Új privát üzeneted érkezett!

Bebus, megkérhetlek, hogy a vonalzó elöl azt a http-s utalást kitöröld? szebb lenne :wink:

KépKépKép
ildiko74
 
 


Sziasztok Lányok!

Én sem tűntem el, csak becsípődött a gerincem és nem nagyon tudok járni, meg ülni.
Nagyom hiányoztok ám Nekem is!

Ági!
Csodálatos a kisbaba! Gratulálunk!!!!! Az, hogy kicsit korábban jött csak a magzatmáz mennyiségén látszik, de olyan gyönyörű!

Bebus!
Egyszer én is mondtam ilyet a férjemnek! Soha többet! Azt mondta rá, hogy a számára igencsak megalázó, hogy én azt gondolom nem képes felnőtt ember módjára eldönteni kivel akarja leélni az életét. Amikor megházasodott, akkor valóban úgy gondolta, hogy jóban-rosszban együtt. Komolyan megharagudott rám! Szóval soha többet nem is említettem, hogy azt gondolom képes lenne elhagyni! Sőt nem is gondolom azt!
Ma már mindenkinek lehet babája így, vagy úgy. Ha két ember szereti egymást nem lehet olyan akadály, amit nem tudnak legyőzni! Ne tápláld a kétségeket, inkább merj támaszkodni rá!

Ildikó!
Olyan ügyi voltam, hogy a mintavétel utáni napon már pecsételgettem, mára pedig rendesen megjött. Szóval bízom abban, hogy hamarosan hsg!

Visszafekszem egy kicsit, utána jövök!

Éva

Kép
balimama
 
 


Éva, most aztán tényleg gyorsan helyre kellene jönnöd!!!! Megdöbbentő, hogy mostanában mennyire rádjár a rúd :shock:
Juppé akkor jövő héten már jöhet a hsg!!!! (tudom, hogy még nincs eredményed, de bízom benne, hogy most már tényleg semmi nem áll az utadban a hsg-ig, onnan meg a babáig :wink: ) Most az jutott eszembe, hogy én mennyit nyavalyogtam elötte, mert be voltam rezelve :roll: - de te nagyon erős csajszi vagy :D

KépKépKép
ildiko74
 
 

 
 

Éva! Akkor most nagyon örülünk a mensinek! És hajrá hsg! Már nagyon közel vagy hozzá!
Ez hihetetlen, hogy mennyi bajunk tud lenni! Pihenj sokat!
Nekem pl. a hátam meg a nyakam fáj a sok gép előtt ülésből, így most masszázsra is járok hetente 1x.
Vendég
 


Muzsikával az újszülöttekért
- jótékonysági gálakoncert a Gólyahír Egyesület javára -

Időpontja: 2007. november 03. szombat - 16h
Helyszíne: Otthon Művelődési Ház – Soroksár
Bp. XXIII. Ker. Szitás u. 112
(a Hősök terei Templomtól egy percre)

Műsorunkban felejthetetlen dallamok hangzanak fel
egyebek mellett Puccini - A bohémélet, Gounod - Faust, Donizetti - A szerelmi bájital
és Donizetti - Don Pasquale című operáiból!

Fellépnek a Magyar Állami Operaház művészei:

Cecília Loyd, Boross Csilla, Csák József, Szvétek László, Vághelyi Gábor, Ghillány Márta
Németh Mónika, Szentidai Szilvia, Töreky Katalin, Angyal Enikő, Czira Judit, Réder Katalin
Zongorán közreműködnek: Katona Anikó és Köteles Géza
„Szívből reméljük, e nemes cél érdekében sokan döntenek majd úgy, hogy részesei kívánnak lenni e remek szórakozást ígérő koncertnek, és adomány-tartalmú jegyeik megvásárlásával segítik a Gólyahír Egyesület munkáját!”
Jegyek 2007. október 1-től válthatók 2000 Ft-os áron az Operaház jegypénztáraiban, vagy elővételben a Gólyahír Egyesületnél, számlára befizetve a jegy árát 2000 Ft/fő
név megjelöléssel, (a jegyek a koncert előtt a helyszínen vehetők majd át).
Érd és Vidéke Takarékszövetkezet: 64800073 - 10705005

Kép
Kép
koko
 
 


Sziasztok!

Ildiko:én nem tudom megcsinálni a fertin a vonalzót, béna vagyok!
Te megcsinálnád nekem?
Ma már nem lépek fel, de holnap megbeszéljük!
Köszike!

Bebus:ilyenekre ne is gondolj, hogy elhagy a férjed!Jóban rosszban együtt, én biztos vagyok benne, hogy kitart melletted mindenben!Amúgy meg nemsokára babásank leszünk! :wink:

Mindenkinek szép napot!

Kép
melus2
 
 


Sziasztok!

Kedves Lányok!

Kérlek ne higyjétek azt, hogy hűtlen lettem Hozzátok, rendszeresen olvasom a fórumot, érdekel, hogy kivel mi történik, együtt izgulok, sírok és nevetek Veletek...

de nagyon babonás lettem a múltbeli dolgok miatt, és mostanában annyi rossz dolgot hallottam itt a Babaneten, hogy örülök inkább csendben a babámnak és annak, hogy minden rendben van velünk, és nemsokára megérkezik( még mindig nem tudom elhinni :wink: )

sajnos azonban én is megtapasztaltam, hogy bármikor történhet bármi, a sors kiszámíthatatlan, ezért jobbnak látom csendes reménykedéssel tölteni a hátralévő heteket...

majd ha szerencsésen megérkezik a mi kis Mayánk ( bocsi Ind, látom a Ti kislányotok is ezt a nevet kapja)
akkor írok rendszeresen, addigra remélem mindenkinek jobbra fordul a sorsa ezen a fórumon, Ti mindannyian megérdemlitek ezt, Lányok.

ami Zorával történik, őszintén szólva megvisel nagyon, folyton körülöttük cikáznak a gondolataim és fáj, hogy ez a drága, aranyos lány, nem lett ilyen szerencsés, mint én...mert én annak érzem magam, és nem győzök hálát adni érte a Teremtőnek...
de Zora és az Ő pici fia...nagyon fáj a szívem Értük :(

olyan kár, hogy nem tudok segíteni, ha rajtam múlna, itt mindenki babát várna, vagy babázna már...

ugyanakkor, ha megnézem Ági újszülött kislányának a képeit, felcsillan a remény...mindannyiunk számára...csak az idő, ami olykor ellenség, olykor jóbarát...de remélnünk kell, mindenki számára elérkezik az a bizonyos NAGY NAP.

puszi Nektek, én itt maradok Veletek, de egyelőre háttérben...

ne haragudjatok rám ezért :wink:


nagyon jólesik, ha gondoltok rám, köszönöm!!

Vigyázzatok Magatokra!!!

Kép
Kép
Kép




Sheila
sheila
 
 


Sziasztok!
Lehet, hogy velem van a baj és nekem is izgulnom kéne? De mit csináljak, ha úgy érzem, semmi rossz nem történhet????
Sheila! Valóban nekünk is Majánk lesz, ezt a nevet már régóta tudjuk! De nem kell bocsánatot kérned emiatt egyáltalán, viszont arra készüljetek fel, hogy Mo-n csak pontos j-vel engedik. Én mondjuk amúgy is így akartam, viszont egy ismerősünk ismerőse y-nal akarta írni, és nem engedték.

Tegnap megvolt a cukorterhelésem, szerencsére nem haltam éhen. Azt sem akarták, hogy kimenjek a teremb ől, úgyhogy pontosan tudom, hogy 122 emeber vérvételét nézhettem volna végig, de helyette inkább olvastam. Azért van sztorim mostanról is. Úgye most volt időpontom, úgyhogy nem álltam be sokadiknak a sorba, hanem rögtön előre mentem. Na kötekedtek is, hogy ez így nem megy, először sorba kell állnom, mert különben hogy kaphatnék sorszámot Erre mondtam, ha sorba állok, akkor legalább fél óra míg sorra kerülök (múltkor 45 perc volt), akkor miért kell idpontot kérnem, ha úgyse arra megyek, hamarabb meg nem tudtam volna odamenni, mert így is az utcán vártam, hogy kinyissák a rendelő kapuját.na erre nem tudott mit mondani, azt mondta, akkor menjek be a vérvételes nőhöz é skérdezzem meg, hogy mit kell csinálnom. Az rögtön kijött és szólt, hogy cukorterheléssel nem állok sorba, főleg nem terhesen.
Erre odajött 1 másik nő, 0 hassal, hogy ő is kismama, akkor úgye nem kell sorba állnia.Leht, hogy én vagyoka hülye, de ezt kicsit pofátlanságnak tartom, miközben a sorban állok nagy része, már bocsánat, hogy ezt írom, de fél lábbal a sírban van. Ha ezek az öregek állnak ott, akkor nehogy már egy fiatal lány ne tudjon állni csak azért mert terhes. de előre engedték.Szerintem ez kicsit másabb , mint amikora boltban azt mondják, hogy menjek előre és előttem 30-as, 40-es meberek állnbak csak és az is más ha vknek már nagy hasa van vagy éppen csüng rajta még 1 plusz gyerek is. Mondjuk ott én soha nem is kértem, csak ajánlották a pénztárosok. én bkvén mindig felállítok vkt, ha nem adnak maguktól helyett, de nem nénikéket, bácsikákat, ha csak azok vannak és fel akarnak állni nekem, azt nem engedem. Bent kliderült, hogy még csak vércsoportmegállapításra ment, tehát még az elején lehetett, de úúgy tünik már nagon lefárasztotta a dolog és egyáltalán nem volt rosszul, mert nagyon jókedvű volt.
Mondjátok meg őszintén, csak én látom olyan furcsának ezt a dolgot?
Bocsi, hogy most nem írok senkinek külön!

KépKép

KépKép
lnd
 
 


Sziasztok!

Ind! Ez a vérvétel neked hol volt? Körzeti rendelő, vagy ahol szülni fogsz?

Nekem a mai első vérvételemen szrencsére nem volt semmi gubanc, csak kétszer kellett sorbaállnom, de végüis ki lehetett bírni. Még ülőhely is volt. Utána viszont farkaséhes voltam, úgyhogy ma szerintem nagyjából kétszer annyit ettem, mint általában. Mi lesz később? :lol:

Sheila! Teljesen megértelek, hogyha ilyesmi okok miatt nem jössz. Mikor olvasom, hogy kivel milyen baj történik, én is mindig megijedek. A két uh után feldobódtam, aztán eltelik egy-két hét és szorongva várom a következőt. A korom miatt nagyon akartam, hogy ez a baba hamar sikerüljön. Közben mikor olvasom, hogy másoknak mennyire nehezen jön össze, én is csak reménykedem, hogy ez a baba valóban meg fog születni egészségsen. Hogy eljutunk odáig.

Ági, gyönyörű kisbabád van! Ugyan én nem értek hozzá, de meg nem mondtam volna, hogy korábban érkezett. Olyan igazi, babásan kerek! Ugye jól vagytok?

Bebus, nem elkeseredni! Ha pedig meg tudod beszélni a férjeddel a félelmeidet, akkor szerintem semmi baj nincs.

Éva! Remélem, hamar elmúlik a becsípődésed. Sajnos, ezt tudom, hogy milyen, néha nekem is van. Nekem fél-egynapos fekvéssel (padlón) helyre szokott jönni Te mit csinálsz ilyenkor? És akkor mindjárt itt a hsg is! :D

Krisztinka! Neked is közel a mensi, várom a fejleményeket. És annyira jó olvasni, hogy ennyire vidám és bizakodó vagy!

Jó éjt mindenkinek!
Vendég
 


Sziasztok!

a hőm még mindig 36,6 mensi sehol....reggel löttem egy tesztet és negatív lett :?
majd legközelebb!
bebus
 
 


Sziasztok!

Bebus, a 16 DPO-n már pozitívnak kellene lennie a tesztnek :roll: - lehet, hogy csak késik a mensid - sajnos, már én is jártam így.... Azért, amíg nem jön meg, addig mindig van egy halvány esély....

Sheila, nem haragszunk rád :wink: - azért olyan jó, amikor néha írsz magatokról :)

Ind, szerencsére kibírtad a cukorterhelést :D
Jobb, ha beletörődsz, hogy vannak olyan emberek, akiknél a szemtelenség nem ismer határt..... például, az egyik kolléganőm beismerte, hogy nagyon szemtelen szokott lenni, de ezért egyáltalán nincs lelkiismeretfurdalása....

Melus, már be vagy iratkozva a fertire? Priviben is írhatsz, hogy ne itt tárgyaljuk meg....

puszi mindenkinek!

KépKépKép
ildiko74
 
 


Ildi, nem adom fel,amíg nem jön meg! :wink:
bebus
 
 


Csak egy vélemény!
A dolgok sokszor kívülről másképp látszanak, ezért jobb nem haragudni. 12 hetes várandósan sorban álltam a reggeli éhgyomri vérvételhez 0 hassal. Soha olyan borzasztóan nem éreztem magam, az ájulás határán voltam, úgy kapaszkodtam a korlátba. Akkor megszólított egy 5 hónapos kismama, megkérdezte, hogy én is babát várok-e? Annyira kedves volt, még pontosan emlékezett, hogy bizonyos szempontból ez volt a legnehezebb időszak, amikor még semmi sem látszik, de a legintenzívebbek a testi tünetek.

Zora
Kép
zora7
 
 


Én is Zora véleményén vagyok :oops: most inkább állok sorban mint az első hetekben(nálam inkább ez 17 hét) mert én nagyon rosszul voltam és bizony akkor nehezebb volt minden mint nagy pocival. Szerintem is nehezebb az eleje persze csak annak aki rosszul van aki jól viseli annál más. Ezt persze nem lehet tudni hogy ki mennyire van rosszul :roll: bár rajtam látszott zöld volt a fejem :lol:
Vendég
 


Sziasztok!

Sheila! Nagyon jó, hogy írtál és nem haragszunk! ELég ha néha bekukkantasz, hogy minden okés! További boldog és problémamentes babavárást!

lnd! NEm vagy egyedül a gondolataiddal! Mikor Manómat vártam nekem sem fordult meg egyszer sem a fejemben, hogy baj lehet, vagyis úgyhelyes, hogy nem agyaltam ilyeneken néha gondoltam rá, hogy remélem minden rendben van vele, de mivela dokim mindig mindent renben talált így nem aggódta. Persze aki már sok szomorú dolgon keresztülment, annak tersmészetes, hogy minden eszébe jut!
Sajnos nagyon bunkók tudnak lenni az emberek! Volt olyan, hogy utaztam a metrón és ültem, aztán beszált egy öreg bácsika és látszott, hogy helyes keres. Senki nem állt föl neki csak én a nagy pocimmal. Igaz lehet hogy nem látszott a pocakom, mert már vagy kabát vagy a poncsó volt rajtam.
Akkkor egyszer szintén utaztunk munka után a kolléganőmmel a metrón, akkor egész nagy pocakom volt novemberben. Álltunk és addig addig csipogott, hogy kismami vagyok és nem igaz hogy senki nem adja át a helyet míg egy középkorú nő átadta a helyét. Hát én úgy pirultam.
Egy ismerősöm ikreket várt(már nagy pocija volt) és a távolsági buszon utazott az anyukájával innen Pestről indultak. Már csak egy hely volt a buszon és az anyukáját ültette le az ismerősöm, mert az is beteges és jobb ha ül. Senki nem állt fel a kismaminak végigállta a 80 km-t majd 1,5 órát!
Bocs ha hosszú voltam. Ja és a pasik, ha leülnek a metrón úgy ülnek, mintha a tökük miatt nem tudnák összezárni a lábukat és 2 helyet is elfoglalnak így, ja és a kismamákat észre sem veszik! Tisztelet a kivételnek!

Szerencsére nekem a kórházban a nőgyógyászaton vették le mindig a vért és nem kellett hosszú sorokat állni és várni.

Éva! Hogy vagy???
Na hogy legyen valakinek baja nekem ma olyan felfázós érzésem van, nehogy simán menjenek a dolgok! Tegnap elfogyott a gombára a bogyóm, de ma elkezdtem szedni a felfázásra a gyógyszert. Apával meg vetetek tőzegáfonyakapszulát is!
Reméelm már több nyenyenyunyám nem lesz! Mert kezdek az agyamra menni!
Már alig várom, hogy megjöjjön, remélem ma megjön, mert már csak 36,8 volt a hőm!

Zora! Nagyon örülök, hogy írtál!
Annyira csodállak, hogy olyan erős vagy!

Andi! Mi újság veled???

Bebus! Míg nem jön meg van remény!!!

Ildikó! Neked lassan lesz majd a pé és akció dús napok! Nagyon-nagyon szorítok érted!!!! Rajtad a topik szeme!

Puszi!
Vendég
 


Sziasztok Lányok!

Krisztinka!
Nekem a tőzegáfonya nagyon bejött! Eleinte napi 3-szor szedtem, de még van belőle és most is szedek napi 1-et. Hasonlóan érzem én is magam! Megőrülök attól, hogy eddig soha semmi bajom nem volt, most pedig...! :twisted:

Képzeljétek, nekem egyszer pocakosan a villamosvezető adta át a helyét 2 megálló között és azt mondta, hogy nem megyünk tovább, amíg a kismama áll! :mrgreen:
Sajnos olyan is volt, hogy egy idős néni rámordított, hogy húzzam be a hasam, mert ő nem tud tőle nyugodtan ülni! Sőt azt mondta, hogy legszívesebben ráütne egy hatalmasat a hasamra a botjával, mert ilyenek csak felcsináltatják magukat és élősködnek utána az államon! Persze rögtön talált még 1-2 fosszíliát, aki rákontrázott! Ami a legnagyobb szégyen, hogy senki egy szót sem szólt a tömött villamoson a védelmemben, én meg csak nyeltem a könnyeimet!
Pedig mennyivel könnyebb lenne enélkül! Ma nekem van szükségem segítségre, holnap Neked! Valahogy külön kéne bontani az egészet! Kismamáktól vegyenek vért a terhesgondozáson. Bárki aki egészségügyi végzettséggel rendelkezik képes erre a bonyolult műveletre, így nem szúrná az idősek szemét, egymásra meg már csak tekintettel lennénk!

Éva

Kép
balimama
 
 


Anyám Éva! Ez a bunkóság ne továbbja! Na ha én ott lettem volna, azt hiszem nem áll meg a néni a lábán az biztos! Leordítottam volna a fejét a nyakáról az tuti!
Bocsi a brutalitásért,de kinyílt a bicska a zsebemben!
Vendég
 


Köszönöm a kedves szavakat. Mindenki éppen ilyen erős lenne ám a helyemben, valahogy az erő jön a nehéz helyzetekben. Ha szeretetet kapsz és megértést és ha békén hagynak, hogy a saját érzéseid és állásfoglalásod szerint éld meg a nehézségeidet, akkor sokkal könnyebb. Fura, hogy a mondás, miszerint mindig előre nézz, most nem jön be. Inkább csak a mai napnak szeretek élni, mikor még baba itt van, talán mocorog is és akár csodák is történhetnek. Bár a legnagyobb csoda, hogy támogató szeretet vesz körül. A többi majd lesz valahogy.
Éva! Nagyon igaz ez. Iszonyúan túlbonyolítanak mindent, a legtöbb feszültség ebből adódik. Az ilyen vizsgálatok természetes helyszíne valóban a várandósrendelés lenne, ahol kellemesen elbeszélgetnének a kismamák, amíg várakoznak. Ez a kapcsolatoknak is jót tenne és az öregeket sem terhelné feleslegesen.

Zora
Kép
zora7
 
 


Először is Zora nagyon örülök Neked. Másrészt sajnálom, hogy ekkora bonyodalmat okoztam. Én is azt gondolom, hogy van, hogy az elején nehezebb , most én is voltam rosszul. És bár ez a kismama kicsattant a jókedvtől, vidámságtól és erőtől, nyilv lehet,hogy ezt csak én láttam így. Nem is lett volna semmi problémám ezzel az előretolakodással, ha nem a 100 évesek elé állt volna be. Én, ha rosszul lettem volna, akkor is úgy kéredzkedtem volna be az elejére, hogy elnézést, terhes vagyok, rosszul érzem magam vagy mindjárt kilyukad a gyomrom, esetleg előreállhatnék? Nem pedig úgy, hogy én is kismama vagyok, akkor úgye nekem se kell sorba állnom. Lehet, hogy nem írtam ennyire le, de lehet, hogy így is mindenki más véleményen van, de nekem akkor is furcsa volt. És mint mondtam, a bkv-én én mindig felállítok vk-t, ha nem adják át a helyet, Éva nénikéjének leordítottam volna a fejét és a boltban is elfogadom, ha előre akarnak engedni. Sőt a Beedek3 hónapos volt,amikor mentem 1 tanárhoz aláíratni az indexem, mire ő közölte, hogy most nagyon fontos írni valója van, úgyhogy jöjjek vissza 2 óra múlva, közben 1 pici baba rám van kötve. Ne tudjátok, hogy én annak a tanárnak, hogy megmondtam a véleményemet, hogy látja, hogy kisbabával vagyok és a zuhogó hóesésben azt várja tőlem, hogy furikázzak vele el és jöjjek vissza vagy ott álljak az irodája előtt a folyosón, ahelyett, hogy 1 percre megszakítsa az irományát és befirkantsa a nevét. Ezután szépen aláírta, nagyjából 20 mpig tartott volna, ha ezt rögtön megteszi, így hogy el kellett mondanom a véleményemet is legalább 5 percet kellett elvennem az életéből..

KépKép

KépKép
lnd
 
 


Sziasztok! Nem tűntem el, csak semmi erőm és semmi kedvem nem volt a gép elé ülni. Újra egy jó mély gödör fenekén ücsörgök. Próbálok kimászni, de nehezen megy.. depis, szontyi hangulatom van.

DRÁGA ZORA!!!! RETTENETESEN SAJNÁLOM A VELED TÖRTÉNTEKET!!!! NAGYON SOK ERŐT KÍVÁNOK AZ EGÉSZ CSALÁDNAK!!!!!!!!

Ind! Panda! Csodálatos babáitok vannak! Szuper ez a technika. Annyira jó, hogy már most láthatjuk a bébiket!!!
Andi! Ez a görbe megint jól fest! :wink: Megy a drukk! +++

Ági! Gratulálok a szépséges kisbabához!!!! Jó egészséget és sok-sok boldogságot kívánok!

Krisz! Nemsokára egy reményekkel teli ciklus kezdődik! Sok szerencsét hozzá!! :wink: :D
Éva! Jobbulást kívánok! Kegyetlen fájdalmaid lehetnek... :( Nagyon sajnálom!!!!
Bebus! Helyesen gondolod!!! :wink: :wink: Amíg nem jön meg, van remény. Szorítok neked! +++++++
Melus! Gyakran szokott rendetlenkedni a ciklusod? Gyakran előfordul, hogy ennyit késik a mensid?
Vendég
 


ILDIKÓÓÓÓÓÓÓÓÓ! Sajnálom, hogy ez a ciklus így alakult, de ha belegondolsz, akkor úgy is veheted, hogy ez volt az első próbálkozós hónapotok. Remélem, idén összejön a várva várt csoda! :wink:
Vendég
 


Drága Mo! Nagyon örülök, hogy írtál!
Mi újság veletek? Hogy vagytok? Ha van kedved és úgy gondolod mondd el nekünk mi a depis hangulatod oka!Tudod mi meghallgatunk és nagyon szívesen segítünk! Azért vagyunk, hogy jóban rosszban, örömben bánatban együtt sírjunk nevessünk!
Nagy-nagy ölelés!
Vendég
 


Drága Krisz! Nagyon kedves vagy! :) Köszönöm! :oops:
Az a gondom, hogy a munkahelyemen nem találom a heyemet. Nem érzem jól magam. Nem a gyerekek miatt, hanem a kollégák nehezítik meg a napjaimat... Folyamatosan csalódok bennük. Mindenki csupa mézes-mázos a másik előtt, és mindenféfét összehord mögötte.
Aztán jönnek a szülők... a napokban beszéltem az egyik anyukával. Kifakadt, hogy milyen rossz a házassága, hogyan élnek a férjével... stb. Persze, egy szót sem beszéltünk a gyerekéről, akit tanítok... aztán ahogy hazaértem már újra csörgött a telefonom és egy másik szülővel kellett beszélgetnem arról, hogy mit csináljon a gyerekével, mert gondok vannak vele...
Oké, mindezt nagyon megértem és szívesen segítek, csak elkap a sírhatnék, hogy én adok tanácsot nekik?????..... Pont én, aki talán sohase fog saját gyereket nevelni???? Nekem kell hallgatnom mások nyomorúságát, amikor nekem is hatalmas fájdalom van a szívemben????? Szóval, most nagyon magamba zárkóztam és elegem lett mindenkiből. Mostanában mindenki megtalál (bizonyára olyan fejem van... 8) :? ) és csak mondja-mondja a világfájdalmát. Én pedig hallgatom és hallgatom és segítem... aztán cipelem a terheiket tovább. Tele lett az a "bizonyos". Ha a családom nem lenne mellettem, már lehúztam volna magama Wc-n. :?
Szóval, tömören ennyi. Nem akarok senkit se fárasztani.....
Mindegy. Majd kigyógyulok belőle. Nekem kell kimásznom a gödörből.
Hétfőn kell időpontot kérnem a dokitól. Megjöttek hozzá a véreredmények. Ja, és 29-én megyünk egy szuper meddőségis dokihoz is. Kíváncsi vagyok, hogy mikor kezdjük..
Vendég
 


Kedves Mo!
Nagyon nehéz ez az időszak most Nektek, de az a tapasztalatom, hogy az ilyen valódi mélypont után valami újat kínál fel az élet. Próbálj meg nyitott szívvel figyelni és bármennyire segítő hivatás is a Tied, szabj határt a lelki szemetesládaságnak. Legalább is ne félj jelezni, hogy most túl sok ez Neked. Sok ember szó szerint energiavámpírként működik, sajnos ezt el kell hárítani a saját védelmedben. Próbálj meg töltekezni úgy, hogy kicsit kényezteted Magad, gyújts meg egy pár mécsest és feküdj be egy kád meleg vízbe, csukd be a szemed és csak úgy hagyd, hogy jöjjenek a gondolatok. Nem fogod gyerek nélkül leélni az életed, nehézségek árán ugyan, de eléred a célod. Viszont akkor is vidám, jó humorú, keserűségtől mentes embernek kell maradj, aki valójában vagy. Szerintem egy ilyen vicces, játékos anya áldás egy pici gyereknek. Szóval ne hagyd Magad! A tanári kar meg olyan amilyen! Tudjuk, ez már csak ilyen, de kit érdekel? Egy ilyen környezetben még jobban számít az a néhány őszinte és értékes, jóérzésű ember, erre gondolj!
Őszinte öleléssel: Zora

Zora
Kép
zora7
 
 


Sziasztok!

Mensi még sehol......kicsit fáradt vagyok
bebus
 
 


Sziasztok!

Tegnap kezdtem el szedni a clost.-it, hát remélem használni fog!
Október 29.-én megyek uh-ra, elvileg akkora kell lennie peteérésnek!Drukkoljatok majd!
szomorúan olvastam kivel milyen szörnyűségek történtek, hát ilyenen mindenki átesik szerintem terhesen!
Engem is fel akartak állítani a buszon mert nem látszott a hasam, soha nem akarták átadni a helyet stb.
Orvosi rendelőben viszont általában nem az emberekkel volt probléma, hanem a ribi aszisztensekkel akik minden kismamát utálnak!Legalábbis itt nálunk a korházban ilyen a csaj sajnos, nagyon sok kismamát megsíratott már!
Én egyetértek mindenkivel, mondjuk én nem voltam annyira rosszul az elején, kicsit hányingerem volt és ennyi!
Én úgy gondolom, hogy még ha pozitívan is gondolkodunk akkor sem biztos, hogy mindig meglátjuk minden rosszban a szépet!
Ezen is át kell esnünk!Amúgy meg ha nem bírjuk mi nők sírunk kicsit és elmúlik, tovább lépünk!De azért ne hagyjátok magatokat csajok!
Éva:jobbulást kívánok neked, a villamos vezetős sztori nagyon jó volt!
Ind:van már eredmény?Ne foglalkozz a köcsög emberekkel, nézz át rajtuk!
Ildiko:írtam pü-t!
Zora:te egy nagyon erős szemilyéiség vagy, irigyellek érte!
Mo:örülök, hogy írtál!Ez volt nálam a második ilyen alkalom amikor ennyit késett, szerinted mi jelent?Remélem nem rosszat!
Képzeld a szomszédom szintén tanárnő és egyik pont ezt mesélte amit te a szülőkről!Csak nála válófélben vannak és ahrcolnak a ygerekért, mindketten meg akarják nyerni a a tanárnő kegyeit, pedig ő pártatlan kell legyen!Mindig hivogatják és ráadásul a gyerekről nem is beszélnek!Ilyenek az emberek!Néh kapcsold ki a telefont és szerintem is vegyél egy jó relaxációs fürdőt!
Sok erőt kívánok neked!Puszi!
Andi:Bálinttal mi újság?
Bebus:megjött?
Mindenkinek sok puszi és sok erő!
Melus!

Kép
melus2
 
 


Közben látom írtál Bebus, mennek a drukkok, pihenjél ha tudsz!
Melus!
melus2
 
 


Sziasztok!

Mo! Nem lehet most egyszerű az életed! Szerintem is valahol meg kellene húznod a határt! Azért az elég érdekes, hogy otthon is zargatnak a szülők! Nekem eszembe nem jutna! Akik otthon hívnak azok nem gondolnak bele, hogy ha őket hívogatnák az ő munkahelyükről milyen sz@r lenne! Tuti fel lennének háborodva! Nem hiszem el, hogy ilyen tapintatlanok az emberek, van egy munkaidő, amikor bent vagy a suliban akkor keressenek, egyébként meg oldják meg! Most lehet, hogy azt gondoljátok, hogy nem vagyok segítőkész, de én is szívesen segítek, ha tudok, de azért mindennek van határa!

Éva! Hogy vagy???

Ildikó! ANdi!!! Haóóóóóóóóóóóóó nem eltűnni!
Néha bekukk!

Bebus! Megy a drukk! Mikor tesztelsz???

Melus! Reméljük sikeres lesz ez a hónap!

Nagyon szép hétvégét!
Vendég
 


Ja Mo az is akartam még, hogy ugye elmeséled majd mi volt a szupi dokinál??? Nagyon izgulok értetek!
Vendég
 


Sziasztok lányok

Nem akartam igy eltünni de a hetem elég zűrös volt szegény Bálintkámat is csak hurcibáltam jobbra balra. Szerencsére már sokkal jobban van nincs láza és eszik rendesen. Holnap lesz a sogórnőm kicsi lányának a keresztelője és egy héttel ezelőtt szóltak, hogy ugye ott leszünk. Nekem egy kicsit furcsa meghívásnak tűnik de hát ez van.

Látom sokat irtatok most utolérem magam addig is itt a görbém:


Kép

Andi

Kép

Kép
h.andrea79
 
 


Kedves Édesanyák, látogassatok el a következő honlapokra:

www.pszichologia.mlap.hu

www.pszichologia.multiply.com

Biztosan mindenki talál magának olyat, ami érdekli.

Nisreen
nisreen
 
 


Ági gratulálok a pici lányodhoz, nagyon szép kiscsaj remélem jól vagytok mind a ketten. :D :D :D :D

Bebus tudom, hogy nagyon nehéz ez az időszak de még van remény nekem is volt olyan hogy később volt a PÉ mint ahogy a ferti jelölte és csak annyi jele volt hogy leesett egy napra a hőm, akkor sikerült a petének kiszabadulni és ha jól tudom a 20 DPO jött meg szóval az ha nem jött meg még mindig lehet babó csak későbbi PÉ-ből és azt még nem mutatja a teszt. Én szorítok hogy így legyen. :lol: :lol:

Mo sajnos eleve nincs könnyü dolga a tanároknak és sajnos el kell viselniük a szülőket is nem csak a gyerekeket. De igazuk van a többieknek, hogy próbálj meg egy határt húzni, és most megpróbálni csak magaddal és a pároddal foglalkozni és ha hazaértél egy kicsit kizárni a külvilágot. Remélem jó hirekkel jössz a specialistától.

Krissz látom megjött most aztán jöhet a babaprojekt remélem gyorsan összejön a picuri

Sheila én is csatlakozom az elöttem szólókhoz, most elsősorban magatokkal kell foglalkoznod, de néha ird meg, hogy hogy vagytok.

Ind amikor én is terhes voltam macikámmal én is úgy éreztem, hogy semmi rossz nem történhet igaz amikor a genetikán voltam nagyon megijesztettk de csak azért mert az orvos hülye orvosi nyelven beszélt és nem tudtam most akkor mi van, de utána elmagyarázta a védőnő és én is úgy éreztem hogy a babó jól van. Szerencsére nálad is minden rendben van így nyugodtan várhatot a végét.

Éva veled sem mindennapi dolgok történnek, remélem jobban van a derekad, és hamarosan túlleszel a hsg-n is és jó eredményeid lesznek.

Puszi mindenkinek.

Andi

Kép

Kép
h.andrea79
 
 


Sziasztok Lányok!

Köszönöm a kedves, megértő szavakat, nagyon szeretlek Benneteket :) :) :)

háát, sikerült az ördögöt a falra festenem :evil: : csütörtökön úgy kiszúrtam magammal...óvári csirke volt a Total Food-os ebédem, melyet kb. 16 órakor fogyasztottam el...utána úgy elkezdett fájni a hasam, hogy nem bírtam kiegyenesedni :shock: :shock:
ráadásul a köret zöldborsós köles volt hozzá, amit nem igazán tudok megemészteni alapból sem, hát még pocakkal :roll:

szóval iszonyú sz*ul voltam egész éjjel, egy percet sem aludtam :(
a méhem is keményedett rengeteget, már mértem az időt (nagyon gyakran jöttek) és kétszer már majdnem öltöztem, hogy indulajak a kórházba...persze Telki szóba sem jöhetne a29. héten, a győribe mentem volna, ahol nagyon rossz emlékeim vannak, és nagyon szeretném elkerülni, hogy oda be kelljen tenni a lábam, de itt van PIC, és a baba érdeke a legfontosabb...

bevettem legalább 3 MagneB6-ot, és még tegnap de. sem voltam túl jól...

azt hiszem, nem kalkuláltam eddig be, hogy a gyomrom,epém, beleim már el vannak nyomva a nagy pocakkal, így óvatosnak kell lennem a kajákkal...és hát WC gondok is vannak :roll:
tegnap délutánra jól lettem, igaz csak bébiételt és tejbegrízt ettem édesítővel, mert kicsit magas lett a terheléses cukrom, és diétáznom kell.
ma éjjel már jól aludtam, délelőtt bevásároltam, jól vagyok, nincs keményedés....

de ez nagyon jó lecke volt! mostantól még jobban vigyázok magunkra, most a 32. hét elérése a következő célállomás, addigra már teljesen kifejlődik a baba tüdeje, onnantól már csak súlyban gyarapszik az okos könyveim szerint :)

bocsi, hogy önző módon ilyen sokat írtam magamról és az érzéseimről, de hátha hasznos lehet valakinek :roll:

Virág!

Vigyázz Te is Magatokra, de közben élvezd is ezt a csodás állapotot! :)

Andi!

Nagyon biztató a hőd! :wink: (drukk-drukk)

Ind!

Mi két hete döntöttünk a Maja név mellett, ez volt az egyetlen kislánynév, ami az egész családnak tetszik :) :)
Melissa kedvence a Maya és Miguel a Minimaxon :D
tudom, hogy csak j-vel anyakönyvezik, Melissa is Melissza hivatalosan.
de ez engem nem zavar :)
ja, és mindenképp M betűs nevet kerestünk az alliteráció miatt, ha már Marci nem lehet :wink:

Éva!

Az öregasszonyos sztorin jól kiakadtam, én nemes egyszerűséggel bemostam volna neki egyet, a temperamentumomat ismerve :lol:
az ilyen nyanyáktól mindig is nyílt a bicska a zsebemben... :evil:
kár, hogy nem voltam ott, tőlem megkapta volna a magáét...azért szomorú, hogy senki nem állt Melléd a T. Utastársak közül :evil:

Drága Mo!

Én is biztos vagyok benne, hogy így v. úgy, de mindenképp lesz gyereked, Te nagyon jó ANYA lennél (leszel) , így kell lennie!
Fogadd meg Zora tanácsát, és maradj ilyen mindig :)

Drága Zora!

Nagyon tisztellek, és felnézek Rád...sokat tanulok Tőled, és igyekszem követni a filozófiádat.

privimet megkaptad?

kellemes hosszú hétvégét kívánok Mindenkinek, pihenjetek sokat!!!

Kép
Kép
Kép




Sheila
sheila
 
 


Drága Csajszikáim!
Nagyon jó olvasni a soraitokat! Bármit tartogasson is az élet számomra, nagyon érdekel a sorsotok és gyakran fogok jönni a babanetre.
Köszönöm a biztatást!! Feltöltődök itt. Ez a néhány sor, amit írtatok, felért egy meditációs, reaxálós élményfürdővel :wink: Köszönöm! Ti mindig megadjátok az irányt és valamiféle utat a további lépésekhez.

Klassz csapat a miénk!!!!!

Zora! Olyan vagy, mint egy támogató, segítő barátnő. Lelki társ. Mintha fognád a kezem.. Szíven talál minden írásod. Eszméletlen vagy!!! :oops: :)
Sheila! Sajnálom, ami veled történt. Valóban, nagy lecke volt a csütörtöki. Vigyázz magadra!
Krisz! Látom, megjött a piri. Na, akkor indulhat a projekt? Ebben a ciklusban mindent bele!!!! :wink: :oops: :lol: +++++
Melus! Sorítok, hogy 29-re szép nagy tüszők legyenek!!! Remélem, a closti segít! Vérvizsgálat volt előtte? Vagy ezzel kezdi a dokid? Ha nem gyakori a rendszertelen mensi, akkor nem jelent semmit ez a néhány napos csúszás.
Bebus! Tesztelj! Megy a drukk! +++
Andi! Csodás görbe, 13. dpo.... hmmmm. Nagyon szorítok neked!!!!
Vendég
 


Éva , írtam privit!!!

Zora
Kép
zora7
 
 


Helló Lányok!

Hol vagytok eltűnve???

Mi újság veletek???

Éva! Van hír a hsg-vel kapcsolatban? Eredmények mikor lesznek???

Ildikó! Esetleg hőjelentés? Hogy vagy? Pé közelben vagy már???

Andi! Ugye nem jött még meg?? Drukk hegyek!!!

Bebus! Nálad mi újság??

Mo! Remélem, ha tudsz jösssz gyakrabban meditálni hozzánk!

Nagy-nagy puszi Mindenkinek!!!!

TESSÉK ÍRNI!!!!!

ZOra! _hogy vagytok??? A babád hogy van? Bizti, hogy nem lehet segíteni rajta? Annyira sokat gondolok rád is!
Vendég
 


Szia Krisz!
Ma megyek uh-ra, de őszintén már egy hete semmit sem érzek a babából. Ezt most vagy lelkileg állítom elő magamnak, vagy a tényleg nincs már velem, nem tudom. Még a hasam is eltűnt, pedig a 12. hétig egyre jobban látszott. Este majd megírom.

Zora
Kép
zora7
 
 


Zora! Nagyon várom, hogy mit mondtak!
Nagy-nagy ölelés neked!!!!!
Vendég
 


Sziasztok lányok

Sajnos megjött vasárnap ugyhogy ez a hó ugrott, de most már én is egész hónapban szedhetem a homeos bogyókat remélem beválik.

Andi

Kép

Kép
h.andrea79
 
 


Andi! A kutya fáját! Hajrá homeos bogyók! Te mit szedsz??? Nagyon együtt haladunk!!! Remélem együtt babásodunk!!!! :wink:
Vendég
 


Zora,
Én is várlak nagyon drukkolok++++++++++++
Vendég
 


Szia Krisz!
Én itt vagyok!
Veled mi újság van?

Zora sok erőt kívánok, remélem jó hírekkel jössz!

Andi sajnálom, hogy megjött, majd a következő :P !

Én bevettem a clostit amit mondott az orvos és várom a hétfői ultrahangot! :roll:

Szép napot nektek!

Kép
melus2
 
 


Krissz ugyanazt szedem mint te, én is remlem, hogy együtt babásodunk.

Zora remélem jó hirekkel jössz hozzánk drukkolok.

Melus remélem a closty meghozza a várt babót.

Puszi mindenkinek.

Andi

Kép

Kép
h.andrea79
 
 


Sziasztok!
ZORA! ÉN IS RETTENTŐEN VÁRLAK ESTE!!! Írj, hogy mi volt!!! MILLIÓ DRUKKKKK!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Andi! Sajnálom, hogy nem jött össze. Ezek a csodabogyók biztosan hatnak majd. Krisznek is csodagörbéi lettek tőle. :wink: Valami van benne... :)
Melus! Neked is doki hétfőn, meg nekem is. :wink:
Vendég
 


Sziasztok!
Baba egyenlőre nem adja fel, nagyon élénk volt az ultrahangon, de egy kicsit kisebb, mint kéne lennie, lehet, hogy ez már a bajával van összefüggésben, bár ki tudja. Egyenlőre kismama vagyok továbbra is. Puszi nektek.

Zora
Kép
zora7
 
 


Sziasztok!

Andi!

A fene egye meg :twisted: úgy bíztam benne én is...

DE: új ciklus, új remények...ezt évekkel ezelőtt olvastam a "megint megjött" topicban, akkor elég hülyeségnek tűnt, pedig van benne igazság...tapasztaltam magamon :wink:

Zora!

Várlak én is...és tudd, hogy sokat gondolok Rád.

Mo, Melus!

Gondolatban Veletek leszek hétfőn :)

Kép
Kép
Kép




Sheila
sheila
 
 


látom írtál közben...Drága Kicsi Baba...sokat gondolok Rá

Nektek is puszi

Kép
Kép
Kép




Sheila
sheila
 
 


Sziasztok!

Zora! Úgy örülök neked, hogy mindketten megvagytok! Ha a baba nem adja, akkor nekünk is bízni kell. Sokat gondolod rátok mostanában. Ezek szerint ő is nagyon erős, nemcsak az anyukája.

Mo! Én tudom, hogy a tanári pálya pont ezek miatt az emberi dolgok miatt nagyon nehéz. De te most nagyon tapasztalt vagy, pont azért mert ez történik veled. Ne hagyd, hogy kihasználjanak, hogy teljesen lecsapolják az érzelmeidet, de azért ne ítéld el azokat sem, akik látszólag ok nélkül panaszkodnak. Valószínűleg, te pont most tudsz nekik segíteni. És még ne add föl a vágyaidat, sok minden történhet még!
Vendég
 


Nagyon vártam, hogy mikor jössz a hírekkel Zora!!! Nem is tudom, hogy mit is írhatnék. ..
Örülök, hogy a picurka jól van... és közben pedig sajnálom a veletek történteket! Szívből kívánom, hogy minden rendben legyen!!
Voltaképpen milyen betegség ez? Nem lehet semmit se tenni? Annyira hihetetlen. Sok-sok erőt kívánok!!!!
Igazad van Virág. Tudom, hogy oka van mindennek az életben. Egy nehéz időszak kezdődött az életemben... és az igazán neheze még hátra van. De nem akarom feladni, mert egy reménysugár van még.. és aztán, ki tudja.
Vendég
 


Sziasztok!

Zora tényleg a babád is olyan erős mint amilyen te vagy!
Reménykedünk...............!

Mo akkor hétfőn kölcsönösen szorítunk!
Veled most pontosan mit csinálnak?
Nagyon izgulok!

Virág veled mi újság?Magadról nem írtál!

Köszi nektek a drukkokat!

Szép napot!
Melus!
melus2
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet: