Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!Gratula a babákhoz.

Bár nálunk még korai,tegnap összeraktuk a kiságyat,annyira szerettem volna látni "élőben" a babasarkot!Nálunk a babaágy a hálóban kap helyet,de mivel ez elég nagy,leválasztottuk,igy mégis együtt,de picit külön leszünk.Nekem nagyon tetszik.Majd késöbb rakok fel képet.


Más:Segitségre lenne szükségem.Valami nyavaját kaptam!!Kiszakad a torkom,nyelni nem birok,éjjel sirtam,mint egy rossz gyerek.A fülem meg hasogat keményen.Tehát ha tud,vagy esetleg szedett valaki ilyesmire gyógyszert,vagy homeós valamit,legyen szives,irja le nekem,hogy mit,dokihoz nem akarok menni,sok ott a beteg!köszönöm elöre is!

Kép[/URL]Kép
gabi.baba
 
 


gabi.baba: torok obloetesre nagyon jo az eros kakukkfu fozet vagy a kamilla (antiszeptikus), a fulre sajna nem tudom mi a jo, tartsd melegen, tekerj kore egy salat, ugy fogsz kinezni mint a fogfajos nyuszika, de otthon nem erdekes :D Ha nem javul a helyzet holnapig en azert legalabb felhivnam a dokit, hogy esetleg mi az a gyogyszer amit terhesen szedhetsz!!!!!

KépKép
KépKép
pannica
 
 


Sziasztok!

Alig győzöm visszaolvasni a történéseket,a babásoknak nagy-nagy gratula!!!
Rakom a heti táblát,ha valakinek gondja van vele,kérem továbbra is priviben írja legyen szíves! Kép
Kép

Kép
babzsák
 
 

 
 

köszi pannica!megpróbizom.

Kép[/URL]Kép
gabi.baba
 
 


Sziasztok!


Nika!
Nem semmi a történeted!Téged aztán kemény fából faragtak!!
Mégegyszer gratula és mielöbbi felépülést!Ja és a képek nagyon aranyosak!! :)


Gabi.baba!
Szerintem is a kamilla jó a torokra és próbálj negrót szopogatni (de csakis a hagyományos fekete negrót)!A fülre pedig-nekem régen csináltak egy kicsi párnácskát és sóval volt tele-azaz sópárnát és ezt melegitették fel jó forróra és rátették a fülemre vagy ahogy Pannica is írta ezt tekerd körbe a füleden!
Én csak ezeket tudom!Remélem hamar rendbe jösz!


Pussz mindenkinek!
Vendég
 


Sziasztok!

Rekanna,
GRATULA!!!!!! Boldog szülinapot Nikolett! :D Erőt, egészséget, és boldogságot kívánok Nektek!!!

Nika, Nanett,
Édesek a babócák!! Én is csatlakoznél a többiekhez: MÉG TÖBB KÉPET KÉRÜNK A GYÖNYÖRŰSÉGES BABÁKRÓL, a képekből sosem elég! :D

babzsák,
Írtam privit! Köszike előre is, ha beteszel a táblázatba!!! :D Amúgy hogy vagy?! Nem nagyon írsz magadról/magatokról... Hu-ha, neked is jó előre szaladt a vonalzód, már mindjárt 32 hetesek vagytok!! :D

boszibaba,
TEtszik a babasarok. VAgy ez egy külön babaszoba? Nálunk még semmi nincs beállítva, mivel minden nagyobb babacucc (ágy, álványos kád, hinta, babakocsi stb) anyóséknál van. Nálunk itt nagyon kicsi a hely, és azért raktároztuk el náluk a holmit. De hétvégén haza hozunk mindent, mert már mi is nagyon be akarjuk rendezni a babasarkot. És hát addig szokjuk a szükösséget még a baba érkezése előtt :D

Lányok,
Köszi szépen mindenkinek típpeket a lábdagadásra!! Egyre durvább a helyzet, már nem segít semmi :oops: Szerencsére a kezem, meg az arcom még nem dagad. Mármint a kezem egy ici-picit mégis, mivel már nem tudom levenni a gyűrüt...

A mai napot vérvétellek kezdtem a Szt.Istvánban. Jól megcsapoltak. :D De ha minden igaz, akkor ez volt az úccsó vérvizsgálat...
Aztán voltam korházi UH-n. Minden renben van. A méretei alapján a kicsi fiam már betöltötte a 37 hetet.

Pusz
Dia

Kép
dijcsi
 
 


Sziasztok! :D

Bacilivi:
Tegnap vettem észre a mamás topicot,hát,oda még nem vagyok "jogosult" írni kis babával.. :( ,de azért belekontárkodtam!! :D :D ). Nagyon aranyos férjed van, tök jó,hogy így szeret!! :D :D :D

Pannica:
Hűűű,de szuper kanapétok van!!Mi sajnos egyenlőre Kép Kép Kép nagyon össze vagyunk zsúfolódva.. (építkezünk,és most anyunál lakunk..). De egy ilyen kanapét,hmmmm!! Jól festesz rajta :D :D !

Gabi.baba:
De jó,nem csak én vagyok ilyen "lökött" fészekrakó!!! :D :D :D Épp ma reggel kértem a páromat,hogy rakja össze a Bogi leendő pelenkázós komódját.. Már szerzem bele a dolgokat :lol: :lol: . Nekünk a Peti kiságya pont jó lesz,neki meg mostanában akarunk venni egy nagyobbíthatót. Azt a baldachin-pelenkatartó-lámpabúra..stb. garnitúrát meg,amit még neki varrtam, örökli majd a Bogi. (A Petinek csináltam már igzi "pasis" oldsmobilos dolgokat,mert azért nem akarom "csak úgy" elvenni tőle a dolgait..)

Kép
Kép
Kép
Kép[/url]
barbamami
 
 


Hát a képeket elég bénán rakta be...,a legvégére akartam.. :(

Kép
Kép
Kép
Kép[/url]
barbamami
 
 


Sziasztok!

Dijcsi,Gabi, beírtalak titeket a táblába,Gabi,neked választ is írtam,mert sztem valami nem stimmel...

Velünk semmi különös nincs. Voltunk 4D-n szombaton,de Samu annyira bújkált,hogy használható képet nem sikereült csinálni...Viszont állítólag nagyon nagy,2200g-ra becsülték,és 2 héttel nagyobbnak a koránál...Azért nem biztos,hogy elhiszem én ezt!
Most szervezem,hogy a dokimhoz is eljussak végre,már a múlt héten kellett volna mennem,de inkább hazamentem a szüleimhez...
Majd megmondja,hogy mennyire kell még feküdnöm,bár nem igazán tartom be ezt az ágynyugalom dolgot.
Lassan megvesszük a babakocsit,kiságyat,pelenkázót,aztán valahogy bepréseljük itthon az ágyunk mellé. A babaruhák bőségesen összegyűltek,mosás vasalás van hátra,illetve az én kórházi cuccom még sehol sincs,de remélem ráérek.

A babák nagyon-nagyon szépek!!!!

Kép
babzsák
 
 


Dijcsi igen ez külön babaszoba. :D Nem olyan nagy,de neki pont elég lesz. :)

Kép
Kép
Kép
boszibaba1980
Budapest III. kerület
 
 
 


Sziasztok!

Timi vagyok, s szeretnék csatlakozni hozzátok, 2007. augusztus 6-ra vagyok kiírva.

Egy kicsit izgulok és félek is, hogy mi vár ránk, mivel két kis babóca fejlődik a pocakomban, és van egy 2 éves izgő-mozgó, csörfös kisfiam...

De majd figyelem a tanácsokat, nagyon jó, hogy rátaláltam erre az oldalra, sok jó dolgot írtatok már, s remélem majd itt kibeszélhetem magamból a félelmeimet, és akkor boldogan érkezhetnek az újabb csemeték...

Kép
Kép
times
 
 


Hello Lányok!

Semmit nem olvastam vissza úgyhogy nem tudom mit tudtok és mit nem.
A lényeg, hogy Kishercegünk Patkós Bálint György Január 23-án 17.01 kor megszületett. Én megmondtam hogy Nanettel együtt fogok szülni! :wink:
Mindketten jól vagyunk, szombat óta itthon.
Remélem Ti is jól vagytok. Született azóta még baba! Jó lenne ha leírnátok mert nem lesz időm visszaolvasni.

Rakok fel képeket.

Üdv: Zsana

KépKép
Kép
r. zsana
 
 


Ja az adatokat elfelejtettem: 3900 gr és 51 cm (36-os fej... :wink: ) Kép Kép Kép Kép Kép

Üdv: Zsana

KépKép
Kép
r. zsana
 
 


Times:üdvözlet itt köztünk!Olyan jó lehet egyszerre 2 babóca!!!

R.Zsana:már én sem tudom gratuláltam e vagy sem,annyi baba született itt minálunk mostanság!Tehát fogadd gratulációmat,egészséget és sok boldogságot kívánok nektek!

Lányok én olyan hasznavehetetlen vagyok némelyik napon,hiába az éjszakai alvás.Reggel 9re már úgy érzem mint aki egy hete nem aludt,kóválygok és semmihez nincs kedvem.Próbálok aludni,de az sem megy!Pedig tanulnom kéne-féléves vizsgák.Van mé valaki hasonló cipőben?Valami tuti recept?

KépKép
vicuska
 
 


R.Zsana:most értek ide a képek CSODÁLATOS a pici fiúcska!Úgy irigylek minden babázó kismamát!Én is akarok!!!

KépKép
vicuska
 
 


Sziasztok...
Ez a borzalmas szél kikészít..nemigazán tudtam aludni este...
holnap megyek reggel cukorterhelésre drukkoljatok h jó legyen minden eredményem...

Nanett Nika
Gratulálok nektek..ha még nem tettem meg..nagyon szép kisbabáitok születtek!!Márha használhatom a "kis"jelzőt Nikánál főleg...!!! :lol:
Ja és Nanett ne aggódj,bár remélem már túl vagy a néhézségeken m pár napja írtad amit írtál,de sztem sok sok kismama így van vele nem vagy egydül csak van aki felvállalja h vannak nehézségek van aki nem!!!senkinek nem megy egycsapásra minden flottul!!!Ebben biztos vagyok,de azok megerősíthetnek akik már túl vannak egy babyn!!! :D

Barbamami,Boszibaba
nagyon szépek a gyerekszobák
Mi is lassan elkezdjük csinálgatni...hát meg kell valljam h a bútorok kiűrítéséhez meg a takarításhoz nem sok kedvem van..szivesen elkerülném a tapétázást meg a festést is,dehát ahogy ezeken túl vagyunk jöhet az élvezetes része..berendezni a szobát!!!Bárcsak ott tartanánk már!!

Pannica,tökre csini vagy még jó hogy a párod állandóan fényképezni akar!! :lol:
Remélem hogy segít neked a mozgás,és beindul vmi ott lassan a pociban..ne aggódja babaszoba hanyagolása miatt...igazából sztem egy felesleges dolog m baromira nincs szüksége egy újszülöttnek egy babaszobára...inkább nekünk kismamáknak fontos..talán megnyugtatásképp v nemtudom..de van olyan ismerősöm akik nem csináltak,csak később..nemhiszem h a gyerek felrója nekik majd :lol:
De nemtudom kinek volt igazi babaszobája közülünk pl??sztem ez mostanában jöhetett divatba v nemtudom...

Üdv Times itt a fórumon...
jól értem ikreid lesznek??, :lol:
Nem semmi..én szerettem volna ikreket..jobb lett volna egy csapásra két legyet ütni... :lol:
Ti szerettetek volna 3 babát,vagy mind1 volt???
remélem jól érzed magad majd itt köztünk..Gartulálok 1 ébként!!

Kép
nikky
 
 


Zsana
nagyon szép a kis Bálint!!!Bocsi de csak később láttam meg a képeket... :(
Szóval nagyon szép és nagy baba Ő is!!Te írtál már történetet??kezdenek összefolyni a dolgok számomra!!!
És igen van újabb baba elvileg amiről még nemtudsz..rekanna kislánya is megszületett 28án reggel...2810gr és 52cm!!!
Szóval pihizz sokat és gratulálok a gyönyörű Bálinthoz..mindjárt névnapja is lesz..máris vehettek neki meglepit :lol:

Kép
nikky
 
 


Sziasztok!

Nanett, Nika, gratulálok a babákhoz!

Boszibaba, Barbamami, imádni valóak a kiságyak! lassan már nekünk is meg kéne vennünk. Természetesen mi is mindenképpen akarunk baldachint.

Gabibaba! Jobban vagy? a torokra jó a tengeri sós vizes öblögetés, garantáltan kockázatmentes, valamint antibakteriális (pl.Aquafresh) szájvízzel is gargarizálhatsz, nekem már sokszor segített.

Timi, üdv! Nagyon izgalmas lehet két babával várandósnak lenni. Én is annyira szerettem volna ikreket! (Egy kislányt várok, akinek nagyon örülök).

Lányok! Van egy zenélő plüssállatunk, és minden este oda szoktam rakni a pocimhoz, hogy a picim meghallgassa a "Csendes álmot" című altatót. Képzeljétek, két este egymás után fordult elő, hogy egy hatalmasat rúgott az állatkába (történetesen egy csigáról van szó), méghozzá nagyon jól irányzottan, a közepébe. Szerintetek hagyjam abba a muzsikálást? Nem tetszik neki? A férjemmel nagyon nevettünk a reakcióján, nem tudtuk eldönteni, hogy örömében rugdos, vagy elege van. Eddig nem nagyon reagált rá, de azt olvastam, hogy a babák hallása a 26. hétre fejlődik ki tökéletesen. szóval lehet, hogy mióta hallja, elege lett?
Ma megyünk 4Dre, ott még lejátsszuk neki, megnézzük, hogy reagál.

Sziasztok!
Vendég
 


Sziasztok

Mi jövő hét végén megyünk megvenni az összes cuccot :), már alig várom! :) Aztán meg is csináljuk a babasarkot, mert egyszobába lesz velünk a picurka....de a fele szoba kilesz űritve, egy lesz egy szép kis babasarka! :)

Ti mikor kezdtétek el megvenni a cuccokat és berendezni a szobát?

Puszi mindenkinek!

UI: Lányok, gyönyörűek a babócák!

MÉg valami: Ma még nem nagyon mozgott Domcsi, ilyenkor mindig para vagyok..van olyan nap, hogy nyugodtabbak és nem igazán mozognak? Volt valakinek ilyen? :(

Kép
elizabeth25
 
 


Sziasztok! :lol:

Úgy látom akkor ez a szél mindenkire hatással volt. Én már 4 előtt felébredtem miatta. A párom 4:45kor ment dolgozni,és szerencsére sikerült 9ig visszaaludnom. :lol:
Times üdv köztünk! Nem semmi,egyszerre 2 babád lesz! Az én párom is ikergyerek,ezért sokan mondják,hogy a következő majd nekünk is az lesz!
Zsana csodás a kisfiad,zabálnivaló! :D
Barbamami nagyon szép a babaszobád! :D

Kép
Kép
Kép
boszibaba1980
Budapest III. kerület
 
 
 


Hello!

Babzsak, koszi megint a tablat, Kriszlany es Zsu kozben megszultek, de azt mar ne kerdezd, mikor. Osszefolyank az esemenyek, szerencsere porog az elet :)

Times! Udv koztunk, egyelore te vagy az elso ikres, nagyon erdekes lesz a tapasztalataidat hallgatni. Gyere gyakran

Zsana! Olyan kis edes Balint! Megegyszer gratulalok, es minden jot kivanok nektek! Remelem sok kepet teszel majd fel te is!

Nikky! Minden rendben lesz cukorilag, nyugi! Cukros lottyot kell innod, vagy emberibb megoldaskent zsemle + tej? Ha az utobbi, csak irigyelni tudlak.

Babaszoba, -sarok: Mi egyelore a felhalmozasnal tartunk. Agy, matrac, kocsi megvan, de egyelore csak beraktarozva, dobozolva a gyerekszobaba, mivel a kisagy eloszor ugyis a haloszobaba lesz felallitva, es hat most meg utban lenne. Ruha teren haladok koze tartozunk. Neha beleszeretek 1-1 ruciba, azt megveszem, vagy kifogok egy jo napot a turiban, es onnan ujitok. Kozben lesem az akciokat, most epp aCORA baba-mama hetet varom nagyon. A multkori TESCO-s akcioval itt Szegeden jol megszivtuk, hiaba hirdettek, nem volt sehol semmi! Szerintem el sem hagyta az aru a raktarat, mar el is fogyot... :evil:

Tovabbi szep napot, ha tehetitek, ne nagyon mozduljatok ki!

Kép
Kép
-macsek-
 
 


SZIASZTOK!!!!! ZSANA gyönyörű szép a pici fiad:) TIMES üdv itt! Nekem is apuci ikergyerek ,én kicsit féltem is tőle ,de a következő már nekünk is az lesz szerintem :D BARBAMAMI, BOSZIBABA nagyon nagyon szép a babaszoba,jó nektek hogy már meg van minden és be is van randezve!!!!!
Vendég
 


Zsana, gratulálok a kis Bálinthoz. Nagyon szép kis husi baba. :D Sok boldogságot Nektek!

Dijcsi, milyen méreteket mondtak 37. hetes fejlettségre?

Vicuska, én is kb. attól az időtől nem alszom rendesen, de néha van 1-1 jó éjszaka is. Érdekes módon nem vagyok fáradt, pedig van, hogy csak hajnal 5-től reggel 9-ig alszom.

Boszibaba, Barbimami, nekem is nagyon tetszenek a babacuccok! Én is pár nap múlva már felhúzom az ágyneműit, baldahint, stb. Eddig még nem akartam, hogy friss legyen.

Gabibaba, nekem is volt ilyen torokfájás, de szerencsére másnapra elmúlt. Nem szedtem semmit. Sok folyadék.

Pannica, szólj, ha van érzel valami változást :)

Lilo

Kép
Kép
34372
 
 


Hahó!!!

Csodaszép babákat lehet itt látni!! Minden babásnak gratulálok!!!!

Kép
babzsák
 
 


Sziasztok!


Boszibaba, Barbamami!
Nagyon szépek a babasarkok! :)

Zsana!
Nagyon husi a kis Bálint! :D Gratula mégegyszer!

Times!
Üdv köztünk!Gyere sűrűn!Tök jó,egyszerre 2 babócád lesz! :)

Elizabeth!
Nálunk is már előfordult hogy egy nap alig mocorgott,de viszont utána bepótolta!
Lehet hogy ő is érzi ezt a hülye időt!Nálunk is megérzi a rossz időt a picur!
Olyankor szoktam keltegetni,ébreszgetni, de utána egyet egyet azért rúg.Jelzi hogy minden oké!


Pussz mindenkinek!
Vendég
 


Sziasztok

Hala Domcsi bepotolta a mozgolodast, pont mikor felkeltem, es visszafekudtem, hogy majd aludnek egy kicsit meg....szoval kettokor mindent bele...majd "szetrugta a haz oldalat" :). Ugyhogy most mar megnyudotam. Kilo ugyileg 4nel tartok....

Kép
elizabeth25
 
 


r.zsana,
Gratula a pici fiúcskához! Nagyon helyes gyerkőc!!! Szép pufi-pofija van :D :D

times,
Üdv. köztünk!! Gratulálok az ikrekhez! Remélem jössz majd gyakran, és mesélsz nekünk a babócáidról.

macsek,
MIkor lesz a Corában a baba-mama hét?! Kíváncsi vagyok, hogy milyen akciók lesznek...

Lilo,
A ma mért adatok:
BPD: 94 mm
HC: 326 mm
AC: 332 mm
FL: 72 mm
Súlybecslést sajna nem kaptunk, pedig kíváncsi lettem volna, hogy mennyit mondanának...

Holnap megyek CTG-re, már várom. Tök jó hallani a babóca szívverését.

Kép
dijcsi
 
 


boszibaba,
hihetetlen, hogy már nemsokára babázol!!!! repül az idő!!! és csini vagy.

barbamami,
jó ötlet, ki kell találnunk nekünk i svmi hasonlót, mert nehezen férünk 3-an... Képzeld dalmi 6 órát kibírt kajcsi nélkül!!! este9-hajnl3ig!! Szerinted én meg tudtam aludni...???Neeem. Pedig oolyan jó lett volna! Istenem..6 órát aludni egyhuzamban..deszéplenne!!
Jajaj, mi az hogy nemvagy jogosult a másik topikba!!??Tessék csak oda is bekukkantani !!
Ja és TÖKJÓK a babacuccok!!!

times,
aztaa ikrek!! gartulálok!! nem semmi! lehet már tudni a nemüket esetleg?

rzsana
ÓRIÁSI GARTULÁCIÓ!!Micsoda formás szép baba!!Büszke anyuka lehetsz!! GYere a másik új topikba is!!!!!!

nikky,
jajj azt hittem csak én vagyok ennyire hiperérzékeny a szélre...ÉNSEM TUDTAM ALUDNI TŐLE!!! :?
Vendég
 


Pannica:
semmi gond a tévedésért, csak nem tudtam, hogy mit zagyváltam össze-vissza, hogy azt gondoltad, hogy a férjem asztalos... :)

a táblázat alapján azt hiszem Ti lesztek a következők :), utána meg Mi :), majd Gyanixi, Lilo...

Na bejön a papírforma szerintettek? :)

Kép

Kép

Kép
luisa
 
 


Zsana:
tündéri a kicsi, de hogy hogy rózsaszín a kis karszallagja???

Kép

Kép

Kép
luisa
 
 


Lanyok megerkezett vegre a hugom csomagja, benne magyar gyogyszertari MALNALEVELTEA! Ugy orulok neki. Huuuuu de rossz ize van, probalom mezzel izesiteni de meg igy is eleg sz...r. De mindegy iszom szorgalmasan es mar be is kepzelem magamnak a fajasokat :D

Zsana: mivel nem olvasol vissza nagy GRATULA meg egyszer, Balint irto helyes, nagyon jol fejlett kisbaba! Tovabba irigykedek nagyon, hogy bar egy idosek vagyunk, hogy Ti mar otthon vagytok, mi meg MEG itthon es egyben :? Maaazlista. Sok tejcsit es boldogsagot Nektek!

Barbamami: koszi a dicsero szavakat, az igazsag az, hogy a kanape nem a mienk, ez az Atheni lakas kolcsonlakas (nagybacsie), amig varunk a babara (Paroson ahol lakunk nincs szuleszet) De egyet ertek, ez a kanapet legszivesebben en is vinnem haza magammal! :D

Nagyon szep a babaszoba. Jol ertem, hogy te magad varrtad a dolgokat? Irto ugyes vagy :D

Dijcsi: annyira sajnallak a labdagadas miatt! Dokid mit mond mit lehet tenni?????

Nikky: neked is koszi a dicseretet meg a megnyugtatast! Azert majd igyekszem osszekapni magamat babaszoba ugyben csak legyunk mar otthon a babaval.

Luisa barcsak mi lennenk a kovetkezok, en mindent megprobalok :wink:

KépKép
KépKép
pannica
 
 


Köszönjük a gratulációkat! :wink:

Luisa: sajna elfogyott a kék karszalag így meg kellett elégednünk a rózsaszínnel.

Üdv: Zsana

KépKép
Kép
r. zsana
 
 


Szia Times! mar majdnem kifelejtettelek a sorbol... Gratula az ikerbabakhoz, megertem, hogy van benned szorongas, dupla munka de meglatod dupla orom is lesz! Gyere es irjal magatokrol sokat, olyan jo, hogy van ikres kismama is koztunk :D

KépKép
KépKép
pannica
 
 


sziasztok
Özi: azért állitották le előszőr az oxit mert nem tágultam és a baba mivel jól érezte magát elengedtek pihenni egy icsit és tágulni sem tágultam másodszor meg azért m,ert semmit nem haladtam előre ezért császároztak.

Zsana: szép nagy babád lett neked is gratula.

nekem három napig nem volt tejem de hála istennek anyatejjel táplálták addig Gergőt. aztán szép lassan beindult de most is csak bimbóvédővel tud szopni mert lapos a mellem és nem is szopik sokat ki belőle ezért saját tejjel kell pótolnom .ja és csak a bal mellemből hajlandó szopni nem tudom miért pedig próbálkozom vele de addig ios szívom le mindennap többször a jobbat és azt adom pluszba neki:)

nika70
Salgótarján
 
 


Dijcsi! Ugy tudom, febr. 1-jetol lesz a baba-mama het. En meg nem kaptam katalogust, de sogornom mar igen, pedig o nem is lakik CORAs varosban...

Kép
Kép
-macsek-
 
 


Macsek:
mi ez a baba-mama hét? mondanál róla vmit?

Kép

Kép

Kép
luisa
 
 


Sziasztok!

Először is gratula mindenkinek, aki már a babáját a kezébe veheti, és ölelgetheti, a képek nagyon édik. Nekem még sok van hátra, igaz a Gergőt is lehet még szeretgetni, még hagyja, igaz már nem mindig...

Köszi szépen mindenkinek a gratulációkat!

Nálunk a családban az anyai nagymamának volt ikertestvére, igaz ők egypetéjű ikrek voltak, a mi babáink nem azok, így akár az is előfordulhat, hogy egy kisfiú és egy kislány érkezik hozzánk egyszerre, de az igazság az, hogy nekem mindegy csak egészségesek legyenek, és ne kelljen a végéig kórházba menni.

A tervünk eredetileg két gyermek, úgyhogy ezt először mindkettőnknek fel kellett dolgozni, de most már örülünk, vagyis remélem, hogy örülünk... Mikor először voltam orvosnál 7 hetes voltam, de mondtam a dokinak, hogy olyan érzésem van, mintha már 3 hónapos lennék, mivel nagyon feszült a hasam és a melleim. Belső ultrahangot csinált, s egyszercsak szól:
"Nézzen csak ide anyuka, látja ezt két kis csemete, két kis szívhang." - Azt hittem lefordulok a vizsgáló asztalról!!!

Múlt héten voltam újra ultrahangon:
12 hét + 2 nap
CRL méret: 66 és 68 mm
Nuchalis réteg: 1,2 és 1,4 mm

Jól fejlődnek, a picurok!!!

Kép
Kép
times
 
 


Baba-mama het a CORA-ban: egy rakat kismamas, babas cucc learazva. Febr. 1-tol indul, es eleg gyakran van olyan dolog, ami meg is eri. Majd latjuk, sajna, meg nem jott katalogus.

Kép
Kép
-macsek-
 
 


Times, én is gratulálok a babákhoz. De jó, tényleg nagy meglepetés lehet, amikor megtudja valaki, hogy nem is kicsije lesz.

Luisa, atya ég, már 38. hét. Vannak már összehűzódásaid?

Nekem eddig izomlazítót kellett szednem, amitől teljesen elmúltak a kis görcsölések, így lehet, hogy a végén még túlhordás lesz belőle?

Jövő hétre újabb hidegfrontokat mondanak :oops:

Dijcsi, köszi az adatokat, felírtam, és szerdán majd összehasonlítom a minenkkel.

Jaj nem is mondtam még nektek, a sógórnőm is 02.12-re van kiírva, így lehet, hogy az uncsitesóval együtt születünk.

Lilo

Kép
Kép
34372
 
 


Sziasztok!
Volt termész ma rendesen.
Köszönöm a segitségeket,mindent megtettem,nem tudom mi segitett,talán minden együtt,tehát köszönöm,jobban vagyok sokkal.

Times!Gratulálok a két drága pici babátokhoz.Nekem a fiam 2 kistesót akart egyszerre,azt hiszi,az csak úgy megy.Mostmár beéri eggyel is,türelmetlenül várja!

Pannica!Tessék mostmár érezni valami enyhe menses görcsöt,esetleg egy kis szivárgó magzatvizet...

Már annyi babó született!!!!Tök jó!!Kicsit keresztanyusok vagyunk,legalábbis igy érzem néha...Minden álmom volt keresztszülőnek lenni,most viszont jobban járok,majd a sajátomat imádhatom.Amilyen babaőrült vagyok,én mindenkiét szeretem!Megint képet láttam,bocsi,nem nézem vissza a nevet,de imádom a pufók pofis babákat,és hát Ő is az,szóval egyszerüen imádni való!!

puszi mindenkinek holnapig.

Kép[/URL]Kép
gabi.baba
 
 


Csajok: ma nagyon érzékeny voltam, és egy csomószór éreztem azt, h úgy sírnék, de nem tudom miért, meg félek is!Lehet, h ez már jelent vmit?? :roll:

Vitte:Azt hiszem Te írtad, h szülésnél nem jött ki a méhlepény, és altatásban vették ki! Ilyenkor mélyaltatás van? És nem lehet kérni gerincérzéstelenítést vagy arra nincs idő?? :?:

Kép
gyanixi
 
 


Nika, Nanett, Zsana,

Gratulalok nektek a gyonyoru babakhoz!!!!!

Nanett,
en teged latlak Domiban :D

KépKép
KépKép
vitte
 
 


Sziasztok!

Gratulálok a sok pici jövevényhez!Annyira tündériek :) Nekem már a harmadik,de még igy is nehezen képzelem el,hogy megint lesz egy ilyen pici manó az otthonunkban.

Barbamami!
Azért nem irtam,mert a netünk elromlott.Ill:A szolgáltatónál valami nem volt jó.Eddig szerelték :(
Azt még olvastam,hogy a gyerekek betegek voltak,meggyógyultak már?
Neked meg igy nagyon utólag is Boldog Szülinapot!!!
Nagyon nincs időm a sok történést vissza olvasni,de a képet láttam rólad.Te sem nézel ki egy lassan 3 gyerkős anyukának :D
A pici lány az neked fejfekvésü már?
Nekem még mindig haránt,és a védőnő szerint nem biztos,hogy befordul,mert neki igy kényelmes.
És ezt mindenkitől megszeretném kérdezni,hogy kinek mikor fordult be a baba?

Cora ujság nekem már van,de ha felmentek a honlapjukra akkor már ott is meglehet nézni szerintem.Én ott szoktam nézegetni ezeket.
Van szoptatós melltartó jó áron,eldobhatós bugyi,rugik,kombidresszek stb.
De az áruházban biztos több minden van még ami akciós.
Én szeretem a corát ilyen téren,mert van választék.

Na még egyszer megkuksizom a babafotokat :D Sziasztok!

Kép
dorcacs
 
 


Timi:
Gratulálok,gratulálok a babákhoz!!! (Azért írtam 2x,mert kettő babád van :D :D ...) De jó,már van ikres mamink is!!!!

Zsana:
Édes tündér kis "gombóckád" van!! Nagyon tündér!!!!!! :D :D

Gabibaba:
Hogy vagy? Jobban vagy már?.. :roll:

Macsek:
Mi már kaptunk cora katalógust.. Akartam ajánlani,hogy nézd meg a neten,de látom,hogy csak a most érvényben lévő van fent. :?
Egyébként mi épp most jöttünk haza a CORÁból. Szerintem érdemes MOST (is) elmenni,még a baba-mama hét előtt!!!!!!!!!!!!!!! Ugyanis készletkiárusítást tartanak,én jól betankoltam gyönyörűbbnél gyönyörűbb plüss... rugikból. Ami a Brendonban 3-4000 Ft,most 600-1500Ft(!!!!!!!!)ért lehet kapni!! Elképesztő árak vannak. Nagyjából negyed áron kaptuk meg a rugikat!! Mindjárt csinálok képeket.. És elküldöm árakkal..........
Egyébként a baba heteket én is várom,pl. 1900Ft-ért lesz pamut szoptatós melltartó,azt hiszem "Dorina". Ezt használtam a lányommal,fiammal is,csak hát elhasználódtak..

Bacilivi:
TÖK JÓ!!!!!!!!!!! HALADTOK!!!!!!!!!!! Előbb-utóbb azért hagy ám majd aludni! :D :D Az az érdekes,hogy a lányom nem szopizott éjszaka,de valahogy úgy szuszogott,meg nyöszörgött,hogy ugyanúgy nem tudtam aludni,mintha szoptattam volna. :? :?

Nika:A lapos mellbimbót SZUPERÜL kiemeli a mellkagyló!!!! Semmit nem kell csinálnod,csak a két szopi között berakni a melltartóba.. És ahogy melltartó "odanyomja" a cicihez,közben magától gyönyörűen kiemeli!! Megnéztem neked a Brendon honlapján,2-3000 Ft között van az ára! A Webáruházat nézd,ott az "etetés"-t,abból a "szoptatás"-t,abból meg a "Bimbóvédő,tejgyűjtő kagyló"-t! Ott megnézheted képen is. Szerintem az Avent a legjobb..

Kép
Kép
Kép
Kép[/url]
barbamami
 
 


Itt a képek.. Persze,mi kislányt várunk... GYÖNYÖRŰ kis pasis rugik és ruhácskák is vannak! (Terepszíntől a kéken át a drappig,zöldig.. RENGETEG).
A képek neveibe írtam az árakat.. Hát,ezek eleget mondanak szerintem!

Kép Kép Kép Kép Kép

Kép
Kép
Kép
Kép[/url]
barbamami
 
 


Na,akkor még egy levél,és befejezem..
A fodros plüss rugi (elölről és hátulról is lefényképeztem,olyan édes.. :D ) 1500Ft.
A rénszarvasos vastag plüssrugi 800Ft.
Az egérkés pamutrugi 1000Ft.
A lila,bélelt kisszoknya 800Ft.

Kép
Kép
Kép
Kép[/url]
barbamami
 
 


Barbamami!
Nagyon tündériek a kisrucik! :D Főleg az a kis fodros amin ha jól látom akkor egy kis birkácska van! :)
Tényleg nem voltak drágák!Ezeket kár lett volna ott hagyni!
Vendég
 


:D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D Sziasztok


Times!!
Üdv itt!!!!!Kitartást, és vigyázz magatokra!!!!!

Minden babásnak4ÓÓÓÓRIÁSI GRATULA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :P :P :P :P :P :P :P :P :P

MEGSZÜLETETT GERGŐ!!!!!2007.03.12.én.
GERGŐ ÉS ANZSIKA
tinnyei
 
 


REMÉLEM MINDENKI JÓL VAN!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :D :P

MEGSZÜLETETT GERGŐ!!!!!2007.03.12.én.
GERGŐ ÉS ANZSIKA
tinnyei
 
 


Sziasztok!

Gyanixi ha a méhlepény nem jön ki akkor muszály altatni mert sok vért veszítenél. De ez csak rövid narkózis nem intubálnak alszol 5-10 percet és kész. Ezért nincs értelme érzésteleníteni meg idő se nagyon. A kismamákat nem szokta érdekelni gondolom addigra kimerülnek rendesen. Egyébként én is parázok mindentől főleghogy egy kicsit konyítok is hozzá. Tiszta "idegbaj" ez a 9 hónap-gondolom utánna is...

Kép
rena12
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet: