Új privát üzeneted érkezett!

Írtam az éjszakámat. :)

Most meg szédülök,tuti lent van a vérnyomásom. :?

Kép
martik77
 
 


Oké, akkor visszaolvasok, de itt leszek majd.
Laptetű.
:D :D :D :D

KépKép
benó
 
 


A F. tegnap este hatkor lefeküdt "kicsit" pihenni. Ebből az lett, hogy már nem kelt felt. Nézem a békát, hát olyan hangosan horkolt, hogy nem hallottam, gyengéden megébresztettem és kértem, hogy forduljon oldalra, de nem, maradt úgy,így mikor rázendített újra meg kellett kérnem. :? Én este 11-kor lekapcsoltam a villanyt és mentem aludni, erre ő elkezd forgolódni, csapkodni a párnával, féltizenkettőkor felkelt, öltözködött, közben ráült a lábamra, kiment a konyhába, ott csapkodott, zörgött, csörgött, szal totál kiverte a szememből az álmot. :evil: Aztán meg a sarokpadon aludt. :? Hajnalban jött vissza a szobába,megint csapkodott, megbotlott, akkor káromkodott,stb. Megint felébresztett. Fél hatkor kelt, akkor meg feláll, rakja el az ágyneműt, közben csörög a mobilja, de nem kapcsolja ki, szándékosan hagyja,hogy csörögjön,hogy én ne aludjak. :x
Erre reggel kérdem tőle,hogy miért nem aludt a szobában,mire a válasz, hogy ÉN NEM HAGYTAM ŐT ALUDNI! :shock:

Kép
flóra 11
 
 

 
 

Oké, elolvastam az előző oldalt. :D
Ki nézte a plafont egy órán keresztül? :roll:
NAGYON BOLDOG 3. HETET, KIS VUK!!!

Jó volt ez a vírusos poén! :lol: :lol:

KépKép
benó
 
 


Akkor ma köszöntsd fel a F.-t, mert szerintem ez az ő napja! :x :lol: :lol: :lol: :lol:

KépKép
benó
 
 


L.meg én mert nem aludt a Csepp és utána megint sírt sokáig ,míg végül hamarabb kapott kajcsit. :) :) :)

Kép
martik77
 
 


Hú,de dühös lettem ere! Mondtam, hogy pontosan fordítva volt. Erre megkérdezte, hogy őőőőő,hogy mivel nem hagyott engem aludni!!!! Totál hülyének tettete magát,mintha ő nem tudna semmiről. :evil: Én meg állítólag őt felébresztettem, hogy nem hallom a tévét, aztán meg elaludtam. :? Mondom, bocsi, de este fél kilenckor szóltam rád, aludni meg 11-kor mentem, nem aludtam el film közben. :x
Szerintem ez nagyon önző viselkedés tőle, hogy mert ő alszik, délután, akkor álljon meg az élet.Pedig mi igazán alkalmazkodunk hozzá, a gyerekeknek is mindig szólok, hogy halkan,ha ő alszik.

Kép
flóra 11
 
 


Az F mensizik??Minden hónapban van ilyen napja!! :D

Kép
martik77
 
 


pill

KépKép
benó
 
 


Amikor ő beteg volt én körbeugráltam őt,ágyba kapta a kaját, mindig telefőztem neki a termoszt teával, hoztam neki gyógyszert, ő öt napig feküdhetett, meg is gyógyult. Én ha beteg vagyok főzhetem magamnak a teát, akaját is nekem kell megcsinálnom, mosogatni, takarítani, mosni, teregetnei,mire végre bejutok az ágyikóba, mégcsak a filmet sem nézhetem meg. Hát nem önző viselkedés ez tőle? :evil: És ő azt mondja, hogy nem az. :x

Kép
flóra 11
 
 



KépKép
benó
 
 


Szerintem is önző viselkedés. :?

KépKép
benó
 
 


Biztos Márti,de kicsit már unom a rigolyáit,komolyan! Az én türelmemnek is van határa. :x Ha meg szólok neki érte, azzal reagál,hogy megsértődik és nem szól hozzám,vagy fogja magát és elmegy haza a lakására. Mikor visszajön,akkor is elvárja, hogy én közeledjek, ő a világért sem. De nem fél attól,hogy itt én vagyok itthon, egyszer besokallok és azt mondom, hogy agyő?

Kép
flóra 11
 
 


most mondják a hírekben a vírust

akkor csak nem tréfa :roll: :roll: :roll:

Kép
martik77
 
 


Sajnálom, hogy ilyen veled ez az ember.
Pedig megérdemelnéd, hogy normálisan viselkedjen veled. :(

KépKép
benó
 
 


Ne aggódj, Márti, a mi gépünk örökké vírusos! Nem csak ma! :lol: :lol: :lol:

KépKép
benó
 
 


Aranyos ez a kis muffin. :wink:

Kép
flóra 11
 
 


És mit mondtak róla? Szerintem akkor is tréfa.... Csak beszélnek róla.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára flóra 11 2009.04.01 07:37-kor.

Kép
flóra 11
 
 


én itt Döménél nem tom megnézni. :?

Kép
martik77
 
 


Majd még keresek olyat, ami érthető is, mert egy csomó minta tök gáz, nincs benne pl., hogy mi lesz egyáltalán belőle vagy hogy kell.... stb.
Ja, tegnap a GY. kiszabta és nagyjából meg is varrta mind a két hálózsákot, én meg végeztem az összes házikóval és eperrel, már csak akasztó kell rá. :D De még fogok epret csinálni, mert a Dettinek nagyon tetszett, csinálok neki egyet. :D

KépKép
benó
 
 


Az antibiotikum nagyon gyorsan hat. Ma már a manduláimat nem érzem annyira, már nem szúr. Most a torkom kapar még fent a szájpadlásom hátulján,meg olyan,mintha gombóc lenne a torkomban. A nátha az alaposan elöntött, fáj is a fejem tőle. Lázam is van, de nem magas.

Kép
flóra 11
 
 



KépKép
benó
 
 


Nálunk nem mondtak semmit a vírusról,megnéztem a reggeli híreket. Hol beszéltek róla,Márti?

Kép
flóra 11
 
 


Jaj, szegény, akkor nem vagy sokkal jobban. :? Nem akarsz alukálni? :wink:

KépKép
benó
 
 


Ez aranyos. Ezeket meg tudom nyitni,érdekes,amit levélben küldtél,azokat nem.

Kép
flóra 11
 
 


Nem. Feltettem magamban, hogy ma mindenképp befejezem a szakdogát. ( :lol: Ez is áprilisi tréfa lesz ? :lol: ) Úgy készül,mint aLuca széke. :?

Kép
flóra 11
 
 


Akkor még keresek. :D

KépKép
benó
 
 


Csináld is. :D :D

KépKép
benó
 
 


Az rtl hírek mondta.se most komolyan.És tényleg nem jön Tancsu!

Kép
martik77
 
 



KépKép
benó
 
 


Lányok,nem értek a politikához, de mondjátok, mi a fenéről beszélnek ezek? Miért mondják nálatokés nálunk is állandóan,hogy krízis van,spórolni kell, stb. Ez megy január óta. Decemberben még nem volt krízis,akkor attól, hogy január 1 lett, hirtelen krízis lett? Hülyék ezek? Vagy minket néznek hülyének? Tudom, volt ez a gázkiesés,amikor állt a termelés. Megértem, hogy e miatt kevesebb az állambevétel. Na de ennyire? Hogy mindenütt be akarják hajtani a hiányt? Hiyzen 100x-osoan behajtják rajtunk! :evil:

Kép
flóra 11
 
 


Mikorra ígérte?

KépKép
benó
 
 


Ne hallgassál híreket. :wink:

KépKép
benó
 
 


Tudod, mi a Mártival vagyunk a másik két nagy politikus rajtad kívül. :lol: :lol: :lol:

KépKép
benó
 
 


Köszi Benó, ezt az oldalt is eltettem. :wink:

Azt hiszem a gombóc a torkomban a méztől van.Most ég a gyomrom is tőle. :?

Kép
flóra 11
 
 


Szerintem azt csináld, hogy most pihizz, míg mindenki dolgozik, suliban van, és akkor tevékenykedj, amikor otthon vannak, legalább hátha segítenek is..... :wink:

KépKép
benó
 
 


Tancsu azt mondta, hogy nem jön ma. Pedig havan is ilyen vírus, az a fórumon keresztül nem tud semmit csinálni. Csak esetleg ha valami fertőzött fájlt lehúzol, pl. egy levelet. Sztem minden gyanús levelet dobjatok azonnal ki.

Kép
flóra 11
 
 


Most amíg nincs itt senki, csinálom a szakdogát, arra később úgysem jutna időm. De most azt hiszem, veszek be allergiára valamit, mert ez a gombóc a torkomban nagyon fullasztó.

Kép
flóra 11
 
 


A Márti hozzájuk várja a Tancsut, nem?
Szerintem az is hülyéskedés volt, amit írt. Vagy nem? Most már nem tudom... :roll: :lol: :lol:

KépKép
benó
 
 


Menj csak békével, én meg megiszom a kávém, mert még nem ittam és keresek cipőmintát vagy valami jót. :D

Márti, remélem, nem vagy nagyon rosszul a vérnyomásod miatt. :? :?

KépKép
benó
 
 


Ez az undok Lilu is terhes.... :evil:

Kép
flóra 11
 
 


Nem,a Tancsu komolyan írta, hogy nem jön. :(

Kép
flóra 11
 
 


Szerintem ez az oldal is nagyon jó, bár nem találok rajta mintákat, sajnos: :? De ötletadónak jó: http://softiescentral.typepad.com

KépKép
benó
 
 


:evil: :evil: :evil:

KépKép
benó
 
 


Ezt a Lilura írtam.

KépKép
benó
 
 


Hú,itt annyi minden jó dolog van! Micsoda házikók! Láttad?

Milyen papucsot keresel? A baboknak?

Kép
flóra 11
 
 


Hoztam joghurtot. A tej leköti a mérgeket. Talán túlettem magam mézből.

Kép
flóra 11
 
 


Igen, mert még van időm varrni. :lol: :lol: :lol:

KépKép
benó
 
 


Lehet. :wink:
A Gy. is szereti a mézet, én nem nagyon vagyok oda érte. Egy csomószor eszik mézes kenyeret, engem meg kiráz tőle a hideg. :lol: :lol:

Márti, jól vaaaagy?

KépKép
benó
 
 


Szerintem ez is tetszene neked: http://www.spoolsewing.com/

KépKép
benó
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?