Pandát megpróbálták este levenni az infúzióról, de utána megint keményedett, bár a ctg már egyértelműen kisebb fájsokat mutatott.
A vénái bírják elég rosszul az infúziót."

Panda - nagyon szoritok ++++++++++++++++++

Most megyek dolgozni :(

Puszi mindenkinek!

KépKépKép
ildiko74
 
 


Sziasztok!

Hát jó sok mindent történt 2 nap alatt alig bírtam követni!
Először is Panda nagyon sajnálom, remélem kitart még a babucid és bent marad!

Éva nagyon ügyi voltál, gratulálok!
Mo már várom, hogy mi volt!
Én nagyon izgultam tegnap!
Tehát Endometrium:7 mm vastag ami annyira NEM JÓ!
Jobb oldali petefészekben 26*21 mm tüsző van :lol: ami akkor még nem volt kifakadva!Tegnap belehúztunk és 20 percig gyertyába voltam!Majd meglátjuk mi lesz!Azt mondta 4 hét múlva megint kell mennem!
Szép napot mindenkinek és várom az infókat!
Melus!
Ja és megéreztem vasárnap a peteérést! :lol:
melus2
 
 


Azt még akartam írni, hogy reggel is görcsöltem, meg tegnap este is! :o
Puszi!
melus2
 
 


Sheila, nekem a dokim ajánlotta a bort, és nem heti 1 pohárnyi mennyiségben. Ugyanis a kórhézi infúzióban is bizony alkoholt adnak, ha arra van szükség... :) És azért ne pánikolj!!! ;)

meri
 
 


Sziasztok Lányok!
Nagyon köszönöm, hogy így szorítottatok értem!!!!

Meri!
Annyira örülök, hogy Te is itt vagy!

Lányok én annyira aggódom Pandácskáért! :cry:
Borzasztóan sokat küzdöttek ezért a babáért muszáj, hogy egészséges legyen!!!
Ha a vénái nem bírják, majd preparálnak neki egy nagy vénát, az tovább bírja!
Tudom, hogy nagyon erős és mindent megtesz, hogy sikerüljön még tovább bent tartani a babát!

Éva

Kép
balimama
 
 


Kaális hírek: Orsi írta:

Beszéltem Pandával. Le tudták venni az infúzióról, injekciót kap.
Méhszáj nagyon jól tartja magát és felkerült a szülőszobáról végre osztályra, így pihenni is jobban tud.
Tüdőérlelőket megkapta, amennyit most adni lehet.

meri
 
 


Éva, ;)

meri
 
 


Ez az! Jajj, de jó - Remélem most már tényleg megnyugszik Dóra, és nem akar még kijönni :D :D

Éva, te hogy vagy?

KépKépKép
ildiko74
 
 


Dobok egy görbét - kiváncsi vagyok, hogy a továbbiakban meglátszik-e legalább egy picit, hogy iszom a teákat :roll: :roll:

Kép

Meri, örülök, hogy te is többet jösz közénk :wink:

puszi mindenkinek!

KépKépKép
ildiko74
 
 


Ildi, ;)

Milyen fura, a gond mindig összehozza az embereket... :? De végülis a végeredmény a lényeg! ;)

meri
 
 


Meri, azért eddig sem tévesztettelek szem elől, pedig nem volt gond (kop-kop) :wink: :D :D
Szép nevet választottatok a kislánynak :)

KépKépKép
ildiko74
 
 


Melus!

Azért remélem, hogy sikerrel jársz...érezted a PÉ-t és a gyertyaállás is hasznos lehet :wink:

Éva!

Örülök, hogy jól vagy, és jó híreket kaptál!

Pandácskának én is nagyon szurkolok, én úgy érzem, kihúzza addig míg kell, és nem lesz semmi baj, nem lehet!!

Ildikó!

Szerintem látszani fog a tea hatása a görbén.
meggyőződésem, hogy nekem is sokat segített.

Meri!

Akkor megnyugtattál...igen, a barátnőm is mondta, hogy alkoholos infúziót kapott, gondolom nem minőségi cuccot, amit mi iszunk :wink:

igen, ismerem Titi történetét, nagyon izgultam Értük végig, és örülök a boldogságának :) , nagyon megérdemli


Szép napot Mindenkinek!

Kép
Kép
Kép




Sheila
sheila
 
 


Sziasztok!

Panda! NAgyon szorítok, hogy a kicsi Dóra még bent maradjon!

Meri! Köszi a híreket! Én is ugyanúgy használtam a pekust, mint lnd! Vettem 20 db textil pelust, mert kell a buksija alá az ágyba, meg ha büfizteted, meg kell, akkor is ha a védőnénihez vagy doktornénihez mentek, mert ott kell a mérlegre, meg a vizsgálóasztalra, szóval naponta több is elhasználódik!

Ildikó! Nagyon szorítok neked, hátha nem reménytelen ez a hónap!

Éva! És akkor most hogyan tovább??? Kapod a Colstit!

Mo! Nálatok mi volt tegnap?? Nagyon várunk a hírekkel!!!!

Melus! Még semmi nincs veszve! A lányoktól azt hallottam itt a neten, hogy az E vitamin is jó nyálkahártya vastagító! Drukk ezerrel!

Én így a 11. napon kaptam VIP-es napokat a fertitől, de miért ilyen hamar, adhatta volna a ciklus 2. felében!

Pusszancs Mindenkinek!
Vendég
 


Meri, véletlenül nem tudsz valamit Mo-ról?????

Bebus, meg akartalak kérdezni, hogy mikor mész dokihoz????

Melus, az a 7 mm miért nem jó? - ezt nem értem, hisz csak azután volt pé-d.... vagy túl vastag? tényleg nem tudom, de talán Éva felvilágosit :D
Az jó, ha már érezted a pé-t..... leirnád az utolsó 5-6 nap hő-értékeidet? :)

Sheila, az utóbbi időben a pé környékén mindig úgy indult, hogy na, most gyönyörű görbe alakul belőle, aztán a 6-7 DPO-n elromlott :( - nagyon szeretném, ha a teáknak tényleg lenne hatása, mert amúgy egyáltalán nem vagyok teázó tipus :oops: - most csak a célért iszom....

KépKépKép
ildiko74
 
 


Krisz, a ferti nekem is mindig a ciklus első felében adta a VIP-et, amikor még semmi nem látszik :D :D :D - szerintem ez üzleti fogás :D

Nem tudom mi a helyzet ezzel a hónappal, de nem fűzök reményeket hozza, mert már nagyon sokszor koppantam - és főleg most, hogy a pé elött 3 nappal voltunk együtt :roll: :roll: :roll:

KépKépKép
ildiko74
 
 


Figyu! Ha apa kiskatonái kitartóak, akkor nincs veszve semmi! Drukk hegyek!

Mo! Jelentekezz! Lassan már nincs köröm a kezemen és jöhet a lábamon rágás!!!!
Vendég
 


Szia Ildiko!

Örülök, hogy itt vagy!
25-én:36,8
26-án:36,6
27-én:36.5
28-án:37
29-én:36,8
30-án:38,8
A 7 mm nem rossz, de 8 mm fölött kell hogy legyen, úgy jobb a tapadás!
Azért várom Éva véleményét is!
melus2
 
 


Most nagyon görcsölök!
Mondjátok meg ilyenkor mi történik ott bent!
Ez fáj!!!!!!!!!
melus2
 
 


Melus, a hőd szerint tényleg megvolt a pé-d szombaton :) - szuper :)
A görcsöléshez sajnos nem tudok hozzaszólni :roll:

puszi

KépKépKép
ildiko74
 
 


Köszi!
Én is drukkolok neked hátha még nincs veszve a dolog!
Puszi!
melus2
 
 


bocsi!

Kép
melus2
 
 


Melus!
Van amikor a nagy semmiben is megtapad és beágyazódik! Így lehetséges akár mensi alatt is teherbe esni. Nekem is volt 7és fél mm-es és arra azt mondták, hogy elég!

Képzeljétek! A hsg-től egyáltalán nem féltem, mert úgy gondoltam, hogy túl kell esnem rajta. Mindenféléket olvastam, a kellemetlentől a szörnyűig! Ehhez képest sem a katéter felvezetését nem éreztem, sem a kontrasztanyag beadását! A katéter bevezetése olyan volt, mint egy sima rákszűrés, csak egy kicsit ijesztőbb, a műtő miatt, a kontrasztanyagból pedig a világon semmit sem éreztem! Tegnap este és ma reggel fájtak egy kicsit a petefészkeim, de semmi más!
Most 2 hétig nem szabad együtt lennünk apával és a következő ciklusban kezdjük a Closty-t! :lol:

Ildikó!
A tüszőrepedés előtt 3 nappalból simán lehet baba!

Éva

Kép
balimama
 
 


Jaj és még egy!
Merikém!
Én mindig és mindenhol olvaslak és figyelek Rád! És nem csak Rád!
Én most is ugyanúgy szeretlek benneteket!

Éva

Kép
balimama
 
 


Szia Éva!
Örülök, hogy túl vagy rajta és minden rendben!
Pihend ki magad és hajrá!

Nem vagyok kétségbe esve a 7mm miatt én úgy gondolom, hogy ebből még bármi lehet, de jó hallani a pozitív hozzászólásokat!

Azt nem tudod miért görcsölök?

Kép
melus2
 
 


Éva, Ildi! Köszi. :) Nagyon aranyosak vagytok! :)

Ildi, hy tudnád, hogy egy ifjú autóversenyző után kapta a nevét... :)

Sajna nem tudok Mo-ról, mert tudod, én már régóta nem dolgozom, többnyire én is inkább innen értesülök az eseményekről... :(

meri
 
 


Én is már nagyon kiváncsi vagyok!
Mo jelentkezz!!!!!!!!!!!!

Kép
melus2
 
 


Mo!

Nekem is hiányzol...kérlek jelentkezz, bármi van, úgy aggódunk Érted!!!! :roll:

Ildikó!

Azért csak idd azt a teát...E vitamint is szedsz?
és szójatablettát?
én ezeket együtt használtam, mielőtt sikerült...

Melus!

Nem szabad feladni a reményt, csodák mindig vannak, velem is az történt :wink:

remélem, Pandácskáék stabilizálódtak...

Kép
Kép
Kép




Sheila
sheila
 
 


Sziasztok!
Pandácska!!!!!! Nagyon mennek a drukkok!!!!!! Sokat gondolok rád!!!


Köszönöm, hogy aggódtatok értem! A helyzet a következő: a doki, akihez mentünk szuper profi és segítőkész. Máris kezdődnek a lombikos előkészületek.
7-én vizsgálatokra megyünk. A férjemet és engemet is vizsgálnak. Újabb vérvételek, rákszűrés, EKG, hsg megbeszélése, a párom biopszia megbeszélése. Nagyon felgyorsultak az események. Azt mondta a doki, hogy jövő februárban (ha minden jól alakul) akkor kezdődhet a beültetés. Persze rengeteg körünk lesz még előtte. Egy kicsit izgulok is. Jó, hogy írtad Éva a HSG-s élményeket. Most ettől rettegek a legjobban.
Melus! Szép nagy nagy tüszőid vannak!! Mennek a drukkok!
Meri! Aranyos vagy, hogy írtál. Jöttem, ahogy csak tudtam. :wink:
Ja, és mindjárt indulok a nőgyógyászomhoz is. Phú.... tiszta pörgés az egész napom. Nincs időm még gondolkodni se.
Holnap megpróbálok a részletekkel bővebben jönni. Majd elmesélem, hogy mi volt velem ma este a dokimnál.
Vendég
 


Jajj! Mo! Nagyon jó, hogy jöttél! Már lerágtam az összes körmöm, úgyhogy benyújtom majd a számlát a kamion mennyiségű körömnövesztőmmel kapcsolatban amit ez miatt kell szednem! :roll: :lol: :lol:
Ne is gondolkodj sokat, hagy hogy sodorjanak az események és ne félj semmitől, látod itt a csajok már túl vannak a hsg-n, amit nagyon remélek nekem nemkell majd átélnem!
Nagyon jó hírekkel jöttél nagyon boldog vagyok, hogy ennyi remény van , hogy babátok legyen.
Nagyon várom, hogy holnap gyere és mesélj a mai dokizásról.
Mivel körmöm már nincs így lehet, hogy hajattépek!!! :?
Pusszancs Neked! Kiatrtást!
Vendég
 


Áááááá! Kitörölte!!!!

Szóval, Mo, már épp reklamálni akartam, hogy azért az sms-re illik reagálni!!!! ;)

Jaj, de jó!!!! Úgy örülök!!! És nagyon jó, hogy pörögnek a dolgok, így véletlenül sem mondhatod, hogy majd... :D Látod, hogy nincs veszve semmi!!!! Annyira örülök!!! Úgyhogy fel a fejjel, és pörögj tovább!!!

Jutalmul kapsz egy kis meglepit:
Kép Kép Kép

meri
 
 


Sziasztok!
Mo! Nagyon örülök, hogy pörögnek veled az események! Most akkor már te is láthatod, hogy semmi sincs veszve!

Képzeljétek most néztem át Ben babakori ruháit, hogy mennyire hasznosíthatók kislánynak. Először azt gondoltam, hogy csak az egészen piciket nézem, de aztán 1 éves korig kiválogattam a kifejezettn fiúsakat. Elég ok vol, de főlg nagyobbakól, úgy tünik krepál a bill., úgyhogylht mindjárt abbahgyom. Alényeg, hoynéhány lányruhát azért vehetek56-osólis.

KépKép

KépKép
lnd
 
 


Szia Mo!!!! :)

Örülök nagyon a kedvező híreknek, és hogy ilyen jó kedved van :)
ne is gondolkozz, hagyd, hogy sodorjanak az események :)

csak így tovább!!!!

Meri!

Nagyon szép és aranyos a kis Biankád :) :) :)

Pandácska, DóriBaba!

Drukkok mennek+++++++++++++++++++++++++++++++++++++++

Kép
Kép
Kép




Sheila
sheila
 
 


Sziasztok!

Végre Mo, hogy jelentkeztél, itt már mindenki halálra izgulta magát!
Nagyon jó hírekkel jöttél, és tök jó, hogy ennyi minden történik!Most aztán beindultak az események! :lol:
Csak így tovább!!

Sheila:nem adom fel, a remény éltet, mint mindenkit!
Néha elszomorodom, aztán újra erőre kapok!

Meri:nagyon aranyosak a képek!

Pandácska kitartás továbbra is!

Puszi mindenkinek!

Kép
melus2
 
 


Sziasztok, lányok!

Mo, annyira örülök, hogy felgyorsultak nálatok a dolgok, mert legalább nincs időtök filózni :D :D
Mondtam, hogy még nem adtam fel, hogy egyszerre babásodjunk :D :D :D

Meri, köszi szépen a képeket :D :D - nem csak Mo örül nekik :wink: - nagyon aranyos a kis Bianka... a második képen olyan, mintha a körmét rágná :D :D :D
Érdekes volt nálatok a névválasztás :)

Sheila, olyan jó, hogy egyre többet kezdesz jönni :) - egyelőre csak teázok, de lehet, hogy jövő hónaptól elkezdem az E vitamint. Azok a szója kapszulák hogy néznek ki?

Éva, én is szoktam mondani, hogy a pé elött 3 napiból lehet baba, csak már egyáltalán nem hiszem, hogy ez nálam is bejöhet :roll: - főleg, hogy a görbém megint "elromlott" - a hőm mára visszazuhant 36,5-re :(

Melus, a görcsök elmúltak? - nekem a tegnap egész nap szúrt a bal oldalam, ami nem volt kellemes, de úgy néz ki, mára elmúlt :roll: Tudod, az a baj, hogy most mindenre nagyon odafigyelünk - ha nem akarnánk babát, fel sem tűnne, hogy most itt szúr meg ott szúr, meg görcs..... minden ilyen fura érzésre az ember úgy reagál, hogy elkezd reménykedni, hátha a babától van, de azt hiszem ilyen hamar még nem lehet érezni :roll:

Benéztem a másik topicba, de Pandáról nincsenek újabb hirek, ami azt hiszem nagyon jó jel :D :D - nagyon szoritok nekik ++++++++++++++++++

Krisz, azért irhatnál magatokról!!! Vagy esetleg dobhatnál egy görbét :) - régebb olyan jó volt, amikor a kicsi fiadról irogattál - vissza kellene szokj ahhoz a szokásodhoz :)

Ind, elég érdekes billentyűzetetek van, hogy amikor "úgy van kedve", bezavarodik :D :D :D

Puszi mindenkinek!!!

KépKépKép
ildiko74
 
 


Szia Ildiko!

Most nem görcsölök!
Tudom, hogy most jobban odafigyelünk mindenre, de a fájdalom amit éreztem az néha olyan erős, hogy fájdalomcsillapítót kéne bevennem!De nem fogok persze!Régen ilyen nem volt!
Veled mi újság van?

Kép
melus2
 
 


Sziasztok! Újabb pofon az élettől. Szerintem ez már direkt kiszúrás velünk! :cry: :evil:
Tegnap voltam a nőgyógyászomnál. Hosszasan nézegette a véreredményeimet majd nagyon kedvesen elmondta, hogy keressek egy belgyógyászt, mert a pajzsmirigyemmel gondok vannak. Kéész. Az egész utat végigsírtam. Szegény férjecském vigasztalt. Gondolhatjátok....
Újabb körök. Keresnem kell egy belgyógyászt, mert a pajzsmirigyem nem működik. Lassú, mint a csiga. Komolyan mondom, néhány hónappal ezelőtt semmi bajunk nem volt, most meg azt sem tudom, hogy hova rohanjak, hogy orvosolni tudjuk a gondjainkat. Nemsokára egy jó idegorvosra lesz szükségem, mert már egyre nehezebben bírom. Ez már nekem is sokkkkkk!!!
Meri! Bianka babád gyönyörű! Tiszta Meri! :wink: :)
Pandácska!!! NAGYON SZORÍTOK NEKTEK!!!!! SOKAT GONDOLOK RÁTOK!!! Aki tud új infót Pandáról, jöjjön és mondja!!!
Krisz! Körömrágás? Hajtépés?? Hmmmm, nemhogy egy sütit sütöttél volna, mire jövök....
Ildi! Mutasd a görbédet!
Éva! Úgy tudom, hogy a pajzsmirigyeddel neked is voltak gondok. Milyen vizsgálatok voltak? Hogyan kezelték?
Lányok! Írjatok légyszi a hsg-ről, mert nagyon betoji vagyok!!!!
Melus! Nagyon drukkolok neked!
Vendég
 


Velem semmi különös nincs - a hőm ma elvette a kedvem, de nem agyalok....
Ja, nem mondtam, hogy megszült az a kolléganőm akiről már beszéltem egyszer: végig (a 8 óra alatt -naponta) a munkában ennyit fogyasztott: 1 csomag cigi, 3 kanna kávé és 1 csomag rágógumi (azt megjegyzem, hogy ezenkivül semmit!!! ). A múlt kedden még bejött a munkába néhányat cigizni, pénteken pedig programálással császárral szült. A tegnap már haza is engedték, nagyon jól vannak, és teje is van. Ilyenkor azon agyalok, hogy talán az idegeskedés az, ami a legjobban árthat egy babának :roll:

puszi mindenkinek

KépKépKép
ildiko74
 
 


Ildi! Most olyan kényszerem támadt, hogy valakit azonnal szétverjek!!!!!!!!!!!!
Azt hiszem beszerzek egy szivacsot, vagy egy tömött zsákot és elkezdem püfölni, mert mindjárt bekattanok!
Hú, csak találkoznék ezzel az anyukával!!
Vendég
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet: