Új privát üzeneted érkezett!

Reni olyat meg nem tudok :lol: :lol: :lol: :lol:
Na jo legalább eggyet Patrik
Na jo megyek kaját csinálni az emberek

Kép
kriszpiri
 
 


Jó főzőcskézést!!
Nekem islépnem kellene haza....egyedül...

Kép

Kép
nyuszitappancs
 
 


Nekem már megsült az oldalas majdnem :D

Köszi :)

Pár nap alma után mehet a barack!!

Reni
Kép
Kép
rennye
 
 

 
 

Na Én haza mentem...
Legyetek jók
Puszika

Kép

Kép
nyuszitappancs
 
 


Na itt!!!

Bocs,csak kicsit zombultam.

Még előző hétvégén voltunk Szolnokon,nem tudom erről írtam e,de a blogomban van kép meg beszámoló!Szupi volt!Iza bírta a vonatot!

AztánÖcsém is náthás volt meg a férjem is...Reméltem h Iza megússza,de nem.Szerdán este letaknyosodott!2 éjszaka szinte semmit nem aludtam...folyton szívtam az orát stb.De most éjjel nem kelt,nem szörcsögött!Remélem hamarosan meggyógyul!Láza nincs,nem is volt.

Fogunk még mindig nincs...

Apának tegnap volt a szlinapja,csináltam közös fotót!Szintén a blogban van,de mindjárt dobok ide is 1-2 kpet!

Holnap meg mamámhoz megyünk fel!

Kép Kép

annus11
 
 


Jaj, de édesek vagytok a képeken :) De jó :)

Iza remélem, hogy ennyivel megúszta (és Te is). Ja, és boldog szülinapot férjecskédnek :D

Mi ma ünnepeltük Norbiét, tényleg színes volt a tűzijáték, naggyon szupi volt 8) :D

A torta (bár itt még nincs rajta a francidrazsé):
Kép

Kép

Ajibontás:
Kép

Marcipán evés:
Kép

Reni
Kép
Kép
rennye
 
 


Mégegy
Kép

Reni
Kép
Kép
rennye
 
 


Sziasztok!

Gyönyörűek a képek!Isten éltesse az ünnepelteket!

Rólunk annyit, hogy Atticy napközben már nem cumizik, és tegnap vacsira bevágott egy egész sült pulykacombot és ma reggel 2 szelet felvágottas kenyeret.

Haladunk... :wink:

Kép

Kép



Cs.K.T.
timcike81
Nagykőrös
 
 


Timci! Ez nagyszerű :lol: :D :lol: :D Csak így tovább!!!

Reni
Kép
Kép
rennye
 
 


Annus! Most néztem meg a blogon, ahogy Iza eszik. Nagyon édi :D
De lehet egy megjegyzésem? Olya//n szépen nyitja a száját, ne hagyd, hogy leszopizza a pépet. Amikor kinyitja a száját, tedd bele a kanalat, és egy határozott mozdulattal a szárát felemelve húzd ki úgy, hogy a felső ajkát érje a kanál amikor kiveszed. Mint amikor Te eszel. Biztos, hogy meg tudja csinálni, mert gyönyörűen nyitja a száját. :wink: Ja és bocsi az okoskodásért, de sokkal könnyebb úgy etetni. :oops:

Reni
Kép
Kép
rennye
 
 


Sziasztok!Ha tudtok segítsetek,megfogadnék minden tanácsot.5hónapja hogy meszültem de sajnos korán kellet meszülnöm a 7 hónapban jártam mikor közölték veleünk,hogy megkell szülnöm mert baj van (meghalt a baba)sajnos el kellet hanvasztani azóta is a temetőbe van nincserőnk elmenni érte.De az a legrosszabbb az egészbe ,hogy a sógornőmnek is van babája pont 5 hónapos .Nem tudom megnézni azt a gyereket.Nagyon sokat sírok .De szeretnénk még egyszer megpróbálni ,de nagyon félünk.Kérlek segítsetek imélem szilvi19771013@citromail.hu előreis köszönöm

baranyainémerkelszilvia
baranyainémerkelszilvia
 
 


Reni!
Igen,köszi!ma már így eszik!Ez az első evészetünk volt,és gyakoroltunk.Min én mind Iza :lol: :lol: De mivel elsőre ilyen szépen evett,így hamar belejöttünk!Ma már fogja a kezem és tolja be a szájába!Tehát nem a kanál után kapkod,hanem a kezemet "irányítja"Megzabálom!!!!! :lol:

annus11
 
 


Az volt az elsőőőő? :shock: ? :shock: ? Aztaaaa. Azon én átsiklottam. Naggyon ügyes :D
Mázlid van ezzel a kislánnyal, hogy így "eteti magát" :lol: Édi lehet :wink:

Izé.........én nem tudok ezzel a hsz-szel mit kezdeni. Milyen segítséget vár? Én hál' Istennek ilyet nem éltem át, nem tudnék mit írni.... :oops: :oops:

Reni
Kép
Kép
rennye
 
 


Reni!
Én se..... :roll:

Többiek???Hahhhó????!!!!!

Picit én is el vagyok havazva..Iza még náthás picit...meg a fogával is szenved...a 2 együtt kész felüdülés nekem :? Kezdek zombulni!!!

Meg varrok egy mei tait...a szabásminta már megvan,remélem holnap ki tudom szabni és aztán megvarroma héten vmikor...

Iza már 6,7 kiló...nagyon belehúzott!!Jövőhéten oltás!!!!!Most csütörtökön meg már 5 hós :shock: Öregít ez a gyerkőc :D :D

És labdázik is...apa kapott egy kis focilabdát ami távkapcsoló is...na ezzel játszik,annyira cuki!!!Gurítja,meg be akarja kapni...képes érte elmászni vhogy...megzabálom!!!!

Na lépek!Remélem jelentkeznek a többiek is...elkezdema felsorolást...de bizti kihagyok vkit :oops:

Na pl Évi??Anita???Mezsó,Beo,Reni,Nyuszi,Timci,Krisz??+akit kihagytam 8)

annus11
 
 


Kata Boldog Születésnapot!!!

Kép
kriszpiri
 
 


na sziasztok...

apa újra rakta a Windows-t így eltűntek a jelszavaim... kértem újjat ezen a vackon erre nem küldi a mailt... így a régivel nem tudok belépni...

na megyvagyunk, Balázs nagyon rosszúl alszik egy hete, aki olvas blogot az tuggggya :) így most hozzátápi elkezdés és esténként tápszeres pótlás mert nem elég tápláló Neki már a tej.

7kg és 68 cm. forog, kúszik, tolat, gyakorolja a négykézlábra állást.

tegnap voltunk babauszin isteni volt. most viszont rohanok mert hívat. majd mesélek.

csak jeleztem élek és olvastam csak a technika ördöge nem engedte h belépjek... :)
beo_
 
 


na akkor kicsit bővebben, most alszik :)

Szóval ma reggel leesett az ágyról, pedig direkt középen hagytam, kezében játékkal háton. 5perc múlva tompa puffanás, rohantam mert tudtam leesett. Mázlimra tegnap vettem elő a vastag paplant meg egy nagy párnát és arra esett, az ágyba ütött be a fejét egy kicsit... kicsit megijedt, meglepődött... de semmi komoly.

tegnap babauszi volt, hatalmas.. 2 baba sírva fakadt, Balázs végig csapkodott, pacsált, pedálozott, röhögött. imádta. minden érdekelte, ügyesen együttműködött. amikor a merülésre gyakorolva lelocsolták az arcát csak pislogott. több baba prüszkölt köhögött sírt. még a nő is megdícsérte milyen ügyes volt.

aztán mi is volt még... ja nem tudtunk lemenni Kaposvárra mert már az Asztórián úgy üvöltött mint akit nyúznak, így hazahozott minket apa...

nagyon rosszúl alszunk, nem elég már neki a tej, ami persze furi mert van tejem, csak nem elég tápláló már neki... szóval jön majd a VN és megbeszéljük mi legyen. Sinlacot ajánlott.
Bár nem csodálom egész nap mozog, finceg kapálózik, és hát jó nagy gyermek :) szóval nem vagyok elkeseredve, kap majd finomabbnál finomabb dolgokat :)

olvastam ám minden nap, Annus még mindig csodaszép a lányotok, Ti meg nagyon szép pár vagytok , apának utólag is boldogat!! egyszer kellene már találkoznunk nem gondolod?! :)

hát azt hiszem ennyi történt velünk. ja meg vettem egy babakocsit, 6 hós korától lesz jó, mert nem dönthető, ülni kell benne, már alig várom h kipróbáljuk.Van új meitai is. öhm na lelövöm magam :)

beo_
 
 


ja és képek arról, hogyan gyakorol a négykézlábra állásra :)

(másik fórumon írták, milyen jót tesz Bazsinak a dévényes torna, mert bő 1 hónappal ezelőtt még a fejét sem nagyon emelte, most meg közlekedik. és totál igazuk van, én is csak kapkodom a fejem :) )

na képek:

http://kepfeltoltes.hu/090923/100_3787_www.kepfeltoltes.hu_.jpg
http://kepfeltoltes.hu/090923/100_3833_www.kepfeltoltes.hu_.jpg
http://kepfeltoltes.hu/090923/100_3832_www.kepfeltoltes.hu_.jpg
http://kepfeltoltes.hu/090923/100_3892_www.kepfeltoltes.hu_.jpg
http://kepfeltoltes.hu/090923/100_3893_www.kepfeltoltes.hu_.jpg
http://kepfeltoltes.hu/090923/100_3895_www.kepfeltoltes.hu_.jpg

és a kedvenc mosolyom :)
http://kepfeltoltes.hu/090923/100_3898_www.kepfeltoltes.hu_.jpg

beo_
 
 


Sziasztok!!
Beo: Gratula Balázshoz és az ügyeskedéseihez :-)

mezso????

annus: Remélem Iza jobban van!!!



Patrik is elég jól viseli mára a fogzást!! Már 4.-napja végig alusssza az éjszakát és reggel 7-kor kel elősször csak!!Remélem ez így is marad!!!Bár még szurtyog...naponta többszőr szívom az orrát (gyűlöli),de láza nincs...remélem nem is lesz!!De fogunk még nincs!!
Tegnap fel állt a kiságyban :-)Annyira büszke volt magára,látni kellene ahogy visong :-)

Kép

Kép
nyuszitappancs
 
 


Sziasztok!

Én is itt!! :D Csak költöztünk és nem volt netem :( De már van igaz még mindig nagyon lassú, meg sokszor nem volt már türelmem megvárni, hogy betöltsön.
Este jövök beszámolóval, hogy mi van velünk. Meg hozok képeket is!

Anita

anitapo20
 
 


Sziasztok!

Na megjöttem :D

Annus, nagyon szép kis család vagytok! Szép súlya van Izának! :D Remélem lassan jobban lesz Iza és végre azok a fogak is kibújnak neki. Előre is boldog 5. hófordulót Izának!!! :D

Beo, Balázs nagyon ügyes!!! :D Neki is szép súlya van!! Levi most 10 hósan 7880g és 73cm. :D

Nyuszi, örülök, hogy Patrik is jobban alszik már! Remélem továbbra is így marad!

Rólunk: Levi már magától mindenhol kapaszkodva megáll :D mindig keresi a helyet hol tud felállni. Gyorsan mászik. A múltkor kétszer körbemászta a szobát majd rácuppant a papucsomra Alig bírtam kivenni a szájából :shock: :lol:
Kezét fogval már lépést megy is. Kér a kezével ha kell neki valami és mondja közben hogy "agggy" :lol: Már egy kicsit több főzit is megeszik, a gyümiket imádja Két fogunk van és annak is már egy hónapja, hogy kibújt, következő fognak pedig még nyoma sincs. :(

Mindjárt hozok képeket.

anitapo20
 
 


Na a képek, sok leszek :oops: :wink: :lol:

Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép

Utolsó képen így állunk mi :D
Mára én is eldugulok :D

anitapo20
 
 


Gyönyörűek a gyerekek!!!Még élek, csak nem érem utol magam. :oops:

Kép

Kép



Cs.K.T.
timcike81
Nagykőrös
 
 


Anita, nagyon ügyes a kisfiad, :) nem hiszem, h utól éri Balázs, hisz most hogy duplázott lassul a gyarapodás :)

beo_
 
 


Beo:nagyon édes és ügyes Balázska.Hova jártok babaúszira?Tök jó a vonalzod.Leesés még jó hogy ott volt a paplan

Anita:nagyon édes Levi és azok a gyönyörű szemek hát meg kell zabálni. :lol: A 3. kép a kedvencem :lol: :lol:

Mezso: apa hogy van?Blankus szereti a bölcsit?És te hogy állsz a meloval?

000kata
 
 


Róllunk: mi még eddig hálistennek nem voltunk betegek remélem nem is leszünk.
Kevin nagyon ügyes már tud egyedül menni ,kapaszkodás nélkül :lol: :lol: Nagyon ügyes :lol: Szerintem egy hét és futhatok utánna :lol:
megyek elaltatom törpicurt,most boritotta ki a teámat a szönyegre :?

000kata
 
 


Kata, nagyon ügyes Kevin!!! :D :D :D

anitapo20
 
 


na most mivan?! megjöttem és mindenki eltűnt?!


Balázs (a blogomon megnézhető) elkezdett cuppogni. Beszívja az alsó ajkát és cuppog rajta. babapancsolás alatt is végig azt csinálta.
Na most a cuppogás "velejárója", h így meg elkezdett dumálni. Be nem áll a szája. halandzsázik. Tudom, most a nagy gyerekesek összehúzzák a szemöldöküket, persze nem úgy halandzsázik, csak mondja mondja. van amikor az anyára gyakorol annnnnnnnaaannnaa, nyaannnnaa, van pappppaapppa, döddö. Tegnap megkérdeztem Tőle, szereted anyát? Igen? és az igen után azt "mondta" ggggggggn.

jó persze csak én tulajdonítok neki túl sokat, de olyan jó :)

ja és esti csendélet nálunk a konyhában: Én a széken, Balázs az ölemben ül, közben apa hátát nyomkodom mert fáj neki. Balázs: hmmmmmmm---> kaki. 3 napja nem kakilt. Erre érzem milyen meleg, nézem két oldalt ÖMLIK ki a kaka... van képem is, folyt a lábamon a kaki. Apa gyorsan letörli a lábam, én fogtam a gyereket a hóna alatt apa a lábát, berohanunk a szobába, persze Bali nem érti mi van, csak les, persze mosolygunk rá, ne ijedjen meg. Apa veszi a törlőkendőt... drágám a köldökéig sz@ros a gyerek nem lenne elég 3 csomag-.. mentünk a csap alá. Gólya viszi a fiát, apa hátul én elöl fogom :) Balázs feje: :shock: megmostuk... minden tiszta kaki volt :D

szerintem nem csak az elmúlt 3 napot hanem az elkövetkező 1 hetet is kikakilta :D

az éjjelünk rossz volt, 3* szoptattam, de vagy 8* keltem ringatni... és persze hidegfront... alig vagyok magamnál....

beo_
 
 


Na itt!!

Bocs,csak tegnap babatalin voltunk!
Iza meggyógyult szerencsére!

Most mennem kell rántott husit sütnöm...apa egész hétvégén oda lesz,így sokat kell csinálnom neki...


Srácok nagyon helyesek!!!Az a kalapos kép!!Behalok!!!

Iza tegnap 6700 g volt,5 hónapos!

Beo!
Mi is cuppogunk!Apa 2 napja kérdezte h mióta szívja be az alsó ajkát :lol: :lol: Mindig meglepődöm h ugyan azok mennek nálatok is! :shock: Biztos rokon lelkek!Hihetetlen!!!!!na még jövök!!!

annus11
 
 


Sziasztok!!


Beo: Cuppogást Patrik is csinálta egy időbe (már leszikott róla) mostanába a száját nyalogatja :)


Patrik: Mostanra nagyon szépen fel áll a kiságyban na és persze mindenhol ahol bvan!!!
Elég jól alszik:: Ma pl:reggel 8-kor kelt enni,mad vissza aludt és fél10-kor kelt fel :-)

Kép

Kép
nyuszitappancs
 
 


Sziasztok!

Most csak ennyi, bocsi:

Beo! A Lehel téren (pontosan a Lehel úton, a piaccal átellenben, a templommal szemben) van egy babadiszkont. Oda vittem a barátnőmet, amikor keresztelős rucit keresett a kisfiának, és kb 4000 Ft-ért vett ott egy szettet :arrow: gatya, ing, mellény. Nagyon szép :)

Szerintem érdemes lenne elnéznetek oda!

Reni
Kép
Kép
rennye
 
 


Sziasztok!

Élünk...bocsi hogy nem tudok jönni,de...na...sok ez így nekem.Munka,itthon is helytállni,pihenjek is...közben azért semmi sem megy normálisan.Ide már nem marad se erőm,se időm. :oops: :cry: Ne haragudjatok!!!De hiányoztok ám! 8)
Blogomban most van pár új bejegyzés akit érdekel!!!Összeszedtem magam,és csöpögtettem némi infót bele rólunk. Ha reagáltok rá,akkor kérlek oda tegyétek,mert akkor tuti hamarabb meglátom,mintha ide írtok.Jó?Köszi :wink:
Remélem mindenki jól van!!!

Puszi

Kép

Kép
mezsó
 
 


Sziasztok!

Mezsó, de jó hogy jöttél. Mindjárt megyek és olvasok.

Képzeljétek jön a harmadik fogacskánk! :D Szerintem egy két nap és át is tör neki. Már előre félek, mert mikor az alsó kettő jött ki nagy sírás volt előző este. Remélem most az egyfog nem viseli meg nagyon. És már mikor kapaszkodva feláll Levi pár lépést megy oldalra, főleg ha valami kell neki és nem éri el. :lol: Meg állásból lehajol a játékaiért a földre úgy, hogy egyik kezével kapaszkodik a másikkal pedig nyúl a játékáért.
Ma azt játszotta, hogy felpakolta a játékait az ágyra majd le. Majd meg ettem közben :lol: :lol: :lol:

anitapo20
 
 


lányok nagy hírem van, bár olyan ritkán jártok erre mint a fehér holló

Balázsnak kint van a foga!!!!!! :)

beo_
 
 


Nekem is nagy hírem van!!!!!

Patriknak kinn az első foga :-)

Kép

Kép
nyuszitappancs
 
 


akkor ez ma ilyen fogzásos nap :) éljenek a fogasok! :)

beo_
 
 


Gratulálok a kis fogas fiúknak!!! :D :D :D

És Levinek is kint van a harmadik. Igaz még csak nagyon picit, de délelőtt már csikorgatta őket úgyhogy szerintem áttört a harmadik is.
Tényleg fogas nap volt a mai :lol:

anitapo20
 
 


Én is Grat a fogas picikhez :-)
Annyira vártam már :-)



És ennyit tudunk már

2009.06.20:Oldalára fordult

2009.09.10:Stabilan ül,hasról hátra,majd onnan vissza fordu :-)

2009.09.11:Térdel a kiságyban!!!

2009.09.23:Felállt a kiságyban!!

2009.09.29:Kibújt az első foga!! :-)




Hol van mindenki??

Kép

Kép
nyuszitappancs
 
 


Szia Renike jo hogy vagy!!
Na figyelj rendeltem pelust állitolag pampers 76db 2-3 ezer ft-ért van és ráér kifizetni!
Rendeltem nektek is majd megnézed h kell ha nem az se baj mert nekünk majd jo lessz később!
Msn-en ne keress mert nincs max Skype

Kép
kriszpiri
 
 


Szia

Hát mekkora méretet rendeltél??? Árba nagyon jó!!
Mikor tudod meg,hogy mennyi pontosan??
Libero nincs??? Annak jobban örülnék de ez is jó lenne!!!!!

Nincs skyp-om!!!

Kép

Kép
nyuszitappancs
 
 


4 eset remélem igy tudni fogják ma kell érte menni
Libero nemtudom ez a pelenkagyárbol lessz majd megkérdem a csajt

Kép
kriszpiri
 
 


Oksa kérdezd már meg és ha van akkor mennyiért meg ilyesmi!!!!!

Mikor kell menni pontosan???!
Csak,mert én délutánig itt vok elvileg gépnél!!

Kép

Kép
nyuszitappancs
 
 


aki intézte azt mondta fél 2re de nemtudjuk lessz e kocsi ha nem akkor csak este

Kép
kriszpiri
 
 


Oksa..akkor majd beszélünk!!!!! Pénteken is itt leszek!!

Kép

Kép
nyuszitappancs
 
 


oké

Kép
kriszpiri
 
 


amugy mizus felétek??Gábor h viselkedik??

Kép
kriszpiri
 
 


Hát mostanában elég jól...sőt magához képest nagyon jól :-)

Ati???


Smúgy semmi kül...megyek apuhoz pénteken a kórházba!!

Kép

Kép
nyuszitappancs
 
 


Sziasztok !

Örömmel találtam rá erre a topikra.19 éves voltam és a főiskola elején tartottam, mikor teherbe estem. 20 voltam mikor megszületett a csodálatos kisfiam.
Örülök, hogy nem vagyok egyedüli fiatal anyuka. Mivel a társadalomban az a "divat" vagy inkább elvárás, hogy 30 évesen vagy inkább azon túl szüljenek kicsit kirekesztettnek éreztem magam. Sokan próbálták éreztetni azt is, hogy hibát követek el.
Remélem csatlakozhatok hozzátok.

üdv.

Kép

NIKI
nini.n
 
 


Szia Nini

Ezzel nem vagy egyedül!!! Engem is sokan le akartak beszélni a szülésről..én is 20 évesen szültem..és nem bántam meg!!!!!


Üdv itt!!

Kép

Kép
nyuszitappancs
 
 


Atival már közöltem vasárnap tipli de nem vett komolyan azota már kaptam egy két szép beszolást!
Utána meg elkezdett kedveskedni kaját hozott,segitett ágyneműt huzni

Kép
kriszpiri
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet: