Új privát üzeneted érkezett!

Kepzeljetek mar a heten szombaton megyunk megvenni az osszes cuccot! Ez ilyen vasarlos szombat lesz :), vasarnap meg megcsinaljuk a babasarkot, vagyis elkezdjuk....persze meg csak a kisagyat rakja apa ossze, a komodod meg az polcsort kapunk a kesobbiekben...de valahol elkell kezdeni :)

Kép
elizabeth25
 
 


barbamami,
ezek a rucik valami tüneményesek!!!jajj el kell menni corába!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Alvással elszóltam magam...kétszer két órát sikerült aludni éjjel :? hulla vagyok :shock: remélem apa hamarosan felkel és kivált egy szundi erejéig...
Vendég
 


Sziasztok! :D

Dorcacs:
VÉÉÉGRE!! Már nem tudtam,mi lehet veled!
Én azt hiszem,úgy 1-2 napja fejjel lefelé van a hölgyemény,ugyanis egyfolytában a bordáim alá rugdos.. Eddig végig keresztben kapálózott. De a többedik babáknál van,hogy az utolsó hetekben fordulnak be, legalábbis azt olvastam.. Csütörtökön megyünk a dokihoz, majd akkor meglátjuk..

Dicamama:
Nekem is az a bárányos a kedvencem!! :D :D Abból kettőt is vettünk, persze 2 méretet.. (Azért fotóztam le hátulról is :lol: :lol: )

Bacilivi:
Lehet,sőt,szerintem biztos,hogy ez a lökött időjárás is megviseli a babákat! Tegnap,amikor ez a nagy szél volt,EGÉSZ NAP rugdosott a Bogi.. Pedig nem annyira jellemző rá ez a "felhúzott" állapot.
Ja,és tegnap voltunk a barátnőmnél,az "óriásbabásnál" :D . Tegnap egész nap sírt a kisfia.. Egyfolytában frontok vannak, ez nekik se jó. :?

Kép
Kép
Kép
Kép[/url]
barbamami
 
 

 
 

Barbamami, lehet, hogy nem 40 hétre, hanem picit előbb fog jönni a trónörökös, egy-két héttel....

Kép
elizabeth25
 
 


Sziasztok!

Már nem tudom ki kérdezte, hogy melyik babkocsi lesz olcsóbb az Anyák Lapjás kuponnal. Hát a Graco Quattro Tour Deluxe. 30 ezerrel lesz kevesebb, legalábbis ezt mondták a boltban a múlt héten. Még nincs újságom, tegnap még nem lehetett kapni. Csütörtökön megyünk Szegedre, akkor majd kiderül. Remélem nem vertek át!!!

Ma éjjel egyfolytában pisi-túrán voltam. Pedig eddig nagyon jól aludtam. Még a szeles idő sem zavart. Most 3/4 6-kor felébredtem és azóta nem tudok aludni.

Nagggyyyyon jó már a táblázat!!!

Babásoknak még egyszer gratula!!!! (már nem tudom kinek írtam név szerint-kinek nem) Úgyhogy most egyszerre mindenkinek még egyszer!!!

Gyönyörűek a babák mind!!!

Szép napot!!!

Judit

sch.judit
 
 


sziasztok!

Times! Üdv közöttünk! 2 baba? Na,én tuti betojnék!!!

Vettem egy könyvet,Útmutató szüléshez,szerintem az eddigi legjobb kiadvány a témában. Történetek is, illetve érthető,de tudományos magyarázat mindenhez a vajúdástól a gyermekágyig. Mindenkinek ajánlom,kifejezetten azoknak,akik félnek a szüléstől,téényleg!!!

Holnap megyek dokihoz du.,kíváncsi vagyok,mennyire mér hasonló adatokat a szombati 4D-hez képest...

Körkérdés
Akiknek már megszületett a babája,azokat is hagyjam benne a
táblázatban,ahogy eddig? Csak azért,mert olvasgatom a babás-mamás topicot is,és láttam,hogy ott is készült táblázat...

Kép
babzsák
 
 


Sziasztok!

Csak egy gyors bejelentkezés!
Remélem mindeki jól van!
Teszek fel egy pár képet a tegnap vásárolt ruhácskákról!

Szerintem nagyon aranyosak.

Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
Kép

Ja, és a tegnapi pocim:

Kép
Kép

Kép

Kép
ancsa800418
 
 


Sziasztok!

Barbamami:
tündérek a kis rucik, engem is beizzítottál :). Lehet, hogy sutyiba ma kinézek, apa úgy sincs itthon :).

Lilo:
én még semmilyen méhösszehúzódást nem érzek, pedig iszom rendesen a málnalevélteát, picuri sokat izeg-mozog, de ennyi, miért te már érzel vmit?

Drukkoljatok de. megyünk a 38 hetes UH-ra :)

Kép

Kép

Kép
luisa
 
 


Ancsa, nagyon tündériek a kis rucikák :), egyszerűen imádnivalóak! :) Növekszik a pocakod is nagyon szépen! Te hány kg-nál tartasz eddig?

Kép
elizabeth25
 
 


Hello!

Jo ez az akciovadaszta! Azt hiszem sokat elarul a kismamak anyagi helyzeterol...

Meglattam a rugikat, meg ma kiugrok megnezni, de amilyen az en szerencsem, itt ugysem lesznek. De csutortokon en leszek az elso az uzletben, az tuti!

Gyanixi, nyugi mar, persze jo kepben lenni szules elott, de erezni az idegesseget minden szavad mogot!!! Nyugi!

Kép
Kép
-macsek-
 
 


Babzsak, talan ki lehetne venni oket (a babas mamakat), pont mert amott is fent vannak mas "parameterekkel", meg mert igy latnank, ki hogyan halad "felfele". De nekem amugy mindegy, a vonalzon is szepen latszik a haladas ;)

Kép
Kép
-macsek-
 
 


Sziasztok Lányok!

Tegnap voltunk 4D-n. nagyon aranyos volt a picurkánk, már egészen babás. Állítólag 1200 gramm körül van, egy héttel fejlettebb a koránál. Mocorgott, ásítozott.

Körkérdés: Lehet, hogy már dumcsiztatok az őssejt-témáról, én nem emlékszem. Van kedvetek beszélgetni róla egy kicsit? Mi szeretnénk levetetni a köldökvért. Mi a véleményetek? Akiknek már van babájuk: megcsináltattátok? Melyik intézetnél? Mennyire macerás? Köszi!

Kép
Vendég
 


Babás kismamák!!!

Ti mit szóltok? Szeretnétek tovább a várandós táblán szerepelni???
Gondot semmiképp nem jelent,ha rajta vagytok!

Kép
babzsák
 
 


Edi! Es nekunk nem tudsz feltenni kepet a 4D-rol? Olyan kivancsi vagyok ratok is!
Ossejt: Ugy tudom, Bbetiek vetettek le koldokvert. O biztos tud segiteni a reszletekben. Sok a ketseges dolog meg ezzel kapcsolatban, de ha vakaki megteheti, vagy segitenek neki megtenni, szerintem ne hagyja ki ezt a lehetoseget, az orvostudomany ennel mar csak elobbre lesz. En is szerettem volna, de erre nem lesz penz. Azt hiszem amugy 350e korul van, es alt. lehet reszletfizetest is kerni.

Kép
Kép
-macsek-
 
 


Sziasztok!

Őssejt:
Én is úgy gondolom, ahogy macsek, ha lenne rá lehetőségem és a kereteim engednék, biztos, hogy én is levetetném.

A SEJTBANK-nál néztem:
egy összegben: 342.000,-
egy éves futamidővel: kezdő befizetés: 150.000,-
havonta: 16.000,-
két éves futamidővel: havonta: 15.000,- (kezdő befizetés nélkül)
ja és a terheség 35. hetéig kell igényelni

Kép
Kép
times
 
 


edi
mi levetettük a vért, nem olcsó az igaz, a paraméterek azok, amiket times leírt. viszont csak egyszer kell kifizetni. most is van a falunkban egy csajszi akinek autobalesete volt és hogy járni tudjon újra őssejt kezelést fog kapni, de neki nincs levett sajátja így azért drágább. nálunk a családban elég sok a daganatos betegség és arra is jó. sose lehet tudni, meg hát szerintem a baba az első, és megnyugtató, ha lenne valami akkor tudnánk rajta ezzel segíteni.

Kép
Kép
bbeti
 
 


Őssejt téma

Szerintem elég veszélyes a dolog abból a szempontból.hogy egyáltalán nem rutinszerű az alkalmazása. Pár dologra tudják csak használni egyelőre,ráadásul semmi féle állami támogatást nem élvez a dolog. Tehát,ha több százezerért levetetem,az egy dolog. Ha viszont kelleni fog, el sem tudom képzelni,hogy honnan lesznek millióink arra,hogy felhasználhassuk. Akkor biztosan kiugranék az ablakon,ha lenne őssejt,viszont pénz meg nem arra,hogy gyógyítsák vele a gyerekünket. Én ezért nem fogom levetetni. Nem tudom elhinni,hogy akár 10 éven belül is rutinszerűen használható lesz,már csak azért sem,mert egy humán biotechnológiai cégnél dolgozom,és nagyjából van fogalmam arról,mennyi időbe telik egy technika fejlesztése,majd az utána következő szabadalmaztatás,engedélyeztetés. De persze senkit nem szeretnék se elbizonytalanítani,se lebeszélni,ez csak az én véleményem a dologról.

Kép
babzsák
 
 


rena: köszi a hozzászólást!!Én is végig paráztam, tudom nem jó...
Macsek:Igazad van nagyon ideges vagyok, de én mindent túlstresszelek és próbálok uralkodni magamon, hidd el, már sokat fejlődtem... :lol:
Nekem sem jó meg a babának sem ez a sok szorongás, de nagyon nehéz leküzdeni!!!!!!
Az a baj, h túlpörgöm ezt is, szeretek mindenre felkészülni és már annyi infót begyűjtöttem a szülésről is, és most, h egyre közeledik az idő..., hát...izgulok!!! :roll:

Kép
gyanixi
 
 


gyanixi!

NE IDEGESKEDJ!Ha olvastad a tpoicot 5napja kb,leirtam,hogyan született a fiam,aki most 8 éves.Nagyon kemény volt.majdnem ottmaradtunk mindketten.és én sem félek.Bár még a többiek nem irták ezt,szerintem sokat segit a felfogása a szülésnek magának.Ha fájás alatt képzeletben látod,mit tesz,hogyan illeszkedik,hogyan halad a baba,már akkor sokkal jobb.És ha arra gondolsz,hogy Ö most legalább ugyanezen a fájdalmon megy keresztül,hogy neki sem könnyebb...és persze nem "elszakad" töled,hanem a közelebb kerül majd hozzád....remélem,érted,mit mondok ezzel,megfogalmazni nem igen tudom,a lényeg,hogy ha kint lesz,és megkérdeznélek 5 PERC múlva,hogy megérte-e,megtennéd-e újra,igen mondanál!!!!szóval fel a fejjel!

Kép[/URL]Kép
gabi.baba
 
 


Sziasztok Lányok!

Nagyon köszi, amit az őssejtről írtatok. Tényleg nagyon drága, nálunk is csak részletfizetéssel jöhet szóba. Legjobban az gondolkoztatott el, amit babzsák írt, hogy a felhasználása szükség esetén esetleg milliókba is kerülhet. Erre nem is gondoltam. Valahogy úgy képzeltem, hogy ha már ennyi tb-t fizetünk, és tényleg nagy baj van, akkor megtesznek mindent, hogy segítsenek a társadalombiztosítás keretei között. Viszont bízom benne, hogy idővel rutineljárás lesz, másrészt pedig talán lehet alapítványokhoz, stb. is fordulni támogatásért. Mondjuk az a legjobb, ha minden rendben lesz és nem lesz rá szükség.

Macsek, szeretnék képet felrakni, de elég béna vagyok benne, ráadásul itt az iskolában, ahol dolgozom, nem mindig van rá lehetőség (várnak a gépre a kollégák, lassú a rendszer, stb.), de ha majd otthon leszek, mamámék gépén kísérletezni fogok a képek felrakásával. :)

Puszi mindenkinek!
Vendég
 


Sziasztok Lányok!

Times
Üdv!!!! Ikrek!!! WOW... :D

Ancsa!!! MMMmmmmm ezek a ruhácskák.. NA EZÉRT /is/ akartam punás gyermeket!!!! Pasiknak hol csinálnak ilyen ééédes cuccot... sehol! /irigyellek :-P /

Babzsák
Ezt a könyvet Libriben lehet kapni??? nem tudod? és ki a kiadója???
Táblazat: szerintem tök jó lenne ha mamiknak lenne nálunk táblájuk de külön.. azzal a cimmel hogy mamaink!!!))) de, gondolom, dönteni Neked kell.. mivel te vagy a Boss tábla ügyben :D

Nálunk, a vérnyomásomon kivül, minden rendben van... Péntektől kezdődik a felújitás a hálószobában...Már nem bordó lesz.. hanem nem tudom még milyen... de valami pasztel szin... vagy halvány zöld.. vagy tojáshéj szin... Aztán lehet!! hogy a nappalit és megcsináltatom... Anyukámmal megvettünk új sötétitő függőnyt és ugan ilyen anyagot az ágytakarónak... gyönörű.. És olyan szinű, hogy bármihez megy majd...

Corában és C&Aban is nagyon szép és olcsó cuccok vannak... De a többségűk sajna plüss...Ez olyan bosszantó.... :shock: Én élvből nem veszek plüss cuccot a Babymnek.. mert van mennük műszál... Szerintem a műszál nem való babáknak... De ez csak az én véleményem :)

Van új pocis képem!!! Vasárnapi.. Voltunk partyban és előtte kikunyeráltam egy fotót!!! Juj és táncoltunk!!!! NAGYON jó volt... aztán nagyon fájt a lábam, de akkoris nagyon jó éreztem magam!!
Kép

Kép

Kép
fenix
 
 


Fenix!

A könyv adatai:Ina May Gaskin, Útmutató szüléshez, Jaffa Kiadó 2006. Maga a könyv normál könyv méretű,puha fedeles, és piros-rózsaszín-sárga csíkos. Én nagyon sok helyen láttam,sztem Libriben is van.

A tábláról annyit,hogy a babás-mamás topicban Őzi megcsinálta,amiről írsz,esetleg kérjük meg,hogy tegye fel nekünk is!!! Én nem csinálnék külön ide is,ráadásul lassan át is kéne adnom egy faitalabb kismaminak...

Kép
babzsák
 
 


gabi.baba: Köszi a bíztatást!!

Kép
gyanixi
 
 


Sziasztok!

Gyönyörűek ezek a babaruhák.
Az az igazság, hogy én még SEMMIT nem vettem a babának. Nagyon babonás vagyok, nem tudom mikorra fogom legyőzni.

Őssejt: én úgy tudom, hogyha valakinek szükség lenne rá, a máséból is kaphat. Sokba kerül, de ezek a milliók a saját felhasználásánál is fennállnak(kezelés, stb... miatt). A 350E Ft csak az őssejt levétel és tárolás.

Kép
anido
 
 


Fenix! Piszok jol nezel am ki! Tudod mi az elonye a kis kukisnak, ha meglat, onnantol mar ket szerelmes pillantast kell nap mint nap elviselned. Nem tudom, menni fog? ;)

Kép
Kép
-macsek-
 
 


Én is őssejt témában írok:
Van az ismeretségi körünkben egy pár, egy éves múlt a babájuk. A szülés folyamán agyhártyagyulladást kapott (bár az orvosok nem ismerik el, szerintük a látogatóktól kapta). Ők levetették anno az őssejtet. Mikor már rengeteget vizsgálták - mive a baba nem fejlődött rendesen, lógatta a fejét, stb. -, arra jutottak, hogy már csak az őssejt segíthet. Hallottak erről a kínai módszerről (amivel mostanság elég sokat foglalkoznak), és mivel megtehették (8 millió forint!!!), úgy döntöttek, hogy megpróbálják azt is. Amikor rákérdeztek, hogy hogyan jut ki Kínába a tőlük levett őssejt, azt a választ kapták, hogy az sehogy, valaki másét fogja megkapni a baba.

Hát így mi nem fogjuk levetetni, mert egyrészt nem engedhetjük meg, másrészt pedig soha nem lenne annyi pénzünk, hogy elutazzunk mondjuk Kínába. Ha pedig egyszer lenne rá pénz, akkor ezek szerint másét kapja meg így is-úgy is.

sch.judit
 
 


Ancsa:
De édesek a rucik!!!! Kicsit látszik csak,hogy kislányotok lesz... :D
És mekkora a pocid!! Jó ég,mekkora lesz a végén!!

Elizabeth:
Nem biztos,hogy előbb születik meg,azért,mert nagy.. Igazából ezt nem lehet előre tudni. De a méretei alapján biztos nem lesz kicsi :D

Luisa:
Remélem,találsz olyat,ami tetszik!! Jól teszed,használd ki,hogy csak "kapod magad,és mész". Istenem,de régen volt nekem ilyen!

Macsek:
Küldtem e-mailt.. Majd megy még egy,az a páromtól függ :D ..
Mi a törökbálinti CORA-ban voltunk. Ott 2 egész sor tele van rugikkal,bodykkal,kis pulcsikákkal,szoknyákkal,nacikkal,még overál is van..

Parapiri :D : :D :D
Tényleg ne izguljál! Teljesen igaza van Gabibabának. Nekem is nagyon sokat segített,hogy a fájások alatt arra gondoltam,hogy mindegyikkel közelebb jön a kisbabám. És ha szülsz majd,meg fogsz lepődni,hogy a szervezeted MENNYIRE tudja a dolgát. Sőt, az embernek tulajdonképpen nem sok beleszólása van a dolgokba,megy magától.. Úgyhogy minden tök jól fog menni,és a végén egy gyönyörű baba fog szuszogni a hasadon!!! :D :D

Lányok,ma ráálltam a mérlegre. :oops: :oops: 9 kilónál tartok. :roll: Azt hittem,leesek a mérlegről. Aztán itthon visszanéztem,a tesókkal is ugyanitt tartottam ennyi idősen.. Remélem,most sem hízom 13-14 kilónál többet.. :? Jó lenne azért 3 gyerek után is kinézni valahogy :roll:

Mi építkezés közepén tartunk,így nem is gondolunk az őssejt-témára.... A spektrumon volt erről egy műsor pár hete. Ott azt mondták,hogy idegen őssejttel is ugyanolyan hatékonyan tudnak gyógyítani.. Hát,én ehhez nem értek.

Kép
Kép
Kép
Kép[/url]
barbamami
 
 


Jaj,Fenix,kihagytalak! Tök jól nézel ki!! Hát,tényleg,lesz KÉT pasid, és az egyik szerelmesebb lesz beléd,mint a másik. :D

Kép
Kép
Kép
Kép[/url]
barbamami
 
 


KépKép
Kaptam ma egy ilyeneket

Kép
Kép
-macsek-
 
 


Sziasztok!

Mostanában nincs igazán időm olvasgatni titeket, mert bolondok háza van a munkahelyen, de azért remélem mindenkivel minden rendben, az új mamiknak gratulálok, és jó egészséget a babájuknak is.
Reggel vinnem kellett vizeletet, és minden rendben, csak a vizelet glükóz: ++; tehát két keresztes. Szerintetek ez most baj??? Vagy lehet hogy csak sok sütit ettem mostanában, mert hát szülinpaom volt vasárnap és már szerda óta ünneplünk, hol itt hol ott, és hát az tény, hogy a szülinapi tortáimnak nem tudtam ellenállni. Ha valaki tud segíteni, írjon légyszi!!!
Köszi

Kép
Kép
nikole
 
 


Sziasztok!

Csoda történt, ma harmadszor is géphez jutottam. Ilyenkor mindig a mi társalgónkat nézem meg először!

az őssejt-téma egyre inkább elgondolkoztat. Tényleg érdemes utána járni a felhasználási lehetőségeknek, mielőtt belevág az ember. Megdöbbentő, amit írtál sch.judit, olyan furcsa, hogy nem lehet kivinni a saját őssejtet. Így tényleg nem sok értelme van!

Barbamami: Én is pont 9 kg-ot híztam eddig! :wink: És nagyjából egyidős várandósok vagyunk! Én is pont ma reggel fordultam le a mérlegről. De mindenki azt mondja, hogy nem látszik rajtam. Nem vagyok bevizesedve, és elég arányosan oszlik el. Egy ismerősöm azt mondta, ha 15 kg-on belül maradok, az teljesen jó. Remélem, ez téged is vigasztal. :lol:

Puszi Mindenkinek!
Vendég
 


SZIASZTOK! Lányok napok óta olyan hányingerem van ,nem tudom ez azért lehet mert ahogy nő a pocim úgy lesz kevesebb hely a gyomromnak? De idáig nem volt most meg napjában többször is van. ANCSA és FENIX édi a pocitok :D ELIZABETH otthon vagy ? Vagy elmentél anyudhoz? Ma egésznap néztelek msn-en! :( Csajok én is dobok 1 pocisat ezen már +8kg-nál tartok :oops: Kép
Vendég
 


barbamami: úgy látszik ez a név már rajtam marad!!! :lol: :lol:

Kép
gyanixi
 
 


Sziasztok lanyok,

edesek a rucik! Tegnap en is kiszoktem egy kicsit egyedul vasarolni amig a parom nem volt itthon (nem nagyon orult neki, de mit csinaljak, vele egy rohanas minden baby cucc vasarlas, egyszeruen 5 perc utan megunja az egeszet) De egyedul olyan jo volt!!!! Csomo mindent sikerult megvennem, aprosagokat (pl. kisollot a kis kormeire, homerot a szobajaba stb.) amik meg hianyoztak. Most mar tenyleg ugy erzem minden keszen all!

Nem tudom ki irta mar, hogy most mar illene nemi mensi gorcsoket ereznem? Orommel jelentem, reggel kijott egy kis viz (tiszta) sztem magzatviz, es ebed ota gorcsolgetek hol jobban hol kevesbe. Rendszert eddig nem birtam felfedezni benne :roll: Szoval drukkoljatok kerlek!

KépKép
KépKép
pannica
 
 


Pannica!!!

Hamarosan babázol!!! Szorítok nagyon!!!!

Kép
babzsák
 
 


uuuh Pannica: ez már az!!!!!!!Szorítok nagyon!De jó neked!!Ügyes legyél!!

Kép
gyanixi
 
 


na hello..

Barbamami
Látom bejött Gyanixi elnevezése... :lol:
Örülök... :D
Ja és mi az hogy kinézni 3 gyerek után..olyan vékony vagy a képeken hogy meg sem mondanám hogy már szültél..szóval ne aggódj,tök jól nézel ki.. :shock:

Parapiri
Esküszöm Neked lesz a legkönnyebb szülésed mindenki közül..Az ilyen embereknek mindig szerencséjük van!!Komolyan...sztem meg sem fogod érezni... :P

Szóval vtam ma ezena cukor terhelésen...legalábbis azt hittem azért megyek,de kiderült hogy itt úgy csinálják(fehérvári)hogy elmész reggel vért vesznek,vizeletet...aztán majd holnap megint mész ismét vért vesznek és majd utána iszod csak mega gusztustalan löttyöt és 2 órával utána is vesznek...nálatok ezekszerint nem így ment,m mindenki tudta rögtön az eredményt...nem értem..azt mondták itt mindig is így volt!!!
na mind1 szóval akkor holnapra kérem a drukkot ha lehet... :lol:
Húúú csajok már tűkön ülök...február 6 UH!!!!még 6nap!!!Már neeeeeeeeemmmmmmmm bííííííííííroooom!!!! :cry:

Ja vtam ma bennt Rekannanál....
Nagyon szép baba a kis Niki(nem hazudtolta meg a nevét...) :lol:
Olyan édes volt és csak aludt és aludt..néha ránk nézett aztán aludt meg ásított...nagyon sok haja van és nagyon szép pofija...lehet h már holnap haza is mehetnek akkor majd leírja a történetet képeket rak fel meg minden..
Üdvözöl mindenkit!!!
Tök jó volt bennt lenni,már én is ott akaroook lenni...

Edi5
Én már leírtam a véleményem az őssejt témáról..lényegében ua mint Babzsáké..

Babzsák
Sztem kitörölhetjük a már babázókat...legalább lesz egy kis előrébbjutás a táblán... :lol: nekik meg úgyis van már másikfajta táblázatuk a másik topikban
Persze nekem mind1...csak én szeretm a változásokat... :wink:

Ja és vettem magamnak ma egy tök szupi kabátot..elvileg azért m nemtudom összehúzni az eddigit...nahát meg kell mondjam ezt sem fogom tudni már sopkáig de olyan jól nézett ki..nemtudtam otthagyni..a reserved-ből van..nagyon szép szűkített,bordós-pirosas kis csini... :lol:

Kép
nikky
 
 


Úristen Pannica...Végre te vagy az első akiről nem maradnék le????hát megy a drukk ezerrel..tök jó...
na már látom Ma EZÉRT nem fogok aludni... :lol:
de nem baj...

Kép
nikky
 
 


Bocsi h így külön külön írok,de mindig elfelejtek vmit...
Fenix...
nagyon csini vagy...tök jó a rucid!!!tetszik..ez 2in1os???

Esküszöm nem írok egy darabig most...sorry... :lol:

Kép
nikky
 
 


Pannica:Nagyon szorítok,hogy minden rendben legyen-gyorsan és kellemesen teljen a szülés!!!!

KépKép
vicuska
 
 


Sziasztok!

Ancsa,
Nagyon arik a ruhák! Igazán csajosak! Olyan barbibabás lesz bennük a manód :D Édes a pocid :D

Fénix,
Nagyon csinos vagy! És tök jó a szerkód. Én a C&A-ban láttam hasonló ruhát, és nagyon tetszett. Jössz holnap szülésfelkészítőre? Én még nemtom... Attól függ, hogy sikerül-e végezni minden mással. Holnap húzós napunk lesz, egy csomó mindent el kell intéznünk, a párom ki is vett egy nap szabit. De ennek ellenére szeretnék menni... Mi van a vérnyomásoddal? Még mindig alacsony?

bacsbern,
Szép a pocód! Igazából én abszolút nem látom rajtad azt a +8 kg-t. Csak a pocid nőt, más nem.

Pannica,
Huuuuuu, már közel van a nagy találkozás pillanata! Nagyon drukkolok Neked, hogy hamar jöjjön a kicsi manód!

Ma voltam CTG-n, a babó végig aludt, vagyis aludt volna, ha haggyják. A szülésznő folyton ébresztgette, kész szadista módon rángatta a pocakomat :)
A vérképem jó lett, azon kivül, hogy egy kicsit emelkedett a fehérvérsejtek száma. A felső határ 10, nekem 13,2... De voltam ma a háziorvosomnál, aki azt mondta, hogy ilyenkor ez teljesen normális, maga a terhesség produkálja az emelkedést...
Ma, amikor korházban voltam, a szülésznőm pont ügyeletes volt a gyerekágyas részlegen, és ott vártam rá a folyosón, amikor láttam néhány kismamát, akik sétálgattak a kisbabájukkal a folyosón. Nem tudtam betelni a látvánnyal. Olyan gyönyörüek voltak a pici, törékeny babák, ahogy ott aludtak az anyjuk karjában, takaróba bugyolálva, csak a pici arcuk látszott. Juuuuuj, már nagyon várom, hogy én is ott tartsak...

Képzeljétek, tegnap meg ma éjszaka arra ébredtem, hogy fáj a pocakom... Nem görcsölt, és nem voltak időszakosak a fájások, csak egyszerűen fájt, és a derekam is hasogatott közben... Olyan menstruáció jellegű fájások voltak, de enyhébb változatban... Lehet, hogy ez már jelent valamit?!?!? Mondjuk ehhez képest a CTG semmit sem mutatott...

Szép estét! Pusz

Dia

Kép
dijcsi
 
 


szia pannica!

én voltam az a kis banya,aki kérte,hogy görcsizz már!!!hi-hi-hi

HAJRÁ!!!Sok sikert!

Kép[/URL]Kép
gabi.baba
 
 


Judithappy:
Remélem nem késtem le nagyon a babakocsis dologról, nem tolvastam el mindent, mert még nem volt időm, de megragadott a kételyed! Mi is Bergont vettünk, abból is majdnem a legnagyobbat: Bergon Queen. Az tény, hogy dög nehéz, de nem emelegetni fogom, hanem tologatni árkon bokron át, főleg mivel van egy Westie kutyusunk, akivel túrázni kell folyamatosan... És én is abból indultam ki, hogy jövő télen már 8-10 hónapos lesz Marci, és ha jól felöltöztetem, akkor is el kell férnie kényelmesen. Szóval nekem inkább a baba kényelme a fontosabb! Próbálok feltenni képet is!
Kép Kép

Kép
Kép
nikole
 
 


Pannica,

Megy a drukk ezerrel!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Hajra!

Gyanixi,
Irtam neked a mamis forumba.

Fenix,
Nagyon csinike vagy!!!! Es szepen no a pocikad!

KépKép
KépKép
vitte
 
 


barbamami,
na remélem tényleg csak a fronT :D :D
nem tudom mitől félsz...2gyerek után is baromicsini vagy!!én gyerek elött se voltam ilyen csini :lol: :lol: szoval ne izgulj, főleg ha a többi poronytnál is ennyit híztál!

fenix,
jajj de csinos valakiii!!!!!!!!!!

PANNICA!
HAJRÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁ!!!!!!!DEJÓÓÓÓÓÓÓÓ
Vendég
 


Sziasztok!!

NICOLE!!!


Köszönöm szépen, hogy reagáltál a Bergonos kérdésemre!!!
Nagyon szép a kocsitok!!!!!!!!!!!! Végülis mi is megvettük tegnap!Nagyon boldog vagyok, mert nekem ez a kocsi így használat nélkül is nagyon bejött!!! Sajnos most nem tudom fölrakni a képét, mert épp töltöm a fényképező aksiját, s nem tudom lefotózni.
Jól látom a színből, hogy kisfiatok lesz??? Gratulálok!!! :D :D :D :D :D :D

Csajok!!

Nagyon szépek a babarucik!!!Én is ma láttam a Cora katalóust, de sajnos még hozzánk sem jutott el, csak anyukáméknál lapoztam bele!!

Jövő hétre bejelentkezünk 3/4 D UH-ra, már nagyon várjuk-főleg a férjem!!!!!!:D

Szép estét mindenkinek!!

Kép
Kép
judithappy
 
 


Már megint itt vagyok... :P :P

PANNICAAAAA!!! SZORÍTOK!!!!!!!!!!! :D :D :D De jó neked,nemsokára abkezedben lesz a kisbabád!!

Edi:
Na,ez a te 9 kg-od most tényleg a legjobbkor jött!! Köszi!! :D

Bacsbern:
8kg? HOL???
Lehet,hogy csak nyomódik a gyomrod,ahogy nő a baba. Vagy esetleg egy másik is lesz,csak pár hónappal később.... :lol: :lol: :lol:

Nikky,Gyanixi:
Tényleg jó név,nagyon tetszik! :lol: :lol:
De szerintem valahol mindenki parapiri.. Aki még nem szült,azért, aki meg már szült,az meg azért... :roll: Le a kalappal az előtt,akinek a fejében nem fordult meg a gondolat a köldökzsinór-elszorítós baba után,hogy "jaj,csak nehogy az enyém is..".
Nikky,ez a cukorterhelés-módszer kifejezetten szadista. Máshol legalább pár óra alatt túl van rajta az ember.. :?

Nikole:
Jó ég,de szép ez a babakocsi! Mennyit fejlődtek 2 év alatt! Nekem nagyon bejön!

Kép
Kép
Kép
Kép[/url]
barbamami
 
 


Pannica

Én is szorítok, s azt kívánom olyan könnyű szülésben legyen részed, mint ahogyan én világra hoztam a Gergőm, 1 óra alatt megszületett.

Hajrá!

Kép
Kép
times
 
 


Még egy kérdés,vagy nem is tudom,csak állapotleírás?...

Szóval ma miután lekászálódtam a kondigépről,bezárkóztam a fürdőszobába epilálni. Csak kissé meglepődtem. Ekkora pocakom még a fiammal is csak a legvégén volt. Mivel 3-4 hetente elég ezt a tevékenységemet letudni,a múltkor még sikerült.. Most már alapból az egyensúlyozással is gondjaim voltak,de a bikinivonal??? Az valahol nem tudom,hol van.. Ti ezt hogy oldjátok meg??? (Én valahogy ezt nem bíznám a kozmetikusomra.. :oops: )

Kép
Kép
Kép
Kép[/url]
barbamami
 
 


Hello Lányok!

Pannica: nagyon drukkolok! Szerintem Te lehet, hogy már most babázol, vagy legalább is a kórházban vagy!

Őzi: leírtad végül is valahova a szülés történetedet? Lemaradtam róla... hol tudom visszaolvasni?

Nanett: hogy vagytok?

Mi megvagyunk, sajnos néha fáj a pocink...

Üdv: Zsana

KépKép
Kép
r. zsana
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet: