Új privát üzeneted érkezett!

125 g Zucker 4 Ei(er) 150 ml Sahne 225 g Mehl ½ Pkt. Backpulver 2 Pkt. Puddingpulver, Sahnegeschmack. ½ Liter Milch 250 g Butter 6 EL Zucker, (gehäuft) 4 EL Kakaopulver 125 g Fett (Hartfett z.B. Biskin) 1 Ei(er) 1 Pck. Kekse (Butterkekse) etwas Weinbrand

Den Pudding mit ½ Liter Milch und 5 EL Zucker kochen, kalt werden lassen.
Den Teig für den Boden aus den ersten 5 Zutaten zusammenrühren, auf ein Backblech streichen und ca. 20 Minuten bei 175° backen.
Erkalteten Pudding mit der Butter zu einer Buttercreme verrühren. Auf den Boden streichen. Danach die Kekse in Weinbrand tränken und auf die Buttercreme legen.
Das Hartfett in einem Topf schmelzen, in eine Schüssel geben, Zucker und Kakao dazu, dann schnell verrühren. Zuletzt ein Ei darunter rühren.
Wenn es eine glatte Masse geworden ist, auf die Kekse streichen.

Virág
Kép
Kép
virág22
 
 


125g cukor 4tojás 150ml tejszin 225g liszt fél tasak sütöpor 2tasak pudingpor tejszin izü fél liter tej 250g margarin 6evökanál cukor(pupozott) 4ek.kakaopor 125gr zsir 1tojás egy csomag háztartási keksz valamicske konyak

megcsinálod a pudingot és hagyod kihülni!(pudingpor fél liter tej 5ek.cukor)
az elsö öt hozzávalobol piskotát sütsz(cukor,tojás,tejszin,liszt,sütöpor) 20perc alatt 175fokon!
a pudingot ha kihült habosra kevered a margarinnal!megitatod a kekszeket a konyakkal lefekteted egy tálba rárakod a krémet és rétegezed!aztán a zsirbol(szerintem ezt helyetesitheted margarinnal is én sosem használok zsirt) a cukorbol a kakaobol gyorsan keverve csokimázat csinálsz és mikor már összeállt masszává akkor beleütsz egy tojást!utánna rákened a kekszre!
ez nem hivatalos forditás!:)

Virág
Kép
Kép
virág22
 
 


remélem ez az?olyasmi lehet igy elolvasva mint a tiramisu!

Virág
Kép
Kép
virág22
 
 

 
 

Sziasztok!

Itt van 4 db kép, ahogy kértétek:) 2 így, 2 úgy.:)
Tükörből van fényképezve, így nem a legjobb minőség. De azért látszok:)

25+6 hét, 48 kg.

Most csak ennyire van időm, de holnap hátha tudok jönni írni is.



Kép Kép Kép
Kép

Koda

Kép

Kép
koda
 
 


szia koda
de aranyos kismami vagy!még igy vékonyan is jol nézel ki!jajj én ugy örülök neki hogy neked is lesz babád és ugye mostmár nyugis vagy!nem lesz semmi baj!mostmár élvezd az utso honapokat!

ma nem nagyon irtatok:(

puszi mindenkinek joéjt

Virág
Kép
Kép
virág22
 
 


Virág:)

Aranyos vagy, de inkább azt mondd, hogy élvezzem az utolsó hónapokat :lol: mert van még 3,5 hónap hátra:)

(és annyira vékony se vagyook. Van ott fenék meg combika 8)

Koda

Kép

Kép
koda
 
 


Bocsi Virág!!!!!! Most látom, hogy te is hónapokat írtál:) Én meg hülyülök ezek szerint :oops:

Koda

Kép

Kép
koda
 
 


Sziasztok!

Koda
Nagyon formás kis pocid van. :D
Nem is vagy olyan vékony mint ahogy a kilók alapján elképzelné az ember. Pont jó így csak pocakra hízol. :lol: :wink:
Pihenj továbbra is neked most ez a dolgod.
Gondolom már unod és szívesen foglalnád el magad a kreatív hobbiddal. Tényleg te diszíted a lakást?

Virág
Jaj, de jó, hogy ide is írtál nem csak a másik heyre. :D
És tényleg kitettél magadést, még a végén elhappolod a Juci regényíró elsőségét. :wink: :lol:
Dec. 23még tényleg messze van, de te ügyi vagy és kibírod addig teszt nélkül. Remélem akkor viszont azt fogod látni rajta amire régen vársz.

Titi
Hogy vagy?
Remélem pihentél is a sok teendőd közepette. Néha lazítani is kell tudod, különben nem gyógyulsz meg. Nekem nem fáj a torkom de még mindig köhögök, remélem már nem sokáig.

A délelőtt főtem mostam ja meg persze a gyerekek. Ebéd altatás után konyhai romeltakarítás. Délután elmentem egyedül a Kikába. Nem is tudom milyen rég volt ilyen alkalom, hogy egyedül mentem valahová, nézelődhettem és nem kellett sietni. Vettem egy két dolgot amiből megcsináltam a nem éppen hagyományosnak mondható(bazi nagy gyertyatartóra készült) adventi koszorút.

Na mára én is befejezem mert fáradt vagyok.
Mindenkinek jó éjszakát!

Puszi!

Kép

Kép
bufo
 
 


Zsuzsa:)
Mondom én, hogy nem vagyok olyan vékony! A dokinak is mondtam, de hát izlések és pofonok. Biztos a teltebb hölgyeket szereti. Lehet, hogy az arcom beesettebb, de a fenekem az nő rendesen :lol: Több kiló vagyok, mint Marcival voltam. Úgyhogy nem tudom miért sápítoznak. Én elég daginak érzem magam a megszokotthoz képest. Mikor ezt szóvá teszem, lehülyéznek. Lehet, ha látnák ezekez a képeket, amin nem vagyok beöltözve, csendben maradnának az ismerősök:)
Most nem díszítem a lakást. Nincs hozzá hangulatom, meg alapanyagom se. Utána kéne járni és meg nem akarok mászkálni. De elfoglalom magam. Épp Áronnak készítek valamiket :) Csak még félig vagyok kész:) Kell még 1-2 hét. Karácsonyra pont megkapjátok:)

Titi:)
Én is akartam már kérdezni, hogy érzed magad???? Ahogy olvasom csak rosszabb lett a torokfájás:( Mit szedsz rá? Én pár hete a Bioparox nevű szájbafújós gyógyszert használtam meglepő sikerrel. terhese ezt lehet használni, mást nem nagyon ajánlanak. Próbálkozós időben pláne lehet!

Juci:)
Szuperek a díszek! Most irigykedek, én nem csináltam semmit! Hidd el, ügyes vagy!

Koda

Kép

Kép
koda
 
 


Sziasztok lányok :)

Koda!
Hogy neked milyen szép pocid van!!!! :)
Ahhoz képest, hogy 25-26 hét, szerintem jó nagy!
Milyen jó lehet, hogy ott rugdalózik odabenn :)
(mintha ezer éve éreztem volna ugyanezt... :roll: )

Juci!
A díszek nagyon szépek, ügyesen megcsináltátok!

Olyan nyomis vagyok, egyelőre nem is várom a karácsonyt,
nem tudom miért, depis hangulatban telnek a napok... :cry:
le vagyok eresztve, mint egy lufi :cry:
még mikulásra sem vettem semmit, és a Mikulás bácsival (a srác, aki felöltözve járja az ismerősök gyerkőceit :) sem beszéltem, pedig már igencsak közeledik a napja...

Nagyon össze kellene kaparásznom magam... :roll:

nem is rontom a kedveteket,
inkább megyek

KépKép
KépKép
régiancsi
 
 


Ancsi!

Nehogy már nekem ilyen szomorkás legyál.Ez lesz az első ünnepetek négyesben,ez annyira szuper.Szerintem vegyél erőt magadon és kezd el foglalkozni a közelgő ünneppel.Készíts egy asztaldíszt,vagy írj egy ajándéklistát,vagy gondolkozz rajta,mit szeretnél főzni karira,hátha közben megjön hozzá a hangulatod is.Gondolom jól kimerít a két gyerkőc és ennek az eredménye,hogy kicsit most nyomott a kedved.Hát van az úgy,csak ne hagyd magad sokáig ebben az állapotban.A völgyek azért vannak,hogy kicsit megpihenjünk és újúlt erővel mászhassunk tovább a hegyeken a csúcs felé.Visszatekintve a völgyeknek is megvan a miértje. :wink:

Koda!

De jó,hogy raktál fel képet.Nagyon szép a pocid és én sem tartalak soványnak.Szép csinos kismama vagy,vékony testalkattal,de ennyi.

Juci!

Olyan drága vagy,annyira jól esett,hogy így drukkolsz nekem,nagyon sokat számít ám.Szépek a díszek,ügyi vagy a díszítéssel.Én nem díszítek,csak egy adventi koszorút készítettem eddíg,és még szeretnék egy ajtódíszt,de többet nem merek,mert a cicókám tuti lebontaná.Nincs olyan hely,ahová nem el.

Lányok,olvassatok minket a másik topicban is,képzeljétek,Merinek köszönhetően saját honlapunk készül,amolyan kis babavárós oldal,annyira szuper,nézzétek meg ti is.www.babanet.mindenkilapja.hu

Puszi

Eszter

Kép

Kép
anubias
 
 


Jó reggelt lányok!

Hát, én még mindig szenvedek. Legszívesebben holnapra kiíratnám magam, csak az a gond, hogy nincs már betegszabim, csak táppénzre mehetnék, és mire azt kifizetik... úgyhogy megyek dolgozni. Hőemelkedésem már nincs, de a hangom, az pocsék, és éjszaka zsepivel az orrom alatt aludtam. Szörnyű!

Aranyosak vagytok, hogy gondoltok rám. Nem is emlékszem, mikor voltam utoljára beteg.

De lényeg, hogy a közérzetem már sokkal jobb, csak folyik az orrom, meg a könnyem, a torkom még mindig fáj.

Koda, semmit nem szedek, nem voltam dokinál, így Neocitran (ha jól írom), meg teahegyek (csipkebogyó, hársfa).

Remélem, holnapra már sokkal jobban leszek.

Koda, de jó, hogy tettél fel fotókat!!! Tényleg nagyon édi a pocid, és hogy milyen szép formás kismama vagy! Szeretnék én is ilyen vékony lenni pocisan. Végülis Neked kell tudni, érezni, hogy a megszokotthoz képest mennyivel vagy teltebb. Eszembe jutott az unitesóm, aki alapból 41 kg. Igen, vékony, de ugyanúgy, mint Te, nem kórosan, hanem egyszerűen törékeny alkat, és alacsony is. Szóval ne foglalkozz a dokikkal! Egyél annyit, amennyi jól esik, és amit megkívánsz, és pihenj sokat!

Bufo, jók is azok az egyedüli séták néha. Én is mára Obit meg Kikát terveztem, lámpákat kellene néznem, meg függönyt a Bricoban, de már késő van, 2-re megyünk ebédelni a párom unitesójához. Tök jó, nem kell most főznöm, meghívott bennünket, mivel már olyan sokszor evett nálunk. Ez most nagyon jól jön.
Jók az ilyen kikapcsoló nézelődős "vásárolgatások", örülök neki, hogy ki tudtál kicsit mozdulni.

Ha tudtam volna, hogy mész... talán csatlakozhattam volna hozzád. Sebaj, gondolom, egyedül volt most az igazi!

Ancsi, Mikulás bácsi jár hozzátok?! De jó, ez olyan jó lehet!!! A gyerekek biztosan örülnek neki!
Aztán jobb hangulatot kívánok Neked a nap további részére!

Ja, még nem is mondtam, végre a 25. napon járok, és esik a hőm. Ez azt jelenti, hogy hamarosan megjön!!! :)

Na, a görbém nem tudom beszúrni, mert nem működik már az ingyenes képszerkesztőm itthon: ( Akkor majd holnap bentről!

KépKép
titi_27
 
 


sziasztok!

jajj koda!nem akartalak megbántani ne haragudj rám!azért irtam hogy vékonyan is csini vagy mert én a 48kilot csont és börnek gondoltam de te pont nem vagy az jo kis husis vagy!mégegyszer ne hari ha félreérthetöen irtam!

ancsi huh ki vagy merülve gondolom!esztinek igaza van nem tereled a figyelme karácsonyra diszitgetéssel meg ilyesmivel?én is ezt csinálom most mert amugy mindenen bögnék meg veszekednék(pedig nekem nincs is két ilyen gyönyörü fiam akiktöl elfáradnék)

bufo biztos jol esett egy kicsit egyedül vásárolgatni!milyen fura hogy nekünk anyukáknak már ez is kikapcsolodás!nem csinálsz képet a kozorudrol?

megyek mézeskalácsot sütni a fiammal!ugy várom már még sose csinátunk!puszi mindenkinek

Virág
Kép
Kép
virág22
 
 


Viráááág:)
Te lány! Miért haragudnék?? örülök, ha vékonynak látsz. Tudod nekem van egy elég erős önértékelési zavarom, és ha én már 44 kg vagyok, képes vagyok nem enni, mert rettenetesen kövérnek érzem magam. (meg annak is látom magam a tükörben.....) ezzell sajnos nem tudok mit tenni, ilyen vagyok. Akkor gondolhatod, hogy most milyennek látom magam 48 kg körül?? :roll: :lol: :lol: Szóval örülök, ha Ti nem láttok daginak!

Titi:)
Úgy látom te nem változol. Tudod, hogy pihenned kéne, mégse megy......Te meg ezen nem tudsz változtatni :) De azért gyógyulj meg nagyon hamar!

Ancsi:)
Teljesen megértelek. Most én is így vagyok. Semmi hangulatom a díszítéshez. Mikulásra is csak a gyerkőc fog kapni ajándékot, Gábor most kimarad. Tök csupasz a lakás, ráadásul a konyhába is nagy kupi van, mert most festették ki.......székünk sincs, függöny sincs, képek sincsenek a falon.....

Eszter:)
Köszönöm neked is a dícséretet, igen jól jönnek nekem ezek a mondatok. :) Mert az az igazság, sokat idegskedek még mindig, nem vagyok nyugodt. csak ha kezemben lesz a szép egészséges Bence baba. Ilyenkor olyan jó olvasni, ha legalább csinosnak látnak:)
A honlapot próbáltam meglesni, de nem tudom megnyitni. Pedig kíváncsi vagyok!

Koda

Kép

Kép
koda
 
 


http://www.babanet.mindenkilapja.hu/

Koda,nem tudom,miért nem engedte megnyitni neked,de így beillesztettem,hátha... :?

Kép

Kép
anubias
 
 


Hali!

Csak tomondatokban,elore is elnezest!

Koda!
Szuperul nezel ki...megha nem is hiszed el!!! :lol:

ANubias!

Nagyon aranyos vagy ,megegyszer koszi..es lehet,hogy szavadon foglak.Ha meg ott lakunk majd(Helikopter) akkor tenyleg osszejarhatunk.Es addigra te is pocakos leszel...sot ha belegondolunk,lehet hogyha Isten is ugy akarja akkor mar neked is lesz egy Picurkad!!!

Regiancsi!

Fel a fejjel...nekem mindig azt mondjak mkor le vagyok torve..hogy lehetne meg sokkal rosszabb is. :lol: De tenyleg,jon a karacsony,es gondolj arra ,hgoy ott vannak a gyerkocok,a csaladod...es mennyien szeretnek ...gondolom az hogy mar egy ideje nem sut a nap..az is zavar.

Virag!

Hogy te mennyit sutogetsz.Sajna en meg odaig nem jutottam,hogy a masikban is olvassalak titeket,remelem egyszer majd eljon az ideje annak is.

Juci!

Hivjal ha tudsz.Nem sikerult talalni senkit...vagy csak egy bizonyos keruletben hajlando jonni,vagy pedig teljes munkaidoben akarnak dolgozni...holot en mar arra is hajlando lettem volna,hogy heti 5x 4 orabank,de ez se votl jo neki,kulfoldni csaladoknal tobbet keres.Ja,es oradij 900-1100 ft.Szoval ott vagyok ahol a part szakad.

Titi!

Jobbbulast!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


Szulestortenetem ha osszejon,most idejott anyukam(itt alszik mert holnap dokihoz megy es az itt van mellettunk a korhazban.-gonoszkodom mi? :lol: ) es a kezebe nyomtam Mishalt,hogy addig tartsa.

Oktober 31.reggel,elmentem a Ctgre,a szulesznom szabadsagon volt,igy nem szivesen de egy masik szuleszno ramrakta a ketyereket.Semmi komoly fajas..a legnagyobb a vegen volt egy 40%os.A dokim megvizsgalt,megintcsak egy ujjnyira voltam tagulva es azt mondta,hogy kellemesen puha a mejszajam es ne aggodjak,konnyen fogok szulni es var akkor penteken ujabb ctgre.Hazajottem es mint irtam is ,nekialltam csinalni a lila kaposztat krumplipurevel es sult kacsacombbal,jott anyukam delutan.Kozben meg egy kivitelezovel is targyaltam,..este jol bekajaltunk,aztan 10 utan en a kanapen ledoltem,anyukam meg a haloban.Semmit nem ereztem...bar ha oszinte akarok lenni akkor volt bennem valami varakozas fele.Meg neztem egy ideig a tevet,aztanlampaoltas,imadkozas...es mar majdnem elaludtam amikor olyan pukkanas felet hallottam es ereztem..felkeltem es ereztem hogy valami folydogal.Kimentem a wcre es semmi.Felkoltottem anyukam,de o azt mondta,hogy biztos semmi,es visszafekudt.En nekialltam elrakni az edenyeket,pakolaszni...es akkor megint folydogalt valami,a furdoben mar lattam hogy enyhen rozsaszines valami folzik.Na,akkor rajottem,hogy tenyleg szulunk.ANyukam felkelt,en lezuhanyoztam es egesz ido alatt remegtem...annyira ideges voltam es feltem is....Nem voltam valahogy felkeszulve ra.
Fel 12kor elindultunk gyalog a korhazba,huzta anyukam a borondot,eleg furan nezhettunk ki.AKkor meg nagyon nem voltak fajsaim.3/4.12kor felvettek e smegkaptuk az alternativ szuloszobat.A hugom is elindult taxival.Kipakoltunk,engem megvizsgaltak es azt mondtak hogy 3-4 cmre vagyok nyitva,a ctg mar mutatott fajasokat,de nem voltak angyon erosek.Meggyujtottuk a gyertzakat,betettem a balna cdmet es nekialltam setalgatni,le-fol.Lassan jottek a fajasok,eloszor 10 perc,majd 5 perc,3perc..ezeket meg vegig kacarasztuk,kozben a hugom is megerkezett,a szulesznom is,aki orankent vizsgalgatott.O vegig kint ult..kiprobaltam a labdat,de azon teljesen elmultak a fajsaim,a kadat se ajanlotta...mivel azt mondta,hogy nem eleg erosek a fajasok,,igy gyalogoltam le fol es mikor jott egy fajas akkor a mosdoba kapaszkodtam,kesobb mar a csapot is kinyitottam es folyt a hideg viz,valahogy nagyon megnyugtatott(fura,de ha itthon kinyitom a csapot Mishal abbahagyja a sirast amig folyik a viz).Hajnalban megjott a dokim,de leotte a szuleszno vizsgalt fel 5 korul,amikor azt mondta,hogy ar 8-9 cm es mindjart szulunk.AKkor mar nagyon kemeny volt...leterdeltem az agy ele es ugy vajudtam,fejemet egy hideg vizzel atitatott torulkozobe temettem ..akkor mar nonstop fajasok jottek.A dokim bejott....es kozolte,hogy fekudjek arra a kokemeny agyra..en tiltakoztam..nem voltam hajlando,vitatkoztam vele meg akkor is.AKkor ugy ereztem hogy nem birom tovabb,emlekszem mondtam hogy koynorgom ,valaki lojon le!
At akartunk menni egy normal szuloszobara ahol normalis agy van,de addigra mar mindegyik foglalt volt.Azt hittem,hogy nem fogok tudni szulni azon a priccsen.Negykezlab voltam...a szuleszno mogottem,a dokim masszirozta a hatam,derekam(nekem inkabb a hatam fajt rettenetesen) es mondta a szuleszno hogy lehet nyomni.Csakhogy en nem igazan ereztem tolofajasokat...amikor meg ereztem valamit ,nem jol vettem a levegot.A doki mar kezdett megijedni,mondta,hogyha eddig kihordtam a babat,akkor ne most csesszem el,mert most azn a csontos reszen kell atjutnia es nem akadhat ott meg.Na,a vegen sikerult...es ket konkret eros nyomasra kijott.A fejecskejenel varni kellett,a szuleszno tagitott az olajjal,es utana egy fura csusszanas es kint is volt.Hihetetlen volt,annyira allati,olyan osi...nem tudom jobban kifejezni..igaz en mindig is negykezlab szerettem volna syulni.Szoval megfordultam es ramtettek,olyan kis tokeletes volt,semmi maz rajta...es csak nezett.Utana sajna gyorsan elvittek,a doki meg nekiallt varrni...egy kis samlira ult re..behoztak egy nagy lampat(mert sotetben szultem gyertyafenynel) ,anyukam volt a vilagito,nevettunk is kozben hogy neki kell allitgatni a lampat.A doki jol elerzestelenitett es angyon nagyon sokaig varrt es kozben diskuraltunk a ferjemrol,a munkamaniarol...jo volt a hangulat.Mishalt addig anyukam es ahugom tartotta es fotozta.AMi rossz volt,dehat nekem kellett mindket combomat tartani hogy o tudjon azon az alacsony agyon varrni.Mkor mindennek vege lett,mellem tettek Mishalt es szoptathattam es gyonyorkodhettem benne vegre...ott maradtunk ajdnem reggel 10ig ,nevettunk,muzliszeletet reggeliztuk,tenyleg angyon boldog voltam es semmi fajdalom.Szoval 5.53 perckor szuletett meg,es mar akkor olyan komoly kis ember volt,most is az,a lelkedbe llat ugy erzed mikor rad nez.

Bocs hogy ilyen egyszeruen irom le.De hihetetlen volt es akar hiszitek akar nem en mar most vagyodom arra hogy ujra atelhessem.Nagyon nagyon szep emlekem van az egeszrol,fantasztikus volt.Es itt van most nekem Mishal,hihetetlen hogy o ott bent volt es most mar tobb mint egy honapja velunk van.

Puszi mindenkinek.
momo35
 
 


Sziasztok!

De jó sokat írtatok. :D
Mi tegnap anyósoméknál voltunk, hogy lerakjuk a gyerekeket és el tudjunk menni vásárolni. De nem jött össze. :(
Most kicsit magam alatt vagyok én is nincs túl rózsás kedvem. Még mikulásra sincs egy kis meglepi sem. Tenap ezen jól össze is kaptunk a férjemmel. Szerinte túl nagy feneket kerítek az ünnepnek. Kérdem én ha holnap este jön a télapó (amit Dávid nagyon vár) és egész nap itthon vagyok a két kicsivel, hogy vegyem én mag azt amit hoz neki, akkor teljesen elveszti a varázsát a dolog. Remélem intéz valamit ma . Ha mégsem akkor szerdán mindenképpen elviszem a játszóházba ahol lesz télapó, és csomagot oszt legalább ennyi legyen.
Na megint jól kipanaszkodtam magam.

Koda
Nagyon tündér vagy ezzel a meglepivel. Nem is tudom, hogy fogom meghálálni.
Megértem, hogy nincs erőd díszíteni. Tényleg inkább pihenj az most sokkal fontosabb. Majd jövőre bepótolod az ideit is. :wink:

Titi
Jaj úgy sajnálom, hogy ilyen rosszul vagy és nem tudsz otthon maradni kikúrálni magad.
Remélem így is hamar rendbe jössz.
Tényleg nha szörnyű lehet hogy anyós vagy főnök a párod anyukája. Ezt mind a kettőtöknek elég bonyolult lehet kezelni. Nem irigyellek érte. Csak azt tudom mondani én is, hogy legyél határozott és mond meg mit gondolsz. Ha őszinte az ember akkor remélhetőleg nem lesz belőle vita.
Mehetünk együtt máskor nézelődni, ha el tudok szabadulni.Ez hirtelen jött és én kihasználtam az alkalmat. Ha legközelebb lesz ilyen felhívlak és hátha ráérsz.
Néha úgy sajnálom, hogy ilyen messze lakik mindenki egymástól,mert akkor könnyebb lenne találkozni.

Momo
Nagyon szép és izgi szülésed volt. Köszönjük, hogy megosztottad velünk. Sajnos el sem tuddom képzelni, milyen lehet ezt az ősi érzést érezni, de szuper, hogy te átélhetted és így mi is. :)
Hogy bírod a mindennapokat? Kicsit könnyebb már?
Tényleg elég elkeserítő, hogy még ha fizetsz érte akkor sem lehet megoldani, hogy egy kicsit kikapcsolódj és pihenj.

Ancsi
Át tudom érezni a sz@r hangulatodat. Nekem is az van.
Most megpróbálom abból a szempontból nézni a dolgokat, hogy Dávidnak szép emmlék legyen az ünnep ezért muszáj összeszednem magam. A baj nálunk az, hogy a férjemnek nincs jó emléke a karácsonyról és már eleve utálja az egészet.Szerinte nincs ebben semmi jó csak erőltetett szeressük egymást az egész. Sajnos tényleg ilyen náluk a hangulat, mert amíg együtt laktunk a szüleivel akkor nekem is volt részem benne. Ezért elhatároztam, hogy én nem akarok ilyet az én gyerekeimnek.
Hát remélem sikerül.

Virág
Igazad van nekem már ez is kikapcsolódás. Na nem mintha nem szeretnék a fiúkkal lenni, de néha jól jön egy kis egyedüllét.
teszek fel képet majd.

Anubias
Megnéztem nagyon jó a honlapotok. Most már csak a + tesztek hiányoznak, de nagyon.
Szép a görbéd, remélem a vége is ilyen irodalmi lesz.
:lol: :wink:

Na megyek, mert még nem reggeliztem és kilyukad a hasam.

Puszi!

Kép

Kép
bufo
 
 


Sziasztok lányok!

Képzeljétek, itthonról írok. Végül nem mentem be dolgozni, reggelre be is lázasodtam, a fejem is fáj már a sok orrfújástól, úgyhogy igyekszek kikúrálni magam ma. Holnap már jó volna menni, mivel van dolog odabent.

Anyósomékhoz tegnap átugrottunk, és úgy látom, csak én képzelődtem, a jelek szerint semmi gond nincs. Szerintem csak ő fáradtabb egy kicsit, és ezért érzem hidegebbnek. Amúgy sem olyan hízelgős típus, igen ritkán történik olyan, csak most olyan másmilyen volt. Na mindegy, lényeg, hogy rendben van minden!

Momo, nagyon köszönjük a történetet, számomra mindig nagy élmény olvasni erről a csodáról. Ezek szerint akkor szép szülésed volt, jó, hogy ilyen természetesen történt minden. Valahogy szerintem a legtöbben így tervezik ezt. Csendben, sötétben, halkan, legalábbis amíg lehetséges.

Bufo, hát igen, nem lehet egyszerű megoldani az ilyen dolgokat, hogyha otthon vagy a két gyerkőccel. Nem néztél semmit sem akkor, mikor a Kikában voltál? Mit szeretnél amúgy? Párod nem tudja elintézni hazafele menet? Ha mást nem, ez a játszóház dolog nagyon jól hangzik, Dávidka biztos nagyon fogja élveni.

A hó azért nagyon fog hiányozni Mikulásra. :(

Na, megyek vissza az ágyikóba, délután még igyekszem visszanézni.

KépKép
titi_27
 
 


Sziasztok!

Lányok!

Csak jöttem szólni, hogy nem leszek sokáig:( Be kell feküdnöm a kórházba, mert nagyon rossz helyen van a lepény, rosszabb mint volt. Össze vissza van tapadva, eléri a méhszájat. Legalább még 10-11 hetet ki kéne bírnunk. Úgyhogy Barcikán fogok feküdni, lehet hogy végig.

Anniyra engedtek haza, hogy rendezzem a dolgaimat meg összeszedjem a cuccaimat....

Majd telefonon beszélünk! hívhat bárki, mert csak pihenni fogok. Meg majd én is hívlak benneteket.

Zsuzsa, Juci!
Nektek valahogy eljuttatom a meglepiket, egy kis türelmet kérek!

Mindenkinek puszi, megyek pakolni.

Koda

Kép

Kép
koda
 
 


Koda!

Ha még megnézed!
Nagyon sok erőt és kitartást kívánok és a végén szép egészséges kisbabát!

Éva

Kép
balimama
 
 


Éva!
Tündér vagy, nagyon köszönöm!!!!!!!

Zsuzsa!
Kéne a postai címed:)
agabi@chello.hu

Juci:)
Kiscsomag ment!!

Most már megyek:) Sziasztok!

Koda

Kép

Kép
koda
 
 


Titi
Ez jó, hír hogy otthon maradtál, az kevésbé, hogy lázas lettél.
Remélem már kicsit jobban vagy és segített az egész napos fekvés.
Örülök, hogy nincs baj az anyósoddal és minden rendben. Hát néha hajlamosak vagyunk belebeszélni magunkba, hogy valami nem stimmel. Én is ilyen vagyok sajnos.i
A férjem azt mondta, hogy vesz valamit a gyerekeknek, így el lesz intézve. :) De nem hagyom ki a játszóházas télapót sem.

Koda
Vigyázz magadra és pihenj sokat, bár ott mást úgy sem lehet!
Legyél erős és kitartást a hátralévő időre!

Ma sikerélményem volt a takarításban. :)
Egyszerre meg tudtam csinálni a wc-t a fürdőt, porszívózni és felmosni. Mióta Áron megszületett ezeket csak részletekben voltam képes elvégezni. Törölgetést tegnap reggel csináltam. Most egy kicsit jobb a közérzetem is. Néha azt hiszem nem vagyok egészen komplett mert ilyen dolgoknak tudok örülni. Ez nem beteges ugye? Nyugtassatok meg4
:roll:

Puszi!

Kép

Kép
bufo
 
 


Bufo!
Átérzem az örömödet a sikeres takarítás után :D Én is ugyanígy vagyok vele.Nem baj, a lényeg, hogy előbb-utóbb sikerül.

Koda!
Sajnálom, hogy be kell feküdnöd!Kitartást, gondolok rád!

Lányok!
Szoptatáshoz tejserkentésre a homeopátiás Urtica Urens 5ch-t szedem néha.Az a gondom, hogy nem tudom az adagolását.Meddig lehet szedni, mennyit ilyesmi?Nincs valakinek erről vmi könyve v bármi?Nem szedem rendszeresen, csak 1-1 alkalommal, és eddig mindig hatott, de nem tudom hogy ha pl rendszeresen szedném, akkor meddig szabad?Ezzel hónapokig fenntartható a tej mennyisége?Vagy nem?Hülye vagyok hozzá.

rimar
rimar
 
 


Sziasztok lányok!

Sajnos nagyon ritkán jutok gép elé,ezért ne haragudjatok,hogy csak néha-néha írok egy pár szót.Elvileg már 1 hete itt kellene lennie a netnek,de még semmi hír róla.

Mi voltunk dokinál.A mióma megvan,de a baba szépen fejlődik(a doki szerint nagyon szépen,jó nagy...),remélem nem fog változni ez az állapot.
Viszont gondban vagyok,ugyanis a védőnő szerint a dokinak kell adni minden beutalót,adoki szerint viszont a védőnőnek és neki csak alá kell írni.Jelenleg 15 hetesen itt állok egy szál beutaló nélkül,mert nincs egyetértés a két intézmény között.Ma megpróbálok intézkedni,hiszen jövőhéten már AFP!Hogy telik az idő!Hihetetlen!
A szotatási dillemám magától megoldódott,ugyanis egyre kevesebb a tejcsi,így Emma inkább csak "nyugtatóként" használja.
Már van két foga és nem fél használni!A baj csak az,hogy ennek általában én vagyok a szenvedő alanya(és a cicim).
Én is készülgetnék az ünnepekre,de ennek most anyagi akadálya van,ugyanis késve kaptam meg a GYED igénylő lapot,így novemberre 25ezer ft-t kaptam.Ebből egyenlőre nem lehet készülni,vásárolni.Majd ha a párom megkapja a fizetést.
Ti mit adtok a picurkáknak karácsonyra?Én ,ég nem tudtam eldönteni...
Bezzeg a nagyfiam mér bejelentette az igényeit!
Megyek is mert hamarosan indul a suliba.
Sziasztok!

Mona
monaszisza
 
 


Sziasztok!

Koda: kitartást, vigyázz magatokra és jelentkezz mielőbb.

rimar:
A tejserkentő: URTICA URENS 5 CH: NAPI 2*5 GOLYÓ, de hallottam már kúra szerűen is (3 nap 3*5 golyó, 2 nap 2*5golyó, és 1 nap 1*5 golyó, aztán szünet, én így szedtem !)


Titi: hogy vagy???

Tegnap elkészült az autónk.:)
Egyedül vezettem most előszőr haza.:)
Háát nem volt semmi gubac, de azért ezt már pihentetném.:)

Puszi: Sziszike.


Kép

Kép
sziszike1000
 
 


Sziasztok lányok!

Sajnos nem tudtam hamarabb jönni, mert nem ment a Babanet, meg a netünk is sz@rakodik.

Már Áginak is szóltam, hogyha jönne, akkor szóljon, hogy minden ok velem, de végre itt vagyok!

Jézusom, Koda... bár már úgysem olvassa!

Lányok, én úgy megijedtem Koda miatt. Szegényke! Pedig már azt hittem, minden rendben lesz. A múltkor azt mondta, minden ok. Nem értem, hogy kerülhetett a lepény más helyre?! Én ehhez nem értek. Remélem, kibírja szegényke azt a sok időt. És pont karácsonykor?! Istenem, átérzem milyen nehéz lehet majd ennyi időt bent tölteni a kórházban. Bár meg tudnám látogatni. De igyekszem úgy összehozni, hogy 22-én (karácsony előtt, ha otthon leszek) be tudjak menni hozzá.

Bufo, örülök, hogy így tudtál haladni otthon a tennivalókkal, nagyon ügyi vagy. Hogy ez beteges volna? Nem hinném. Tudod, az apró örömök teszik az embert boldoggá. Én is tudok ám örülni annak, ha kitakarítok, stb. De Te aztán igazán ügyi vagy. Két gyerkőc mellett...

Sziszi, aztán csak óvatosan a vezetéssel, hisz mindjárt itt a baba! Gondolom, milyen nagy élmény lehetett.

Mona, ez hihetetlen. Hogy ilyen kuszaság legyen az orvosoknál már most? Mi az, hogy nem tud adni a doki beutalót? Nekem mindig az orvos adott, a védőnő, tudtommal, ha nincs olyan pecsétje, akkor nem is adhat.

Magamról néhány szót... már kicsit jobban vagyok, de csak csütörtökön fogok menni dolgozni, a doki ugyanis kiírt. Mindegy, tényleg jobb így, legalább teljesen felépülök.

Sajnos viszont így a magasabb hőim miatt nem valós a görbém, a legutóbbi eredményem még mindig alacsonyabb mint az átlag, tehát várom a mensit, ami még nem jött meg.

Ma megyek fodrászhoz, hajat festetni, remélhetőleg egy jó darabig úgysem mehetek majd!
Megyek is vissza lányok feküdni, mert olyan gyenge vagyok. Bár szerintem a sok fekvéstől is legyengülök.

Fel kellene hívnom Kodát, de vajon lehet őt most zavarni?! Lányok, szerintem felhívom, és ha tudok valamit, rögtön jelentkezem!

KépKép
titi_27
 
 


Lányok, sikerült beszélnem Kodával. Még otthon van, és lehet, hogy csak vasárnap fog befeküdni, de jól van/nak, pihen sokat. Karácsonyra, szilveszterre azért ha jól vannak, haza fogják engedni. Úgy hallom, jól érzi magát, alapjába véve jó a hangulata. Úgy beszéltük, hogy inkább hívni fogom, nem fog sokat ülni a gép előtt, nehogy rontson vele a helyzeten.

Én azért kicsit megnyugodtam, hogy tudtam vele beszélni, és tudom, hogy jól van, és nagyon optimista!

KépKép
titi_27
 
 


Sziasztok!

Titi
Örülök, hogy még mindig otthon vagy és gyógyulsz. :)
Sajnos ez a láz tényleg bekavar a hődbe, de biztosan minden rendben van. Már a múlt hónapban is volt pé. és meg is jött.
Ne izgulj pihenj és minden rendben lesz.
Köszi, hogy beszéltél Kodával és megosztottad velünk is.

Sziszi
Ügyes vagy a vezetéssel, és bátor is így a végén nagy pocakkal egyedül. :)
Köszi, hogy leírtad hogy kell szedni az urticat. Én eddig délben és este vettem be 3 golyócskát. Ezek szerint eddig rosszul csináltam.

Mona
Nem semmi ez a helyzet a beutalókkal.
Nekem mindig az orvos adta ezeket. A védőnők nem adnak én úgy tudom. Mindenképpen beszélj az orvosoddal.
Örülök hogy szépen fejéődik a baba és nem okoz gondot a mióma.

Jaj lányok nálunk olyan nagy élmény volt Dávidnak a télapó ajándéka. A drágámnak még a szava is elakadt úgy örült. Rettenetesen jó érzés volt látni, hogy ilyen örömet sikerült szerezni neki. Kíváncsi vagyok, hogy holnap ha látja a játszóházas télapót mit fog szólni.

Puszi!

Kép

Kép
bufo
 
 


Mona!
Ez érdekes, mert nekem minden beutalót a védőnő adott.De nem értem mit szarakodik a dokid ezzel?Ő is adhat és a védőnő is, ha egy doki lepecsételi.Most meddig tartana neki megírni egy beutalót?Még ezzel is neked kell foglalkozni, szörnyű!
Annak viszont örülök, hogy jól vagytok :D

Sziszike!
Köszi, hogy leírtad az urtica szedését!Azt nem tudod, hogy a napi 2x5 szemet meddig lehet szedni?Mert hallottam olyat, hogy ha sokáig szedik akkor a visszájára fordulnak a dolgok.
Kis sofőrünk :)

Tegnap voltunk a kis Bazsóval oltáson :( hát nem örült neki túlzottan, de azért hősiesen tűrte a kis drágám.Utána kicsit kényeztettük itthon.Nem lázasodott be szerencsére.
Mostanában már olyan aranyosan mosolyog, olyan jó széles szájjal :D tündér!
Megyek kiteszem a kiscipőt az ablakba :)

rimar
rimar
 
 


Sziasztok lányok!

Képzeljétek, még mindig úgy köhögök, pedig már holnap megyek dolgozni, de csak 1 napot fogok melózni, mert pénteken céges kirándulásra megyünk, úgyhogy csak szombat este jövünk haza. Zalaegerszeg környékére megyünk, többet sajna nem tudok.

Viszont jövő hétvégén pedig megint megyünk Bécsbe a karácsonyi vásárra, mint az már szinte szokás nálunk, ez lesz a 3. év, hogy kint töltjük ezt a hétvégét. Mindig olyan szép hangulat van kint ilyenkor, csak sosem esik a hó. Tavaly kaptunk egy mini ízelítőt a télből, de az idén szerintem esélyünk sincs erre. :(

A görbém sajnos még mindig nem látom tisztán, mert még mindig magasabb a hőm, szerintem a nátha miatt. Már pedig nagyon-nagyon várom, hogy megjöjjön. Van néhány pattanásom is, talán azok előjelek.

Bufo, igen, ezért nem is aggódok, hisz múlt hónapban is volt pé-em, most is, meg is jött, úgyhogy muszáj neki most is. Csak jó lenne, minél hamarabb, szerettem volna szilveszteri ajándékot!!! :(

Na, végül kapott a férjed valamit Dávidkának? Vagy minek örült annyira? Azt nem írtad le. Vagy átsiklottam volna felette?

Egyáltalán Mikulásra szokás mást is ajándékozni, mint édességet? Annak idején tényleg!!! mi a sok nasi mellé mindig kaptunk valami nagyon apróságot, egy zoknicskát, vagy valami pipere dolgot. Mikor még otthon laktam. Hiába nem volt pénze sosem anyukámnak, ránk mindig jutott egy kevés. :)

Juci, köszönet a télapóért! Nagyon édes a kép! És a másik topikba is olyan jó, hogy átnézel néha! :)

Rimar, szegény Bazsibaba. De legalább túl vagyok végre rajta. Lányok, lassan túl vagytok a nehéz időszakon, talán már kevesebbet fog szenvedni a picurka a hasfájástól, és gondolom, egyre édesebb dolgokat csinálnak a babáitok. Gondolom, már gagyorásznak, meg sokat mosolyognak! :)

Juci, nagyon sokat gondolkodtam rajta, mivel Bufoékhoz nem tudok menni vasárnap, gondoltam bekéreckedek hozzátok. De nem merek! Igaz még csak szerda van, de ez a nátha nem igazán akar elmúlni. Úgy gondolom, inkább teljesen helyrerázódnék, jó?

KépKép
titi_27
 
 


Sziasztok!

Ma beszéltem a védőnővel a beutalók ügyében.Azt mondta menjek be a terhes ambulanciára,várjam ki a soromat éa az éppen ott tartózkodó dokitól kérjek beutalót.Teljesen ki vagyok akadva,hiszen azért járok magánrendelésre,hogy elkerüljem a felesleges várakozást.Ez eddig működött is,de úgy látszik fél év nagy idő és megváltozott minden.

Tegnap belövettem Emma fülét,kezdünk igazán csajszisan kinézni :D.Persze akkkor lesz az igazi,ha a szép,tulipános fülbevalóját rakhatom végre a fülébe.Ezt sem értem,miért nem lehet még a kórházban kilyukasztani a kis fülüket.Vagy nálatok megcsinálják?

Mona
monaszisza
 
 


Boldog Mikulást!
Kép

Éva

Kép
balimama
 
 


Sziasztok!

Megjöttünk a télapótól. Hát a kis drágám nagyon nem akart odamenni hozzá, szerintem félt. Nem tudta hová tenni mit is kell csinálnia. Semmi dalt sem volt hajlandó elénekelni, csak húzott odébb. A csomagot is alig akarta elfogadni. Viszont megköszönte a" Thomas a volnatot" amit tegnap hozott neki az édességekkel együtt.

Titi
Sajna a köhögés még néhány napig veled lesz, de a lényeg, hogy már nem vagy lázas.
A mensi lehet, hogy most is később lesz mert, most is később volt pé-d 14. napnál nem? Nyugi ha véletlenül nem lesz szilveszterre ilyen szép ajándék a párodnak, azért az újévet sem olyan rossz egy + teszttel kezdeni. :) :wink:
Dávid vágya a Thomas és barátai meséből a Thomas vonat, hát megkapta és ennek örült olyan nagyon. Azóta le sem teszi még a wc-re is viszi, ezzel alszik stb...

Mona
Hát nem semmi védőnőd van. Bár ő tényleg nem tud semmit tenni, ha nincs orvos által lepecsételt és aláírt beutalója. Menj vissza a dokidhoz és tőle kérd, szépen megfizeted neki ezt a papírt a magánrendelésen nem?
A fülbevalóval kapcsolatban nem tudok mit mondani nekem 2 fiam van és nekik ilyen nincs. :lol:

Rimar
Na hősiesen i is túl vagytok az első oltáson. Ugye sokkal jobban beleverik az emberbe hogy jaj mi lesz szegényekkel és aztán egészen jól viselik.

Juci
Köszönjük a szép képet igazán aranyos! :D

Puszi!

Kép

Kép
bufo
 
 


Juci, nagyon édi Dudorka! Mintha máris tudná, ki az a Mikulás! Látom, nagyon ragaszkodik a csokihoz. :)

KépKép
titi_27
 
 


Sziasztok!

Úgy néz ki, hogy már ma elutazunk anyáékhoz, így nem tudok jönni. Ha sikerül akkor jelenkezem még. Kedden jövünk haza.

Titi
Érezd jól magad a céges kiránduláson.

Juci
Nagyon ragaszkodok Dudor a Mikuláshoz. Mi lesz később?

Mindenkinek szép hétvégét és jó pihenést!

Puszi!

Kép

Kép
bufo
 
 


Bufo, nagyon köszönöm, igyekszem jól érezni magam. Neked is jó szórakozást!

Lányok, én sem tudok már jönni szerintem hétfőig. Remélem, addig is megjön, drukkoljatok!

Puszi mindenkinek!

KépKép
titi_27
 
 


Sziasztok!

Tejserkentőt 3hétig szeded, 1hét szünettel a legahatásosabb.

Képzejétek számolgattam, kíváncsi vagyok bejön-e.:)
Zsoti hétfőn született, Anna vasárnap...Zsebi szombaton??

Zsolti 8napot, Anna 16napot késett, Zsebi 4nappal hamarabb??

Szóval, ha mindent jól számoltam szombaton születik!!!!

Vasárnap óta nem tudtam mosni..:(...egészen tegnapig.
34 000lett vona a javítás, így vettünk egy újat, arra legalább van gari is.:) Nagyon szépen mos.

Ma kezdem a kórházi cuccom összepakolni és kimosni. Sőt ma fogom a babó első rucijait is átmosni.:)

Nem siettem el.... :wink:

Ajándékokat megvettéetek már???
Nekem páromon kívül mindenkienk meg van már!:)

Hamarosan menem kell bevásárolni, DM-be megyek csak...de so minden kell. Mehetnék autóval is, de vhogy nem vágyom rá! :P

Puszi: Sziszike.

Kép
sziszike1000
 
 


Sziasztok lányok! :)
egy gyors bekukk....aztán visszaolvasás :)

Először is köszönöm a kedves szavakat, biztatást, amit írtatok múltkor amikor rossz kedvem volt.
Nagyon jólesett, köszönöm :)

Tartott sajnos jópár napig, de tegnap már jobban éreztem magam a bőrömben.
Csináltam ajtódíszt is. :)

Kétségbe voltam esve, ugyanis egyik napról a másikra Barnika szívem hirtelen 200 grammnál többet kezdett enni, szükség lett a másik cicire is, és a következő szopiig meg nem termelődött ugyanennyi, hát benyúltam a fagyasztóba lefejt tejcsiért!
Áldottam magam, hogy fagyasztottam le, volt miért nyúlni.
Megijedtem, hogy most már nem lesz elég neki, jöhet a tápszer, aztán lassan el is fog apadni a tejcsi....huhh, nagyon beijedtem. :roll: :roll:
(gondolom nem tett jót a depis hangulat sem :oops: )

Két napja iszom a laktoherb-teát, most már nem kell plusz tejcsi, és megint elég egy cici szopizáskor.
Megnyugodtam :)

Kicsi Barnibabám néhány napja úgy fújja a nyálát, tiszta nyál a rugija.
Nagyon élvezi, buborékozik :lol: nyálas minden körülötte, közben nagyon nevet. Olyan édi. :)
Lehet, hogy lassan bújik a fogacska?? :)

Újabban pedig minden erejével megpróbál oldalra fordulni, hátracsapja a fejét, belendíti a karját, lábával rúgkapál és felsőtestével oldalra fordul.
Tegnap egy egész délelőtt tornászott, aztán kifáradt és elaludt :lol: :lol:

Képzeljétek, volt nálunk a Mikulás bácsi! :)
Hoztam képeket is!
Bálint roppant boldog volt, még én is izgultam, pedig eddig minden évben eljött hozzánk, mégis átragadt rám az izgalma :)

mindjárt rakom a képeket :)

KépKép
KépKép
régiancsi
 
 


itt vannak a képek:

Megérkezett a Mikulás:
Kép

Barnabás is kezet nyújtott neki:
Kép

vigyorkám:
Kép

KépKép
KépKép
régiancsi
 
 


Kép Kép
Íme két újabb kép Bazsiról.

Ma lehet hogy én is behúzok a városba egy kicsit szétnézni, ha apa hazajön.Bár nem biztos, mer Bazsó újabban másfél óránként szopik, így meg nem sok időm marad.De szoptatom rendületlenül, hogy szaporodjon a tejcsi.

Én még nem nagyon vásároltam karácsonyra, csak egy pár avonos ajándékcsomagot.Ehhez nem kellet mászkálni, kihozta a posta.Talán lesz időm rá.
Jövő hétre meg bejelentkeztem kozmetikushoz, remélem, el tudok menni.

rimar
rimar
 
 


Hali :)

Rimar!
Kisbazsó nagyon édes, és változatlanul hihetetlenül komoly :)

Másfél óránként szopizás...hűűha.
Akkor tényleg nem sok időd marad másra.
Egy kis városban séta biztos jól fog jönni, most egyébként is olyan csodásan süt a nap, már a látványtól töltődik az ember :)

cupp-cupp mindenkinek :)

KépKép
KépKép
régiancsi
 
 


Sziasztok lányok!!!

Hazaértünk!!! Igaz nem rég, de muszáj gyorsan beköszönnöm, hisz nagy hírem van.

MEGJÖTT!!! Mégpedig tegnap!!! Így elérkezett a várva várt próbálkozás kezdete!!! Képzeljétek, pont karácsonyra jön ki a pé-em! Talán Jézuska megajándékoz valami szép ajándékkal.

Ja, és a kirándulás nagyon-nagyon jól sikerült!!! Végre kibuliztam magam, iszogattam is egy kicsit, hisz remélem, nemsokára megint nem lehet majd! :)

Rimar, annyira, de annyira édes a Bazsibaba!!! :) És hogy 1,5 óránként szopizik???!!! Jaj, akkor elhiszem, hogy nincs időd nagyon magamdra. Remélem, tegnap végül bejutottál a városba. Ötleteid vannak legalább karácsonyra? Mert én még annak is híján vagyok.

Ancsi, ez a fülig érő mosoly...!!! :) Nagyon-nagyon aranyos!!! Gondolom, mennyire örültek a gyerekek a Mikulásnak.
Remélem, megnyugodtál már a tejcsi miatt, és újra rendben mennek a dolgok. Gondolom, mennyire ijesztő lehet az, amikor az ember szembesül a ténnyel, nincs elég tejcsi. De nálad erről még szó sincs.

Lányok, én hiányolom Zseppyt!

Kodát lehet, hogy holnap felhívom, de akkor jelentkezem a hírekkel!

Jucikám, nem írtál vissza, ugye nem gond, hogy nem megyek el hozzátok holnap?! Nem vagyok tökéletesen egészséges még, még mindig köhögök, meg folyik az orrom. De tényleg pótoljuk!

Puszi mindenkinek!!!

KépKép
titi_27
 
 


Sziasztok!

Csak gyors bekukk...

Még egyben vagyunk, de tegnap óta fura érzéseim vannak, remélem ez a baba eljövetelét jelzi.:)

Eddig mindegyik szülésem vasárnap kezdődött el.....

Ancsi: nagyon helyes ez a mosoly.:)
Bazsi baba is tündéri.:)

Titi: drukkolok a karácsonyi babóhoz..biztosan összejön és milyen szép ajándék.


Puszi: Sziszike.

Kép
sziszike1000
 
 


Sziasztok!

Huhh...jó régen írtam már, pedig annyira akartam, csak időm nem volt, amikor meg tudtam volna jönni a párom uralta a gépet. Azért olvasni mindig sikerült titeket.
Az idén már nem megy anyósom dolgozni,így amikor csak tud jön, és segít nekünk. Most is elvitte a Rezit, és náluk alszik.
A karácsonyi vásárlással még én is hadilábon állok, de azért már egy-két dolgot megvettem. Tegnap sikerült végre egy kicsit díszitenem is.
A kicsi nagyon édes. Olyan nyugodt baba. Fürdetéskor a hangját se lehet hallani. Sőt, ha éhes akkor is csak egy nyikk van. Nem sír, viszont sokat nyög, mert mindig bekajál.
Evés terén olyan mint a testvére volt. Sok tejcsi, aztán meg bukik. Nektek is szokott bukni a pici? pedig mindig büfizik, de még így is.
Sajnos még mindig nem sikerült egy jót aludnom, ezért estére mindig hulla vagyok. Egyik este már szédültem a fáradságtol, pedig a kicsi azért elég jól alszik. Este 9-től 3-ig, aztán fél 7-ig. Persze ez nem állandó. Csak én nem alszok.

A szüléstörténettel majd jövök. Remélem a héten!

Sziszike!
Sokat gondolok rád. Lehet már meg is van a babó?

Titi!
Hajrá, nagyon szurkolok nektek. A karácsonykor úgyis olyan meghitt minden, és az ember odabújik ahhoz akit szeret.

Rimár, Ancsi!
Nagyon aranyosak a fiúk. Hogy milyen nagyok már!
Majd megpróbálok én is feltenni képeket, de ha nem sikerül, akkor, ha valaki küld e-mail címet, és feltenné nekem, akkor majd átküldöm.

Koda!
Már biztos nem olvasol, de nagyon vigyázz magatokra. Remélem nem kell már végig a kórházban lenned, és otthon is pihenhetsz.

Jaj mennem kell, mert megvolt a nyikk.
Sok puszi mindenkienke:Gyöngyi

Kép

Kép
oné
 
 


Sziasztok!!

Gyöngyi: kérünk szépen képeket is!!:)
Várjuk a beszámolót is..

Meg van még a pociban a babó, de nem akar kibújni..viszont holnapra csak előbújik, hisz addigra van kiírva - a nagy nap.:)

Napról-napra jobban vágyakozom utánna, hogy láthassam-érezhessem. Ha van vmi, majd írok...

Puszi: Sziszike.

Kép

Kép
sziszike1000
 
 


Sziasztok!

Már nagyon régen jártam nálatok. Nagyon nem is volt időm olvasgatni benneteket.
Kicsit ezért rólam:

A héten dolgozom utoljára. Felmondtam. Kicsit sajnálom, dehát nem lehet vállalkozni is és másnak is dolgozni egyszerre. Az üzlet már úgy áll. hogy csak be kell rendezni, vagyis már azt is elkeztük, de több időre van ott szükségem, ezért úgy döntöttem itt a vége. A két ünnep között nyitok, és addig rengeteg a tennivalóm. Szerencsémra anyu segít. Ketten csináljuk majd.

A babáról: Még sajna nem költözött senki a pocimba, de már nagyon várom. Most szurikat ad a férjem a pocim falába, mert én nem merem magamnak beadni, ez segíti elő a peteérést. Mellette szedek aloa verás bogyót, ami elég jónak mondott, csak jó visszajelzést hallottam róla.
Aztán majd kiderül mit hoz ez a hónap.
Egyenlőre ennyi ami velem történik.
Ha rendben lesz minden jelentkezem.

Puszi:

Anita
Kép
Kép
péknéanita
 
 


Hú Sziszike!
De izgulok!:)
Már csak percek vannak hátra!Biztos nagyon várod már.Vajon ugyanolyan érzés a harmadik babát várni mint az elsőt?Ugyanúgy izgulsz meg minden?Vagy ilyenkor az ember már tapasztaltabb?Talán egyszer én is megtudom :D

Gyöngyi!
Miért nem alszol?Ha 9-3-ig alszik, az egész jó.Aludj te is vele.Nekem is így alszik Bazsó este.Aztán nappal meg nem győzi behozni a kimaradt kaját, van hogy másfél-2 óránként eszik.Remélem tudom követni ezt a tempót tejcsivel.

Most megyünk az ortopédiára csípőficamot nézetni.Beutalt a dr-nő mert nálunk a családban volt cspőficam.Remélem, Bazsó nem örökölte!

Nem tudjátok, hogy 2 hónapos korban mennyi a napi kaja adag amit meg kell ennie?Hány gramm?

rimar
rimar
 
 


Anita!
De jó hogy jelentkeztél!
Sajnálom, hogy még nincs senki a pocidban, de ami késik, nem múlik :D Ráadásul most hogy felmondtál, talán nyugisabb időszak következik nálad.Szerintem jól tetted, hogy felmondtál.Ha jól akar az ember valamit csinálni akkor nem lehet egyszerre többfelé koncentrálni, na ezt jól megaszontam, de azért érted :lol:
A lakókkal elsímult a dolog?Nem hőbörögnek már?
Sok sikert a nyitáshoz!Egyébként hol van ez az üzlet?Mi a cím?Hátha arra járok egyszer és benézek? :D

rimar
rimar
 
 


Sziasztok!

Sziszike!
Nagyon szorítok nektek, hogy még a héten meglegyen a babó, és akkor a Karácsonyt már otthon tölthetnétek. Melyik kórházban is fogsz szülni?

Rimár!
Én aludnák, ha tudnák. Délután is próbálok aludni, de nem sikerül, íg estére mindig fáradt vagyok, és már sokszor fél 9-kor megyünk aludni a Rezivel és a Sárával.
Sajnos nem tudom, hogy mennyit kellene enniük a babáknak 2 hónapos korban, de majd megnézem, hátha valamelyik könyvemben benne van.

Anita!
De jó hogy jelentkeztél. Remélem a gólya is kopoktat nálatok nemsokára. Az aloes dolgokról én is sok jót hallottam. Szorítok nektek.
Sok sikert az üzlethez! Majd tehetnél fel képeket.

A többiek merre csavarognak?
Gyöngyi

Kép

Kép
oné
 
 


Rimar: Igen, hála az égnek a lakók beletörődtek, hogy üzletsor lesz alattuk. Kicsit rázós volt, de már akadálya nincs.
Én értem mit írtál, és ez volt az oka a felmondásomnak is.
az üzlet itt lesz a városban ahol lakom. A neve HÉRA Esküvői Ruha Szalon és Jelmeztár. Így biztosan meg fogod találni, ha erre jársz.

Oné: Ha készen leszek mindenképp teszek fel képet. Sőt honlapot is tervezek, majd, ha lesz időm. Ilyen nevű szalon még úgy sincs az országban.

A babaügyben is nagyon bizakodó vagyok. A férjemnél abszolute minden rendben , ahogy az orvos fogalmazta én vagyok a kakukktojás, csak velem kell törödni. Remélem, a bogyó és a szuri helyrerak és a jövőévet én is jó hírrel kezdhetem.

Puszi:

Anita
Kép
Kép
péknéanita
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet: