Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!

Mensi még sehol és a 39 cn vagyok és a hőm. is felkúszott 37-re 36,6 ról.

Zora, csakígy tovább!

Mo, nagyon drukkolok!

Melus, remélem lesz egy szép nagy tüsződ!

mindenkinek szép napot!
bebus
 
 


Zora! Micsoda élniakarás van a ti pici babátokban! De jó lenne, ha megoldódnának a problémák!!!!

Éva! Tényleg holnap mész hsg-re??? Írj már valamit mi újság veled! Nagyon izgulok érted is!

Mo! Melus! Hétfőn nagyon drrukkolok Nektek az orvoshoz!!!! Nagyon várom majd a híreket!!!

Bebus! Tessék jelentkezni! Mi újság veled!!!!


Kismamik! Nagyon csedben vagytok!!!! Hogy vagytok???

Puszi
Vendég
 


Bebus! Pont Te is most írtál! És mikor tesztelsz???? Ez már feletébb gyanús!!!! :wink:
Vendég
 

 
 

Krisztinka:

már teszteltem pénteken két negatívot! Fogalmam sincs mi lehet,de így a dokihoz sem tudok visszamenni....
bebus
 
 


Sziasztok Lányok!

Olvaslak ám Titeket! :lol:
Hát az írás nem mindig megy olyan lelkesen! :cry: :cry: :cry:
Nem azért mert nem szeretlek benneteket, hanem azért mert ilyen sok idő után egy kicsit alább hagy a lelkesedés!
A Hsg-m hétfőn lesz! Nagyon izgulok!!! Végre eldől, hogy egyáltalán van-e tovább!

Mo!
Olvaslak mindenhol és kézzel-lábbal szorítok! Amilyen gyorsan forog a gépezet hamarosan újabb kismamit köszönthetünk!
Látod az első elkeseredés után egyszerűen előtörnek az emberből a legelemibb ösztönök! Életet adni! Soha sem feladni!
Az biztos, hogy ma iszonyú nehéz lehet pedagógusnak lenni! Szerintem veszélyességi pótlék is járna érte! A sok szülő pedig aki a saját életével sem tud mit kezdeni.... :roll:
Tudom, hogy sovány vígasz, de gondolj arra, ha csak egy gyerek úgy kerül ki a kezedből, hogy adtál neki valamit, tudást, egy kicsit magadból, már megérte! És nem egy gyerek!!!
Az első tanító nénim az akinek a neve mindig azonnal beugrik! Még ma is emlékszem rá micsoda türelme volt. Emlékszem, hogy 5. éve volt otthon a gyerekeivel és gondoltunk egyet pedagógus napon, meglátogattuk! Emlékszem elsírta magát örömében!
Még arra is emlékszem, hogy versenyhorgász volt szabad idejében a férje pedig karmester, a kisfia Imike volt, a kislánya Cilike. Szóval mindenre emlékszem! Ez az amiért megéri!

Éva

Kép
balimama
 
 


Bebus!
Simán lehet, hogy később volt tüszőrepedésed! Várj még néhány napot és tesztelj még egyet!

Éva

Kép
balimama
 
 


Éva! Remélem még itt vagy vhol, mert miattad jöttem. Nagyon el vagyok havazva, mindjárt indulok vizsgázni, majd később írok mást is. Most csak nagyon fontos lenne tudnom, hogy használhatok-e Betadin oldatot. TEgnap voltam lézeren és azt mondták 1 hétig minden nap kétszer kenjen a sebet vele, de itthon elővettem és az volt rajta, hogy a terhesség 3. hónapjától csak kívételes esetben alkalmazható. Tegnap nem is kentem be, de most nem tudom, mit csinálják a továbbiakban!

KépKép

KépKép
lnd
 
 


Éva! ELhiszem, hogy lankad a lelkesedés! Hidd el én is ezt éreztem augusztusban, de mot hogy újra belelendülhetünk így most erőre kaptam! De ha ugrik ez a hónap is nagyon magam alatt leszek én is! Mert már nekem is nehezen megy a reménykedés!
Remélem Nekd is reményt hoz a hétfői hsg!
Nagyon szorítok mindenkinek hétfőn! Remélem szerencse nap lesz!!!
Vendég
 


Ind!
Én azt hiszem, ha nagyon kicsit felületen alkalmazod és rövid ideig, akkor nem fog belőle annyi jód felszívódni, hogy ártson a babának!
Gondolom azért nincs olyan óriási sebed. Mondjuk Betadine helyett adhatott volna mást is. Nyilván egyértelmű volt az orvos számára, hogy babát vársz és ilyenkor mindig arra kell gondolni, hogy mérlegelte az előnyöket, hátrányokat!

Olyan aranyosak vagytok, hogy izgultok értem!
Úgy bennem van még az előző karácsony, együtt izgultunk a másik topikban, hogy ki lesz végre babás....
Remélem idén is így lesz! Azt hiszem most egyszerre sokan vagyunk babaközelben megint! :lol:

Éva

Kép
balimama
 
 


Éva! Persze, hogy izgulunk! Hiszen szeretnénk, hogy Te is kismami legyél megint! Mert aki már volt az tudja milyen csodálatos dolog és szeretné újra meg újra átélni! Akinek meg még nincs annak azért drukkolunk, hogy ő is érezze milyen fantasztikus dolog, ha ott mocororg a pocakban a szerelmük gyümölcse!!!
Vendég
 


Igen Éva izgulunk érted is és mindenkiért a topikban!
Én egyszer már átéltem, ami fantasztikus volt, de mindegyik terhesség más szerintem!Nagyon jó lenne megint átélni, főleg, hogy most tervezem is!Már most tudom, hogy másképp fogom csinálni a dolgokat mint annakidején! :lol:
melus2
 
 


Sziasztok!
Szerencsére megvan ez a vizsgám is, bár elég bunkó volt a tanár. Csak kettest adott, pedig szerintem elég jól tudtam, mindent. Mondjuk tudni kell róla hogy mikor elsőéves voltam, ő akkor volt ötödéves és 1 évig próbálkozott nálam hiába, de nem hiszem, hogy emlékezne rám és ezt bosszúlta volna meg. Mindegy a lényeg, hogy már csak "12" vizsgám van hátra. Ebből 4 szerencsére elég laza, de lesz 2 hetem nov. 5-től, amikor 5 vizsgám lesz: 5-én, 7-én, 12-én és 14-én 2 is. Eből csak 1 lesz laza, nem tudom, hogy fogom megcsinálni.

KépKép

KépKép
lnd
 
 


sajnosegintbetojtabillentűzet, peigakartm írni mindenkinek

KépKép

KépKép
lnd
 
 


Sziasztok!

Éva, nagyon drukkolok neked, hogy kiderüljön, megoldódjón, rendben legyen minden! Egyszóval gondolok rád.

Ind! Azért jó, hogy megvan az a vizsga, szerencsére nem minden tanár ilyen. Azt hiszem, nálunk teljesen más rendszer van: én most órákra járok és készülök (mert folyton készülni kell rájuk), sajnos ezeknek még szinte semmi közük a vizsgákhoz. Azokra majd a vizsgaidőszakban tanulok.

Melus, Kriszti, Bebus, ha mértek, tehetnétek egy görbét, nagyon kíváncsi vagyok.

Ildikó, veled mi van? Remélem, jól vagy.


Én most nagyon várom a következő uh-t, ami másfél két hét múlva lesz. Egyébként teljesen jól vagyok, már a hasam is csak ritkán fáj, csak néha émelygek egy kicsit. De inkább nem akarlak benneteket idegesíteni a hangulatingadozásaimmal (hogy most meg ezért aggódom, hogy miért nem érzek semmit). Fogalmam sem volt róla, hogy kismamaként ennyire aggódni fogok . Na jó, inkább most nem írok többet. Sziasztok!
Vendég
 


Sziasztok lányok

Velem most nem sok minden történik pihizek egy kicsit az elmúlt időszak nagyon eseménydús volt. Várom a PÉ-met.
Már nagyon jó lenne bebabásodni mert a kicsi manókám tegnap este is megkéreódezte, hogy neki mikor lesz kistesója. Olyan édes volt.

Zora a kicsi manód nagyon akar élni, igazából nem tudom mi a baj a hugom 3 gyerekével is volt valami gond a veséjével és már a 12 héttől a genetikára járt vele mert azt mondták daganatos a két veséje és felszívodott az a valami amit láttak, és makk egészséges kisfia van. Én nagyon drukkolok, hogy minden rendben legyen veletek. :)

Én is szurkolok mindenkinek, hogy babás legyen tényleg olyan jó lenne karácsonyi ajándéknak én.

Puszi mindenkinek

Andi

Kép

Kép
h.andrea79
 
 


Sziasztok!

mensi még sehol,remélem nem is lesz 8)
a mai hő:36,8
kicsit émelyeg a gyomrom....

Holvagytoklányok?
bebus
 
 


Halihó Csajszikák!

Én is itt vagyok!

Bebus! Mikor is tesztelsz????

lnd! Gratula a vizsgához! SOk hülye tanár van a fősulikon! Ne is foglalkozz vele!

Virág! Így a 7. napon még nem igazán izgi a hőm, így görbusz szerintem csak pé-től dobálunk, de akkor meg majd meg is unod!
Na aggód agyon magad jó??? Az a babának sem jó!

Ildikó! Hol vagy? Nagyon hiányzol! Csak legalább kuksizz be lécci, hogy minden oké! Már biztosan pé környékén vagy??!!!

Lányok! Annyira várom a hétfőt, hogy hozzátok a híreket, hogy mi volt a dokinál!!!

Pusszantó
Vendég
 


Sziasztok!

Ind kitartást a sok vizsgádhoz, a tsnár meg tehet egy szívességet! :lol:

Virág élvezd a terhesség minden percét és a rossz gondolatokat hesegesd el szépen! :lol:
Felteszem a görbém, de nekem más fajta van!

Andi:az én kislányom is mindig kérdezi, hogy mikor lesz kistesó, persze ő csak lányt szeretne! :lol:
Tényleg szép ajándék lenne karácsonyra!

Bebus hajrá!!!!!!!!!

Ildiko jelentkezz!

Puszi mindenkinek!
melus2
 
 


http://www.ciklus.hu/images/diagramok/9 ... 56800_.png

EZ A GÖRBÉM!
A MENSITŐL NÉZEM ÉN MOST!
MELUS!
melus2
 
 


http://www.ciklus.hu/images/diagramok/9 ... 56800_.png

EZ A GÖRBÉM!
A MENSITŐL NÉZEM ÉN MOST!
MELUS!
melus2
 
 


Bocs, megörűlt a gépem!
melus2
 
 


Remélem most nem romlik el a bill, ha mégis csak addig küldöm el, amíg meg tudtam írni. Lehet, hogy nem lesz vége.
Virág! Természetes, hogy még nem érzel semmit, van olyan ismerősöm, aki első babánál a 20. hétig nem észlelt semmit. Nem érezte se a mozgász és a hasa is csak picit nőtt addig, és csak az elején volt neki is ilyen hasfájása, de attól még bízhatsz abban, hogy minden rendben. Én is mindig ezt gondolom, nem kell görcsölni semmi rosszon, mert a végén bekövetkezik. Különben nálunk sem ilyen az egyetemi rdsz. Csak dec-jan-ban vannak vizsgák, addig szorgalmi időszak gyakorlatokkal, amikre alkalmanként tanulni kell, de semmi komoly, néha iartnak 1-1 röpdoliszerűséget a gyak.jegyért, aztán kezdődik a vizsgaidőszak és az már folyamatos tanulást jelent 2 hónapig. Én azért vizsgázom már most mert kedvezményes tanrendes vagyok, ennek keretében nem kell bejárnom az órákra és szorgalmi időszakban is vizsgázhatok, ami nagy szerencse, mert jan.ban biztos nem tudnék már. Így is eléggé idegeskedek amiatt, hogy látom kiírva itt alul, hogy már csak 11 hét és 6 nap, emellett pedig van 12 vizsgám. Remélem be tudom fejezni, az a lényeg, hogy ne buktassanak meg semmiből.
Bebus! Sajnos én semmit se tudok hozzászólni ahhoz, hogy miért nem jött még meg, ha a teszt is negatív. Lehet, hogy néhány nap múlva újra kéne próbálnod. ? Neked úgye nincs görbéd?
Éva! Köszi a gyors segítséget, inkább nem használtam a betadint, később fel is hívtam a dokinőt, azt mondta, hgy nem lenne gond, de nem muszáj használnom, anélkül se lesz semmi baj, úgyhogy biztos, ami biztos, inkább kihagyom. Nagyon drukkolok neked hétfőre. szívből szeretném, ha megoldódnának a gondjaid!
Krisz! Végre, mehet minden megint nagyüzemben. :lol: Remélem nem hagytok egyetlen alkalmat sem! :oops: Már régóta szerettem volna kérdezni 1 cukrászatit: Ha tasakos élesztőt használok és nem frisset, akkor is kell várnom utána 1 órát, hogy megkeljen vagy akkor rögtön lehet csinálni mindent? Csak azért mert vasárnap sütöttem aranygaluskát, eddig mindig friss élesztőből csináltam és nagyon szépen meg is kelt mindig anyers tészta, most viszoint kipróbáltam ezt a Dr. oetkert, eltelt az 1 óra, uolyan kicsi maradt, mint volt, aztán még a tepsiben is kellett kelesteni 20 percet, de akkor se történt semmi. Már gondoltam is előe, hogy majd dobhatom ki az egészet, de azért megsütöttem és sütés alatt úgy megemelkedett, mint soha előtte és nagyon finom is lett. Csak azt nem tudom, ogygy is szükség volt arra, hogy előtte 1 órát álljon szerinted?
Andi! Mi is várjuk a pé-det. Miért eseménydúsak a napjaid? Mesélhetnél róla? Ház miatt?
Melus! Biztosan hamarosan megkapja a lányod az áhított kistesót. Úgye neked már nagyobb lányod van? Szerencse, hogy ennyire szeretne, a nővérem lánya annak idején teljesen meg volt őrülve, hogy ő nem szeretne tesót( 9 éves volt), annyira megszokta, hogy addig egyedüól volt. Mondjuk nem kicsit van és volt elkényeztetve, most is inkább szekálja a húgát. Mondjuk ismerek ellenpéldát is.
Zora! Neked nem is tudom, hogy mit írhatnék. Szeretnék írni, mert úgy vettem észre, hogy olvasol. Annyira izgultam múltkor, hogy mi lesz az uh-on. De nem tudom, hogy mi az amiben biznunk kellene, hogy mi az amiben te bízol. Reménykedhetünk a csodában? Vagy a pici fiúcskának minden plusz nap szenvedés? Nagyon sokat gondolok rátok. Sőt azt mondhatom, hogy egész nap ti kószáltok a fejemben felváltva azzal a 29 hónaposkislányal, akiket összecseréltek. Egyik eseten setudok hétágra vergődniCsak azongodokodom,én mit kezdenék ilyen helyzetben.

KépKép

KépKép
lnd
 
 


2 9hónapos

KépKép

KépKép
lnd
 
 


Azt hiszem nem is írtam, hogy múlt héten szerdán voltam orvosnál, szerencsére minden rendben volt. És azt mondta, hogy lenn van a feje! Persze ez nem jelenti azt, hogy úgy is marad, de legalább már kezdi gyakorolni a jó irányt. Az egészben az a jó, hogy éreztem, amikor megfordult, pesrze akkor még nem voltam biztos benne, de így már tutti, hogy akkor történt. Méhszáj is rendben volt. Beszéltünk a szülésről. Mondta, hogy levileg császár után a 39. héten be kéne feküdnöm, de ő nem kifejezetten ragaszkodik ehhez. Na én pedig egyálétalán nem. Így se tudom, hogy fogjuk bírni azt a néhány napot Különn aa benedekkel. legfőképpen, hogy ő , hogy fogja bírni. Mondta azt is, hogy császát után nem mehetek az altarnatív szobába, de ha itthon beindul a szülés attól még nem kell rohannom, itthon nyugodtan vehetek egy lazító fürdőt. És azt is mondta, hogy a rendes szülőszobára is behoznak 1 matracot és olyan pózban szülök rajta, ahogy csak szeretnék, viszont sajnos elég gyakran lesz rajtam ctg, amit mondjuk benedekkel nagyon nehezen viseltem, pedig ott csak a végén rakták fel sűrűn ill. folyamatosan.

KépKép

KépKép
lnd
 
 


Sziasztok!

Nagyszerű hírem van:+++++++++lett a teszt!
annyira boldog vagyok,hogy végre összejött,hogy az elmondhatatlan. hurrrrrrááááá
bebus
 
 


Sziasztok!
Ind! Persze, hogy olvaslak. Szerintem a baba nam szenved, amíg bent van, nagyon sokat mozog, ha van is vese gondja, a méhlepény egyenlőre kiszűri neki a méreganyagokat. Én sem tudom, miért is kéne drukkolni. Eddig azért talán, hogy minél előbb vége legyen. Most inkább úgy érzem, néha már reménykedem a csodában is. Majd meglátjuk.
Bebus! nagyon boldog vagyok! Én biztos violtam benne!

Zora
Kép
zora7
 
 


Gratulálok Bebus!

Zora, akkor én is veled reménykedem!

KépKép

KépKép
lnd
 
 


Sziasztok
Tegnap voltam a kórházban mert szerda óta keményedek és szúró fájdalmat érzek, a méhszájam megrövidült kaptam egy marék gyogyit ha ma is ilyen akkor befekszem a kórházba fenyegető koraszülés veszélye miatt. Volt uh Dóra jól van szép nagy rengeteget mocorog! Ő jól van ez a lényeg remélem még a pociban marad. Ha jobb lenne ma akkor maradhatok itthon de végig gyogyikat kell szednem és csak feküdhetek szigorúan.

Zora,
Én nagyon drukkolok a babádnak és hiszek a csodákban! Nagyon akar élni nem véletlenül!!

Bebus,
Gratulálok nektek!! Vigyi magatokra! Mikor mész dokihoz?
Vendég
 


Szia Panda! Remélem, hogy még egy kicsit bent marad a pici Dóri. Ilyenkor tényleg a fekvés ésa nyugi a lényeg, olvass nagyon pozitív dolgokat és zárj ki minden zavaró tényezőt az életedből. Nagy szerencse, hogy a baba már sznte teljesen érett, nem lesz semmi gond!

Zora
Kép
zora7
 
 


Sziasztok!
Bebus gratulálok!

Ind:az én lányom 7 éves lesz februárban!Már jó lenne neki a kistesó!Most megint hullámvölgyben vagyok, egyszer reménykedek és nyugodt vagyok máskor meg(mint most)csak negatív godnolatok járnak a fejemben!Mi van ha nem lesz pém egyáltalán?
Kicsit elkeseredtem!Remélem elmúlik hamar!

Panda, Zora nagyon vigyázzzatok magatokra!

Többiek hol vagytok?
Ildiko??????????????????????
Szép napot nektek!
MELUS!
melus2
 
 


BEBUS!!!! GRATULÁLOK!!!! Nagyon vigyázz magatokra! Boldog babavárást kívánok!!
Éva! Melus! Együtt megyünk hétfőn. Gondolok rátok Lányok! :wink:
Zora! Én is nagyon bízok a csodákban és veled együtt reménykedek!!
Krisz! Ez most a ti hónapotok!! Nagyon megy a drukkk!!
Ildikóóó! Hol vagy? Izgulok érted!
PANDÁCSKA!!! GONDOLOK RÁTOK!!!!! ++++ CSAK MÉG EGY KICSIT BÍRJA KI DÓRIKÁD!!!!!
Ind! Gratulálok a sikeres vizsgádhoz! A többihez pedig sok kitartást!
Virág! Pihenj sokat és gyere bátran a hangulatingadozásokkal is!! Jó olvasni. Egy képet is mutathatnál már nekünk!! :wink:
Vendég
 


Bebus! Gratulálok neked, ez csodálatos (látod, csak ide kellett jönnöd erre a fórumra, mint nekem is :wink: ).

Panda, nagyon vigyázz magatokra! De akkor ez elvileg orvosolható így, ugye?

Zora, továbbra is drukkolok neked. Szerintem csodák mindig vannak. Ha bírja így a baba, akkor ez a probléma később orvosolható? (lehet, hogy nem pontosan értem, miről van szó, de mondjuk meg tudna így születni? Mondtak erről valami konkrétumot?)

Melus, ha jól látom a görbén, közelednek a lehetséges napok? (Bár hosszabb ciklussal nem tudom, ez hol van.) Hajrá!

Krisz, neked is nemsokára itt lesznek a bizonyos napok - legalábbis én már ilyenkor nagyon izgultam, a rövidebb ciklusaim miatt. Drukkolok!

Éva, drukkolok neked hétfőn! És sok erőt kívánok, hogy jól bírd a vizsgálatot.

Ildikó, merre vagy? Te hol tartassz a ciklusban?


Mo, Ind, és mindenkinek, köszönöm a biztatást és a megnyugtatást. Nem vagyok ám mindig ilyen, csak időnként rám törnek ezek a megmagyarázhatatlan félelmek. Közben az eszemmel és a szívemmel is tudom, hogy mindent el kell fogadnom úgy, ahogyan most történik, csak annyira bennem van a vágy, hogy sikerülnie kellene. Mostanában próbálok rendszeresebben meditálni, és azért segít, és olyankor élvezem is nagyon ezt az állapotot. Csak annyira jó lenne valamilyen bizonyosság - amiről persze tudom, hogy nem lehet. Olyan jó érzés volt, akár igaz akár nem, képzeljétek, azóta kétszer is álmodtam a babával: épen egészségesen megszületett (azt nem álmodtam, hogy hogyan), még a kinezetére is emlékszem, és borzasztóan makacs baba volt, de nagyon életteli . Na jó, kicsit hosszú voltam és összefüggéstelen, most ez van.

Minden jót nektek!
Vendég
 


Bemegyek a kórházba mert nem akar a keményedés javulni félek hogy tovább nyíllik a méhszáj. Mindenkinek drukkolok főleg nektek Zora vigyi magatokra!!
Vendég
 


Sziasztok, lányok!

Köszönöm, hogy izgultok értem, de azt hiszem ez a hónap is ugrott nekünk, mert a párom Magyarországra kellett menjen temetésre, és úgy érzem, hogy most van pé-m.....

Bebus, nagyon örülök, hogy végre pozitiv lett a teszted! Nagyon nagy gratula! :D

Panda, neked szoritok, hogy a kis Dóra még bent maradjon!!! Nagyon izgulok miattad, hogy minden rendben legyen! Várom, hogy újra jelentkezz!!

Zora, szerintem nem sokan tudnák utánad csinálni, hogy ilyen nyugalommal várjuk azt, hogy mi történik... remélem megtörténik az a csoda, és egészséges babád fog születni!

Éva, drukkolok a hsg-hez!!!! Remélem utána lesz időd irni nekünk, hogy mit mondott a doki! Emlékszem, én mennyit paráztam, de ha megint végig kellene csináljam, ugyanolyan ideges lennék :shock: - csodállak, hogy te nem idegeskedsz!

Mo, holnap ti is mntek vizsgálatra? Annyira szeretném, hogy nálatok is reménykedni lehessen!!!!!! Légysziiii utána te is jelentkezz!
Már nem téma, de azért leirnám a véleményem: tudom, nehéz lehet végighallgatni a szülőket, de ne felejtsd el, hogy nem tudhatják, hogy miken mész keresztül :( - és ezért csak te vagy az, aki esteleg határt tud szabni, hogy "eddig és ne tovább".... Ha olyan tipus vagy, mint én, akkor ez nehezen fog menni, de muszáj megtenned, és talán egy idő után könnyebben is fog menni! Azért, ha bármikor kiborulsz emiatt, nyugodtan ird ki magadból, hátha utána jobban érzed magad!

Melus, sajnálom, hogy nem tudtam megoldani a fertit - a munkahelyemen több gépen is próbálkoztam, de nem sikerült (talán azért, mert a gépek hálózatban vannak, és a kolléganőmet már beirattam), itthonról pedig én iratkoztam be. Még egy reményem maradt - a sógorom laptopjáról is meg akarom próbálni...
Holnap te is mész dokihoz? Remélem jó dolgokat mond :wink:

Virág, ne idegeskedj azon, hogy értelmetlen vagy, mert mi úgy is megértjük, mit akarsz irni :wink: - teljesen normális, hogy bizonyosságot akarsz, és ezért egy kicsit össze vagy zavarodva! Azért gyere minél többet, és ird le a gondolataidat!

Ind, szuper, hogy már megfordult Maja :D - és hogy matracon fogsz szülni :)
Gratula a vizsgákhoz is!

Krisz, remélem november a te hónapod (is) lesz!!!! - és rajtad kivül még néhánynak :wink:

További szép vasárnapot!
puszi mindenkinek!

KépKépKép
ildiko74
 
 


Pandácska!!!!
Tudom, hogy már nem olvasol, de nagyon szorítunk Neked!
Hidd el nem lesz semmi baj, és a kórházban vigyáznak Rátok! Most semmi más dolgod nincs, mint pihenni, pihenni, pihenni!!!!!
Nagyon szeretünk!!!!

Éva

Kép
balimama
 
 


Nagyon gratulálok az új kismaminknak!!!!

Éva

Kép
balimama
 
 


Hű! Én ma nagyon béna vagyok!!!

Ildikó!
Nem érek rá idegeskedni, mert egy hét megfeszített munkával tudom csak biztosítani, hogy nyugodtan elmehessek a kórházba! Nem biztos, hogy haza engednek holnap és anyósom lesz itt, ráadásul őszi szünet van és az összes gyerek itthon lesz! 8)
Szóval előre kell főzni, nagymosás...
Rendesen utána olvastam és megoszlanak a vélemények, van, aki szerint szörnyű, van aki azt mondja elviselhető, van aki még utána 2 napig rosszul volt!
Valahogy furcsa, de semmi félelmet nem érzek! Lesz, ahogy lesz!
Ugye jó lesz Karácsonyi ajándéknak is a pozitív teszt! Ezen már ne is gondolkozz! Annyira sokat vártál már, hogy nem számít ma, vagy holnap! Már biztos, hogy lesz!

Mo!
Nagyon szorítok Nektek!!!!

Virág!
11. hét???!!! :shock: :shock: :lol: :lol: :lol:

Éva

Kép
balimama
 
 


Éva, az assziszetnsnő, elötte, nekem is azt mondta, hogy csak egy erősebb mensiszerű érzésem lesz :shock: - hát, nem az volt. De szerintem ez attól függ, hogy el vagy-e záródva vagy nem....
Sok erőt küldök neked, hogy gyorsan túllegyél rajta! Az jó, ha elötte nem parázol:) Akkor, majd amikor tudsz, mindenképp jelentkezz!
A hsg után, papir szerint, én is még 2 napot kórházban voltam - a papirra pedig ráirták, hogy egy darabig semmi megeröltető munkát nem szabad csinálni, úgy hogy remélem majd tudsz pihenni!
Tudom, hogy nem számit 1-2 hónap..... remélem Karácsonyra mind pozitivat tesztelünk :wink:

puszi

KépKépKép
ildiko74
 
 


Sziasztok!
Nem tudom, olvassátok-e a többi topikot is. Panda a szülőszobán van, sűrű fájásai vannak, próbálják visszatartani DóraBabát. Drukkoljatok nagyon!!!

meri
 
 


Látom, azóta nem volt itt senki, de van újabb infó:
leállították a fájásokat!, infúziót kap, figyelik a szívhangot!, ah minden ok, akkor hazamehet, persze az még odébb van.

meri
 
 


Köszi az infókat! Nem gondoltam, hogy ennyire komoly a helyzet. Ha tényleg a szülőszobáról kellett visszahozni, nem lehet, hogy jobb, ha inkább bent marad?

KépKép

KépKép
lnd
 
 


Hát, nem tudom, én is csak bemásolom ám az infókat... Azért én még drukkolok nagyon!!! Ez olyan rossz lehet!!!

meri
 
 


Sziasztok!

Meri! Köszi az infókat!

PANDA! Nagyon szorítunk Neked, hogy a picilány még bent maradjon a pociban!!!!

Ildikó! Ne keseredj el Karácsonyra babásak leszünk!!!!

Éva! Holnapra nagy drukk a hsg-hez! Amint tudsz gyere és írj, hogy mi volt! Melyik kórházba mész?

Mo! Neked is nagy drukközön!!!! TÉged is várunk a hírekkel!

Virág! Neked babakukucs lesz! DE jó!!!!!!!!

Pusszantó!
Vendég
 


lnd! Az élesztővel kapcsolatban én a szárítottat is fel szoktam futtatni (de nem muszáj ám felfutattni cukros tejben csak én szoktam), mint a normált és ugyanúgy kelesztem a tésztát. Szóval mindent úgy kell csinálni, mintha a hagyomásnyos élesztőt használnál!
Drukk a vizsgákhoz! Nagyon ügyi vagy!
Vendég
 


Hű Lányok!
Még a hideg is kirázott! Pandácska! Nagyon-nagyon szorítunk!!!!!

Éva

Kép
balimama
 
 


Lányok!
Van egy nagyon kedves, lelkes, tehetséges, igen fiatal ismerősöm, aki gyönyörűen fest. Szívesen pingál ki babaszobákat, és mivel még nem befutott művész, olcsón dolgozik. Szóval ha esetleg érdekel ilyesmi, szóljatok! De azt is megköszönném, ha ajánlgatnátok őt, ha alkalom adódik.

meri
 
 


Sziasztok!

Jajj nagyon szorítok Pandácska!!!

Ezek a hülye keményedések kergetnek engem is az őrületbe! :twisted:

remélem, Dóra marad még egy jó darabig...

Éva!

Nagyon szorítok Neked is, összeszorult a szívem, mikor írtad, hogy milyen kemény munkával tudod megoldani a vizsgálatot is :(

mi nők, mi mindent ki kell, hogy bírjunjk :roll:

Kép
Kép
Kép




Sheila
sheila
 
 


Sziasztok!

Éva, gondolok rád ma! Mo, ti is ma mentek, ugye? Szorítok neked is!

Pandáék remélem jól vannak.
Vendég
 


Sziasztok!

Remélem én is, hogy Panáék már jól vannak, és Dóra-baba még bent marad!!! NAGYON SZORITOK!!!!

Mindenkinek drukkolok, aki ma dokihoz megy!!!! Várom, hogy jelentkezzetek!!!

puszi mindenkinek!

KépKépKép
ildiko74
 
 


Panda!!!! Nagyon szorítok nektek!!!!!!!! Csak még néhány hetet bírjon ki Dórika!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Este megyünk az orvoshoz. A hírekkel holnap jövök.
Ildi!!! Sajnálom, hogy ugrott ez a hónap. De, ez azért még nem 100%. Ki tudja.... :wink:
ÉVA!!!!!! MELUS!!! Gondolok rátok!!
Vendég
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet: