Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!

Hamarosan megyek CTG-re.:) Utánna megvizsgál a dokim és remélem már lesz jó híre számomra...

Rimar: nem olyan, mint az elsőt várni-egyántalán.
Akkor totál nem tudtam mi vár rám, milyen lesz, miis történik velem...s mindaddig nemis foglalkoztam vele, amíg el nem kezdődtek a fájások..engem 13-ra írtak ki14-től be is fektettek, pedig zárt volt a méhszáj meg minden csak a doki ilyen fajta volt.
20án indult meg fél9kor a magzatvízszívárgás, majd felfektettek CTG-re, de nem engedtek talafonálni-nagyon egyedül éreztem magamat és féltem mi vár rám. El is hánytam magamat előszőr fennt a szülőszobán, majd lefelémenet a szoba melletti wc-ben...23kor végre hívhattam párom. Onnantól könnyebb volt.:)

Elsőt Epidurálisan a másodikat simán szültem.
Most már tudom milyenek a fájások és ez jó. Tudom nem lesz kellemes, de ez nem számít, mert utánna kezemben tarthatom a legcsodálatosabb lényt!!

Mindkétszer kb.3óra volt, ami elég kellemetlen volt, de nem a fájások sztem a rosszak, hanem a fájásközbeni vizsgálatok!

Ami különbség most elég kevés idő telt el két babó közt és frissek még az emlékek. De nem félek ..már alig várom!!!!


Eszternek jobbulást!!! Az anyatej erre a legjobb gyógyszer.:)

Anita: drukkolok, hogy sikerüljön és hamarosan jó hírekkel gyere.

Rimar: nem hiszek benne, hogy napi adag, mennyit kell megennie!!!
Minden babó más étvággyal rendelkezik és minden időszakban is más. Én igény szerint szoptattam és sose volt gond. Lehet egyik héten/napon kevesebbet kér másik nap többet, de ezt rá kell bízni, tudja és jelzi.

Amit Juci írt az a hivatalos..de ez csak útmutató...

Puszi: Sziszike.

U.I.: remélem már csak párom ír.:)

Kép

Kép
sziszike1000
 
 


Sziasztok lányok!

Jaj, Juci, ne haragudj kérlek, hogy nem válaszoltam. Tiszta hülye vagyok! Kaptunk ugyanis egy új céges telefont karácsonyra, és azt nyomkodom most folyton. Mikor megkaptam az sms-ed, akartam is rá válaszolni, aztán megint csak annyira elcsalta a figyelmem a telefon, hogy elfelejtettem. :( Bocsánat!!!

Képzeld, még mindig folyik az orrom. Persze, már sokkal jobb a helyzet, de senkinek nem hiányzik a sok baci.

Bibibibi, én már láttam a múltkor Kodánál ezeket a csodákat. Nagyon ügyes az a lány, és olyan kedves, hogy gondol mindenkire. Kodának természetesen elküldöm a számát sms-ben!

Anita, sajnálom, hogy ennyit kell küzdened a babáért! És hogy szuri a hasadba?! Én nem is tudom, hogy bírnám! De hidd el, kárpótolni fog az élet!!! Csak kitartás!
Én is kíváncsi vagyok az üzletre. És milyen ügyes vagy! Esküvői ruhaszalon, jelzemtár, biztos nagy keletje lesz.

Oné, képeket, kérlek szépen!!! Már olyan kíváncsi vagyok a kis Sárára!
Milyen jó, hogy ilyen jókat alszik, így azért gondolom tényleg könnyebb.

Sziszi, ezek szerint még mindig egyben vagytok?! De tényleg holnapra vagy kiírva, úgyhogy még időben vagytok. Gondolom, mennyire várod már, és tényleg könnyebb így, hogy tudod, mi vár rád. Drukkolok értetek!!!

Jaj, lányok, én úgy várom már a karácsonyt!!! De most a baba miatt. Nagyon-nagyon szeretném, ha megint elsőre sikerülne! Végre elmúlt a mensim, úgyhogy lassan nekiállunk. A hőm természetesen még lent van, úgyhogy semmit nem kapkodunk el, jövő héten fogunk nekilátni a "feladatnak". Igyekszem bizakodni, de nem túlzottan, és nem elkeseredni, ha nem sikerül elsőre. Meg is lepődnék, persze nagyon boldog volnék. Ja, és persze még mindig rettegek, nehogy probléma legyen megint. Még egyszer, nem tudom, kibírnám-e!

KépKép
titi_27
 
 


Sziasztok!

Voltam CTG-n, ahol mindent rendben találtak...
Holnap mehetek megint, mert most már naponta kell mennem.
Holnap UH és a dokit is elkapom..mivel ma nem volt bent.

Titi: MÁRA VAGYOK KIÍRVA-LUCA NAPRA:)

Azt érzem szombat óta, hogy 1héten belül baba lesz, ez azt jelenti, hogy a héten meg lesz és a karácsonyt itthon tölthetjük! Olyan jó lenne.

Titi: biztosan sikerül. Nagyon drukkolok.:)
És ne félj gondolj arra-már van egy kisangyalkád, aki vigyáz rátok és nem lesz most semmi gond-tudom!

Puszi.

Kép
sziszike1000
 
 

 
 

Lányok, most hívtam Kodát, már bent fekszik Barcikán a kórházban vasárnaptól. Karácsonyra hazaengedik, és valószínű, hogy szilvesztertől otthon lesz, attól függ, az orvosa - aki januárban megy vissza szabiról - mit fog javasolni.

Jól van, bár kicsit uncsi szegénykének, de sokat olvas, elfoglalja magát. Vasárnap pedig már kezdi a 29. hetet!!!

Jövő héten még felcsörgöm, aztán majd mondom a híreket.

És természetesen mindenkit puszil!!!

KépKép
titi_27
 
 


Sziszi, még mindig egyben?! Semmi változás dél óta?

KépKép
titi_27
 
 


Sziasztok!

Hazajöttünk! Egyszer sikerült bekukkantanom hozzátok, de írni nem tudtam. :(
Nem teljesen úgy alakult a kis kikapcsolódásunk ahogy én elképzeltem.
Kezdődött azzal, hogy elhalasztották az öreg diák találkozót a Puskás Öcsi temetése miatt, mert ugye nemzeti gyásznap volt, így pont egy sportiskola nem mulatozhat.
A rosszabb, hogy Dávid leesett a lépcsőn és olyan szerencsétlenül, hogy az ügyeleten kötöttünk ki. Felrepedt az álla és belül a szája, amit varrni kellett. Az állán 1,5 cm és két öltés a száján belül kb 3cm és 5 öltéssel varrták össze.Nagyon büszke voltam rá a kórházban egy hangja sem volt amikor a dokibácsi vizsgálta és ellátta. Egy picit sírt csak amikot a tetanuszt beadták. Igazi kis hős és nagyon jól viseli, csak bújós egy kicsit. Enni szívószállal tudott és persze nem is nagyon akart. Ma már szilárd kaját evett, sőt kanállal is megpróbálkoztunk. Pénteken délelőtt szedik ki a varratokat.
Így a karácsonyi ajándékvásárlással továbbra sem állok sehogy. :roll: :(

Titi
Örülök, hogy megjött és így a ciklusod rendben van. :D
Izgalmas,szenvedélyes, meghitt karácsonyt kívánok, ami remélem meghozza agyümölcsét. :D :wink:
Szeretném elkérni tőled Koda számát ha lehet, mert megérkezett a meglepi és máshogy nem tudom neki megköszönni.
Köszi, hogy beszéltél vele és megírtad nekünk.

Sziszike
Jaj a mai a nagy nap! Nagyon drukkolok neked, hogy minnél hamarabb megérkezzen a kis pocaklakó.
Gondolom már minden szabad prcen ezen jár a gondolatod.
Ha nem jelentkezel egy kis ideig akkor tudni fogjuk, hogy már babázol. :)

Anita
Nagyon sajnálom, hogy ilyen kellemetlen dolgokon kell keresztülmenned. Nagyon kívánom, hogy meglegyen a hatása és minnél hamarabb egy kicsi élet legyen a pocakodban.
Jól döntöttél az állásodat illetően. Az üzlet is egész embert kíván.
Szurkolok, hogy a későbbiekben jövedelmező legyen az ület.
:)

Rimar
Szerintem nem számít az elfogyasztott mennyiség, ha van elég pisis, kakis pelus és jól gyarapodik a bébi. Mi sem eszünk mindig egyformán tőlük se várjuk el.
Jól írták a lányok, a könyvekben leírt mennyiséget.

Juci
Nagyon édes a kis ruha amit Koda küldött. Mi is megkaptuk, én is lefényképezem és megmutatom nektek. Igazi vagány babás ruci.
Hogy vagytok? Tejcsi szaporítás sikerült a fájós ciciben?

Oné
Örülök hogy jól vagytok. Rézi, hogy viszonyúl a kistesóhoz megbékélt már a helyzettel?
Már nagyon várjuk a képeket és a szüléstörténetet is. :)

Remélem nem hagytam ki senkit, ha igen akkor bocsi, nem szándékos, a fáradtság teszi.
Mindenkinek jó éjszakát!
Holnap szép napot!

Puszi!

Kép

Kép
bufo
 
 


Sziasztok lányok!

Merre jár mindenki?

Bufo, jaj, annyira sajnálom, hogy ilyen félresikeredetten alakult a hétvégétek. Persze, amire az ember annyira készül... legalábbis velem mindig ez van.
Még szerencse, hogy ilyen jól viselte Dávidka a beavatkozást. Szegényke!

Kodának küldöm a számát sms-ben. Kérdezte is, hogy megkaptad-e vajon, mondtam, hogy nem tudom, nem írtad, de mivel ajánlottan adta fel, biztosan meg fogod kapni, mégha nem is vagytok otthon, megvár a posta.

Velünk semmi különös, holnap indulunk Bécsbe, úgyhogy én eltűnök hétfőig!

Az én görbém még mindig érdemtelen, de azért felteszem.
Nagyjából szerintem keddtől kezdünk neki a próbálkozásnak, és utána 2 naponta tervezem az együttlétet!

Nagy bízom a karácsonyban!!! Tényleg olyan meghitt tud lenni az ünnep, talán így még inkább az lesz!

Kép

KépKép
titi_27
 
 


Sziasztok!

Még egyebn.:)

Páromat megkértem, hogy, amint van vmi, írjon nektek is.:)

A héten már remélem meg lesz, mert jhét vasárnap már karácsony!
Annyira jó lenne babózni már...

Mindenki, hogy várja akarácsonyt, remélem meghozza a Jézuska a várva várt, remélet kívánságokat!!

Puszi: Sziszike.
sziszike1000
 
 


Sziszike!
De jó hogy jelentkeztél!Ma reggel úgy ébredtem fel, hogy rátok gondoltam, vajon mi lehet?Remélem hamarosan érkezik a bébi és akkor tényleg otthon lehetnétek karácsonykor.Gondolom te is ezt szeretnéd!Nagyon drukkolok:)

Bufo!
Szegény Dávid!Úgy sajnálom, jó sok öltést kapott!Remélem, nem fog látszani a helye!És tényleg egy hős, hogy nem is sírt!Biztos holnap is ügyes lesz, amikor a varratokat szedik ki.
Hát igen, így nem könnyű a karácsonyi vásárlást elintézned.Egy délután a férjed biztos segít, ha megkéred.Vagy sokáig dolgozik?Tegnap én is úgy tudtam elmenni kozmetikushoz, hogy apucit hamar hazarendeltem, és szopi után gyorsan leléptem:)Persze így is rohanás az egész, mert épp annyi időm volt, hogy végeztünk a következő szopiig.A kocsival is lassan tudtam menni, mert akkora köd volt..., a városban meg egymillió ember, parkoló nulla, de azért sikerült.Mire hazaértem, már éhesen vártak:)
És még lesz egy-két ilyen köröm mostanában: ajándékvásárlás, fogorvos.

Titi!
Irigyellek, hogy mész Bécsbe!Biztos nagyon szép lesz.Ha tudsz hozzál képeket!Jó utat és jó vásárlást!

rimar
rimar
 
 


Juci!
Köszönöm a kérdéseid, minden renben van velünk:)!
Mostanában nincs csomó a cicimben, hál'istennek!Mondjuk, amióta többet eszik Bazsó azóta nem is gyűlik össze annyi.Most azon izgulok, hogy lesz-e elég tejcsi.Egyszerre 110g-nál nem evett még többet.Nem tudom, hogy azért-e mert nincs vagy azért, mert nem akar?Mondjuk mindig ő engedi el a cicit magától, remélem elég neki.
A csípőUH-on minden rendben volt, nincs semmi rendellenesség.

Momo, Virág hol vagytok?

rimar
rimar
 
 


Kép Kép
Apucival.
És megmutatom, hogy tudom tartani magam:)
Ja, és már hangosan kacagok!:):):)

rimar
rimar
 
 


Jó estét mindenkinek! Vagy inkább már szép álmokat?!

Jaj, Rimar, úgy örülök neki, hogy minden rendben van a kis Bazsival! És milyen édi a nagyfiú! Olyan gyorsan nőnek ezek a kisemberek! :)
Merre jársz kozmetikushoz és vásárolni? Egerbe ugrasz át ilyenkor? Milyen rendes a párod, hogy hazamegy hamarabb, így te el tudsz ugrani kicsit magaddal foglalkozni. Nem győzöm hangsúlyozni, egy angyalt fogtál ki, persze Te ezt már rég tudod!

Örülök, hogy elmúlt a csomó!!! Csak elég neki amit eszik, főleg, ha magától köpi ki a cicit. Ha fejlődik, akkor bibi nem lehet!

Képzeljétek, a párom beteg lett délutánra! Itt fekszik lázasan az ágyban, úgyhogy nem bitorolja a gépet. Bár inkább itt játszana! Nem tudom, mi lesz így holnap, megyünk-e egyáltalán. Pedig én nagyon-nagyon szeretnék! Drukkoljatok kérlek benneteket, hogy jobban legyen reggelre!

Lányok, ha megyünk Bécsbe, akkor én már nem fogok jönni, csak hétfőn. Szóval, ha holnap nem jövök, akkor valószínűleg úton vagyunk!

KépKép
titi_27
 
 


Sziasztok!

Titi: érezzétek jól magatokat!!Párodnak meg jobbulást! Drukkk!!!!!
Remélem hétfőn már azt olvashatod meg van a babónk.:)

Rimar: örülök, hogy minden rendben veletek!A képek meg tündériek!
Ne izgulj, mert biztos lesz elég tejcsid.


DOKIM:
Ami bosszantó, hogy Anna 16napos késésénél nem esett kétségbe, de most ilyet szólt. Ha hétfőig nem szülünk, akkor elbeszélgetünk a megindításról, mert az sem jó, ha tovább, túl hordom.
Ennek a hátterében is tutti az ünnepek vannak és amikor mi haza megyünk neki is ott kell lennie, magyarul ne esen bele a karácsony, most ezen vannak!

Én viszont nem annyira szeretném a megindítást! De persze meghallgatom, majd mit mond.

Mai nap: CTG-m nem lett vmi jó, arra gyanakodott a drnő(Járányi) lehet belekaksitott a pici, szóval magzatvíz vizsgálatra küldött, ami teljesen tiszta volt.
Viszont ott azis kiderült, hogy 1 ujjnyira járható az út.:)
Ennek örültem, haza felére meg kaptam betkót, hátha vérzés stb lenne. Eddig semmi.:)

Este vissza kell mennem 7re CTG-ra újra....nagyon azt érzem itt vasárnapig babó lesz.:)

Puszi: Sziszike.

Kép
sziszike1000
 
 


Sziasztok!

Nincs nagy forgalom az utóbbi időben. :(
Biztosan mindenki nagy karácsinyi bevásárláson van, a többit meg a babázás tölti ki.
Tegnap kiszedték Dávid szájából a varatokat. Hát nem ment olyan simán. Most jó sokat sírt pedig nem is fájt azt mondta. Lényeg, hogy szépen gyógyul, de még kötés van rajta.
A kicsi Áron egy tünemény őt is vittük és egy hangja sem volt csak mosolygott mindenkire. Olyan kis nyugodt békés baba.

Titi
Remélem a párod jobban lett és elmentetek Bécsbe.
Biztosan nagyon szuper lesz idén is, attól függetlenül, hogy nincs hó.

Rimar
Nagyon tündéri a párod, hogy így figyel rád és csatangolhatsz egy kicsit.
Ma én is megyek ha a gyerkőcök felkeltek és megetettem Áront. 3 óra alatt megpróbálok minnél több mindent beszerezni.

Sziszi
Ma még nem jelentkeztél, csak nem babázol máris?
Ha mégsem akkor mi volt a ctg-n tegnap?
Valószínüleg nyomós indok, a doki részéről, hogy nem akar karácsonykor bent lenni, különben miért hagyta volna a lányodnál, hogy magától induljon be több mint 2 hetes túlhotdás után.

Juci, Momo, Eszter hol vagytok régen nem jelentkeztetek?

Puszi!

Kép

Kép
bufo
 
 


Sziasztok!

A tegnapi CTG szupi lett és a mai is.:)
Egyben vagyunk....

Sztem egy doki sem töltené a kórházban szívessen a karácsonyt!
NEm tudom ez elég nyomós indok-e..ma beszéltem az aszisztensével és azt mondta persze bejön, ha kell.
A zselével szokták kezdeni a szülés megindítást, ami, ha túl korán kezdik eléggé nyögve-nyelős és én személy szerint várnék, hogy magától.
Mindezek mellett szeretnék karira otthon lenni.

Meglátjuk mit hoz a sors, s a baba mit akar-mi már készen állunk a fogadására.

Puszi: Sziszike,

Kép
sziszike1000
 
 


Hali!

Megvagyunk,csak nincs idom.Ha alszik Mishal azt kint teszi,ha meg nem,akkor olbebabat jatszik,ha leteszem egybol sir.

Sziszike!
Drukk!!!

Tobbieknek ha esetle gnem jonnek nagyon Boldog Karacsonyt!

Tenyleg nem hiszitek el,de meg mindig eleg huzos Mishallal,bar ejszaka elkezdett jobban aludni,amit vissza is vonok mer tket napja annyit mozog ejjel a kisagyban hogy keresztbeall benne es akkor van siras...visszaaludni meg ugye cici nelkul nem megy.Hasfajas is megvan...sajna a sok nyogestol,erolkodestol meg koldokserve lett...szoval ezert sirni se nagyon szeretem hagyni.

Most meg alszik,kint sikerult elaltatnom a teraszon...hihetetlen,de bent csak ejszaka hajlando aludni.Ha nem megyunk ki,akkor csak siras lesz a vege..nekem meg majd befagy a sejhajom.

AMugy mar mosolyog,bar ki kell erdemelnem. :lol: A konyhaszekreny bezzeg minden este kap legalabb egy nagy vigyort. :lol:

Ma meg a fat is sikerult feldiszitenem,kesz csoda! :lol:

Mindjart rohanok mert uram s parancsolom kezd eledezni es ha nem kap masodperceken belul cicit akkor balhe van.

Mindenkinek ilyen nyugis b abaja van kiveve nekem????Pedig nem hiszem hogy elkapattam...de o mindenert sir ha nem az tortenik amit o szeretne.MI lesz itt kesobb???

Kepzeljetek,voltunk a Westendben anyukammal e s10tol 3ig ott voltunk,meg is szoptattam a babamama szobaban(nagyon jo),maszkaltunk,meg ebedelni is beultunk a Leroyba,es vegig aludta edesdeden az egeszet,persze karban,babakocsi nem volt jo.Mihelyt beleptunk a lakasba,mar orditas volt.Vagyis levontam a kovetkeztetest,hogy utalja a lakasunkat.A ferjem szerint okos baba,tudja,hogy valami nem stimmel,o nem ide valo(tudjatok,otthon azert nem 50 nmen eldegel az atlag kuwaiti).... :lol: :lol: :lol:

Koldokservre van valami otlete valakinek.Van aki azt mondja,hogy ragasszam le,de szerintem akkor meg a bore is begyulladna..igy meg???

Juci,Rimar,Bufo!

A ti babatok is nagyokat nyog pukizas,kakilas elott????
AMugy jonnek el,olvasni szoktalak majdnem minden nap,de egy kezzel Mishallal a kezemben nem tudok irni.

Ja,masik kerdes..mennyit szopnak nektek??Mert nekem100 felett az biztos...neha benyom 150-160at,de akkor 4 orat is kihuzza kaja nelkul,foleg ha alszik.De meg igy is 6-7x szopizik egy nap.
A dokino szeritn tul etetem,dehat hogy lehet tul szoptatni egy bebit.

Bocs,hogy magamrol irtam.
Bufo,irigykedem neha a nyugis Aron miatt,bar idegenekkel soha nem sir Mishal se,csak nezi oket nyugisan.A sirast a mamajanak tartogatja.

Ma jon anyukam,hurra...tudok hajat mosni,es nem kell ol ben cipelnem legalabb este..akkor atadom neki.
Ja,edesen gogicsel mar..nagyon cuki.

Puszi mindenkinek es ha tudok akkor irok!!!
Titi,na,kimentetek vegul is Becsbe??
momo35
 
 


Sziasztok lányok!

Csak gyors bejelentkezés, hazajöttünk!!! Vagyis sikerült kimennünk, a drágaságom hősiesen viselte a betegségét, pedig nem volt a legjoban. De összességében jól sikerült így is minden. Ma kicsit szemerkélt az eső, de így is jó volt a hangulatunk.

Holnap hozok képeket, és a görbémet is, ami elég egyhangú eddig.

Szép estét mindenkinek!!!

KépKép
titi_27
 
 


Sziasztok,

rég voltam nálatok, szégyenlem is magamat! :oops:
De mentségemre legyen mondva, olvaslak ám mindig titeket, csak hát a babás dolgokhoz nem tudok hozzászólni, még ha van is nekem Vivim. Az már olyan rég volt...

Momo,
köldöksérvre nekem semmi ötlet. Régen állítólag tényleg leragasztották. Vivinek is volt pici korában, de őt meg is műtötték vele 3 évesen! Állítólag a lányokat meg is kell, mert késöbb a terhességnél nem lenne jó, ha ott gyenge lenne a hasfal.
Szerintem, ha van időd és kedved a Madarászban nagyon jó dokik vannak, biztos ha felhívod őket segítenek neked, hogy mit tegyél. Én ha jól emlékszem egy bizonyos Kerényi dokinál voltunk, és rettentően aranyos volt!
Lehet, hogy buta kérdés, de milyen fát diszítettél fel már most?

Ja, és nyugi, nekem se volt Vivi nyugis. Egészen 2 és fél éves koráig alig aludtam, mert fenn volt egy éjszaka kb 5-ször. Rettenetes volt. Fáradt voltam és nyűgös. És ez át is ragadt rá mégjobban!
...de egy nagy, okos lány lett belőle! Na, jó, nem mondom, kicsit akaratos, de hát ez van én igy imádom! :D

Sziszike,
nagyon sokat gondolok rád! Vajon mi újság? Túl vagytok már rajta?

Rimar,
gyönyörű a kis Bazsi! És hogy erősködik már! :)

Bufó,
szegény Dávid! :( A varrás legalább szép lett a száján? Olyan kis hős! Amugy meg nem csodálom hogy sirt. Szerintem még felnőtt fejjel is nehezen bírnánk, hogy a szánkat varrják, meg szedik a varratokat!

Látom amugy mindenki milyen ritkán jelentkezik... Elfoglal titeket a babázás! ...de hát igy van ez rendjén!

na, akkor irok kicsit magunkról is. Szombaton voltam a dokimnál.
Már 29.3 mm-esek vagyunk és egyenlőre minden rendben van. Jövöhéten megyek integrált tesztre és nyaki redőre...
Igy nézünk ki most:
Kép

Majd ha lesz új kép, akkor jövök és mutatom!

Puszika mindenkinek, vigyázzatok magatokra és a kis csöppségekre!

Ági
csné
 
 


Sziasztok!

El vagyok kenődve kicsit.:(

A babával természtesen minden rendben nagyon jól érzi magát anya pocijában.:)

CTG jó lett, majd a doki azt mondta, nem értett még a méh szájam, így megindítani sem lehetne, ahoz 2 ujjnyira kellene nyitva lennem...aztán az UH-on is minden rendben volt-az áramlást nézték.

Dokim kedves volt, de annyira beleéltem magamat!!!

Párom édes, azt mondta nélkülem nincs karácsony, meg amúgy se izguljak, hiszen hosszú a mai nap és a honap is.:):):)

Puszi: Sziszike.

Kép
sziszike1000
 
 


Sziasztok!

Ma megjártuk a doki bácsit mind a két fiúval. Köhögnek és Dávid nagyon taknyos. Áronnál nincs nagy baj csak sterimart kell használni az orrába, Dávid hörghurutos. Egy rakás gyógyit váltottam ki.
De miért csodálkozom én is és a férjem is fújjuk az orrunkat rendesen.

Momo
De jó, hogy írtál.
Sajnálom, hogy még mindig ilyen húzósak a napjaid. A hasfájás előbb utóbb csak elmúlik.
Áron nekem is nyög a kakinál és jó kis piros lesz a feje amikor telerakja a pelust.
Én nem mérem már mennyit eszik, csak ritkán. A heti súlygyarapodás jó így nem aggasztom magam, most 5800g és még nincs 3 hós.Nálunk 3 óra telik el általában az evések között viszont éjjel csak 1x ébred, 6-7 evés van egy nap.
Szerintem normálisan eszik a kis Mishal, ne foglalkozz a dokival. Különben is anyatejes babát nem lehet túletetni. Lehet, hogy most többet hízik, de lesz olyan amikor meg épphogy nő valamit a súlya. Csináld csak úgy ahogy nektek jó és ahogy a kicsi igényli.

Titi
Örülök hogy jól éreztétek magatokat. Ha csináltál képeket akkor kérünk szépen mi is a karácsonyi hangulatból. :) :wink:
Lassan elkezdtek próbálkozni ugye? Az rémlik mintha keddtől tervezted volna. Sok sikert és kellemes perceket!

Sziszi
Na bánkódj! most már akkor kérd meg a bébit,hogy várja meg a karácsonyt és utánna jöjjön. :D Így mindenki jól jár a családod is és a dokid sem indítja meg korábban mint ahogy ő szeretne jönni.

Ági
Jaj de tündéri a kép. Látod nem kell félni már minden rendben van.
Hogy érzed magad továbbra sincs semmi rosszullét? Bár ha lett volna akkor az is múlófélben kell hogy legyen, hiszen mindjárt 12 hét. Te jó ég hogy szalad az idő.
Gondolok rád a jövő héten és gyere az eredménnyel!

Lányok ti hogy álltok a karácsonyi ajándék megvásárlásával? Mi még egy évben sem voltunk így elmaradva mint most. Hétvégén játéknézőbe voltunk és nem voltam elkábulva. Abból a rengeteg mindenből egyet sem tudtam választani, így a gyerekeknek még mindig semmi nincs. :(

Na megyek mert lejárt a mosógép és ki kell teríteni a ruhát.
Puszi mindenkinek!

Puszi!

Kép

Kép
bufo
 
 


Sziasztok!
Gyorsan elolvastalak titeket amíg alszik picúr.Mostanában elég gyakran eszik, már nem elég neki az eddigi felhozatal.Bár tegnap este 9-kor lefektettem és fél 6-kor ébredt fel.Már rég aludtam egyszerre ennyit.

Momo!
igen, Bazsi is nyögdécsel puki és kaki előtt.Jól ki is pirosodik a feje kakiláskor:)
Mostanában átlag 100-110g-ot eszik egyszerre, de sokszor csak 90-et, de volt már 140 is.Változó.Most 10 hetesen 4500g, szerintem pont jól fejlődik.Nem gyorsan, lassan de biztosan:)
Az engem is érdekelne, hogy milyen fát díszítettél fel?

Ági!
Örülök, hogy minden rendben!Nagyon kis cuki:) a képen!Vigyázz magadra!

Bufo!
Szegénykém!Jól lebetegedtetek.Javulást az egész családnak!
Hát igen, az ajándékokkal úgy-ahogy állunk.Párom még most is rohangál egy-két dologért.Kicsi fiúnknak még nem vettünk semmit.A játékfelhozatal elég rémes.Legalábbis amit a vásárosoknál lehet kapni, az többnyire bóvli, amit játékboltban lehet venni az meg nagyon drága.Persze valószínű, hogy inkább a drágábbat fogjuk választani.

Na megyek mert porszívóznom kell, mert a párom reggel leborította az egyik virágomat a szekrény tetejéről a szőnyegre.

rimar
rimar
 
 


Rimar

Nekem is alszik még Áron. 3 napja megint 2x kel éjszaka enni, 2 és 6 körül . Úgy látszik ez az időpont misztikus, mert Dávid is így kelt annak idején.
Nálunk is változó, hogy mennyit eszik,én úgy vagyok vele ő tudja mennyi kell neki. Ha azt érzem hogy kevés neki akkor két cicit kap, de általában elég az egyik. Ha kiegyensúlyozott, mosolygós akkor biztosan nincs baj. Lényeg a hízás az pedig megvan. :)
Az utolsó reményem a Régió játéknagyker ahol bízom benne, kapunk valami értelmeset a gyerkőcöknek.
Jaj szétszóródott virágföld a halálom Dávid elég sokszor játszotta ezt el. Volt olyan nap amikor 2x is takaríthattam, de én győztem nem pakoltam el a virágokat és most már békén hagyja. :)

Momo
Ez engem is érdekelne, hogy milyen fát díszítettél?
Mi csak 24-én szoktuk feldíszíteni a fát. Mióta Dávid megszületett azóta alvás időben csinálom, mert különben nem maradna egy ép díszem sem. Majd ha nagyobb lesz akkor ő is segíthet, mért én is alig vártam gyerekként, hogy rakosgathassam a diszeket.

Ma pihizős napot fogok tartani, mert zúg a fejem még sétálni sincs kedvem. Remélem Dávid sem ragaszkodik hozzá. Eddig ellene voltam, hogy sok mesét nézzen, most viszont örülök neki, hogy szépen leköti vele magát.

Mindenkinek szép napot!

Puszi!

Kép

Kép
bufo
 
 


Titi
Kérlek küld már el a Koda telefonszámát, hogy meg tudjam neki köszönni a ki ruhácskát amit Áronnak készített.
Küldheted e-mailben is ha úgy jobb.
Na mi a helyzet sikreült becserkészni a párodat tegnap?

Puszi!

Kép

Kép
bufo
 
 


Bufo, nem ment át névjegyben? Mert átküldtem még akkor!!! De mindjárt küldöm akkor sms-ben!

Úgy sajnálom, hogy nem tudok gyakrabban jönni közétek, pedig annyira szeretnék!!! Sajnos rengeteg a munkám, tegnap este még angol is volt, úgyhogy teljesen el vagyok havazva. Szellemileg teljesen le vagyok zsibbadva, és folyton bőghetnékem van!
Sajnos a baba terén is problémás vagyok, mivel hétfőn próbáltam a páromat becserkészni, és visszautasított. Közölte, hogy még mindig nem érzi jól magát, és nem akar megfertőzni. Ezek után tegnap tényszerűen odaálltam elé, hogy úgy érzem, jön a pé. Szerintetek???!!! Utána jót vitatkoztunk. Mi a jó fenét csinálhatnék? Hisz most van itt az idő! Ha próbálkozom, visszautasít, utána pedig már késő lesz. Szóval teljesen kikészültem!

Tegnap este aztán sikerült kibeszélgnünk a témát. Volt részemről sírás, sértődés, hang emelés az ő részéről, aztán este letámadott! Igyekszem a 2 naponkénti akciót összehozni, csak nagyon nehéz, de ezt már annak idején kiveséztem nektek. Sajnos mi nagyon ritkán vagyunk együtt, néha csak 2, 3 hetente, így nem tudom, hogy lesz baba. Annak idején is én támadtam le folyton, úgy rángattam az ágyba. Ő nem nagy szexőrült, pedig most elkelne a kicsit gyakoribb együttlét.

A görbém elég érdekes még mindig, bár mintha történne odabent valami. Tegnap olyan folyásom volt, és hasogatott a bal oldalam alul, remélhetőleg tényleg közeleg a pé. Ma már a 12. napon járok, szóval időszerű volna, ha ez mutatkozna a hőmön is. Kíváncsian várom a holnap reggeli hőmérőzést. Igyekszem csütörtök hajnalra egy akciót is kiharcolni.

A fotókat megpróbálom letölteni a gépről, és hozok nektek belőle, ígérem!!!

Sajnos a karácsonyi ajándékokkal én is hadilábon állok, a húgomnak még semmit sem vettem. A páromnak kint Bécsben egy-két apróságot beszereznem, így ő miatta már nem fő a fejem.

Valahogy ez az idei karácsony nem lesz az igazi. Már babázhatnánk... lányok, azt hiszem, kezdek depis lenni. Talán a karácsonyi hangulat miatt van? Most fog kijönni rajtam a baba elvesztése? Most is olyan letargikus vagyok, legszívesebben csak aludnék!

Ne haragudjatok a negatív hangvételért!!! Bízom benne, hogy a 2007 sokkal boldogabban fog telni, már nagyon várom.

Kép

KépKép
titi_27
 
 


Lányok, katasztrófálisan kakik lettek a fotók. Sötét mindegyik, és homályos, amit nem én csináltam. :( Úgyhogy válogattam a tavalyiból és az ideiből.

Akkor jöjjön a karácsonyi vásár Bécsből.

Ja, és aminek most nagyon örülök, hétfőn átvehettük a bárszékeinket! :)

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép

KépKép
titi_27
 
 


Sziasztok!

Titi: nagyon jók a képek.:)
Ti is arik vagytok rajtuk! :wink:

Bufo: azt hiszem bele törődtem, ha holnapig nem jön, akkor kariig nem mehetek haza vagy azis lehet igen, hogy kari után érkezik!

Meglátjuk. :P

A kórházban hányásos-hasmenés vírus van, ezért nem lehet a babókat látogatni sem. Szobák tele vannak 1hely volt d.e. mikor mentem. Pénteken viszont többeket haza engedik.

Annyira arik a pici babók, ma megint elszorult a szívem mikor láttam őket.

Puszi: Sziszike.

Kép
sziszike1000
 
 


Sziszi, sokat gondolok Rád! Gondolom, mennyire türelmetlen vagy, és nagyon várod már a kisbabátokat! Türelem, biztos hamarosan meghozza a Jézuska! :)

KépKép
titi_27
 
 


Szia Titi!

Aranyos vagy...én türelmes vagyok, de olyan rossz, hogy nem tudok tervezni sem.:(

Már aludni se tudok egy ideje, szenvedés az egész.
Annyira szeretném, ha ma összejönne..jó lenne kicsit megpihenni...

Mindenki azt mondja, hihetetlen, hogy még nincs baba, meg ez hogy lehet..indítassam meg..stb.

Szeretném, ha magától indulhatna meg és én tényleg mindent megteszek, hogy jöjjön, de vmiért nagyon jól érzi magát bent.
Annát mai napig cipelem emelgetem, sőt néha Zsoltit is kell, szóval nemis kímélem magamat, nem pihizgetek, egésznap mozgásban vagyok szinte.

Remélem nálatok is meghozza a várva várt babát a Jézuska. :wink:
..ha ma nem jön össze a szülés, már énis rá számítok...

Puszi: Sziszike.

Kép
sziszike1000
 
 


Jó reggelt lányok!

Én olyan, de olyan álmos vagyok!!! A párom ma otthon maradt, mert kidőlt, bújkál még benne a betegség. Azért estére tervezek egy kis szexet! Valahogy majd ügyeskedek.

Igaz a hőm semmi érdemlegest nem mutat, de mivel holnap hazautazom, és csak szombaton jövök vissza, muszáj ma akciózni. Szinte biztos vagyok benne, hogy szombat környékén lesz pé-em!

Sziszi, ezek szerint még mindig semmi..... :( Türelem!!!!!!!!! És kitartás!!!!!!

Kép

KépKép
titi_27
 
 


Sziasztok!

Minket teljesen ledöntött ez a betegség. Már én is rendesen elkaptam, zúg a fejem még a fülemet is feszíti a sok váladék. Már melegítettem is attól kicsit jobb lett. Mindent úgy hallok mintha búrában lenne a fejem. Lázam hála az égnek nincs. Sajnos a kicsi Áron is egyre jobban köhög, mert ahogy fekszik csorog a torkára a sok trutyi.
Hogy teljes legyen az öröm még meg is jött, most már rendesen, nem csak pecsételget, mint a múltkor. Úgy látszik nem élvzhetem tovább a mensi nélküli életet.

Titi
A párodnak jobbulást! Remélem sikerül estére az eltervezett együttlét. :) :wink: Főleg most, hogy kb fél időben jársz és ennyi nap kimarad. Bár ugye láttunk már olyat, hogy egy alkalomból is sikerült.
Nagyon jók a képek köszi! A székeitek is szupik.

Sziszi
Azt kívánom neked amit te szeretnél a legjobban. Sajnos hiába próbál az ember előre tervezni ez ilyen esetben nem sikerül. Ha vígasztal nekem sem segített az, hogy egész nap mozogtam emelgettem Dávidot ha kellett. Kitatást már nem sok van hátra!
A Dávid keresztanyja dec.18-ra volt kiírva és náluk sincs még semmi fejlemény.

Puszi!

Kép

Kép
bufo
 
 


Bufo, akkor jobbulást Neked! Reméljük, nem dönt le jobban a betegség!

Szóval már megjött?! És a tejcsivel hogy állsz? Ettől függetlenül eszik még Áronka? Valakitől úgy hallottam, hogy ilyenkor már más íze van a tejnek, és gyakran nem kívánják így?

KépKép
titi_27
 
 


Titi
Hála az égnek ugyanúgy eszik ahogy eddig. A tejcsi szaga nem olyan ilyenkor. Én is érzem olyan állott ízzadtság szagú. Lehet, hogy az elmúlt éjszakákon ezért kelt fel újra 2x mert talán kicsit ő is érzett valamit.
Dávid születése után 4 hónapig nem jött meg úgyhogy olyan nagyon nem lepődtem meg.

Puszi!

Kép

Kép
bufo
 
 


Sziasztok!

Nagyon régen jelentkeztem utoljára, gondolom, már el is felejtettetek! :(

Az elmúlt pár hetünk elég zűrös volt, nagy volt a jövés-menés + elkezdtem a PhD-mel foglalkozni + volt egy kis tejcsi ingadozás, amitől megijedtem.
Máté már 5 naposan 90 g-t szopott egy mellből, és általában 160-190 g-mal lakott jól, de nem volt ritka a 200-230 g sem, gyakran egy mellből! Ezért eléggé megijedtem, amikor csak 120 grammokat kezdtett enni, és a melleim sem voltak olyan duzzadtak. A napi négy evés továbbra is elég volt neki, és éjszaka is vígan aludt. A férjem mamája megnyugtatott, hogy a 3. hónap körül mindig van egy kis mélypont a szoptatásban, de ez még nem vészes. Tulajdonképpen magától helyreállt a dolog.

Momo!
Lehet, hogy tényleg a lakással van baj? Nem hiszek teljes mértékben ezekben a dolgokban, de lehet, hogy van benne valami. A férjem mamája mondta, hogy neki volt egy gyereke, aki csak sétáltatás közben volt hajlandó aludni, úgyhogy az apuka rendszeresen éjszakai sétákat tett vele órákon keresztül. Egyszer még a rendőrök is elkapták, mert gyanús volt nekik az éjszaka közepén egy babakocsival...
Az érzékenyebb idegrendszerű babákkal ez sajnos előfordulhat.

Titi!
Csak kapd el a férjedet!!! :lol:
Mi is a próbálkozás időszakában voltunk a legtöbbet együtt.

Bufo!
Jobbulást kívánok!
Már rettegek előre, hogy mi lesz, ha Mátéval is majd rohanni kell a kórházba egy-egy baleset miatt. Dávid nagyon hősies volt!

Sziszi!
Csak nem???

Cupicica
cupicica
 
 


Jó reggelt lányok!

Sziszi??!!!

Lányok, hát, nem igazán úgy alakul ez a hónap, ahogy kellene. Reggel próbálkoztunk, mire közölte a párom, hogy "még nem ébredt fel". Úgyhogy ez is elmaradt. Szóval, azt hiszem, felejthetem ezt a ciklust, mivel ma utazok haza, és csak szombaton jövök vissza. Annyira szar ez lányok! Ez a sok csalódás, visszautasítás, betegség, ami azt okozza, hogy nem sikerül az együttlét. És nekem meg pont most volna aktuális. Ne haragudjatok, de nem igazán vagyok képes most többet írni. :(

KépKép
titi_27
 
 


Titi

Tökéletesen megértem amit érzel. Sajnos a férfiak nem úgy élik ezt meg mint mi, és fel sem fogják az egészet. A folytonos visszautasítás pedig még jobban kikészít. Persze nem állhatunk azzal elő mindig most van pé és hajrá, ráadásul ha megmondjuk csak rontunk a helyzeten. Nem tudok jó tanáccsal szolgálni, de remélem azért még szombaton sem késő, ha sikerül összehozni az együttlétet. Fel a fejjel és ne add fel, bár ez a mostani helyzetben elég nehéz. Minden esetre ne görcsölj rajta, mert azzal csak rontassz az egészen. Próbálj meg a pároddal beszélni, hogy nem a baba miatt szeretnéd, hanem mert gyengédségre vágysz és már nagyon hiányzik az ilyen fajta együttlét. Hátha kiderül miért nem szeretné.
Érezd jól magad otthon!

Cupi
Örülök, hogy jól vagytok! Végre sikerül a ph-dt is írni, nem semmi.
Most Áron is kicsit kevesebbet eszik, úgy látszik ez már csak így van 3 hó körül. Nálunk még az is közrejátszik, hogy tegnap először szülés óta megjött. Úgyhogy bármennyire is nem szeretek, most fejek, mert nem eszi ki a cicit, nehogy később kevés legyen a tejcsi.
Igen sajnos előfordulhat bármilyen balseset, de én úgy gondolom nem szabad nagyon tragikusan felfogni az egészet, mert csak átunk vele. Persze nem jó így látni a szemünk fényét, de hát mi is túl estünk egy két nagyobb sérülésen. Ezeket nehéz megúszni,mert ugye nem tarthatjuk bezárva a gyerkőcöt.

Sziszi?

Puszi!

Kép

Kép
bufo
 
 


Sziszi itt!!!!

Tegnap voltam CTG-n reggel, de nem akart mozogni a kicsi, így estére visszarendeltek.
Látták vannak jóslók, ezért megvizsgált az ügyletes dokinő. 2ujjnyira vagyok nyitva, de hátul van nagyon még a méhszájam. Viszont a magzatvíz nagyon tiszta, azt mondta-ennek azért örülök.

Már 6.napja jön a nyákdugó is...szóval remélem a vége felé vagyunk...

Gondolkoztam mi lenne a jobb, hogy mikor jöjjön, de arra jutottam-minél hamarabb és az se gond, ha a Jézuska hozza, majd.:)

Majd írok még.

Puszi.

Kép
sziszike1000
 
 


Lányok én mára és holnapra búcsúzom!!! Nagyon fogtok ám hiányozni! Hamarabb akartam indulni Miskolcra, de úgy terveztük a párommal, inkább később induljak, de még összebújunk otthon egy kicsit. Hátha összejönne!!! Gondoljatok rám lányok!

Szombaton este jövök, úgyhogy még nem kívánok senkinek kellemes ünnepeket, hanem szép, kellemes együttléteket!!!

Puszi mindenkinek! Szombat este jövök!!!

Sziszi, addigra szerintem már a karodban fogod tartani a bébiteket! Gondolok Rád!

KépKép
titi_27
 
 


Az együttléteket értse mindenki úgy, ahogy neki jó :wink: Akár a babával, akár a papával!!! :)

KépKép
titi_27
 
 


sziasztok!holnap utazunk jöttem elköszönni jövöhétig mert remélem akkor személyesen talizunk mindenkivel!

nagyon szép karácsonyt kivánok nektek!teljesüljön minden álmotok!

Évente egyszer, egy csodás téli éjjel, bűvös, titkos, álmok suhannak a szélben! Mindenki házába boldogság költözik. Szívünk örömmel megtelik! Boldog Karácsonyt! Kép

puszi mindenkinek

Virág
Kép
Kép
virág22
 
 


Szia Titi!

Nagyon aranyos vagy.:)
Énis nagyon remélem!

Nagy drukk, akkor ..biztosan összejön-gondolok rád!

Puszi.

Kép
sziszike1000
 
 


Juci, Virág

Köszönjük a karácsonyi jókívánságokat!
Jó utat mind a kettőtöknek!
Kívánom hogy Neketek is nagyon Szép és Meghitt Karácsonyotok legyen!

Nem tudom lesz e ma valaki, mert úgy látszik mindenki eléggé elfoglalt mostanában.
Mi tegnap óta rohangálásban vagyunk délután, amit ma is folytatunk. A karácsonyfánk már megvan, Dáviddal választottuk ki. Nagyon élvezte, bár neki mind kellett volna amit néztünk. Remélem ma sikerül mindent beszerezni és holnap már csinálhatom az itthoni előkészületeket. A lakás romokban takarítani kellene stb...de gondolom nem vagyok egyedül ezze a problémával. Sajnos így jár az aki mindet az utolsó pillanatban csinál.

Szép napot mindenkinek!

Puszi!

Kép

Kép
bufo
 
 


Sziasztok Lányok!

Végre itthon vagyok! :P

Elolvaslak benneteket, meg elpakolászok és jövök. De jó végre itthon és köztetek:):)

Koda

Kép

Kép
koda
 
 


Koda!

Jajj de örülök,hogy hazaengedtek!Ugye minden rendben van.Jól vagytok? Mesélj! :D

Mindenkinek puszi

Eszter

Kép

Kép
anubias
 
 


Hali!

Nagyon Boldog,Bekes Karacsonyi unnepeket kivanok mindenkinek lanyok!

Gyorsan telik az ido,nem???Mi megvagyunk,Mishal meg mindig hasfajos,de mar azert jobb,bar a kakilasnal nagyokat erolkodik,a kis serve meg csak ugy kidudorodik. :cry:

De nagyon edin vigyorog,mostanaban allandoan orrba vagja magat,es mar akar fel orat is elvan a zenelo,forgo dolgaival,de igazabol azt szereti ha anya(en :lol: ) mindig a latokoren belul marad.
Ma jot nevettem,van egy zenelo valami,vagyis az agy vegere van felszerelve es ha rugdossa akkor vagy allathangokat ad ki es fenyjatekot,vagy MOzartot,de van egy kapcsolo is amivel be lehet kapcsolni.Egyszercsak megszolal MOzart,hat nem rugdosassal inditotta be hanem a kis labaval bekapcsolta a kapcsolot. :lol:

AMugy mi kb. 5.3 kgnal tartunk most,hossz nem tudom,de mar sokszor a 62es cuccok is eleg feszesek ra.
Ja,valakinek van valami otlete tejkiutesre.Eleg ronda neki,mar a kis mellkasan es hatan is van...elkezdtem a homeobogyot...de magatol is elmulik,nem??Ferjem kis ragyasan latja majd inshaallah.

CUpicica!

Hat igen,en is hajlok ra,hogy feng shuilag neki nem a legjobb ez a lakas...meg jo,hogy jovore ha minden igaz akkor epitkezni szeretnenk,remelem az tetszeni fog Urasaganak. :lol:
ALudni meg mindig kint szeret,vagy kint elalszik es behozom es ugy meg neha alszik egy orat,ha nem szedem ki a bundazsakjabol.

Tobbieknek jo babazast,vagy babagyartast kivanok.Agi,KOda,vigyazzatok nagyon magatokra es a babocakra!!!!

Titi,ANubias,Virag,mindent bele!!

Ne haragudjatok hogy ritkan irok...remelem hamarosan eljon az ideje annak is hogy sikerul naponta irnom,de olvasni mindig elolvaslak benneteket.

Ja,kepzeljetek,most betettem a kisagyaba es addig bambulaszott mig veletlenul elaludt. :roll: Csakhat ugyanolyan gyorsasaggal fel is koltheti magat.Most nem merek zajongani,pedig a furdot ki kellene takaritani,a konyhaszekrenyt rendbe rakni,mert csak be vannak dobalva dogok.

Takaritas???Hajat kellene festeni,egyeb..fodraszhoz se sikerult eljutnom mer tnem volt aki vigyazzon ra.Pedig parom nemsokara jon es en nagyon le vagyok pukkadva. :cry:

Karacsonz...ja igen,a fat diszitettem fel...de ezt irtam nem??Vagy csak akartam??Mi KUwaitban mindig 10 korul feldiszitjuk,mert kesobb mar nem kapni elo fat.
Holnap jon anyukam estere,aztan egyedul leszunk MIshallal,nem is banom.Valami pulykavalamit sut anyukam,a krumplit,salit,sutit nekem kellene megcsinalni,de mikor :?: :?: :?:



Na,befejem es megiszhom vegre ulve a team.Ilyen se volt mar lassan ket honapja. :lol:

Millio puszi
Monika
momo35
 
 


Nagyon Boldog Karácsonyi Ünnepeket Kívánok Mindenkinek!

Kép

Puszi!

Kép

Kép
bufo
 
 


Sziasztok!

Szeretnénk nektek Áldott, Békés, Boldog Karácsonyt Kívánni!

Még egyben vagyunk, amint van vmi, értesítelek titeket.:)
este még fa díszítés lesz, majd holnap reggelre jön a Jézuska, s talán utánna a babó...

Nagyon várjuk már.

Sok puszi: Sziszike.

Kép
sziszike1000
 
 


Sziasztok,

MINDENKINEK NAGYON BÉKÉS, BOLDOG KARÁCSONYT KÍVÁNOK!

Kép

Puszi,
Ági
csné
 
 


Lányok, mindenkinek szeretnék nagyon boldog karácsonyt kívánni!!!

Biztos vagyok benne, hogy a mai nap mindenkinek meghatározó élmény lesz, mivel szinte mindenki családja gyarapodott egy fővel, és az új jövevénnyel ez lesz az első karácsonyotok!

Kívánom Nektek, hogy legyenek nagyon meghitt napjaitok!!!

Ölelek mindenkit!!!

KépKép
titi_27
 
 


LÁNYOK,MINDENKINEK NAGYON BOLDOG KARÁCSONYT KÍVÁNOK ÉS A KISBABÁITOKNAK,PÁROTOKNAK IS BOLDOG BÉKÉS SZERETETTELJES ÜNNEPET! Kép

Puszi

ESZTER :D

Kép

Kép
anubias
 
 


Sziasztok!

Sajnos már nagyon rég jártam felétek. Remélem azért még nem felejtettetek el. Még nem sikerült végigolvasnom mindent, de most is sietnem kell, mert jönnek a vendégek.
Az ünnepek után jövök, és mesélek, de addig is:

Ma leszállt egy angyalka hozzám s az súgta nékem: Gondolj ma azokra akik szívedben élnek. Eszembe jutottal te és a családod ezúton kívánok nektek BÉKÉS BOLDOG KARÁCSONYT!!!!
Rezeda, Sára, István, Gyöngyi

Kép

Kép
oné
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet: