Új privát üzeneted érkezett!

sziasztok!huh szégyellem magam mert nagyon rég nem irtam nektek!de hogy öszinte legyek nem is nagyon tudok mit irni mert mire leirnám leirják mások!remélem mindenki jol van és a babák is!
nálam semmi változás nincs!várom(nem várom) a mensim!puszi minden anyukának babokának

Virág
Kép
Kép
virág22
 
 


Virág
De jó, hogy újra itt vagy. Gyere gyakrabban, nem baj, hogy most nem tudsz a babás dolgokhoz szólni. Én arra is kíváncsi vagyok mi van veled(ek), mi foglalkoztat stb.
Tessék olyan sűrűn jönni mint régen. :)

Rimar
Igen szerencsém van, hogy Áron ilyen gyorsan szopizik. Dávid 40 perrces volt úgyhogy ne aggósj az is normális.
Törödj bele ezek szerint a jobb cicd már csak ilyen csomósodásra hajlamos, bízzál benne, nem lgyullag be.

Puszi!

Kép

Kép
bufo
 
 


Hali'

Azt hiszem most se tudok irni mert felebredt.Csak addig alszik amig kint vagyunk a levegon.
Koszi a sok tanacsot,de mar kiprobaltam mindet,nem jon be semmi,es hason is utal lenni.
De most mar rajottem hogy nem is mindig a hasa faj,sokszor nem tud elaludn,tul faradt.Ezen nem tudom hogy segithetnek.nINCS szivem sirni hagyni orakig,hogy kidoljon magatol.Persze lehet,hogy ez lenne a megoldas.Na,ennyi,mar sir...megyek.SOk puszi mindenkinek,majd jovok ha tudok. :lol:

Ja,segitseg nics,baratnoim otthon vannak es szerte a vilagban,anyukam meg nem egy anyatipus.Most is lement a B alatonra pihenni. :cry:
momo35
 
 

 
 

Jaj, lányok, úgy szégyenlem magam, hogy ma még nem jutottam ide közétek, bezzeg - gondolhatjátok - a másik topikban már jártam! Tényleg kövezzetek meg!!! Pedig úgy szeretlek benneteket!!! Ezernyi bocsánat mindenkitől!!!

Rimar, jaj, de jó, hogy feltetted a képet! Le is töltöm magamnak! Óriási élmény volt nálatok, és máskor is hatalmas lelkesedéssel és boldogan megyek hozzátok!

Momo, szegénykém, gondolom, mennyire kiletetsz. Tényleg nincs egy barátnő sem, aki segíthetne? Jaj, de szívesen felajánlanám a segítségem, csak hát én meg dolgozom, tudod... ha segítség lehetek még este 6 után, szívesen megyek!

Bufo, jól teszed, hogy szólsz a párodnak, én is sokat gondolkodtam rajta, és úgy döntöttem, tényleg szólni fogok neki, ha segítségre van szükségem.

És hát a tegnapi sztorim... ne haragudjatok, de ezt most bemásolom a másik topikból, egyszerűen nincs rá lehetőségem, hogy még egyszer megírjam! Annyi a munka, és folyamatosan jönnek-mennek mellettem, úgyhogy nem igazán tudok netezni. :(

"A tegnap este elég vacak volt... angol után este 7-kor hazamentem, gyors átöltözés után mentünk tovább a párom nagybátyáékhoz, ahol a nagypapa szülinapját ünnepeltük. Olyan voltam már akkor is, mint az élő halott, hulla fáradt. Kérdezte is mindenki, mi bajom van. Hát egyszerűen csak kész vagyok, ráadásul hétfő is volt. Persze a párom szüleivel mentünk egy kocsival, és megbeszéltük, hogy nem maradunk sokáig, mi max 1/2 9-kor jönni akartunk, aztán lett belőle 1/4 10. Szóltunk a szülőknek, hogy mi mennénk, erre ők - szokás szerint - hogy még maradnának. De legyen csak negyed óra, és 1/2 10-kor indulunk. Én meg... na persze, ahogy szokott... negyed óra helyett lesz 1 óra... aztán végül 1/2 10-kor csak elindultunk haza. Otthon meg a párommal úgy összebújtunk (de kifejezetten csak bújtunk), és kikérdezgetett, hogy mi van velem. Én is észrevettem magamon, hogy nem vagyok önmagam. Ez a cirkusz is a rokonoknál, én nem szoktam ilyet. De már türelmetlenül haza akartam érni, ezután a hosszú hétvége után az első este lett volna otthon, és nem lett belőle semmi.

Lányok, kezdek magamtól megőrülni! Én sem szeretem most magam."

Azért már jobban vagyok, a lányok is jól megmosták a fejem odaát, úgyhogy kezdek észhez térni. Na meg a párom is kivett mára egy szabadságot, és otthon tesz-vesz. Talán megérte tegnap a szóváltás.

Jaj, és a görbém felteszem. Nagyon úgy néz ki, mégiscsak a 18. napon lesz megint a pé-em. Pedig már úgy reménykedtem, hogy megint lesz 28 napos ciklusom!!! :(

Kép

Mindenkinek sok puszit küldök!

KépKép
titi_27
 
 


Oné, merre vagy?! Remélem, hamarosan jelentkezel!!! Olyan kíváncsi vagyok már Rátok!!!

KépKép
titi_27
 
 


Sziasztok!

Itthon vagyunk, már csütörtök óta, csak nem tudtam eddig jönni. Köszönöm a Gratulációkat, de még nem tudtam mindent visszaolvasni.
A napok ég elég zsúfoltak, de remélem nemsokára tudok jönni bővebben.
A Rezit kicsit megviselte, hogy anya már mást is szeretget, mer vasárnapra belázasodott, és begyulladt a torka. Persze már jól van, de ülőfüröztetni kellett.
A tejem is hamar beindult , ráadásul olyan sok, hogy fejni kell a szopi után. Ezért az egyikben már kialakult egy csomó is (mert nem fejtem ki rendesen), amit most maszírozgathatok.
Szóval mindig van valami.
Most mennem is kell, mert már hiányzom!
Millió puszi mindenkinek:GYöngyi

Kép

Kép
oné
 
 


Sziasztok!

Itthon vagyunk, már csütörtök óta, csak nem tudtam eddig jönni. Köszönöm a Gratulációkat, de még nem tudtam mindent visszaolvasni.
A napok ég elég zsúfoltak, de remélem nemsokára tudok jönni bővebben.
A Rezit kicsit megviselte, hogy anya már mást is szeretget, mer vasárnapra belázasodott, és begyulladt a torka. Persze már jól van, de ülőfüröztetni kellett.
A tejem is hamar beindult , ráadásul olyan sok, hogy fejni kell a szopi után. Ezért az egyikben már kialakult egy csomó is (mert nem fejtem ki rendesen), amit most maszírozgathatok.
Szóval mindig van valami.
Most mennem is kell, mert már hiányzom!
Millió puszi mindenkinek:GYöngyi

Kép

Kép
oné
 
 


sziasztok!

Én is vagyok és mindíg olvaslak is titeket,csak nem nagyon tudok hozzászólni. :oops:

Momo!

Azt hiszem,neked a legnehezebb most,mert teljesen magadra vagy hagyva a gondokkal.Nagyon nehéz lehet,de te megbírkózol vele,mert nagyon erős vagy és annyira vágytál erre a kis emberre,hogy túl leszel ezen a kilátástalan időszakon.Figyu,te merre laksz? Mert talán hülyén hangzik,de ha picit is segíthetnék.Én ugyan nem mehetek oda ,mivel itt a család,hogy ott aludjak,meg ilyesmi,de arra gondoltam,hétvégén szívesen meglátogatnálak.Váltunk 2 szót,felöltöztetjük a kisembert és én leviszem sétálni.Szívesen eltologatnám,a fiam is vinném,ő legalább barátkozna vele,milyen is egy tesó.Te meg ledőlnél egy órára.Vagy írkálnál a férjednek,vagy bármit tennél,amit szeretnél.Mit szólsz? Írj privit,ha van kedved hozzá.Természetesen nem akarok tolakodni,de nem udvariasságból írom,hanem mert komolyan gondolom. :wink:

Bufo!

Neked tartozom egy óriási köszönettel.A múltkor írtál a férjedről.Ezen úgy felszívtam magam,mert hát az enyém is hasonló,mint a tiéd,hogy ahogy hazaért lekaptam a 10 körméről.Aztán volt sírás,szemrehányás ,még kiabálás is,és most ott tartunk,hogy apa egy mintaférj,és olyan jól megvagyunk,mint már nagyon régen.Teljes a harmónia. :D Ezt neked köszönhetem,mert ha nem hozod szóba,akkor megy így tovább és bennem meg gyűlik a feszültség... Köszönöm. :wink:

Most nem írok mindenkinek,de szeretlek benneteket és mindíg olvasom,mi történik a kisbabákkal,kismamákkal. :wink:

Eszter

Kép

Kép
anubias
 
 


Sziasztok!

Holnaptól én is többet tudok jönni, mert Gabi reggel leadj a a határidős munkáját. Most a wc-n van, így kihasználom az alkalmat, hogy feltegyem ezt a 2 képet. ma voltam Kazincbarcikán, ott készült.

A szeménél az a csík, a köldökzsinor!:)


Kép
Kép

Holnap jövök!

Koda

Kép

Kép
koda
 
 


Szép jó reggelt lányok!

Ki hogy aludt? Momo, sikerült valamit pihenned? Látod, Eszter is felajánlotta a segítséget, és természetesen az enyém is áll. Gondold át, és használd ki!

Oné, nagyon-nagyon örülök neki, hogy jelentkeztél, és hogy jól vagytok! De jó, hogy van tejcsi is!!! :) De érdekes, hogy Rezi beteg lett. Talán tényleg pszichésen lehet, biztosan érzi, hogy most már más is fontos rajta kívül, és valahogyan fel kell hívnia a figyelmet magára. De édes lehet! :)

Koda, nagyon édik ezek a képek! Nagyon szépen néz már ki a minifiad. Tudod, emlékszem az én 4D-s ilyenkori képemre, és hihetetlenül másképp néz ki, a Te kisfiad már olyan szép kifejlett kisember, a mienket pedig tudjuk... miért volt ott is olyan kifejletlen az arcocskája. :(

Én azt hittem, hogy a köldökzsinór az sokkal jobban látszódik, milyen érdekes!

Lányok, nézzétek csak...

Megint csak a 18. napon volt pé-em. Pedig már reménykedtem a 14. napiban. Így a mensim is megint később lesz. :( Viszont az nyugtat, hogy ezek szerint van!!! Így jövő hónapban is erre az időszakra fogok/fogunk gyúrni. :)

Kép

KépKép
titi_27
 
 


Kép
és íme a kicsi fiam Titi néni kezében :D
rimar
 
 


Rimar, olyan aranyos vagy, hogy feltetted ezt a képet is. Jaj, de nagy élmény volt!!! :)

KépKép
titi_27
 
 


Sziasztok!

Ide tudtam ülni, Gabi elment a terveivel a nagy tanács elé...remélem sikerrel jár, mert ha nem, nem lesz jó hangulat itthon....

Titi!
Ugye nem bántottalak meg, hogy a képeket felraktam???? :cry:
Most jól elszomorítottalak. Pedig nem akartalak, hidd el. Írhatnám, hogy majd nemsokára te is ilyen képeket fogsz felrakni meg ilyeneke, de tudom most az nem vígasztalana. Pedig nem lehet máshogy, nemsokára neked is a szép babádról kell képeket mutogatnod:)

Szerintem ne szomorkodj a pé-d miatt. Nekem is világ életemben a 18. napon volt, ez legyen a legkevesebb. Lényeg, hogy legyen és ne túl későn. Mert a 23-26. napon már baj lenne. De ez így teljesen jó szerintem.

A képek nagyon jók lettek Rólatok:)

Rimar!
Nagyon örülök, hogy tetszett a kisnadrág mindenkinek. Kicsit nagy még, de nem akartam kicsit varrni, mert így jobban ki tudjátok majd használni. És hogy mivel tartozol???? :shock: Még én tartozok azért a szép hatalmas képért! Titinek is nagyon tetszett a festményed!:)

Gyöngyi:)
Nagyon várjuk a képeket:) Remélem Rezi hamar megszokja a kistesót!

Juci!
Ezer bocsánat!!! Megy a kis levélkecsomag, csak én nem tudtam postára menni, Gabi meg mától fogható be:) Most ért haza, átment a terve a tanács előtt, így jó lesz a hangulat itthon
:lol:

Most egy kis szünet, aztán folytatom a többiekkel:) Megyek apázni egy kicsit:)

Koda

Kép

Kép
koda
 
 


Sziasztok!

Rimar
De jó, hogy tettél fel képeket. Nagyon jók!
Rájtad nem is látszik, hogy nemrég szültél, és az arcod is olyan kipihent. Hogy csinálod?

Gyöngyi
Örülök, hogy jelentkeztél és jól vagytok. :)
Rézinek gyógyulást, biztosan hamar helyre fog jönni.
Neked kitartást a mindennapokhoz. Próbálj minnél több időt Rézinek szenteln, remélhetőleg akkor könnyebb lesz neki feldolgozni, hogy már anya mást is szeret nem csak őt.

Titi
Na látod mégis csak van pé-d, és visszaállt minden a rendes kerékvágásba. Igazkicsit később, de lényeg, hogy van. :)
Fogadd meg a lányok tanácsait. Én is ugyan ezt javasoltam volna, ezért nem írom le még én is.
Jövő hónapban akkor már szoríthatunk neked ugye?

Koda
Igazi élmény ilyen képeket nézni. :D
Nagyon szép , és olyan jól látszik az arcocskája. Nekem ilyen képem egyik gyerkőcröl sincs, így utólag sajnálom, de ez van.
Remélem továbbra is jól vagy és pihizel. Marci mit szólt a kistesóhoz?

Anubias
Szuper, hogy a sarkadra álltál és a férfed is ilyen megértő.
Örülök, hogy rendezni tudtátok a problémákat. :)
Most nekem is segíítőkészebb, már kérés nélkül mosogat vacsi után. Ez haladás. :lol:

Megyek, mert indulunk sétálni,ebben a ködös időben.

Puszi!

Kép

Kép
bufo
 
 


Koda!
Olyan tündér ez a baba!
Hihetetlen milyen szépen látszik!Nekünk sose sikerültek ilyen jól az UH-os képek.

Bufo!
Legtöbbször tényleg kipihent vagyok, de ez csak a férjemnek köszönhető, mert nagyon sokat segít.Sokszor éjszaka is ő hozza szopizni, utána meg már viszi is tisztába tenni és lefektetni, nekem ki se kell szállnom az ágyból.

rimar
rimar
 
 


Jaj, Koda, hogy gondolhatsz ilyet?! Hogy baj, hogy feltetted?! Istenem, dehogyis!!! Sőőőőőőőőőt!!! Olyan jó ilyen szépséges babácskákat látni! És hogy ilyen jól sikerült a kép is! Minden porcikája az arcocskáján így látszik. Jaj, lehet, hogy félreértettél, én csak örülök, hogy ilyen szépségeket látok, még ha fáj is!!! De csak azért, mert picit irigykedem, hogy nekem miért nem sikerült. Ne haragudj, hogy ilyen gondolatokat ébresztettem benned!

Bufo, bizony, decemberben már lehet drukkolni értem, és remélhetőleg sűrűbben is fogok jönni, még ennél is. Akkor már lesz miről mesélnem, nem mindig csak a kis apró problémáimról, hanem talán már a babáról is. Jaj, de várom.

Tényleg igazatok van, lényeg, hogy van pé-em!

Rimar, tényleg egy angyal a férjed! Hogy ki sem kell kelned az ágyból a szopihoz! És nagyon szimpi is a férjed! Szerencsés nő vagy! Ráadásul azért mindig is irigykedtem, hogyha valakinek olyan szakmája van, amit nagyon imád csinálni. Jó, hogy a festés a hivatásod és az életed is egyben!

KépKép
titi_27
 
 


Jaj, Juci, de drága vagy! Ez pont szilveszter estéjén lesz? Mindenképp megbeszélem a családdal, és szólok.

Még egyszer köszönet ért!

Amúgy már épp hiányolni akartalak! :)

KépKép
titi_27
 
 


Koda,
de gyöngyörű a babukád! Annyira örülök, hogy láthatom! Olyan csodálatos! Megérdemled ennyi küzdés után!
Szégyenlem magam, mert múltkor meg sem kérdeztem, hogy hogy vagy?! :oops:

Rimar,
nagyon jók a képek! :)

Gyöngyi,
örülök, hogy otthon vagytok és jól vagytok! Rezi remélem hamar meggyógyul!

puszi mindenkinek,
Ági
csné
 
 


Sziasztok:)

Örülök, hogy tetszettek a képek. Szerintem is jól sikerültek, bár 30 percet feküdtem az uh-on, mire sikerült pár képet készíteni:) A kis fejét beledugta a méhlepénybe és nem akart kikukkantani onnan:)


Zsuzsa:)
Marci mit szól? Szerintem örül neki. mindig mondja, hogy pihenjek le Bence babával:) meg hogy vele fog alaudni egy ágyban, meg tett már félre neki pelenát is:) meg cumit is:) Szóval készül rá. De gondolom lesz balhé bőven:)

Ági:)
Semmi gond! Hiszen azért hívtalak, hogy rólatok érdeklődjek:) Meg amúgy sem volt alkalmas a hely meg az idő beszélgetésre.
Képzeld, marci minden este felveszi azt a zöld kis ujjatlan felsőt, amit tőletek kapot. Fürdésnél tudom csak levennei róla
:lol: Ez a betörő ruhája, azt mondja.....

Titi:)
Akkor jól van, ha nem okoztam neked rosszat! Már úgy megijedtem!:oops:
A tea isteni, amit hoztál! Csak egy baja van....igen fogy.... :lol:

Koda

Kép

Kép
koda
 
 


Sziasztok lányok!

Merre vagytok? Mindenki babázik, vagy pihenget? :)

Koda, egészségedre, igaz, tudom, hogy a felét már megittuk együtt... majd legközelebb is viszek, ha megyek!

Velem semmi különös, a hőm stagnál, végre nem ugrál. Most megnéztem az utóbbi két ciklusom hőjét, és ez már azért kezd tényleg normálisnak tűnni.

Bár ma jutott eszembe, hogy a doki nem 3 mensit, hanem 3 ciklust mondott várni. Aszerint viszont még ezen kívül egyet ki kellene várni, úgyhogy most ezen kezdtem gondolkodni. De úgy akarom már a decembert, hogy nem várunk tovább. Szerintem baj nem lehet belőle!

További szép napot mindenkinek!

KépKép
titi_27
 
 


Szep jo reggelt!

Kepzeljetek,kiraktam a teraszra a babakocsiba es rogton elaludt. :lol: Mert eddig erre se volt hajlando,napi 3x mentunk le gyalogolni...de eleg faraszto volt.Bar ocsmany az ido de gondoom itt fenn a 4en azert csak tisztabb a levego mint lent.


Gyongyi!

Jo,hogy jelentkeztel,gyere majd ha tudsz.Persze biztosan nagyon nehez 2 gyerkoccel.

Juci!

Lattam hogy irtal csak pont akkor orditott Mishal,mindjart elolvasom,de koszi elore,gondolom talaltal valami babysitter felet?? :lol:

Titi,ANubias!

Olyan edik vagytok,de tenyleg hogy felajanlatok a segitsegeteket.Nem akarlak terhelni,plane Titi teged nem,hiszen alig van par perc szabadidod,de ha akarsz meglatogathatsz majd.Ma vagyunk 1 honaposak.
ANubias,majd irok neked...amugy jelenleg a 9. keruletben lakunk a Nagyvarad tertol par percre egy lakoparkban vagy minek is hivjak.AMugy tel . szamom,:30-857-3055.
De tenyleg jelentkezem.Rajottem hogy nem is fizikai segitsegre van szuksegem,hanem hogy lelekben valaki mellettem alljon.Bar amikor felugrik a hugom,hihetetlen jo erzes,hogy oda tudom neki adni par percre...
Nevetni fogtok,de ejszaka mind a ketszer akkor jott ram a wecezhetnek amikor szoptatttam,igy kimasztam szegennyel a furdobe,bar ot nagyon nem zavarta a helyszin.

Ja,Koda!

Nagyon,nagyon edi....hogy telik az ido.

Babasok,nem szoktatok nosztalgiazni,hogy milyen jo volt kisbabat varni???

Agi!

Neked a multkor nem tudtam irni,de ne aggodj,hidd el minden rendben lesz,csak magadra koncentralj es noveszd a pocakodat!!!

Tudom,szulestortenettel meg jovok..ha bejonne ez a teraszon altatas akkor talan hamarosan sikerul.

AMugy picit olyan mintha javulna a helyzet amiota a Gripe Watert adom neki+Normaflore-t,meg talan nekem is tobb turelmem van. :lol: Bar aludni a kisagyaban tovabbra se nagyon szeret...ejszaka 3 orankent kel es szopizni is ilyenkor sokaig szeret.De ha csak ez van akkor kibirhato,plane ha sikerul is visszaaltatni utana.
Mindenki azt mondja,hogy csak javulni fog a helyzet.A doki szerint elkenyeztetem ha mindig felveszem ha sir...dehat nincs szivem ott hagyni...es magatol nem nagyon tud elaludni.
A terpeszpelenkat meg 3 honapig hordania kell,remelem utana mar minden oke lesz a csipojevel.Tegnapi meresnel mar 4400g volt masaallah. :lol:

Valaki irt az oltasrol,talan Cupicica??,

A kethonapos oltasnal mi is volt ami az agyhartyagyulladas ellen volt??Ez a Prevamar vagy mi??Mert en is be szeretnem adatni neki.

Na,megyek,kihasznalom hogy alszik es rendet rakok,vasalok es a teraszt is rendbe kellene tennem.

Millio puszi mindenkinek es nagyon koszonom megegyszer a torodest...annyira jol esik.Higgyetek el jonnek en gyakrabban is ha tudnek.

Ja,az anyukamon total ki vagyok akadva.hOlnap jon haza a Balcsirol ahova egy baratjahoz ment le kipihenni magat.Nem egy igazi anya es nagymama az biztos.Most szombaton kellene a nogyogyaszhoz visszamenni,meg is igerte,hogy jon velem hogy vigyazzon Mishalra,erre kozli,hogy o a fodraszhoz megy inkabb es nem fogja miattam lemondani.Na,ehhez mit szoltok????Igy megyek Mishallal,aztan ha sir,akkor sir...mondjuk a doki csak a kedvemert megy a rendelojebe hetvegen,igy nem kell varnom gondolom.

ANubias...jovore ha a Jo isten is ugy akarja akkor ujra a 17. keruletben fogunk lakni,a Helikopter lakoparkban szeretnenk epitkezni...anyukam,hugom is a keruletben laknak.Te merre laksz ott?Igy akkor akar ossze is jarhatnank...addigra meg mar te is babas leszel!!! :lol:
momo35
 
 


Sziasztok!

Olyan jó nektek..már babózhattok!
Már olyan nagyon várom énis!!!!!

A pihenés már nem esik jól, nem tudok egy éjszakát végig aludni sem.:(
Sőt mostanság Anna is keveset alszik, éjelente felébred és vagy nem igazán vagy csak nehezen alszik vissza..nem tudom mi van vele.
Éjszaka közepén elindul hozzánk és befurakszikm aztán vagy visszakísérem vagy agyon rúgdos szóval sehogy nem jó. Mintha félne vmitől néha úgy sír és csak a közelség nyugtatja meg!

Nagy drukk a babaváróknak--remélem még idén összejön.:) Szép ajándék lenne egy teszt a fa alá.:)

A munkanélkülit elintéztem, most ezen vagyok szülésig..már kicsit megnyugodhatok, mert valószínű gyást fogok kapni.

Ma reggel végre a hajmosásig is eljutottam..esténként nincs rá erőm, reggelente meg időm...most nem érdekelt semmi-olyan jól esett.:)

Iszogatom a teácskát, málnalevél-olyan jól esik forrón.:)

Tegnap voltam vizsgálaton, de még mindig semmi!
Zárva és fennt a babó...pedig annyira szeretném, ha vagy pontos vagy egy picit hamarabb jönne. Ilyen még sosem volt, eddig 8 és 16napot késtek, ami nagyon rossz, mert egyre nagyobb a vágy utánuk és a vége már nem olyan könnyű.

Vettünk egy télapós rugit, remélem jhéten beleszületik.:)

Puszi: Sziszike.

Kép
sziszike1000
 
 


Momo, nagyon-nagyon örülök, hogy végre sikerélményed van! Ezt a levegőn alvást már többektől hallottam. Hátha ez bejön! Csak hát ez a tél... de ha jól bebugyolálod, akkor biztos ki lehet tenni a picit.

Ez a wc-n szopizás nagyon édes! De a természet már csak ilyen! :) Ügyesen megoldottad!

Hát, anyukád tényleg nem semmi. Még hogy a fodrászt nem mondja le! Hát Ti lennétek az első, legalábbis úgy gondolja az ember. Istenem! Sebaj, elviszed a picurt, láttam már másokat is picivel menni a 6 hetesre. Legalább megmutatod Mislahot a dokinak is. Biztos örülni fog a szép termésnek. :)

Drága vagy, hogy nem akarsz terhelni! Igaz is, még nem vagytok 6 hetesek... addig be se merném tenni a lábam!

Lányok, én nagyon remélem, hogyha otthon leszek pocisan, akkor többetekhez gyakrabban fogok eljutni, mint így munka mellett. De várom már! :)

Bufo, hozzád mennék most legközelebb. Egyeztetünk egy időpontot? Neked mikor volna jó hétvégén? Esetleg jövő hétvége vasárnap? Céges bulin leszünk szombatig, azért gondoltam, hogy vasárnap ebéd után - vagy ahogy Neked jó - elugranék hozzátok. Ha jól számolom, az dec. 10-e. Hmmm???

Sziszike, tényleg mikulásra kapnátok a kisbabát?! :) Akkor majd elmondhatjátok a gyerekeknek, hogy kistesót hozott ajándékba! :)

Jó, hogy sikerült elintézned a munkanélkülit, ügyes vagy!

KépKép
titi_27
 
 


Sziasztok!

Momo
Örülök, hogy egy kicsit rendeződött a helyzet. Bár gondolom ez még így is fársztó.
Látod mondtam én a terszon való altatás bejön, nekem is bevállt mind a két gyereknél.
Nem is tudom mit írjak az anyukád hozzáálásához. Sajnálom, hogy nem számíthatsz rá amikor kellene.
Nem tudom próbáltad e az egy ágyban alvást a picivel. Lehet, hogy sokkal nyugodtabb lenne és te is kipihentebb lennél. Nem kell felkelned a szopikhoz és ő is egyből visszaaludna, mert nincs mozgatva. Tudom sokan mondják, hogy utánna soha nem lehet kitenni onnan, deezt sajnos úgy sem mi döntjük el hanem a gyerek. Nekem Dávid mindig saját ágyban aludt és kb 2 éves korától jön át hozzánk valamikor.

Sziszi
Te jó és már ennyire a végén jársz. Én még azt hittem van vagy 3 heted.
Szerintem a kis anna is érzi, hogy valami készül. Nekem Dávid volt ilyen nyugtalan az utolsó időkben. Nappal hisztis éjszszaka hamar átjövős mocorogva alvós. Ez el fog múlni ha megszületik a kistesó.
Kitartást az éjszakákhoz már nem sok van hátra. :)
Ügyes vagy, hogy sikerült elintézni a papírokat.

Titi
Ne gondolkozz ennyit. Már eldöntöttétek most már nem változtass, mert utánna bánni fogod. Ha készen állsz lelkileg akkor úgyis jön a baba. Ne stresszeld magad feleslegesen, mert az nem jó, és szegény párod továbbra sem fog tudni kiigazodni rajtad, és ugye a férfiak nem arról híresek, hogy könnyen követik a mi hangulatváltozásunkat.
Úgyhogy hajrá! :lol: :wink:

Koda
Aranyos hogy már most készül rá. Hidd el nem lesz baj, ha már most várja szereti akkor ha megszületik a kistesó akkor is így lesz.
Perzse lesznek nhezebb napok, de túl fogjátok élni. Nálunk Dávid a mai napig nem féltékeny Áronra, sőt a túlzott szeretetével és hozzápiszkálással kell inkább vigyázni.

Tegnap este óta kapar a torkom és krákogok. Remélem nem leszek beteg. Van homeopátiás köhögéscsillapítóm azt már ittam ma reggel bízom benne, hogy segít.
A másik, hogy reggel volt egy kis pirosas folyásom, nagyon remélem nem fog még megjönni olyan jól elvoltam nélküle. :roll:

Na megyek szopi öltözés és jön az elmaradhatatlan levegőzés.

Puszi!

Kép

Kép
bufo
 
 


Zsuzsikám, remélem, nem leszel beteg! Mensi... gondolom, milyen jól elvoltál nélküle, és kicsit korai is lenne, nem? Reméljük, hogy a tejcsit nem befolyásolja!

Megnézed majd a 10-ét, hogy mehetek-e hozzátok?

KépKép
titi_27
 
 


Titi
Nagyon szeretnék veled találkozni, de sajnos mi azon a hétvégén megyünk Nyíregyházára anyáékhoz.
Öreg diák találkozó van a suliban amibe jártam és meghívtak mindenkit aki a sportsuli hírnevét öregbítette az eredményeivel, így kötjük a kellemest a hasznossal, mert igazság szerint most mentünk volna. Jaj de szörnyű helyzet. sajnos ezt már nehéz lemondanom, mert 3 hete igent mondtam. Neked csak az a hétvége jó?
Most hétvége vagy bármelyik másik, sőt lehet hétköznap is ha gondolod, bár tudom, hogy sok a munka?
Remélem sikerül egy másik időpontot egyeztetni.

Puszi!

Kép

Kép
bufo
 
 


Semmi gond Zsuzsikám! Isten őrizz, hogy lemondd! Hisz én itt vagyok, ez meg egy nagyon jó alkalom, menjetek csak, Neked sem árt végre egy kis kimozdulás!

Sajnos a többi hétvégém már teljesen tele van, még a mostani is. :( Ez az állandó jövés-menés! Hétközben pedig tudod, csak este 6 körül tudnék menni, az meg azért elég késő van. Sebaj, marad a január, akkor már kicsit nagyobb lesz Áronbaba, de legalább nem fog annyit aludni, és hátha lehet majd játszani már vele.

Majd egyeztetünk egy másik időpontot még időben, ok?

KépKép
titi_27
 
 


Sziasztok!

Köszönöm a sok jó kívánságot. A Rezi már jól van. Már kezdi megszokni az új helyzetet. Igaz vasárnap mondta az apjának, hogy az „anya már nem szeret”. A szívem hasadt meg.
Szerencsére nem féltékeny a kistesóra, sőt nálunk is úgy van mint Bufóéknál. Mindig simogatni, meg puszilgatni akarja.
Ma délután voltunk a dokinál a kicsivel, mert fel kellett vágni a nyelvét. Hál Istennek jól viselte. Még nagyon sokat alszik, mert kicsit sárga (a doki szerint). Képzeljétek 110 ml-t evett, és van, hogy úgy kell már keltenem.
Nagyon nyugodt. Még fürdéskor se sír. Na persze gondolom ez fog változni.
A kórházban voltak gondok, így saját felelősségre jöttem haza. A Sárán kísérleteztek, hogy felfogják a vizeletét. Ezért leragasztották a nunijánál egy raktapasszal, ami jól kikezdte a kis bőrét. Sőt éjszakára nem adták oda nekem, pedig már volt tejem, mert szerintük a tejtől nem pisil, és itatták a cukros vízzel. Azt hittem felrobbanok, de nem mertem velük összeálni, mert ki tudja akkor mit csináltak volna a picivel. Szerencsére a dokimmal beszéltem, és elengedett. Még egy napot kellett volna ott maradnom, de nem bírtam volna ki.
A szülésről majd írok, de minden rendben volt. Gátvédelemmel szültem, és csak 1 varatom volt, ami már ki is esett.

Bocsi, hogy csak magunkról írtam most, de remélem nemsokára jöhetek bővebben.
Vigyázzatok magatokra! Olyan jó, hogy vagytok nekem.
Sok puszi mindenkienek:Gyöngyi

Kép

Kép
oné
 
 


Titi
Rendben. De ha úgy gondolod és nem vagy túl fáradt jöhetsz nyugodtan hétköznap is. Nekünk nincs későn, mert fél 8 felé vacsi és fél 9-kor fürdés.Ha nem jön össze akkor marad a január.

Oné
Na ez megnyugtató, hogy Rézi jobban van, :)
Hidd el meg fog barátkozni a helyzettel előbb utóbb, de neki is kell egy kis idő. Amennyit csak tudod pátyolgasd a lelkét öleld meg adjál neki sok puszit érezze, hogy ő is fontos neked.
Hú a kórházban történtek elég borzasztóak.Mondjuk, nem csodálkozom, mert sok helyen még mindig az a felfogás, hogy adjanak teát vagy cukros vizet. Lényeg, hogy már otthon vagytok és minden rendben. Miért kellett vizeletet venni a kicsitől, baj volt?
A szüléstörit kíváncsian várom. :)

Jaj képzeljétek ma együtt fürdött a két kisfickó a nagy kádban. Dávid teljesen odáig volt tőle, hogy Áron is vele pancsol. A kicsinek is tetszett csak úgy lebegett a nagy vízben.

Puszi!

Kép

Kép
bufo
 
 


Sziasztok!

Gyöngyi!

Melyik kórházban szültél? Nem semmi,hogy haza kell menekülni egy anyukának,mert nem szólhat bele,mi is történik velük odabent. :evil: Még szerencse,hogy végül minden ok.Sok türelmet Rezihez is és sok tejecskét,meg jó sok pihit kívánok éjszakánként. :wink:

Bufo!

De furi,még itt vagy előttem nagy hassal,most meg akkora a kisember,hogy együtt pancsizank? Ez szuper.Nálunk azóta is rend van és munkamegosztás,Hálás vagyok érte neked. :wink:

Momo!

De jó,hogy kicsit jobban vagy.Én a Helikopter lakópark mellett dolgozom,és Rákoskerten lakom.Ez kb. 10 pec innen kocsival.Nagyon jó volna,ha ide tudnátok költözni és tényleg találkozhatnánk.Már azt is elképzeltem,hogy együtt járnánk szerdánként a jógára,amit mindketten úgy szeretünk.Az én számom:06208005939.Az email-em varadiszter@gmail.com.Írj,és hívj,amikor csak akarsz,tudsz. :wink: Egyébként az is befolyásolja az embert,hogy szülés után nagyon komoly hormonváltozásokon megy a szervezet keresztül,ami erősen befolyásolja a lelki állapotot és a terhelhetőséget is.Főleg,ha teljesen egyedül van az embert a problémákkal.DE ahogy telik az idő,és a hormonok is rendeződnek,meg az új dolgokhoz is jobban hozzászoksz,egyre könnyebben fog majd menni.Én is szenvedtem,pedig én csak nappal voltam magam.Úgy jártam,hogy extra nagy hasam volt és mivel mindíg azt kérdezgették,nem jön e előbb a baba,én is azt hittem így lesz,mindjárt szülök.Így minden rokon kivette a szabiját előre,a 9.hónapot mindíg társaságban töltöttem.Mire megszületett Bálint nem volt aki velem maradjon.Akkor még anyukámék is dolgoztak.Így hazahoztak a kórházból és másnap reggel leléptek,mindíg 6 után értek haza én meg ott álltam 22 évesen első babával és nem tudtam mi is legyen.Mit egyek,hogy hangoljam össze a dolgokat.Az első időkben sírtam és sírtam,pedig nagyon örültem Bálintkámnak,csak olyan kialvatlan voltam ő pedig rémesen rosszul aludt.El is kényeztettem,mert nem akartam,hogy felordítsa a házat,mindenki dolgozni járt,kellett nekik az alvás,ezért első nyekkre ölben volt.Nagyon rossz alvó volt és hasfájós is. :cry: Persze nekem akkor is könnyebb volt,mert azért nem egyedül laktam,és te szuper ügyi vagy,hogy mindent megoldassz egyedül.Ha hazajön januárban a férjed,tuti kárpótol majd az isten minden megpróbáltatásért.Írjál,hívjál,és tényleg szívesen átmegyek hozzád,a IX.ker nincs olyan messze,nem vendégségbe,hanem segíteni,bármiben.Ha gondolod viszek valami főtt kajcsit,amire vágysz,de nincs időd,energiád elkészíteni...Hasfájástól mentes,jóalvós hétvégét kívánok. :wink:

Mindenkinek puszi :wink:

Kép

Kép
anubias
 
 


Jó reggelt lányok!

Oné, de jó, hogy jelentkeztél! Sajnálom a kórházban történteket, de úgy hallom, máshol is vannak ilyen problémák a csecsemősöknél. Szörnyű!!!
Örülök, hogy sikerült gátvédelemmel szülnöd, viszont én sajnos nem tudom... miért kellett szegénykének felvágni a nyelvecskéjét?
Lényeg, hogy most már otthon vagytok, és hogy van tejcsid! Vigyázz magatokra!

Bufo, akkor beszélünk még a talinkról!
Olyan édesek lehettek a fiúcskák, ahogy együtt fürdenek. Nincs róla fotó?!

Momo, tessék kihasználni ezt a lehetőséget, hogy Eszter is így ajánlja a segítséget, de ahogy írtam, tényleg én is szívesen megyek, bár én inkább később, 6 körül, de egy fürdiben gondolom így is tudok segíteni.
Ne szégyelld elfogadni a segítséget, csak szólj, és mi tényleg megyünk.

Lányok, nekem úgy fáj a torkom, és nagyon-nagyon szarul vagyok, olyan gyengén érzem magam, és ma ráadásul helyettesítem megint a kolleganőt, mert szabin van. Úgyhogy szerintem igencsak csöndben leszek ma.

Ne haragudjatok, nem is írok többet, mert olyan gyenge vagyok, még az írás sem igazán megy.

KépKép
titi_27
 
 


Titi
A férjem most nekem is többet segít. Ő mosogat minden este vacsi után és nem is kérem. Megcsinálja a fürdővizet , Ő fürdeti Dávidot és altatja el. Igy csak a vacsi és Áron az enyém. Ez már sokkal jobb. Egyenlőre nem vagyok telhetetlen, ezzel is megelégszem. :lol:
Készült kép a közös fürdésről küldök neked. Ha van időd akkor fel is rakhatod, mert még mindig béna vagyok hozzá.
Végre van kicsinyítő programunk, de még nem sikerült kezelnem. :oops:

anubias
Hát neked sem volt könnyű Bálintkával az elején. De hidd el másodjára sokkal jobban fog menni minden. :)
Remélem mennek az akciók és elkapod a párod, mert most van valahogy a pé-d ugye?

Puszi!

Kép

Kép
bufo
 
 


Titi
Jobbulást neked! Kúráld magad hétvégén, pihenj és ne sürögj forogj ahogy szoktál!
Sajnos én is köhögök még így tudom milyen rossz.

Puszi!

Kép

Kép
bufo
 
 


Zsuzsi, le is vagyok ám lassulva, nem megyek minden olyan gyorsan, de sebaj. Amúgy sincs rohadtul semmi kedvem ma dolgozni, a főnökasszonyunk olyan búval bélelt, az ember kiteheti a lelkét is, mindig talál valamibe belekötnivalót. Áááá, de mindjárt itt a hétvége végre!!!

És akkor lássuk azt a csodás nagyfiút! :) Nagyon édesek a gyerekek, Zsuzsikám, és hogy Te m ilyen vékony vagy! Szerencsés alkatod van ám!

Kép

Kép

Kép

Kép

KépKép
titi_27
 
 


sziasztok!

bufo jajj de gyönyörüek!figyi ha fáradt vagy meg ilyesmi én bevállalom öket!imádnivaloak!:))töled meg el vagyok ájulva micsoda vékony vagy!de jo neked

titi jobbulást neked majd késöbb irok másikba is de most megjött férjem és apázok mert tegnap ota nem láttam és már hiányzott:))

rimar neked nem is tudom hogy irtam e de marha jol nézel ki!most szültél és váo nem is látszik!csini vagy

puszi mindenkinek

Virág
Kép
Kép
virág22
 
 


Sziasztok!
Nagyon csúnyácska idő van, de nem baj, mert mindjárt itt a Mikulás :D :D Én ilyen infantilis tudok lenni... :D
Ma délelőtt eljöttek a férjem szülei.Nagyon aranyosak, amikor tudnak, eljönnek.Papa unokázik :D , mama meg vasal :D :D :D
Én nagyon utálok vasalni, úgyhogy ennek mindig külön örülök.

Már elkezdtem ünnepi díszbe öltöztetni a lakást.Ezt mindig nagyon szeretem, olyan hangulatos.
A férjem el akar ugrani hétvégén a kikába vásárolgatni.Nem tudom, vigyük-e Bazsót?Végül is a kikában van szoptatós helység.Lehet, hogy visszük őt is.

rimar
rimar
 
 


Momo!
De én épp tegnap merengtem azon, milyen is volt pocakosan?Kicsit erőlködni kellett, hogy fel tudjam idézni.hogy milyen is volt amikor mozgolódott...meg ilyenek

Lányok!
Tudja valaki, hogy lehetne lecsökkenteni a szoptatási időt?Még mindig sokáig szopizik, van úgy hogy ha nem veszem el tőle, akkor 50 percet is csüng rajtam :) Azért 30 percnél tovább nem nagyon hagyom.Vagy ne erőlködjek ezen?Majd kialakul?Tök nyugis gyerek és komótosan eszeget, néha bele is alszik.Két hónaposan mennyi idő a normális?

rimar
rimar
 
 


Titi
Nagyon köszönöm a képek felrakását. Puszi érte.
Sajnos ez aa nap ilyen borongós ami jól rányomja a bélyegét az ember hangulatára is. Kitartásst mindjárt mehetsz haza.

Virág
Hát igen imádnivalóak, de néha fárasztóak. Biztos észrevetted a karikákat a szemem alatt, na ez is velük jár. :)
A vékonyság adottság is, de valószínüleg hozzájárul az is, hogy napi 2x mászom meg a mfszt+ 3 emeletet a több mint 5 kg gyerekkel hátamon a hátizsákkal és néha a bevásárlószatyorral. Ja persze a Dávid ugráltatásáról még nem is beszéltem. Így nem nehéz nem elhízni és 53kg-s versenysúllyal létezni. :lol: :roll:

Rimar
Vidd csak bátran Bazsit is meglátod jó nagyot fog aludni. Ha meg ébren lesz akkor teljesen leköti a sok látnivaló. Tisztába tenni és megszoptatni ott is tudod. Mi mindenhová vittük mind a két gyerkőcöt ilyen kicsin, még ilyenkor nincs velük gond. Bezzeg most már meggondolom, hogy Dávidot hova vigyük magunkal, mert nem mindig bírja a maratoni nézelődést és vásárlást.
Én még sehogy sem állok a lakás díszítésével. Remélem hétvégén sikerül valamit alkotnom. Legalább az ablakokra felteszem a díszeket és a világítást.

Puszi!

Kép

Kép
bufo
 
 


Rimar
Szerintem hagyd addig enni amíg neki jólesik. Dávid nekem is ilyen lassan szopizott, aztán szépen kezdte csökkenteni az időt ahogy nőtt, mert már izgibb volt a világot felfedezni. Türelem, majd meglátod nálatok is így lesz. Élvezd ki, hogy hozzád bújik, mert nem tart ez ám olyan sokáig. :)

Puszi!

Kép

Kép
bufo
 
 


Ó Virág!
Nagyon édi vagy, kösz a bókot :) !Azért van ott még némi súlyfelesleg.

Titi!
Bazsónak is fel kellett vágni a nyelvét.Ez azt jelenti, hogy a nyelve alatt az a hártya(Függőlegesen)végig van nőve a nyelv hegyéig.Normálisan csak a nyelv tövében van.Nem egy nagy beavatkozás és nem is nagy rendellenesség, egy egyszerű mozdulattal ollóval felvágta a doktornéni és kész.Nem is fájt neki.Nekünk 4 naposan vágta fel, mert akkor vette észre.Annyi hátránya van, hogy nehezebben tudnak ettől szopni, mert ugye nehezebben mozog a nyelv, és később, ha nem vágják fel a beszédtanulásban lehet hátrányos.Tőlem a dr-nő megkérdezte hogy akarom-e hogy felvágja?Mondtam, hogy igen, jobb túllenni rajta, és utána már tényleg ügyesebben szopizott.

rimar
rimar
 
 


Jaj, szegény Bazsi baba! De ha tényleg nem nagy beavatkozás, akkor tényleg jobb hamarabb túl lenni rajta!

Én is ma kezdem meg a karácsonyi díszítést a lakásban, már nagyon várom, hogy hazamenjek és nekilássak. Remélem, lesz hozzá energiám.

Bufo, nagyon szívesen, tudod, hogy bármikor!

KépKép
titi_27
 
 


Lányok látom du óta nem írt senki.
Már én sem vagyok beszédes kedvemben, mert nagyon hívogat az ágy, csak kíváncsi voltam van e új iromány.

Mindenkinek szép hétvégét!

Puszi!

Kép

Kép
bufo
 
 


sziasztok!na most megprobálok ide is sokat irni!

kicsijuci én is imádlak téged is meg a csajokat is!ha nem is irok ide akkor is olvaslak ám titeket mert ti már a legjobb barátnöim vagytok!
naná hogy talizunk decemberbe mikor megyünk haza mint igértem mindenkit meglátogatok aki engedi!kiványcsi vagyok rátok szeretnélek titeket és babákat is személyesen megismerni!ha nem jön össze közös tali most akkor is elmegyek mindenkihez egyenként!

koda olyan édes ez a kép mutattam férjemnek is hogy milyen szuperül látszik bence baba!nem raksz fel pocis képet?de aranyos marci hogy igy várja tesot biztos nem is lesz vele gond mikor megékezik a baba!

gyöngyi hu de szemét egy korházba voltál!jol tetted hogy hamarabb hazamentél!mostmár az a lényeg hogy otthon vagytok és senki nem nyul bele nem szol bele az életetekbe!remélem rezike már meggyogyult és örül a kistesonak!majd ha lesz idöd rakj fel csajokrol képet!

rimar sajnos nem tudok tanácsot adni mert nekem nimrodka gyorsan szopizott!hát én azt a felesleget nem látom rajtad!csini vagy és kész:)

bufo hát én nem is figyeltem a karikákat!de mint irtam nekem adhatod öket egy kicsit hogy kipihend magad:)

sziszike merre vagy egybe vagy még?jéh lassan már neked is itt a kisbabád!

momo mishal jobban van?anyukád tényleg nem éppen nagymamis,de lehet majd idövel belerázodik!nemsokára itt a január már csak egy honap és itt lesz a párod és majd ö segit meg felviditt!

anitárol nem tudtok semmit?

titi mesiröl nem tudsz uj hireket?

csajok olyan rossz hogy ilyen kevesen vagyunk!már azt se tudom kit felejtek ki!

rolam is irok ha valaki nem olvasná a másik topicot!késik a mensim(ez nálam már megszokott) pedig reménykedtem hogy a fog.gátlo rendbe tett de nem ugy néz ki!ha december 22ig nem jön meg akkor csinálok egy tesztet!már nehezen birom megállni de muszály mert ahogy be szeretném jelenti ahoz karácsony kell!most még nem irhatom le a tervem mert férjem olvasgat néha minket!
nimrodka jol van oviba jár és heti két alkalommal suliba elökészitésre!

na azt hiszem most nem kapok panaszt mert sokat irtam!puszi mindenkinek irjatok sokat

Virág
Kép
Kép
virág22
 
 


Jó reggelt lányok!

Gyorsan magamról csak, hogy lőttek a hőmérőzésemnek egy darabig, hisz hőemelkedésem volt ma reggel is, és sajnos 1000%, hogy nem a baba miatt. :( Nem is vagyok túl jól, úgy fáj még mindig a torkom, és gyenge vagyok. De a karácsonyi dekorálást muszáj még befejeznem, meg a szokásos hétvégi takarítás+bevásárlás is hátra van, hisz ez az utolsó hétvégém karácsony előtt, ami szabad. Úgyhogy igyekszem összekapni magam.

Jucikám, gyönyörűek a karácsonyi dekorjaid, ügyes vagy! És hogy így van energiád a pici mellett, bár gondolom, a boldogságtól néha csak töltődsz!

Örülök, hogy kezd rendbejönni a cicid is, és hogy mennyit eszik a kisasszony?!
Az első együttlét... én is baromian be voltam tojva tőle, de azt ti tudjátok is, mint szinte már mindent rólam. de végülis annyira nem volt vészes, csak kicsit fájt az elején. De szerintem én inkább lelkileg tartottam az egésztől jobban, a tudat, hogy ott nemrég kibújt az az édi kislány, aki nem maradt velünk.

Szerintem jobb hamarabb "túl esni rajta", hisz utána csak egyre élvezhetőbb lesz. Én legalábbis szeretek mindenen gyorsan túl lenni, mármint amitől félek.

Na, megyek tenni-venni.

További szép hétvégét mindenkinek!

Tényleg, Koda, nem tudsz feltenni magadról pocis képet?

Puszi mindenkinek!

KépKép
titi_27
 
 


Virág, úgy sajnálom, hogy nem jött még meg mindig, hisz nagyon jó lett volna, ha a gyógyszer tényleg rendbe tette volna a ciklusod. Bízom benne, hogy csak a baba okozza a problémát.

És most dorgállak meg!!! Mert ha hőmérőznél, akkor sejthetnél, hogy a baba miatt késik-e!!! Úgyhogy most kikaptál!

Sajnos Mesiről nincsenek híreim, úgy volt, hogy a húgom feljön ma hozzánk, és elmegy kémiázni Mesihez, de végül nem jött. Szóval nem beszéltem Mesivel már azt hiszem 1 hónapja. De megígérte, hogyha lesz híre, rögtön fog szólni. Ezek szerint viszont semmi fejlemény nem lehet nála sajnos.

KépKép
titi_27
 
 


titi figyi a hömérözésnek még nem löttek szerintem ne ird be a mai hödet és ha holnap már normál lesz beirod!egy vagy két nap nem fog bezavarni ha nem irod be!
ne dorgálj mert akkor :cry: nem mértem a hömet mert nem taliztam a hömérömet nimike eldugta!de most meglett és megnéztem!két fokkal van feljebb mint eddig magyarul 36.89 ugyhogy nem hiszem hogy baba van de mivel fent van igy a mensim se várhato!
na megyek takaritgatni pakolgatni
puszi és szép napot mindenkinek

Virág
Kép
Kép
virág22
 
 


:oops: Virág, én tényleg azt hittem, hogy nem hőmérőzől! Akkor most szégyenlem magam! :(

Viszont ha fent van még a hőd, akkor tényleg nem fog még megjönni. :(

KépKép
titi_27
 
 


Virág, nem ismersz véletlen bizonyos LPG-Kuchen süti receptet? A neten keresgélek, de van egy csomó, és azt sem tudom, hogy néz ki. :(

KépKép
titi_27
 
 


titi ne aggodj nem tudhattad hogy két napja mérem a höm ujbol mert nem irtam!
mi az a lpg süti?nem is hallottam még rola!hogy néz ki milyen ize van?

Virág
Kép
Kép
virág22
 
 


na találtam egy recit bemásolom németül és mindjárt forditom neked

Virág
Kép
Kép
virág22
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet: